Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2021/2022

Všechny předměty Fakulta strojní

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
W16OZ001 ALTERNATIVNÍ ZDROJE ENERGIE Tomáš Matuška  ZK 78P
W37O001 Adaptivní a monitorovací systémy řízení Bohumil Šulc  ZK 60 Z,L
2341083 Aditivní a alternativní technologie Vladislav Andronov, Libor Beránek, Lukáš Pelikán, Jan Šimota  česky Z,ZK 4 2P+2C
E375008 Advanced Automatic Control Jaromír Fišer  anglicky KZ 2 1P+1C *
2222021 Aerodynamický návrh letounu Jiří Brabec, Svatomír Slavík  česky KZ 3 2P+1C *
E161083 Aerodynamics of Ventilation Martin Barták  anglicky Z,ZK 4 2P+1C *
2123003 Aerodynamika Jiří Polanský  česky Z 3 1P+1C
2221111 Aerodynamika I Tomáš Čenský  česky Z,ZK 5 3P+2C
2221112 Aerodynamika II Václav Brož, Martin Helmich, Jan Klesa  česky Z,ZK 5 4P+1C
2161083 Aerodynamika větrání Martin Barták  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W22TZ001 Aeroelasticita Svatomír Slavík  ZK 52P+26C
2221122 Aeroelasticita Aleš Kratochvíl, Svatomír Slavík  česky Z,ZK 4 2P+2C *
W22T002 Aeroelasticita Svatomír Slavík  ZK 3P+1C Z,L
E321076 Aerospace Materials Vladimír Mára  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
E321085 Aerospace materials Libor Beneš, Vladimír Mára  anglicky Z,ZK 4 2P+2C 4
E161112 Air Pollution Control Jiří Hemerka  anglicky Z,ZK 4 2P+1C 1
E161079 Air-Conditioning Miloš Lain  anglicky Z,ZK 4 2P+1C 3
E012035 Algorithmization and Programming David Trdlička, Ondřej Winter, Marta Čertíková  anglicky KZ 4 1P+2C *
E371014 Algorithms for Engineering Informatics Vladimír Hlaváč, Josef Kokeš  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
E161006 Alternative Energy Sources Tomáš Matuška  anglicky Z,ZK 4 2P+1C 2
2151175 Alternativní a obnovitelné zdroje energie Jitka Jeníková, Lukáš Pilař  Z,ZK 4 2P+2C
W16A002 Alternativní zdroje energie Tomáš Matuška  česky ZK 6P+0C Z,L
2161006 Alternativní zdroje energie Tomáš Matuška  česky Z,ZK 4 2P+1C 2
2162035 Alternativní zdroje energie Tomáš Matuška  česky KZ 4 2P+1C *
W36OZ001 Analýza a syntéza optických soustav Josef Zicha, Jiří Čáp  ZK 52P+26C
W36A001 Analýza a syntéza optických soustav Jan Hošek, Jiří Čáp  ZK 4P+1C *
W31OZ001 Analýza dat a výpočetní inteligence Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 39P+39C
W12O001 Anemometrické metody ve strojírenství   ZK 3P+0C Z,L
2046155 Anglická konverzace - rodilý mluvčí Nina Procházková Ayyub, Eliška Vítková, Ilona Šimice  anglicky Z 2 0P+2C *
2046156 Anglická konverzace - rodilý mluvčí II Nina Procházková Ayyub, Eliška Vítková, Ilona Šimice  anglicky Z 2 0P+2C L
W04J001 Anglický jazyk pro doktorandy Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Eva Pavlincová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky ZK 90 Z,L
2041061 Angličtina - bakalářská zkouška Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Veronika Kratochvílová, Eva Pavlincová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z,ZK 2 0P+2C *
2041081 Angličtina - magisterská zkouška Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Veronika Kratochvílová, Eva Pavlincová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  ZK 1 0P+0C *
2043081 Angličtina - přípravná výuka Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Veronika Kratochvílová, Eva Pavlincová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  Z 2 0P+2C *
2046070 Angličtina nižší střední Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C Z
2046071 Angličtina nižší střední Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C L
2046074 Angličtina pokročilí Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C Z
2046075 Angličtina pokročilí Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C L
2046072 Angličtina vyšší střední Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C Z
2046073 Angličtina vyšší střední Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C L
2046069 Angličtina začátečníci Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C L
2046068 Angličtina začátečníci Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C Z
2186030 Aplikace CFD v procesní technice Karel Petera, Jan Skočilas  česky Z 2 0P+2C *
W36OZ002 Aplikovaná koherentní optika Šárka Němcová, Josef Zicha  ZK 52P+26C
W36O002 Aplikovaná koherentní optika Jan Hošek, Šárka Němcová  ZK 4P+1C Z,L
2011081 Aplikovaná matematika pro mechaniku Jaroslav Fořt, Jiří Holman, Jan Karel  česky Z,ZK 4 3P+1C
2362503 Aplikovaná optika Šárka Němcová, Jiří Čáp  česky KZ 4 2P+2L *
W11F001 Aplikovaná pružnost a pevnost   ZK 60 Z
E361098 Applied Optics Šárka Němcová  anglicky Z,ZK 5 3P+1L *
E371076 Artificial Intelligence and Neural Networks in Applications Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč, Cyril Oswald  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
W22O012 Astrodynamika Jan Kolář, Jaroslav Kousal  ZK 3P+1C
2136034 Autodesk Inventor I Jan Flek, Martin Havlíček, Josef Kamenický, Martin Machač, Oskar Turek, Vít Řípa, Ondřej Štoček, Jakub Štětina  česky Z 2 0P+2C *
2136035 Autodesk Inventor II Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Josef Kamenický, Martin Machač, Oskar Turek, Vít Řípa, Ondřej Štoček, Jakub Štětina  česky Z 2 0P+2C *
E371047 Automatic Control Youssef Alsoufi, Jaromír Fišer, Matěj Kuře, Cyril Oswald, Pavel Trnka  anglicky Z,ZK 5 3P+2C Z,L
E161087 Automatic Control in Environmental Engineering Jiří Bašta  anglicky Z,ZK 4 2P+1C 2
2371047 Automatické řízení Milan Anderle, Dana Bauerová, Jaroslav Bušek, Jaromír Fišer, Milan Hofreiter, Matěj Kuře, Cyril Oswald, Růžena Petrová, Goran Simeunovič, Pavel Trnka, Martin Vitoušek, Tomáš Vyhlídal  česky Z,ZK 5 3P+2C *
2371110 Automatizace pro průmyslovou praxi Matouš Cejnek, Alžběta Hornychová, Jan Hošek, Jakub Jura, Lubomír Musálek, Martin Novák, Šárka Němcová, Cyril Oswald, Pavel Trnka  česky Z,ZK 4 2P+2C+0L
W33O001 Automatizace procesu svařování   ZK 4P+1L Z,L
W33OZ001 Automatizace procesu svařování Ladislav Kolařík  ZK 52P+26C
2342032 Automatizace programování obráběcích strojů Pavel Novák, Jan Tomíček  česky KZ 3 1P+2C *
2331071 Automatizace výrobních procesů Lukáš Chrášťanský, Aleš Herman, Viktor Kreibich, Jiří Kuchař, Vít Novák, Václav Průša, František Tatíček, Michal Valeš, Jaroslav Červený  česky Z,ZK 5 3P+2C *
2352003 Automatizace výrobních systémů Vladimír Andrlík, Tomáš Krannich, Vojtěch Matyska, Jan Moravec  česky KZ 4 2P+1L
2351138 Automatizace výrobních zařízení Vladimír Andrlík, Štěpán Chládek, Tomáš Krannich, Jiří Švéda  Z,ZK 5 3P+2L *
W21OZ001 Automobilové převody Gabriela Achtenová  ZK 52P+26C
E163981 Bachelor Thesis Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  anglicky Z 8 0P+6C 8
E183985 Bachelor Thesis Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Michal Netušil, Karel Petera, Jan Skočilas, Stanislav Solnař, Jaromír Štancl  anglicky Z 5 0P+6C *
E163992 Bachelor Thesis Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Petr Zelenský, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  anglicky Z 8 0P+8C 6
E153992 Bachelor´s Thesis Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý  anglicky Z 8 0P+8C
E123992 Bakalářská práce   anglicky Z 8 0P+8C
2113981 Bakalářská práce Miroslav Španiel  česky Z 6 0P+6C
2023992 Bakalářská práce Zuzana Budinská, Zdeněk Tolde, Václav Vacek, Petr Vlčák  Z 8 0P+8C
2313992 Bakalářská práce Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z 8 0P+8C
2353992 Bakalářská práce Vladimír Andrlík, David Burian, Štěpán Fiala, Petr Fojtů, Miroslav Janota, Petr Kolář, Tomáš Krannich, Jan Moravec, Lukáš Novotný, Eduard Stach, Petr Vavruška  Z 8 0P+8C
2113992 Bakalářská práce Lukáš Horný, Vilém Klepač, Miroslav Španiel  česky Z 8 0P+8C
2013992 Bakalářská práce Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Jan Karel, Ivana Linkeová, Olga Majlingová, Tomáš Neustupa, Marek Pátý, Petr Sváček, Jan Valášek  česky Z 8 0P+8C *
2163992 Bakalářská práce Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Petr Zelenský, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  česky Z 8 0P+8C 6
2163981 Bakalářská práce Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, František Drkal, Jiří Hemerka, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  česky Z 8 0P+6C 8
2213992 Bakalářská práce Gabriela Achtenová, Jan Baněček, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Marek Bous, Pavel Brynych, Vít Doleček, Vojtěch Dybala, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jolana Heřmanová, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Jakub Seidl, Zbyněk Syrovátka, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Vojtěch Zelený, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd  česky Z 8 0P+8C *
2153992 Bakalářská práce Ondřej Bartoš, Michal Cihlář, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Slavomír Entler, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Václav Novotný, Jan Opatřil, Lukáš Pilař, Jan Prehradný, Danuše Procházková, Pavel Skopec, Jan Syblík, Pavel Zácha, Jan Špale, Jan Štěpánek, Václav Železný  Z 8 0P+8C
2153981 Bakalářská práce Michal Cihlář, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Slavomír Entler, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Jitka Jeníková, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Martin Neužil, Václav Novotný, Jan Opatřil, Václav Petr, Jiří Petrák, Petr Pečený, Lukáš Pilař, Pavel Skopec, Stanislav Solnař, Matěj Vodička, Pavel Zácha, Václav Železný  Z 8 0P+6C
2383992 Bakalářská práce Theodor Beran, Vladimír Brdek, František Freiberg, Jan Horejc, Michal Kavan, Jan Lhota, Václav Pilík, Pavel Scholz, Barbora Stieberová, Štěpánka Uličná, Ladislav Vaniš, Petr Žemlička, Miroslav Žilka  česky Z 8 0P+2C
2343992 Bakalářská práce Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky Z 8 0P+8C
2313981 Bakalářská práce Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z 8 0P+6C
2183981 Bakalářská práce Vojtěch Bělohlav, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky Z 8 0P+6C
2223981 Bakalářská práce Jiří Brabec, Jakub Valenta, Tomáš Čenský  česky Z 8 0P+6C
2223992 Bakalářská práce Karel Barák, Jiří Brabec, František Brož, Pavel Hospodář, Jan Klesa, Tomáš Kostroun, Jaroslav Kousal, Aleš Kratochvíl, Jaromír Kučera, Jiří Teichman, Robert Theiner, Jakub Valenta  česky Z 8 0P+8C
2133992 Bakalářská práce Eliška Cézová, Martin Dub, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Oskar Turek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Vít Řípa, Ondřej Štoček, Marek Štádler, Jakub Štětina  česky Z 8 0P+8C
2133981 Bakalářská práce Eliška Cézová, Martin Dub, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Oskar Turek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Vít Řípa, Ondřej Štoček, Marek Štádler, Jakub Štětina  česky Z 8 0P+6C
2353981 Bakalářská práce Vladimír Andrlík, Štěpán Fiala, Petr Fojtů, Miroslav Janota, Tomáš Krannich, Vojtěch Matyska, Eduard Stach, Michal Stejskal, Petr Vavruška  česky Z 8 6C
2183992 Bakalářská práce Martin Dostál, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Jan Skočilas, Stanislav Solnař, Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky Z 8 0P+8C
2213981 Bakalářská práce Gabriela Achtenová, Jan Baněček, Petr Bauer, Ivan Bortel, Marek Bous, Ivaylo Brankov, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jolana Heřmanová, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Josef Kazda, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Jakub Seidl, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Václav Zoul, Libor Červenka, Josef Škarohlíd, Marcel Škarohlíd  česky Z 8 0P+8C *
2333992 Bakalářská práce Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Tomáš Gurčík, Aleš Herman, Lukáš Holub, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Viktor Kreibich, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Jan Kudláček, Milan Němec, Františka Pešlová, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Lukáš Turza, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, Vladimír Šefrna  česky Z 8 0P+8C
2323992 Bakalářská práce Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Jana Sobotová, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  Z 8 0P+8C
2373992 Bakalářská práce Vladimír Hlaváč, Zdeněk Novák, Šárka Němcová  česky Z 8 0P+8C *
2373981 Bakalářská práce Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  česky Z 8 0P+6C *
2383993 Bakalářská práce Theodor Beran, Vladimír Brdek, František Freiberg, Jan Horejc, Michal Kavan, Jan Lhota, Václav Pilík, Pavel Scholz, Barbora Stieberová, Štěpánka Uličná, Ladislav Vaniš, Petr Žemlička, Miroslav Žilka  česky Z 5 0P+6C *
2343993 Bakalářská práce Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky Z 5 0P+6C *
2333993 Bakalářská práce Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Tomáš Gurčík, Aleš Herman, Lukáš Holub, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Viktor Kreibich, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Jan Kudláček, Milan Němec, Františka Pešlová, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Lukáš Turza, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, Vladimír Šefrna  česky Z 5 0P+6C *
2323993 Bakalářská práce Matěj Buřil, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, František Denk, Jakub Horník, Jakub Horváth, Pavlína Hájková, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Lucie Pilsová, Ludmila Růžičková, Jan Sezemský, Jana Sobotová, Jan Walter, Vojtěch Zástava, Elena Čižmárová  česky Z 5 0P+6C *
2343983 Bakalářská práce - 2. zápis Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky Z 5 0P+5C
2323991 Bakalářská práce - Ústav materiálového inženýrství Libor Beneš, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Jana Sobotová, Vladimír Starý, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky Z 4 0P+6C *
2183991 Bakalářská práce - Ústav procesní a zpracovatelské techniky Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jan Skočilas, Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky Z 4 0P+0C *
2123981 Bakalářská práce, Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky Petr Prokop  česky Z 8 0P+6C
2123992 Bakalářská práce, Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky Tomáš Hyhlík, Petr Prokop, Michal Schmirler, Hana Schmirlerová, Pavel Sláma  česky Z 8 0P+8C
E181135 Basic Equipment Design Lukáš Krátký, Jiří Moravec  anglicky Z,ZK 4 2P+2C *
2143006 Bezpečnost práce v elektrotechnice Dana Bauerová, Miroslav Cerman, Jan Chyský, Tomáš Finsterle, Vladimír Hlaváč, Jan Hošek, Lubomír Musálek, Jaroslav Novák, Lukáš Novák, Martin Novák, Martin Novák, Zdeněk Novák, Zdeněk Novák, Šárka Němcová, Cyril Oswald, Stanislava Papežová, Oleg Sivkov, Libor Straka, Josef Vlček, Stanislav Vrána, Jiří Šťastný  česky Z 0 0P+0L *
W15OZ001 Bezpečnostní analýzy jaderných zařízení Václav Dostál  ZK 65P+13C
W38A001 Bilanční teorie Theodor Beran  ZK 5P+0C Z,L
E183009 Biofuels and Bioproducts from Wastes Lukáš Krátký  anglicky Z 2 0P+2C
E151705 Biomass and Rebewable Energy Jan Hrdlička, Pavel Skopec, Matěj Vodička  Z,ZK 5 2P+2C+0L
E151094 Biomass and Renewable Energy Jan Hrdlička, Matěj Vodička  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
2326003 Biomateriály Ladislav Cvrček  Z 2P+0C
2321079 Biomateriály a biotolerance Ladislav Cvrček, Hana Jelínek Šourková, Jan Krčil  česky ZK 3 2P+0C
W11T002 Biomechanika buněk Matej Daniel  ZK
W11A009 Biomechanika kardiovaskulárního systému Lukáš Horný  ZK
W11A007 Biomechanika kloubních náhrad a implantátů Matej Daniel  ZK
W11G001 Biomechanika měkkých tkání Matej Daniel, Lukáš Horný  ZK 45 Z,L
W11O011 Biomechanika nanostruktur Matej Daniel  ZK
W11O001 Biomechanika pohybového systému a náhrad Svatava Konvičková  ZK 45 Z,L
W11O012 Biomechanika stárnutí a patobiomechanika Lukáš Horný  ZK
W11A008 Biomechanika svalově-kosterního systému Matej Daniel  ZK
W11G002 Biomechanika tvrdých tkání Matej Daniel  ZK 45 Z,L
W12G001 Biotermodynamika   ZK 3P+0C Z,L
W11F002 Biotermomechanika   ZK 45 Z,L
E122122 Branch Project   anglicky KZ 4 0P+4C+0L
E132122 Branch Project František Lopot  anglicky KZ 4 0P+4C+0L
E182121 Branch Project I. Vojtěch Bělohlav, Lukáš Krátký  anglicky KZ 2 0P+2C
E322121 Branch Project I. Stanislav Krum, Jana Sobotová  anglicky KZ 2 0P+2C
E152121 Branch Project I. Jan Hrdlička  anglicky KZ 2 0P+2C
E342121 Branch Project I. Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  anglicky KZ 2 0P+2C
E162121 Branch Project I. Jiří Bašta, Miroslav Kučera, Vladimír Zmrhal  anglicky KZ 2 0P+2C 5
E132121 Branch Project I. František Lopot  anglicky KZ 2 0P+2C
E372121 Branch Project I. Vladimír Hlaváč  anglicky KZ 2 0P+2C
E322122 Branch Project II. Stanislav Krum  anglicky KZ 4 0P+4C+0L
E152122 Branch Project II. Ondřej Bartoš, Jan Hrdlička  anglicky KZ 4 0P+4C+0L
E162122 Branch Project II. Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  anglicky KZ 4 0P+4C+0L 6
E372122 Branch Project II. Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  anglicky KZ 4 0P+4C+0L
E162993 Branch Project III. Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  anglicky KZ 5 0P+5C 7
W34O001 Brousicí nástroje a materiály František Holešovský  ZK 60B Z,L
E163045 Building and HVAC Systems Simulation Martin Barták, Jindřich Boháč, Joannes Hensen, David Staněk, Vojtěch Zavřel, Petr Zelenský  anglicky KZ 3 1P+2C 2
2356024 CAD v konstrukci výrobních strojů Jaroslav Červenka  česky Z 3 3C *
2351161 CAD v konstrukci výrobních strojů Tomáš Krannich, Jaroslav Červenka  česky Z,ZK 4 1P+3C
2356017 CAD-SOLID EDGE v konstrukci strojů Michal Fürbacher  Z 2 2C *
2226011 CATIA v leteckých aplikacích I. Tomáš Kostroun  česky Z 3 0P+3C Z
2226012 CATIA v leteckých aplikacích II. Tomáš Kostroun  česky Z 3 0P+3C L
2152050 CFD pro tepelnou techniku I Pavel Zácha, Václav Železný  česky KZ 4 1P+2C
2162015 CFD pro tepelnou techniku II Martin Barták  česky KZ 4 1P+2C
2153007 CFD1 pro tepelnou techniku I. Martin Barták, Pavel Zácha, Václav Železný  Z 4 1P+2C
2321082 Chemické a fyzikální vlastnosti kompozitů Zdeňka Jeníková, Taťana Vacková, Petr Špatenka  česky Z,ZK 4 2P+2C
2321081 Chemické a fyzikální vlastnosti plastů Zdeňka Jeníková, Taťana Vacková, Petr Špatenka  česky Z,ZK 4 2P+2C
2182019 Chemie Martin Dostál, Martina Hladíková, Martin Mulenko, Jan Štípek, Radek Šulc  česky KZ 3 2P+1C 1
W32O008 Chemie a fyzika polymerních materiálů pro strojírenství Josef Steidl, Petr Špatenka  ZK 0P+10C
E182019 Chemistry Jaromír Štancl  anglicky KZ 3 2P+1C *
2151163 Chladicí technika a tepelná čerpadla Michal Kolovratník, Miroslav Petrák  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2151154 Chladící technika a tepelná čerpadla Miroslav Petrák  KZ 4 3P+1C
2161024 Chlazení v technice prostředí Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  česky Z,ZK 4 3P+1C 3
E181107 Computational Fluid Dynamics Karel Petera, Jan Skočilas, Rudolf Žitný  anglicky Z,ZK 4 2P+2C *
E374008 Computer Aided Automatic Control Theory Stanislav Vrána, Bohumil Šulc  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
E374007 Computer Aided Process Control Design Stanislav Vrána, Bohumil Šulc  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
E012037 Computer Graphics Ivana Linkeová, Nikola Pajerová  anglicky KZ 3 1P+1C *
E372041 Computer Support for Study Vladimír Hlaváč  anglicky KZ 3 1P+1C *
E011018 Constructive Geometry Martin Hanek, Marta Hlavová, Ivana Linkeová, Vladimír Prokop, David Trdlička  anglicky Z,ZK 5 3P+2C
E01A018 Constructive Geometry A Martin Hanek, Marta Hlavová, Ivana Linkeová, Vladimír Prokop, David Trdlička  anglicky ZK 3 0P+0C
E141055 Controlled Electrical Drives Jaroslav Novák  anglicky Z,ZK 4 2P+2L *
W38A002 Controllingové řízení Theodor Beran  ZK 5P+0C Z,L
E161024 Cooling in Environmental Engineering Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  anglicky Z,ZK 4 3P+1C 4
E045026 Czech - Lower Intermediate Petr Laurich, Hana Volejníková, Eliška Vítková  anglicky KZ 2 0P+2C
E045025 Czech - Lower Intermediate Petr Laurich, Hana Volejníková, Eliška Vítková  anglicky KZ 2 0P+2C
E045019 Czech Language for Beginners I Petr Laurich, Eliška Vítková  anglicky KZ 2 0P+2C
E045020 Czech for Beginners II Petr Laurich, Eliška Vítková  anglicky KZ 2 0P+2C
E371090 Database and Knowledge Systems Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
E371079 Database and Knowledge-based Systems Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
2371090 Databázové a znalostní systémy Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2371079 Databázové a znalostní systémy Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2151118 Decentralizované energetické zdroje Michal Kolovratník, Jakub Maščuch  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2151133 Decentralizované systémy I. Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Václav Novotný  Z,ZK 5 3P+2C
2151131 Decentralizované systémy II. Michal Kolovratník, Jakub Maščuch  Z,ZK 4 2P+2C
E133025 Design Daniel Hadraba, František Lopot  anglicky Z 4 0P+4C *
E111069 Design Against Fatigue Jan Papuga, Miroslav Španiel  anglicky Z,ZK 2 1P+1C *
E371137 Design of Information Systems Jiří Bíla, Matouš Cejnek, Jakub Jura  anglicky Z,ZK 4 1P+2C *
E331076 Design of Surface Treatment Jan Kudláček  anglicky Z,ZK 5 2P+2C
E211106 Design of Tools and Plastic Parts Gabriela Achtenová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C *
E361006 Design of optomechanical instruments Šárka Němcová  anglicky Z,ZK 4 2P+1C *
2356011 Design v konstrukci strojů Matěj Sulitka  Z 3 1P+2C L
2025008 Diagnostika povrchových vlastností materiálů Petr Vlčák  KZ 3 2P+1C
E181507 Diffusion Separation Equipment Vojtěch Bělohlav, Radek Šulc  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
W02OZ001 Difúze v pevných látkách Václav Vacek  ZK 78P
W02A001 Difúze v pevných látkách Bruno Sopko  ZK 4P+1C Z,L
2181701 Difúzně separační procesy Vojtěch Bělohlav, Radek Šulc  česky Z,ZK 5 3P+1.7C+0.3L *
2181507 Difúzně separační zařízení Vojtěch Bělohlav, Radek Šulc  česky Z,ZK 5 2P+2C *
E343000 Diploma Project Libor Beránek, Jan Tomíček  anglicky Z 20 0P+10C
E163000 Diploma Project Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Petr Zelenský, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  anglicky Z 16 0P+10C 4
E313998 Diploma Thesis Michael Valášek  anglicky Z 10 0P+10C
E373996 Diploma Thesis Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  anglicky Z 20 0P+0C *
E323998 Diploma Thesis Libor Beneš, Petr Špatenka  anglicky Z 10 0P+10C Z
E183998 Diploma Thesis Vojtěch Bělohlav, Pavel Ditl, Martin Dostál, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Michal Netušil, Karel Petera, Jan Skočilas, Stanislav Solnař, Jaromír Štancl  anglicky Z 10 0P+10C *
E213996 Diploma Work Gabriela Achtenová, Ondřej Bolehovský, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Petr Hatschbach, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Lukáš Kazda, Jan Macek, Ondřej Miláček, Pavel Mindl, Josef Morkus, Jiří Novák, Zbyněk Syrovátka, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek  anglicky Z 20 0P+20C
E373990 Diploma thesis Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  anglicky Z 15 0P+10C *
2183990 Diplomová práce Tomáš Jirout, Jan Skočilas  česky Z 4 0P+0C
2023998 Diplomová práce Zuzana Budinská, Zdeněk Tolde, Petr Vlčák  Z 10 0P+10C
2373990 Diplomová práce Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  česky Z 15 0P+10C *
2113998 Diplomová práce Milan Dvořák, Lukáš Horný, Miroslav Španiel  česky Z 10 0P+10C *
2363998 Diplomová práce Vladimír Hlaváč, Jan Hošek, Šárka Němcová, Jiří Čáp  Z 10 0P+10C
2013998 Diplomová práce Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Jan Karel, Ivana Linkeová, Vladimír Prokop, Petr Sváček  Z 10 0P+10C
2313998 Diplomová práce Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  Z 10 0P+10C *
2153988 Diplomová práce Václav Dostál, Slavomír Entler, Jan Prehradný, Pavel Zácha, Jan Štěpánek, Václav Železný  česky Z 8 0P+7C *
2323998 Diplomová práce Libor Beneš, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Františka Pešlová, Jana Sobotová, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky Z 10 0P+10C *
2123998 Diplomová práce Tomáš Hyhlík, Jiří Polanský, Michal Schmirler  česky Z 10 0P+10C *
2383998 Diplomová práce Theodor Beran, František Freiberg, Jan Horejc, Jan Lhota, Pavel Scholz, Barbora Stieberová, Ladislav Vaniš, Miroslav Žilka  česky Z 10 0P+10C *
2133998 Diplomová práce František Lopot, Jiří Mrázek  česky Z 10 0P+3C *
2213998 Diplomová práce Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd  česky Z 10 0P+3C *
2183998 Diplomová práce Pavel Ditl, Martin Dostál, Pavel Hoffman, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Michal Netušil, Karel Petera, Jan Skočilas, Stanislav Solnař, Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky Z 10 0P+10C *
2353998 Diplomová práce Vladimír Andrlík, Jan Brajer, Antonín Bubák, David Burian, Štěpán Chládek, Štěpán Fiala, Otakar Horejš, Josef Kekula, Petr Kolář, Jan Koubek, Tomáš Krannich, Martin Mareš, Jan Moravec, Lukáš Novotný, Jan Smolík, Matěj Sulitka, Petr Vavruška, Pavel Zeman, Jaroslav Červenka, Jiří Švéda  Z 10 7C *
2383995 Diplomová práce Theodor Beran, Vladimír Brdek, František Freiberg, Jan Horejc, Michal Kavan, Jan Lhota, Václav Pilík, Pavel Scholz, Barbora Stieberová, Štěpánka Uličná, Ladislav Vaniš, Petr Žemlička, Miroslav Žilka  česky Z 20 0P+130C Z
2163086 Diplomová práce Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, František Drkal, Jiří Hemerka, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Richard Nový, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  česky Z 26 0P+20C *
2323000 Diplomový projekt Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Jana Sobotová, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky Z 20 0P+10C
2213000 Diplomový projekt Gabriela Achtenová, Jan Baněček, Petr Bauer, Ivan Bortel, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jolana Heřmanová, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Josef Kazda, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Jakub Seidl, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd  česky Z 16 0P+16C *
2153000 Diplomový projekt Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Zdeněk Funda, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Martin Neužil, Václav Novotný, Jan Opatřil, Miroslav Petrák, Lukáš Pilař, Pavel Skopec, Pavel Zácha  Z 16 0P+16C
2183000 Diplomový projekt Vojtěch Bělohlav, Martin Dostál, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Karel Petera, Jan Skočilas, Stanislav Solnař, Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky Z 16 0P+16C
2133000 Diplomový projekt Eliška Cézová, Martin Dub, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jiří Král, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Oskar Turek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Vít Řípa, Ondřej Štoček, Marek Štádler, Jakub Štětina  česky Z 16 0P+16C L
2333000 Diplomový projekt Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Tomáš Gurčík, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Viktor Kreibich, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Jan Kudláček, Milan Němec, Františka Pešlová, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Lukáš Turza, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, Vladimír Šefrna  Z 20 0P+10C
2163000 Diplomový projekt Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, František Drkal, Jiří Hemerka, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal, Vladimír Šulc  česky Z 16 0P+10C 4
2343000 Diplomový projekt Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  Z 20 0P+10C
2223031 Diplomový projekt Karel Barák, Jiří Brabec, Denis Hermann, Pavel Hospodář, Jan Klesa, Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Pavel Pačes, Robert Theiner, Tomáš Čenský  česky Z 10 0P+10C
2311086 Distribuované systémy Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 4 2P+2C
2211130 Dopravní technika Josef Kolář  česky Z,ZK 4 2P+2C+0L *
2213014 Dopravní, letadlová a kosmická technika Gabriela Achtenová, František Brož, Petr Hatschbach, Denis Hermann, Lukáš Novák, Svatomír Slavík, Robert Theiner  česky Z 2 0P+2C L
W15T001 Dvoufázové proudění v parních turbínách   ZK 5P+0C Z,L
2111031 Dynamická pevnost a životnost Michal Bartošák, David Blaha, Matěj Mžourek, Martin Nesládek, Jan Papuga, Milan Růžička  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2111079 Dynamická pevnost a životnost Michal Bartošák, David Blaha, Matěj Mžourek, Martin Nesládek, Jan Papuga, Milan Růžička  česky Z,ZK 4 3P+1C Z
W16G002 Dynamické simulace energetických systémů Tomáš Matuška  česky ZK 3P+3C Z
W21A001 Dynamika kolejových vozidel Ladislav Rus  ZK 30 L
W21OZ002 Dynamika kolejových vozidel Josef Kolář, Ladislav Rus  ZK 52P+26C
2121056 Dynamika plynů Michal Schmirler  česky ZK 4 3P+0C *
W12T001 Dynamika plynů Michal Schmirler  ZK 3P+0C Z,L
W31TZ001 Dynamika strojů Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 65P
W31TZ002 Dynamika vozidel Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 22P + 43C
2311077 Dynamika vozidel Václav Bauma, Jan Pelikán, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 5 3P+2C *
W31O001 Dynamika vozidel Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
2222061 Dálkově řízené letouny Pavel Pačes  česky KZ 4 3P+1C
2363022 Dějiny poznávání vesmíru Jan Hošek, Josef Zicha, Jiří Čáp  česky Z 2 1P+1C *
2366022 Dějiny poznávání vesmíru Jan Hošek, Josef Zicha, Jiří Čáp  česky Z 2 1P+1C *
2126010 Dějiny techniky - letectví Michal Schmirler  Z 2 1P+1C L
W15OZ002 EKOLOGICKÉ ASPEKTY ENERGETIKY Jan Hrdlička  ZK 78P
W15OZ003 ENERGETICKÉ VYUŽITÍ BIOMASY Jan Hrdlička  ZK 65P+13C
2007584 ERASMUS stáž Jan Řezníček  Z 1
W31O002 Efektivní algoritmy pro soustavy mnoha těles Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
W31OZ002 Efektivní algoritmy pro soustavy mnoha těles Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 26P+52C
2151136 Ekologie energetických zařízení Jan Hrdlička, Jitka Jeníková, Matěj Vodička  Z,ZK 4 2P+2C
2381149 Ekonomické a environmentální modelování v technice Barbora Stieberová, Miroslav Žilka  česky Z,ZK 4 26P+26C
W31O003 Elastoakustika Václav Bauma, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  ZK 60B L
W11O002 Elastomechanika desek a skořepin Miroslav Španiel  ZK 45 Z,L
E141120 Electric Accessories of ICE Jan Chyský, Lukáš Novák, Viktor Novák  anglicky Z,ZK 3 2P+1L Z
E141504 Electrical Circuits and Electronics Jan Chyský, Lubomír Musálek, Lukáš Novák, Martin Novák, Oleg Sivkov, Josef Vlček  anglicky Z,ZK 4 2P+2L *
E141505 Electrical Machines and Drives Jan Chyský, Mohammad Hedar, Lubomír Musálek, Lukáš Novák, Martin Novák, Oleg Sivkov, Josef Vlček  anglicky Z,ZK 4 2P+2L *
E141506 Electrical Transfer of Signals Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  anglicky Z,ZK 4 2P+1L *
2141125 Elektrická zařízení vozidel a motorů Lukáš Novák, Libor Straka  česky Z,ZK 3 2P+1L
2141504 Elektrické obvody a elektronika Miroslav Cerman, Jan Chyský, Pavel Mrzena, Lubomír Musálek, Jaroslav Novák, Lukáš Novák, Martin Novák, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová, Zuzana Sedlecká, Oleg Sivkov, Libor Straka, Josef Vlček, Jiří Šťastný  Z,ZK 4 2P+2L *
W14OZ002 Elektrické pohony Jaroslav Novák  ZK 78P
W14O001 Elektrické pohony Jaroslav Novák  ZK 6P+0C Z,L
2141506 Elektrické přenosy signálů Lubomír Musálek  česky Z,ZK 4 2P+1L *
2141505 Elektrické stroje a pohony Miroslav Cerman, Jan Chyský, Lubomír Musálek, Jaroslav Novák, Lukáš Novák, Zdeněk Novák, Zuzana Sedlecká, Oleg Sivkov, Libor Straka, Michael Valášek, Josef Vlček, Jiří Šťastný  česky Z,ZK 4 2P+2L *
2141019 Elektromechanické systémy v dopravě a strojírenství Jaroslav Novák, Zdeněk Novák  česky Z,ZK 3 2P+1L
W22OZ001 Elektronické systémy Pavel Pačes  ZK 78P
2142027 Elektrotechnika pro aplikovanou mechaniku Stanislava Papežová  česky KZ 3 2P+1L *
2142028 Elektrotechnika pro mechatroniku Jan Chyský, Zdeněk Novák  česky KZ 3 2P+1L *
E141075 Embedded Systems Jan Chyský, Zdeněk Novák  anglicky Z,ZK 5 2P+2L *
E141005 Embedded Systems Jan Chyský, Lukáš Novák, Zdeněk Novák  anglicky Z,ZK 5 2P+2L *
2162065 Energetická náročnost budov a systémů Tomáš Matuška  česky KZ 4 2P+1C 3
2151703 Energetické využití biomasy Michael Dvořák, Jan Hrdlička, Kristýna Michaliková  Z,ZK 4 3P+1C
2151135 Energetický audit a legislativa František Hrdlička, Lukáš Pilař  Z,ZK 5 2P+2C
E151129 Energy Sources and Conversions Ondřej Bartoš  anglicky Z,ZK 5 3P+2C
E132031 Engineering Design I. Martin Dub, Jan Hoidekr, František Lopot  anglicky KZ 3 1P+2C Z
E131023 Engineering Design II. Martin Dub  anglicky Z,ZK 5 2P+3C 2
E133013 Engineering Design III. Jan Hoidekr, František Lopot  anglicky Z 2 0P+2C *
E133014 Engineering Design IV. Jan Hoidekr  anglicky Z 2 0P+2C+0L *
E372050 Engineering Psychology Martin Cahyna, Jakub Jura, Pavel Trnka  anglicky KZ 3 1P+1L *
E161022 Environmental Engineering Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  anglicky Z,ZK 4 2P+2C+0L 5
2007424 Erasmus Research Project Ondřej Bartoš  KZ 30
E162569 Experimental Methods I. Miroslav Kučera, Tomáš Matuška  anglicky KZ 4 1P+3L 1
E162702 Experimental Methods II. Miroslav Kučera  anglicky KZ 4 1P+4L 2
E211137 Experimental Methods and Measurements Miloslav Emrich, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Ondřej Miláček, Branko Remek, Zbyněk Syrovátka, Michal Takáts, Rastislav Toman, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra  anglicky Z,ZK 5 2P+3L Z
W12OZ001 Experimentalni metody v mechanice tekutin a termodynamice Jiří Polanský, Michal Schmirler  ZK 39P+39C
W22T003 Experimentální aerodynamika Zdeněk Pátek  ZK 3P+1C Z,L
2224002 Experimentální aerodynamika Zdeněk Pátek, Tomáš Čenský  česky Z,ZK 4 2P+2C L
W11A010 Experimentální biomechanika Lukáš Horný, Jan Řezníček  ZK
W13A001 Experimentální identifikace vlastností strojních mechanismů Jan Bečka, František Lopot  ZK 4P+1C Z,L
W36OZ003 Experimentální identifikace vlastností strojních mechanismů Jan Hošek, František Lopot  ZK 52P+26C
2226021 Experimentální konstruování bezpilotních systémů Ivan Jeřábek  česky Z 3 0P+3C
W31O004 Experimentální mechanika Václav Bauma, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Jan Řezníček, Zbyněk Šika  ZK 60B L
2126015 Experimentální mechanika tekutin a termodynamika Michal Schmirler  Z 3 0P+3C L
W18O001 Experimentální metody   ZK 45P+0C Z,L
2162700 Experimentální metody 1 Miroslav Kučera  česky KZ 4 0P+4L *
2162569 Experimentální metody I. Miroslav Kučera, Tomáš Matuška  česky KZ 4 1P+3L 1
2162702 Experimentální metody II. Miroslav Kučera  česky KZ 4 1P+4L 2
2111052 Experimentální metody a certifikace strojů Karel Doubrava, Milan Dvořák, Petr Hatschbach, Miroslav Janota, Jan Pelikán, Branko Remek, Jan Smolík, Pavel Steinbauer, Jan Řezníček, Marek Štádler  česky Z,ZK 7 3P+4C *
2211137 Experimentální metody a zkoušení strojů Mikuláš Adámek, Petr Bauer, Miloslav Emrich, Petr Hatschbach, Michal Jasný, Jan Kalivoda, Lukáš Kazda, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Zbyněk Syrovátka, Rastislav Toman, Václav Zoul  česky Z,ZK 5 2P+3L *
W33O002 Experimentální metody a zkušebnictví ve tváření   ZK 4P+1L Z,L
W02O001 Experimentální metody fyziky plazmatu Petr Vlčák  ZK 4P+1C Z,L
2321505 Experimentální metody studia materiálů Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Jana Sobotová, Elena Čižmárová  česky Z,ZK 5 2P+2L 1
W11A001 Experimentální metody v biomechanice Jan Řezníček  ZK 60 Z,L
2222044 Experimentální metody v letectví a zkoušení letadel Tomáš Sommer, Tomáš Čenský  česky KZ 4 3P+1C
W11A002 Experimentální metody v mechanice těles Karel Doubrava, Pavel Steinbauer, Jan Řezníček  ZK 60 Z,L
W32OZ001 Experimentální metody v nauce o materiálu Ladislav Cvrček, Jana Sobotová, Petr Špatenka  ZK 52P+26C
W32O001 Experimentální metody v nauce o materiálu Ladislav Cvrček, Vladimír Starý, Petr Špatenka  ZK 0P+10C L
W34OZ001 Experimentální metody v technologii obrábění Jan Mádl  ZK 6P
W34O002 Experimentální metody v technologii obrábění Jan Mádl  ZK 60B Z,L
W11A011 Fenomenologické konstitutivní modely materiálů Ctirad Novotný, Miroslav Španiel  ZK 45
E183030 Final project Martin Dostál, Pavel Hoffman, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Michal Netušil, Karel Petera, Jan Skočilas, Jaromír Štancl  anglicky Z 5 0P+5C
2382087 Finance a bankovnictví František Freiberg  česky KZ 4 1P+2C *
2381098 Financování podniku František Freiberg, Martin Kyncl, Petr Weisser  Z,ZK 4 2P+2C *
W38A003 Finanční teorie František Freiberg  ZK 5P+0C Z,L
E111057 Finite Element Method I. Martin Nesládek, Ctirad Novotný  anglicky Z,ZK 5 3P+1C
E213016 Five Month Internship Gabriela Achtenová, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Lukáš Kazda, Jan Macek, Ondřej Miláček, Pavel Mindl, Josef Morkus, Jiří Novák, Zbyněk Syrovátka, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek  anglicky Z 10 0P+10C
E121502 Fluid Dynamics Petr Jančík, Vladimir Kulish  anglicky Z,ZK 5 3P+2C Z
E12A502 Fluid Dynamics A Petr Jančík, Vladimir Kulish  anglicky ZK 3 0P+0C Z
E213022 Foreign Language I. Gabriela Achtenová  anglicky Z 3 0P+4C *
E212022 Foreign Language II. Gabriela Achtenová  anglicky KZ 3 0P+4C *
W11O013 Forenzní biomechanika Matej Daniel  ZK
W04J004 Francouzský jazyk pro doktorandy Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky ZK 90 Z,L
2041063 Francouzština - bakalářská zkouška Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z,ZK 2 0P+2C *
2041083 Francouzština - magisterská zkouška Dušana Jirovská, Eliška Vítková  ZK 1 0P+0C *
2043083 Francouzština - přípravná výuka Dušana Jirovská, Eliška Vítková  Z 2 0P+2C *
2046086 Francouzština nižší střední Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
2046087 Francouzština nižší střední Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
2046090 Francouzština pokročilí Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
2046091 Francouzština pokročilí Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
2046088 Francouzština vyšší střední Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
2046089 Francouzština vyšší střední Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
2046085 Francouzština začátečníci Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
2046084 Francouzština začátečníci Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
E333008 Fundamental of Technology I. Tomáš Gurčík, Aleš Herman, Vít Novák, Pavel Rohan, Jan Suchánek, Petr Vondrouš  anglicky Z 2 1P+1L
E162025 Fundamentals of Air Conditioning Miloš Lain  anglicky KZ 3 2P+1C *
E161571 Fundamentals of Air Pollution Control Jiří Hemerka  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
E162023 Fundamentals of Alternative Energy Sources Tomáš Matuška  anglicky KZ 4 2P+1C *
E161038 Fundamentals of Cooling in Enviromental Engineering Vladimír Šulc  anglicky Z,ZK 5 2P+2C 7
E161586 Fundamentals of District Heating Tomáš Matuška  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
E153005 Fundamentals of Energy Conversions Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Michal Kolovratník, Lukáš Pilař, Pavel Zácha  anglicky Z 1 1P+1C *
E161597 Fundamentals of Heating Jiří Bašta, Jindřich Boháč  anglicky Z,ZK 4 2P+2C 6
E161587 Fundamentals of Radiant Heating Jiří Bašta, Jindřich Boháč  anglicky Z,ZK 5 2P+1C 7
E161560 Fundamentals of Sanitary Installations Roman Vavřička  anglicky Z,ZK 5 2P+3C *
E163078 Fundamentals of Simulation Methods Martin Barták, Vojtěch Zavřel  anglicky Z 5 1P+3C *
E343010 Fundamentals of Technology II. Lukáš Pelikán, Pavel Zeman  anglicky Z 2 1P+1L
E161036 Fundamentals of Ventilation Vladimír Zmrhal  anglicky Z,ZK 5 2P+2C 6
2011078 Funkce komplexní proměnné a integrální a diskrétní transformace v aplikacích Jan Halama  česky ZK 3 2P+1C
W33O003 Funkční povlaky a jejich aplikace   ZK 4P+1L Z,L
2021026 Fyzika I Jan Bartoníček, Zuzana Budinská, Dominik Chren, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský, Miroslav Jílek, Zdeněk Kohout, Jan Koller, Jiří Kuchař, Vojtěch Smola, Šimon Svoboda, Daniel Tischler, Zdeněk Tolde, Václav Vacek, Petr Vlčák  česky Z,ZK 5 4P+1C+1L
202A026 Fyzika I.A Zuzana Budinská, Dominik Chren, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský, Miroslav Jílek, Zdeněk Kohout, Jan Koller, Daniel Tischler, Zdeněk Tolde, Václav Vacek, Petr Vlčák  česky ZK 3 0P+0L
2021027 Fyzika II Jan Bartoníček, Zuzana Budinská, Dominik Chren, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský, Miroslav Jílek, Zdeněk Kohout, Jan Koller, Jiří Kuchař, Vojtěch Smola, Šimon Svoboda, Daniel Tischler, Zdeněk Tolde, Václav Vacek, Michael Valášek, Petr Vlčák, Antonín Štěpánek  česky Z,ZK 4 2P+2L
202A027 Fyzika II.A Zuzana Budinská, Dominik Chren, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský, Miroslav Jílek, Zdeněk Kohout, Jan Koller, Jiří Kuchař, Vojtěch Smola, Daniel Tischler, Zdeněk Tolde, Václav Vacek, Eva Veselá, Petr Vlčák, Antonín Štěpánek  česky ZK 2 0P+0C
2026020 Fyzika a moderní technologie Daniel Tischler, Petr Vlčák  česky Z 4 2P+2C *
W32T001 Fyzika nekovových materiálů Františka Pešlová, Jana Sobotová, Petr Špatenka  ZK 0P+10C Z
W02TZ001 Fyzika pevných látek Jan Drahokoupil, František Černý  ZK 65P
2021016 Fyzika pevných látek Jan Drahokoupil, Petr Vlčák, František Černý  česky Z,ZK 4 2P+1C
W02A002 Fyzika pevných látek Jan Drahokoupil  ZK 4P+1C Z,L
2025002 Fyzika v praxi Zuzana Budinská  KZ 2 1P+1C *
2182001 Fyzikální chemie Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky KZ 4 2P+1C *
2181030 Fyzikální chemie Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky Z,ZK 5 3P+1.7C+0.3L *
W32TZ001 Fyzikální metalurgie Jakub Horváth, Jiří Janovec, Jana Sobotová, Petr Zuna  ZK 65P
2321071 Fyzikální metalurgie Jiří Janovec, Jan Krčil, Jana Sobotová, Petr Zuna  česky Z,ZK 5 3P+1C *
W32T002 Fyzikální metalurgie Jiří Janovec, Jana Sobotová, Petr Zuna  ZK 0P+10C L
W02E001 Fyzikální měřící metody ve fyzice Václav Vacek  ZK 4P+1C Z,L
2022010 Fyzikální základy moderních technologií Tomáš Horažďovský, Petr Vlčák  česky KZ 4 2P+1C *
W13A002 Geometrická přesnost částí strojů a mechanismů a jejich vazeb Jan Bečka, František Lopot, Karel Petr  ZK 5P+0C Z,L
E046079 German Lower Intermediate Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  anglicky Z 2 0+2 L
E046081 German Upper Intermediate Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  anglicky Z 2 0+2 L
E151559 Heat Exchangers and Boilers Tomáš Dlouhý, Pavel Skopec  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
E181117 Heat Processes and Heat Exchangers Martin Dostál  anglicky Z,ZK 5 3P+1.7C+0.3L
E162066 Heat Supply Tomáš Matuška  anglicky KZ 4 2P+1C 3
E181508 Heat Transfer Equipment Martin Dostál  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
E322043 Heat Treatment Project Jana Sobotová, Elena Čižmárová  anglicky KZ 5 1P+4C Z
E161051 Heat and Moisture Transfer in Environmental Engineering Martin Barták  anglicky Z,ZK 4 2P+1C *
E161566 Heating Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Roman Vavřička  anglicky Z,ZK 5 2P+2C 1
E163046 Heating Appliances Jiří Bašta  anglicky Z 3 1P+1C 4
E363022 History of Discovery of the Universe Jan Hošek, Josef Zicha  anglicky Z 2 1P+1C *
E131005 History of Technology František Lopot, Alena Šolcová, Alena Šolcová  anglicky ZK 3 2P+0C Z
E361079 Holography Šárka Němcová  anglicky Z,ZK 5 2P+1L 10
E211153 Hybrid Powertrains Pavel Mindl, Josef Morkus, Zdeněk Čeřovský  anglicky Z,ZK 5 3P+2C Z
2211150 Hybridní pohony Pavel Mindl, Josef Morkus, Zdeněk Čeřovský  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2151165 Hydraulické a pneumatické stroje Michal Kolovratník, Jan Melichar, Pavel Mosler, Pavel Novák  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2351158 Hydraulické a pneumatické systémy Antonín Bubák, Štěpán Fiala, Tomáš Krannich, Tomáš Lazák  česky Z,ZK 4 2P+2L *
W12T007 Hydraulické stroje Jan Melichar  česky ZK 4P+0C L,Z
W16A003 Hydraulika a řízení otopných soustav Jiří Bašta  česky ZK 3P+3C Z,L
2121047 Hydro a termodynamika Tomáš Hyhlík, Michal Schmirler  česky Z,ZK 4 2P+2C
E121047 Hydro a termodynamika, Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky   anglicky Z,ZK 4 2P+2C+0L
E181502 Hydromechanical Equipment Tomáš Jirout, Stanislav Solnař  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
E181129 Hydromechanical Processes Tomáš Jirout, Stanislav Solnař  anglicky Z,ZK 6 3P+1C *
2181502 Hydromechanická zařízení Tomáš Jirout, Stanislav Solnař  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2181109 Hydromechanické procesy Tomáš Jirout, Stanislav Solnař  česky Z,ZK 5 3P+1.7C+0.3L
W18OZ001 INŽENÝRSKÁ REOLOGIE Tomáš Jirout  ZK 52P+26C
W18O002 Identifikace a regresní analýza modelů   ZK 45P+0C Z,L
2311091 Identifikace systémů Václav Bauma, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky ZK 3 2P+0C *
W37A001 Identifikace technologických procesů Milan Hofreiter  ZK 6P+0C Z,L
W37OZ001 Identifikace technologických procesů Milan Hofreiter  ZK 78P
E371110 Industrial Automation Matouš Cejnek, Alžběta Hornychová, Jan Hošek, Jakub Jura, Lubomír Musálek, Martin Novák, Šárka Němcová, Cyril Oswald, Pavel Trnka  anglicky Z,ZK 4 2P+2C+0L
E181006 Industrial Chemistry Michal Netušil, Radek Šulc  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
E142012 Industrial Communication Systems Jan Chyský, Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  anglicky KZ 3 2P+1L *
E163047 Industrial Ventilation Miloš Lain, Vladimír Zmrhal  anglicky Z 3 1P+1C 4
E372507 Informatic Systems Filip Zámek  anglicky KZ 4 2P+2C *
E371130 Informatics for Engineers Filip Zámek  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
2372507 Informační systémy Filip Zámek  česky KZ 4 2P+2C *
2133040 Inovace a statistické řízení procesů v konstrukci Eliška Cézová  česky Z 2 1P+1C Z
E361097 Instrument Design Jan Hošek  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
E361103 Instrument Design I Jan Hošek  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
E361005 Instrumental Technology Petr Denk, Jan Hošek, Šárka Němcová, Jiří Čáp  anglicky Z,ZK 4 2P+2L *
E361064 Instrumental Technology Petr Denk, Jan Hošek, Šárka Němcová, Jiří Čáp  anglicky Z,ZK 5 2P+2L 10
E371524 Instrumentation for Automatic Control Jan Chyský, Marie Martinásková, Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  anglicky Z,ZK 5 3P+2L *
2321075 Integrita materiálu Jakub Horváth, Jiří Janovec, Lucie Pilsová, Tomáš Vampola  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W32T003 Integrita materiálů Jiří Janovec  ZK 0P+10C L
W01T001 Integrální a diskrétní transformace Jan Halama  ZK 45B L
W01TZ003 Integrální a diskrétní transformace Jan Halama  česky ZK 65P L
W14O003 Inteligentní měřicí a řídicí systémy Jan Chyský  ZK 3P+3C Z,L
W14OZ001 Inteligentní přístroje a systémy Jan Chyský  ZK 39P+39C
W02OZ002 Interakce záření s pevnou látkou - Radiační poškození materiálu František Černý  ZK 52P+26C
W02O002 Interakce záření s pevnou látkou - radiační poškození materiálů Bruno Sopko, Petr Vlčák  ZK 4P+1C Z,L
E211126 Internal Combustion Engines Jan Macek, Antonín Mikulec  anglicky Z,ZK 7 4P+3C *
E162005 Introduction to Building Performance Simulation Martin Barták, Vojtěch Zavřel  anglicky KZ 3 1P+2C 1
2383066 Inženýrská ekonomie Jan Lhota  česky Z 3 26P+16C
2376009 Inženýrská psychologie Jakub Jura, Pavel Trnka  Z 2 0P+2L *
2372050 Inženýrská psychologie Martin Cahyna, Jakub Jura, Pavel Trnka  česky KZ 3 1P+1L *
W18T001 Inženýrská reologie Tomáš Jirout, Rudolf Žitný  ZK 60P+0C Z,L
2381148 Inženýrská statistika Barbora Stieberová  česky Z,ZK 5 26P+26C
W37A004 Inženýrské aplikace teorie systémů s dopravním zpožděním Tomáš Vyhlídal  ZK 6P+0C Z,L
W37OZ002 Inženýrské aplikace teorie systémů s dopravním zpožděním Tomáš Vyhlídal  ZK 78P
2151124 Ionizující záření a radiační ochrana Václav Dostál  česky Z,ZK 4 3P+1C L
W15OZ004 JADERNÉ SYSTÉMY A ZAŘÍZENÍ Václav Dostál  ZK 65P+13C
2151126 Jaderná bezpečnost Václav Dostál  česky ZK 5 4P+0C *
2151095 Jaderná energetika Miroslav Gleitz, Pavel Zácha  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2151192 Jaderná fúze Slavomír Entler  česky ZK 3 2P+0C
2151190 Jaderné systémy I. Václav Dostál, Jan Zdebor  česky ZK 5 4P+0C *
2151191 Jaderné systémy II. Václav Dostál  česky Z,ZK 5 3P+1C *
E371530 Java Programming Vladimír Hlaváč, Josef Kokeš  anglicky Z,ZK 5 3P+2C *
W18OZ002 KONSTRUKCE PROCESNÍCH A ZPRACOVATELSKÝCH ZAŘÍZENÍ Lukáš Krátký  ZK 65P+13C
2381068 Kalkulace a rozpočetnictví Theodor Beran, Ladislav Vaniš  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2313028 Kariéra v inženýrství Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  Z 2 1P+1C
2161079 Klimatizace František Drkal, Miloš Lain, Vladimír Zmrhal  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W16O001 Klimatizační systémy František Drkal, Vladimír Zmrhal  česky ZK 3P+3C Z,L
W31OZ003 Kmitání mechanických soustav Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 26P+52C
2311074 Kmitání mechanických soustav Václav Bauma, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky ZK 4 3P+0C *
W31A001 Kmitání mechanických soustav Václav Bauma, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  ZK 60B L
2311062 Kmitání mechanických soustav Václav Bauma, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2346017 Komplexní CAD/CAM systémy Jan Tomíček  česky Z 2 0P+2C *
W34O003 Komplexní kvalita technických povrchů Libor Beránek  ZK 60B Z,L
W32TZ002 Kompozity a povrchy Ladislav Cvrček, Petr Špatenka  ZK 65P
W11O003 Kompozity jako biomateriály   ZK 45 Z,L
2383009 Komunikace a jednání s lidmi Jan Horejc  česky Z 2 1P+1C *
2216005 Koncepční řešení kolejových vozidel Jan Kalivoda, Jiří Pohl  Z 2 1P+1C Z
2221131 Konstrukce a projektování letadel Robert Theiner, Ondřej Uher  česky Z,ZK 5 4P+1C
2221157 Konstrukce a projektování motorů Jan Klesa  česky Z,ZK 5 4P+1C
2341043 Konstrukce a výroba forem a nástrojů Jan Tomíček  česky Z,ZK 4 2P+2C
2211045 Konstrukce karosérií a rámů Jan Baněček, Michal Vašíček  česky ZK 2 2P+0C *
2211052 Konstrukce kolejových vozidel Tomáš Heptner, Josef Kolář  česky ZK 4 4P+0C *
W36O004 Konstrukce mechatronických zařízení Jan Hošek, Josef Zicha  ZK 3P+2C Z,L
2361006 Konstrukce optomechanických přístrojů Šárka Němcová  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2211046 Konstrukce podvozku Gabriela Achtenová, Jan Baněček, Marek Bous, Petr Hatschbach, Michal Jasný, Daniel Lukáš, Jiří Pakosta, Václav Tajzich  česky Z,ZK 3 2P+1C *
2361097 Konstrukce přístrojů Jan Hošek  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2361103 Konstrukce přístrojů I Jan Hošek  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2361102 Konstrukce přístrojů II Jaroslav Bernard, Jan Hošek, Jiří Čáp  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2131029 Konstrukce speciálních strojů František Lopot, Jan Melichar, Jiří Mrázek  česky Z,ZK 5 3P+2C L
2111091 Konstrukce výrobků z kompozitů Milan Růžička  česky Z,ZK 5 2P+2C
2351145 Konstrukce výrobních strojů Tomáš Krannich, Jan Smolík  ZK 4 3P *
2011018 Konstruktivní geometrie Martin Hanek, Marta Hlavová, Milana Kittlerová, Ivana Linkeová, Nikola Pajerová, Petra Pořízková, Vladimír Prokop, Marek Pátý, David Trdlička  Z,ZK 5 3P+2C 1
201A018 Konstruktivní geometrie A Martin Hanek, Marta Hlavová, Milana Kittlerová, Ivana Linkeová, Nikola Pajerová, Petra Pořízková, Vladimír Prokop, Marek Pátý, David Trdlička  ZK 3 0P+0C
2133025 Konstrukční cvičení Eliška Cézová, Martin Dub, Jan Flek, Martin Havlíček, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro  česky Z 4 0P+4C *
W33OZ002 Koroze a protikorozní ochrana materiálů Viktor Kreibich, Jiří Kuchař, Jan Kudláček  ZK 52P+26C
2322056 Korozivzdorné a žárupevné materiály Jakub Horváth, Jiří Janovec  česky KZ 4 2P+1C *
2221220 Kosmické mise Jan Kolář  česky Z,ZK 3 2P+1C
2221216 Kosmické systémy Jaroslav Kousal, Michal Václavík  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2321072 Kovové materiály Jakub Horník, Jiří Janovec, Petr Zuna, Elena Čižmárová  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2346016 Kvalita ve strojírenství Jan Podaný  česky Z 2 2P+0C *
W38OZ001 Kvantitativní a simulační modely pro řízení Gejza Dohnal, Barbora Stieberová  ZK 52P+26C
E211152 Laboratory for Hybrid Powertrains Vojtěch Klír, Pavel Mindl, Jaroslav Novák, Branko Remek, Jiří Vávra  anglicky Z,ZK 5 2P+3L
W33O004 Laserové technologie   ZK 4P+0C Z,L
2221169 Letadlové soustavy a systémy Jaromír Kučera, Robert Theiner  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2223012 Letecká a kosmická legislativa Tomáš Kostroun  česky Z 2 0P+2C
2042008 Letecká angličtina Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  KZ 3 0P+2C *
2321078 Letecké a kosmické materiály Vladimír Mára  česky Z,ZK 3 2P+1C
W32OZ002 Letecké a kosmické materiály Libor Beneš, Petr Špatenka  ZK 65P+13S
2321085 Letecké a kosmické materiály Vladimír Mára  česky Z,ZK 4 2P+2C 4
2221104 Letecké konstrukce a stavba letadel Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Robert Theiner, Michal Václavík  česky Z,ZK 5 3P+1C
2221158 Letecké pístové motory Jindřich Kocáb  česky Z,ZK 4 3P+1C
2222049 Letecké vrtule Denis Hermann, Jan Klesa  česky KZ 3 2P+1C
W22O004 Letecké vrtule Jan Klesa, Svatomír Slavík  ZK 3P+1C Z,L
2221221 Letectví a kosmonautika Karel Barák, Jan Klesa, Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Svatomír Slavík, Tomáš Čenský  česky Z,ZK 4 2P+2C+0L
E163048 Low-Energy Cooling of Buildings Miloš Lain  anglicky Z 3 1P+1C 4
E131512 Machine Elements and Mechanisms I. Daniel Hadraba, Daniel Hadraba, František Lopot  anglicky Z,ZK 6 3P+2C *
E131026 Machine Elements and Mechanisms II. Daniel Hadraba, František Lopot  anglicky ZK 3 3P+0C+0L *
E371100 Machine perception and image analysis Václav Hlaváč, Cyril Oswald, Adam Peichl  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
2126041 Malé vodní turbíny Jan Melichar  česky Z 2 2P+0C *
2381054 Management a ekonomika podniku Vladimír Brdek, Olga Heralová, Matouš Machka, Štěpánka Uličná, Petr Žemlička  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2316053 Management a práce s lidmi Michael Valášek  česky Z 2 1P+1C
E381054 Management and Economics of the Enterprise Michal Kavan  anglicky Z,ZK 4 2P+2C *
2382106 Management kvality Barbora Stieberová  česky KZ 3 26P+13C
2381133 Management výroby I. Michal Kavan, Václav Michalec  česky Z,ZK 4 26P+26C
2382072 Management výroby II. Michal Kavan, Václav Michalec  česky KZ 5 26P+26C
E381109 Management, Economics and Finance Patrik Budský, František Freiberg, Miroslav Žilka  anglicky Z,ZK 3 2P+1C
2383107 Manažerské dovednosti Jan Horejc  česky Z 2 1P+1C
2381712 Manažerské propočty Miroslav Žilka  česky Z,ZK 4 2P+2C *
W35OZ001 Manipulátory a roboty – vybrané statě Vladimír Andrlík  česky ZK 65P+13C
W38O006 Marketingové řízení Jan Horejc  ZK 5P+0C Z,L
2371097 Matematické a simulační modely Jaroslav Bušek, Goran Simeunovič, Pavel Skopec, Tomáš Vyhlídal  česky Z,ZK 6 3P+2C *
W21O001 Matematické modelování oběhu přeplňovaných pístových motorů Jan Macek  ZK 60 L
W21OZ003 Matematické modelování oběhu přeplňovaných pístových motorů Jan Macek  ZK 78P
2216009 Matematické modelování oběhů spalovacích motorů Jan Macek  Z 3 2P+2C 8
2011083 Matematické modelování problémů proudění Jiří Fürst, Jan Halama  česky ZK 6 3P+1C *
W01OZ001 Matematické modelování turbulence v technických aplikacích Petr Louda, Jaromír Příhoda  česky ZK 52P+26C L
W01A014 Matematické modelování v proudění Jaroslav Fořt  ZK 60B Z
2011715 Matematické modelování v technických aplikacích Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Martin Hanek, Jiří Holman, Jan Karel, Radka Keslerová, Stanislav Kračmar, Ivana Linkeová, Petr Louda, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek, Ondřej Winter  česky Z,ZK 3 2P+2C *
W01TZ004 Matematické základy počítačové grafiky Ivana Linkeová  česky ZK 65P
2011100 Matematika 5 Luděk Beneš, Tomáš Bodnár  ZK 3 2P+0C *
2011067 Matematika I. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jan Halama, Marta Hlavová, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Matěj Klíma, Petr Louda, Olga Majlingová, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Nikola Pajerová, Vladimír Prokop, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  Z,ZK 6 4P+4C *
201A067 Matematika I. A Luděk Beneš, Daniel Bečvář, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jan Halama, Marta Hlavová, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Matěj Klíma, Petr Louda, Olga Majlingová, František Mráz, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Nikola Pajerová, Vladimír Prokop, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  ZK 3 0P+0C
2011068 Matematika II. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jan Halama, Martin Hanek, Marta Hlavová, Jiří Holman, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Ivana Linkeová, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Nikola Pajerová, Vladimír Prokop, Petr Sváček, Jan Valášek, Michael Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  Z,ZK 6 4P+4C
201A068 Matematika II. A Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jan Halama, Martin Hanek, Marta Hlavová, Jiří Holman, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Ivana Linkeová, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Nikola Pajerová, Vladimír Prokop, Petr Sváček, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  ZK 3 0P+0C
2011009 Matematika III. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Vladimír Hric, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  česky Z,ZK 5 2P+2C *
201A009 Matematika III.A Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jiří Fürst, Jan Halama, Leopold Herrmann, Jiří Holman, Vladimír Hric, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  česky ZK 2 0P+0C *
2011097 Matematika pro mechaniku Petr Sváček  česky Z,ZK 4 3P+1C *
E322029 Materials Science I. Jakub Horník, Veronika Mazáčová, Jana Sobotová  anglicky KZ 3 2P+1L L
E321039 Materials Science II. Zoya Ghanem, Jakub Horník, Jana Sobotová  anglicky Z,ZK 4 2P+2L *
2321084 Materiálové inženýrství Zdeňka Jeníková, Jana Sobotová  česky Z,ZK 4 2P+2C
2323014 Materiály 21. století Ladislav Cvrček, Hana Jelínek Šourková, Stanislav Krum, Jan Krčil  Z 2 0P+2C
2132040 Materiály a technologičnost konstrukcí Jan Kanaval  česky KZ 4 3P+1C Z
2321100 Materiály jaderných energetických zařízení Jakub Horváth, Jiří Janovec  česky Z,ZK 5 3P+1C *
W32O003 Materiály pro biomedicínu Ladislav Cvrček, Vladimír Starý  ZK 0P+10C L
W32OZ003 Materiály pro biomedicínu Ladislav Cvrček, Petr Špatenka  ZK 52P+26C
W36OZ004 Materiály pro přesnou mechaniku, optiku a lékařské aplikace Jan Hošek  ZK 52P+26C
W36O005 Materiály pro přesnou mechaniku, optiku a lékařské aplikace Jan Hošek  ZK 3P+2C Z,L
E371097 Mathematical Simulation Models Jaroslav Bušek, Goran Simeunovič, Tomáš Vyhlídal, Can Yuksel  anglicky Z,ZK 6 3P+2C *
E011067 Mathematics I. Tomáš Bodnár, Jan Halama, Tomáš Neustupa, Hynek Řezníček  anglicky Z,ZK 6 4P+4C
E01A067 Mathematics I. A Tomáš Bodnár, Tomáš Neustupa, Hynek Řezníček  anglicky ZK 3 0P+0C
E011068 Mathematics II. Tomáš Bodnár, Hynek Řezníček  anglicky Z,ZK 6 4P+4C
E01A068 Mathematics II. A Tomáš Bodnár, Hynek Řezníček  anglicky ZK 3 0P+0C
E011009 Mathematics III. Radka Keslerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
E01A009 Mathematics III.A Leopold Herrmann, Radka Keslerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová  anglicky ZK 2 0P+0C *
E375013 Matlab for Simulations Vladimír Hlaváč, Stanislav Vrána  anglicky KZ 3 1P+2C
E371519 Means of Automatic Control I. Jan Chyský, Marie Martinásková, Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  anglicky Z,ZK 6 3P+2L *
E362700 Measurement and Experiment Šárka Němcová, Jiří Čáp  anglicky KZ 4 0P+4L *
E372083 Measurement in Engineering Martin Novák, Stanislav Vrána  anglicky KZ 3 1P+2L *
E211124 Mechanical and Hydraulical Transmissions Gabriela Achtenová  anglicky Z,ZK 6 3P+3C *
E311101 Mechanics I. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky Z,ZK 4 2P+2C *
E31A101 Mechanics I.A Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky ZK 2 0P+0C *
E311102 Mechanics II. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky Z,ZK 4 2P+2C *
E31A102 Mechanics II.A Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky ZK 2 0P+0C *
E311107 Mechanics III. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky Z,ZK 7 2P+3C *
E311108 Mechanics III. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky Z,ZK 6 2P+2C *
E31A107 Mechanics III.A Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky ZK 4 0P+0C *
E111706 Mechanics of Composite Materials Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
2311100 Mechanika 5 Václav Bauma, Michael Valášek, Jan Zavřel, Jan Řezníček, Zbyněk Šika  ZK 3 2P+0C *
2311101 Mechanika I. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika, Jiří Šolc  česky Z,ZK 4 2P+2C *
231A101 Mechanika I.A Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika, Jiří Šolc  česky ZK 2 0P+0C *
2311102 Mechanika II. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 4 2P+2C *
231A102 Mechanika II.A Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky ZK 2 0P+0C *
2311107 Mechanika III. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika, Jiří Šolc  česky Z,ZK 7 2P+3C 5
2311108 Mechanika III. Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika, Jiří Šolc  česky Z,ZK 6 2P+2C *
231A107 Mechanika III.A Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika, Jiří Šolc  česky ZK 4 0P+0C *
W31OZ004 Mechanika a řízení robotů Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 26P+52C
2111085 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec  česky Z,ZK 4 3P+1C
2111706 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec, Milan Růžička  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2116006 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec, Milan Růžička  Z 3 2P+1C L
W11O004 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš  ZK 45 Z
2111083 Mechanika kontinua Jiří Plešek, Jan Řezníček, Miroslav Španiel  česky ZK 4 3P+0C *
2111019 Mechanika kontinua Jiří Plešek, Jan Řezníček, Miroslav Španiel  česky ZK 5 3P+0C *
W11F003 Mechanika kontinua Jiří Plešek  ZK 60 Z
2116022 Mechanika kontinua   Z 3 2P+1C *
W22OZ002 Mechanika letu Zdeněk Pátek  ZK 78P
W22T004 Mechanika letu Zdeněk Pátek  ZK 3P+1C Z,L
2221087 Mechanika letu I. František Brož, Svatomír Slavík  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2221187 Mechanika letu II. Zdeněk Pátek, Nikola Žižkovský  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2311065 Mechanika mechanismů Václav Bauma, Petr Beneš, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2311082 Mechanika mechanismů Václav Bauma, Petr Beneš, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2311075 Mechanika mechanismů Václav Bauma, Petr Beneš, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky ZK 4 3P+0C *
2311004 Mechanika pro technology Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 7 4P+2C *
W31TZ003 Mechanika soustav těles Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 65P
W31A002 Mechanika soustav těles I Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B L
W31A003 Mechanika soustav těles II Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
W02T001 Mechanika spojitého prostředí Ladislav Samek  ZK 4P+1C Z,L
W31O006 Mechanika strojů Václav Bauma, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  ZK 60B L
2121502 Mechanika tekutin Adam Bláha, Tomáš Hyhlík, Petr Jančík, Jiří Polanský, Petr Prokop, Michal Schmirler, Pavel Sláma, Viktor Syrovátka, Filip Trnka, Pavel Šafařík  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
R126035 Mechanika tekutin - seminář Pavel Šafařík  česky Z 3 0P+3S
2126035 Mechanika tekutin - seminář Pavel Šafařík  česky Z 3 0P+3S Z
212A502 Mechanika tekutin A Tomáš Hyhlík, Michal Schmirler, Pavel Šafařík  česky ZK 3 0P+0C Z
W12OZ002 Mechanika tekutin a termodynamika v turbostrojích Martin Luxa, Pavel Šafařík  ZK 78P
W31O005 Mechanika řízení robotů Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
W31OZ005 Mechatronika Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 26P+52C
2313023 Mechatronika Václav Bauma, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z 2 2P+0C *
W31O007 Mechatronika Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
W33OZ003 Metalurgie slévárenských slitin Aleš Herman, Milan Němec  ZK 78P
2332012 Metalurgie slévárenských slitin Barbora Bryksí Stunová, Aleš Herman, Irena Kubelková, Milan Němec  KZ 4 2P+1C
2011073 Metoda konečných objemů I. Jiří Fürst  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2011074 Metoda konečných objemů II. Jiří Fürst  česky ZK 4 2P+0C *
2112008 Metoda konečných prvků 0 Michal Bartošák, Jiří Kuželka  česky KZ 6 1P+3C
2116034 Metoda konečných prvků I. Jiří Kuželka, Martin Nesládek, Miroslav Španiel  Z 4 3P+1C Z
2111058 Metoda konečných prvků I. Michal Bartošák, Vilém Klepač, Jiří Kuželka, Martin Nesládek, Miroslav Španiel  česky Z,ZK 4 3P+1C Z
2111057 Metoda konečných prvků I. Michal Bartošák, Vilém Klepač, Jiří Kuželka, Martin Nesládek, Miroslav Španiel  česky Z,ZK 5 3P+1C 7
2111035 Metoda konečných prvků II. Miroslav Španiel  česky ZK 3 2P+0C *
2116035 Metoda konečných prvků II. Miroslav Španiel  Z 2 2P+0C Z
2011069 Metoda konečných prvků v aplikacích Petr Sváček  česky ZK 4 2P+0C *
W36O006 Metodika experimentu Jaroslav Bernard, Jan Hošek  ZK 45 Z,L
2133012 Metodika konstruování v podmínkách CAD Josef Kamenický, František Lopot  česky Z 2 0P+2C
W33O005 Metodika tváření kovů   ZK 4P+1C Z,L
W33O014 Metodologie typizace, unifikace a technické normalizace   ZK 5P+0C
E381005 Metody a nástroje pro manažerské rozhodování František Freiberg, Jan Lhota  anglicky Z,ZK 4 2P+2C+0L
2381006 Metody a nástroje pro manažerské rozhodování Jan Lhota  česky Z,ZK 3 2P+2C
W33OZ004 Metody tváření kovů František Tatíček, Jan Šanovec  ZK 52P+26C
E341090 Metrology and Process Planning Jiří Kyncl, Petr Mikeš  anglicky Z,ZK 3 2P+2C
W11A012 Mezní stavy tvárného a křehkého porušení Milan Růžička, Miroslav Španiel  ZK 45
E141092 Microelectronics Jan Chyský, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová  anglicky Z,ZK 4 2P+1L *
E211105 Microelectronics in Vehicles Gabriela Achtenová, Jiří Novák, Antonín Platil  anglicky Z,ZK 2 1P+1C *
W02O003 Mikro a nano-technologie Petr Vlčák  ZK 4P+1C Z,L
W02OZ003 Mikro a nanotechnologie František Černý  ZK 78P
W38T002 Mikroekonomická teorie   ZK 5P+0C Z,L
2141093 Mikroelektronika Lukáš Novák, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová  česky Z,ZK 3 2P+1L *
2142016 Mikroelektronika Lukáš Novák, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová  KZ 3 2P+1L 7
2141005 Mikropočítače a aplikace Jan Chyský, Zdeněk Novák  česky Z,ZK 5 2P+2L 8
2007585 Mimoevropská stáž   Z 1
E351712 Modelling and Simulation II. Peter Kohút, Petr Kolář, Tomáš Lazák, Matěj Sulitka  česky Z,ZK 5 2P+2L *
2351110 Modelování a simulace Miroslav Ondráček, Pavel Vrba, Jaroslav Červenka  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2353044 Modelování a simulace výrobních strojů Petr Kolář, Tomáš Lazák, Matěj Sulitka  Z 5 0P+5C
2011079 Modelování v proudění Radka Keslerová, Martin Luxa  česky ZK 3 2P+0C
2181111 Modelování, řízení a analýza procesů Karel Petera, Jan Skočilas  česky Z,ZK 4 3P+1L
2311093 Modely a řízení robotů Václav Bauma, Petr Beneš, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky ZK 5 3P+0C
W01F001 Modely turbulence a numerické řešení turbulentního proudění Petr Louda, Jaromír Příhoda  ZK 60B L
W37TZ001 Modely v systémech monitorování a řízení Tomáš Vyhlídal  ZK 65P
W37A002 Modely v systémech řízení a monitorování Tomáš Vyhlídal, Pavel Zítek  ZK 5P+0C Z,L
2026017 Moderní metody měření a sběru dat Václav Vacek  Z 3 1P+2C 4
2131050 Moderní technická dokumentace Karel Petr  česky Z,ZK 3 2P+1C L
2383020 Moderní řízení podniků a projektů Jan Lhota, Pavel Scholz, Miroslav Žilka  česky Z 2 0P+2C
2021015 Modifikace a diagnostika povrchových vlastností pevných látek Zuzana Budinská, Jan Drahokoupil, Petr Vlčák, František Černý  Z,ZK 3 2P+1C
E181026 Momentum, Heat and Mass Transfer Vojtěch Bělohlav, Martin Dostál, Karel Petera, Rudolf Žitný  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
2016047 Mongeovo promítání Marta Hlavová, Nikola Pajerová  česky Z 1 1P+0C Z
2211163 Motory závodních vozů Radek Tichánek  česky ZK 4 2P+2C L
E311066 Multibody Modelling for Vehicle Systems Václav Bauma, Petr Beneš, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  anglicky Z,ZK 5 3P+1C *
W18OZ003 MÍCHÁNÍ V HETEROGENNÍCH SYSTÉMECH Tomáš Jirout  ZK 65P+13C
W18O003 Míchání v heterogenních systémech Pavel Ditl, Tomáš Jirout  ZK 60P+0C Z,L
2352053 Měření a diagnostika výrobních strojů I. David Burian, Štěpán Chládek, Otakar Horejš, Miroslav Janota, Josef Kekula, Jan Koubek, Martin Mareš  KZ 3 1P+3L
2351113 Měření a diagnostika výrobních strojů II. David Burian, Miroslav Janota  Z,ZK 4 2P+2L
2362700 Měření a experiment Jaroslav Bernard, Šárka Němcová, Jiří Čáp  česky KZ 4 0P+4L *
2152063 Měření v energetice Jan Hrdlička, Pavel Skopec, Matěj Vodička  KZ 4 1P+2L
2151138 Měření v jaderné energetice Václav Bláha, Jan Štěpánek  česky Z,ZK 3 1P+2L *
2182063 Měření ve zpracovatelském průmyslu Martin Dostál  česky KZ 4 1P+2L
2351084 NC řízení výrobních strojů a zařízení Petr Konečný, Tomáš Kratěna, Jakub Petrus, Michal Stejskal, Petr Vavruška, Vojtěch Votruba  česky Z,ZK 4 2P+2L *
2321083 Nano a biomateriály Ladislav Cvrček, Hana Jelínek Šourková, Jan Krčil, Vladimír Mára  česky Z,ZK 4 2P+2C 4
W11G003 Nanobiomechanika - mechanika biomembrán   ZK 45 Z,L
2362006 Nanotechnologie Jan Hošek  česky KZ 4 2P+1L *
2366005 Nanotechnologie Jan Hošek  česky Z 3 2P+1L L
E362006 Nanotechnology Jan Hošek  anglicky KZ 4 2P+1L *
2322029 Nauka o materiálu I. Matěj Buřil, Jiří Cejp, Jakub Horník, Pavlína Hájková, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Lucie Pilsová, Ludmila Růžičková, Jan Sezemský, Jana Sobotová, Jan Walter, Vojtěch Zástava  česky KZ 3 2P+1L 2
2321039 Nauka o materiálu II. Jakub Antoň, Matěj Buřil, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Marie Horváthová, Pavlína Hájková, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Michal Junek, Stanislav Krum, Jan Krčil, Martin Kuřík, Veronika Mazáčová, Vladimír Mára, Lucie Pilsová, Adam Poloch, Ludmila Růžičková, Jan Sezemský, Jana Sobotová, Jan Walter, Petr Zuna, Vojtěch Zástava, Elena Čižmárová  česky Z,ZK 4 2P+2L *
W33O006 Navrhování povrchových úprav   ZK 4P+1L Z,L
2331077 Navrhování povrchových úprav Jan Kudláček  Z,ZK 4 2P+2C
2221213 Nebeská mechanika a astrodynamika Jaroslav Kousal  česky Z,ZK 4 3P+1C
2331072 Nedestruktivní kontrola výrobků Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Jan Suchánek  Z,ZK 4 2P+2C
2226019 Nedestruktivní testování v letectví Tomáš Kostroun  Z 2 0P+2C L
2372027 Neelektrické pohony Marie Martinásková, Goran Simeunovič  česky KZ 4 1P+2L *
2342011 Nekonvenční technologie obrábění Pavel Novák  KZ 4 2P+1C
2321073 Nekovové materiály Zdeňka Jeníková  česky Z,ZK 4 2P+2C *
W11T003 Nelineární elasticita Lukáš Horný  ZK
2126029 Nestacionární proudění a hemodynamika Hana Schmirlerová  Z 3 2P+1C L
2151093 Neutronová teorie jaderných reaktorů Michal Cihlář, Václav Dostál, Jan Prehradný  česky Z,ZK 6 3P+2C *
E161105 Noise and Vibration Control Miroslav Kučera  anglicky Z,ZK 5 3P+2C 3
E162540 Noise and Vibration Control Fundamentals Miroslav Kučera  anglicky KZ 4 2P+1C *
E321073 Non-metallic Materials Hana Jelínek Šourková, Zdeňka Jeníková  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
2221212 Nosiče a družice Jan Klesa, Jaroslav Kousal, Michal Václavík  česky Z,ZK 4 3P+1C *
E011049 Numerical Mathematics David Trdlička, Marta Čertíková  anglicky Z,ZK 4 2P+2C *
E01A049 Numerical Mathematics A David Trdlička, Marta Čertíková  anglicky ZK 2 0P+0C *
W01OZ002 Numerická aproximace modelů proudění Jiří Fürst  česky ZK 52P+26C
2011049 Numerická matematika Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Radek David, Jiří Fürst, Adam Groma, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Matěj Klíma, Patrik Kovář, Anna Lancmanová, Petr Louda, Olga Majlingová, Pavel Mačák, David Moravec, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Marek Pátý, Petr Sváček, Adam Tater, David Trdlička, Karel Vacek, Jan Valášek, Ondřej Winter, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  česky Z,ZK 4 2P+2C 4
201A049 Numerická matematika A Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jiří Fürst, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Matěj Klíma, Anna Lancmanová, Petr Louda, Olga Majlingová, Pavel Mačák, David Moravec, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Marek Pátý, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek, Ondřej Winter, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  česky ZK 2 0P+0C *
W01O003 Numerická simulace problémů proudění Jiří Fürst  ZK 60B L
W01OZ003 Numerické metody algebry Petr Sváček  česky ZK 52P+26C Z
W01A004 Numerické metody algebry Jiří Fürst, Petr Sváček  ZK 45B Z
2013056 Numerické metody pro inženýry I. Jan Karel  česky Z 3 3P+0C *
2012054 Numerické metody pro inženýry II. Jiří Holman, Jan Karel, Matěj Klíma  česky KZ 4 0P+4C *
2221222 Numerické metody v letadlové a kosmické technice Karel Barák, Jaromír Kučera, Tomáš Čenský  česky Z,ZK 4 2P+2C
W11A003 Numerické metody v mechanice, MKP Miroslav Španiel  ZK 60 Z,L
W01TZ005 Numerické metody řešení obyčejných diferenciálních rovnic Luděk Beneš  česky ZK 65P
W01A005 Numerické metody řešení obyčejných diferenciálních rovnic Luděk Beneš  ZK 60B L
W18A001 Numerické modelování přenosu hybnosti a tepla Rudolf Žitný  ZK 60P+0C Z
W33A008 Numerické modelování slévárenského procesu   ZK 5P+0C
W33OZ005 Numerické modelování slévárenského procesu Aleš Herman  ZK 78P
2013030 Numerické řešení obyčejných a parciálních diferenciálních rovnic Luděk Beneš, Jan Halama  česky Z 2 2P+0C *
W01TZ006 Numerické řešení parciálních diferenciálních rovnic metodou konečných objemů Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Martin Luxa  česky ZK 65P
W01TZ007 Numerické řešení parciálních diferenciálních rovnic metodou konečných prvků Petr Sváček  česky ZK 65P
W15OZ005 NÍZKOEMISNÍ ENERGETICKÉ TECHNOLOGIE Jan Hrdlička  ZK 65P+13C
2381115 Nákladový a finanční controlling František Freiberg, Olga Heralová  česky Z,ZK 5 39P+26C
2163048 Nízkoenergetické chlazení budov Miloš Lain  česky Z 3 1P+1C Z
W04J002 Německý jazyk pro doktorandy Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky ZK 90 Z,L
2041062 Němčina - bakalářská zkouška Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z,ZK 2 0P+2C *
2041082 Němčina - magisterská zkouška Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  ZK 1 0P+0C *
2043082 Němčina - přípravná výuka Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  Z 2 0P+2C *
2046079 Němčina nižší střední Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
2046078 Němčina nižší střední Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
2046082 Němčina pokročilí Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
E046083 Němčina pokročilí Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  anglicky Z 2 0+2 L
2046083 Němčina pokročilí Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
2046080 Němčina vyšší střední Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
2046081 Němčina vyšší střední Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
2046076 Němčina začátečníci Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C Z
2046077 Němčina začátečníci Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C L
W15OZ006 OBĚHY ENERGETICKÝCH SYSTÉMŮ Michal Kolovratník  ZK 65P+13C
E371042 Object Oriented Programming Vladimír Hlaváč, Josef Kokeš  anglicky Z,ZK 5 2P+2C 10
2371042 Objektově orientované programování Vladimír Hlaváč, Josef Kokeš  Z,ZK 5 2P+2C 10
2151705 Obnovitelné zdroje energie Jan Havlík, Jan Hrdlička, Jakub Krempaský, Lukáš Pilař  česky Z,ZK 4 2P+2C
2182121 Oborový projekt Lukáš Krátký, Radek Šulc  česky KZ 2 0P+4C
2222092 Oborový projekt Jiří Brabec, Jakub Valenta, Tomáš Čenský  česky KZ 4 0P+6C *
2312092 Oborový projekt Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky KZ 4 0P+6C *
2122092 Oborový projekt   KZ 4 0P+6C *
2212092 Oborový projekt Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd  KZ 4 0P+6C Z
2352092 Oborový projekt Vladimír Andrlík, Michal Fürbacher, Tomáš Krannich  KZ 4 6C *
2132092 Oborový projekt Eliška Cézová, Martin Dub, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Jana Jandová, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jiří Král, Michal Král, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Pavel Malý, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 4 0P+6C *
2322091 Oborový projekt - Ústav materiálového inženýrství Libor Beneš, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, František Denk, Jakub Horník, Jakub Horváth, Pavlína Hájková, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jana Sobotová, Vladimír Starý, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky KZ 2 0P+2C *
2332091 Oborový projekt - Ústav strojírenské technologie Tomáš Gurčík, Aleš Herman, Lukáš Holub, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Viktor Kreibich, Jiří Kuchař, Jan Kudláček, Pavel Rohan  česky KZ 2 0P+2C *
2342091 Oborový projekt - Ústav technologie obrábění, projektování a metrologie Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky KZ 2 0P+2C *
2382091 Oborový projekt - Ústav řízení a ekonomiky podniku Ladislav Vaniš  česky KZ 2 0P+2C *
2322121 Oborový projekt I Libor Beneš, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Jana Sobotová, Vladimír Starý, Zdeněk Tolde, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  KZ 2 0P+2C
2022121 Oborový projekt I Zuzana Budinská, Zdeněk Tolde, Petr Vlčák  KZ 2 0P+2C
2112121 Oborový projekt I. Michal Bartošák, Karel Doubrava, Milan Dvořák, Jiří Kuželka, Tomáš Mareš, Martin Nesládek, Zdeněk Padovec, Jan Papuga, Milan Růžička, Karel Vítek, Miroslav Španiel  česky KZ 2 0P+2C
2342121 Oborový projekt I. Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky KZ 2 0P+2C
2352121 Oborový projekt I. Vladimír Andrlík, Tomáš Krannich  česky KZ 2 2C
2152121 Oborový projekt I. Ondřej Bartoš, Michal Cihlář, Tomáš Dlouhý, Slavomír Entler, Jan Havlík, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Kristýna Michaliková, Marek Nedoma, Martin Neužil, Václav Novotný, Jan Opatřil, Jan Prehradný, Danuše Procházková, Pavel Skopec, Jan Syblík, Matěj Vodička, Pavel Zácha, Jan Špale, Václav Železný  KZ 2 0P+2C
2312121 Oborový projekt I. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky KZ 2 0P+2C *
2222121 Oborový projekt I. Karel Barák, František Brož, Jan Klesa, Tomáš Kostroun, Jaroslav Kousal, Aleš Kratochvíl, Jaromír Kučera, Robert Theiner, Jakub Valenta, Tomáš Čenský  česky KZ 2 0P+2C
2132121 Oborový projekt I. Eliška Cézová, Martin Dub, Jan Flek, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Vít Řípa, Ondřej Štoček, Marek Štádler, Jakub Štětina  česky KZ 2 0P+2C
2012121 Oborový projekt I. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Jan Karel, Ivana Linkeová, Olga Majlingová, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Marek Pátý, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek  česky KZ 2 0P+2C *
2212121 Oborový projekt I. Gabriela Achtenová, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ivan Bortel, Vít Doleček, Vojtěch Dybala, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Jakub Seidl, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Václav Zoul, Libor Červenka, Martin Ševčík, Marcel Škarohlíd  česky KZ 2 0P+2C *
2332121 Oborový projekt I. Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Tomáš Gurčík, Aleš Herman, Lukáš Holub, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Viktor Kreibich, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Jan Kudláček, Milan Němec, Františka Pešlová, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Lukáš Turza, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, Vladimír Šefrna  česky KZ 2 0P+2C
2372121 Oborový projekt I. Vladimír Hlaváč  česky KZ 2 0P+2C
2162121 Oborový projekt I. Jiří Bašta, Miroslav Kučera, Vladimír Zmrhal  česky KZ 2 0P+2C 5
2382121 Oborový projekt I. Ústav řízení a ekonomiky podniku Ladislav Vaniš  česky KZ 2 0P+2C
E382121 Oborový projekt I. Ústav řízení a ekonomiky podniku František Freiberg, Petr Žemlička  anglicky KZ 2 0P+2C
2122121 Oborový projekt I., Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky Tomáš Hyhlík, Petr Prokop, Michal Schmirler, Hana Schmirlerová, Pavel Sláma  česky KZ 2 0P+2C
E122121 Oborový projekt I., Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky   anglicky KZ 2 0P+2C
2182122 Oborový projekt II Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Jan Skočilas, Stanislav Solnař, Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky KZ 4 0P+4C+0L
2322122 Oborový projekt II Matěj Buřil, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Lucie Pilsová, Ludmila Růžičková, Jan Sezemský, Jana Sobotová, Jan Walter, Vojtěch Zástava, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky KZ 4 0P+4C+0L
E182122 Oborový projekt II. Lukáš Krátký  anglicky KZ 4 0P+4C+0L
2352122 Oborový projekt II. Vladimír Andrlík, Michal Fürbacher  česky KZ 4 0P+4C+0L
2012122 Oborový projekt II. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Ivana Linkeová, Olga Majlingová, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Marek Pátý, Petr Sváček, Jan Valášek  česky KZ 4 0P+4C+0L *
2152122 Oborový projekt II. Ondřej Bartoš, Michal Cihlář, Tomáš Dlouhý, Slavomír Entler, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Martin Neužil, Václav Novotný, Jan Opatřil, Jan Prehradný, Danuše Procházková, Pavel Skopec, Jan Syblík, Pavel Zácha, Jan Špale, Václav Železný  česky KZ 4 0P+4C+0L
2222122 Oborový projekt II. Karel Barák, Jiří Brabec, František Brož, Pavel Hospodář, Jan Klesa, Tomáš Kostroun, Jaroslav Kousal, Aleš Kratochvíl, Jaromír Kučera, Jiří Teichman, Robert Theiner, Jakub Valenta  česky KZ 4 0P+4C+0L
2132122 Oborový projekt II. Eliška Cézová, Martin Dub, Jan Flek, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jiří Král, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Oskar Turek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Vít Řípa, Ondřej Štoček, Marek Štádler, Jakub Štětina  česky KZ 4 0P+4C+0L
2372122 Oborový projekt II. Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  česky KZ 4 0P+4C+0L
2112122 Oborový projekt II. (k BP) Vilém Klepač, Miroslav Španiel  česky KZ 4 0P+4C+0L
2022122 Oborový projekt II. (k BP) Zuzana Budinská, Zdeněk Tolde, Petr Vlčák  česky KZ 4 0P+4C+0L
2162122 Oborový projekt II. (k BP) Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  česky KZ 4 0P+4C+0L 6
2212122 Oborový projekt II. (k BP) Gabriela Achtenová, Jan Baněček, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Vít Doleček, Vojtěch Dybala, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jolana Heřmanová, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Jakub Seidl, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Vojtěch Zelený, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd  česky KZ 4 0P+4C+0L *
2342122 Oborový projekt II. (k BP) Tomáš Kellner, Jiří Kyncl  česky KZ 4 0P+4C+0L
2312122 Oborový projekt II. (k BP) Václav Bauma, Petr Beneš, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky KZ 4 0P+4C+0L *
2332122 Oborový projekt II. (k BP) Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Viktor Kreibich, Jiří Kuchař, František Tatíček  česky KZ 4 0P+4C+0L
2382122 Oborový projekt II. - Ústav řízení a ekonomiky podniku Theodor Beran, František Freiberg, Barbora Stieberová, Štěpánka Uličná, Ladislav Vaniš, Petr Žemlička, Miroslav Žilka  česky KZ 4 0P+4C+0L
2122122 Oborový projekt II., Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky Tomáš Hyhlík, Petr Prokop, Michal Schmirler, Hana Schmirlerová, Pavel Sláma  česky KZ 4 0P+4C+0L
2162993 Oborový projekt III. Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal  česky KZ 5 0P+5C 7
2341002 Obráběcí nástroje Pavel Novák, Lubomír Štajnochr  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2351104 Obráběcí stroje Jan Koubek, Tomáš Krannich, Jan Smolík, Adolf Valášek  Z,ZK 6 3P+2C *
W01TZ001 Obyčejné diferenciální rovnice Tomáš Neustupa, Petr Sváček  česky ZK 65P Z
2012018 Obyčejné diferenciální rovnice Luděk Beneš, Leopold Herrmann, Tomáš Neustupa  česky KZ 3 2P+1C *
W01T002 Obyčejné diferenciální rovnice Tomáš Neustupa  ZK 60B Z
W15A004 Oběhy energetických systémů Michal Kolovratník  ZK 4P+1C L,Z
2161112 Ochrana ovzduší Jiří Hemerka, Pavel Vybíral  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2126060 Odborná praxe Michal Schmirler  česky Z 2 40hod Z,L
2346060 Odborná praxe Pavel Novák  česky Z 2 40XH *
2216060 Odborná praxe Petr Hatschbach, Jan Macek, Oldřich Vítek  česky Z 2 1XT Z,L
2336060 Odborná praxe Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Viktor Kreibich, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Jan Kudláček, Milan Němec, Františka Pešlová, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Lukáš Turza, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, Vladimír Šefrna  Z 2 40B
2326060 Odborná praxe Jiří Cejp, Jana Sobotová, Petr Špatenka  česky Z 2 0P+40C *
W16O002 Odlučování a pneumatická doprava odprašků Jiří Hemerka  česky ZK 3P+3C Z,L
2161005 Odlučování tuhých emisí a filtrace Jiří Hemerka, Pavel Vybíral  česky Z,ZK 5 3P+1C 3
2381176 Operační výzkum Barbora Stieberová, Ladislav Vaniš  česky Z,ZK 4 2P+2C
E361030 Optics Šárka Němcová  anglicky Z,ZK 5 3P+1L *
E371101 Optimal and predictive control systems Milan Anderle, Jaroslav Bušek, Jaromír Fišer, Pavel Skopec  anglicky Z,ZK 4 2P+2C *
2341077 Optimalizace obráběcího procesu Jan Mádl  Z,ZK 4 2P+2C
W33O007 Optimalizace technologií   ZK 5P+0C Z,L
W34OZ002 Optimalizace řezných podmínek Jan Mádl  ZK 6P
W34O004 Optimalizace řezných podmínek Jan Mádl  ZK 60B Z,L
2371101 Optimální a prediktivní systémy řízení Milan Anderle, Jaroslav Bušek, Jaromír Fišer, Pavel Skopec  česky Z,ZK 4 2P+2C *
W36TZ001 Optoelektronika Jan Hošek, Jiří Čáp  ZK 52P+26C
2362027 Optoelektronika Jiří Čáp  česky KZ 4 2P+1L *
W36O007 Optoelektronika Jan Hošek, Jiří Čáp  ZK 4P+2C Z,L
2163046 Otopné plochy Jiří Bašta  česky Z 3 1P+1C L
W33O008 Otěruvzdorné povrchové vrstvy a povlaky   ZK 5P+0C Z,L
2352040 PLC řízení výrobních strojů a zařízení Jan Ferkl, Lukáš Novotný, Jiří Švéda  KZ 4 1P+3L
W15OZ007 POKROČILÉ ASPEKTY TERMOHYDRAULICKÉHO NÁVRHU JADERNÝCH REAKTORŮ Václav Dostál  ZK 65P+13C
W15OZ008 POKROČILÉ SYSTÉMY V ENERGETICE Michal Kolovratník  ZK 65P+13C
W18OZ004 PROJEKTOVÁNÍ A BILANCOVANÍ VÝROBNÍCH LINEK Radek Šulc  ZK 65P+13C
W15OZ009 PROJEKTOVÁNÍ A EKONOMIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ Tomáš Dlouhý  ZK 65P+13C
W15OZ010 PRŮMYSLOVÁ ENERGETIKA František Hrdlička  ZK 78P
2212046 Paliva a maziva Ladislav Fuka  česky KZ 2 2P+0C *
W01TZ002 Parciální diferenciální rovnice Stanislav Kračmar  česky ZK 65P Z
W01T003 Parciální diferenciální rovnice Stanislav Kračmar  ZK 4P+0C Z
2011088 Parciální diferenciální rovnice I. Stanislav Kračmar  česky ZK 5 2P+1C *
2011090 Parciální diferenciální rovnice II. Stanislav Kračmar  česky ZK 3 2P+0C *
2151128 Parní a plynové turbíny Ondřej Bartoš, Guk Chol Jun, Michal Kolovratník  Z,ZK 5 3P+2C
2151005 Parní a plynové turbíny pro JEZ Guk Chol Jun, Michal Kolovratník  česky Z,ZK 6 3P+2C *
2151151 Parní kotle Tomáš Dlouhý, Pavel Skopec  česky Z,ZK 4 2P+2C *
E161005 Particle Separation and Filtration Jiří Hemerka, Pavel Vybíral  anglicky Z,ZK 5 3P+1C 3
2212041 Pasivní bezpečnost vozidel Michal Vašíček  česky KZ 2 2P+0C *
W33U001 Pedagogická praxe Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Viktor Kreibich, Milan Němec, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, Jan Čermák, Jan Šanovec  Z 0P+4C Z,L
W12U001 Pedagogická praxe Tomáš Hyhlík  Z 0P+4C Z,L
W38U001 Pedagogická praxe Theodor Beran, František Freiberg, Jan Horejc, Michal Kavan  Z 0P+4C Z,L
W18U001 Pedagogická praxe Jiří Bašta, Pavel Ditl, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Joannes Hensen, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Tomáš Jirout, Michal Kolovratník, Lukáš Krátký, Tomáš Matuška, Jan Melichar, Karel Petera, Jan Skočilas, Radek Šulc  Z 0P+4C Z,L
W21U001 Pedagogická praxe Gabriela Achtenová, Josef Kolář, Jan Macek, Ladislav Rus, Michal Takáts, Michal Vojtíšek, Oldřich Vítek  Z Z,L
W36U001 Pedagogická praxe Jan Hošek, Josef Zicha  Z 0P+4C Z,L
W35U001 Pedagogická praxe Matěj Sulitka  Z 0P+40C Z,L
W37U001 Pedagogická praxe Ivo Bukovský, Jiří Bíla, Jan Chyský, Gejza Dohnal, Jaromír Fišer, Milan Hofreiter, Jan Hošek, Josef Kokeš, Jaroslav Novák, Martin Novák, Stanislava Papežová, Michael Valášek, Tomáš Vyhlídal, Pavel Zítek, Zbyněk Šika, Bohumil Šulc  Z 0P+4C Z,L
W34U001 Pedagogická praxe Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Jan Mádl, Jan Podaný, Jan Tomíček, Pavel Zeman  Z 0P+4C Z,L
W32U001 Pedagogická praxe Libor Beneš, Theodor Beran, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Gejza Dohnal, František Freiberg, Aleš Herman, František Holešovský, Jan Horejc, Jiří Janovec, Michal Kavan, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Ivana Linkeová, Jan Mádl, Františka Pešlová, Jana Sobotová, Petr Zuna, Petr Špatenka  Z 0P+4C Z,L
W02U001 Pedagogická praxe Václav Vacek  Z 0P+4C Z,L
W01U001 Pedagogická praxe Jaroslav Fořt, Jan Halama, Petr Sváček  Z Z,L
W14U001 Pedagogická praxe   Z 0P+4C Z,L
W13U001 Pedagogická praxe Gabriela Achtenová, Václav Bauma, David Herák, Josef Kolář, František Lopot  Z 0P+4C Z,L
W11U001 Pedagogická praxe Václav Bauma, Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Ivo Bukovský, Matej Daniel, Gejza Dohnal, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Dušan Gabriel, Jan Halama, Lukáš Horný, Jan Hrubý, Tomáš Hyhlík, Stanislav Kračmar, Ivana Linkeová, Petr Louda, Martin Luxa, Martin Luxa, Tomáš Mareš, Jan Melichar, Luděk Pešek, Jiří Polanský, Milan Růžička, Petr Sváček, Zdeněk Trávníček, Václav Vacek, Václav Vacek, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Tomáš Vyhlídal, Jan Řezníček, Pavel Šafařík, Zbyněk Šika, Miroslav Španiel, Rudolf Žitný  česky Z 0P+4C Z,L
W31U001 Pedagogická praxe Gabriela Achtenová, Vladimír Andrlík, Václav Bauma, Antonín Bubák, Ivo Bukovský, Jan Hošek, Josef Kolář, Petr Kolář, Jan Macek, Pavel Pačes, Zdeněk Pátek, Svatomír Slavík, Matěj Sulitka, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Michal Vojtíšek, Tomáš Vyhlídal, Oldřich Vítek, Josef Zicha, Zbyněk Šika  Z Z,L
W22U001 Pedagogická praxe Zdeněk Pátek, Svatomír Slavík  Z 0P+4C Z,L
W16U001 Pedagogická praxe Jiří Bašta, Jiří Hemerka, Tomáš Matuška, Vladimír Zmrhal  česky Z 0P+4C Z,L
W15U001 Pedagogická praxe Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Pavel Zácha  Z 0P+4C Z,L
2383102 Personální řízení Jan Horejc  česky Z 2 2P+1C *
E333040 Perspectice Production in Engineering Pavel Rohan  anglicky Z 2 0P+2C
2321501 Perspektivní materiály Jakub Horváth, Jiří Janovec, Lucie Pilsová  česky Z,ZK 4 3P+1C *
W32O006 Perspektivní materiály Jiří Janovec  ZK 0P+10C L
2322042 Perspektivní materiály ve strojírenství Jakub Horváth, Jiří Janovec, Lucie Pilsová  česky KZ 4 1P+2C *
2333040 Perspektivní výroba ve strojírenství Aleš Herman, Jiří Kuchař, Vít Novák, Pavel Rohan, František Tatíček  Z 2 0P+2C 4
W11O005 Pevnost a únavová životnost Milan Růžička  ZK 60 Z,L
2111077 Pevnost letadel a motorů Milan Dvořák, Jan Řezníček  česky Z,ZK 5 3P+2C *
E321071 Physical Metallurgy Jakub Horváth, Jiří Janovec, Jana Sobotová, Petr Zuna  anglicky Z,ZK 5 3P+1C Z
E021026 Physics I Petr Ducháček, Miroslav Jílek, Daniel Tischler, Václav Vacek  anglicky Z,ZK 5 4P+2L
E026002 Physics I. - Seminary Miroslav Jílek  anglicky Z 2 0P+2C *
E02A026 Physics I.A Petr Ducháček, Miroslav Jílek, Václav Vacek  anglicky ZK 3 0P+0C
E021027 Physics II Petr Ducháček, Tereza Grebenarová, Miroslav Jílek, Daniel Tischler, Václav Vacek, Eva Veselá  anglicky Z,ZK 4 2P+2C
E026003 Physics II. - Seminary Petr Ducháček, Miroslav Jílek, Daniel Tischler  anglicky Z 2 0P+2C *
E02A027 Physics II.A Petr Ducháček, Miroslav Jílek, Daniel Tischler, Václav Vacek, Eva Veselá  anglicky ZK 2 0P+0C
2113018 Plasticita a creep Ctirad Novotný, Jiří Plešek  česky Z 2 1P+1C
W32O007 Plazma a materiály Pavel Chráska, Ladislav Cvrček, Petr Špatenka  ZK 0P+10C
W32OZ004 Plazma a materiály Ladislav Cvrček, Petr Špatenka  ZK 52P+26C
2322044 Plazma a materiály Ladislav Cvrček, Petr Špatenka  KZ 4 2P+1C
E372027 Pneumatic and Hydraulic Drive Systems Marie Martinásková, Goran Simeunovič  anglicky KZ 4 1P+2L *
2163044 Pneumatická doprava Jiří Hemerka  česky Z 3 1P+1C L
2382052 Podnikatelství a management Petr Žemlička, Miroslav Žilka  česky KZ 3 2P+1C *
2385003 Podnikatelství pro techniky Petr Žemlička, Miroslav Žilka  česky KZ 5 2P+2C *
2221171 Pohon letadel Martin Helmich, Jan Klesa  česky Z,ZK 4 3P+1C
2211146 Pohony kolejových vozidel Josef Kolář  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2351121 Pohony výrobních strojů - servomechanismy I. Vojtěch Matyska, Jan Moravec  česky Z,ZK 4 3P+1L *
2351123 Pohony výrobních strojů - servomechanismy III. Vojtěch Matyska, Lukáš Novotný, Jiří Švéda  česky Z,ZK 4 3P+1L *
2351122 Pohony výrobních strojů - servomechnismy II. Vojtěch Matyska, Jan Moravec, Pavel Souček  česky Z,ZK 4 3P+1L *
2211145 Pojezdy kolejových vozidel Tomáš Heptner, Josef Kolář  česky Z,ZK 5 4P+1C *
2183014 Pokrokové procesy využití energií Tomáš Jirout, Michal Kolovratník, Jan Skočilas, Pavlína Zimmermannová, Vladimír Zmrhal  česky Z 2 0P+2C *
2346008 Pokročilá měření v technologii obrábění Pavel Zeman  česky Z 2 0P+2L *
2151174 Pokročilé energetické systémy Michal Kolovratník, Václav Novotný, Jan Špale  česky Z,ZK 4 2P+2C+0L
2356027 Pokročilé techniky v programování CNC strojů Petr Vavruška  Z 2 2L
W32OZ005 Povrchy a rozhraní Ladislav Cvrček, Petr Špatenka  ZK 52P+26C
E151555 Power Cycles and Heat Engines Ondřej Bartoš, Karin Astrid Senta Rindt  Z,ZK 5 2P+2C
2126043 Počítačem řízený experiment I. - LabView Michal Schmirler, Jakub Suchý  česky Z 4 0P+4L Z
2126044 Počítačem řízený experiment II. - LabView Michal Schmirler, Jakub Suchý  česky Z 3 0P+3L L
W12O004 Počítačová dynamika tekutin Tomáš Hyhlík, Pavel Šafařík  ZK 3P+0C Z,L
2012037 Počítačová grafika Martin Hanek, Marta Hlavová, Jiří Holman, Jan Karel, Ivana Linkeová, Nikola Pajerová  česky KZ 3 1P+1C *
W01A009 Počítačová grafika Ivana Linkeová  ZK 45B L
2121044 Počítačová mechanika tekutin Tomáš Hyhlík  česky Z,ZK 4 3P+1C
2121043 Počítačová mechanika tekutin Tomáš Hyhlík  česky ZK 4 3P+0C *
2372041 Počítačová podpora studia Matouš Cejnek, Vladimír Hlaváč, Michal Kuchař, Matěj Kuře, Adam Peichl, Růžena Petrová, Goran Simeunovič, Pavel Trnka, Jiří Čáp  česky KZ 3 1P+1C *
W33O009 Počítačová podpora tváření kovů   ZK 4P+1C Z
W33OZ006 Počítačová podpora ve tváření František Tatíček, Jan Čermák  ZK 52P+26C
2382145 Počítačové modelování a simulace ve výrobě Pavel Scholz  česky KZ 4 13P+39C
2371709 Počítačové modely Jaroslav Bušek, Tomáš Vyhlídal  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2007546 Počítačové sítě a telekomunikace Jiří Vodrážka  česky Z,ZK 4 2P+2C
2312024 Počítačové vidění a virtuální realita Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky KZ 1 2P+0C
2311087 Počítačové vidění a virtuální realita Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 4 2P+2C
E023013 Practical Class in Physics I Miroslav Jílek  anglicky Z 2 0P+2C+0L
E023012 Practical Class in Physics II. Petr Ducháček, Miroslav Jílek, Daniel Tischler, Eva Veselá  anglicky Z 2 0P+2C+0L
2126031 Praktická aerodynamika Michal Schmirler  Z 3 0P+3C L
2226020 Praktická aplikace kompozitních materiálů v letadlové technice Karel Barák  česky Z 3 0P+3C
2353041 Praktický úvod do strojírenské výrobní techniky Petr Fojtů, Tomáš Kratěna, Jan Malý, Petr Mašek, Jakub Petrus, Jan Smolík, Michal Stejskal, Petr Vavruška, Vojtěch Votruba  česky Z 2 0P+2C+0L
2346018 Praktikum obrábění na CNC strojích Jan Tomíček  česky Z 2 0P+2L *
2023013 Praktikum z Fyziky I Zuzana Budinská, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský  česky Z 2 0P+2C
2023012 Praktikum z Fyziky II Zuzana Budinská, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský, Jan Koller  česky Z 2 0P+2C
2013044 Praktikum z matematiky Jan Halama, Jiří Holman, Milana Kittlerová  Z 2 0P+2C *
2012050 Pravděpodobnost a statistika Gejza Dohnal  česky KZ 3 2P+0C *
W01TZ008 Pravděpodobnostní metody ve strojírenství Gejza Dohnal  česky ZK 65P
W01A015 Pravděpodobnostní metody ve strojírenství Gejza Dohnal  ZK 60B L
2046161 Prezentace v anglickém jazyce Zuzana Kalinová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0P+2C *
2046162 Prezentace v německém jazyce Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C *
2046164 Prezentace v ruském jazyce Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C *
2046166 Prezentace v českém jazyce Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C *
2046163 Prezentace ve francouzském jazyce Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C *
2046165 Prezentace ve španělském jazyce Eliška Vítková  česky Z 2 0P+2C *
W14A001 Principy měření neelektrických veličin Martin Novák  ZK 4P+2C Z,L
W14OZ003 Principy měření neelektrických veličin Martin Novák  ZK 52P+26C
2181125 Procesní zařízení a výrobní linky Lukáš Krátký, Radek Šulc  česky Z,ZK 3 2P+2C
E371147 Process Control Youssef Alsoufi, Jaromír Fišer, Pavel Trnka  anglicky Z,ZK 5 3P+2C *
E181137 Processing Equipment Design Lukáš Krátký, Jiří Moravec  anglicky Z,ZK 5 3P+2C
E371527 Programmable Controller Application Martin Cahyna, Jakub Jura, Marie Martinásková, Pavel Trnka  anglicky Z,ZK 4 2P+2L *
E371060 Programmable Controller Applications Martin Cahyna, Jakub Jura, Marie Martinásková, Pavel Trnka  anglicky Z,ZK 5 2P+2L *
E375002 Programming for Web Vladimír Hlaváč  anglicky KZ 4 2P+2C *
E371087 Programming for Web Vladimír Hlaváč  anglicky Z,ZK 5 2P+2C *
2313017 Programování Václav Bauma, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky Z 2 0P+2C
2356023 Programování a řízení průmyslových robotů a manipulátorů Vladimír Andrlík  česky Z 2 2L *
2013031 Programování inženýrských aplikací I. Jan Karel, Matěj Klíma, David Trdlička  česky Z 3 2P+1C *
2012056 Programování inženýrských aplikací II. Jan Karel, Matěj Klíma, David Trdlička  česky KZ 3 1P+2C *
2341066 Programování obrábění na CNC strojích Pavel Novák, Jan Tomíček  česky Z,ZK 5 2P+3C *
2375002 Programování pro WEB Vladimír Hlaváč  KZ 4 2P+2C *
2371087 Programování pro web Vladimír Hlaváč  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2371532 Programování v jazyce Java Vladimír Hlaváč, Josef Kokeš  česky Z,ZK 5 2P+2C *
E373712 Project Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  anglicky Z 3 0P+2C *
E182091 Project Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Karel Petera, Jan Skočilas  anglicky KZ 2 0P+2C *
E372091 Project Vladimír Hlaváč  anglicky KZ 2 0P+2C *
E373131 Project I Martin Novák  anglicky Z 6 0P+5C *
E163014 Project I. Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  anglicky Z 4 0P+5C 1
E112121 Project I. Tomáš Mareš, Miroslav Španiel  anglicky KZ 2 0P+2C
E322114 Project I. Libor Beneš, Stanislav Krum  anglicky KZ 5 0P+5C Z
E183707 Project I. Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jan Skočilas  anglicky Z 5 0P+7C *
E183025 Project I. - equipment design Lukáš Krátký  anglicky Z 6 0P+6C
E373132 Project II Milan Hofreiter  anglicky Z 6 0P+6C *
E163015 Project II. Miloš Lain, Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  anglicky Z 4 0P+5C 2
E183012 Project II. Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Jaromír Štancl  anglicky Z 5 0P+5C *
E373113 Project III Vladimír Hlaváč  anglicky Z 10 0P+10C Z
E373133 Project III Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  anglicky Z 5 0P+5C *
E342115 Project III. Libor Beránek, Jiří Kyncl, Jan Tomíček  anglicky KZ 4 0P+5C
E363113 Project III. Jan Hošek, Šárka Němcová  anglicky Z 10 0P+10C *
E163013 Project III. Jiří Bašta, Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  anglicky Z 5 0P+5C 3
E183013 Project III. Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Karel Petera, Jan Skočilas, Jaromír Štancl  anglicky Z 10 0P+10C *
E382093 Project Management and Marketing Štěpánka Uličná, Petr Žemlička  anglicky KZ 4 2P+2C
E183091 Project Presentation Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Karel Petera, Jan Skočilas  anglicky Z 4 0P+4C *
E212023 Project and 3D CAD Gabriela Achtenová, Vít Doleček, Václav Jirovský, Ondřej Miláček  anglicky KZ 3 0P+3C *
2373712 Projekt Vladimír Hlaváč  česky Z 3 0P+2C *
2322115 Projekt I Jakub Antoň, Libor Beneš, Matěj Buřil, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Pavlína Hájková, Zdeňka Jeníková, Michal Junek, Stanislav Krum, Jan Krčil, Veronika Mazáčová, Vladimír Mára, Lucie Pilsová, Adam Poloch, Ludmila Růžičková, Jan Sezemský, Vojtěch Smola, Jana Sobotová, Zdeněk Tolde, Zuzana Weberová, Petr Zuna, Vojtěch Zástava, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky KZ 4 0P+5C 1
2183025 Projekt I Vojtěch Bělohlav, Pavel Hoffman, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Stanislav Solnař  česky Z 6 0P+6C
2382989 Projekt I - Plánování a ekonomické hodnocení projektů Jan Lhota  česky KZ 5 13P+52C
2132111 Projekt I. Eliška Cézová, Martin Dub, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Jana Jandová, Jan Kanaval, Jiří Král, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Pavel Malý, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 5 0P+5C
2023111 Projekt I. Zuzana Budinská, Petr Vlčák  česky Z 5 0P+5C
2153026 Projekt I. Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Jan Havlík, Jan Hrdlička, Jitka Jeníková, Michal Kolovratník, Jakub Krempaský, Jakub Maščuch, Kristýna Michaliková, Marek Nedoma, Martin Neužil, Václav Novotný, Jan Opatřil, Michel Sabatini, Pavel Skopec, Matěj Vodička, Pavel Zácha, Jan Špale  Z 6 0P+6C
2373131 Projekt I. Martin Novák  česky Z 6 0P+5C *
2163014 Projekt I. Miloš Lain, Vladimír Zmrhal  česky Z 4 0P+5C *
2212111 Projekt I. Jan Baněček, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kolář, Jan Macek, Ondřej Miláček, Václav Zoul, Libor Červenka  česky KZ 5 0P+5C *
2223114 Projekt I. Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Svatomír Slavík, Robert Theiner  česky Z 3 0P+3C *
2313111 Projekt I. Václav Bauma, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z 5 0P+5C *
2123111 Projekt I. Tomáš Hyhlík  česky Z 5 0P+5C *
2113111 Projekt I. Milan Růžička, Jan Zavřel, Miroslav Španiel  česky Z 5 0P+5C *
2013111 Projekt I. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Jan Karel, Ivana Linkeová, Petr Louda, Vladimír Prokop, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek  česky Z 5 0P+5C *
2353111 Projekt I. Petr Kolář, Miroslav Ondráček, Jiří Sova, Matěj Sulitka, Adolf Valášek, Jaroslav Červenka  česky Z 5 5C *
2183011 Projekt I. Martin Dostál, Pavel Hoffman, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jan Skočilas, Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky Z 5 0P+5C *
2183707 Projekt I. Tomáš Jirout  česky Z 5 0P+7C *
2153707 Projekt I. Ondřej Bartoš, Michal Cihlář, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Slavomír Entler, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Jan Melichar, Martin Neužil, Jan Opatřil, Lukáš Pilař, Pavel Skopec, Václav Železný  česky Z 5 0P+7C *
2163033 Projekt IB I. Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal  česky Z 6 0P+4C *
2163034 Projekt IB II. Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  česky Z 6 0P+4C *
2023112 Projekt II Zuzana Budinská, Zdeněk Tolde, Petr Vlčák  Z 5 0P+5C
2323012 Projekt II Zdeňka Jeníková, Petr Špatenka  česky Z 5 0P+5C
2382980 Projekt II – Projekt průmyslového inženýrství Pavel Scholz, Miroslav Žilka  česky KZ 5 13P+52C
2212112 Projekt II. Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ivan Bortel, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd  česky KZ 5 0P+5C *
2153027 Projekt II. Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Jan Melichar, Marek Nedoma, Martin Neužil, Václav Novotný, Jan Opatřil, Lukáš Pilař, Jan Prehradný, Danuše Procházková, Pavel Skopec, Jan Špale, Václav Železný  Z 6 0P+6C
2183026 Projekt II. Jiří Moravec, Jaromír Štancl  česky Z 6 0P+6C
2373132 Projekt II. Milan Hofreiter  česky Z 6 0P+6C *
2163015 Projekt II. Miloš Lain, Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  česky Z 4 0P+5C 2
2132112 Projekt II. Martin Dub, Jan Flek, Martin Havlíček, Jiří Král, František Lopot  česky KZ 5 0P+5C
2313112 Projekt II. Václav Bauma, Ctirad Novotný, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z 5 0P+5C *
2123112 Projekt II. Tomáš Hyhlík, Michal Schmirler  česky Z 5 0P+5C *
2113112 Projekt II. Ctirad Novotný, Miroslav Španiel  česky Z 5 0P+5C *
2013112 Projekt II. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Jan Karel, Ivana Linkeová, Vladimír Prokop, Petr Sváček  česky Z 5 0P+5C *
2353112 Projekt II. Tomáš Krannich, Tomáš Kratěna, Petr Vavruška, Jaroslav Červenka  česky Z 5 5B *
2332992 Projekt II. Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Lukáš Chrášťanský, Tomáš Gurčík, Jan Havelka, Zdeněk Hazdra, Josef Hejnic, Aleš Herman, Lukáš Holub, Kamil Hylák, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Viktor Kreibich, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Jan Kudláček, Vít Novák, Milan Němec, Maxim Puchnin, Pavel Rohan, František Tatíček, Lukáš Turza, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Ondřej Vrátný, Karolína Výletová, Jindřich Zeman, Jan Čermák, Jaroslav Červený  KZ 4 0P+5C 7
2323013 Projekt III Zdeňka Jeníková  Z 5 0P+5C
2023113 Projekt III Zuzana Budinská, Zdeněk Tolde  Z 10 0P+10C
2183010 Projekt III Lukáš Krátký, Jan Skočilas  česky Z 5 0P+5C
2382981 Projekt III – Projekt systému podnikového řízení Miroslav Žilka  česky KZ 5 13P+52C
2212110 Projekt III. Gabriela Achtenová, Jan Baněček, Petr Bauer, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jolana Heřmanová, Jindřich Hořenín, Michal Jasný, Jan Kalivoda, Jaroslav Kaněra, Josef Kazda, Lukáš Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Lukáš Pacoň, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Jakub Seidl, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd  česky KZ 5 0P+5C *
2132110 Projekt III. Eliška Cézová, Martin Dub, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Jana Jandová, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jiří Král, Jaroslav Křička, František Lopot, Martin Machač, Pavel Malý, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 5 0P+5C Z
2373133 Projekt III. Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  česky Z 5 0P+5C *
2342115 Projekt III. Vladislav Andronov, Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Tomáš Primus, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota,