Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2022/2023

Všechny předměty Fakulta elektrotechnická

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
XP33VID 3D Počítačové vidění Radim Šára  česky ZK 4 2P+2S Z
B6B39TDM 3D modelování David Sedláček  KZ 5 0P+4C+6D Z
B0B39MVR 3D modelování a virtuální realita Tomáš Havlík, David Sedláček, Jiří Žára  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A4B36ACM1 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky I. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM2 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky II. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM3 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky III. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM4 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky IV. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM5 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky V. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys  česky KZ 4 0P+3C *
BE9M04AKP Academic Writing Petra Jennings, Michal Lucki, Dana Saláková  anglicky KZ 2 2C L
BE3M04AWR Academic Writing Petra Jennings, Michal Lucki, Dana Saláková  anglicky KZ 2 2C L
BEV002AKA Acoustic Applications Marek Brothánek, Vojtěch Jandák, Ondřej Jiříček  anglicky KZ 4 2P+2L Z
BEAM31ADA Adaptive signal processing Radoslav Bortel, Vojtěch Illner, Pavel Sovka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BAM31ADA Adaptivní metody zpracování signálů Radoslav Bortel, Pavel Sovka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B2M31ADAA Adaptivní metody zpracování signálů Radoslav Bortel, Vojtěch Illner, Pavel Sovka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M33PAL Advanced Algorithms Marko Genyk-Berezovskyj, Daniel Průša, Martin Svatoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
XEP02ABIO Advanced Biosensor Bohuslav Rezek  anglicky ZK 4 2p+1c Z
BE4M35PAP Advanced Computer Architectures Karel Kočí, Joel Matějka, Pavel Píša  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M32PST Advanced Networking Technologies Leoš Boháč, Zbyněk Kocur  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L Z,L
BE2M37MOTA Advanced areas in image and video technology Karel Fliegel  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M38POS Advanced sensors Michal Dressler, Michal Janošek, Antonín Platil  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE9M38AML Aerodynamics and Mechanics of Flight Jiří Nožička, Jan Roháč, Jakub Suchý  anglicky Z,ZK 6 2P+4L Z
B9M38AML Aerodynamika a mechanika letu Jiří Nožička, Jan Roháč, Jakub Suchý  česky Z,ZK 6 2P+4L Z
BE3M37LRS Aeronautical Radio Systems Pavel Kovář  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M38PSL1 Aircraft Avionics Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE9M38PSL Aircraft Avionics Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE9M38POL Aircraft Propulsion Jan Klesa, Jan Roháč  anglicky Z,ZK 5 3P+1C Z
BE9M38LKS Aircraft Structures and Materials Robert Theiner  anglicky Z,ZK 5 3P+1C Z
B3B04PSA Akademické psaní Jitka Pinková, Dana Saláková  česky KZ 2 2C Z
XP02AMA Aktivní metody v akustice Ondřej Jiříček  ZK 4 2P L
XP37AEM Akustická a elektroakustická měření Libor Husník  anglicky Z,ZK 4 2P+1S L
BV002AKA Akustické aplikace Marek Brothánek, Ondřej Jiříček  česky KZ 4 2P+2L Z
A5M02AKA Akustické aplikace Marek Brothánek, Ondřej Jiříček  KZ 4 2P+2L L
BE5B33ALG Algorithms Marko Genyk-Berezovskyj  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M39APG Algorithms of Computer Graphics Jiří Bittner, Jakub Hendrich, Jiří Žára  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4B33ALG Algoritmizace Roland Fritsch, Lukáš Frána, Marko Genyk-Berezovskyj, Matěj Kafka, Jiří Němeček, Tomáš Omasta, Daniel Průša, Jan Tošner  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A8B14ADP Algoritmizace a programování Radek Havlíček, Jiří Zděnek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B3B33ALP Algoritmy a programování Jan Kybic, Pavel Petráček, Vojtěch Vonásek, Martin Řimnáč, Petr Štěpán  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4M39APG Algoritmy počítačové grafiky Jiří Bittner, Jakub Hendrich, Jiří Žára  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BEAM31ZAS Analog Signal Processing Jiří Hospodka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
A8B31AAC Analogové a aktivní obvody Jiří Hospodka, Tomáš Kouba  česky Z,ZK 6 3P+2S Z
B2M31AEDA Analýza experimentálních dat Petr Krýže, Jan Rusz  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A0B04GA Anglická gramatika Petra Jennings, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04KA Anglická konverzace Sheri Elaine Ballard, Jonathan Michael Daly, Petra Jennings, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Daniel Travis Sawran, Andrea Whyte Baylis  Z 2 2C Z,L
A0B04KA2 Anglická konverzace 2 Sheri Elaine Ballard, Peter Fong-Shing Chiang, Petra Jennings, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Daniel Travis Sawran  Z 2 2C Z,L
XP04AZK Anglický jazyk Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Dana Saláková  anglicky ZK 0 0C Z,L
XP04MIN Anglický jazyk - obhajoba studie Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Dana Saláková  anglicky ZK 0 0C Z,L
XP04A1 Anglický jazyk 1 Petra Jennings, Michal Lucki, Dana Saláková  česky NIC 4C Z,L
B0B04B1K Anglický jazyk B1 - klasifikovaný zápočet Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  KZ 0 0C Z,L
B0B04B11 Anglický jazyk B1-1 Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Hana Procházková, Dana Saláková  Z 0 2C Z
B0B04B12 Anglický jazyk B1-2 Markéta Havlíčková, Dana Saláková  Z 0 2C L
B0B04B2Z Anglický jazyk B2 - zkouška Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  Z,ZK 0 0C Z,L
B0B04B21 Anglický jazyk B2-1 Jonathan Michael Daly, Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  Z 3 2C Z
B0B04B22 Anglický jazyk B2-2 Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  Z 3 2C Z,L
A0B04OA Anglický odborný jazyk Jonathan Michael Daly, Petra Jennings, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik  Z 2 2C Z,L
BE2M17ANT Antennas Pavel Hazdra, Jan Kraček, Miloš Mazánek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
B2M17ANT Antény Pavel Hazdra, Jan Kraček, Miloš Mazánek  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A8M17AEC Antény a elektromagnetická kompatibilita Pavel Hazdra, Jan Kraček, Miloš Mazánek  česky Z,ZK 5 3P+1L L
B1M13AEZ Aplikace elektrochemických zdrojů Pavel Hrzina, Václav Papež, Tomáš Reichl  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BAM17EPM Aplikace elektromagnetických polí v medicíně Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP34AT Aplikace nástrojů TCAD Jan Voves  česky ZK 4 2P+2C L
A0B38APH Aplikace programovatelných hradlových polí Radek Sedláček  česky KZ 5 1P+3L Z
B1M13ASS Aplikace solárních systémů Vítězslav Benda, Tomáš Finsterle, Jakub Holovský, Pavel Hrzina, Ladislava Černá  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B4M38AVS Aplikace vestavných systémů Jan Fischer, Radek Sedláček  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP37AEA Aplikovaná elektroakustika Petr Honzík  anglicky ZK 4 2P+2L Z
XP32AKR Aplikovaná kryptografie Tomáš Vaněk  česky ZK 4 4P + 0S L
BAB37APO Aplikovaná optika Jan Bednář, Lukáš Krauz, Petr Páta  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BAM31AOL Aplikovaná optoelektronika v lékařství Jan Havlík, Zdeněk Horčík  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP17APL Aplikovaná optoelektronika v lékařství Vladimír Blažek, Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C Z
BE4M38AVS Application of Embedded Systems Radek Sedláček  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
AE2M32VAD Applications Development and DSP Robert Bešťák, Iyad Khuder  anglicky Z,ZK 5 2P + 2L L
BE2M37ART Architecture of Radio Receivers and Transmitters Josef Dobeš, Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B35APO Architektura počítačů Roman Bartosiňski, Jakub Dupák, Miroslav Hanák, Jan Kaisrlík, Karel Kočí, Filip Kučera, Rostislav Lisový, Petr Martinec, Martin Prudek, Pavel Píša, František Vacek, Martin Vajnar, Petr Čížek, Petr Štěpán, Richard Šusta  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B2M37ART Architektura rádiových přijímačů a vysílačů Josef Dobeš, Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP36ASP Architektura symbolických počítačů Josef Kolář, Neurčen  ZK 4 2P+2S L
XP37ARA Architekturní akustika Libor Husník  česky ZK 4 2P+2S L
BE4M36UIR Artificial Intelligence in Robotics Stefan Edelkamp, Jan Faigl, Tomáš Kroupa, Jiří Kubík, David Milec, Miloš Prágr, Jakub Sláma, David Valouch  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BV002ASF Astrofyzika Petr Kulhánek, Milan Červenka  česky KZ 4 2P+2C L
BE2M99ZVT Audio Technology 1 Libor Husník, Vojtěch Jandák, Ondřej Jiříček, František Rund  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE2M37ZV2A Audio Technology 2 Libor Husník, František Rund  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2B37AVT Audiovisual Technology Martin Bernas, Libor Husník, Ondřej Klimeš, Miloš Klíma, Petr Páta, František Rund, Adam Zizien  anglicky KZ 4 2P+2L L
B2B37AVT Audiovizuální technika Jan Bednář, Martin Bernas, Petr Honzík, Libor Husník, Miloš Klíma, Petr Páta, František Rund, Adam Zizien  česky KZ 4 2P+2L L
BD5B37AVT Audiovizuální technika Libor Husník, Miloš Klíma, Petr Páta, František Rund  česky Z,ZK 4 14KP+6KL L
BE5B35ARI Automatic Control Tomáš Haniš, Martin Hromčík, Daniel Robert Wagner  anglicky Z,ZK 7 4P+2L L
XP36APL Automatické plánování Lukáš Chrpa, Stefan Edelkamp  ZK 4 2P Z,L
B3B35ARI1 Automatické řízení Jan Belák, Vít Cibulka, Denis Efremov, Tomáš Haniš, Martin Hromčík, Viktor-Adam Koropecký, David Vošahlík, Michael Šebek, Jan Švancar  česky Z,ZK 6 4P+2L L
B3B35ARI Automatické řízení Vít Cibulka, Denis Efremov, Jindřich Fuka, Tomáš Haniš, Jan Hauser, Martin Hromčík, Viktor-Adam Koropecký, Tomáš Michálek, David Vošahlík, Michael Šebek  česky Z,ZK 7 4P+2L L
B3M38ASE Automobilové senzory a sítě Michal Dressler, Michal Janošek, David Novotný, Jiří Novák, Antonín Platil, Jan Sobotka  česky Z,ZK 6 2P+2L L
BE3M35RSA Automotive Control Systems Tomáš Haniš  anglicky Z,ZK 6 2P+2S
BE3M38ASE Automotive sensors and networks David Novotný, Jiří Novák, Antonín Platil, Jan Sobotka  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE3M33ARO1 Autonomní robotika Ruslan Agishev, Bedřich Himmel, Václav Hlaváč, Vít Krátký, František Nekovář, Tomáš Petříček, Vojtěch Vonásek, Karel Zimmermann  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
B3M33ARO1 Autonomní robotika Ruslan Agishev, Bedřich Himmel, Václav Hlaváč, Vít Krátký, František Nekovář, Tomáš Petříček, Vojtěch Vonásek, Karel Zimmermann  česky Z,ZK 6 2P+2L L
32BBB BBB, toto je fiktivní předmět Pavel Bezpalec, Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Leoš Boháč, Zdeněk Brabec, Jaroslav Burčík, Jiří Chod, Petr Hampl, Jaromír Hrad, Jiří Hájek, Tomáš Hégr, Petr Jareš, František Kadlec, Lukáš Kencl, Zbyněk Kocur, Ján Kučerák, František Křížovský, Pavel Lafata, Michal Lucki, Dušan Maga, Marek Nevosad, Ivan Pravda, Jaroslav Svoboda, Jiří Sýkora, Pavel Troller, Zdeněk Vaníček, Tomáš Vaněk, Jiří Vodrážka, Lukáš Vojtěch, Ondřej Vondrouš, Miroslav Vondrák, Pavel Zahradník, Tomáš Zeman, Martin Černý, Boris Šimák  česky NIC 2+2s Z,L
BEBPP10 Bachelor project Jiří Jakovenko  anglicky Z 10 Z,L
BEBPP20 Bachelor project Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  anglicky Z 20
BEEZZ Basic health and occupational safety regulations Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová  anglicky Z 0 2BP+2BC Z
B2M32BTSA Bezdrátové technologie Zdeněk Bečvář, Ivan Eroshkin, Zbyněk Kocur, Pavel Mach, Aida Madelkhanova, Marek Neruda, Mohammadsaleh Nikooroo, Jan Plachý, Tomáš Straka, Lukáš Vojtěch  česky Z,ZK 6 2P + 2L L
BEZB Bezpečnost práce v elektrotechnice pro bakaláře Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová  česky Z 0 2BP+2BC Z,L
BEZM Bezpečnost práce v elektrotechnice pro magistry Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Pavel Mlejnek, Ivana Nová, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  česky Z 0 2BP+2BC Z
B4M36BSY Bezpečnost systémů Sebastián García, Ondřej Lukáš, Tomáš Pevný, Maria Rigaki, Veronica Valeros  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B9M36BEP Bezpilotní prostředky Milan Rollo  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BE0M33BDT Big Data Technologies Alisa Benešová, Jan Hučín, Michal Janeček, Petr Paščenko, Sergii Stamenov, Marek Sušický  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
BAB02BFY Biofyzika Vratislav Fabián, Jaroslav Jíra, Lukáš Matera, Yegor Mikhailov, Ladislav Sieger  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BEAM36BIN Bioinformatics Jiří Kléma, Petr Ryšavý  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BAM36BIN Bioinformatika Jáchym Barvínek, Jiří Kléma, Petr Ryšavý  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M36BIN Bioinformatika Jáchym Barvínek, Jiří Kléma, Petr Ryšavý  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BEAM31BSG Biological signals Petr Ježdík, Michal Novotný, Roman Čmejla  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BAM31BSG Biologické signály Jan Vimr, Roman Čmejla  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A5M17BUP Biologické účinky elektromagnetického pole Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky KZ 4 2P+2L L
BAB34BSP Biomedicínské sensory prakticky Adam Bouřa, Alexandr Laposa  česky KZ 4 2P+2L Z
A6M34BMS Biomedicínské senzory Adam Bouřa, Miroslav Husák  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
A6M33BIO Biometrie Eduard Bakštein, Vojtěch Franc, Jan Macek, Daniel Novák, Petr Pollák, Jakub Schneider  česky KZ 4 2P+2C Z
BEAM02BIO Biosensors Bohuslav Rezek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BAM02BIO Biosenzory Štěpán Potocký, Bohuslav Rezek  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE5B16EPD Business Economics Blanka Kučerková, Michaela Makešová, Tomáš Podivínský, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  anglicky KZ 4 2P+2S Z,L
B04BEN Business English Petra Jennings, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik  Z 2 2C Z,L
BE5B99CPL C Programming Language Jan Blaha, Jan Faigl, Tomáš Krajník, Yuliia Prokop, Jiří Ulrich  anglicky Z,ZK 6 2P+2C+5D Z
BE2M17CADA CAD in HF Technique Milan Polívka, Pavel Staněk, Zbyněk Škvor  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M17CADA CAD ve VF technice Milan Polívka, Pavel Staněk, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B01MA1 Calculus 1 Paola Vivi  anglicky Z,ZK 7 4P+2S Z
BE5B01MA2 Calculus 2 Petr Habala, Paola Vivi  anglicky Z,ZK 7 4P+2S L
BAB02CHE Chemie pro bioinženýrství Róbert Obertík, Martin Pižl  česky Z,ZK 3 2P+1L Z
BE3B38OTE Circuit Technology Jan Holub  anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
BE3B38OTE1 Circuit Technology Jan Holub  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
AE0B38OCP Circuits of Digital Instruments Jan Holub, Yann Kowalczuk  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE2M37KDKA Coding in Digital Communications Jan Sýkora  anglicky Z,ZK 6 3P+1C L
BE3M35KOA Combinatorial Algorithms Zdeněk Hanzálek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M35KO Combinatorial Optimization Ondřej Benedikt, Zdeněk Hanzálek, Anna Minaeva, István Módos, Antonín Novák, Marek Vlk  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
AE1B37KEL Communication and Electronics Josef Dobeš, Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  anglicky KZ 4 2P+2L Z
BE4M36KBE Communications Security Jaroslav Burčík, Jaromír Hrad, Tomáš Komárek, Peter Macejko, Ivan Pravda, Martin Rehák, Tomáš Vaněk  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
BE2M37KASA Compression of Images and Signals Karel Fliegel, František Rund, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M36MAS Computational Game Theory Branislav Bošanský, Michal Jakob, Tomáš Kroupa, Ondřej Kubíček, Michal Pěchouček, Tomáš Votroubek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M39VG Computational Geometry Petr Felkel  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
XEP35CMS Computational Methods for Materials Science Antonio Cammarata, Paolo Nicolini  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
BE5B35APO Computer Architectures Jan Kaisrlík, Karel Kočí, Pavel Píša, Martin Vajnar, Jiří Vlasák, Richard Šusta  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE4M38KRP Computer Communication Interfaces Jiří Novák, Jan Sobotka  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE0M39PGR Computer Graphics Jaroslav Sloup  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4B38PSIA Computer Networks Jan Holub, Jiří Novák, Jan Sobotka, Ján Tomlain  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE4M33MPV Computer Vision Methods Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Dmytro Mishkin, Filip Naiser, Lukáš Neumann, Georgios Tolias, Jan Čech  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B32PKS Computer and Communication Networks Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Zbyněk Kocur, Tomáš Vaněk  anglicky Z,ZK 6 2P + 2C Z
BE3M35CSA Control Systems for Aircraft and Spacecraft Martin Hromčík  anglicky Z,ZK 7 2P+2L Z
BE1M14REP Control and Regulation of Electric Drives Radek Havlíček, Evžen Thöndel  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
AE0B16FIP Corporate Finance Martin Beneš  anglicky Z,ZK 4 2P+2S Z,L
BE2M34ZETA Custom Electronics Design Vladimír Janíček  anglicky KZ 6 2P+2L Z
BE5B33KUI Cybernetics and Artificial Intelligence Filipe Gama, Jana Kostlivá, Petr Pošík, Tomáš Svoboda  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
AE0B04C0 Czech Language 0 Markéta Havlíčková, Dana Saláková  anglicky Z 2 2C *
AE04C1 Czech Language 1 Markéta Havlíčková, Dana Saláková  anglicky Z 2 2C Z,L
BE2B32DAT Data Networks Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Petr Hampl, Ján Kučerák, Tomáš Zeman  anglicky Z,ZK 4 2P + 2L Z,L
BE4M39DPG Data Structures for Computer Graphics Vlastimil Havran  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
BE3M38SPD1 Data acquisition and transfer Stanislav Drozd, Radislav Šmíd  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE4M36DS2 Database systems 2 Yuliia Prokop  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B36DBS Databázové systémy Bogdan Kostov, Ingrid Nagyová, Yuliia Prokop, Matej Uhrín, Martin Řimnáč  česky Z,ZK 6 2P+2C+4D L
B4M36DS2 Databázové systémy 2 Yuliia Prokop  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B6B36DSA Datové struktury a algoritmy Jan Drchal, Ingrid Nagyová, Karel Richta  Z,ZK 6 2P+3C+3D L
B4M39DPG Datové struktury počítačové grafiky Vlastimil Havran  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
B2B32DATA Datové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Ivan Eroshkin, Petr Hampl, Jiří Holeček, Petr Jareš, Zbyněk Kocur, Ján Kučerák, Ondřej Votava  česky KZ 5 2P + 2L Z
BD5B32DAT Datové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč  česky Z,ZK 4 14P + 6L Z
BEV033DLE Deep Learning Boris Flach, Oleksandr Shekhovtsov, Jan Šochman  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
XP13DEZ Degradační procesy elektrických zařízení David Bušek, Karel Dušek, Ivan Kudláček  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BE2M34NIS Design of Integrated Circuits Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
XP34ORD Detektory a detekce optického záření Vítězslav Jeřábek  česky ZK 4 2P+2C L
BE1M16RES Development of Energy Systems Rostislav Krejcar  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE3M38DIT1 Diagnostics and Testing Stanislav Drozd, Radislav Šmíd  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M32DMT Diagnostika a měření v telekomunikacích Petr Jareš, Zbyněk Kocur, Jiří Vodrážka, Ondřej Vondrouš  česky Z,ZK 6 2P + 2L L
B3M38DIT1 Diagnostika a testování Stanislav Drozd, Ondrej Tereň, Radislav Šmíd  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3M38DIT Diagnostika a testování Stanislav Drozd, Ondrej Tereň, Radislav Šmíd  česky Z,ZK 7 3P+2L L
XP02DP Diagnostika plazmatu Pavel Kubeš, Karel Řezáč  ZK 4 2P+2C L
B2M32DSAA Diagnostika síťových aplikací Matej Cibuľa, Radek Mařík  česky Z,ZK 6 2P + 2C Z
XP35DTF Diagnostika tenkých vrstev Tomáš Polcar  anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
B0B01DRN Diferenciální rovnice a numerika Josef Dvořák, Daniel Gromada, Petr Habala, Karel Pospíšil  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BD5B01DRN Diferenciální rovnice a numerika Petr Habala  česky Z,ZK 6 14KP+6KC L
BE5B01DEN Differential Equations&Numerical Methods Petr Habala  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
BE2M37DKM Digital Communications Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  anglicky Z,ZK 6 3P+1C Z
BE4M33DZO Digital Image Ondřej Drbohlav, Vojtěch Pánek, Daniel Sýkora, Jan Čech, Radoslav Škoviera  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M31DSPA Digital Signal Processing Petr Pollák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2B32DIT Digital Technique Pavel Lafata, Michal Lucki, Tomáš Straka  anglicky Z,ZK 4 2P + 2L Z,L
A8B37DCMA Digitální komunikace Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 3P+1C Z
B2M37DKM Digitální komunikace Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 3P+1C Z
B4M33DZO Digitální obraz Ondřej Drbohlav, Vojtěch Pánek, Daniel Sýkora, Jan Čech, Radoslav Škoviera  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
B2B32DITA Digitální technika Pavel Lafata, Tomáš Zeman  česky KZ 4 2P + 2L Z
BD5B32DIT Digitální technika Pavel Lafata  česky Z,ZK 4 1P + 1L Z
A8B37DIT Digitální technika Petr Skalický, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B2M37DTRA Digitální televize a rozhlas Martin Bernas, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A8B32DSP Digitální zpracování signálu Pavel Zahradník, Boris Šimák  česky Z,ZK 5 3P + 1L Z
B1M14DEP Digitální řízení elektrických pohonů Jan Bauer, Filipp Frolov, Miroslav Lev, Pavel Mňuk, Jiří Zděnek  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP32DKS Dimenzování komunikačních sítí Petr Hampl  česky ZK 4 2P + 2C+ 2D L
BE3M35DIP Diploma Thesis   anglicky Z 30 22S L
BE5B01DMG Discrete Mathematics and Graphs Marie Demlová, Daniel Gromada  anglicky Z,ZK 5 3P+1S Z
B4B01DMA Diskrétní matematika Petr Habala  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
A8B01DMG Diskrétní matematika a grafy Marie Demlová  česky Z,ZK 5 3P+1S Z
B1M15DEE Distribuce elektrické energie Zdeněk Müller, Josef Tlustý, Jiří Vodrážka, Martin Čerňan  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
XP33DID Distribuovaná umělá inteligence Lenka Lhotská  česky ZK 4 2P+1S Z
B2M32DSVA Distribuované systémy a výpočty Peter Macejko  česky Z,ZK 6 2P + 2C Z
B6B32DSV Distribuované systémy a výpočty Lukáš Kencl, Peter Macejko  Z,ZK 5 2P + 2L + 4D Z
XP36DSV Distribuovaný výpočet Jan Janeček  ZK 4 2P Z
BE2M32DSVA Distributed Computing Peter Macejko  anglicky Z,ZK 6 2P + 2C Z
BE1M15DEE Distribution of Electrical Energy Safwan Ghanem, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD1M16DES Dopravní energetické systémy Miroslav Vítek  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
B1M16DES Dopravní energetické systémy Miroslav Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE3M35DRS Dynamics and Control of Networks Kristian Hengster-Movric  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3M35DRS Dynamika a řízení sítí Kristian Hengster-Movric  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
RM35DRS Dynamika a řízení sítí Erik Derner, Kristian Hengster-Movric  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP14DES Dynamika elektrických strojů Miroslav Chomát  ZK 4 2P+2C Z
XP38EMC EMC distribuovaných systémů Jan Holub  česky ZK 4 2P+2C Z
BE1M16EKL Ecology and Economy Jiří Bím, Jaroslav Knápek  anglicky Z,ZK 5 3P+1S Z
BE1M13EKP Ecology and Materials Branislav Dzurňák, Michael Fridrich, Eva Horynová, Ivan Kudláček, Jan Weinzettel, Zuzana Šaršounová, Pavel Žák  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE1M16EKM Econometrics and economic applications Lubomír Lízal, Šerzod Tašpulatov  anglicky Z,ZK 4 2P+2S L
BE1M16EVE Economics of Power Generation Martin Beneš  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
BE1M16EUE1 Economy of Energy Use Jiří Beranovský, Michaela Valentová  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
BE1M16EKE1 Economy of Power Industry Pegah Alaee, Július Bemš, Martin Horák, Tomáš Králík, Jiří Vašíček  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
XP16EES Efektivnost v energetických systémech Tomáš Králík, Oldřich Starý  česky ZK 4 2P+4D Z,L
B4M36ESW Efektivní software Marek Cuchý, Joel Matějka, Michal Sojka, Jiří Vlasák, David Šišlák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M36ESW Effective Software Marek Cuchý, Joel Matějka, Michal Sojka, Jiří Vlasák, David Šišlák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BD1M16EKL Ekologie a ekonomika Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 21KP+3KS Z
B1M16EKL Ekologie a ekonomika Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 3P+1S Z
BV002EKE Ekologie a ekotechnika Rudolf Bálek, Štěpán Potocký  česky KZ 3 2P+1L L
B1M13EKP Ekologie a materiály Branislav Dzurňák, Michael Fridrich, Eva Horynová, Ivan Kudláček, Anna Pražanová, Petr Veselý, Jan Weinzettel  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BD1M13EKP Ekologie a materiály Ivan Kudláček  česky Z,ZK 5 14KP+6KC Z
BD1M16EKM Ekonometrie a ekonomické aplikace Lubomír Lízal, Šerzod Tašpulatov  česky Z,ZK 4 14KP+6KS L
B1M16EKM Ekonometrie a ekonomické aplikace Lubomír Lízal, Šerzod Tašpulatov  česky Z,ZK 4 2P+2S L
B1M16EKE1 Ekonomika elektroenergetiky Lukáš Janota, Tomáš Králík, Adam Kubín, Oldřich Starý, Jiří Vašíček  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BD1M16EKE1 Ekonomika elektroenergetiky Tomáš Králík, Oldřich Starý, Jiří Vašíček  česky Z,ZK 5 14KP+6KC L
B1B16EOB Ekonomika ochran před bleskovými výboji Jan Mikeš  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B2B16EPO Ekonomika podnikání Blanka Kučerková, Oldřich Starý, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  česky KZ 4 2P+2S Z
B1M16EUE1 Ekonomika užití energie Jiří Beranovský  česky Z,ZK 5 2P+2S L
BD1M16EUE1 Ekonomika užití energie Jiří Beranovský  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
A5M16EUE Ekonomika užití energie Jiří Beranovský  česky KZ 4 3P+1C Z
XP16ERE Ekonomika výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů energie Jaroslav Knápek  česky ZK 4 2P+4D
BD1M16EVE Ekonomika výroby energie Martin Beneš  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16EVE Ekonomika výroby energie Martin Beneš  česky Z,ZK 5 2P+2S L
BE1M14ESP Electric Machinery and Apparatus Miroslav Chomát, Michal Košík, Pavel Mindl, Pavel Skarolek  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE5B14SP1 Electric Machinery and Apparatus 1 Miroslav Chomát, Tomáš Haubert, Michal Košík, Pavel Mindl  anglicky Z,ZK 5 3P+2L L
BE1M15ETT Electrical Heat Jan Kyncl  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1M15ELS Electrical Light Marek Bálský, Tomáš Veselka, Petr Žák, Petr Žák  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE1B38EMA Electrical Measurements and Instrumentation Jakub Svatoš  anglicky KZ 5 2P+2L L
BE2B38EMB Electrical Measurements and Instrumentation Jakub Svatoš  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE5B17EMT Electromagnetic Field Theory Pavel Hazdra, Jan Macháč, Zbyněk Škvor  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
BE5B34ELP Electron Devices Adam Bouřa, Julius Foit, Pavel Hazdra  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
AE0M34EZS Electronic Security Systems Miroslav Husák  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE2M34EZSA Electronic Security Systems Miroslav Husák, Tomáš Teplý  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B2B38EMBA Elektrická měření Vladimír Haasz, František Mazánek, Jaroslav Roztočil, Jakub Svatoš  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BD5B38EMA Elektrická měření Vladimír Haasz  česky KZ 5 14P+6L L
B2B38EMB Elektrická měření Vladimír Haasz, František Mazánek, Jaroslav Roztočil, Jakub Svatoš  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B1B38EMA Elektrická měření Vladimír Haasz, Petr Kašpar, František Mazánek, Radek Sedláček, Jakub Svatoš, Ondrej Tereň, Ján Tomlain  česky KZ 5 2P+2L L
B1B31EOS Elektrické obvody Jiří Hospodka, Martin Pokorný, Michal Šimek  česky Z,ZK 6 3P+2S Z
B1M14EPT1 Elektrické pohony a trakce Jan Bauer, Jiří Lettl, Ondřej Lipčák  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B3B14EPR Elektrické pohony pro automatizaci a robotiku Jan Bauer, Miroslav Chomát, Vít Hlinovský, Ondřej Lipčák, Jan Stejskal, Stanislav Tomášek  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A8B17EFC Elektrické pole a obvody Ivan Zemánek, Zbyněk Škvor  KZ 4 2P+1S L
B1M14ESP Elektrické stroje a přístroje Jan Bauer, Karel Buhr, Vít Hlinovský, Pavel Mindl, Pavel Mňuk, Stanislav Tomášek  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BD1M15ELS Elektrické světlo   česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
B1M15ELS Elektrické světlo Marek Bálský, Tomáš Veselka, Petr Žák  česky Z,ZK 5 2P+2L L
A5M15ES1 Elektrické světlo 1 Marek Bálský, Michal Kozlok, Petr Žák, Petr Žák  česky KZ 4 2P+1S Z
XP02EVA Elektrické výboje a jejich aplikace Pavel Kubeš  ZK 4 3P Z
XP34ETS Elektrický transport v polovodičích Jan Voves  česky ZK 4 2P+2C Z
B2B17ELD Elektrodynamika Lukáš Jelínek, Jan Kraček, Vítězslav Pankrác, Miloslav Čapek, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 4 2P+2C L
A8B17ELD Elektrodynamika Lukáš Jelínek, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 5 3P+1S L
B1B15EN11 Elektroenergetika 1 Ladislav Musil, Zdeněk Müller, Jan Votava  česky Z,ZK 5 3P+2S L
B1B15EN2 Elektroenergetika 2 Zdeněk Müller, Jan Votava, Martin Čerňan  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B1B15EN3 Elektroenergetika 3 Marek Bálský, Jan Kyncl, Jan Rimbala, Jan Votava, Petr Žák, Petr Žák  česky KZ 4 2P+2L Z
XP14EMC Elektromagnetická kompatibilita Zdeněk Čeřovský  česky ZK 4 2P+2C Z
B2B17EMPA Elektromagnetické pole Pavel Hazdra, Ladislav Oppl, Vítězslav Pankrác  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD5B17EMP Elektromagnetické pole Jan Macháč, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
B1B17EMP Elektromagnetické pole Ladislav Oppl, Vítězslav Pankrác  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
A8B38EME Elektronická měření Jan Holub, Petr Kašpar, Jakub Svatoš  česky KZ 4 2P+1L L
A8B34EOD Elektronické a optoelektonické součástky Pavel Hazdra  česky Z,ZK 6 3P+2L Z
BD5B31EO1 Elektronické obvody 1 Roman Čmejla  česky Z,ZK 5 14KP+6KC L
B2B31EO1 Elektronické obvody 1 Jan Havlík, Jiří Hospodka, Tomáš Kouba, Martin Pokorný  česky Z,ZK 4 2P+2L Z,L
B2B31EO2 Elektronické obvody 2 Jiří Hospodka  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BD5B31EO2 Elektronické obvody 2 Jiří Hospodka, Jiří Náhlík  česky Z,ZK 5 14KP+6KC Z
B2B34ELPA Elektronické prvky Pavel Hazdra, Jan Novák, Tomáš Teplý, Vít Záhlava  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B3B31EPO Elektronické prvky a obvody Jan Havlík, Jiří Hospodka, Tomáš Kouba  česky Z,ZK 6 4P+2L Z
B2M34EZSA Elektronické zabezpečovací systémy Adam Bouřa, Miroslav Husák, Jan Novák, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A5M34EZS Elektronické zabezpečovací systémy Miroslav Husák, Jan Novák, Tomáš Teplý  česky KZ 4 3P+1L Z
A0M34EZS Elektronické zabezpečovací systémy Miroslav Husák, Jan Novák, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BD5B34EPS Elektronika Lubor Jirásek  česky KZ 4 14KP+6KL L
A5M34ELE Elektronika Adam Bouřa, Alexandr Laposa  česky KZ 4 3P+1L L
B2B99EKP Elektronika a komunikace prakticky Viktor Adler, Pavel Bezpalec, Vladimír Janíček, Jiří Svatoň  česky KZ 4 2P+2L Z
B1B34EPS Elektronika pro silnoproud Adam Bouřa, Vladimír Janíček, Jan Novák, Tomáš Teplý  česky KZ 4 2P+2L Z
BD1M15ETT Elektrotepelná technika Jan Kyncl  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
B1M15ETT Elektrotepelná technika Jan Kyncl, Jan Rimbala  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD1M15ENY Elektrárny   česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M15ENY Elektrárny Stanislav Bouček, Zdeněk Müller, Jan Votava, Martin Čerňan, Jan Špetlík  česky Z,ZK 5 2P+2S L
B4B17EAM Elektřina a magnetismus Pavel Hazdra, Jan Kraček, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M15PPE1 Elements and Operation of Electrical Power Systems Ghaeth Abdulhamid Fandi, Jan Hlaváček, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
B0M16EBE Energetická bezpečnost Václav Bartuška, Jaroslav Knápek  česky ZK 2 2P+0S Z
B1B15EPR1 Energetické projektování Stanislav Bouček, Zdeněk Müller  česky KZ 5 2P+2S L
BE1M15IAP Engineering Applications Jan Kyncl, Ladislav Musil  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
B6B36EAR Enterprise architektury Petr Aubrecht, Miroslav Holeček, Petr Křemen, Martin Ledvinka, Martin Řimnáč  KZ 5 2P+2C+2D Z
BEV002EKE Environmental Engineering Rudolf Bálek, Štěpán Potocký  anglicky KZ 3 2P+1L L
BEV002ZIP Environmental Science Rudolf Bálek, Štěpán Potocký  anglicky ZK 2 2P Z
B1M16ENI Environmentální inženýrství Jan Mikeš  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
BE3M35OFD Estimation, Filtering and Detection Vladimír Havlena, Jaroslav Tabaček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE9M35OFD Estimation, Filtering and Detection Vladimír Havlena  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
B0B16ET1 Etika 1 Vladimír Slámečka  česky KZ 4 2P+2C Z
A0M33EOA Evoluční optimalizační algoritmy Petr Pošík  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
AE0B38APH FPGA Applications Radek Sedláček  anglicky KZ 5 1P+3L Z
BE2M17VOT Fiber Optic Technology Matěj Komanec, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B16FIL Filozofie Peter Zamarovský  česky ZK 2 2P+0S Z,L
B0B16FI1 Filozofie 1 Peter Zamarovský  česky KZ 4 2P+2S Z
B0M16FIL Filozofie 2 Peter Zamarovský  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
B6B16FIP Finance a podnikání Oldřich Starý, Jiří Vašíček, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  Z,ZK 5 2P+2S+2D L
A5M16FIP Finance podniku Blanka Kučerková, Oldřich Starý, Jiří Vašíček  česky KZ 4 3P+1C L
BE1M16FIU Financial Accouting Jiří Vašíček, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1M16FIM1 Financial Management Július Bemš, Daniel Běhal, David Kecek, Oldřich Starý  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
BD1M16FIM1 Finanční management Július Bemš, Oldřich Starý  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16FIM1 Finanční management Július Bemš, Tomáš Králík, Oldřich Starý  česky Z,ZK 5 2P+2S L
B1M16FIU Finanční účetnictví Július Bemš, Jiří Vašíček  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE9M35SRL Flight Control Systems Martin Hromčík  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M35SRL Flight Control Systems Martin Hromčík  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP31FON Fonetika řeči a pokročilé hlasové technologie Petr Pollák  česky ZK 4 2P+4D
XP37FOS Fotonické obrazové systémy Petr Páta  anglicky ZK 4 2P+2L+4D Z
A5M13FVS Fotovoltaické systémy Vítězslav Benda, Tomáš Finsterle, Jakub Holovský, Ladislava Černá  česky KZ 4 3P+1L Z
XP13FCD Fotovoltaické systémy Vítězslav Benda, Jakub Holovský  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A0B04KF1 Francouzská konverzace 1 Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04KF2 Francouzská konverzace 2 Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04F1 Francouzský jazyk 1 Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04F2 Francouzský jazyk 2 Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04F3 Francouzský jazyk 3 Markéta Havlíčková, Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
BE4B36FUP Functional Programming Niklas Maximilian Heim, Rostislav Horčík, Michal Pěchouček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B31ZEO Fundamentals of Electrical Circuits Jiří Hospodka, Pavel Máša  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1B14ZPO Fundametals of Electric Drives Pavel Kobrle  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
B4B36FUP Funkcionální programování Rostislav Horčík, Michal Pěchouček, Tomáš Votroubek, Matěj Zorek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
XEP33FLO Fuzzy Logic Mirko Navara  anglicky ZK 4 2P+0S L
XP37PAC Fysiologická akustika Petr Maršálek, Václav Vencovský  anglicky ZK 4 2P+4D Z
B3B02FY1A Fyzika 1 Michal Bednařík, Marek Brothánek, Vratislav Fabián, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Daniel Klír, Antonín Krpenský, Lukáš Matera, Vojtěch Munzar, Jan Novotný, Ladislav Sieger, Egor Ukraintsev, Milan Červenka, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 7 4P+1L+2C L
BD5B02FY1 Fyzika 1 Jaroslav Plocek  česky Z,ZK 7 14KP+6KC L
B2B02FY1 Fyzika 1 Marek Brothánek, Václav Bára, Vratislav Fabián, Jaroslav Jíra, Petr Koníček, Petr Kulhánek, Jakub Malíř, Lukáš Matera, Yegor Mikhailov, Jaroslav Plocek, Bohuslav Rezek, Ladislav Sieger, Daniel Urbán, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 8 4P+1L+2C L
B3B02FY1 Fyzika 1 Michal Bednařík, Marek Brothánek, Václav Bára, Vratislav Fabián, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Daniel Klír, Petr Koníček, Antonín Krpenský, Lukáš Matera, Vojtěch Munzar, Jan Novotný, Jaroslav Plocek, Jan Píchal, Ladislav Sieger, Egor Ukraintsev, Daniel Urbán, Milan Červenka, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 6 4P+1L+2C L
B1B02FY1 Fyzika 1 Marek Brothánek, Vratislav Fabián, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Petr Koníček, Lukáš Matera, Štěpán Potocký, Jan Píchal, Zdeněk Remeš, Ladislav Sieger, Martin Vít, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 8 4P+1L+2C L
B2B02FY2 Fyzika 2 Marek Brothánek, Václav Bára, Vojtěch Jandák, Petr Koníček, Antonín Krpenský, Petr Kulhánek, Jakub Malíř, Vojtěch Munzar, Ladislav Sieger, Milan Červenka, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 7 3P+1L+2C Z
BD5B02FY2 Fyzika 2 Jaroslav Plocek  česky Z,ZK 7 14KP+6KC Z
B3B02FY2 Fyzika 2 Oleg Babčenko, Michal Bednařík, Marek Brothánek, Václav Bára, Jakub Cikhardt, Vratislav Fabián, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Jaroslav Jíra, Daniel Klír, Petr Koníček, Antonín Krpenský, Lukáš Matera, Yegor Mikhailov, Ladislav Sieger, Milan Červenka, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 6 3P+1L+2C Z
B1B02FY2 Fyzika 2 Marek Brothánek, Václav Bára, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Daniel Klír, Petr Koníček, Antonín Krpenský, Jakub Malíř, Vojtěch Munzar, Zdeněk Remeš, Ladislav Sieger, Jan Sláma, Martin Vít, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 7 3P+1L+2C Z
XP13FDD Fyzika dielektrik Pavel Mach  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
BV002FPL Fyzika pevných látek Martin Žáček  česky Z,ZK 5 2P+2C L
XPE02FPL Fyzika pevných látek Martin Žáček  anglicky ZK 4 2P+2S L
B2M34SST Fyzika pevných látek Jan Voves  česky Z,ZK 6 3P+1L Z
A8B34SST Fyzika pevných látek Jan Voves  česky Z,ZK 4 3P+1C L
XP02FPL Fyzika pevných látek Jan Píchal, Martin Žáček  ZK 4 2P+2C L
XP34ASD Fyzika pokročilých polovododičových součástek a materiálů Jan Voves  česky ZK 4 1P+3C+3D Z,L
XP13FPD Fyzika polovodičů Vítězslav Benda  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
BAM02FPT Fyzika pro diagnostiku a terapii Vratislav Fabián, Jaroslav Jíra, Yegor Mikhailov, Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky Z,ZK 6 2P+2L
BV002FEN Fyzika pro elektroenergetiku Jakub Cikhardt, Pavel Kubeš  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
FY. ČTVRTKY Fyzikální čtvrtky   NIC
XP37FHA1 Fyziologická, psychologická a hudební akustika 1 Zdeněk Otčenášek  česky ZK 4 2P+0S Z
B0M37FAV Fyziologie a modelování slyšení a vidění Karel Fliegel, Ondřej Klimeš, Miloš Klíma, Petr Maršálek, František Rund, Václav Vencovský  česky Z,ZK 6 2P+2C+4D Z
BAB31GEN Genetika Eduard Kočárek  česky ZK 3 2P Z
B4M33GVG Geometrie počítačového vidění a grafiky Viktor Korotynskiy, Martin Matoušek, Tomáš Pajdla, Vojtěch Pánek, Torsten Sattler, Diana Sungatullina  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M33GVG Geometry of Computer Vision and Graphics Viktor Korotynskiy, Martin Matoušek, Tomáš Pajdla, Vojtěch Pánek, Torsten Sattler, Diana Sungatullina  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B0B39GRT Grafická tvorba Lucie Svobodová  česky KZ 5 2P+2S Z,L
A0B38GRP Grafické programování Pavel Mlejnek  česky Z,ZK 5 1P+3C Z
XEP33GMM Graphical Markov Models Boris Flach  anglicky ZK 4 2P+1S Z
BE1M15TVN High Voltage Engineering Jan Hlaváček  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
B0B16HI1 Historie 1 Milena Josefovičová  česky KZ 4 2P+2S Z
B0B16HTE Historie techniky a ekonomiky Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky ZK 2 2P+0S Z,L
B0B16HT1 Historie vědy a techniky 1 Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky KZ 4 2P+2S Z
B0M16HVT Historie vědy a techniky 2 Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
XP16HIS Historiografie vývoje vědy, techniky a metodologie Zdeněk Beneš, Zdeněk Beneš, Marcela Efmertová  česky ZK 4 2P+2S Z,L
BE0M16HSD History of economy and social studies Marcela Efmertová  anglicky Z,ZK 4 2P+2S Z,L
XP02HS Hlukové studie   ZK 4 1P L
B3M33HRO Humanoidní roboti Matěj Hoffmann, Shubhan Parag Patni, Jakub Rozlivek, Lukáš Rustler, Petr Švarný  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE3M33HRO Humanoidní roboti Matěj Hoffmann, Shubhan Parag Patni, Jakub Rozlivek, Lukáš Rustler, Petr Švarný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE3M35HYS Hybrid Systems Zdeněk Hurák  česky Z,ZK 6 2P+2C
B3M35HYS Hybridní systémy Zdeněk Hurák  česky Z,ZK 6 2P+2C
RM35HYS Hybridní systémy Zdeněk Hurák  česky Z,ZK 6 2P+2C
XP36HS Hypermediální systémy Ivan Jelínek  ZK 4 2P+2S L
BE2M37OBFA Image Photonics Jan Bednář, Lukáš Krauz, Petr Páta  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE2M37OBT Image Technology Karel Fliegel, Miloš Klíma, Petr Páta  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M31IASA Implementace analogových soustav Radoslav Bortel, Josef Dobeš, Jiří Hospodka, Jiří Náhlík, Ondřej Šubrt  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4B39IUR Implementace uživatelských rozhraní Miroslav Macík, Zdeněk Míkovec  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
AE2M37IND Individual Project Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Elena Anisimova, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Jan Bednář, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Václav Bohata, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Eva Fenclová, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Pavel Havránek, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Marcelo Herrera Martinez, Vít Hloušek, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Tomáš Hynek, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Martin Hřebačka, Matthew Chinonso Ibekwe, Ondřej Jakubov, Rudolf Jalovecký, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Tomáš Jindra, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Martin Mašek, Petr Michalec, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jiří Málek, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Michal Pfleger, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Alexandros Pollakis, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, Petr Roule, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Abhimanyu Yadav, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Petr Zatloukal, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Jakub Šimůnek, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Dominik Štorek, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Zdeněk Švachula, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  anglicky KZ 6 4s Z
AE2M32IND Individual Project Robert Bešťák, Jaromír Hrad, Michal Lucki  anglicky KZ 6 0P + 4S Z,L
AE2B37IN1 Individual Project I Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Radoslav Bortel, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Milan Broum, Miroslav Brožíček, Karel Buhr, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Jan Fischer, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Marcelo Herrera Martinez, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Jiří Jakovenko, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Jan Voves, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Martin Šipoš, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Přemysl Šůcha, Václav Žalud, Josef Žikovský  anglicky KZ 3 3S Z
AE2B37IN2 Individual Project II Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Elena Anisimova, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Václav Bohata, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Eva Fenclová, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Pavel Havránek, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Miroslav Hekrdla, Marcelo Herrera Martinez, Vít Hloušek, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Tomáš Hynek, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Martin Hřebačka, Matthew Chinonso Ibekwe, Ondřej Jakubov, Rudolf Jalovecký, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Martin Mašek, Petr Michalec, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jiří Málek, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Michal Pfleger, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Jiří Podlešák, Alexandros Pollakis, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, Petr Roule, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Abhimanyu Yadav, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Petr Zatloukal, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Jakub Šimůnek, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Dominik Štorek, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Zdeněk Švachula, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  anglicky KZ 3 4s Z
BE3M35IDP Individual design project   anglicky Z 8 0P+6S Z
ISP Individuální studijní plán   NIC 0 0s Z,L
BE2M32IBEA Information Security Pavel Bezpalec, Robert Bešťák, Petr Hampl, Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  anglicky Z,ZK 6 2P + 2C L
BE2M32IBE Information Security Robert Bešťák, Petr Hampl, Iyad Khuder, Ján Kučerák, Tomáš Vaněk  anglicky Z,ZK 5 2P + 2C Z
B2M32IBEA Informační bezpečnost Leoš Boháč, Petr Hampl, Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  česky Z,ZK 6 2P + 2C L
BD6B16INS Informační systémy Pavel Náplava  česky KZ 4 14KP+6KS L
B6B16INS Informační systémy Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Zoubek  česky KZ 4 2P+2S+3D L
BE3M38INA Integrated Modular Avionics Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE9M38INA Integrated Modular Avionics Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L
BE2M34SIS Integrated System Structures Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE3M38INA1 Integrated avionics Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
B3M38INA Integrovaná avionika Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B3M38INA1 Integrovaná avionika Jan Roháč, Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B9M38INA Integrovaná avionika Jan Roháč, Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP34IO Integrovaná optika Vítězslav Jeřábek, David Mareš, Václav Prajzler  česky ZK 4 2P+2C Z
B4M34ISC Integrované systémy na čipu Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Jan Novák  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0M39ITT1 Intermediální tvorba a technologie I Roman Berka  česky KZ 6 2P+2L Z
B0B39ITT1 Intermediální tvorba a technologie I Roman Berka  česky KZ 6 2P+2L Z
B0B39ITT2 Intermediální tvorba a technologie II Roman Berka  česky KZ 4 3L L
B0M39ITT2 Intermediální tvorba a technologie II Roman Berka  česky KZ 6 0P+4L L
BEV002UAK Introduction to Acoustics Rudolf Bálek, Vojtěch Jandák, Ondřej Jiříček, Jaroslav Plocek  anglicky KZ 4 2P+2L L
BE4B36ZUI Introduction to Artificial Intelligence Branislav Bošanský, Jaromír Janisch, Vojtěch Jindra, Viliam Lisý, Michal Pěchouček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M36BSY Introduction to Computer Security Sebastián García, Ondřej Lukáš, Tomáš Pevný, Maria Rigaki, Veronica Valeros  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BEAM17EMC Introduction to Electromagnetic Compatibility Tomáš Kořínek, Jan Spáčil  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BEV002UFL Introduction to Laser Physics Jan Píchal  anglicky KZ 4 2P+2L L
B1M15IAP Inženýrské aplikace Jan Kyncl, Jan Rimbala, Lavr Vetoshkin, Jan Votava  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD1M15IAP Inženýrské aplikace Jan Kyncl  česky Z,ZK 5 14KP+6KC Z
B3B35JVC Jak vyrobit (téměř) cokoli Krištof Pučejdl, Jiří Zemánek  česky KZ 6 2P+4L L
BD1M13JAS1 Jakost a spolehlivost Pavel Mach, Martin Molhanec  česky Z,ZK 6 14KP+6KC Z
B1M13JAS1 Jakost a spolehlivost Denis Froš, Pavel Mach, Martin Molhanec  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A0B04JAP Japonština Dana Lisá, Markéta Novotná, Dana Saláková, Vít Ulman  Z 2 2C *
A0B04JAP2 Japonština 2 Dana Lisá, Markéta Novotná, Dana Saláková  Z 2 2C *
B4B01JAG Jazyky, automaty a gramatiky Jiří Demel, Marie Demlová  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
B0B36JUL Julia pro optimalizaci a učení Lukáš Adam, Michaela Mašková, Václav Mácha  česky KZ 4 1P+3C Z
XP33CHM Kapitoly z vyšší matematiky Pavel Pták  anglicky ZK 4 2P
A6M33KSY Kognitivní systémy Michal Vavrečka, Gabriela Šejnová, Karla Štěpánová  česky KZ 4 2P+1C Z
B4M35KO Kombinatorická optimalizace Ondřej Benedikt, Zdeněk Hanzálek, Vilém Heinz, Anna Minaeva, István Módos, Antonín Novák, Marek Vlk  česky Z,ZK 6 3P+2C L
RM35KOA Kombinatorické algoritmy Zdeněk Hanzálek, Antonín Novák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B3M35KOA Kombinatorické algoritmy Zdeněk Hanzálek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B0B01KAN Komplexní analýza Martin Bohata, Jan Hamhalter, Martin Křepela, Zdeněk Mihula  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
B0B01KANA Komplexní analýza Martin Bohata, Jan Hamhalter, Martin Křepela, Zdeněk Mihula  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
B3B01KAT Komplexní analýza a transformace Jan Hamhalter, Josef Tkadlec  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
B3B01KAT1 Komplexní analýza a transformace Jan Hamhalter, Josef Tkadlec  česky Z,ZK 6 4P+2S Z
B2M37KASA Komprese obrazů a signálů Karel Fliegel, František Rund, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B3B38KDS Komunikace a distribuované systémy Jan Holub, Jiří Novák, Jan Sobotka, Ján Tomlain, Michal Špaček  česky Z,ZK 6 4P+2L Z
A1B37KEL Komunikace a elektronika Josef Dobeš, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky KZ 4 2P+2L Z
A2B37KMM Komunikace a měření v multimediální technice Karel Fliegel, Petr Honzík, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 1P+3L+2D Z
A0M32KMP Komunikační a mediální právo Jiří Holeček, Petr Ondráček  česky Z,ZK 4 2P + 2C Z
B4M36KBE Komunikační bezpečnost Jaroslav Burčík, Jaromír Hrad, Peter Macejko, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  česky Z,ZK 6 3P+2C L
B4M38KRP Komunikační rozhraní počítačů Jiří Novák, Jan Sobotka  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B32KTI Komunikační technologie pro IoT Zbyněk Kocur, Marek Neruda, Tomáš Straka, Jiří Vodrážka, Lukáš Vojtěch  česky Z,ZK 5 2P + 2L + 2D Z
B0B13KEO Konstrukce a realizace elektronických obvodů Michal Brejcha, Václav Papež  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BAM38KLS Konstrukce lékařských systémů Jan Holub, Radek Sedláček  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A0B32KTE Konstrukce telekomunikačních zařízení Pavel Hnyk, Lukáš Kvarda, Marek Neruda, Lukáš Vojtěch, Tomáš Zitta  česky KZ 4 2P + 2L L
B1M13MAD Kontrolní metody a testování v elektrotechnologii Karel Dušek, Vilém Koblížek, Pavel Mach, Radek Procházka  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP35CCM1 Kooperativní řízení multiagentních systémů Kristian Hengster-Movric  anglicky ZK 4 2P+2C
B3M37KIN Kosmické inženýrství Kristian Hengster-Movric, Martin Hromčík, René Hudec, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Petr Ondráček, Martin Urban, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B6B32KAB Kryptografie a bezpečnost Petr Hampl, Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  Z,ZK 5 2P + 2L + 2D Z
BD6B32KAB Kryptografie a bezpečnost Tomáš Vaněk  Z,ZK 5 14P + 6C Z
B0M32KSB Kryptografie a síťová bezpečnost Petr Hampl, Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  česky Z,ZK 6 2P+2L+4D Z
XP34CNO Krystaloptika a nelineární optika Vítězslav Jeřábek, Jiří Čtyroký  česky ZK 4 2P+2C Z,L
XP16ECM1 Kvantitativní výzkumné metody v ekonomii 1 Lubomír Lízal  česky ZK 4 2P+4D Z
B0M36QUA Kvantové počítání Bengt Arne Johannes Hansson Aspman, Georgios Korpas, Jakub Mareček, German Martinez Matilla  anglicky Z,ZK 5 2P+2C+2D L
B3B33KUI Kybernetika a umělá inteligence Jana Kostlivá, Petr Pošík, Zdeněk Straka, Tomáš Svoboda, Petr Švarný  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M37KDKA Kódování v digitálních komunikacích Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 3P+1C L
B3B35LAR Laboratoře aplikované elektroniky a řízení Martin Hlinovský, Filip Vodrážka  česky KZ 4 0P+4L L
RB38LPE Laboratoře průmyslové elektroniky Michal Dressler, Tomáš Drábek, Jan Fischer, Michal Janošek, Vojtěch Petrucha  česky KZ 4 0P+4L L
B3B38LPE1 Laboratoře průmyslové elektroniky Michal Dressler, Tomáš Drábek, Jan Fischer, Michal Janošek, Vojtěch Petrucha  česky KZ 4 0P+4L L
B3B38LPE Laboratoře průmyslové elektroniky a senzorů Michal Dressler, Tomáš Drábek, Jan Fischer, Michal Janošek, Vojtěch Petrucha  česky KZ 4 0P+4L L
B3B33LAR Laboratoře robotiky Pavel Krsek, Vladimír Petrík, Libor Wagner  česky KZ 4 0P+4L L
XP37LN Letecká navigace František Vejražka  česky ZK 4 2P+2S L
B9M38LKS Letecké konstrukce a stavba letadel Robert Theiner  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
B3M37LRS Letecké rádiové systémy Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE5B01LAL Linear Algebra Paola Vivi  anglicky Z,ZK 8 4P+2S Z
BE3M35LSY Linear Systems Petr Hušek  anglicky Z,ZK 8 4P+2C Z
BE3M35LSY1 Linear Systems Petr Hušek  anglicky Z,ZK 6 3P+2S Z
B0B01LAGA Lineární algebra Matěj Dostál, Daria Dunina, Josef Dvořák, Karel Pospíšil, Vladimír Puš, Jiří Velebil, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
BD5B01LAG Lineární algebra Alena Gollová, Jiří Velebil  česky Z,ZK 8 28KP+6KC Z
B0B01LAG Lineární algebra Matěj Dostál, Josef Dvořák, Daniel Gromada, Dominik Krasula, Matouš Pikous, Karel Pospíšil, Jiří Velebil  česky Z,ZK 8 4P+2S Z
A8B01LAG Lineární algebra Matěj Dostál, Josef Dvořák, Karel Pospíšil, Vladimír Puš, Jiří Velebil  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
B6B01LAG Lineární algebra Matěj Dostál, Alena Gollová, Dominik Krasula, Vladimír Puš, Jiří Velebil  Z,ZK 7 4P+2C+2D L
XP35LMI1 Lineární maticové nerovnosti Didier Henrion  anglicky ZK 4 2P+2C
B3M35LSY1 Lineární systémy Denis Efremov, Petr Hušek, Viktor-Adam Koropecký  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
B3M35LSY Lineární systémy Vít Cibulka, Denis Efremov, Petr Hušek  česky Z,ZK 8 4P+2C Z
BE5B35LSP Logic Systems and Processors Richard Šusta  anglicky Z,ZK 6 3P+2L Z
BE4M36LUP Logical Reasoning and Programming Karel Chvalovský, Ondřej Kuželka, Jan Tóth, Filip Železný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B35LSP Logické systémy a procesory Martin Hlinovský, Zdeněk Hurák, Richard Šusta  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B4M36LUP Logické usuzování a programování Karel Chvalovský, Ondřej Kuželka, Jan Tóth, Filip Železný  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B01LGR Logika a grafy Marie Demlová, Matěj Dostál, Alena Gollová, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 5 3P+2S Z,L
BAM31LET Lékařská technika Jan Havlík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B17LAB Lékařské aplikace biologických účinků EM pole Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky Z,ZK 4 2P+2L L
XP17LAE Lékařské aplikace elektromagnetického pole Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C L
BE1M14SSE Machinery and Structures of Power Plants Evžen Thöndel  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BE0B16MME Macro and Microekonomics Jan Jandera  anglicky Z,ZK 4 2P+2S Z
XP38MPX Magnetismus v inženýrské praxi Pavel Ripka  česky ZK 4 2P+2C Z
XP02MHD Magnetohydrodynamika, Horké plazma Pavel Kubeš  ZK 4 2P Z
B1B16MME Makro a mikroekonomika Helena Fialová, Lubomír Lízal, Alena Tůmová  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD5B16MME Makro a mikroekonomika Helena Fialová  česky Z,ZK 4 14KP+6KS Z
A0M16MGM Management Jaroslav Knápek, Milana Čížek Hrubá  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
BE1M16MES Management and Economics of Power Systems Tomáš Králík, Jaromír Vastl  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
B1M16MES Management energetických soustav Martin Horák, Lukáš Janota, Tomáš Králík, Oldřich Starý, Jaromír Vastl  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD1M16MES Management energetických soustav Lukáš Janota, Tomáš Králík, Oldřich Starý  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
BE1M16MNR Managerial Decision Making Martin Beneš, Jaroslav Knápek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
B0M16PSM Manažerská psychologie Jan Fiala  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
BD5B16MPS Manažerská psychologie Alena Klesalová, Jaroslav Knápek, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  česky Z 4 14KP+6KS L
B0B16MPS Manažerská psychologie Jan Fiala  česky Z,ZK 4 2P+2S Z,L
B1M16MNR Manažerské rozhodování Martin Beneš, Jaroslav Knápek, Michaela Makešová, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD1M16MNR Manažerské rozhodování Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
BE1M16MAR Marketing Ondřej Pešek, Jana Polášek Filová  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
BD1M16MAR Marketing Ondřej Pešek  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16MAR Marketing Ondřej Pešek  česky Z,ZK 5 2P+2S L
B1M16MAS1 Marketingové strategie Ondřej Pešek  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
B0M36MOOC Massive Open Online Course David Šišlák  Z 2 1P Z,L
B0B36MOOC Massive Open Online Course David Šišlák  Z 2 1P Z,L
BEMPP30 Master project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  anglicky Z 30
B6B01MAA Matematická analýza Natalie Žukovec  Z,ZK 5 2P+2S+2D Z
B0B01MA1A Matematická analýza 1 Josef Dvořák, Karel Pospíšil, Veronika Sobotíková  česky Z,ZK 6 4P+2S Z
BD5B01MA1 Matematická analýza 1 Miroslav Korbelář, Josef Tkadlec, Paola Vivi  česky Z,ZK 8 28KP+6KC Z
B0B01MA1 Matematická analýza 1 Josef Dvořák, Martin Křepela, Karel Pospíšil, Matvei Slavenko, Josef Tkadlec, Kristián Šalata  česky Z,ZK 7 4P+2S Z,L
B0B01MA2 Matematická analýza 2 Martin Bohata, Petr Hájek, Miroslav Korbelář, Martin Křepela, Zdeněk Mihula, Karel Pospíšil, Jaroslav Tišer, Paola Vivi, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 7 4P+2S L,Z
B0B01MA2A Matematická analýza 2 Martin Bohata, Petr Hájek, Miroslav Korbelář, Martin Křepela, Zdeněk Mihula, Karel Pospíšil, Veronika Sobotíková, Jaroslav Tišer, Paola Vivi, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 6 4P+2S L
BD5B01MA2 Matematická analýza 2 Petr Hájek, Miroslav Korbelář  česky Z,ZK 8 28KP+6KC L
B4M01MKR Matematická kryptografie Alena Gollová, Jiří Velebil  česky Z,ZK 6 4P+2S L
B1B01MEK Matematika pro ekonomii Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář, Veronika Sobotíková, Jakub Staněk  česky Z,ZK 5 3P+2S L
B0B01MVM Matematika v Maple Aleš Němeček  česky Z 2 1P+1C+1D L
A8B01MC1 Matematika-kalkulus1 Martin Křepela, Josef Tkadlec  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
A8B01MCT Matematika-komplexní proměnná a integrální transformace Jan Hamhalter, Josef Tkadlec  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
A8B01MCM Matematika-vícedimenzionální kalkulus Martin Bohata, Petr Hájek, Martin Křepela, Jaroslav Tišer  česky Z,ZK 7 4P+2S L
BE5B13MVE Materials for Power Electrical Engineering Pavel Ctibor, Karel Dušek, Pavel Mach, Neda Neykova, Josef Sedláček, Kristina Sorokina, Libor Straka, Jan Zemen  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
XP34MTP Materiály a technologie pro fotonické součástky a struktury Václav Prajzler  česky ZK 3 2P Z
B1B13MVE1 Materiály pro výkonovou elektrotechniku Ivana Beshajová Pelikánová, Karel Dušek, Denis Froš, Lukáš Gdula, Markéta Klimtová, Vilém Koblížek, Iva Králová, Pavel Mach, Zbyněk Plachý, Josef Sedláček, Libor Straka, Petr Veselý, Jan Zemen  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BD5B13MVE Materiály pro výkonovou elektrotechniku Ivana Beshajová Pelikánová, Karel Dušek, Pavel Mach, Josef Sedláček, Jan Zemen  česky Z,ZK 4 14KP+6KL Z
BE5B15MAA Mathematical Applications Jan Kyncl, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 4 0P+4C L
BE4M01MKR Mathematical Cryptography Alena Gollová  anglicky Z,ZK 6 4P+2S L
BE1M01MEK Mathematics for Economy Kateřina Helisová  anglicky Z,ZK 6 4P+2S Z
A8B01AMA Maticový počet Martin Křepela, Jiří Velebil  česky Z,ZK 4 3P+1S L
XP01MTP Maticový počet Martin Křepela  česky ZK 4 2P+1S L
B0B17MTB Matlab Viktor Adler, Jakub Liška, Vojtěch Neuman, Jonáš Tuček, Miloslav Čapek  česky KZ 4 0P+3C Z,L
BE0B17MTB Matlab Viktor Adler, Jakub Liška, Vojtěch Neuman, Jonáš Tuček, Miloslav Čapek  anglicky KZ 4 0P+3C Z,L
BEAM33ZMO Medical Image Processing Denis Baručić, Jan Kybic  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BEAM33ZSL Medical Imaging Systems Jiří Anýž, Sumit Kaushik, Jan Kybic  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BEAM31LET Medical Instrumentation and Devices Jan Havlík  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP17MVP Metodika vědecké práce Zdeňka Civínová, Michaela Morysková, Milan Polívka, Ludmila Tichá, Stanislav Vítek  ZK 2P+2C Z
XP37MVP Metodika vědecké práce Stanislav Vítek  anglicky ZK 4 4P+0S Z
XP17MAPP Metody analýzy pasivních prvků mikrovlnné techniky Jan Macháč, Vítězslav Pankrác  česky ZK 4 2P+2C Z
XP38MDR Metody digitalizace a rekonstrukce spojitých signálů Josef Vedral  česky ZK 4 2P+2C L
B4M33MPV Metody počítačového vidění Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Dmytro Mishkin, Filip Naiser, Lukáš Neumann, Georgios Tolias, Jan Čech  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B6B16MPR Metody pro plánování a rozhodování Martin Dobiáš, Jaroslav Knápek  Z,ZK 5 2P+2S+2D L
XP38MPM Metody přesných měření elektrických veličin a zpracování výsledků měření   česky ZK 4 2P+2C Z
BE5B34MIK Microcontrollers Vladimír Janíček, Tomáš Teplý  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M37MAM Microprocessors Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BEVB14MIS Microprocessors for Power Systems Jan Bauer, Petr Pichlík  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE2M34MST Microsystems Adam Bouřa, Miroslav Husák  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M17MIOA Microwave Circuits Viktor Adler, Karel Hoffmann, Přemysl Hudec, Milan Polívka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M17MIMA Microwave Measurements Karel Hoffmann, Přemysl Hudec  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BAB34MNS Mikro a nanosystémy pro biomedicínu Adam Bouřa, Miroslav Husák, Michal Kočí  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BD5B34MIT Mikroelektronika Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Jan Novák  česky Z,ZK 4 14KP+6KL Z
B2B34MIT Mikroelektronika Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Jan Novák  česky KZ 4 2P+2L Z
B6B34MK2 Mikrokontroléry Vladimír Janíček, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD5B34MIK Mikrokontroléry Vladimír Janíček, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 4 14KP+6KL L
B2B34MIK Mikrokontroléry Vladimír Janíček, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
B2M37MAM Mikroprocesory Josef Krška, Ondřej Nentvich, Petr Skalický, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B1B14MIS Mikroprocesory pro výkonové systémy Jan Bauer, Miroslav Lev, Pavel Mňuk, Jiří Zděnek  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B2M34MST Mikrosystémy Adam Bouřa, Miroslav Husák, Michal Kočí  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A8M34MST Mikrosystémy Adam Bouřa, Miroslav Husák, Michal Kočí  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP34MSY Mikrosystémy Adam Bouřa, Miroslav Husák  česky ZK 4 2P+2C Z,L
XP34MSA Mikrosystémy a mikroaktuátory Miroslav Husák  česky ZK 3 2P
B2M17MIMA Mikrovlnná měření Karel Hoffmann, Přemysl Hudec  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP17MT Mikrovlnná technika Karel Hoffmann, Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C Z
B2M17MIOA Mikrovlnné obvody Viktor Adler, Karel Hoffmann, Přemysl Hudec, Milan Polívka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP32MOS Mobile Networks Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Pavel Mach  anglicky ZK 4 2P + 2C Z
BE2M32MKSA Mobile Networks Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Muhammad Imad, Pavel Mach, Aida Madelkhanova, Mohammadsaleh Nikooroo, Jan Plachý  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L Z
B2M32MKSA Mobilní komunikační sítě Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Muhammad Imad, Pavel Mach, Aida Madelkhanova, Mohammadsaleh Nikooroo, Jan Plachý  česky Z,ZK 6 2P + 2L Z
BEAM31MOA Modeling and analysis of brain activity Jaroslav Hlinka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BAM31MOA Modelování a analýza mozkové aktivity Jaroslav Hlinka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3B35MSD Modelování a simulace dynamických systémů Loi Do, Zdeněk Hurák, Krištof Pučejdl, Jiří Zemánek  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B1M14MDS1 Modelování dynamických soustav Petr Kočárník  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B0B14MEP Modelování v elektrických pohonech Petr Kočárník  česky KZ 4 2P+2C L
BE3M38MSE Modern Sensors Michal Dressler, Michal Janošek, Antonín Platil  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M37MOTA Moderní oblasti obrazové techniky a videotechniky Karel Fliegel  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A8M38MS Moderní senzory Michal Dressler, Michal Janošek, David Novotný, Antonín Platil  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B3M38MSE Moderní senzory Michal Dressler, Michal Janošek, David Novotný, Antonín Platil  Z,ZK 6 2P+2L Z
XP34APD Moderní výkonové polovodičové součástky A INTEGROVANÉ OBVODY Jan Vobecký  česky ZK 4 2P+2C Z,L
XP14MZR Moderní způsoby řízení pohonů Jiří Lettl  česky ZK 4 2P+2C Z
BE4M36MBG Molecular Biology and Genetics Martin Pospíšek  anglicky Z,ZK 6 3P+1C L
B4M36MBG Molekulární biologie a genetika Martin Pospíšek  česky Z,ZK 6 3P+1C L
B0B39MM1 Multimedia 1 Roman Berka, Libor Husník, František Rund  česky Z,ZK 6 2P+2L+8D Z
B6B37MM2 Multimedia 2 Jan Bednář, Martin Bernas, Petr Hodač, Miloš Klíma, František Rund  česky Z,ZK 5 2P+2L+6D L
BD6B37MM2 Multimedia 2 Martin Bernas, Miloš Klíma, František Rund  česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
XP37MPS Multimediální přenosy signálů Václav Žalud  česky ZK 4 2P+2S Z
B4M39MMA Multimédia a počítačová animace Roman Berka, Ondřej Slabý  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3M33MRS Multirobotické letecké systémy Tomáš Báča, Vít Krátký, Pavel Petráček, Robert Pěnička, Martin Saska  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M33MRS Multirobotické letecké systémy Tomáš Báča, Vít Krátký, Pavel Petráček, Robert Pěnička, Martin Saska  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP38MMN Měření neelektrických veličin Pavel Ripka  česky ZK 4 2P+2L L
A5M38MEB Měření v budovách Petr Kašpar  česky KZ 4 2P+1L Z
BE2M34NANA Nanoelectronics and Nanotechnology Jan Voves  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M34NANA Nanoelektronika a nanotechnologie Jan Voves  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A8M34NAN Nanoelektronika a nanotechnologie Jan Voves  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BEVB13NNT Nanotechnology Ivana Beshajová Pelikánová, Václav Bouda, Pavel Ctibor, Vladimír Sychrovský, Jan Voves  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z,L
BE0B13NNT Nanotechnology Ivana Beshajová Pelikánová, Václav Bouda, Pavel Ctibor, Vladimír Sychrovský, Jan Voves  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z,L
B3M35NES Nelineární systémy Volodymyr Lynnyk, Sergej Čelikovský  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
R35NES Nelineární systémy Volodymyr Lynnyk, Sergej Čelikovský  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M32DSAA Network Application Diagnostics Matej Cibuľa, Radek Mařík  anglicky Z,ZK 6 2P + 2C Z
BE6B32SOS Network Operating Systems Ján Kučerák, Pavel Troller  anglicky Z,ZK 5 2P + 2L + 2D Z
BAM31NPG Neurofyziologie Přemysl Jiruška, Helena Pivoňková  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BEAM33NIN Neuroinformatics Eduard Bakštein, Daniel Novák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BAM33NIN Neuroinformatika Ján Antolík, Eduard Bakštein, David Kala, Daniel Novák, Michal Vavrečka, Karla Štěpánová  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A5M13NZZ Nezávislé zdroje Václav Papež  česky KZ 4 3P+1L Z
BE3M35NES Nonlinear Systems Volodymyr Lynnyk, Sergej Čelikovský  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP14MEN Nové směry měničové techniky Jiří Lettl, Zdeněk Čeřovský  ZK 4 2P+2C L,Z
B4B01NUM Numerické metody Mirko Navara, Aleš Němeček  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP17NME Numerické metody v elektromagnetickém poli Jan Macháč  česky ZK 4 2P+2C L
B2M17NKA Návrh a konstrukce antén Pavel Hazdra, Miloš Mazánek, Milan Polívka, Milan Švanda  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP31NOS Návrh a obvodová technika elektronických systémů Jiří Hospodka  česky ZK 4 2P+2S L
A0M34NFO Návrh fotonických obvodů Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B2M34NIS Návrh integrovaných systémů Jiří Jakovenko, Jan Novák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A8M34ICD Návrh integrovaných systémů Jiří Jakovenko, Jan Novák  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B0M14KOP Návrh komponent elektrického pohonu Jan Bauer, Martin Kozák, Martin Kozák  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
A0M34NNZ Návrh napájecích zdrojů pro elektroniku Lubor Jirásek, Jan Novák  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP34PIC Návrh programovatelných integrovaných obvodů Pavel Hazdra  česky ZK 4 2P+2C Z
XP37NRO Návrh radioelektronických obvodů počítačem Josef Dobeš  česky Z,ZK 4 3P+1S Z
B6B36NSS Návrh softwarových systémů Jiří Šebek  Z,ZK 5 2P+2C+2D L
B0B37NSI Návrh systémů IoT Stanislav Vítek  česky Z,ZK 5 2P + 2L + 2D L
A0M34NSV Návrh systémů VLSI Pavel Hazdra  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B2M34NSV Návrh systémů VLSI Pavel Hazdra, Jakub Jirsa  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B4M39NUR Návrh uživatelského rozhraní Miroslav Macík, Zdeněk Míkovec  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
B4B38NVS Návrh vestavných systémů Jan Fischer, David Novotný, Vojtěch Petrucha  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M34ZETA Návrh zakázkové elektroniky Vít Záhlava  česky KZ 6 2P+2L Z
A0B04GN Německá gramatika v praxi Hedvika Blahníková, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04KN Německá konverzace Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04KN2 Německá konverzace 2 Dana Lisá, Dana Saláková, Ulrike Schütte  Z 2 2C *
A0B04N1 Německý jazyk 1 Hedvika Blahníková, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04N2 Německý jazyk 2 Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04N3 Německý jazyk 3 Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04ON Německý odborný jazyk Hedvika Blahníková, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
B4M39GPU Obecné výpočty na grafických procesorech Jaroslav Sloup  česky KZ 4 1P+2C Z
B6B36OMO Objektový návrh a modelování Daniel Groschup, David Kadleček, David Kukačka, Jan Vanke, Jan Zubr, Jan Zídek, Jiří Šebek  česky Z,ZK 6 2P+2C+4D Z
XP34EHA Obnovitelné mikrozdroje energie pro elektroniku – energy harvesting Miroslav Husák  česky ZK 4 2P
B2M37OBFA Obrazová fotonika Jan Bednář, Lukáš Krauz, Petr Páta  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP37IPP Obrazová fotonika a zpracování obrazu Petr Páta  anglicky ZK 4 2P+2L Z
B2M37OBT Obrazová technika Karel Fliegel, Miloš Klíma, Petr Páta, Petr Skala  česky Z,ZK 6 2p+2l Z
B3B38OTE Obvodové techniky Jan Holub, Jaroslav Roztočil, Josef Vedral  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B3B38OTE1 Obvodové techniky Jan Holub, Jaroslav Roztočil, Jakub Svatoš, Josef Vedral  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A0B32ODV Ochrana duševního vlastnictví Jiří Hájek  česky KZ 4 3P + 0S Z
XP32ODV Ochrana duševního vlastnictví Jiří Hájek  česky ZK 4 2P + 0S L
A0M99OP Odborná praxe Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 4 0+2 Z,L
A0B99OP Odborná praxe Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 4 0+2 Z,L
B9M35OFD Odhadování, filtrace a detekce Vladimír Havlena  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
RM35OFD Odhadování, filtrace a detekce Jan Hauser, Vladimír Havlena, David Vošahlík  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3M35OFD Odhadování, filtrace a detekce Jan Hauser, Vladimír Havlena, Jaroslav Tabaček  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4M36OSW Ontologie a sémantický web Petr Křemen, Michal Med  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M16OVY Operations Research Martin Dobiáš, Jaroslav Knápek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
B4B35OSY Operační systémy Jan Chudoba, Matěj Kafka, Michal Sojka, Jiří Vlasák, Jiří Záhora, Petr Štěpán  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BD1M16OVY Operační výzkum Martin Beneš, Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16OVY Operační výzkum Martin Beneš, Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BE2B17OKS Optical Communication Systems Carlos Guerra Yanez, Matěj Komanec, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BE2M17OPM Optical Measurements Matěj Komanec, Stanislav Vítek, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M32OSS Optical Systems and Networks Michal Lucki  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L L
B2M17OPM Optická měření Matěj Komanec, Stanislav Vítek, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP17OV Optická vlákna Stanislav Zvánovec  česky ZK 4 2P+2C L
B2B17OKS Optické komunikační systémy Carlos Guerra Yanez, Matěj Komanec, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
B2M32OSS Optické systémy a sítě Leoš Boháč, Michal Lucki, Tomáš Straka, Jiří Weiss  česky Z,ZK 6 2P + 2L L
B2B34OZD Optické zdroje a detektory záření Vítězslav Jeřábek, David Mareš, Tomáš Martan, Václav Prajzler  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BE3M35ORR Optimal and Robust Control Martin Gurtner, Zdeněk Hurák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE3M35ORC Optimal and robust control design   anglicky Z,ZK 8 2P+2C L
B0B33OPT Optimalizace Tomáš Kroupa, Michal Minařík, Mirko Navara, Petr Olšák, David Procházka, Tomáš Werner, Jan Čech, Adéla Šubrtová  česky Z,ZK 7 4P+2C Z,L
A8B01OGT Optimalizace a teorie her Martin Bohata  česky Z,ZK 4 3P+1S L
B3M35ORR Optimální a robustní řízení Martin Gurtner, Zdeněk Hurák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
XP35ORC1 Optimální a robustní řízení Zdeněk Hurák  česky ZK 4 2P+2C
RM35ORR Optimální a robustní řízení Martin Gurtner, Zdeněk Hurák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A8M34OEP Optoelektronika a fotonika Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B4B36PDV Paralelní a distribuované výpočty David Fiedler, Michal Jakob, Peter Macejko, Jakub Mareček, David Milec, Jan Mrkos, Tomáš Rouček, Zdeněk Rozsypálek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M35PAG Paralelní algoritmy Nikolai Antonov, Michal Bouška, Jan Dvořák, Martin Henych, István Módos, Přemysl Šůcha  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
BE4M35PAG Parallel algorithms Nikolai Antonov, Michal Bouška, István Módos, Přemysl Šůcha  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
BE5B33RPZ Pattern Recognition and Machine Learning Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Lukáš Neumann, Oleksandr Shekhovtsov, Jan Šochman  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE0B16FI1 Philosophy 1 Peter Zamarovský  anglicky KZ 4 2P+2S Z,L
BE0M16FIL Philosophy 2 Peter Zamarovský  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
BE5B02PH1 Physics 1 Ilona Ali Bláhová, Oleg Babčenko, Jaroslav Jíra, Stanislav Pekárek, Bohuslav Rezek, David Rutherford, Karel Řezáč  anglicky Z,ZK 8 4P+1L+2C L
BE5B02PH2 Physics 2 Ilona Ali Bláhová, Oleg Babčenko, Hadi Hematian, Jaroslav Jíra, Stanislav Pekárek, Bohuslav Rezek, David Rutherford  anglicky Z,ZK 7 3P+1L+2C Z
BEAM02FPT Physics for Diagnostics and Therapy Vratislav Fabián, Jaroslav Jíra  anglicky Z,ZK 6 2P+2L
BE0M37FAV Physiology and modeling of hearing and vision Karel Fliegel, Miloš Klíma, Petr Maršálek, František Rund, Václav Vencovský  anglicky Z,ZK 6 2P+2C+4D Z
BE2M34PIOA Planar Integrated Optics Václav Prajzler  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M36PUI Planning for Artificial Intelligence Lukáš Chrpa, Stefan Edelkamp, Jan Mrkos, Michal Pěchouček, Michaela Urbanovská  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M34PIOA Planární integrovaná optika Vítězslav Jeřábek, David Mareš, Tomáš Martan, Václav Prajzler  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP13PED Plasty v elektrotechnice Ivan Kudláček  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
B2B32PPS Plánování a provozování sítí Jiří Holeček, Jiří Vodrážka  česky Z,ZK 4 2P + 2C L
XEP36UIR Plánování pohybu a rozhodování v robotice Jan Faigl  anglicky ZK 4 2P+2S Z
B4M36PUI Plánování pro umělou inteligenci Lukáš Chrpa, Stefan Edelkamp, Jan Mrkos, Michal Pěchouček, Michaela Urbanovská  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B9M38POL Pohony letadel Jan Klesa, Jan Roháč  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
B4M33PAL Pokročilá algoritmizace Marko Genyk-Berezovskyj, Max Hollmann, Daniel Průša, Petr Ryšavý, Tomáš Sieger, Martin Svatoš  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B01PAN Pokročilá analýza Jan Hamhalter, Veronika Sobotíková  česky Z,ZK 6 2P+2S L
B3M33PKR Pokročilá kinematika robotů Viktor Korotynskiy, Tomáš Pajdla, Vladimír Smutný, Kateryna Zorina  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE3M33PKR Pokročilá kinematika robotů Viktor Korotynskiy, Tomáš Pajdla, Vladimír Smutný, Kateryna Zorina  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP39CG Pokročilá výpočetní geometrie Petr Felkel  ZK 4 2P+1C+4D Z
XEP36AGT Pokročilá výpočetní teorie her Branislav Bošanský, Viliam Lisý  anglicky ZK 4 2P+0C+4D
B4M35PAP Pokročilé architektury počítačů Karel Kočí, Joel Matějka, Pavel Píša  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A8M36ACA Pokročilé architektury počítačů Pavel Píša  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B2M31DSP Pokročilé metody DSP Petr Pollák, Pavel Sovka, Jan Vimr  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
XP37CAD Pokročilé metody analýzy a optimalizace elektronických obvodů pomocí počítačového návrhu Josef Dobeš  anglicky Z,ZK 3 2P+3D Z
XP16AFM Pokročilé metody finančního managementu Oldřich Starý  česky ZK 4 2P+4D Z,L
XP39UID Pokročilé metody návrhu UI Zdeněk Míkovec  ZK 4 2P+2S
XP01CAT Pokročilé metody teorie kategorií Matěj Dostál  česky ZK 4 2+2 L,Z
XP39VIZ Pokročilé metody vizualizace Pavel Slavík, Ladislav Čmolík  anglicky ZK 4 2P Z
XP39PMV Pokročilé metody vizualizace dat Pavel Slavík  ZK 4 2P+2S Z
B3M38POS Pokročilé senzory Michal Dressler, Michal Janošek, David Novotný, Antonín Platil  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M32PST Pokročilé síťové technologie Leoš Boháč, Zbyněk Kocur  česky Z,ZK 6 2P + 2C + 4D Z
B6B32ST2 Pokročilé síťové technologie Leoš Boháč, Zbyněk Kocur  Z,ZK 5 2P + 2C + 4D Z
XP37NOS Pokročilé výpočetní nástroje v obrazových a radiových systémech Stanislav Vítek  anglicky ZK 4 2P+2L L
XP37MSP Pokročilé zpracování multimediálních signálů Karel Fliegel  anglicky Z,ZK 4 2P+2L+3D L
XP17PEM Pokročilý elektromagnetismus Lukáš Jelínek  česky ZK 3 2P+2D
XP34SDS Polovodičové struktury Pavel Hazdra  česky ZK 3 2P L
XP34SRS Polovodičové zdroje záření Vítězslav Jeřábek  česky ZK 4 2P+2C L,Z
BEVB14ZVE Power Electronics Jan Bauer, Pavel Karlovský, Kusuma Priya Krovi, Jiří Lettl, Pavel Skarolek  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z
BE5B15EN1 Power Engineering 1 Ibrahim Ahmad, Ladislav Musil, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BE5B15EN2 Power Engineering 2 Safwan Ghanem, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE1M15ENY Power Plants Ibrahim Ahmad, Vít Klein, Zdeněk Müller, Jan Špetlík  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
B4B32PKS Počítačové a komunikační sítě Leoš Boháč, Jiří Holeček, Zbyněk Kocur, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  česky Z,ZK 6 2P + 2C L
A8B17CAS Počítačové algebraické systémy Jozef Lukáč, Miloslav Čapek  česky Z 2 1P+1C Z
B4B39HRY Počítačové hry Jiří Bittner, Tomáš Havlík, Michal Kučera, Adam Pospíšil, David Sedláček  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4B38PSIA Počítačové sítě Jan Holub, Jiří Novák, Jan Sobotka, Ondrej Tereň, Ján Tomlain, Martin Šimůnek  česky Z,ZK 5 2P+2L L
BD6B32PSI Počítačové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč  Z,ZK 5 14P + 6C Z
B6B32PSI Počítačové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Zbyněk Kocur, Ján Kučerák, Tomáš Vaněk  Z,ZK 5 2P + 2C + 3D Z
XP33VTP Počítačové vidění – Teorie a praxe Ondřej Chum  anglicky ZK 4 2S L
A0M33PAR Praktická robotika Viktor Kozák, Miroslav Kulich, Libor Přeučil  česky KZ 4 1P+3L Z
BV002PT Praktická typografie Marek Brothánek  česky ZK 2 2P Z
XP33PPD Praktické problémy data mining Milan Němý, Olga Štěpánková  česky ZK 4 2P+2S L
B2B99PPC Praktické programování v C/C++ Josef Dobeš, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Stanislav Vítek  česky KZ 6 2P+2C L
B0B01PST1 Pravděpodobnost a statistika Dominik Beck, Kateřina Helisová, Petr Hájek, Matvei Slavenko  Z,ZK 6 4P+2S Z
B0B01PST Pravděpodobnost a statistika Dominik Beck, Kateřina Helisová, Petr Hájek, Miroslav Korbelář, Veronika Sobotíková, Jakub Staněk  Z,ZK 7 4P+2S Z,L
B6B01PST Pravděpodobnost a statistika Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář, Veronika Sobotíková, Jakub Staněk  Z,ZK 4 2P+2S+1D L
BE9M04PRE Presentation Skills Petra Jennings, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik  anglicky KZ 2 2C Z
B6B04PRE Prezentace Jitka Pinková, Dana Saláková  česky KZ 3 1P+1C Z
B3B04PRE Prezentační dovednosti Jitka Pinková, Dana Saláková  česky KZ 2 2C L
BE3M04PSK Prezentační dovednosti Petra Jennings, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik  anglicky KZ 2 2C Z
BE2B37ZST Principles of Studio Technology Jan Bednář, Martin Bernas, Martin Novotný, František Rund  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z
XP34ADM Principy a aplikace součástkových modelů Jan Voves  česky ZK 4 1P+3C+3D Z,L
A0B34PPN Principy a pravidla elektronického návrhu Vít Záhlava  česky Z,ZK 4 2P+2C L
B6B39PDA Principy tvorby mobilních aplikací Ivo Malý  Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B01PRS Probability and Statistics Kateřina Helisová  anglicky Z,ZK 7 4P+2S Z
BD5B36PRP Procedurální programování (pro EEK) Ivan Jelínek  česky Z,ZK 6 14KP+6KC Z
B0B99PRPA Procedurální programování (pro EK a EEM) Josef Krška, Martin Mudroch, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  česky KZ 4 2P+2C Z
B0B36PRP Procedurální programování (pro OI) Jindřiška Deckerová, Jakub Dupák, Jan Faigl, Petra Fridrichová, Ingrid Nagyová  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B6B16ISP Procesní řízení Jan Kočí, Pavel Náplava  Z,ZK 5 2P+2S+2D Z
AE0M99PP6 Professional Practice Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 6 0+2 Z,L
AE0M99PP4 Professional Practice Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 4 0+2 Z,L
AE0M99PP2 Professional Practice Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 2 0+2 Z,L
AE0B99PP6 Professional Practice Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 6 0+2 Z,L
AE0B99PP4 Professional Practice Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 4 0+2 Z,L
AE0B99PP2 Professional Practice Jiří Jakovenko, Veronika Sobotíková  Z 2 0+2 Z,L
AE2B32PRI Programming Ján Kučerák  anglicky Z,ZK 5 2P + 2C Z
AE0B36PRI Programming Božena Mannová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
AE0B36PR1 Programming 1 Božena Mannová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
AE0B36PR2 Programming 2 Ivan Jelínek, Božena Mannová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B33PRG Programming Essentials Tomáš Jeníček, Jan Kúdelka, Tomáš Svoboda, Nikolaos-Antonios Ypsilantis  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE5B33PGE Programming for Engineers Marko Genyk-Berezovskyj  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B3B35PAR Programování automatů a robotů Pavel Burget, Petr Cezner, Martin Hlinovský  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B3B35PAR1 Programování automatů a robotů Pavel Burget, Petr Cezner, Martin Hlinovský  česky Z,ZK 6 1P+3L L
B0B39PGR Programování grafiky Petr Felkel, Jaroslav Sloup  Z,ZK 6 2P+2C+8D L
B4M39PGR2 Programování grafiky 2 David Ambrož, Petr Felkel  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4B35PSR Programování systémů reálného času Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3M35PSR Programování systémů reálného času Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
R35PSR Programování systémů reálného času Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3B36PRG Programování v C Jan Faigl, Ingrid Nagyová, David Valouch, Martin Zoula  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BAB36PRGA Programování v C Jan Faigl, Jan Feber, Jáchym Herynek, Jiří Kubík, Yuliia Prokop  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B6B36PJC Programování v C/C++ Radek Havlíček, Ingrid Nagyová, Karel Richta  česky KZ 4 2P+2C+2D Z
B6B36PCC Programování v C/C++ Radek Havlíček, Ingrid Nagyová, Karel Richta  česky Z,ZK 5 2P+2C+4D Z
B0B36PJV Programování v JAVA Martin Mudroch, Ladislav Serédi, Rudolf Jakub Szadkowski, Herbert Ullrich, Jan Vanke, Jiří Vokřínek, Jan Zídek  česky Z,ZK 6 2P+3C+7D L
BD5B37PPC Programování v jazyce C/C++ Stanislav Vítek  česky KZ 4 14KP+6KC Z
B0M36SPJ Programování vědeckých výpočtů v jazyce Julia Jan Franců, Niklas Maximilian Heim, Tomáš Pevný, Matěj Zorek, Václav Šmídl  česky KZ 4 2P+2C Z
BE5B99PRO Project Jan Jandera, Jaroslav Knápek  anglicky Z 10 2P+2S+6D Z
BE9M38PRM Project Management and Marketing Jan Roháč, Štěpánka Uličná, Petr Žemlička  anglicky Z,ZK 2 2P+1C Z
A5M99PR1 Projekt 1 Marek Bálský, Petr Kašpar, Pavel Mlejnek, Petr Žák  česky Z 6 0P+4C L
A5M99PR2 Projekt 2 Petr Kašpar, Pavel Mlejnek  česky Z 6 0P+4C Z
B0M02IND Projekt individuální   Z 6 4L Z
B0B02IND Projekt individuální   Z 5 4L Z
A2B37IN1 Projekt individuální I Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Marek Brothánek, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Miroslav Hekrdla, Marcelo Herrera Martinez, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  česky KZ 3 3s Z
A2B37IN2 Projekt individuální II Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Václav Bohata, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Marek Brothánek, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Eva Fenclová, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Pavel Havránek, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Miroslav Hekrdla, Marcelo Herrera Martinez, Vít Hloušek, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Martin Hřebačka, Matthew Chinonso Ibekwe, Ondřej Jakubov, Rudolf Jalovecký, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Martin Mašek, Petr Michalec, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jiří Málek, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Michal Pfleger, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Alexandros Pollakis, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Abhimanyu Yadav, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Jakub Šimůnek, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Dominik Štorek, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Zdeněk Švachula, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  česky KZ 3 4s Z
B0B02PMT Projekt v týmu   Z 5 2+2s L
B0M02PMT Projekt v týmu   Z 5 2+2s L
B9M38PRM Projektové řízení a marketing Štěpánka Uličná, Petr Žemlička  česky Z,ZK 2 2P+1C Z
B4M39PTV Prostorová tvorba Marian Karel, Zdeněk Míkovec, Josef Šafařík  česky Z,ZK 6 2P+2L L
V32PRD Prostředky datové komunikace Jiří Vodrážka, Tomáš Zeman  česky KZ 6 2P + 2L Z
XP36PAS Prototypování algebraických specifikací Karel Richta  ZK 4 2P+2S Z,L
BD1M15PPE1 Prvky a provoz elektroenergetických soustav Stanislav Bouček, Jan Hlaváček  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
B1M15PPE1 Prvky a provoz elektroenergetických soustav Jan Hlaváček, Zdeněk Müller, Jan Votava  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
B3MPVT Práce v týmu Ondřej Drbohlav, Tomáš Drábek, Martin Hlinovský, Pavel Mužák  česky KZ 6 0P+4S L
B3MPVTY1 Práce v týmu Ondřej Drbohlav, Petr Drábek, Tomáš Drábek, Martin Hlinovský, Pavel Mužák, Martin Šipoš  česky Z 6 0P+4C L
B6B16PIT Právo pro IT Michal Briaský, Martin Dobiáš  Z,ZK 4 3P+1S+1D Z
BD6B16PIT Právo pro IT Martin Dobiáš  česky Z,ZK 4 14KP+6KS Z
B1B16PPP Právo pro podnikání Martin Dobiáš, Jaroslav Knápek, Anna Paulíny  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B1B13PPS Průmyslové počítačové systémy Michal Brejcha, Karel Künzel, Kateřina Nováková  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B0B16MPL Psychologie pro manažery Jan Fiala  česky ZK 2 2P+0S Z,L
B4M39PUR1 Psychologie v HCI Jan Balata, Jakub Franc  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
B1M15PRE1 Přenos a rozvod elektrické energie Ladislav Musil, Zdeněk Müller, Jan Votava, Martin Čerňan  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
A0B04CAE1 Příprava na CAE 1 Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04CAE2 Příprava na CAE 2 Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04CAE3 Příprava na CAE 3 Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04PZP Příprava na pobyt německy Hedvika Blahníková, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
B3M38PSL1 Přístrojové systémy letadel Jan Roháč, Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B9M38PSL Přístrojové systémy letadel Jan Roháč, Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP38PSL Přístrojové systémy letadel Jan Roháč  česky ZK 4 2P+2L Z
B2M32PRSA Přístupové sítě Petr Jareš, Pavel Lafata, Jiří Vodrážka, Tomáš Zeman  česky Z,ZK 6 2P + 2L Z
BE1M13JAS1 Quality and Reliability Pavel Mach, Martin Molhanec  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
BE1M16JAK Quality management Jan Jandera  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE2M32THOA Queueing Theory Petr Hampl  anglicky Z,ZK 6 3P + 1L Z
B2M99RAD Radarové systémy Pavel Kovář, Tomáš Kořínek, Pavel Puričer  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE2B37ROZ Radio Circuits and Devices Josef Dobeš, Pavel Puričer, Karel Ulovec  anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
BE2M37RNVA Radio Navigation Pavel Kovář  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP37RAD Radioelektronika Pavel Kovář  česky ZK 4 2P+2S L
BE3M35PSR Real-time Systems Programming Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4B35PSR Real-time Systems Programming Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4M39RSO Realistická syntéza obrazu Vlastimil Havran  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE0B02RM1 Review of Mathematics 1 Ilona Ali Bláhová, Zdeněk Remeš, Martin Žáček  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
BE0B02RM2 Review of Mathematics 2 Ilona Ali Bláhová, Zdeněk Remeš, Martin Žáček  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
BE0B02RP1 Review of Physics 1 Ilona Ali Bláhová, Jan Píchal  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
BE0B02RP2 Review of Physics 2 Ilona Ali Bláhová, Jan Píchal, Martin Žáček  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
B3B35RO1 Roboti Tomáš Drábek, Martin Hlinovský, Pavel Krsek, Vojtěch Petrucha, Vladimír Petrík, Michal Špaček, Matěj Štětka  česky KZ 4 1P+3L Z
B3B33ROB Robotika Tomáš Jochman, Pavel Krsek, Vladimír Petrík, Vladimír Smutný  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
XP33RSK Robustní statistika pro kybernetiku Jana Nosková  česky ZK 4 2P+0S L
B4B33RPZ Rozpoznávání a strojové učení Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Michal Neoral, Miroslav Purkrábek, Tomáš Vojíř, Jonáš Šerých, Jan Šochman  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A5M14RPI Rozvody elektrické energie a pohony Jan Bauer, Ivo Kaulich, Jiří Lettl, Pavel Mindl, Jan Stejskal  česky Z,ZK 5 2P+1L Z
BD1M16RES Rozvoj energetických systémů Rostislav Krejcar  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16RES Rozvoj energetických systémů Rostislav Krejcar  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
A0B04R1 Ruský jazyk 1 Markéta Havlíčková, Václava Jarská, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04R2 Ruský jazyk 2 Václava Jarská, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
B2M37RNVA Rádiová navigace Pavel Kovář, Pavel Puričer  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B2B37ROZ Rádiové obvody a zařízení Josef Dobeš, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A0B04RET Rétorika Václava Jarská, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
BEEZB Safety in Electrical Engineering for a bachelor´s degree Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová  anglicky Z 0 2BP+2BC Z,L
BEEZM Safety in Electrical Engineering for a master´s degree Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová, Josef Černohous (Diplomovaný technik)  anglicky Z 0 2BP+2BC Z
B6B36SMP Sběr a modelování požadavků Daniel Groschup, Jan Jurica, Martin Komárek, Albert Švehla  Z,ZK 6 2P+3C+3D L
B3M38SPD1 Sběr a přenos dat Stanislav Drozd, Radislav Šmíd  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A5M38SBD Sběr a přenos dat Pavel Mlejnek, Jiří Novák  česky KZ 4 2P+1L L
B3M38SPD Sběr a přenos dat Stanislav Drozd, Ondrej Tereň, Jan Včelák, Radislav Šmíd  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XEP17SWR Scientific Writing Jeff Frolik, Milan Polívka  anglicky ZK 4 2P+2S *
BD6B36PRO Semestrální projekt Jiří Vokřínek, Jiří Šebek  česky KZ 6 2s L,Z
B6B36PRO Semestrální projekt Ivan Jelínek, Martin Tomášek, Jiří Vokřínek, Jiří Šebek  česky KZ 6 2s L,Z
B6B33PRO Semestrální projekt   česky KZ 6 0P+2C Z
XP39SPG Seminář Počítačové Grafiky Jiří Bittner, Daniel Sýkora  Z,ZK 4 2P+2S L
BE3B38SME1 Sensors and Measurement Vojtěch Petrucha, Pavel Ripka  anglicky Z,ZK 6 3P+2L L
BE5B38SME Sensors and Measurement Mattia Butta  anglicky Z,ZK 6 4P+2L Z
BE3B38SME Sensors and Measurement Mattia Butta, Michal Dressler  anglicky Z,ZK 6 3P+2L L
B3B38SME1 Senzory a měření Michal Dressler, Pavel Mlejnek, David Novotný, Jakub Pařez, Vojtěch Petrucha, Pavel Ripka, Jaroslav Roztočil, Michal Špaček  česky Z,ZK 6 3P+2L L
B3B38SME Senzory a měření Michal Dressler, Pavel Mlejnek, David Novotný, Jakub Pařez, Vojtěch Petrucha, Pavel Ripka, Jaroslav Roztočil, Michal Špaček  česky Z,ZK 6 3P+2L L
XP38SSB Senzory a sběrnice   česky ZK 4 2P+2L Z,L
XP38SSA Senzory a sběrnice pro automobily Jiří Novák  česky ZK 3 2P+1C
A5M38SZS Senzory a sítě Pavel Mlejnek, Antonín Platil, Pavel Ripka  česky Z,ZK 4 2P+1L L
B2B34SEE Senzory v elektronice Adam Bouřa, Miroslav Husák, Alexandr Laposa, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BD5B34SEE Senzory v elektronice a elektrotechnice Adam Bouřa, Miroslav Husák  Z,ZK 4 14KP+6KL Z
BE5B31TES Signal Theory Radoslav Bortel  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BE3M38ZDS1 Signal processing and digitization Jan Holub  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BD5B37SAS Signály a soustavy Karel Fliegel, Pavel Puričer  česky Z,ZK 4 14KP+6KC L
B2B37SAS Signály a soustavy Karel Fliegel, Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jiří Svatoň  česky Z,ZK 5 2P+2C L
A8B37SAS Signály a soustavy Karel Fliegel, Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  česky Z,ZK 8 4P+2C L
B3B31SAS Signály a systémy Radoslav Bortel, Tomáš Bořil, Ondřej Brunner, Pavel Sovka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B3B31SSI Signály, systémy a inference Radoslav Bortel, Tomáš Bořil, Ondřej Brunner  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
B1M13SVS Simulace výrobních systémů Karel Künzel, Pavel Mach, Kateřina Nováková, Jan Zemen  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
SOCRA Socrates,Erasmus,zahr.pobyt,fiktivní předmět   NIC 0 2+2s Z,L
BE4M36SWA Software Architectures Miroslav Bureš, Karel Frajták, Martin Komárek, Jiří Šebek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M36ZKS Software Quality Assurance Miroslav Bureš, Karel Frajták, Matěj Klíma, Václav Rechtberger  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
AE4M36SVP Software or Research Project Sebastian Basterrech  anglicky KZ 6 Z,L
B4M36SWA Softwarové architektury Petr Aubrecht, Miroslav Blaško, Miroslav Bureš, Karel Frajták, Martin Komárek, Petr Křemen, Jiří Šebek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4B36SIN Softwarové inženýrství Martin Komárek, Jiří Šebek  česky Z,ZK 6 3P+2S Z
A4M33SEP Softwarové inženýrství pro praxi Martin Hasaj, Martin Hlavatý, Michal Hlavatý, Václav Hrdina, Vlastimil Jinoch, Jonáš Klimeš, Jonáš Klimeš, Bohumír Zoubek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M13ASS Solar Systems Application Vítězslav Benda, Tomáš Finsterle, Jakub Holovský, Arao Minamau Pambo  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE1B13SSE Solar Systems and Electrochemical Sources Vítězslav Benda, Jakub Holovský, Václav Knap, Rupendra Kumar Sharma, Ladislava Černá  anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
BE2M34SST Solid State Physics Jan Voves  anglicky Z,ZK 6 3P+1L Z
B1B13SSE1 Solární systémy a elektrochemické zdroje Vítězslav Benda, Pavel Hrzina  česky Z,ZK 5 2P+2L L
BE3M37KIN Space Engineering Kristian Hengster-Movric, Martin Hromčík, René Hudec, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Petr Ondráček, Martin Urban, Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M35SSM Space systems, modeling and identification Petr Hušek  anglicky Z,ZK 7 4P+2C Z
XP13SSD Speciální metody stanovení jakosti součástek Václav Papež  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
XP37SRP Speciální technika rádiových přijímačů Václav Žalud  česky ZK 4 2P+2S Z
BE2M31ZRE Speech Processing Petr Pollák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B0B39SPS Správa počítačových sítí Jan Kubr  česky KZ 5 2P+2C+3D L
BE4M33SSU Statistical Machine Learning Daniel Bonilla Licea, Jan Drchal, Boris Flach, Vojtěch Franc  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M36SAN Statistical data analysis Jiří Kléma, Anh Vu Le, Tomáš Pevný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M16STA Statistical methods in economics Šerzod Tašpulatov  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
XP13SAV Statistická analýza a vyhodnocení technologických dat Martin Molhanec  česky Z,ZK 4 2P+2S L
B4M36SAN Statistická analýza dat Jáchym Barvínek, Jan Blaha, Jiří Kléma, Anh Vu Le, Zdeněk Míkovec, Tomáš Pevný  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B1M16STA Statistické metody v ekonomii Šerzod Tašpulatov  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
XP37SZS Statistické zpracování signálu Pavel Sovka, Jan Sýkora  česky Z,ZK 4 4P+0S L
B2M37SSPA Statistické zpracování signálů Pavel Sovka, Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 4P+0C L
B0B01STP Statistika a pravděpodobnost Dominik Beck, Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář, Matvei Slavenko, Veronika Sobotíková, Jakub Staněk, Jaroslav Tišer  Z,ZK 5 2P+2S L
B6B01PRA Statistika a pravděpodobnost Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář, Jakub Staněk  Z,ZK 5 2P+2S+1D L
BD5B01STP Statistika a pravděpodobnost Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář, Veronika Sobotíková, Jaroslav Tišer  Z,ZK 6 14KP+6KC L
BD1M14SSE Strojní struktury elektráren Petr Kočárník  česky Z,ZK 5 14KP+6KC Z
B1M14SSE Strojní struktury elektráren Petr Kočárník, Jiří Šťastný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
XEP33SML Structured Model Learning Boris Flach, Vojtěch Franc  anglicky ZK 4 2P+1S L
XP34STV Struktury a technologie VLSI Jiří Jakovenko  česky ZK 4 2P+2C Z
A8M34ICS Struktury integrovaných obvodů Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B2M34SIS Struktury integrovaných systémů Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BEV033SSR Summer School on Multi-Robot Systems Martin Saska  anglicky Z 2 L
BVB13SPE Svařování a pájení v elektrotechnice Ivana Beshajová Pelikánová, Karel Dušek, Martin Plaček, Ondřej Rezek, Josef Sedláček, Libor Straka  česky KZ 4 2P+2L Z,L
XP15ZSS Světelné zdroje a svítidla Petr Žák  česky Z,ZK 4 2P+2S L
BE4M36SMU Symbolic Machine Learning Ondřej Kuželka, Petr Ryšavý, Martin Svatoš, Jan Tóth, Gustav Šír, Filip Železný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M36SMU Symbolické strojové učení Ondřej Kuželka, Petr Ryšavý, Martin Svatoš, Jan Tóth, Gustav Šír, Filip Železný  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M37SEK Synchronizace a ekvalizace v digitálních komunikacích Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 3P+1C Z
BE2M31SYN Synthesis of Audio Signals Jan Hlavnička, Roman Čmejla  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B2M31SYN Syntéza audio signálů Roman Čmejla  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M34ISC Systems on Chip Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP38SYS Systémy pro měření, sběr a zpracování dat   česky ZK 4 2P+2L Z,L
XP13SJD Systémy řízení jakosti Pavel Mach, Martin Molhanec  česky Z,ZK 4 2P+2S L
RM35SRL Systémy řízení letu Martin Hromčík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B9M35SRL Systémy řízení letu Martin Hromčík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3M35SRL Systémy řízení letu Martin Hromčík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B6B32SOS Síťové operační systémy Ján Kučerák, Pavel Troller  Z,ZK 5 2P + 2L + 2D Z
B2B32STE Síťové technologie Leoš Boháč, Petr Hampl, Ivan Pravda  česky Z,ZK 4 2P + 2C Z
BE9M38TYP Team Project Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky KZ 6 0P+6C L
BE3MPVT Team Work Ondřej Drbohlav, Tomáš Drábek, Martin Hlinovský, Pavel Mužák  anglicky KZ 6 0P+4S L
BE3MPVTY1 Teamwork Ondřej Drbohlav, Petr Drábek, Tomáš Drábek, Martin Hlinovský, Pavel Mužák, Martin Šipoš  anglicky Z 6 0P+4C L
B0B14TDO1 Technická dokumentace Ivana Nová  česky KZ 4 1P+2C Z
B1B14TME1 Technická mechanika Petr Kočárník  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B2B99TPS Technické psaní Ivana Nová, František Rund, Jan Šístek  česky KZ 4 2P+2C Z
B2B17TBK Technika bezdrátové komunikace Viktor Adler, Přemysl Hudec, Václav Kabourek, Tomáš Kořínek, Pavel Pechač, Jan Spáčil  česky KZ 4 2P+2L L
BD5B17TBK Technika bezdrátové komunikace Viktor Adler, Přemysl Hudec, Václav Kabourek, Tomáš Kořínek, Pavel Pechač, Jan Spáčil  česky Z,ZK 4 14KP+6KL L
XP17TVC Technika vysoce citlivých přijímačů a rušivé vyzařování Jan Kraček, Miloš Mazánek  česky ZK 4 2P+2C L
BD1M15TVN Technika vysokých napětí   česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
B1M15TVN Technika vysokých napětí Jan Hlaváček, Jan Koller  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP13TPD Technologické procesy pro elektronickou výrobu Karel Dušek, Pavel Mach  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B1B13TEP Technologické procesy pro elektrotechniku Ivana Beshajová Pelikánová, Karel Dušek, Denis Froš, Václav Knap, Vilém Koblížek, Iva Králová, Jan Kuba, Pavel Mach, Zbyněk Plachý, Radek Procházka, Petr Veselý  česky Z,ZK 4 3P+2L L
B1B13TPR Technologické projektování Karel Dušek, Petr Gric, Martin Molhanec  česky Z,ZK 5 2P+2S L
B2M37TAV Technologie a technika audiovizuální tvorby Jan Bednář, Martin Bernas, Petr Hodač, Miloš Klíma, František Rund  česky Z,ZK 6 2P+2L+2D L
XP34TOS Technologie optoelektronických součástek Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky ZK 4 2P+2C Z,L
B5M99SCT Technologie pro Smart Cities Lukáš Ferkl  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
B0M33BDT Technologie pro velká data Alisa Benešová, Jan Hučín, Michal Janeček, Petr Paščenko, Sergii Stamenov, Marek Sušický  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
BE2B32TSI Telecommunication Systems and Networks Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Jiří Vodrážka  anglicky KZ 4 2P + 2L Z,L
B2B32TSI Telekomunikační systémy a sítě Petr Jareš, Pavel Lafata, Ivan Pravda  česky KZ 4 2P + 2L Z
B6B32TKS Telekomunikační sítě Jaromír Hrad, Petr Jareš, Ivan Pravda  Z,ZK 5 2P + 2L + 2D L
BE2M32RTK Telephony Communication Control Pavel Bezpalec, Robert Bešťák, Ján Kučerák, Pavel Troller  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L L
B0M16TEO Teologie Vladimír Slámečka  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
XP37TEA Teoretická elektroakustika Libor Husník, Zdeněk Škvor  česky Z,ZK 4 3P+1S Z
XP37TEM Teoretická elektroakustika a měření Libor Husník  anglicky Z,ZK 3 2P+2L L
BV002TF1 Teoretická fyzika 1 Antonín Krpenský, Petr Kulhánek  Z,ZK 4 3P+1C Z
XP02TF1 Teoretická fyzika 1 Antonín Krpenský, Petr Kulhánek  Z,ZK 4 3P+1C Z
BV002TF2 Teoretická fyzika 2 Antonín Krpenský, Petr Kulhánek  Z,ZK 4 3P+1C L
XP02TF2 Teoretická fyzika 2 Antonín Krpenský, Petr Kulhánek  Z,ZK 4 3P+1C L
XP17TOM Teoretická optoelektronika v medicíně Vladimír Blažek, Jan Vrba  česky ZK 5 2P+2C+4D
BD1M14TVM Teorie a aplikace výkonových měničů   česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
B1M14TVM Teorie a aplikace výkonových měničů Jan Bauer, David Havelka, Pavel Karlovský, Jiří Lettl, Ondřej Lipčák, Pavel Skarolek  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP37RUP Teorie a praxe rádiového určování polohy; systémy a přístroje Václav Navrátil, Jiří Svatoň, František Vejražka  anglicky Z,ZK 5 2P+2L+2D Z
XP37TAS Teorie a zpracování akustických signálů František Kadlec, František Rund, Václav Vencovský  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z
B4M01TAL Teorie algoritmů Marie Demlová, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 6 3P+2S L
A8B32DNT Teorie datových sítí Zdeněk Bečvář, Leoš Boháč, Pavel Mach, Mohammadsaleh Nikooroo  česky Z,ZK 5 3P + 1L Z
A8B17EMTA Teorie elektromagnetického pole Lukáš Jelínek, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
XP01TGR Teorie grafů Marie Demlová  česky ZK 4 2P+1S Z
B2M32THOA Teorie hromadné obsluhy Petr Hampl  česky Z,ZK 6 3P + 1L Z
B2M01TIK Teorie informace a kódování Alena Gollová, Jan Hamhalter  česky Z,ZK 6 3P+1C L
A8B31CIR Teorie obvodů Jiří Hospodka, Tomáš Kouba, Ivan Zemánek  česky Z,ZK 8 4P+2S L
XP02TZP Teorie zvukového pole Ondřej Jiříček, Milan Červenka  ZK 4 2P Z
XP17TAM Testování apl. pro mikrovlnnou termoterapii Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C Z
B6B36TS1 Testování softwaru Kyrylo Bulat, Miroslav Bureš, Petr Fifka, Marek Miltner, Václav Smítka  Z,ZK 5 2P+2C+2D L
BE1M14TVM Theory and Application of Power Converters Jan Bauer, Kusuma Priya Krovi, Jiří Lettl  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE4M01TAL Theory of Algorithms Marie Demlová, Natalie Žukovec  anglicky Z,ZK 6 3P+2S L
BE4M33TDV Three-dimensional Computer Vision Martin Matoušek, Jaroslav Moravec, Radim Šára  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M15PRE1 Transmission and Distribution of Electricity Safwan Ghanem, Ladislav Musil, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
B4M33TDV Trojrozměrné počítačové vidění Martin Matoušek, Jaroslav Moravec, Radim Šára  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B39TVS Tvorba virtuálních světů David Sedláček  česky KZ 4 2P+4L+18D L
B9M38TYP Týmový projekt Jan Roháč, Martin Šipoš  česky KZ 6 0P+6C L
XP02UZ Ultrazvuk Rudolf Bálek  ZK 4 2P Z
B4M39AVH Umělá inteligence v HCI (AI v HCI) Vanda Benešová, Zdeněk Míkovec, Pavel Slavík  česky ZK 4 1P+2C+5D L
B4M36UIR Umělá inteligence v robotice Stefan Edelkamp, Jan Faigl, Tomáš Kroupa, Jiří Kubík, David Milec, Miloš Prágr, Jakub Sláma, David Valouch  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE9M36BEP Unmanned Vehicles Milan Rollo  anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
BE4M39NUR User Interface Design Miroslav Macík, Ivo Malý, Zdeněk Míkovec  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
AE0M34NSV VLSI System Design Pavel Hazdra  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BE2M34NSV VLSI System Design Pavel Hazdra  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2B17VDP Vedení pro datové přenosy Ladislav Oppl, Milan Polívka  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B3B38VSY Vestavné systémy Stanislav Drozd, Jan Fischer, Jakub Pařez, Vojtěch Petrucha, Ján Tomlain, Michal Špaček  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B9M38VBM Videometrie a bezdotykové měření Jan Fischer  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B3M38VBM1 Videometrie a bezkontaktní měření Jan Fischer  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M38VBM1 Videometry and Contactless Measurement Jan Fischer  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3B33VIR Vidění robotu Šimon Pokorný,