Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2021/2022

Všechny předměty Fakulta stavební

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
D29CAR 20th Century Architecture Zdeněk Lukeš, Josef Záruba Pfeffermann  anglicky ZK 2P
129YG3D 3D Max Vojtěch Dvořák  česky Z 2 2C L,Z
D23AUM_EN Acoustic and Ultraacoustic Measurements Lukáš Fiala, Igor Medveď  anglicky ZK 1P+1C
D27ASK Adaptace sídel na změny klimatu Jiří Kupka, Michael Pondělíček  česky ZK 2P
D27ASK_EN Adaptation of Urban Structures to Climate Changes Jiří Kupka, Michael Pondělíček  anglicky ZK 2P
133ABP Advanced Bachelor Project   anglicky Z 10 7C *
128ACU Advanced Computer Use Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
D26ACM_EN Advanced Cost Management Eduard Hromada, Renáta Schneiderová Heralová  ZK
132AMP Advanced Master Project Martin Doškář, Michal Jandera, Jaroslav Kruis  anglicky Z 21 15C *
136AMP Advanced Master Project Jan Hradil, Michal Uhlík, Jan Valentin  anglicky Z 21 15C
143AMP Advanced Master Project Václav David, Tomáš Dostál, Martin Šanda  anglicky Z 21 15C *
144AMP Advanced Master Project Jana Nábělková  anglicky Z 21 15C *
134AMP Advanced Master Project Jakub Dolejš, Michal Jandera, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, František Wald  anglicky Z 21 15C
D01AMEA Advanced Mathematics for Engineers with Applications Jozef Bobok  anglicky Z,ZK 5 2P+2C
D43PMOP_EN Advanced Methods in Watershed Management Tomáš Dostál  anglicky ZK 2P
D26APM_EN Advanced Methods of Project Management Zita Prostějovská  ZK
D32PNM_EN Advanced Numerical Methods in Coupled Multiphysics Problems Jaroslav Kruis  anglicky ZK 2P Z
D01MSP Advanced course of Mathematical Statistics and Probability Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P
D01MSP1_EN Advanced course of Mathematical Statistics and Probability I Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P
D32AFE Advanced finite element analysis of solids Milan Jirásek  anglicky ZK 2P+1C Z
102XAZP Aerosoly a životní prostředí Pavel Demo  česky Z 2 1P+1C Z
D23AUM Akustická a ultraakustická měření Lukáš Fiala, Igor Medveď, Jan Toman  česky ZK 1P+1C Z,L
124AKDO Akustika a denní osvětlení - vybrané statě Jiří Nováček, Jaroslav Vychytil  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D32DIC_EN Algorithms and Use of Digital Image Correlation in Experimental Mechanics Pavel Tesárek  anglicky ZK 1P+1C L
D55ADV Algoritmy a datové struktury vyrovnávacího počtu Aleš Čepek  česky ZK 3P
D32DIC Algoritmy a využití korelace digitálního obrazu v experimentální mechanice Václav Nežerka, Pavel Tesárek  česky Z 1P+1C Z
D32KOM Algoritmy a využití korelace digitálního obrazu v experimentální mechanice Václav Nežerka, Pavel Tesárek  česky ZK 1P+1C
101XANM Algoritmy a základy numerické matematiky Milan Bořík  česky Z 1 1P+1C L
155ADKI Algoritmy digitální kartografie a GIS Tomáš Bayer  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D25AES Alternative energy sources Tomáš Matuška  anglicky ZK 1P+1C
D01MTNS_EN An introduction to the mathematical theory of the Navier-Stokes Zdeněk Skalák  anglicky ZK 4 2P Z
D55AHK_EN Analysis of Historical Maps Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
D02AMZP_EN Analytical Methods in Environmental Engineering Pavel Demo  anglicky ZK 2P
D02AMZP Analytické metody v životním prostředí Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
D32RAM Analýza a řízení rizika Tomáš Janda, Jiří Šejnoha  ZK
D54AIG Analýza dat v inženýrské geodézii Martin Štroner  česky ZK *
D55AHK Analýza historických kartografických děl Jiří Cajthaml  česky ZK
132ANKC Analýza konstrukcí Dagmar Jandeková, Aleš Jíra, Petr Konvalinka, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D22ARI Analýza rizik stavebních procesů Čeněk Jarský, Miloslava Popenková  česky ZK 2P
D34ARVR Analýza, řízení a vypořádání rizik technických děl Václav Dostál, Danuše Procházková  česky ZK 2P Z,L
D04ANG Angličtina Petra Florianová, Sandra Giormani, Hana Horká, Renáta Nivenová  česky ZK 2C
104XA1U Angličtina ( UNICERT- pokr.příprav.kurz 1 ) Sandra Giormani, Kateřina Konečná, Martin Stark  česky Z 0 3C Z
104XA2T Angličtina ( UNICERT- pokr.příprav.kurz 2 ) Sandra Giormani, Kateřina Konečná  česky Z 0 4C L
104XA2U Angličtina ( UNICERT- pokr.příprav.kurz 2 ) Sandra Giormani, Kateřina Konečná  česky Z 0 3C L
104XA22 Angličtina (Business English 2) Hana Horká  česky Z 0 2C L
104XDAG Angličtina (Gramatická cvičení) Svatava Boboková-Bartíková, Věra Čermáková  česky Z 0 2C Z,L
104XA1T Angličtina (UNICERT-C1- pokr.příprav.kurz 1) Sandra Giormani, Kateřina Konečná, Martin Stark  česky Z 0 4C Z
104XA15 Angličtina (konverzace pokr. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani  česky Z 0 2C Z,L
104XA25 Angličtina (konverzace pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani  česky Z 0 2C L
104XA13 Angličtina (konverzace střed.pokr. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani  česky Z 0 2C Z,L
104XA23 Angličtina (konverzace střed.pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani  česky Z 0 2C L
104XA14 Angličtina (příp. pro stud. v zahraničí 1) Svatava Boboková-Bartíková, Petra Florianová  česky Z 0 2C Z,L
104XA24 Angličtina (příp. pro stud. v zahraničí 2) Petra Florianová  česky Z 0 2C L
104YCA1 Angličtina 1 Svatava Boboková-Bartíková, Petra Florianová, Jarmila Fučíková, Sandra Giormani, Hana Horká, Petra Martincová, Michaela Németh, Věra Čermáková, Anna Študentová  česky Z 1 2C Z,L
104YC2A Angličtina 2 Svatava Boboková-Bartíková, Šárka Chroustová, Petra Florianová, Jarmila Fučíková, Sandra Giormani, Hana Horká, Petra Martincová, Renáta Nivenová, Michaela Németh, Věra Čermáková, Anna Študentová  česky Z,ZK 2 2C
D04END Angličtina pro doktorandy Petra Florianová, Sandra Giormani  česky ZK 2C
D04AJD Angličtina pro doktorandy Petra Florianová, Sandra Giormani  česky ZK 2C
D29AK Animace kultury – informální vzdělávání, tvorba kolektivní paměti, participativní metody Lenka Popelová  česky ZK 2P L
D01AER Aplikace evolučních rovnic ve stavebním inženýrství Michal Beneš  česky ZK 1P+1S
D01ATA Aplikace funkcionální analýzy Aleš Nekvinda  česky ZK 4P
133YATK Aplikace teorie konstrukcí Radek Hájek, Lukáš Vráblík  česky Z,ZK 4 2P+1C L
126AES Aplikovaná a ekonomická statistika Daniela Jarušková, Božena Kadeřábková, Daniel Macek  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
D23ACH Aplikovaná chemie Milena Pavlíková  česky ZK 2P L
D23ACHP Aplikovaná chemie – praktická laboratorní cvičení Milena Pavlíková  česky ZK 2C L
143APE Aplikovaná ekologie Tomáš Dostál  česky Z 2 2P Z,L
102APOZ Aplikovaná fyzika a OZE Petr Semerák, Vítězslav Vydra  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
141APHD Aplikovaná hydrologie Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D01AMA Aplikovaná matematika Josef Jirásko  česky ZK
D01AP1 Aplikovaná matematika a numerické metody I Petr Mayer  česky ZK 2P
D01AM1 Aplikovaná matematika I Josef Jirásko  česky ZK 4P
D01AM2 Aplikovaná matematika II Josef Jirásko  česky ZK 4P
D01APL Aplikovaná matematika a numerické metody Petr Kučera  česky ZK 2P
D01AMN1 Aplikovaná matematika a numerické metody I Petr Mayer  česky ZK
D01AMN2 Aplikovaná matematika a numerické metody II Petr Mayer  česky ZK
D01AP2 Aplikovaná matematika a numerické metody II Petr Mayer  česky ZK 2P
D01AP3 Aplikovaná matematika a numerické metody III Jan Chleboun  česky ZK 4P
101YAST Aplikovaná statistika Daniela Jarušková  česky Z 2 1P+1C Z
105XAT1 Aplikovaná teorie ceny Jana Hrbková  česky Z 1 2P Z,L
125YATM Aplikovaná termomechanika Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky Z 2 1P+1C L
D25YATM Aplikovaná termomechanika Daniel Adamovský, Ilona Koubková  česky ZK
D28ASM Aplikované statistické metody Tomáš Vaníček  česky ZK 2P
D33UBJ_EN Application of Concrete in Nuclear Facilities Petr Štemberk  anglicky ZK 2P
D33FUZ Application of Fuzzy Set Theory in Civil Engineering Martin Petřík, Petr Štemberk  anglicky ZK
D23ACH_EN Applied Chemistry Milena Pavlíková  anglicky ZK 2P Z
D23ACHP_EN Applied Chemistry – Practical Laboratory Lessons Milena Pavlíková  anglicky ZK 2C Z
D01APL_EN Applied Mathematics and Numerical Methods Petr Kučera  anglicky ZK 2P
D01AP1_EN Applied Mathematics and Numerical Methods I Petr Mayer  anglicky ZK 2P
D01AP2_EN Applied Mathematics and Numerical Methods II Petr Mayer  anglicky ZK 2P
125YATH Applied Thermomechanics Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  anglicky Z 2 1P+1C L,Z
D01AMN1_EN Applied mathematics and numerical methods I Petr Mayer  anglicky ZK
D01AMN2_EN Applied mathematics and numerical methods II Petr Mayer  anglicky ZK
129YGA1 ArchiCad 1 - základní Vladimír Hamata, Eva Linhartová, Jakub Mizera, Martin Souček, Anna Marie Černá  česky Z 2 2C L,Z
129YGA2 ArchiCad 2 - pokročilý Vladimír Hamata  česky Z 2 2C L,Z
129ACM1 Architectural CAD Modelling 1 Vojtěch Dvořák, Anna Marie Černá  anglicky KZ 3 3C Z,L
129ACM2 Architectural CAD Modelling 2 Vojtěch Dvořák, Anna Marie Černá  anglicky KZ 3 3C Z,L
129AD1 Architectural Drawing 1 Jan Bačkovský, Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Vratislav Ševčík  anglicky KZ 4 3C Z
129AD2 Architectural Drawing 2 Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Jiří Kárník, Vratislav Ševčík  anglicky KZ 4 3C L
D27AEK_EN Architecture Landscape And Applied Ecology Jan Hendrych, Jiří Kupka, Michael Pondělíček  anglicky ZK 2P
D29ARC Architecture and Construction Karel Hájek, Miloš Kopřiva, Aleš Vaněk  anglicky ZK 2P
D29AIS_EN Architecture of Engineering Structures Karel Hájek  anglicky ZK 2P
129XAD1 Architektonická dílna 1 (1 týden) Jana Hořická  česky Z 1 2C L
129XAD2 Architektonická dílna 2 (1 týden) Jana Hořická, Klára Kroftová  česky Z 1 2C Z
D29ATV Architektonická tvorba Václav Dvořák, Vladimír Gleich  česky ZK *
D29AIP Architektonické intervence v historickém prostředí Mikuláš Hulec  česky ZK 2P
129AKR Architektonické kreslení Eva Antošová, Jan Bačkovský, Ivo Chvojka, Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Jan Kašpar, Jan Kuták, Radek Macke, Zuzana Pešková, Dalibor Smutný, Ludmila Stará, Vratislav Ševčík  česky KZ 4 3C L
129XA3K Architektonické kreslení 3 Ctibor Havelka, Vratislav Ševčík  česky KZ 1 3C
129XAM1 Architektonické modely 1 Michal Chalupa, Přemysl Kraus  česky Z 1 2C Z
129XAM2 Architektonické modely 2 Michal Chalupa, Přemysl Kraus  česky Z 1 2C L
D29ARK Architektura a konstrukce Karel Hájek, Miloš Kopřiva, Aleš Vaněk  česky ZK 2P
D27AKK Architektura a krajina Jiří Kupka, Ivan Vorel  česky ZK
133ARST Architektura a statika Lukáš Boháček, Jan Kubát, Michal Netušil, Vojtěch Stančík, Jan Vesecký, Lukáš Vráblík, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D29AIS Architektura inženýrských staveb Karel Hájek  česky ZK 2P
D27AEK Architektura, krajina a aplikovaná ekologie Jan Hendrych, Jiří Kupka, Ivan Vorel  česky ZK 2P
D28AVK Architektury výpočetních a komunikačních systémů Jiří Demel  česky ZK 3P
D33KHK_EN Assessment of Existing Concrete and Masonry Structures Michal Drahorád  anglicky ZK 1P+1C
D55ADY Astrodynamika Jan Kostelecký  česky ZK 4P
129AAKA Atelier architektonicko-konstrukční Petr Aster, Matěj Boháč, Aleš Brotánek, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Sabina Havránková, Karel Hájek, Karel Kabele, Ladislav Kalivoda, Jan Kerel, Hana Klapalová, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Ilona Koubková, Klára Kroftová, Jan Kuták, Michal Netušil, Jiří Novák, Jiří Pošmourný, Jan Pustějovský, David Skála, Josef Smola, Martin Souček, Martin Stark, Jakub Strejc, Petr Tej, Miroslav Urban, Aleš Vaněk, Zuzana Veverková, Hana Vočková, Lukáš Vráblík, Andrea Vášková, František Wald, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Martin Štibor  česky KZ 9 7C L
129ATZ1 Atelier architektonické tvorby - základní 1 Jan Bačkovský, Michal Blažek, Adam Bohatý, Hana Boříková, Nikolay Brankov, Václav Dvořák, Iva Dvořáková, Pavel Filsak, Libor Fránek, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Zdeněk Jiran, Vít Jurica, Jan Kašpar, Filip Klozar, Štěpán Lajda, Martin Lapšanský, Eva Linhartová, Petra Novotná, Jiří Pošmourný, Jindřich Svatoš, Vojtěch Taraba, Jiří Trojan, Aleš Vaněk, Tereza Čivrná, Klára Škodová, Jiří Šťástka  česky KZ 4 4C L
129ATZ2 Atelier architektonické tvorby - základní 2 Richard Bartík, Michal Blažek, Adam Bohatý, Matěj Boháč, Vojtěch Dvořák, Libor Fránek, Jana Hořická, Mikuláš Hulec, Štěpánka Hájková, Barbora Jelínek, Jan Kašpar, Filip Klozar, Štěpán Lajda, Martin Lapšanský, Petra Lenz, Petr Lédl, Petra Novotná, Vojtěch Taraba, Jiří Trojan, Jakub Zoula  česky KZ 6 4C Z
129AT01 Atelier architektonické tvorby 1 Richard Bartík, Hana Boříková, Aleš Brotánek, Tomáš Eckschlager, Pavel Filsak, Libor Fránek, Helena Hexnerová, Michal Hlaváček, Barbora Holubová, Barbora Jelínek, Zdeněk Jiran, Ladislav Kalivoda, Jan Kašpar, Luboš Knytl, Bedřich Košatka, Eva Linhartová, Běla Menčlová, Petr Máša, Ondřej Pechar, Josef Smola, Martin Stark, Veronika Svobodová, Ladislav Tichý, Anna Marie Černá, Jan Šabart, Petr Šikola, Stanislava Šulcová  česky KZ 6 6C Z
129AT02 Atelier architektonické tvorby 2 Vladimír Gleich, Helena Hexnerová, Jana Hořická, Zdeněk Jiran, Jan Kerel, Hana Klapalová, Luboš Knytl, Miloš Kopřiva, Bedřich Košatka, Eva Linhartová, Tomáš Med, Petr Máša, Petra Novotná, Miroslav Němeček, Zdeněk Rychtařík, Andrea Vášková, Jan Šabart, Petr Šikola, Stanislava Šulcová  česky KZ 6 6C Z
129ATA3 Atelier architektonické tvorby 3 Vojtěch Dvořák, Vladimír Gleich, Štěpánka Hájková, Pavel Jurčík, Miloš Kopřiva, Petra Lenz, Vojtěch Lichý, Eva Linhartová, Petr Lédl, Zuzana Marytová, Tomáš Med, Miroslav Němeček, Tadeáš Slavkovský, Jiří Smolík, Jindřich Svatoš, Jiří Trojan, Jakub Zoula, Radek Zykan, Michal Šmolík  česky KZ 10 8C L
129ATV4 Atelier tvorby - konstrukční Aleš Brotánek, Iva Broukalová, Eva Burgetová, Petr Bílý, Michal Drahorád, Lucie Drbohlavová, Ctislav Fiala, Pavel Filsak, Josef Fládr, Stanislav Frolík, Hana Hanzlová, Petr Housa, Jana Hořická, Martin Jiránek, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ladislav Kalivoda, Jan Kaňka, Ilona Koubková, Bedřich Košatka, Pavel Košatka, Václav Kupilík, Štěpán Lajda, Lenka Maierová, Štěpán Mančík, Vojtěch Mazanec, Kateřina Mertenová, Jan Mukařovský, Jiří Novák, Josef Novák, Jiří Nováček, Marek Pokorný, Jan Růžička, Josef Smola, Jan Sochůrek, Zbyněk Svoboda, Jiří Tencar, Kryštof Toman, Miroslav Urban, Jitka Vašková, Zuzana Veverková, Jan Vodička, Martina Zapletalová, Radek Zigler, Tomáš Čejka, Karel Šeps, Šárka Šilarová, David Šulc  česky KZ 9 6C Z,L
127ATUR Atelier urbanistický Petr Durdík, Karin Dvořáková, Jan Hendrych, Václav Jetel, Ivan Kaplan, Daniel Stojan  česky KZ 9 7C L
129AAKO Ateliér architektonické kompozice Richard Bartík, Jan Bačkovský, Michal Blažek, Hana Boříková, Nikolay Brankov, Jaroslav Daďa, Vojtěch Dvořák, Václav Dvořák, Pavel Filsak, Libor Fránek, Helena Hexnerová, Kamila Housová Mizerová, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Jan Kašpar, Martin Lapšanský, Běla Menčlová, Petra Novotná, Jiří Pošmourný, Edita Sapíková, Jiří Trojan, Aleš Vaněk, Tomáš Čunderlík, Klára Škodová, Martin Šnorbert  česky KZ 4 3C Z
129AMG1 Ateliér tvorby - magisterský 1 Nikolay Brankov, Petr Dvořák, Ctislav Fiala, Libor Fránek, Hana Gattermayerová, Jana Hořická, Petr Hájek, Ladislav Kalivoda, Miloš Kopřiva, Klára Kroftová, Jaromír Kročák, Jan Kuták, Zuzana Marytová, Jiří Novák, Martin Němec, Jan Pustějovský, David Skála, Jiří Smolík, Martin Stark, Jakub Strejc, Jindřich Svatoš, Petr Tej, Aleš Vaněk, Radek Zykan, Tomáš Šenberger, Michal Šmolík, Michal Šourek, Martin Štibor, Vladimír Žďára  česky KZ 14 12C Z
127AMG1 Ateliér tvorby - magisterský 1 Petr Durdík, Karin Dvořáková, Ivan Kaplan, Jiří Kupka, Daniel Stojan  česky KZ 14 12C Z
129AMG2 Ateliér tvorby - magisterský 2 Jaroslav Daďa, Václav Dvořák, Iva Dvořáková, Michal Hlaváček, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Luboš Knytl, Petr Kolář, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Jaromír Kročák, Eva Linhartová, Petr Lédl, Petra Novotná, Martin Souček, Ladislav Tichý, Hana Vočková, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šourek  česky KZ 16 12C Z
127AMG2 Ateliér tvorby - magisterský 2 Petr Durdík, Ivan Kaplan, Jan Mužík, Daniel Stojan  česky KZ 16 12C
142XAC2 AutoCAD 2 Martin Králík  česky Z 1 2C Z
154ACIG AutoCAD pro inženýrskou geodézii Rudolf Urban  česky KZ 2 2C Z
143XAHM Automat. hydropedologických měření Michal Sněhota, Martin Šanda  česky Z 1 1P+1C L
D33AIC_EN Automation in Concrete and Masonry Construction Petr Štemberk  anglicky ZK 2P
122YASP Automatizace stav.-technologického projektování Pavel Neumann  česky Z 2 1P+1C Z
D33AIC Automatizace v betonovém stavitelství a pro zdění Petr Štemberk  česky ZK 2P
143XAZS Automatizované závlahové systémy Pavla Schwarzová  česky Z 1 1P+1C Z
126BIM1 BIM Pavel Chour, Renáta Hoďánková, Václav Černý, Josef Žák  česky Z 1 1P+1C Z
126BIME BIM Robert Bouška, Petr Matějka, Jan Růžička, Josef Žák  anglicky Z 1 1P+1C Z
124BIMR BIM - Revit Architecture Pavel Chour, Renáta Hoďánková  anglicky KZ 2 1P+1C Z,L
126YBIM BIM - Základy informačního modelování Robert Bouška, Petr Matějka, Lukáš Rudl, Martin Stránský  česky Z 2 2C
124XBGA BIM Graphisoft ArchiCAD Renáta Hoďánková  česky Z 1 2C Z,L
136YBD1 BIM pro dopravní a pozemní stavby 1 Robert Bouška, Renáta Hoďánková, Jakub Kareš, Petr Pánek, Ludvík Vébr  česky Z 4 1P+3C
124YBM1 BIM pro pozemní stavby 1 Robert Bouška, Pavel Chour, Stanislav Frolík, Renáta Hoďánková, Petr Matějka, Kateřina Novotná, Petr Pánek, Jan Růžička, Jakub Veselka, Kateřina Šilerová Křížová  česky Z 4 1P+3C Z
124XBM2 BIM pro pozemní stavby 2 Pavel Chour, Jakub Veselka  česky Z 1 2C Z,L
126BIMS BIM pro stavitelství Pavel Chour, Petr Matějka, Jan Růžička, Josef Žák  česky Z 1 1P+1C L
126BIMB BIM-informační modelování Robert Bouška, Petr Matějka, Petr Metlička, Martin Stránský, Josef Žák  česky Z,ZK 4 1P+3C Z
122BPS BOZP při práci ve stavebnictví Ondřej Boroš, Petr Kubeček, Blanka Procházková, Pavel Svoboda, Tomáš Váchal  česky Z,ZK 7 4P+2C L
122BPPS BZOP při provádění staveb Petr Kubeček, Pavel Neumann, Michal Procházka, Pavel Svoboda  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
135BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
134BPRO Bachelor Project Michal Jandera, Zdeněk Sokol  anglicky Z 12 10C L,Z
133BPRO Bachelor Project Iva Broukalová, Josef Novák, Martin Tipka, Petr Štemberk  anglicky Z 12 10C L,Z
132BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
125BPRO Bachelor Project Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Roman Musil, Karel Papež, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  anglicky Z 12 10C L,Z
124BPRO Bachelor Project Malila Noori  anglicky Z 12 10C L,Z
123BPRO Bachelor Project Alena Vimmrová  anglicky Z 12 10C L,Z
122BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
102BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
101BPR Bachelor Project   anglicky Z 10 8C L,Z
127BPAA Bakalářská práce   česky Z 24 16C L,Z
210BAPM Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
102BAPG Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
101BAPG Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
154BAPG Bakalářská práce Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Tomáš Suk, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z 12 10C L,Z
132BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
126BAPR Bakalářská práce Lucie Brožová, Eduard Hromada, Daniel Macek  česky Z 12 10C L,Z
155BAPG Bakalářská práce Zdeněk Vyskočil  česky Z 12 10C Z,L
101BAPT Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
123BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
143BAPT Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
127BAPT Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
125BAPR Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Roman Musil, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
129BPAA Bakalářská práce Kseniya Bahdanovich, Matěj Boháč, Jaroslav Daďa, Vojtěch Dvořák, Václav Dvořák, Helena Hexnerová, Petr Housa, Jana Hořická, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Luboš Knytl, Bedřich Košatka, Jaromír Kročák, Štěpán Lajda, Eva Linhartová, Petr Lédl, Petra Novotná, Zuzana Pešková, Jan Pustějovský, Vojtěch Taraba, Ladislav Tichý, Petr Šikola, Martin Šnorbert, Michal Šourek  česky Z 24 16C L,Z
125BPAA Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 24 16C L,Z
124BPAA Bakalářská práce Kateřina Mertenová, Jaroslav Vychytil  česky Z 24 16C L,Z
210BAPC Bakalářská práce Jan Novák  česky Z 12 10C L,Z
143BAPR Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
142BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
141BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
220BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
210BAPR Bakalářská práce Jiří Litoš  česky Z 12 10C L,Z
137BAPR Bakalářská práce Leoš Horníček, Vít Lojda, Michal Petýrek  česky Z 12 10C L,Z
136BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
135BAPC Bakalářská práce Jan Masopust, Jan Salák, Jan Záleský, Zdeněk Šiška  česky Z 12 10C L,Z
134BAPC Bakalářská práce Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Robert Jára, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Marta Kuříková, Jiří Mareš, Karel Mikeš, Michal Netušil, Zdeněk Sokol, František Wald  česky Z 12 10C L,Z
133BAPC Bakalářská práce Iva Broukalová, Petr Bílý, Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Michaela Frantová, Hana Hanzlová, Yuliia Khmurovska, Alena Kohoutková, Pavel Košatka, Josef Novák, Martin Tipka, Jitka Vašková, Jan Vodička, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 12 10C L,Z
132BAPC Bakalářská práce František Denk, Martin Doškář, Aleš Jíra, Tomáš Koudelka, Tomáš Plachý, Pavel Tesárek, Michal Šejnoha  česky Z 12 10C L,Z
125BAPC Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Roman Musil, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
124BAPC Bakalářská práce Ctislav Fiala, Lenka Hanzalová, Petr Hájek, Martin Jiránek, Anna Lounková, Malila Noori, Jiří Nováček, Jiří Pazderka, Marek Pokorný, Jan Růžička, Kamil Staněk, Běla Stibůrková, Zbyněk Svoboda, Jaroslav Vychytil, Eva Zezulová, Radek Zigler, Tomáš Čejka, Šárka Šilarová  česky Z 12 10C L,Z
123BAPC Bakalářská práce Eva Vejmelková  česky Z 12 10C L,Z
122BAPC Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
102BAPC Bakalářská práce Tereza Bendová, Marina Davydova, Pavel Demo, Mária Domonkos, Jaroslava Drchalová, Olga Dydovičová, Hana Fialová, Michal Havrlík, David Heidenreich, Šárka Hošková, Milan Kajnar, Olga Kapičková, Hana Klokočníková, Jiří Konfršt, Jan Kratochvíl, Alexander Kromka, Martin Kružík, Pavel Kulmon, David Ladman, Karel Mach, Ondrej Michalko, Antonín Mikš, Václav Nežerka, Jiří Novák, Pavel Novák, Jan Opat, Petr Pokorný, Pavel Pána, Pavla Razímová, Jitka Rollová, Petr Semerák, Vít Sopko, Gabriela Strnadová, Alexey Sveshnikov, Petra Tichá, Iveta Ticháčková, Roman Vejmelka, František Vodák, Linda Vonásková, Tomáš Vrána, Vítězslav Vydra, Tomáš Zadražil, Martin Černohorský, Jaroslav Římal, Filip Šmejkal  česky Z 12 10C L,Z
124BAPQ Bakalářská práce Petr Hejtmánek, Vladimír Mózer  česky Z 12 10C L,Z
125BAPQ Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
133BAPQ Bakalářská práce Martin Benýšek, Jaroslav Procházka, Martin Tipka, Radek Štefan  česky Z 12 10C L,Z
134BAPQ Bakalářská práce Kamila Cábová, Michal Jandera, Petr Kuklík, Zdeněk Sokol, František Wald  česky Z 12 10C L,Z
135BAPQ Bakalářská práce Jan Masopust  česky Z 12 10C L,Z
126BAPL Bakalářská práce Lucie Brožová, Jana Frková, Daniel Macek, Václav Tatýrek, Martin Čásenský  česky Z 12 10C L,Z
122BAPL Bakalářská práce Martin Hlava, Čeněk Jarský, Adam Konvalinka, Michal Kovářík, Alexander Kravcov, Pavel Neumann, Karel Polák, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Michal Procházka, Mária Párová, Pavel Svoboda, Jaroslav Synek, Vjačeslav Usmanov, Ladislav Valtr, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Petr Šrytr, Ondřej Štrup, Rostislav Šulc  česky Z 12 10C L,Z
220BAPK Bakalářská práce Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 12 10C L,Z
210BAPK Bakalářská práce Jindřich Fornůsek, Jiří Litoš, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z 12 10C L,Z
137BAPK Bakalářská práce Ondřej Bret, Leoš Horníček, Hana Krejčiříková  česky Z 12 10C L,Z
136BAPK Bakalářská práce Filip Eichler, Tomáš Havlíček, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, František Lehovec, František Luxemburk, Petr Mondschein, Petr Pánek, Petr Slabý, Michal Uhlík, Jan Valentin, Ludvík Vébr, Josef Žák  česky Z 12 10C L,Z
134BAPK Bakalářská práce Jakub Dolejš, Michal Jandera, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Marta Kuříková, Josef Macháček, Jiří Mareš, Michal Netušil, Pavel Ryjáček  česky Z 12 10C L,Z
133BAPK Bakalářská práce Michal Drahorád, Marek Foglar, Hana Hanzlová, Martin Tipka, Jitka Vašková, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Roman Šafář  česky Z 12 10C L,Z
132BAPK Bakalářská práce František Denk, Martin Doškář, Petr Havlásek, Martin Horák, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Matěj Lepš, Jiří Máca, Jiří Němeček, Michal Polák, Jan Vorel, Michal Šejnoha  česky Z 12 10C L,Z
101BAPK Bakalářská práce Jozef Bobok, Jaroslav Novotný  česky Z 12 10C L,Z
135BAPK Bakalářská práce Jan Masopust, Jan Salák  česky Z 12 10C L,Z
220BAPZ Bakalářská práce Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 12 10C L,Z
155BAPZ Bakalářská práce Zdeněk Vyskočil  česky Z 12 10C L,Z
154BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
144BAPZ Bakalářská práce Filip Horký, Ivana Kabelková, Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková, David Stránský, Marcela Synáčková, Iva Čiháková, Kristýna Ďurišová, Gabriela Šťastná, Bohumil Šťastný  česky Z 12 10C L,Z
143BAPZ Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
142BAPZ Bakalářská práce Miroslav Brouček, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Petr Valenta, Milan Zukal  česky Z 12 10C L,Z
141BAPZ Bakalářská práce Michal Dohnal  česky Z 12 10C L,Z
137BAPZ Bakalářská práce Leoš Horníček, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z 12 10C L,Z
136BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
135BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
127BAPZ Bakalářská práce Marek Janatka, Václav Jetel, František Pospíšil  česky Z 12 10C L,Z
101BAPZ Bakalářská práce Jozef Bobok  česky Z 12 10C L,Z
133BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
144BAPV Bakalářská práce Filip Horký, Ivana Kabelková, Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková, David Stránský, Marcela Synáčková, Iva Čiháková, Kristýna Ďurišová, Gabriela Šťastná, Bohumil Šťastný  česky Z 12 10C L,Z
143BAPV Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
142BAPV Bakalářská práce Miroslav Brouček, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Petr Valenta, Milan Zukal  česky Z 12 10C L,Z
141BAPV Bakalářská práce Vojtěch Bareš, Michal Dohnal, Aleš Havlík, Josef Křeček, Ivana Marešová, Petr Sklenář  česky Z 12 10C L,Z
124BAPR Bakalářská práce Eva Burgetová, Lenka Hanzalová, Aneta Libecajtová, Běla Stibůrková, Jaroslav Vychytil  česky Z 12 10C L,Z
122BAPR Bakalářská práce Václav Pospíchal, Tomáš Váchal  česky Z 12 10C L,Z
126BAPE Bakalářská práce Lucie Brožová, Jana Frková, Daniel Macek, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Martin Čásenský  česky Z 12 10C L,Z
134BAPR Bakalářská práce Jakub Dolejš, Michal Jandera  česky Z 12 10C L,Z
133BAPR Bakalářská práce Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Lukáš Vráblík  česky Z 12 10C L,Z
155BAP Bakalářská práce Jiří Cajthaml, Lena Halounová, Jindřich Hodač, Jan Holešovský, Tomáš Janata, Martin Landa, Karel Pavelka, Jan Pytel, Petr Soukup, Zdeněk Vyskočil  česky Z 10 8C L,Z
220BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
210BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
144BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
124BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
154BAP Bakalářská práce Jaroslav Braun, Hana Braunová, Pavel Hánek, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Ondřej Michal, Jiří Pospíšil, Jaromír Procházka, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Tomáš Suk, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z 10 8C L,Z
132BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
135BAP Bakalářská práce Zdeněk Šiška  česky Z 10 8C L,Z
134BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
133BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
125BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
136BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
127BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
143BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
142BAP Bakalářská práce Milan Zukal  česky Z 10 8C Z,L
141BAP Bakalářská práce   česky Z 10 8C L,Z
144BT1 Balneotechnology Jana Nábělková, Bohumil Šťastný  anglicky ZK 2 2P Z
D29ZVP_EN Basics Of Scientific Work For Architects Karel Hájek, Zuzana Pešková, Lenka Popelová  anglicky ZK 2P
133YBBD Basis of Bridges Design Roman Šafář  anglicky Z 2 1P+1C Z
133YBEX Beton v extrémních podmínkách Marek Foglar, Šárka Košťálová, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 2 1P+1C Z
133B03C Betonové konstrukce 3C Jan Kubát, Jan Vesecký, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133B03D Betonové konstrukce 3D Lukáš Boháček, Michal Drahorád, Roman Lenner, Lukáš Vráblík  česky Z,ZK 5 2P+2C L
133B03K Betonové konstrukce 3K Lukáš Boháček, Michal Drahorád, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133B04C Betonové konstrukce 4C Martin Petřík, Petr Štemberk  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D33BZK Betonové a zděné konstrukce Jitka Vašková  česky ZK 2P *
133BK01 Betonové a zděné konstrukce 1 Roman Chylík, Anna Horáková, Roman Kubát, Kristýna Richterová, Martin Tipka, Tomáš Trtík, Jitka Vašková  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
133BK02 Betonové a zděné konstrukce 2 Iva Broukalová, Michal Drahorád, Marek Foglar, Michaela Frantová, Petr Miklas, Martin Neradílek, Martin Salák, Daniel Samek, Jitka Vašková, Marek Vinkler, Pavel Vrba, Vojtěch Šulc  česky Z,ZK 7 4P+2C L
133BZKE Betonové a zděné konstrukce E Michaela Frantová, Martin Salák  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BZKQ Betonové a zděné konstrukce Q Petr Bílý, Jakub Holan, Martin Tipka, Jitka Vašková  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
133BZKV Betonové a zděné konstrukce V Iva Broukalová, Michaela Frantová, Yuliia Khmurovska, Štěpán Šonka, Petr Štemberk  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BZKZ Betonové a zděné konstrukce Z Michaela Frantová, Štěpán Šonka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BZA1 Betonové a zděné konstrukce v arch. 1 Hana Hanzlová, Luboš Musil, Hana Schreiberová, Karel Šeps, Jakub Žák  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
133BZA2 Betonové a zděné konstrukce v arch. 2 Hana Hanzlová, Adéla Kapicová, Luboš Musil, Karel Šeps  česky Z,ZK 5 3P+1C L
D33BEK Betonové konstrukce Alena Kohoutková  česky ZK 2P
133B04K Betonové konstrukce 4K Lukáš Boháček, Michal Drahorád, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky Z,ZK 4 2P+1C L
D33CHT Betonové konstrukce vystavené vysokým teplotám Radek Štefan  česky ZK 1P+1C
D33BMO Betonové mosty Vladislav Hrdoušek, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky ZK 2P
133BM01 Betonové mosty 1 Michal Drahorád, Marek Potrebuješ, Pavel Vrba  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
133YBM2 Betonové mosty 2 Michal Drahorád, Jan Vítek  česky Z 2 1P+1C Z
D33BOO Betonové ochranné obálky Petr Bílý, Petr Štemberk  česky ZK 2P *
D33EAC Betonové prvky raného stáří Michaela Frantová, Petr Štemberk  česky ZK 1P+1C
133YBSV Betony speciálních vlastností Michal Števula  česky Z 2 1P+1C L
102XBMS Bezkontaktní měření ve stavebnictví Jiří Novák  česky Z 1 1P+1C L
D02BEM Bezkontaktní měřicí metody v experimentální mechanice Jiří Novák  česky ZK 2P Z
122YBPP Bezpečnost pracovního prostředí Tomáš Váchal  česky Z 2 1P+1C Z
D33BVN Bezpečnost při výbuchu a nárazu Marek Foglar, Alena Kohoutková  česky ZK 2P *
126YBM Bezpečnostní management Vilém Berka, Petr Dlask  česky Z,ZK 4 2P+2C L
124XBDS Biologická degradace staveb Pavla Ryparová, Zuzana Rácová  česky Z 1 1P+1C Z,L
132XBBI Biomechanika a biomateriálové inž. Aleš Jíra  česky Z 1 1P+1C L
123BM01 Building Materials Lukáš Fiala, Václav Kočí, Alena Vimmrová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
124BPH Building Physics Jiří Nováček, Zbyněk Svoboda  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
124BQCA Building Quality Complex Assessment Antonín Lupíšek  anglicky ZK 2 1P+1C L
124BS1E Building Structures - E Eva Burgetová, Hana Gattermayerová, Malila Noori  anglicky ZK 5 4P Z,L
124BSD1 Building Structures 1 Eva Burgetová, Hana Gattermayerová, Malila Noori  anglicky Z 4 2P+1C Z
124BSD2 Building Structures 2 Eva Burgetová, Hana Gattermayerová, Malila Noori  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
124BS2D Building Structures 2D Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
124BS03 Building Structures 3 Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
D24BIP Building integrated photovoltaics Kamil Staněk, Jan Tywoniak  anglicky ZK 1P+1C
125BSE Buildings Services Systems Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
125BSE2 Buildings Services Systems 2 Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Zuzana Veverková  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
128XBIN Business Inteligence Vladimír Nývlt  česky Z 1 1P+1C Z,L
128CS2 C# 2 - Advanced Application Development Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
128CS1 C# Programming and Application Development Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
128XCP1 C# Programovací jazyk a vývoj aplikací Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
128XCP2 C# Vývoj aplikací Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
124CADE CAD 1 (E) Pavel Chour  anglicky KZ 3 3C Z,L
124CAE CAD Systems: AutoCAD 1 Pavel Chour, Kateřina Sojková  anglicky Z 2 2C Z,L
142XCSA CAD systémy a AutoCAD Martin Horský  česky Z 1 2C Z
127XCAD CAD v územním plánování Marek Janatka, Václav Jetel  česky Z 1 1P+1C L
134XCOD CAD/CAM v ocelových a dřevěn. konstr. Jiří Mareš  česky Z 1 1P+1C L
D24CMA Calculation methods in building and room acoustics Jiří Nováček  anglicky ZK 1P+1C
D55KMV_EN Cartographic Methods of Research Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
123CHE Chemie Petra Hoskovcová, Martin Keppert, Klára Kobetičová, Dana Mikolášová, Jana Nekovářová, Jana Nábělková, Milena Pavlíková, Martina Záleská, Kristýna Ďurišová  česky Z,ZK 4 3P+1C L
123XCHR Chemie - repetitorium Milena Pavlíková, Martina Záleská  česky Z 1 2C Z,L
123YCHS Chemie ve stavebnictví Milena Pavlíková, Martina Záleská  česky Z 2 1P+1C L
D44CHZP Chemie životního prostředí Jana Nábělková  česky ZK 2P
123BUC Chemistry Martin Keppert, Klára Kobetičová, Jana Nábělková  anglicky Z,ZK 4 3P+1C L
129YGCI Cinema Jan Dvořák  česky Z 2 2C L,Z
129C4D Cinema4D - Free Modelling Jan Dvořák  anglicky KZ 2 1P+1C L
127CP11 City planning 11 Ivan Horký, Václav Jetel, Jiří Kugl, Jiří Kupka  anglicky ZK 2 2P Z,L
124EDC Civil Engineering in Developing Countries Jan Tilinger  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L,Z
129CTA Composition and Theory of Architecture Martin Lapšanský, Tomáš Ploc, Lenka Popelová  anglicky KZ 2 2C L,Z
133CASD Computer Aided Structural Design Josef Novák  anglicky Z 2 1P+1C Z,L
D01ALM_EN Computer Algebra System Maple Jan Chleboun  anglicky ZK 1P+1S
D23RTP_EN Computer Solving of Transport Phenomena Robert Černý  anglicky ZK 2C
128YIND Computer Use Fundamentals Miroslav Sůra  anglicky Z 2 2C L,Z
128CGR Computer graphics Tomáš Vaníček  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
133YCB Concrete Bridges Roman Lenner  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
D33BOO_EN Concrete Containment Buildings Petr Bílý  anglicky ZK 2P *
D33BEK_EN Concrete Structures Alena Kohoutková  anglicky ZK 2P
D33CHT_EN Concrete Structures Exposed to High Temperatures Radek Štefan  anglicky ZK 1P+1C
133CM01 Concrete and Masonry Structures 1 Iva Broukalová, Petr Bílý  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
133CM02 Concrete and Masonry Structures 2 Iva Broukalová, Radek Hájek, Jan Vítek  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
133CM03 Concrete and Masonry Structures 3 Marek Foglar, Radek Hájek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
133CM04 Concrete structures 4 Yuliia Khmurovska, Petr Štemberk  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
126YCON Construction Contracting Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 4 4P L
126YCEM Construction Economics and Management Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
D26INO_EN Construction Innovation Engineering Dana Měšťanová  česky ZK
126CMAN Construction Management Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
D22CTE Construction Technology of Implementation of Facilities and Projects for PhD Students Čeněk Jarský, Alexander Kravcov, Václav Pospíchal  anglicky ZK 2P
101CG01 Constructive Geometry Hana Lakomá  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D41HKZ_EN Critical Zone Hydrology Jaromír Dušek, Tomáš Vogel  anglicky ZK 2P L
D27KKZI_EN Cultural Landscape and Characteristic Features of its Individuality Jiří Kupka  anglicky ZK 2C
104CFL1 Czech/Foreign Language 1 Sandra Giormani  anglicky Z 1 2C Z
104CL2 Czech/Foreign Language 2 Svatava Boboková-Bartíková, Naděžda Bonaventurová, Sandra Giormani  anglicky Z,ZK 2 2C L
142DEE Dam Engineering - Design and Operation Miroslav Brouček, Ladislav Satrapa  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
D54AIG_EN Data analysis in engineering surveying Martin Štroner  anglicky ZK 2P *
D28DBB Databázové systémy a datové formáty pro informační modelování budov Jiří Kaiser  česky ZK
D32PRE_EN Deformation and Failure of Materials Petr Kabele, Jiří Šejnoha  anglicky ZK 1P+1C Z
D33DEG Degradace a trvanlivost betonových a zděných konstrukcí Marek Foglar  česky ZK 1P+1C
124YDSR Demolice staveb a recyklace materiálů Zuzana Rácová, Šárka Šilarová  česky Z 2 1P+1C Z
D33NBK_EN Design Methods of Concrete Structures Jitka Vašková  anglicky ZK 2P
125DPR2 Design Project 2 Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban  anglicky KZ 3 3C L
129DS1 Design Studio 1 (Residential Buildings) Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 7 6C Z,L
129ADM1 Design Studio 1M Marco Bruno Andrade Maio, Adam Bohatý, Mikuláš Hulec  anglicky KZ 8 7C L,Z
129DS2 Design Studio 2 (Civil Buildings) Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 9 7C Z,L
129ADM2 Design Studio 2M Marco Bruno Andrade Maio, Adam Bohatý  anglicky KZ 8 7C L,Z
129DS3 Design Studio 3 Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 9 7C Z,L
125DPR1 Design project 1 Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Ilona Koubková, Miroslav Urban  anglicky KZ 4 3C Z
D33DEG_EN Deterioration of Concrete and Masonry Structures Marek Foglar  anglicky ZK 1P+1C
129DAR1 Development of Architecture 1 Radomíra Sedláková  anglicky ZK 3 2P Z,L
129DEAR Development of architecture Radomíra Sedláková  anglicky Z 3 2P Z,L
126DOMT Development, oceňování majetku a realitní trh Lucie Brožová, Kateřina Eklová, Eduard Hromada, Renáta Schneiderová Heralová  česky Z,ZK 5 4P+1C Z
124DSHE Diagn. and Surveying of Hist. Buildings Eva Burgetová  anglicky ZK 2 1P+1C Z
124DSHB Diagnosis and Surveying of Historical Buildings Eva Burgetová  anglicky Z 2 1P+1C Z
D37DJD_EN Diagnostics of Railway in Relation to Noise Measurement Martin Lidmila, Lenka Lomoz  anglicky ZK 1P+1C
D37DJD Diagnostika jízdní dráhy ve vztahu k měření hluku Ondřej Bret, Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky ZK 1P+1C
D32DIA Diagnostika konstrukcí Pavel Padevět, Tomáš Plachý  česky ZK 2P Z
137YDKP Diagnostika staveb kolejové dopravy Ondřej Bret, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila, Vít Lojda  česky Z 2 1P+1C Z
132YDSK Diagnostika stavebních konstrukcí Michal Polák  česky Z 2 1P+1C L
210YDSM Diagnostika vlastností stav.mater.a výrob. Jiří Litoš  česky Z 2 1P+1C
124YDPH Diagnostika, průzkum a hodn.stav.konstr. Eva Burgetová  česky Z 2 1P+1C L
D01DIG Diferenciální geometrie I Milada Kočandrlová  česky ZK 4P
D01DDS Diferenciální rovnice a dynamické systémy Jozef Bobok  česky ZK 2P
D01DDS_EN Differential equations and dynamical systems Jozef Bobok  anglicky ZK 2P
D55DKN_EN Digital Cadastre of Real Estate Petr Souček  anglicky ZK 2P
D55DMK_EN Digital Cartography Tomáš Janata  anglicky ZK 2P
D55DFM_EN Digital Photogrammetry Karel Pavelka  anglicky ZK 2P
D55DPZ_EN Digital Processing of Remote Sensing Data Lena Halounová  anglicky ZK 2P
D55DDP Digitální dokumentace památkových objektů Karel Pavelka  česky ZK 2P
105YPDF Digitální fotografie Michal Chalupa, Miloš Sedláček  česky Z 2 2C Z
D55DFM Digitální fotogrammetrie Karel Pavelka  česky ZK 2P
D55DMK Digitální kartografie Tomáš Janata  česky ZK 3P
D55DKN Digitální katastr nemovitostí Petr Souček  česky ZK 2P
D55DPZ Digitální zpracování dat DPZ Lena Halounová  česky ZK 2P
155DPP Diploma Project   anglicky Z 30 24C Z
154DPP Diploma Project   anglicky Z 30 24C Z
102DPP Diploma Project   anglicky Z 30 24C Z
101DPP Diploma Project   anglicky Z 30 24C Z,L
125DPT Diploma Theses   anglicky Z 30 24C Z
124DPP Diploma project František Kulhánek, Jan Pašek, Tomáš Čejka  anglicky Z 30 24C Z
220DPP Diploma project Jiří Svoboda, Radek Vašíček  anglicky Z 30 24C Z
210DPP Diploma project   anglicky Z 30 24C Z
123DPP Diploma project   anglicky Z 30 24C Z
122DPP Diploma project Čeněk Jarský, Pavel Neumann, Mária Párová, Pavel Svoboda  anglicky Z 30 24C Z
135DPP Diploma project Jiří Barták, Josef Jettmar, Jan Kos, Jan Salák, Jan Záleský  anglicky Z 30 24C
134DPP Diploma project Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Michal Jandera, Karel Mikeš, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Jan Vídenský, František Wald  anglicky Z 30 24C
133DPP Diploma project Iva Broukalová, Petr Štemberk  anglicky Z 30 24C Z
132DPP Diploma project Milan Jirásek, Pavel Kuklík, Bořek Patzák, Jan Zeman, Michal Šejnoha  anglicky Z 30 24C Z
155DPM Diplomová práce Jiří Cajthaml, Lena Halounová, Jindřich Hodač, Jan Holešovský, Tomáš Janata, Jakub Kostelecký, Martin Landa, Karel Pavelka, Jan Pytel, Petr Soukup, Petr Souček, Zdeněk Vyskočil  česky Z 30 24C Z,L
125DPIB Diplomová práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Karel Papež, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 26 20C L
220DPM Diplomová práce Jaroslav Pacovský, Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 30 24C Z
144DPM Diplomová práce Alexander Grünwald, Filip Horký, Ivana Kabelková, Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková, David Stránský, Marcela Synáčková, Iva Čiháková, Gabriela Šťastná, Bohumil Šťastný  česky Z 30 24C Z
143DPM Diplomová práce Jana Babuská, Milena Císlerová, Václav David, Tereza Davidová, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Alena Jakubíková, Petr Kavka, Zdeněk Kos, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Kateřina Uhlířová, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 30 24C Z
142DPM Diplomová práce Miroslav Brouček, Vojtěch Broža, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Vladimír Medřický, Petra Nešvarová Chvojková, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Michal Toman, Petr Valenta, Milan Zukal  česky Z 30 24C Z,L
141DPM Diplomová práce Vojtěch Bareš, Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Aleš Havlík, Josef Křeček, Ivana Marešová, Václav Matoušek, Daniel Mattas, Petr Sklenář  česky Z 30 24C Z
127DPM Diplomová práce Petr Durdík, Ivan Horký, Marek Janatka, Václav Jetel, Ivan Kaplan, Jan Mužík, František Pospíšil, Jan Storch, Ivan Vorel  česky Z 30 24C Z,L
122DPM Diplomová práce Martin Hlava, Čeněk Jarský, Michal Kovářík, Alexander Kravcov, Pavel Neumann, Karel Polák, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Michal Procházka, Mária Párová, Pavel Svoboda, Jaroslav Synek, Vjačeslav Usmanov, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Petr Šrytr, Ondřej Štrup, Rostislav Šulc  česky Z 30 24C Z
210DPM Diplomová práce Jindřich Fornůsek, Karel Kolář, Petr Konvalinka, Jiří Litoš, Petr Máca, Pavel Reiterman, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z 30 24C Z
102DPM Diplomová práce Pavel Demo, Šárka Hošková, Antonín Mikš, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný, Petr Semerák, Alexey Sveshnikov, Vítězslav Vydra  česky Z 30 24C Z
137DPM Diplomová práce Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z 30 24C Z,L
136DPM Diplomová práce Filip Eichler, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, František Lehovec, František Luxemburk, Petr Mondschein, Petr Pánek, Petr Slabý, Michal Uhlík, Jan Valentin, Ludvík Vébr  česky Z 30 24C Z
135DPM Diplomová práce Jiří Barták, Svatoslav Chamra, Matouš Hilar, Josef Jettmar, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Salák, Jan Schröfel, Jana Tourková, Jan Valenta, Ivan Vaníček, Jan Záleský  česky Z 30 24C Z
134DPM Diplomová práce Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Josef Macháček, Karel Mikeš, Michal Netušil, Tomáš Rotter, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Jiří Studnička, Tomáš Vrána, Jan Vídenský, František Wald  česky Z 30 24C Z
133DPM Diplomová práce Iva Broukalová, Michal Drahorád, Marek Foglar, Michaela Frantová, Hana Hanzlová, Alena Kohoutková, Pavel Košatka, Jiří Krátký, Vladimír Křístek, Luboš Podolka, Jaroslav Procházka, Martin Tipka, Karel Trtík, Jitka Vašková, Jan Vodička, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Roman Šafář, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 30 24C Z
132DPM Diplomová práce František Denk, Petr Fajman, Petr Havlásek, Martin Horák, Tomáš Janda, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Petr Kabele, Petr Konvalinka, Lubomír Kopecký, Tomáš Koudelka, Pavel Kuklík, Anna Kučerová, Matěj Lepš, Lenka Melzerová, Jiří Máca, Václav Nežerka, Jan Novák, Pavel Padevět, Bořek Patzák, Miroslav Petrtýl, Tomáš Plachý, Karel Pohl, Michal Polák, Jan Sýkora, Pavel Tesárek, Jan Vorel, Jan Zeman, Michal Šejnoha  česky Z 30 24C Z
124DPM Diplomová práce Daniela Bošová, Václav Brabec, Eva Burgetová, Vladimír Bílek, Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Lenka Hanzalová, Petr Hejtmánek, Petr Hájek, Martin Jiránek, Jan Kaňka, Pavel Kopecký, Jan Krňanský, František Kulhánek, Václav Kupilík, Anna Lounková, Antonín Lupíšek, Lenka Maierová, Jan Mukařovský, Malila Noori, Jiří Novák, Jiří Nováček, Jiří Pazderka, Jan Pašek, Marek Pokorný, Pavla Ryparová, Jan Růžička, Běla Stibůrková, Zbyněk Svoboda, Jan Tywoniak, Martin Vonka, Jaroslav Vychytil, Richard Wasserbauer, Jiří Witzany, Eva Zezulová, Radek Zigler, Josef Zlesák, Tomáš Čejka, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z 30 24C Z
123DPM Diplomová práce Zdenka Bažantová, Miloš Jerman, Martin Keppert, Jan Kočí, Jiří Maděra, Milan Myška, Zbyšek Pavlík, Milena Pavlíková, Eva Vejmelková, Alena Vimmrová, Jaroslav Výborný  česky Z 30 24C Z
125DPM Diplomová práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Miloslav Jokl, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Lenka Maierová, Roman Musil, Karel Papež, Miroslav Urban  česky Z 30 24C Z
101DPM Diplomová práce Michal Beneš, Milan Bořík, Daniela Jarušková, Jana Nosková, Jakub Šolc  česky Z 30 24C Z
154DPM Diplomová práce Jaroslav Braun, Pavel Hánek, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Jiří Pospíšil, Jaromír Procházka, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z 30 24C Z,L
129DPM Diplomová práce Jaroslav Daďa, Petr Durdík, Václav Dvořák, Iva Dvořáková, Vladimír Gleich, Michal Hlaváček, Petr Housa, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Karel Hájek, Ivan Kaplan, Luboš Knytl, Petr Kolář, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Klára Kroftová, Jaromír Kročák, Eva Linhartová, Martin Lyga, Petr Lédl, Petra Novotná, Jiří Pošmourný, Martin Souček, Ladislav Tichý, Ivan Vorel, Hana Vočková, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šourek  česky Z 30 24C L,Z
126DPM Diplomová práce Petr Anton, Václav Beran, Vilém Berka, Lucie Brožová, Jindřiška Bušková, Petr Dlask, Jana Frková, Ludmila Hačkajlová, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Jiří Karásek, Vít Kosina, Daniel Macek, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Jiří Novák, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská, Markéta Prušková, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Stanislav Vitásek, Michal Vondruška, Dana Čápová, Martin Čásenský, Josef Žák  česky Z 30 24C Z
210DISE Diplomový seminář Radoslav Sovják  česky Z 4 4C
126DISN Diplomový seminář Robert Bouška, Lucie Brožová, Petr Dlask, Jana Frková, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Jiří Karásek, Daniel Macek, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Stanislav Vitásek, Michal Vondruška, Dana Čápová, Martin Čásenský  česky Z 4 3C L
126DISP Diplomový seminář Robert Bouška, Lucie Brožová, Petr Dlask, Jana Frková, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Jiří Karásek, Daniel Macek, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Jiří Novák, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Stanislav Vitásek, Michal Vondruška, Dana Čápová, Martin Čásenský  česky Z 4 3C L
101DISE Diplomový seminář Jozef Bobok, Aleš Nekvinda  česky Z 4 4C L
210DISM Diplomový seminář Jindřich Fornůsek, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z 5 4C
220DISE Diplomový seminář Jaroslav Pacovský, Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 4 4C
137DISE Diplomový seminář Ondřej Bret, Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila, Vít Lojda, Lenka Lomoz  česky Z 4 4C L
136DISE Diplomový seminář Karel Fazekas, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, František Luxemburk, Petr Mondschein, Petr Pánek, Petr Slabý, Michal Uhlík, Jan Valentin, Ludvík Vébr  česky Z 4 4C
135DISE Diplomový seminář Jiří Barták, Alexandr Butovič, Matouš Hilar, Jan Ježek, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Schröfel, Jan Valenta, Ivan Vaníček, Jan Záleský, Linda Černá Vydrová  česky Z 4 4C
134DISE Diplomový seminář Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Anna Kuklíková, Josef Macháček, Michal Netušil, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Jiří Studnička, František Wald  česky Z 4 4C
133DISE Diplomový seminář Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Hana Hanzlová, Radek Hájek, Roman Lenner, Josef Novák, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Roman Šafář, Petr Štemberk  česky Z 4 4C L
132DISE Diplomový seminář Petr Havlásek, Martin Horák, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Petr Konvalinka, Matěj Lepš, Jiří Máca, Jiří Němeček, Pavel Padevět, Tomáš Plachý, Michal Polák, Jan Vorel, Jan Zeman, Michal Šejnoha  česky Z 4 4C L
132DISM Diplomový seminář   česky Z 5 4C L
123DISM Diplomový seminář Jan Fořt  česky Z 5 4C L
102DISM Diplomový seminář   česky Z 5 4C L
D41HDS_EN Discussion Seminar on Hydrology Research Michal Dohnal  anglicky ZK 2C
102XDS Disperzní soustavy Šárka Hošková  česky Z 1 1P+1C
D05DRP Doktorandská propedeutika Jan Gazda, Václav Liška, Pavla Voříšková, Jakub Švec  česky ZK 2P *
137XDOH Dopravní hluk - modelování Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z 1 1P+1C Z
D36TDP Dopravní průzkumy a teorie dopravního proudu Petr Slabý, Michal Uhlík, Ludvík Vébr  česky ZK 2P
136DSA Dopravní stavby Ondřej Bret, Peter Gallo, Tomáš Havlíček, Leoš Horníček, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, Petr Kučera, Vít Lojda, Lenka Lomoz, Petr Mondschein, Lucie Popíková, Marek Pýcha, Michal Uhlík, Pavla Vacková, Tereza Valentová, Štěpán Verner, Jakub Veselý, Jana Vlasáková, Ludvík Vébr, Michal Weber, Jan Zvěřina, Josef Žák  česky Z 2 1P+1C Z
136DSUZ Dopravní stavby a územní plánování Stanislav Bedřich, Ondřej Bret, Tomáš Havlíček, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, Jakub Kareš, Magdalena Křečková, Martin Lidmila, Vít Lojda, Lenka Lomoz, Petr Mondschein, Michal Petýrek, František Pospíšil, Jiří Pospíšil, Pavla Vacková, Jakub Veselý, Ludvík Vébr  česky Z,ZK 7 5P+1C L,Z
144WS Drinking Water Management Filip Horký, Jana Nábělková, Kateřina Slavíčková  anglicky KZ 2 2P Z
144WSE Drinking Water Management Filip Horký, Jana Nábělková, Kateřina Slavíčková  anglicky ZK 2 2P Z
D01DS_EN Dynamical systems Jozef Bobok  anglicky ZK 2P
D01DS Dynamické systémy Jozef Bobok  česky ZK 2P
D01DYS Dynamické systémy Jozef Bobok  česky ZK 4P
132DS01 Dynamics of Structures Jaroslav Kruis  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
D32DSK_EN Dynamics of Structures Jiří Máca  anglicky ZK 2P
132YDDS Dynamika dopravních staveb Michal Polák  česky Z 2 1P+1C Z
135DYGK Dynamika geotechnických konstrukcí Veronika Pavelcová, Jan Pruška  česky Z,ZK 4 2P+1C
D44DPS Dynamika procesů v systému městského odvodnění Ivana Kabelková  česky ZK
D32DSK Dynamika stavebních konstrukcí Jiří Máca  česky ZK 2P
132DY01 Dynamika stavebních konstrukcí 1 Tomáš Krejčí, Jiří Máca, Karel Pohl  česky Z,ZK 5 2P+2C L
132DY02 Dynamika stavebních konstrukcí 2 Jiří Máca, Karel Pohl  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
D35DZ Dynamika zemin Jan Pruška, Ivan Vaníček  česky ZK 2P *
D35DZH Dynamika zemin a hornin Jan Pruška  česky ZK 2P *
155DPRZ Dálkový průzkum Země Tomáš Bouček, Lena Halounová, Eva Matoušková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129DA01 Dějiny architektury 1 Josef Záruba Pfeffermann  česky ZK 3 2P Z
129DA02 Dějiny architektury 2 Rudolf Pošva, Josef Záruba Pfeffermann  česky ZK 3 2P Z
129DA03 Dějiny architektury 3 Lenka Popelová, Radomíra Sedláková, Petr Urlich  česky ZK 4 2P Z
129YDA4 Dějiny architektury 4 Eva Linhartová, Josef Záruba Pfeffermann  česky Z 2 2C L
129DEUM Dějiny umění Rudolf Pošva, Josef Záruba Pfeffermann  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
134YDUV Dřevo a udržitelná výstavba Anna Kuklíková  česky Z 2 1P+1C L
124DRS Dřevostavby Richard Hlaváč, Milan Peukert, Kamil Staněk  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
124YDRS Dřevostavby pro nízkoenergetické a pasivní domy Milan Peukert, Marek Pokorný, Jan Růžička, Kamil Staněk  česky Z 2 1P+1C L
D34DRK Dřevěné konstrukce Jakub Dolejš, Petr Kuklík  česky ZK 2P *
134DK01 Dřevěné konstrukce 1 Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Jakub Stejskal, Jakub Šejna  česky Z,ZK 5 3P+1C L
134DK02 Dřevěné konstrukce 2 Jakub Dolejš, Karel Mikeš, Lukáš Velebil  česky Z,ZK 4 2P+1C L
134YDKM Dřevěné konstrukce a mosty Anna Kuklíková  česky Z 2 1P+1C
D33EAC_EN Early-age Concrete Members Michaela Frantová  anglicky ZK 1P+1C
D35ZKVS_EN Earth Structures in Hydro and Environmental Engineering Ivan Vaníček  anglicky ZK 2P *
126ECON Economics Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
126ECM Economics and Management Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  anglicky Z,ZK 7 4P+2C
126ECMA Economics and Management Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D33EZB_EN Effect of Extreme Loadings on Concrete Structures Marek Foglar, Radek Hájek  anglicky ZK 2P
123EPMA Ekologicky příznivé materiály   česky Z,ZK 4 2P+2C Z
144XERU Ekologická rizika urbanizovaných povodí David Stránský  česky Z 1 1P+1C Z
137YEAD Ekologické aspekty dopravy Leoš Horníček, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z 2 1P+1C Z
125ESB Ekologické systémy budov Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky KZ 4 2P L
143EKDE Ekologie a dendrologie Martin Dočkal, Jan Halík, Martina Sobotková  česky Z,ZK 7 3P+3C
136YEES Ekologie a estetika silničních komunikací Karel Horníček, Ludvík Vébr  česky Z 2 1P+1C
D26EMA Ekonomicko-matematická analýza volby Božena Kadeřábková  česky ZK
126EKMN Ekonomika a management Kateřina Eklová, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Daniel Macek, Jiří Novák, Vladimíra Nováková, Michal Rohlena, Lukáš Rudl, Martin Čásenský  česky Z,ZK 7 4P+2C
126MMA2 Ekonomika a management Sandra Bešťáková, Matěj Buňat, Kateřina Eklová, Pavel Krupík, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Bohdan Povýšil, Martin Stránský, Václav Tatýrek, Kateřina Válková, Zbyněk Škoda  česky Z,ZK 5 2P+2C L
126YEKP Ekonomika podnikání Vladimíra Nováková  česky Z,ZK 2 1P+1C L
154EZKA Ekonomika v zeměměřictví a katastru Rudolf Urban  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
144EKOU Ekotoxikologie a odvodnění urbaniz. území Jana Nábělková, David Stránský  česky Z,ZK 6 4P+1C L
123XESM Ekotoxikologie stavebních materiálů Klára Kobetičová  česky Z 1 1P+1C Z,L
102XEMP Elektrické měřicí přístroje Petr Semerák  česky Z 1 1P+1C L
125EBU Elektrotechnika a inteligentní budovy Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky ZK 3 2P Z
125EIBB Elektrotechnika a inteligentní budovy Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky KZ 4 2P Z
128ENCI Encoding and Ciphering Tomáš Vaníček  anglicky ZK 4 3P Z,L
D25EAU Energetický audit Karel Kabele  česky ZK 2P+2C
125EABU Energetický audit budov Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban  česky KZ 4 2P+1C L
125EAB1 Energetický audit budov 1 Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban  česky KZ 3 2P+1C L
D26ENM Energetický management Jiří Karásek  česky ZK 2P
126YEMB Energetický management budov Jiří Karásek, Jakub Kvasnica, Jan Pojar  česky Z,ZK 4 2P+2C L
D26ENM_EN Energy Management Jiří Karásek  anglicky ZK 2P
125TIE Energy and Indoor Environment Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Zuzana Veverková  anglicky ZK 2 2P Z
D28INZ_EN Engineering Informatics Jiří Kaiser  anglicky ZK 2P
D44CHZP_EN Environmental Chemistry Jana Nábělková  anglicky ZK 2P
144ENCE Environmental Chemistry Jana Nábělková  anglicky ZK 2 2P L
D43SAED_EN Environmental Data Collection and Analysis David Zumr  anglicky ZK 2P
143EMAM Environmental Monitoring and Data Assimilation Methods Michal Sněhota, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 6 2P+3C L
143ENE Environmental engineering Tomáš Dostál, Jakub Jeřábek, Nina Elizabeth Noreika, Martina Sobotková, David Zumr, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
D02TER_EN Equilibrium and Nonequilibrium Thermodynamics Pavel Demo  anglicky ZK 2P
105ESSO Estetika a sociologie Jitka Cirklová, Monika Dobiášová  česky Z 3 2P+1C Z
D01ER_EN Evolution Equations Pavel Krejčí  anglicky ZK 2P
D01AER_EN Evolution equations with applications in civil engineering Michal Beneš  anglicky ZK 1P+1S
D01EVP Evoluční problémy František Bubeník  česky ZK 4P
D01ER Evoluční rovnice Pavel Krejčí  česky ZK 2P
126XEXC Excel pro praxi Petr Dlask  česky Z 1 2C Z
132EXAN Experimental Analysis Tomáš Plachý  anglicky KZ 3 1P+2C L
D32EX1_EN Experimental Analysis of Structures I Michal Polák  anglicky ZK 2P
D32EX2_EN Experimental Analysis of Structures II Michal Polák  anglicky ZK 2P
D42MPP_EN Experimental Determination of Parameters of Models and Pilotes of Water Turbines Petr Nowak  anglicky ZK 1P+1C
D36EXS_EN Experimental Examination of Materials and Structures Used in Transport Structures František Luxemburk, Petr Mondschein, Jan Valentin  anglicky ZK Z,L
D43EHY_EN Experimental Methods in Soil Hydrology Michal Sněhota, Martin Šanda  anglicky ZK 1P+1C
D02EFTM_EN Experimental Physics and Theory of Measurement Petr Semerák  anglicky ZK 2P
220ERNW Experimental Research on Nuclear Waste Disposal Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Jiří Šťástka  anglicky KZ 2 1P+1C L
D24EXA Experimental methods in building and room acoustics Jiří Nováček  anglicky ZK 1P+1C
D24EXM Experimental methods in hygrothermal protection of buildings Jiří Novák, Kamil Staněk, Jan Tywoniak  anglicky ZK 1P+1C
132EADC Experimentální analýza a diagnostika C Roman Chylík, Josef Fládr, Robert Jára, Pavel Padevět, Tomáš Plachý, Michal Polák, Pavel Tesárek, Tomáš Trtík, Karel Šeps  česky KZ 3 1P+2C L
132EADK Experimentální analýza a diagnostika K Josef Fládr, Tomáš Plachý, Michal Polák, Michal Vích  česky KZ 3 1P+2C L
D32EX1 Experimentální analýza konstrukcí I Tomáš Plachý, Michal Polák  česky ZK 2P Z
D32EX2 Experimentální analýza konstrukcí II Tomáš Plachý, Michal Polák  česky ZK 2P L
D02EFM Experimentální fyzika a teorie měření Petr Semerák  česky ZK 2P
D02EFTM Experimentální fyzika a teorie měření Petr Semerák  česky ZK 2P
141XEXH Experimentální hydroklimatologie Michal Dohnal  česky Z 1 1P+1C L
D43EHY Experimentální hydropedologie Michal Sněhota, Martin Šanda  česky ZK 1P+1C
143XEHY Experimentální hydropedologie Michal Sněhota, Martin Šanda  česky Z 1 1P+1C Z
D42EXP Experimentální metody hydraulického výzkumu Petr Valenta  česky ZK 2P
D24EMA Experimentální metody ve stavební a prostorové akustice Jiří Nováček  česky ZK 1P+1C
D24EMS Experimentální metody ve stavební tepelné technice Jiří Novák, Kamil Staněk, Jan Tywoniak  česky ZK 1P+1C
D44EMV Experimentální metody ve vodohospodářské problematice Jaroslav Pollert  česky ZK
D36EXS Experimentální ověřování materiálů a konstrukcí dopravních staveb Petr Mondschein, Jan Valentin  česky ZK 2P Z,L
D37EOMK Experimentální ověřování materiálů a konstrukcí železničních staveb Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila  česky ZK 1P+1C
220XEUR Experimentální výzkum ukládaní radioak.odpadu Radek Vašíček, Jiří Šťástka  česky Z 1 1P+1C Z
D33EZB Extrémně zatížené betonové konstrukce Marek Foglar, Radek Hájek  česky ZK 2P
126FAMG Facility management Daniel Macek  česky Z,ZK 4 1P+3C L
124PDRE Failures ,Deterioration, Renovations Eva Burgetová  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
124PDRD Failures, Deterioration, Renovations Eva Burgetová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
D26EUF_EN Feasibility Study of Projects and Public Funds Jana Frková  anglicky ZK
D33FRC_EN Fibre Reinforced Concrete Composites Alena Kohoutková  anglicky ZK 1P+1C
154FS01 Fieldwork Surveying Tomáš Křemen, Lenka Línková  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
124FPJ Final Project Lenka Ingrišová  česky KZ 15 6C Z,L
132DISA Final Project/Dissertation Petr Fajman, Michal Hlobil, Petr Kabele, Pavel Kuklík  anglicky Z 21 2C L
D26FSP Financování veřejných stavebních projektů Jana Frková  česky ZK
126FIK Financování, investování, kontrakty Petr Matějka, Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 8 3P+3C L
126FIMA Finanční management Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
126FIRL Finanční řízení a investování L Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Daniel Macek, Vladimíra Nováková  česky Z,ZK 5 2P+2C
D01MKP_EN Finite Elements method Aleš Nekvinda  anglicky ZK 2P
134FSTS Fire Design of Steel, Concrete and Timber Str. Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z 2 1P+1C
134FDTS Fire Design of Steel, Concrete and Timber Str. Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z,ZK 2 1P+1C L
134FRSS Fire Resistance of Steel and Timber Structures Petr Kuklík, Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z,ZK 2 1P+1C Z
134FRST Fire Resistance of Steel and Timber Structures Petr Kuklík, Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z 2 1P+1C Z
D34POB_EN Fire Safety František Wald  anglicky ZK 2P *
124FSHB Fire Safety and Healthy Buildings Petr Hejtmánek, Martin Jiránek, Veronika Kačmaříková, Vladimír Mózer, Zuzana Rácová  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
D34FIS Fire safety Kamila Cábová, František Wald  anglicky ZK 2P *
D41PPO_EN Flood Control Ivana Marešová  anglicky ZK 2P
141FPSM Fluvial Processes and Stream Morphology Václav Matoušek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
155YFD Fotogrammetrická dokumentace hist. objektů Jindřich Hodač  česky KZ 4 3C L
155FTG1 Fotogrammetrie 1 Jindřich Hodač, Jan Pacina, Karel Pavelka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155FTG2 Fotogrammetrie 2 Jindřich Hodač, Jan Pacina, Karel Pavelka  česky Z,ZK 5 2P+2C L
135FS01 Foundation of Structures Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Salák, Jan Valenta, Jan Záleský  anglicky Z,ZK 7 3P+3C Z
135FS02 Foundation of Structures 2 Jan Kos, Jan Salák, Jan Valenta, Jan Záleský  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
D01FRA_EN Fractal sets Ondřej Zindulka  anglicky ZK *
D01FGE Fraktální geometrie Ondřej Zindulka  česky ZK *
D01FRA Fraktální množiny Ondřej Zindulka  česky ZK *
D04FRA Francouzština Svatava Boboková-Bartíková  česky ZK 2C
104XDF3 Francouzština (obec.jaz. mírně pokr. 1) Michaela Németh, Marie Robovská, Radka Škardová, Anna Študentová  česky Z 0 2C Z,L
104XDF1 Francouzština (obecný jazyk - začát. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Michaela Németh  česky Z 0 2C Z,L
104XDF2 Francouzština (obecný jazyk - začát. 2) Michaela Németh, Marie Robovská, Radka Škardová, Anna Študentová  česky Z 0 2C L
155FGIS Free Software GIS Martin Landa  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D01PFS_EN Function spaces Aleš Nekvinda  anglicky ZK 2P
D01FAN_EN Functional analysis Aleš Nekvinda  anglicky ZK 1P+1S *
133FSTC Fundamentals of Structural Design - Concrete Yuliia Khmurovska, Petr Štemberk  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
134FSTT Fundamentals of Structural Design - Steel Jiří Mareš, Zdeněk Sokol  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
D01FAN Funkcionální analýza Aleš Nekvinda  česky ZK 1P+1S *
D55FRG Fyzická a regionální geografie Karel Pavelka  česky ZK 2P
102FYI Fyzika Pavel Demo, Mária Domonkos, Jiří Konfršt, Václav Nežerka, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný, Petr Semerák, Petra Tichá, Jan Trejbal, Vítězslav Vydra  česky Z,ZK 4 3P+1C L
102FY_1 Fyzika 1G Jiří Novák, Petr Pokorný, Petra Tichá, Jan Trejbal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
102FY_2 Fyzika 2G Jindřich Brzobohatý, Jiří Novák, Petr Pokorný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D02FPL Fyzika pevných látek Pavel Demo, Alexey Sveshnikov  česky ZK 2P
102YFPL Fyzika pevných látek ve stavebnictví Jaroslava Drchalová, Olga Kapičková, Jiří Konfršt, Alexey Sveshnikov  česky Z 2 1P+1C Z
D02FAE Fyzikální a aplikovaná elektronika Petr Semerák  česky ZK 2P
D02FCH Fyzikální chemie Pavel Demo, Alexey Sveshnikov  česky ZK 2P
D42FMH Fyzikální modelování v hydrotechnice Pavel Fošumpaur, Martin Králík  česky ZK 1P+1C
102XFS Fyzikální seminář Pavel Demo, Mária Domonkos, Hana Klokočníková, Jiří Konfršt, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný, Alexey Sveshnikov, Petra Tichá, Jan Trejbal, Vítězslav Vydra  česky Z 0 2C Z,L
102XFS1 Fyzikální seminář 1 Antonín Mikš, Jiří Novák, Jan Trejbal  česky Z 0 2C Z
102XFS2 Fyzikální seminář 2 Jiří Novák, Petr Pokorný  česky Z 0 2C L
1551GIS GIS 1 Lena Halounová, Tomáš Janata, Petra Jílková, Martin Landa, Jaroslav Šedina  česky Z,ZK 5 2P+2C L
1552GIS GIS 2 Lena Halounová, Tomáš Janata, Martin Landa, Jaroslav Šedina  česky Z,ZK 5 2P+2C L
143XGOK GIS a ochrana krajiny Josef Krása  česky Z 1 1P+1C L
143GIPU GIS a pozemkové úpravy Miroslav Bauer, Petr Kavka, Josef Krása, Julie Winterová  česky Z,ZK 7 4P+3C L
143GISE GIS in Landscape Engineering Miroslav Bauer, Josef Krása  anglicky KZ 3 3C L
143YKIG GIS v krajinném inženýrství Josef Krása  česky KZ 4 3C Z
142XGVH GIS ve vodním hospodářství Martin Horský  česky Z 2 1P+1C Z
D54GUP_EN Geodetic Problems and their Accuracy Zdeněk Skořepa  anglicky ZK 2P
155GEP1 Geodetické přístroje 1 Jan Holešovský, Zuzana Vaňková, Zdeněk Vyskočil  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155GEP2 Geodetické přístroje 2 Jan Holešovský, Zdeněk Vyskočil  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D54GUP Geodetické úlohy a jejich přesnost Zdeněk Skořepa  česky ZK 2P
154GED1 Geodézie 1 Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Tomáš Suk, Rudolf Urban  česky Z,ZK 5 2P+3C Z
154GED2 Geodézie 2 Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Michal Seidl, Tomáš Suk, Rudolf Urban  česky Z,ZK 5 2P+3C L
154GED3 Geodézie 3 Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+3C Z
154GED4 Geodézie 4 Lenka Línková, Zdeněk Skořepa  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D54GPP Geodézie v podzemních prostorách Rudolf Urban  česky ZK 2P
D55GIS Geografické informační systémy Lena Halounová  česky ZK 2P
D55GIS_EN Geographic Information Systems Lena Halounová  anglicky ZK 2P
D55GIN_EN Geoinformatics Martin Landa  anglicky ZK 2P
D55GIN Geoinformatika Martin Landa  česky ZK 2P
135XGPR Geologické praktikum   česky Z 1 2C L
135GEA Geologie Milan Aue, Svatoslav Chamra, Jan Jelínek, Miroslav Jetmar, Kateřina Kovářová, Jakub Kryl, Richard Malát, Adam Podojil, Jan Schröfel, Marián Steiger, Jan Valenta, Petr Černoch  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
D35GEO Geologie a hydrogeologie Jan Schröfel, Jana Tourková, Ivan Vaníček  česky ZK 2P
135GM01 Geomechanika 1 Milan Aue, Svatoslav Chamra, Tomáš Hroch, Tomáš Hroch, Jan Jelínek, Miroslav Jetmar, Kateřina Kovářová, Jakub Kryl, Richard Malát, Adam Podojil, Petr Černoch, Tomáš Štor  česky Z 3 2P+1C L
135GM2I Geomechanika 2I Taťana Holoušová, Jiří Košťál, Markéta Kučerová, Veronika Pavelcová, Eliška Pilařová, Jan Salák, Ivan Vaníček, Alena Zemanová, Petr Černoch, Kateřina Černochová, Linda Černá Vydrová, Zdeněk Šiška, Jiří Šťástka, Tereza Žalská  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
135GM2R Geomechanika R2 Taťana Holoušová, Veronika Pavelcová, Jan Salák, Ivan Vaníček, Petr Černoch  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
155GPL Geometrické plány Martin Tauchman  česky KZ 2 2C Z
D55FGR_EN Geospatial Data Collection Methods Karel Pavelka  anglicky ZK 2P
D01GS_EN Geostatistics Jana Nosková  anglicky ZK 1P+1S *
D01GS Geostatistika Jana Nosková  česky ZK 1P+1S *
D35GMZ_EN Geotechnical Monitoring and Field Experiments Jan Záleský  anglicky ZK 2P
142YGPV Geotechnické problémy vodních staveb Miroslav Brouček, Petra Nešvarová Chvojková  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
135YGEM Geotechnický monitoring Jan Kos, Jan Záleský  česky Z 2 1P+1C L
D35GMZ Geotechnický monitoring a terénní zkoušky Jan Záleský  česky ZK 2P
135YGSM Geotechnický software pro numerické modely Jan Faltýnek, Jan Ježek, Jan Pruška, Daniel Turanský  česky Z 2 1P+1C Z
135GET Geotechnika Alexandr Butovič, Matouš Hilar, Jan Ježek, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Salák, Jan Valenta, Jan Vrbata, Linda Černá Vydrová, Kristýna Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C
135YGZP Geotechnika a životní prostředí Ivan Vaníček  česky Z 2 1P+1C
134GSTR Glass Structures Martina Eliášová  anglicky Z 2 1P+1C
D34GLS Glass Structures Martina Eliášová, František Wald  anglicky ZK 2P *
134GLST Glass Structures Martina Eliášová  anglicky Z,ZK 2 1P+1C L
D55GLS_EN Global Reference Systems Leoš Mervart  anglicky ZK 2P *
D55GPS_EN Global positioning systems Leoš Mervart  anglicky ZK 2P
D55GPS Globální poziční systémy (GPS) Jakub Kostelecký, Leoš Mervart  česky ZK 2P
D55GLS Globální souřadnicové systémy Jakub Kostelecký, Leoš Mervart  česky ZK 2P *
129GPA Grafická prezentace architektury Eva Antošová, Petr Aster, Ivo Chvojka, Vojtěch Dvořák, Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Jan Kašpar, Jan Kuták, Jiří Kárník, Radek Macke, Lucie Medová, Zuzana Pešková, Dalibor Smutný, Jaroslav Sýkora, Vojtěch Taraba, Anna Marie Černá, Vratislav Ševčík  česky KZ 5 5C Z
132XGPM Grafické programování měřících metod Petr Bittnar, Zdeněk Bittnar, Pavel Padevět  česky Z 1 1P+1C L
D54GMS Grafický informační systém MicroStation Martin Štroner  česky ZK 2P Z,L
D54GMS_EN Graphic Information System MicroStation Martin Štroner  anglicky ZK 2P Z,L
128GA10 Graphs and their Applications Jiří Demel  anglicky ZK 4 2P Z
143GWHM Ground Water Hydraulics and Modelling Martina Sobotková, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 6 2P+3C L
124XHVK Halové a velkorozponové konstr. budov1 Vladimír Žďára  česky Z 1 1P+1C L
124YHVK Halové a velkorozponové konstrukce budov Vladimír Žďára  česky Z 2 1P+1C L
144HZIP Havárie a životní prostředí Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková  česky Z,ZK 4 2P+1C L
D01VTV_EN Highly Efficient Methods for Scientific Computing Petr Mayer  anglicky ZK 4P
127HPGB Historic Parks, Gardens and Built Environments Jan Hendrych, Václav Jetel, Jiří Kupka, Ivan Vorel  anglicky ZK 4 3P L
D29HIP Historic Preservation Mikuláš Hulec, Klára Kroftová  anglicky ZK 2P
124HRRB Historické konstrukce a rekonstrukce budov Jan Bartoníček, Markéta Fialová, Klára Kroftová, Jiří Witzany, Radek Zigler, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 7 4P+2C Z
D29HMK Historické mosty a speciální konstrukce Petr Tej  česky ZK 2P
D29HSP Historické stavby v soudobých podmínkách Mikuláš Hulec  česky ZK *
D29HMA Historie moderní české architektury Zdeněk Lukeš, Lenka Popelová  česky ZK 2P
132HCC History of Construction and Conservation Petr Kabele  anglicky ZK 5 3P+7C Z
134YHNK Hliníkové a nerezové konstrukce Michal Jandera, Josef Macháček, František Wald  česky Z 2 1P+1C
124YHKB Hodnocení komplexní kvality budov Martin Vonka  česky Z 2 2C L
D26HOD Hodnotové inženýrství (Value inženýrství) Renáta Schneiderová Heralová  česky ZK 2P
142XHZV Hospodaření s vodními zdroji Pavel Fošumpaur  česky Z 1 1P+1C L
142HYSE Hydraulic Structures Miroslav Brouček, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Milan Zukal  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
141HYAE Hydraulics Ivana Marešová, Václav Matoušek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
141HYAC Hydraulics - Advanced Course Václav Matoušek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D43HYP_EN Hydraulics of Porous Medium Milena Císlerová  anglicky ZK 2P
D41HYO_EN Hydraulics of Structures Aleš Havlík  anglicky ZK 1P+1C L
141HYA Hydraulika Vojtěch Bareš, Jan Brabec, Jiří Bém, Vladimír Bíňovec, Martin Drahoňovský, Adam Formánek, Ivo Frýdl, Aleš Havlík, Jan Hejduk, Lenka Hejduková, Gabriel Janoušek, Martin Kantor, Mikoláš Kesely, Jan Krupička, Ivana Marešová, Václav Matoušek, Daniel Mattas, Magdalena Nesládková, Jakub Novotný, Tereza Ondoková, Jaroslav Pastorek, Milena Paučková, Helena Pavelková, Tomáš Picek, Zdeněk Pilař, Petra Podešvová, Vojtěch Pěník, Martin Salaj, Veronika Skalová, Petr Sklenář, Kristýna Svitavská, Lukáš Svoboda, Filip Urban, Boris Vološ, Štěpán Zrostlík, Anna Špačková, Dalibor Šulc, Tomáš Švelch  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
141HYA2 Hydraulika 2 Aleš Havlík, Tomáš Picek  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
141HY3V Hydraulika 3 Mikoláš Kesely, Jan Krupička, Václav Matoušek, Daniel Mattas  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141HYDR Hydraulika R Vojtěch Bareš, Václav Matoušek, Tomáš Picek, Vojtěch Skala, Petr Sklenář, Kristýna Svitavská  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
141XHMT Hydraulika a modelování vodních toků Petr Sklenář  česky Z 1 2C Z,L
D41HYO Hydraulika objektů Aleš Havlík  česky ZK 1P+1C L
143HPVO Hydraulika podzemní vody Tomáš Princ, Martina Sobotková, Jana Valentová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D43HYP Hydraulika pórovitého prostředí Milena Císlerová, David Zumr  česky ZK 2P
D44HSC Hydraulika stokových sítí a čistíren odpadních vod Jaroslav Pollert  česky ZK *
141XHTP Hydraulika technolodických procesů Václav Matoušek  česky Z 1 1P+1C
144HHZI Hydrobiologie, hydrochemie a zdr. inženýrství Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Marcela Synáčková, Gabriela Šťastná  česky Z,ZK 6 4P+2C L
D44HYC Hydrochemie Alexander Grünwald  česky ZK 2P
141YHMM Hydroekologický monitoring a modelování Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
141YHPM Hydrologické procesy v městských povodích Vojtěch Bareš  česky Z,ZK 6 3P+2C L
D41HDS Hydrologický diskuzní seminář Michal Dohnal, Jana Votrubová  česky ZK 2C
141HYGI Hydrologie Michal Dohnal, Josef Křeček, Ladislav Palán, Eva Pažourková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141HYKL Hydrologie a klimatologie Michal Dohnal, Josef Křeček, Eva Pažourková, Tomáš Vogel  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
D41HKZ Hydrologie kritické zóny Tomáš Vogel  česky ZK 2P L
143XHYS Hydromeliorační stavby Tomáš Dostál, Petr Koudelka, Pavla Schwarzová, Jana Valentová  česky Z 1 1P+1C L
143HYP Hydropedologie Martin Šanda  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
142HNME Hydropower and Numerical Modelling Miroslav Brouček, Petr Nowak, Pavel Satrapa  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
124IZSQ IZS a ochrana obyvatelstva Q Vladimír Mózer, Marek Pokorný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126YIPO Individuální podnikání Jana Frková  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D29IAR Industrial Archeology Jana Hořická, Tomáš Med, Lenka Popelová, Jan Pustějovský  anglicky ZK 2P
129IHT Industrial Heritage - Theory and Practice Jana Hořická, Lenka Popelová, Jan Pustějovský  anglicky Z 2 2P L
D29PRA_EN Industrial Revolution – Urban Planning, Architecture and Fine Arts Jana Hořická, Lenka Popelová  anglicky ZK 2P *
D29IA Industriální archeologie - základy vědecké práce v oboru Lenka Popelová, Tomáš Šenberger  česky ZK 2P
155GIT1 Informatika 1 Jan Holešovský, Martin Landa  česky KZ 5 2P+2C
155IN2G Informatika 2 Jan Pytel, Aleš Čepek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155IN3G Informatika 3 Jan Pytel  česky Z,ZK 5 2P+2C L
155YIN4 Informatika 4 Jan Pytel  česky Z,ZK 4 2P+2C L
128IDBS Information Systems and Database Systems Jiří Kaiser  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
D26IFM_EN Information Systems for Facility Management Daniel Macek  ZK
126XIMP Informační modelování staveb v praxi Robert Bouška, Petr Matějka  česky Z 1 2P Z
142XIMS Informační modelování staveb ve VH Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Tomáš Kašpar, Martin Králík  česky Z 1 1P+1C Z,L
D26IMO Informační modelování v projektovém řízení Daniel Macek  česky ZK
155INSK Informační systém Katastru nemovitostí Petr Souček  česky KZ 4 1P+2C Z
D26IFM Informační systémy pro Facility Management Daniel Macek  ZK
D28ISR Informační systémy pro podporu řízení a rozhodování Jiří Kaiser, Jaroslav Klvaňa  česky ZK 3P
122ITSL Informační technologie L Michal Kovářík, Pavel Neumann, Jaroslav Synek, Miroslav Vyčítal, Tomáš Váchal  česky Z,ZK 5 2P+2C L
142XIVH Informační technologie ve VH Martin Horský, Michal Toman  česky Z 1 1P+1C Z
142IWWS Inland Waterways and Weir Structures Miroslav Brouček  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
D22NTE Inovace a speciální technologie (spolupráce s K126) Dana Měšťanová, Pavel Svoboda  česky ZK 2P
D26INO Inovační inženýrství ve stavebnictví Dana Měšťanová  česky ZK
D05IMA Inovační marketing Monika Dobiášová  česky ZK 2P *
132IDIA Inspection and Diagnostics Petr Kabele  anglicky ZK 5 3P+7C Z
105XIE1 Institucionální ekonomie Jan Gazda, Václav Liška  česky Z 1 2P Z,L
D02IAM_EN Instrumental Analytical Methods Pavel Demo  anglicky ZK 2P *
D02IAM Instrumentální analytické metody Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P *
124IBD Integrated Building Design Petr Hájek, Antonín Lupíšek  anglicky ZK 3 2P Z
132IPR Integrated Project Petr Kabele  anglicky ZK 9 12C Z
124INBB Integrované navrhování budov Petr Hájek, Antonín Lupíšek, Tereza Pavlů, Martin Volf, Martin Vonka, Magdaléna Šefflová  česky Z,ZK 4 2P+1C
124INB1 Integrované navrhování budov Petr Hájek, Antonín Lupíšek, Tereza Pavlů, Martin Volf, Martin Vonka  česky Z,ZK 3 2P+1C
D23IMP_EN Interaction between Materials and Environment Alena Vimmrová  anglicky ZK 1P+1C
124YIKS Interakce konstrukcí a částí staveb   česky Z 2 1P+1C L
D23IMP Interakce materiálu a vnějšího prostředí Martin Keppert, Alena Vimmrová  česky ZK 1P+1C L
142XIVD Interakce vodních děl s ŽP Petra Nešvarová Chvojková, Milan Zukal  česky Z 1 1P+1C L
155IGS1 Interaktivní grafické systémy 1 Petr Soukup  česky KZ 4 1P+2C Z
129INT Interier Vladimír Gleich, Petra Lenz, Lucie Medová, Zuzana Pešková, Jiří Trojan, Jakub Zoula  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129IN1 Interior 1 Petra Lenz, Zdenka Nováková  anglicky KZ 5 2P+2C Z
129IN2 Interior 2 Petra Lenz, Eva Linhartová, Jakub Zoula, Anna Marie Černá  anglicky KZ 6 5C L
129XIND Interiér a design Vladimír Gleich, Petra Lenz, Eva Linhartová, Zdenka Nováková, Zuzana Pešková, Jakub Zoula  česky Z 1 2C L
129IDS1 International Design Studio 1 Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 6 6C Z
129IDS2 International Design Studio 2 Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 9 8C L
129INDS Introductory Design Studio Adam Bohatý, Jana Hořická, Štěpán Lajda  anglicky KZ 6 4C Z,L
126INZG Inženýring Dana Měšťanová, Václav Tatýrek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
154INGE Inženýrská geodézie Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Jaromír Procházka  česky Z,ZK 5 2P+2C
154ING2 Inženýrská geodézie 2 Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
154ING3 Inženýrská geodézie 3 Jaroslav Braun, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+2C L
154ING4 Inženýrská geodézie 4 Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Rudolf Urban  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
154XIGZ Inženýrská geodézie a životní prostředí Pavel Hánek  česky Z 1 1P+1C Z
135YING Inženýrská geologie Milan Aue, Svatoslav Chamra  česky Z 2 1P+1C L
D44IHB Inženýrská hydrobiologie Gabriela Šťastná  česky ZK 2P
D28INZ Inženýrská informatika Jiří Kaiser, Miroslav Sůra, Tomáš Vaníček  česky ZK 2P
144YISB Inženýrské sítě a balneo Filip Horký, Jana Nábělková, Bohumil Šťastný  česky Z,ZK 6 4P+1C L
124XRZ1 Inženýrství v rozvojových zemích 1     Jan Tilinger  česky Z 1 1P+1C Z
124XRZ2 Inženýrství v rozvojových zemích 2     Jan Tilinger  česky Z 1 1P+1C L
D43IHY_EN Isotope Hydrology Martin Šanda  anglicky ZK 1P+1C
104XDI3 Italština ( obec.jaz. mírně pokr.1 ) Svatava Boboková-Bartíková, Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C Z
104XDI4 Italština ( obec.jaz. mírně pokr.2 ) Svatava Boboková-Bartíková, Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C L
104XDI1 Italština ( obec.jaz. začátečníci 1 ) Svatava Boboková-Bartíková, Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C Z
104XDI2 Italština ( obec.jaz. začátečníci 2 ) Svatava Boboková-Bartíková, Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C L
D43IHY Izotopová hydrologie Michal Sněhota, Martin Šanda  česky ZK 1P+1C
128XJAV JAVA - programovací jazyk Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
155YJAV Jazyk Java Jan Pytel  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
142JVCE Jezy a vodní cesty Martin Horský, Martin Králík, Petr Valenta  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D22JUS Judicial activity for PhD students Čeněk Jarský, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Jaroslav Synek  anglicky ZK 2P
126KAN1 Kalkulace a nabídky 1 Lucie Brožová, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Stanislav Vitásek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
126KN2E Kalkulace a nabídky 2E Lucie Brožová, Petr Kalčev, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová  česky Z,ZK 6 2P+3C L
126KNL Kalkulace a nabídky L Lucie Brožová, Petr Kalčev, Renáta Schneiderová Heralová, Stanislav Vitásek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
126KN1 Kalkulace a nabídky N1 Lucie Brožová, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Stanislav Vitásek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126K2N Kalkulace a nabídky N2 Lucie Brožová, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová  česky Z,ZK 6 2P+3C L
126KANR Kalkulace a nabídky R Lucie Brožová, Petr Kalčev, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová  česky Z,ZK 6 2P+3C L
126KIST Kalkulace inženýrských staveb Iveta Střelcová, Stanislav Vitásek, Josef Žák  česky Z,ZK 5 2P+2C L
101XKSM Kapitoly se současné matematiky Jozef Bobok, Aleš Nekvinda  česky Z 1 1P+1C Z,L
155XKKM Kapitoly z katastru nemovitostí Martin Tauchman  česky Z 1 2P Z
D55KMV Kartografické metody výzkumu Jiří Cajthaml  česky ZK 2P
155KAR1 Kartografie 1 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata  česky Z,ZK 5 2P+2C
155KAT2 Kartografie 2 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155KAT3 Kartografie 3 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155KNEM Katastr nemovitostí Eliška Housarová, Martin Tauchman  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D41KLI Klimatologie a meteorologie Josef Křeček, Tomáš Vogel  česky ZK 2P
141KMH Klimatologie, meteorologie, hydrologie Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
137YKSZ Kolejové stavby a životní prostředí Leoš Horníček, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z,ZK 6 3P+2C L
D28KOA Kombinatorické algoritmy Jiří Demel  česky ZK 2P
124KK01 Kompletační konstrukce C Hana Gattermayerová, Zuzana Rácová, Běla Stibůrková, Zbyněk Svoboda, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 7 2P+3C L
124KKT Kompletační konstrukce E Lenka Hanzalová, Malila Noori, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 6 2P+3C L
124KKL Kompletační konstrukce L Hana Gattermayerová, Lenka Hanzalová, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 6 2P+3C L
124KKQ Kompletační konstrukce Q Hana Gattermayerová, Malila Noori, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 7 2P+3C L
124KKR Kompletační konstrukce R Běla Stibůrková, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
D33KHK Komplexní hodnocení betonových a zděných konstrukcí Michal Drahorád  česky ZK 1P+1C
124YKSD Komplexní stavební detail Jiří Pazderka, Radek Zigler  česky Z 2 1P+1C Z
132KMAT Kompozitní materiály Michal Šejnoha  česky Z,ZK 5 2P+2C
D29KKS Komunikace a komunita - site specific projekty, sociologie a psychologie prostoru Lenka Popelová  česky ZK 2P
134XKDB Konstrukce na bázi dřeva Anna Kuklíková  česky Z 1 1P+1C L
124KPKP Konstrukce poz. staveb - komplexní přehled Ctislav Fiala  česky ZK 4 3P Z
124PS03 Konstrukce pozemních staveb Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Tomáš Vlach, Tomáš Čejka, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
133KPST Konstrukce při provádění staveb Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Josef Fládr, Jitka Vašková, Karel Šeps, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
137YKZE Konstrukce železničních staveb Leoš Horníček, Jan Zvěřina  česky Z 2 1P+1C L
101KG01 Konstruktivní geometrie Liya Gaynutdinova, Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová, Petra Vacková, Michal Zdražil, Jana Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
101KOGG Konstruktivní geometrie Hana Lakomá, Iva Malechová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101XKGR Konstruktivní geometrie - repetitorium Iva Malechová, Iva Slámová  česky Z 0 2C Z
101XKA2 Konstruktivní geometrie - repetitorium A Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová, Petra Vacková  česky Z 0 2C L
101KGA1 Konstruktivní geometrie A Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová, Petra Vacková  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
101KGR Konstruktivní geometrie R Liya Gaynutdinova, Iva Křivková, Iva Malechová, Iva Slámová, Jana Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
142XKGP Konstrukční a geotech. problémy VS Miroslav Brouček, Petra Nešvarová Chvojková, Ladislav Satrapa  česky Z 1 1P+1C Z
142YKGV Konstrukční a geotechnické problémy vodních staveb   česky Z 2 1P+1C Z
D24KPA Konstrukční a prostorová akustika Jan Kaňka, Jiří Nováček  česky ZK 2P
D24KSV Konstrukčně statická problematika navrhování výškových budov Hana Gattermayerová  česky ZK 2P
154KOME Kontrolní měření Tomáš Jiřikovský  česky KZ 2 2C Z
132XDEM Korelace digitálního obrazu v exp. mechanice Jakub Antoš, Václav Nežerka, Pavel Tesárek, Jan Trejbal  česky Z 1 1P+1C L
D55KOG Kosmická geodézie Jakub Kostelecký, Leoš Mervart  česky ZK 2P
D34KDK Kovové a dřevěné konstrukce pro doktorandy František Wald  česky ZK 2P *
142XKKT Kovové konstrukce a technologie VS Miroslav Brouček  česky Z 1 1P+1C L
127XKRS Krajina a sídla Jiří Kupka, Zuzana Pešková  česky Z 2 2P L
127YKRP Krajinné plánování Alina Altukhova, Magdalena Baramová, Václav Jetel, Jiří Kupka, Lucie Nováková  česky Z,ZK 6 3P+2C L
127KAZP Krajinářská architektura a životní prostředí Alina Altukhova, Miroslav Bauer, Zuzana Boušková, Tomáš Dostál, Josef Krása, Jiří Kupka, Adam Tejkl, Ivan Vorel, Julie Winterová, Tereza Švárová  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
129XA4K Kreslení v plenéru (1 týden) Kamila Housová Mizerová, Jan Kašpar, Zuzana Pešková, Vratislav Ševčík  česky Z 1 2C L
D27KKZI Kulturní krajina a znaky její individuality Jiří Kupka, Ivan Vorel  česky ZK 2C
D29KCV Kulturně-civilizační vývoj Evropy Oldřich Ševčík  česky ZK *
122KVZC Kvalita ve stav. a soudně znalecká činnost Ondřej Franek, Václav Pospíchal, Lucie Stupková, Pavel Svoboda, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D01KLE Kvalitativní vlastnosti řešení lineárních eliptických rovnic Yuliya Namlyeyeva  česky ZK 2P *
D41IHL Kvantitativní hydrologie Josef Křeček  česky ZK 2P
D28KYB Kybernetika Miroslav Sůra  česky ZK 2P
135YKA Kámen v architektuře Svatoslav Chamra, Kateřina Kovářová  česky Z 2 1P+1C L
101XKPA Křivky a plochy ve stavebních aplikacích Iva Křivková  česky Z 1 2P Z,L
220YLPG Laboratoř geotechniky Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Jiří Šťástka  česky Z 2 2C Z
125LTZB Laboratoře TZB Lucie Dobiášová, Stanislav Frolík, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Zuzana Veverková  česky Z 2 2C L
127LAHE Landscape Heritage Jan Hendrych, Pavel Holubec, Jiří Kugl, Jiří Kupka  anglicky ZK 4 2P+1C Z,L
102XLTO Laserová tech. a mod. optoelektronika Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný  česky Z 1 1P+1C Z
154LSK Laserové skenování Tomáš Křemen  česky KZ 2 1P+1C Z,L
124XLOP Lehké obvodové pláště a prosklené konstrukce Lenka Hanzalová, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová  česky Z 1 1P+1C L
124YLOP Lehké obvodové pláště budov Lenka Hanzalová, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová  česky Z 2 1P+1C L
136YLET Letiště Petr Pánek, Ludvík Vébr  česky Z 2 1P+1C
124LGAE Lighting and Acoustics Lenka Maierová, Jiří Nováček  anglicky KZ 3 1P+1C Z
144YLHN Likvidace havárií nebezpečných látek Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková  česky Z,ZK 2 1P+1C L
D01MLO_EN Local Optimization Methods Jan Chleboun  anglicky ZK 2P
126MGTA Management A Daniel Macek, Václav Tatýrek  česky ZK 3 2P Z,L
D26MIM_EM Management and Information Models for Construction Management Petr Dlask, Petr Matějka  ZK
126MCC Management in Construction Company Petr Matějka, Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
126XMCC Management in Construction Company   anglicky Z 0 1P+1C L
126MJKP Management jakosti a rizika Vilém Berka, Petr Dlask  česky ZK 4 3P Z
D34RRKD_EN Management of complex technological facilities risks at operation Václav Dostál, Danuše Procházková  česky ZK 2P
126MRIP Management rizik, investování a pojišťování Zuzana Kubíková, Zita Prostějovská  česky Z,ZK 7 4P+2C L
126MF1 Management stavební firmy 1 Zita Prostějovská, Václav Tatýrek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 6 3P+2C L
126MF02 Management stavební firmy 2 Jana Frková, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
126YMFL Management stavební firmy L Zita Prostějovská, Václav Tatýrek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 6 3P+3C L
126MSFN Management stavební firmy N Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
128MBIM Managing Information in BIM Vladimír Nývlt  anglicky Z 4 2P+2C L,Z
D26MIM Manažerské a informační modely pro řízení stavebnictví Petr Dlask  ZK
126YMIS Manažerské informační systémy Petr Dlask, Petr Kalčev  česky Z 2 2C L
122YMKS Manažerství kvality ve stavebnictví Michal Himmel, Lucie Stupková, Pavel Svoboda, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z 2 1P+1C L
122MKST Manažerství kvality ve stavebnictví Michal Himmel, Lucie Stupková, Pavel Svoboda, Linda Veselá, Tomáš Váchal  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
155MAPO Mapování Eliška Housarová, Petr Soukup, Martin Tauchman  česky Z,ZK 5 2P+3C Z
141DIPM Master Thesis Václav Matoušek  anglicky Z 28 12C L,Z
144DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
143DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
142DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
101XFG2 Matem. metody ve fyz. geodézii 2 Milan Bořík  česky Z 1 1P+1C L
D55MKT Matematická kartografie Jiří Cajthaml  česky ZK 2P
D01MAS Matematická statistika Daniela Jarušková  česky ZK 4P
D01MST Matematická statistika Věra Nosková  česky ZK 2P
D01MS1 Matematická statistika I Daniela Jarušková  česky ZK 2P
D01MS2 Matematická statistika II Daniela Jarušková  česky ZK 2P
D01MSA2 Matematická statistika II- Analýza časových řad Daniela Jarušková  česky ZK 2P
D01MSP1 Matematická statistika a pravděpodobnost I- pokročilý kurs Daniela Jarušková  česky ZK 2P
101YMST Matematická statistika pro techniky Daniela Jarušková  česky Z 2 1P+1C L
101MMR Matematické metody v řízení Jozef Bobok, Martin Hála  česky Z,ZK 3 2P+1C L
101XFG3 Matematické metody ve fyzikální geodézii 3 Milan Bořík  česky Z 1 1P+1C L
124YMMS Matematické mod. ve stavební fyzice Pavel Kopecký  česky Z 2 2C
D42MMH Matematické modelování v hydraulickém výzkumu Petr Valenta  česky ZK 1P+1C
142XMMH Matematické modelování v hydrotechnice Eva Bílková, Tomáš Kašpar, Petr Nowak  česky Z 1 1P+1C Z
D24MMO Matematické modelování ve stavební fyzice pro doktorandy Pavel Kopecký  česky ZK *
D01MMPT Matematické modely proudění nestlačitelných tekutin Petr Kučera  česky ZK 2P
D01MSR Matematické struktury Josef Jirásko  česky ZK 4P
101MA01 Matematika 1 Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, František Bubeník, Jan Chleboun, Tereza Hofrichterová, Martin Hála, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Jan Lamač, Iva Malechová, Petr Mayer, Yuliya Namlyeyeva, Aleš Nekvinda, Jan Novák, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Martin Soukenka, Valeriia Tynianskaia, Petra Vacková, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka, Jana Čápová, Zdeněk Šibrava  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
101XM1R Matematika 1 - repetitorium Václav Kelar, Iva Malechová  česky Z 0 2C Z
101XMG1 Matematika 1 - repetitorium G Milan Bořík  česky Z 0 2C Z
101M1A Matematika 1A Jozef Bobok, Milan Bořík, František Bubeník, Tereza Hofrichterová, Martin Hála, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Jan Lamač, Iva Malechová, Yuliya Namlyeyeva, Aleš Nekvinda, Jan Novák, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Miloslav Vlasák  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
101MM1G Matematika 1G Milan Bořík, Iva Malechová, Ivana Pultarová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101MA02 Matematika 2 Michal Beneš, Jozef Bobok, František Bubeník, Martin Hála, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Hana Lakomá, Jan Lamač, Iva Malechová, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka, Jana Čápová  česky Z,ZK 6 2P+3C L,Z
101XM2R Matematika 2 - repetitorium Václav Kelar, Martin Soukenka  česky Z 0 2C L
101XMG2 Matematika 2 - repetitorium G Milan Bořík  česky Z 0 2C L
101MM2G Matematika 2G Jozef Bobok, Milan Bořík, Jan Chleboun, Iva Malechová  česky Z,ZK 5 2P+2C L
101MA03 Matematika 3 Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, Jan Chleboun, Martin Hála, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Malechová, Petr Mayer, Jana Nosková, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák  česky Z,ZK 6 3P+2C Z,L
101XM3R Matematika 3 - repetitorium Monika Rencová  česky Z 0 2C Z
101M3A Matematika 3A Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, Václav Kelar, Iva Malechová, Petr Mayer, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Martin Soukenka, Zdeněk Šibrava  česky Z,ZK 4 1P+2C Z
101MA3G Matematika 3G Milan Bořík, Petr Mayer, Zdeněk Skalák  česky KZ 5 2P+2C Z
101MA04 Matematika 4 Michal Beneš, Jan Chleboun, Jan Lamač, Iva Malechová, Ivana Pultarová, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101YMAV Matematika 4 - výběrová Aleš Nekvinda  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101M04B Matematika 4B Michal Beneš, Petr Kučera, Iva Malechová, Ivana Pultarová, Zdeněk Skalák  česky Z,ZK 4 1P+2C Z
101MM4G Matematika 4G Jozef Bobok  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
101M2A Matematika A2 Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Hana Lakomá, Jan Lamač, Iva Malechová, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Miloslav Vlasák, Jana Čápová  česky Z,ZK 4 2P+2C L,Z
101MAR1 Matematika R1 Jozef Bobok, Milan Bořík, Kateřina Janžurová, Václav Kelar, Iva Malechová, Yuliya Namlyeyeva, Monika Rencová, Martin Soukenka, Zdeněk Šibrava  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
101MAR2 Matematika R2 Jozef Bobok, Milan Bořík, Václav Kelar, Iva Malechová, Petr Mayer, Yuliya Namlyeyeva, Miloslav Vlasák, Zdeněk Šibrava  česky Z,ZK 6 2P+3C L,Z
D23MAI_EN Material Engineering Zbyšek Pavlík  anglicky ZK 2P
123MED Material Engineering Jan Fořt, Igor Medveď, Alena Vimmrová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
124MTIB Materiál a konstrukce Pavel Kopecký, Jan Mukařovský  česky Z,ZK 5 2P+2C L
123MAI Materiálové inženýrství Lukáš Fiala, Jan Fořt, Adéla Kapicová, Jiří Maděra, Zbyšek Pavlík, Milena Pavlíková, Adam Pivák  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D23MAI Materiálové inženýrství Zbyšek Pavlík  česky ZK 2P
D10MA1 Materiálové inženýrství I Karel Kolář, Pavel Reiterman  česky ZK Z,L
123YMPU Materiály pro povrchovou úpravu stav. konstrukcí Miloš Jerman  česky Z 2 1P+1C L
D01MTS1 Mathematic Statistics 1 Daniela Jarušková  anglicky ZK 4 4P Z
D01MTS2 Mathematic Statistics 2 Daniela Jarušková  anglicky ZK 4 4P
D55MKT_EN Mathematical Cartography Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
D01MST_EN Mathematical Statistics Věra Nosková  anglicky ZK 2P
D01MS1_EN Mathematical Statistics I Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P Z
D01MS2_EN Mathematical Statistics II Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P L
D01MSA2_EN Mathematical Statistics II - Time Series Analysis Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P
D01MMPT_EN Mathematical models of flow of incompressible fluids Petr Kučera  anglicky ZK 2P
101MT01 Mathematics 1 Jozef Bobok, František Bubeník, Kateřina Janžurová, Yuliya Namlyeyeva, Ondřej Zindulka  anglicky Z,ZK 6 2P+3C 1
101MT02 Mathematics 2 František Bubeník, Yuliya Namlyeyeva  anglicky Z,ZK 6 2P+3C L
101MT03 Mathematics 3 František Bubeník, Martin Hála, Yuliya Namlyeyeva, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 6 3P+2C
101MAT4 Mathematics 4 Ondřej Zindulka  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
101MT4B Mathematics 4B Jan Chleboun, Ondřej Zindulka  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
D01MTN1 Mathematics for Applications+Numerical Methods 1 Petr Mayer  anglicky ZK 4 4P
D01MTN2 Mathematics for Applications+Numerical Methods 2 Petr Mayer  anglicky ZK 4 4P
D32MMG1_EN Measurement and Modelling of Geotechnical Structures I Michal Šejnoha  anglicky ZK 1P+1C
D32MMG2_EN Measurement and Modelling of Geotechnical Structures II Michal Šejnoha  anglicky ZK 1P+1C
D23MTV_EN Measurement of Thermophysical Properties of Materials Anton Trník  anglicky ZK 2P
D44MMC_EN Measuring and Modelling of Wastewater Treatment Plants Jaroslav Pollert  anglicky ZK 1P+1C
D32MEC_EN Mechanics of Composite Materials Petr Procházka  anglicky ZK 2P
D02MTK Mechanika a termodynamika kontinua pevné fáze Martin Kružík  česky ZK
D44MEK Mechanika kapalin s obsahem tuhých a plynných částic Jaroslav Pollert  česky ZK
D23MEK Mechanika kontinua Karel Kozel, Robert Černý  česky ZK
135YMPK Mechanika podzemních konstrukcí Jiří Barták, Alexandr Butovič, Jan Pruška, Jan Salák  česky Z 2 1P+1C L
D35MPS Mechanika podzemních staveb Jan Pruška  česky ZK 2P
D32MEC Mechanika složených materiálů Petr Procházka  česky ZK 2P
D41MT1 Mechanika tekutin I Aleš Havlík, Daniel Mattas  česky ZK 2P
D41MT2 Mechanika tekutin II Aleš Havlík, Daniel Mattas  česky ZK 2P
136YMVZ Mechanika vozovek Ludvík Vébr  česky Z 2 1P+1C
D36MEV Mechanika vozovek Petr Pánek, Ludvík Vébr  česky ZK 2P
135MZA Mechanika zemin a zakládání staveb Alexandr Butovič, Jiří Herza, Taťana Holoušová, Josef Jettmar, Daniel Jirásko, Marie Peterková, Jan Salák, Alena Zemanová, Jan Záleský, Linda Černá Vydrová, Zdeněk Šiška  česky Z,ZK 4 2P+2C L
D22MEC Mechanizace staveb Čeněk Jarský, Pavel Svoboda  česky ZK 2P
122MEST Mechanizace staveb Petr Formáček, Pavel Neumann, Václav Pospíchal, Jaroslav Synek, Zbyněk Zušťák, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129XMEK Membránové konstrukce Miloš Kopřiva, Aleš Vaněk  česky Z 1 1P+1C Z,L
D55MKK_EN Methods of Cognitive Cartography Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
D43MMPP_EN Methods of Measurement Small-Scale Surface Processes Petr Kavka  anglicky ZK 2P
101MTDE Methods of Time Discretization František Bubeník  anglicky ZK 2 1P+1C L
D01MKP Metoda konečných prvků Aleš Nekvinda  česky ZK 2P
101YMCD Metoda časové diskretizace František Bubeník  česky Z 2 1P+1C L
144XMMO Metody a nástroje městského odvodnění Karel Kříž, David Stránský, Marcela Synáčková  česky Z 1 1P+1C Z
D10MDS Metody diagnostiky systémů Jiří Litoš  česky ZK
D24MHK Metody hodnocení komplexní kvality v rámci životního cyklu Antonín Lupíšek  česky ZK *
D55MKK Metody kognitivní kartografie Jiří Cajthaml  česky ZK
D01MLO Metody lokální optimalizace Jan Chleboun  česky ZK 2P
D43MMPP Metody měření povrchových procesů na malém měřítku Petr Kavka, Josef Krása, David Zumr  česky ZK 2P
D37MNSP Metody navrhování a sanací pražcového podloží Leoš Horníček, Martin Lidmila  česky ZK
D33NBK Metody navrhování betonových konstrukcí Martin Tipka, Jitka Vašková  česky ZK 2P
102XMDZ Metody pro detekci znečistění II Mária Domonkos, Šárka Hošková  česky Z 1 1P+1C L
D55FGR Metody sběru geoprostorových dat Karel Pavelka  česky ZK
D26MVP Metody vědecké práce Zdeněk Molnár  česky ZK 2C L,Z
D44MZV Metody zušlechťování vody Alexander Grünwald  česky ZK 2P
D01MET_EN Metric spaces and topology Ondřej Zindulka  anglicky ZK 2P Z,L
D01MLP Metrické a lineární prostory Petr Kučera  česky ZK 4P Z,L
D01MET Metrické prostory a topologie Ondřej Zindulka  česky ZK 2P Z,L
D54MET Metrologie 3D měření Tomáš Křemen, Jiří Pospíšil  česky ZK 2P
154MEGE Metrologie v geodézii Lenka Línková  česky KZ 2 1P+1C Z
D54MET_EN Metrology of 3D Measurement Tomáš Křemen, Jiří Pospíšil  anglicky ZK 2P
D32MPO_EN Micromechanics and Microstructure Characterization of Materials Jiří Němeček  anglicky ZK 2P *
D32MH1_EN Micromechanics of Heterogeneous Materials I (Analytical Methods) Jan Zeman  anglicky ZK 2P Z
D32MH2_EN Micromechanics of Heterogeneous Materials II (Numerical Methods) Jan Zeman  anglicky ZK 2P L
132MAC Microscopy and Phase Analysis of Construction Mat. Lubomír Kopecký  anglicky Z 2 1P+1C Z,L
D32MFA_EN Microscopy and Phase Analysis of Construction Materials Zdeněk Prošek  anglicky ZK 2P Z,L
154MC3D Microstation 3D Martin Štroner  česky KZ 2 2C L
155MCG Microstation v geodézii Petr Soukup  česky KZ 3 2C L
132XMMM Mikromechanika a popis mikrostruktury materilálů   česky Z 1 1P+1C L,Z
D32MPO Mikromechanika a popis mikrostruktury materiálů Jiří Němeček  česky ZK 2P L
132YMCK Mikromechanika cementových kompozitů Vít Šmilauer  česky Z 2 1P+1C L
D32MH1 Mikromechanika heterogenních materiálů (analytické metody) Jan Zeman  česky ZK 4P Z
D32MH2 Mikromechanika heterogenních materiálů II (numerické metody) Martin Doškář, Jan Zeman  česky ZK 2P L
D32MFA Mikroskopická a fázová analýza stavebních materiálů Lubomír Kopecký, Zdeněk Prošek  česky ZK 2P Z,L
D35MRPK_EN Modeling for natural disaster management Jan Záleský  anglicky ZK 2P
128MTSM Modelling -Technology, Society and Money Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
D42MHS_EN Modelling of Pressure Hydraulic Systems of Water Power Plants Petr Nowak  anglicky ZK 1P+1C
D24MAS Modelling of hygrothermal processes in buildings Zbyněk Svoboda  anglicky ZK 2P
D44MMO_EN Modelling of the Urban Drainage System Ivana Kabelková  anglicky ZK 1P+1C
133YMVB Modelování a vyztužování betonových prvků Petr Bílý, Roman Chylík, Josef Novák, Tomáš Trtík  česky Z 2 1P+1C L
D22MRR Modelování a řízení rizik v technologii staveb Milík Tichý  česky ZK *
D44MDS Modelování distribučních sítí Iva Čiháková  česky ZK 2P
124MDPV Modelování dynamiky požáru a evakuace Petr Hejtmánek, Michal Jandera, Vladimír Mózer, Marek Pokorný  česky Z,ZK 6 3P+3C Z
D28MDS Modelování dynamiky socioekonomických systémů Dalibor Vytlačil  česky ZK 2P
125MEBU Modelování energetického chování budov Stanislav Frolík, Ondřej Horák, Ondřej Horák, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Michala Lysczas, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky KZ 3 1P+2C L
125MEC Modelování energetického chování budov Stanislav Frolík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban  česky KZ 4 1P+1C Z
D25TZ6 Modelování energetických systémů budov III Karel Kabele  česky ZK 2P+2C
D43MHPP Modelování hydrologických procesů v povodí Václav David, David Zumr  česky ZK 2C
132MPV Modelování konstrukcí při požáru a výbuchu Jaroslav Kruis, Zdeněk Sokol  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
143YMPP Modelování povrchových procesů Z Václav David, Petr Kavka, Luděk Strouhal  česky Z,ZK 6 3P+2C L
D35MRPK Modelování pro řízení při přírodních katastrofách Jan Záleský  česky ZK 2P
124YMSD Modelování stavebně-fyzikálních dějů Vladimír Žďára  česky Z 2 2C Z
D44MMO Modelování systému městského odvodnění Ivana Kabelková  česky ZK 1P+1C
D24MTV Modelování tepelných a vlhkostních jevů v budovách Zbyněk Svoboda  česky ZK 2P
D42MHS Modelování tlakových hydraulických systémů vodních elektráren Petr Nowak  česky ZK 1P+1C
D43MTN Modelování transportu vody a látek v nasyceném prostředí Jana Valentová  česky ZK 2P
D01MMPD_EN Modern Methods for solving of Linear Partial Differential Equations of Elliptic Type Petr Kučera  anglicky ZK 2P
132MMO Modern Methods of Optimization Matěj Lepš, Jan Zeman  anglicky Z 2 1P+1C Z
132YMMO Moderní metody optimalizace Matěj Lepš, Jan Zeman  česky Z 2 1P+1C Z
155MSPD Moderní metody sběru prostorových dat Jan Pacina, Karel Pavelka, Jaroslav Šedina  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
144XMZV Moderní metody ve zdravotním inženýrství Filip Horký, Jana Nábělková, Kateřina Slavíčková, Bohumil Šťastný  česky Z 1 1P+1C Z
D01MMPD Moderní metody řešení lineárních parciálních diferenciálních rovnic eliptického typu Petr Kučera  česky ZK 2P
D44MPV Monitoring a modelování procesů ve vodárenství a v aplikovaných oborech Filip Horký, Bohumil Šťastný  česky ZK 1P+1C
D44MPV_EN Monitoring and Modelling of Processes in Water Suply and Applied Field Bohumil Šťastný  anglicky ZK 1P+1C
D43MEP Monitoring erozních procesů Petr Kavka, Josef Krása, David Zumr  česky ZK 1P+1C
D44MPU_EN Monitoring of Urban Drainage Processes David Stránský  anglicky ZK 1P+1C
D44MPU Monitoring procesů v odvodnění urbanizovaných území David Stránský  česky ZK 1P+1C
D41VPR_EN Multiphase Flows Václav Matoušek  anglicky ZK 2P
D36MEK Místní komunikace Michal Uhlík, Ludvík Vébr  česky ZK 2P
137YMKK Městská kolejová doprava Ondřej Bret, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila  česky Z 2 1P+1C Z
144XMIN Městské inženýrství Filip Horký, Marcela Synáčková, Bohumil Šťastný  česky Z 2 1P+1C L
D44MIN Městské inženýrství Bohumil Šťastný  česky ZK 2P
144YMIB Městské inženýrství a balneo Filip Horký, Jana Nábělková, Bohumil Šťastný  česky ZK 5 4P L
136YMKO Městské komunikace Petr Slabý, Michal Uhlík, Ludvík Vébr  česky Z 2 1P+1C L
D32MMG1 Měření a modelování geotechnických úloh I Tomáš Janda, Tomáš Koudelka, Jaroslav Kruis, Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Michal Šejnoha  česky ZK 1P+1C Z
D32MMG2 Měření a modelování geotechnických úloh II Tomáš Janda, Tomáš Koudelka, Jaroslav Kruis, Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Michal Šejnoha  česky ZK 1P+1C L
D44MMC Měření a modelování čistíren odpadních vod Jaroslav Pollert  česky ZK 1P+1C
124XMDO Měření denního osvětlení Jaroslav Vychytil  česky Z 1 1P+1C Z
D37MHKD Měření hluku v kolejové dopravě Ondřej Bret, Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky ZK 1P+1C
D42MPP Měření parametrů modelů a prototypů vodních turbín Petr Nowak  česky ZK 1P+1C
D23MTV Měření termofyzikálních vlastností materiálů Anton Trník  česky ZK 2P L
102YMES Měření ve stavebnictví Michal Havrlík, Petr Semerák, Alexey Sveshnikov, Petra Tichá, Vítězslav Vydra  česky Z 2 2C Z
102XMES Měření ve stavebnictví Petr Semerák  česky Z 2 2C Z
D02NVS Nanotechnologie ve stavebnictví Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
D02NTS Nanotechnologie ve stavebnictví Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
D02NTS_EN Nanotechnology in Civil Engineering Pavel Demo  anglicky ZK 2P
129NB01 Nauka o budovách 1 Barbora Holubová, Jana Hořická, Luboš Knytl, Petr Lédl, Běla Menčlová, Petra Novotná, Edita Sapíková, Tomáš Čunderlík, Stanislava Šulcová  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
129NB02 Nauka o budovách 2 Andrea Abelová, Pavla Grünerová, Ladislav Kalivoda, Luboš Knytl, Miloš Kopřiva, Eva Kosíková, Petr Lédl, Běla Menčlová, Nikola Puchelová, Jindřich Svatoš  česky Z,ZK 5 3P+1C L
129NB03 Nauka o budovách 3 Pavla Grünerová, Jana Hořická, Luboš Knytl, Eva Kosíková, Petra Novotná, Tomáš Šenberger  česky Z 3 2P+1C Z
128YNAA Navrhování a analýza algoritmů Jiří Demel  česky Z,ZK 4 2P+2C L
133YBKP Navrhování betonových konstr. na poč. Michal Drahorád  česky Z 2 2C Z,L
133YBKC Navrhování betonových konstr. na poč. C Petr Bílý, Jakub Holan, Radek Štefan  česky Z 2 2C Z,L
134NKPS Navrhování konstrukcí při provádění staveb Martin Tipka, Karel Šeps, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 5 2P+2C L
133NNKB Navrhování nosných konstrukcí - beton Roman Chylík, Jakub Holan, Anna Horáková, Šárka Košťálová, Roman Kubát, Karolina Nedomová, Kristýna Richterová, Hana Schreiberová, Nicole Svobodová, Martin Tipka, Tomáš Trtík, Jitka Vašková, Radek Štefan, Michal Števula  česky Z,ZK 4 2P+1C L,Z
134NNKO Navrhování nosných konstrukcí - ocel Tomáš Dejmek, Martina Eliášová, Matyáš Kožich, Michal Netušil, Vojtěch Stančík, František Wald, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 3 2P+1C L
134YNSK Navrhování skleněných konstrukcí Martina Eliášová, Michal Netušil  česky Z,ZK 2 1P+1C L
125YNST Navrhování systémů TZB Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky Z 2 1P+1C Z,L
132YNAK Nelineární analýza materiálů a konstrukcí Petr Kabele, Bořek Patzák, Daniel Rypl  česky Z 2 1P+1C L
D01NSM Nestochastické metody kvantifikace nejistoty Jan Chleboun  česky ZK 2P
D33NZV Netradiční způsob vyztužení Jan Vodička  česky ZK 2P
D37MHKD_EN Noise Measurement in Railway Transportation Martin Lidmila, Lenka Lomoz  anglicky ZK 1P+1C
D01NSM_EN Non-Stochastic Methods for Uncertainty Quantification Jan Chleboun  anglicky ZK 2P
124BC01 Non-loadbearing Construction Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 7 2P+3C L
D02BEM_EN Noncontact Measuring Methods of Experimental Mechanics Jiří Novák  anglicky ZK 2P
134YNDK Nosné dřevěné konstrukce střech Karel Mikeš  česky Z 2 1P+1C
133NKRB Nosné konstrukce R - Beton Šárka Košťálová, Nicole Svobodová, Martin Tipka, Jitka Vašková, Radek Štefan  česky Z,ZK 4 2P+1C L,Z
134NKRO Nosné konstrukce R - Ocel Tomáš Dejmek, Martina Eliášová, František Wald, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 3 2P+1C Z,L
134NKPZ Nosné konstrukce za požáru Martin Benýšek, Nicole Svobodová, Lukáš Velebil, František Wald, Radek Štefan  česky Z,ZK 9 5P+2C Z
134YNKS Nosné konstrukce ze skla Martina Eliášová, Michal Netušil  česky Z 2 1P+1C L
123YNTP Num. analýza transp. procesů Václav Kočí, Jiří Maděra  česky Z 2 1P+1C Z
134YMOD Num. modelování ocelových a dřevěných konstrukcí Karel Mikeš  česky Z 2 1P+1C Z
132NAST Numerical Analysis of Structures Jan Zeman  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D35NVP_EN Numerical Calculations of Underground Construction Jan Pruška  anglicky ZK 2P *
D01NMA_EN Numerical Computing with Matlab Jan Chleboun  anglicky ZK 2P
101NMT Numerical Methods Petr Mayer  anglicky Z 2 1P+1C L
D32NU1_EN Numerical Methods in Mechanics I Zdeněk Bittnar, Bořek Patzák  anglicky ZK 2P
D32NU2_EN Numerical Methods in Mechanics II Zdeněk Bittnar, Bořek Patzák  anglicky ZK 2P
D01NLA_EN Numerical linear algebra Ivana Pultarová  anglicky ZK 2P
124YNAK Numerická analýza konst. pozem. stav. Vladimír Žďára  česky Z 2 1P+1C Z
132NAK Numerická analýza konstrukcí Edita Dvořáková, Tomáš Krejčí, Bořek Patzák, Jan Voříšek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
132YNA2 Numerická analýza konstrukcí 2 Bořek Patzák  česky Z,ZK 4 2P+1C L
124YNAS Numerická analýza ve stavební fyzice Vladimír Žďára  česky Z 2 2C L
D01NLA Numerická lineární algebra Ivana Pultarová  česky ZK 2P
101XNMM Numerická matematika a modelování Petr Mayer  česky Z 1 1P+1C Z
D01NME Numerické metody Karel Kozel, Petr Mayer  česky ZK 4P
101YNUM Numerické metody Liya Gaynutdinova, Martin Ladecký, Ivana Pultarová  česky Z 2 1P+1C L
D32NU1 Numerické metody mechaniky I Zdeněk Bittnar, Bořek Patzák  česky ZK 2P Z
D32NU2 Numerické metody mechaniky II Zdeněk Bittnar, Bořek Patzák  česky ZK 2P L
132YNMI Numerické metody v inž. úlohách Petr Kabele, Jaroslav Kruis, Jan Zeman  česky Z 2 1P+1C Z
D35NVP Numerické výpočty podzemních staveb Matouš Hilar, Jan Pruška  česky ZK 2P *
D01NMA Numerické výpočty v Matlabu Jan Chleboun  česky ZK 2P
142NVS Nádrže a vodohospodářské soustavy Pavel Fošumpaur, Tomáš Kašpar, Vojtěch Sýs  česky Z,ZK 6 2P+3C L
142XNPH Náhodné procesy ve VH Pavel Fošumpaur  česky Z 1 1P+1C Z
127NUKP Nástroje územního a krajinného plánování Jan Cihlář, Petr Durdík, Jiří Kupka, František Pospíšil, Ivan Vorel  česky ZK 5 3P+1C
127YNUP Nástroje územního plánování Václav Jetel, František Pospíšil  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D04NEM Němčina Svatava Boboková-Bartíková  česky ZK 2C
104XDN6 Němčina (obec.jayzk stř.pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C L
104XDN3 Němčina (obec.jazyk mírně pokr. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104XDN4 Němčina (obec.jazyk mírně pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Michal Rubáš, Daria Šemberová  česky Z 0 2C L
104XDN5 Němčina (obec.jazyk stř.pokr 1) Svatava Boboková-Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104XDN1 Němčina (obecný jazyk - začát. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104XDN2 Němčina (obecný jazyk - začát. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C L
104YCN1 Němčina 1 Svatava Boboková-Bartíková  česky Z 1 2C Z,L
104YC2N Němčina 2 Svatava Boboková-Bartíková, Helena Chromá  česky Z,ZK 2 2C
D24OBK Obalové konstrukce z hlediska stavební tepelné techniky František Kulhánek  česky ZK 1P+1C
D01OBJ_EN Object-Oriented Programming Petr Mayer  anglicky ZK 2P
D01OBJ Objektové programování Petr Mayer  česky ZK 1P+1S
155YOBP Objektové programování Martin Landa, Aleš Čepek  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
D55OPC Objektové programování Martin Landa  česky ZK 2P
D28OPC Objektové programování a C# Miroslav Sůra  česky ZK
D29OSP Obnova a údržba stavebních památek Mikuláš Hulec  česky ZK 2P *
D25ONZ Obnovitelné a netradiční zdroje energie pro vytápění a větrání Michal Kabrhel  česky ZK 2P *
D02OZE Obnovitelné zdroje energie Vítězslav Vydra  česky ZK 2P
125YOZE Obnovitelné zdroje energie Stanislav Frolík, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky Z 2 2P
125OZEB Obnovitelné zdroje energie Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky ZK 4 2P L
D01ODR Obyčejné a parciální diferenciální rovnice Jiří Neustupa  česky ZK 4P
D01ODE Obyčejné diferenciální rovnice Yuliya Namlyeyeva  česky ZK 2P
134ODKV Ocelové a dřevěné konstrukce Tomáš Dejmek, Anna Kuklíková, Michal Netušil, Kristýna Vopatová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
134ODA2 Ocelové a dřevěné konstrukce v arch. 2 Jakub Dolejš, Matyáš Kožich, Natálie Štefanovičová  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
134DOA1 Ocelové a dřevěné konstrukce v archit. 1 Aleš Chovanec, Nina Feber, Michal Jandera, Matyáš Kožich, Natálie Štefanovičová  česky Z,ZK 4 2P+2C L
134OK01 Ocelové konstrukce 1 Jakub Dolejš, Michal Jandera, Matyáš Kožich, Michal Netušil, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 6 3P+2C