Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2020/2021

Všechny předměty Fakulta elektrotechnická

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
XP33VID 3D Počítačové vidění Radim Šára  česky ZK 4 2P+2S Z
B6B39TDM 3D modelování David Sedláček  KZ 5 0P+4C+6D Z
B0B39MVR 3D modelování a virtuální realita David Sedláček, Jiří Žára  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
AAAAA AA Fiktivní předmět Akce Ilona Ali Bláhová, Radoslav Bortel, Pavel Kubeš, Božena Mannová, Pavel Náplava, Jitka Pinková, Dana Saláková, Jan Sláma, Jiří Velebil, Lukáš Zoubek, Josef Černohous  NIC 4 Z,L
A4B36ACM1 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky I. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM2 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky II. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM3 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky III. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM4 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky IV. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys, Jakub Černý  česky KZ 4 0P+3C *
A4B36ACM5 ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky V. Marko Genyk-Berezovskyj, Božena Mannová, Tomáš Tunys  česky KZ 4 0P+3C *
BE9M04AKP Academic Writing Markéta Havlíčková, Dana Saláková, Michael Ynsua  anglicky KZ 2 2C L
BE3M04AWR Academic Writing Dana Saláková, Michael Ynsua  anglicky KZ 2 2C L
BEV002AKA Acoustic Applications Marek Brothánek, Vojtěch Jandák, Ondřej Jiříček  anglicky KZ 4 2P+2L Z
B2M31ADAA Adaptivní metody zpracování signálů Radoslav Bortel, Vojtěch Illner, Pavel Sovka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BAM31ADA Adaptivní metody zpracování signálů Radoslav Bortel, Vojtěch Illner, Pavel Sovka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M33PAL Advanced Algorithms Marko Genyk-Berezovskyj, Daniel Průša, Ihor Varha  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
XEP02ABIO Advanced Biosensor Bohuslav Rezek  anglicky ZK 4 2p+1c Z
BE4M35PAP Advanced Computer Architectures Zdeněk Hanzálek, Karel Kočí, Joel Matějka, Pavel Píša  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M32PST Advanced Networking Technologies Leoš Boháč, Zbyněk Kocur  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L Z,L
BE3M33PRO Advanced Robotics Viktor Korotynskiy, Zuzana Kúkelová, Tomáš Pajdla, Stanislav Steidl, Kateryna Zorina  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE9M38AML Aerodynamics and Mechanics of Flight Jiří Nožička, Jakub Suchý  anglicky Z,ZK 6 2P+4L Z
B9M38AML Aerodynamika a mechanika letu Jiří Nožička, Jakub Suchý  česky Z,ZK 6 2P+4L Z
BE3M37LRS Aeronautical Radio Systems Pavel Kovář  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE9M38PSL Aircraft Avionics Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M38PSL Aircraft Avionics Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3B04PSA Akademické psaní Petra Jirásková, Dana Lisá, Jitka Pinková, Dana Saláková  česky KZ 2 2C Z
XP02AMA Aktivní metody v akustice Ondřej Jiříček  ZK 4 2P L
XP37AEM Akustická a elektroakustická měření Libor Husník  česky Z,ZK 4 2P+1S L
A5M02AKA Akustické aplikace Marek Brothánek, Ondřej Jiříček  KZ 4 2P+2L L
BV002AKA Akustické aplikace Marek Brothánek, Ondřej Jiříček  česky KZ 4 2P+2L Z
BE5B33ALG Algorithms Marko Genyk-Berezovskyj  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M39APG Algorithms of Computer Graphics Jiří Bittner, Jakub Hendrich, Jiří Žára  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
XEP36AGT Algoritmická teorie her Branislav Bošanský, Viliam Lisý  anglicky ZK 4 2P+0C+4D
B4B33ALG Algoritmizace Denis Baručić, Tomáš Chamra, Marko Genyk-Berezovskyj, Nela Grimová, Martin Pecka, Daniel Průša, Matouš Vrba  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A8B14ADP Algoritmizace a programování Radek Havlíček, Jiří Zděnek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B3B33ALP Algoritmy a programování Jan Kybic, Tomáš Pivoňka, Vojtěch Vonásek, Martin Řimnáč, Petr Štěpán  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A0M31ASN Algoritmy a struktury neuropočítačů Jana Tučková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B4M39APG Algoritmy počítačové grafiky Jiří Bittner, Jakub Hendrich, Jiří Žára  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A8M01ADP Algoritmy pro distribuované a paralelní systémy Lukáš Kencl, Peter Macejko  česky Z,ZK 5 3P+1S Z
BE3M38ZDS Analog Signal Processing and Digitalization Jan Holub, Michal Janošek, Josef Vedral  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
A8B31AAC Analogové a aktivní obvody Jiří Hospodka, Tomáš Kouba  česky Z,ZK 6 3P+2S Z
A8M31AAS Analogové obvody a systémy Jiří Hospodka, Jiří Náhlík, Ondřej Šubrt  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
XP31AEO Analýza elektrických obvodů Ivan Zemánek  česky ZK 4 2P+2S Z
B2M31AEDA Analýza experimentálních dat Martin Kaňok, Petr Krýže, Jan Rusz  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A0B04GA Anglická gramatika Petra Jennings, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04KA Anglická konverzace Jonathan Michael Daly, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Sara Gabrielle Tirrito, Michael Ynsua  Z 2 2C Z,L
A0B04KA2 Anglická konverzace 2 Jonathan Michael Daly, Hailey Pope, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Sara Gabrielle Tirrito, Michael Ynsua  Z 2 2C Z,L
XP04AZK Anglický jazyk Markéta Havlíčková, Dana Saláková  anglicky ZK 0 0C Z,L
XP04MIN Anglický jazyk - obhajoba studie Markéta Havlíčková, Dana Saláková  anglicky ZK 0 0C Z,L
XP04A1 Anglický jazyk 1 Markéta Havlíčková, Michal Lucki, Dana Saláková  česky NIC 4C Z,L
XP04A2 Anglický jazyk 2 Michal Lucki  česky NIC 4C Z,L
B0B04B1K Anglický jazyk B1 - klasifikovaný zápočet Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Dana Saláková  KZ 0 0C Z,L
B0B04B11 Anglický jazyk B1-1 Markéta Havlíčková, Václava Jarská, Hana Procházková, Pavla Péterová, Dana Saláková  Z 0 2s Z
B0B04B12 Anglický jazyk B1-2 Markéta Havlíčková, Hana Procházková, Dana Saláková  Z 0 2C L
B0B04B2Z Anglický jazyk B2 - zkouška Jonathan Michael Daly, Markéta Havlíčková, Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  Z,ZK 0 0C Z,L
B0B04B21 Anglický jazyk B2-1 Jonathan Michael Daly, Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  Z 3 2C Z
B0B04B22 Anglický jazyk B2-2 Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  Z 3 2C Z,L
A0B04OA Anglický odborný jazyk Jonathan Michael Daly, Petra Jennings, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
BE2M17ANT Antennas Hynek Bártík, Pavel Hazdra, Jan Kraček, Miloš Mazánek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
B2M17ANT Antény Hynek Bártík, Pavel Hazdra, Jan Kraček, Miloš Mazánek  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A8M17AEC Antény a elektromagnetická kompatibilita Pavel Hazdra, Miloš Mazánek  česky Z,ZK 5 3P+1L L
B1M13AEZ Aplikace elektrochemických zdrojů Pavel Hrzina, Václav Papež, Tomáš Reichl  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BAM17EPM Aplikace elektromagnetických polí v medicíně Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP34AT Aplikace nástrojů TCAD Jan Voves  česky ZK 4 2P+2C L
A0B38APH Aplikace programovatelných hradlových polí Radek Sedláček  česky KZ 5 1P+3L Z
BD1M13ASS Aplikace solárních systémů Vítězslav Benda, Pavel Hrzina  česky Z,ZK 5 14KP+6KL Z
B1M13ASS Aplikace solárních systémů Vítězslav Benda, Tomáš Finsterle, Jakub Holovský, Pavel Hrzina, Ladislava Černá  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B4M38AVS Aplikace vestavných systémů Radek Sedláček  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP37AEA Aplikovaná elektroakustika Petr Honzík  anglicky ZK 4 2P+2L Z
XP32AKR Aplikovaná kryptografie Tomáš Vaněk  česky ZK 4 4P + 0S L
BAB37APO Aplikovaná optika Jan Bednář, Lukáš Krauz, Petr Páta, Petr Skala  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BAM31AOL Aplikovaná optoelektronika v lékařství Jan Havlík  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP17APL Aplikovaná optoelektronika v lékařství Vladimír Blažek, Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C Z
BE4M38AVS Application of Embedded Systems Radek Sedláček  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M37ART Architecture of radio receivers and transmitters Josef Dobeš, Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B35APO Architektura počítačů Roman Bartosiňski, Jan Kaisrlík, Karel Kočí, Rostislav Lisový, Martin Prudek, Pavel Píša, František Vacek, Martin Vajnar, Petr Štěpán, Richard Šusta  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B2M37ART Architektura rádiových přijímačů a vysílačů Josef Dobeš, Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP36ASP Architektura symbolických počítačů Josef Kolář, Neurčen  ZK 4 2P+2S L
XP37ARA Architekturní akustika Libor Husník  česky ZK 4 2P+2S L
A8M37ART Architektury přijímačů a vysílačů Josef Dobeš, Pavel Kovář  česky Z,ZK 5 4P+0C Z
BE3M33UI Artificial Intelligence Radek Mařík, Petr Pošík, Jiří Spilka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M36UIR Artificial Intelligence in Robotics Jan Faigl, Tomáš Krajník, Miloš Prágr, Pavel Rytíř, Petr Čížek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BV002ASF Astrofyzika Petr Kulhánek, Milan Červenka  česky KZ 4 2P+2C L
BE2M37ZV2A Audio Technology 2 Libor Husník, František Rund  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M99ZVT Audio technology 1 Libor Husník, Vojtěch Jandák, Ondřej Jiříček, František Rund  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE2B37AVT Audiovisual Technology Martin Bernas, Libor Husník, Miloš Klíma, Lukáš Krauz, Petr Páta, František Rund  anglicky KZ 4 2P+2L L
B2B37AVT Audiovizuální technika Jan Bednář, Martin Bernas, Libor Husník, Miloš Klíma, Lukáš Krauz, Petr Páta, František Rund, Václav Vencovský, Adam Zizien  česky KZ 4 2P+2L L
BD5B37AVT Audiovizuální technika Libor Husník, Miloš Klíma, Petr Páta, František Rund  česky Z,ZK 4 14KP+6KL L
BE5B35ARI Automatic Control Tomáš Haniš, Martin Hromčík, Daniel Robert Wagner  anglicky Z,ZK 7 4P+2L L
B3B35ARI Automatické řízení Vít Cibulka, Denis Efremov, Jindřich Fuka, Tomáš Haniš, Jan Hauser, Martin Hromčík, Tomáš Michálek, David Vošahlík, Michael Šebek  česky Z,ZK 7 4P+2L L
B3M33ARO Autonomní robotika Václav Hlaváč, Tomáš Petříček, Robert Pěnička, Vojtěch Vonásek, Karel Zimmermann, Vojtěch Šalanský, Radoslav Škoviera  česky Z,ZK 7 3P+2L L
BE3M33ARO Autonomous Robotics Václav Hlaváč, Tomáš Petříček, Robert Pěnička, Vojtěch Vonásek, Karel Zimmermann, Vojtěch Šalanský, Radoslav Škoviera  anglicky Z,ZK 7 3P+2L L
32BBB BBB, toto je fiktivní předmět Pavel Bezpalec, Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Leoš Boháč, Zdeněk Brabec, Jaroslav Burčík, Jiří Chod, Petr Hampl, Jaromír Hrad, Jiří Hájek, Tomáš Hégr, Petr Jareš, František Kadlec, Lukáš Kencl, Zbyněk Kocur, Ján Kučerák, František Křížovský, Pavel Lafata, Michal Lucki, Dušan Maga, Marek Nevosad, Ivan Pravda, Jaroslav Svoboda, Jiří Sýkora, Pavel Troller, Zdeněk Vaníček, Tomáš Vaněk, Jiří Vodrážka, Lukáš Vojtěch, Ondřej Vondrouš, Miroslav Vondrák, Pavel Zahradník, Tomáš Zeman, Martin Černý, Boris Šimák  česky NIC 2+2s Z,L
BEBPP10 Bachelor project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  anglicky Z 10 Z,L
BEBPP15 Bachelor project Jiří Jakovenko, Pavel Slavík  anglicky Z 15
BEBPP20 Bachelor project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  anglicky Z 20
BEEZZ Basic health and occupational safety regulations Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová  anglicky Z 0 2BP+2BC Z
A8M37WDC Bezdrátové digitální komunikace Zdeněk Bečvář, Jan Sýkora  česky Z,ZK 5 4P+0C Z
A8M17WCP Bezdrátové kanály a šíření vln Pavel Pechač  česky Z,ZK 5 4P+0C Z
B2M32BTSA Bezdrátové technologie Zdeněk Bečvář, Ivan Eroshkin, Zbyněk Kocur, Marek Neruda, Jan Plachý, Tomáš Straka, Lukáš Vojtěch  česky Z,ZK 6 2P + 2L L
BEZB Bezpečnost práce v elektrotechnice pro bakaláře Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová  česky Z 0 2BP+2BC Z,L
BEZM Bezpečnost práce v elektrotechnice pro magistry Adam Bouřa, Zdeněk Burian, Radek Havlíček, Lubor Jirásek, Vladimír Kůla, Pavel Mlejnek, Ivana Nová, Petr Novák, Josef Černohous  česky Z 0 2BP+2BC Z
B4M36BSY Bezpečnost systémů Jan Franců, Sebastián García, Tomáš Pevný, Maria Rigaki  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B9M36BEP Bezpilotní prostředky Milan Rollo  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BE0M33BDT Big Data Technologies Jan Hučín, Petr Paščenko, Marek Sušický  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
BAB02BFY Biofyzika Vratislav Fabián, Jaroslav Jíra, Lukáš Matera, Ladislav Sieger  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BAM36BIN Bioinformatika Jáchym Barvínek, Jiří Kléma, Petr Ryšavý, Filip Železný  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M36BIN Bioinformatika Jáchym Barvínek, Jiří Kléma, Petr Ryšavý, Filip Železný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BEAM31BSG Biological signals Roman Čmejla  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
B2M31BSGA Biologické signály Radek Janča, Roman Čmejla  česky Z,ZK 6 2P+2L L
BAM31BSG Biologické signály Radek Janča, Roman Čmejla  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A5M17BUP Biologické účinky elektromagnetického pole Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky KZ 4 2P+2L L
BAB34BSP Biomedicínské sensory prakticky Adam Bouřa, Alexandr Laposa  česky KZ 4 2P+2L Z
BAB34BMS Biomedicínské senzory Adam Bouřa, Miroslav Husák, Alexandr Laposa, Jan Novák  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A6M34BMS Biomedicínské senzory Adam Bouřa, Miroslav Husák  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
A6M33BIO Biometrie Eduard Bakštein, Vojtěch Franc, Daniel Novák, Petr Pollák, Jakub Schneider  česky KZ 4 2P+2C Z
BAM02BIO Biosenzory Bohuslav Rezek  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE5B16EPD Business Economics Tomáš Podivínský  anglicky KZ 4 2P+2S Z,L
B04BEN Business English Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  Z 2 2C Z,L
BE5B99CPL C Programming Language Jan Faigl, Tomáš Krajník, Pavel Pačes  anglicky Z,ZK 6 2P+2C+5D Z
A8M37CAD CAD a numerické metody v RF návrhu Josef Dobeš, Zbyněk Škvor  česky KZ 3 2P+0C L
BE2M17CADA CAD in HF Technique Milan Polívka, Pavel Staněk, Zbyněk Škvor  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M17CADA CAD ve VF technice Milan Polívka, Pavel Staněk, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B01MA1 Calculus 1 Paola Vivi  anglicky Z,ZK 7 4P+2S Z
BE5B01MA2 Calculus 2 Petr Habala, Paola Vivi  anglicky Z,ZK 7 4P+2S L
BAB02CHE Chemie pro bioinženýrství Lukáš Matera, Ivana Pilarčíková  česky Z,ZK 3 2P+1L Z
BE3B38OTE Circuit Technology Jan Holub  anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
AE0B38OCP Circuits of Digital Instruments Jan Holub  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE2M37KDKA Coding in Digital Communications Jan Sýkora  anglicky Z,ZK 6 3P+1C L
BE4M35KO Combinatorial Optimization Ondřej Benedikt, Zdeněk Hanzálek, Anna Minaeva, István Módos, Antonín Novák, Marek Vlk  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
AE1B37KEL Communication and Electronics Josef Dobeš, Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  anglicky KZ 4 2P+2L Z
AE0M32KMP Communications and Media Law Zdeněk Brabec, Petr Ondráček  anglicky Z,ZK 4 2P + 2C Z,L
BE2M37KASA Compression of Images and Signals Karel Fliegel, František Rund, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M39VG Computational Geometry Petr Felkel  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
XEP35CMS Computational Methods for Materials Science Antonio Cammarata, Paolo Nicolini  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
BE5B35APO Computer Architectures Jan Kaisrlík, Karel Kočí, Pavel Píša, Martin Vajnar, Jiří Vlasák, Richard Šusta  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE4M38KRP Computer Communication Interfaces Jiří Novák, Jan Sobotka  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE0M39PGR Computer Graphics Jaroslav Sloup  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4B38PSIA Computer Networks Jan Holub, Jiří Novák, Tomáš Pospíšil  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE4M33MPV Computer Vision Methods Dániel Béla Baráth, Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Dmytro Mishkin, Filip Naiser, Jan Čech, Milan Šulc  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B32PKS Computer and Communication Networks Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Zbyněk Kocur, Tomáš Vaněk  anglicky Z,ZK 6 2P + 2C Z
BE3M35CSA Control Systems for Aircraft and Spacecraft Martin Hromčík  anglicky Z,ZK 7 2P+2L Z
BE1M14REP Control and Regulation of Electric Drives Radek Havlíček, Evžen Thöndel  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
B1M16CTR1 Controllingové řízení Martin Plachý, Martin Zralý  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
AE0B16FIP Corporate Finance Martin Beneš  anglicky Z,ZK 4 2P+2S Z,L
BE2M34ZETA Custom Electronics Design Vladimír Janíček  anglicky KZ 6 2P+2L Z
BE2M34ZET Custom Electronics Design Vladimír Janíček  anglicky KZ 5 2P+2L Z
BE5B33KUI Cybernetics and Artificial Intelligence Filipe Gama, Matěj Hoffmann, Jana Kostlivá, Tomáš Svoboda  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
AE0B04C0 Czech Language 0 Markéta Havlíčková, Petra Jirásková, Dana Saláková  anglicky Z 2 2C *
AE04C1 Czech Language 1 Markéta Havlíčková, Dana Saláková  anglicky Z 2 2C Z,L
BE3M38SPD Data Acquisition and Transfer Ondrej Tereň, Radislav Šmíd  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE2B32DAT Data Networks Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Petr Hampl, Ján Kučerák, Tomáš Zeman  anglicky Z,ZK 4 2P + 2L Z,L
BE4M39DPG Data Structures for Computer Graphics Vlastimil Havran  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
BE4M36DS2 Database systems 2 Martin Svoboda, Martin Svoboda  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B36DBS Databázové systémy Jana Ahmad, Bogdan Kostov, Zdeněk Kouba, Zdeněk Kouba, Martin Svoboda, Radomír Černoch, Martin Řimnáč, Gustav Šír  česky Z,ZK 6 2P+2C+4D L
B4M36DS2 Databázové systémy 2 Martin Svoboda, Martin Svoboda  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP13DFD Datová a funkční analýza výrobních systémů Martin Molhanec  česky Z,ZK 4 2P+2S L
B6B36DSA Datové struktury a algoritmy Jan Drchal, Karel Richta, Jiří Šebek  Z,ZK 6 2P+3C+3D L
B4M39DPG Datové struktury počítačové grafiky Vlastimil Havran  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
BD5B32DAT Datové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč  česky Z,ZK 4 14P + 6L Z
B2B32DATA Datové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Ivan Eroshkin, Petr Hampl, Jiří Holeček, Petr Jareš, Zbyněk Kocur, Ján Kučerák, Ondřej Votava  česky KZ 5 2P + 2L Z
BEV033DLE Deep Learning Boris Flach, Oleksandr Shekhovtsov  anglicky ZK 6 2P+2C L
XP13DEZ Degradační procesy elektrických zařízení David Bušek, Karel Dušek, Ivan Kudláček  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BE2M34NIS Design of Integrated Circuits Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
XP34ORD Detektory a detekce optického záření Vítězslav Jeřábek  česky ZK 4 2P+2C L
BE1M16RES Development of Energy Systems Rostislav Krejcar  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE3M38DIT Diagnostics and Testing Hakob Avetisyan, Ondrej Tereň, Radislav Šmíd  anglicky Z,ZK 7 3P+2L L
B2M32DMT Diagnostika a měření v telekomunikacích Petr Jareš, Zbyněk Kocur, Jiří Vodrážka, Ondřej Vondrouš  česky Z,ZK 6 2P + 2L L
B3M38DIT Diagnostika a testování Stanislav Drozd, Ondřej Hanuš, Radislav Šmíd  česky Z,ZK 7 3P+2L L
XP02DP Diagnostika plazmatu Pavel Kubeš  ZK 4 2P+2C L
B2M32DSAA Diagnostika síťových aplikací Radek Mařík  česky Z,ZK 6 2P + 2C Z
BD5B01DRN Diferenciální rovnice a numerika Petr Habala  česky Z,ZK 6 14KP+6KC L
B0B01DRN Diferenciální rovnice a numerika Petr Habala, Aleš Němeček, Karel Pospíšil, Veronika Sobotíková  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BE5B01DEN Differential Equations&Numerical Methods Petr Habala  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
BE4M33DZO Digital Image Dominik Fiala, Václav Hlaváč, Radoslav Škoviera, Júlia Škovierová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M31DSPA Digital Signal Processing Petr Pollák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2B32DIT Digital Technique Pavel Lafata, Michal Lucki, Tomáš Straka  anglicky Z,ZK 4 2P + 2L Z,L
BE2M37DKM Digital communications Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  anglicky Z,ZK 6 3P+1C Z
A8B37DCMA Digitální komunikace Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 3P+1C Z
B2M37DKM Digitální komunikace Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 3P+1C Z
A8B37DCM Digitální komunikace Jan Sýkora  česky Z,ZK 5 4P+0C Z
B4M33DZO Digitální obraz Dominik Fiala, Václav Hlaváč, Radoslav Škoviera, Júlia Škovierová  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B2B32DITA Digitální technika Daniel Kekrt, Pavel Lafata, Tomáš Zeman  česky KZ 4 2P + 2L Z
BD5B32DIT Digitální technika Pavel Lafata  česky Z,ZK 4 1P + 1L Z
A8B37DIT Digitální technika Petr Skalický, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B2M37DTR Digitální televize a rozhlas Martin Bernas, Karel Ulovec  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B2M37DTRA Digitální televize a rozhlas Martin Bernas, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A8B32DSP Digitální zpracování signálu Pavel Zahradník, Boris Šimák  česky Z,ZK 5 3P + 1L Z
B1M14DEP Digitální řízení elektrických pohonů Jan Bauer, Filipp Frolov, Miroslav Lev, Pavel Mňuk, Jiří Zděnek  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP32DKS Dimenzování komunikačních sítí Petr Hampl  česky ZK 4 2P + 2C+ 2D L
BE3M35SDU Discrete Event Systems Pavel Burget  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE5B01DMG Discrete Mathematics and Graphs Marie Demlová, Tommaso Russo  anglicky Z,ZK 5 3P+1S Z
AE4B01DMA Discrete mathematics Marie Demlová  anglicky Z,ZK 7 2P+2S Z
B4B01DMA Diskrétní matematika Petr Habala  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
A8B01DMG Diskrétní matematika a grafy Marie Demlová  česky Z,ZK 5 3P+1S Z
B1M15DEE Distribuce elektrické energie Zdeněk Müller, Josef Tlustý, Jiří Vodrážka, Martin Čerňan  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD1M15DEE Distribuce elektrické energie Zdeněk Müller  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
XP33DID Distribuovaná umělá inteligence Lenka Lhotská  česky ZK 4 2P+1S Z
B2M32DSVA Distribuované systémy a výpočty Peter Macejko  česky Z,ZK 6 2P + 2C Z
B6B32DSV Distribuované systémy a výpočty Lukáš Kencl, Peter Macejko  Z,ZK 5 2P + 2L + 4D Z
XP36DSV Distribuovaný výpočet Jan Janeček  ZK 4 2P Z
BE1M15DEE Distribution of Electrical Energy Ibrahim Ahmad, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
B1M16DES Dopravní energetické systémy Miroslav Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD1M16DES Dopravní energetické systémy Miroslav Vítek  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
BE3M35DRS Dynamics and Control of Networks Kristian Hengster-Movric, Štefan Knotek, Michael Šebek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0M15DSE Dynamika a spolehlivost elektrizačních soustav   česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD0M15DSE Dynamika a spolehlivost elektrizačních soustav   česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
RM35DRS Dynamika a řízení sítí Kristian Hengster-Movric, Štefan Knotek, Michael Šebek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3M35DRS Dynamika a řízení sítí Kristian Hengster-Movric, Štefan Knotek, Michael Šebek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP14DES Dynamika elektrických strojů Miroslav Chomát  česky ZK 4 2P+2C Z
XP38EMC EMC distribuovaných systémů Jan Holub  česky ZK 4 2P+2C Z
BE1M16EKL Ecology and Economy Jaroslav Knápek  anglicky Z,ZK 5 3P+1S Z
BE1M13EKP Ecology and Materials Eva Horynová, Ivan Kudláček, Jan Weinzettel, Zuzana Šaršounová, Pavel Žák  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE1M16EKM Econometrics and economic applications Lubomír Lízal, Sherzod Tashpulatov  anglicky Z,ZK 4 2P+2S L
BE1M16EVE Economics of Power Generation Martin Beneš  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
BE1M16EUE1 Economy of Energy Use Jiří Beranovský, Michaela Valentová  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
BE1M16EKE1 Economy of Power Industry Július Bemš, Martin Horák, Tomáš Králík, Jiří Vašíček  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
B4M36ESW Efektivní software Marek Cuchý, Joel Matějka, Michal Sojka, David Šišlák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M36ESW Effective Software Marek Cuchý, Joel Matějka, Michal Sojka, David Šišlák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B1M16EKL Ekologie a ekonomika Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 3P+1S Z
BV002EKE Ekologie a ekotechnika Rudolf Bálek, Štěpán Potocký  česky KZ 3 2P+1L L
B1M13EKP Ekologie a materiály Eva Horynová, Ivan Kudláček, Jan Weinzettel  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B1M16EKM Ekonometrie a ekonomické aplikace Lubomír Lízal, Sherzod Tashpulatov  česky Z,ZK 4 2P+2S L
BD1M16EKM Ekonometrie a ekonomické aplikace Lubomír Lízal, Sherzod Tashpulatov  česky Z,ZK 4 14KP+6KS L
BD1M16EKE1 Ekonomika elektroenergetiky Tomáš Králík, Oldřich Starý, Jiří Vašíček  česky Z,ZK 5 14KP+6KC L
B1M16EKE1 Ekonomika elektroenergetiky Tomáš Králík, Oldřich Starý, Jiří Vašíček  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B1B16EOB Ekonomika ochran před bleskovými výboji Jan Mikeš  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B2B16EPO Ekonomika podnikání Blanka Kučerková, Oldřich Starý, Miroslav Vítek, Josef Černohous  česky KZ 4 2P+2S Z
B1M16EUE1 Ekonomika užití energie Jiří Beranovský  česky Z,ZK 5 2P+2S L
A5M16EUE Ekonomika užití energie Jiří Beranovský  česky KZ 4 3P+1C Z
XP16ERE Ekonomika výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů energie Jaroslav Knápek  česky ZK 4 2P+4D
BD1M16EVE Ekonomika výroby energie   česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16EVE Ekonomika výroby energie Martin Beneš  česky Z,ZK 5 2P+2S L
BE1M14EPT Electric Drives and Traction Jan Bauer, Jiří Lettl, Ondřej Lipčák, Zdeněk Čeřovský  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE1M14EPT1 Electric Drives and Traction Jan Bauer, Jiří Lettl, Ondřej Lipčák, Zdeněk Čeřovský  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE1M14ESP Electric Machinery and Apparatus Miroslav Chomát, Michal Košík, Pavel Mindl, Pavel Skarolek  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE5B14SP1 Electric Machinery and Apparatus 1 Miroslav Chomát, Tomáš Haubert, Pavel Mindl  anglicky Z,ZK 5 3P+2L L
BE1M15ETT Electrical Heat Jan Kyncl  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1M15ELS Electrical Light Marek Bálský, Tomáš Veselka, Petr Žák, Petr Žák  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE1B38EMA Electrical Measurements and Instrumentation Jakub Svatoš  anglicky KZ 5 2P+2L L
BE2B38EMB Electrical Measurements and Instrumentation Tomáš Pospíšil, Jakub Svatoš  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE5B17EMT Electromagnetic Field Theory Pavel Hazdra, Jan Macháč, Zbyněk Škvor  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
BE5B34ELP Electron Devices Adam Bouřa, Julius Foit, Pavel Hazdra, Petr Martinek  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE2M34EZS Electronic Security Systems Miroslav Husák  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
AE0M34EZS Electronic Security Systems Miroslav Husák  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE2M34EZSA Electronic Security Systems Miroslav Husák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BD5B38EMA Elektrická měření Vladimír Haasz  česky KZ 5 14P+6L L
B2B38EMB Elektrická měření Vladimír Haasz, Diana Hrakova, František Mazánek, Jakub Svatoš  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B1B38EMA Elektrická měření Vladimír Haasz, Petr Kašpar, František Mazánek, Jakub Svatoš, Ján Tomlain  česky KZ 5 2P+2L L
B0B15EIN Elektrické instalace vn a nn   česky Z,ZK 4 2P+2S L
BD0B15EIN Elektrické instalace vn a nn   česky Z,ZK 4 14KP+6KS L
B1B31EOS Elektrické obvody František Blažek, Jiří Hospodka, Martin Pokorný  česky Z,ZK 6 3P+2S Z
B1M14EPT1 Elektrické pohony a trakce Jan Bauer, Jiří Lettl, Ondřej Lipčák  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B3B14EPR Elektrické pohony pro automatizaci a robotiku Miroslav Chomát, Vít Hlinovský, Jan Stejskal, Stanislav Tomášek  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A8B17EFC Elektrické pole a obvody Ivan Zemánek, Zbyněk Škvor  KZ 4 2P+1S L
BD1M14ESP Elektrické stroje a přístroje Pavel Mindl  česky Z,ZK 5 14KP+6KL Z
B1M14ESP Elektrické stroje a přístroje Jan Bauer, Karel Buhr, Vít Hlinovský, Pavel Mindl, Stanislav Tomášek, Petr Voženílek  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BD1M15ELS Elektrické světlo Marek Bálský, Petr Žák, Petr Žák  česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
B1M15ELS Elektrické světlo Marek Bálský, Tomáš Veselka, Petr Žák  česky Z,ZK 5 2P+2L L
A5M15ES1 Elektrické světlo 1 Marek Bálský, Michal Kozlok, Petr Žák  česky KZ 4 2P+1S Z
XP02EVA Elektrické výboje a jejich aplikace Pavel Kubeš  ZK 4 3P Z
XP34ETS Elektrický transport v polovodičích Jan Voves  česky ZK 4 2P+2C Z
B1B13SEZ Elektrochemické zdroje a fotovoltaika Vítězslav Benda, Pavel Hrzina  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A8B17ELD Elektrodynamika Lukáš Jelínek, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 5 3P+1S L
XP17ELD Elektrodynamika Lukáš Jelínek, Jan Macháč, Vítězslav Pankrác, Zbyněk Škvor  česky ZK 4 2P+2C Z
B2B17ELD Elektrodynamika Lukáš Jelínek, Jan Kraček, Vítězslav Pankrác, Miloslav Čapek, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 4 2P+2C L
A1B15EN1 Elektroenergetika 1 Radek Procházka  česky Z,ZK 5 2+2L Z
B1B15EN11 Elektroenergetika 1 Martin Kněnický, Ladislav Musil, Zdeněk Müller, Jan Votava, Ondřej Šefl  česky Z,ZK 5 3P+2S L
B1B15EN1 Elektroenergetika 1 Martin Kněnický, Ladislav Musil, Zdeněk Müller, Jan Votava, Ondřej Šefl  česky Z,ZK 6 3P+2S L
B1B15EN2 Elektroenergetika 2 Radek Procházka, Ondřej Šefl  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B1B15EN3 Elektroenergetika 3 Marek Bálský, Jan Kyncl, Jan Rimbala, Jan Votava, Petr Žák  česky KZ 4 2P+2L Z
XP14EMC Elektromagnetická kompatibilita Zdeněk Čeřovský  česky ZK 4 2P+2C Z
B2B17EMPA Elektromagnetické pole Milan Babák, Jan Filip, Ladislav Oppl, Vítězslav Pankrác, Miloslav Čapek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD5B17EMP Elektromagnetické pole Jan Macháč, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
B1B17EMP Elektromagnetické pole Ladislav Oppl, Vítězslav Pankrác, Miloslav Čapek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B2B17EMP Elektromagnetické pole Milan Babák, Jan Filip, Pavel Hazdra, Lukáš Jelínek, Ladislav Oppl, Vítězslav Pankrác, Miloslav Čapek, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
A8B38EME Elektronická měření Jan Holub, Petr Kašpar, Jakub Svatoš  česky KZ 4 2P+1L L
A8B34EOD Elektronické a optoelektonické součástky Pavel Hazdra  česky Z,ZK 6 3P+2L Z
BD5B31EO1 Elektronické obvody 1 Roman Čmejla  česky Z,ZK 5 14KP+6KC L
B2B31EO1 Elektronické obvody 1 Jiří Hospodka, Tomáš Kouba, Jiří Náhlík  česky Z,ZK 4 2P+2L Z,L
BD5B31EO2 Elektronické obvody 2 Jiří Hospodka, Jiří Náhlík  česky Z,ZK 5 14KP+6KC Z
B2B31EO2 Elektronické obvody 2 Jiří Hospodka  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B2B34ELPA Elektronické prvky Pavel Hazdra, Lubor Jirásek, Petr Martinek, Tomáš Teplý, Jan Voves, Vít Záhlava  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B2B34ELP Elektronické prvky Pavel Hazdra, Lubor Jirásek, Tomáš Teplý, Jan Voves, Vít Záhlava  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B3B31EPO Elektronické prvky a obvody Jan Havlík, Jiří Hospodka  česky Z,ZK 6 4P+2L Z
B2M34EZS Elektronické zabezpečovací systémy Adam Bouřa, Miroslav Husák, Jan Novák, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
A0M34EZS Elektronické zabezpečovací systémy Miroslav Husák, Jan Novák, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B2M34EZSA Elektronické zabezpečovací systémy Adam Bouřa, Miroslav Husák, Jan Novák, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A5M34EZS Elektronické zabezpečovací systémy Miroslav Husák, Jan Novák  česky KZ 4 3P+1L Z
BD5B34EPS Elektronika Lubor Jirásek  česky KZ 4 14KP+6KL L
A5M34ELE Elektronika Adam Bouřa, Vít Záhlava  česky KZ 4 3P+1L L
A4B34EM Elektronika a mikroelektronika Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Vít Záhlava  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B1B34EPS Elektronika pro silnoproud Adam Bouřa, Vladimír Janíček, Jan Novák, Tomáš Teplý, Vít Záhlava  česky KZ 4 2P+2L Z
B1M15ETT Elektrotepelná technika Jan Kyncl, Jan Votava  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD1M15ENY Elektrárny Stanislav Bouček, Zdeněk Müller  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M15ENY Elektrárny Stanislav Bouček, Zdeněk Müller, Jan Votava, Martin Čerňan, Jan Špetlík  česky Z,ZK 5 2P+2S L
B4B17EAM Elektřina a magnetismus Pavel Hazdra, Jan Kraček, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M15PPE1 Elements and Operation of Electrical Power Systems Ibrahim Ahmad, Jan Hlaváček, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1M15PPE Elements and Operation of Electrical Power Systems Ibrahim Ahmad, Jan Hlaváček  anglicky KZ 4 2P+2S Z
B0M16EBE Energetická bezpečnost Václav Bartuška, Jaroslav Knápek  česky ZK 2 2P+0S Z
B1B15EPR1 Energetické projektování Vít Klein  česky KZ 5 2P+2S L
B1B15EPR Energetické projektování Stanislav Bouček  česky KZ 4 2P+2S L
BE1M15IAP Engineering Applications Jan Kyncl, Ladislav Musil  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
B6B36EAR Enterprise architektury Jana Ahmad, Petr Aubrecht, Miroslav Blaško, Bogdan Kostov, Petr Křemen, Martin Ledvinka, Lama Saeeda  KZ 5 2P+2C+2D Z
BD6B36EAR Enterprise architektury Bogdan Kostov, Petr Křemen, Martin Řimnáč  česky KZ 5 14KP+6KC Z
BEV002EKE Environmental Engineering Rudolf Bálek, Štěpán Potocký  anglicky KZ 3 2P+1L L
BEV002ZIP Environmental Science Rudolf Bálek, Štěpán Potocký  anglicky ZK 2 2P Z
BE9M35OFD Estimation, Filtering and Detection Vladimír Havlena  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BE3M35OFD Estimation, Filtering and Detection Vladimír Havlena, Jaroslav Tabaček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B16ET1 Etika 1 Vladimír Slámečka  česky KZ 4 2P+2C Z
A0M33EOA Evoluční optimalizační algoritmy Jiří Kubalík, Petr Pošík  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE9M38EML Experimental Methods in Aeronautics   anglicky KZ 4 3P+1L Z
B9M38EML Experimentální metody v letectví a zkoušení letadel   česky KZ 4 3P+1L Z
AE0B38APH FPGA Applications Radek Sedláček  anglicky KZ 5 1P+3L Z
AE8B35FCS Feed-Back Control Systems Tomáš Haniš, Martin Hromčík, Daniel Robert Wagner  anglicky Z,ZK 6 4P+2L L
B0B16FIL Filozofie Peter Zamarovský  česky ZK 2 2P+0S Z,L
B0B16FI1 Filozofie 1 Peter Zamarovský  česky KZ 4 2P+2S Z
B0M16FIL Filozofie 2 Peter Zamarovský  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
B6B16FIP Finance a podnikání Oldřich Starý, Jiří Vašíček, Josef Černohous  Z,ZK 5 2P+2S+2D L
A5M16FIP Finance podniku Oldřich Starý, Jiří Vašíček  česky KZ 4 3P+1C L
BE1M16FIU Financial Accouting Jiří Vašíček, Josef Černohous  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1M16FIM1 Financial Management Július Bemš, Oldřich Starý  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
B1M16FIM1 Finanční management Július Bemš, Tomáš Králík, Oldřich Starý  česky Z,ZK 5 2P+2S L
BD1M16FIM1 Finanční management Oldřich Starý  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16FIU Finanční účetnictví Július Bemš, Jiří Vašíček, Josef Černohous  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BD1M16FIU Finanční účetnictví Jiří Vašíček  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
BE9M35SRL Flight Control Systems Martin Hromčík  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M35SRL Flight Control Systems Martin Hromčík  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP31FON Fonetika řeči a pokročilé hlasové technologie Petr Pollák  česky ZK 4 2P+4D
XP37FOS Fotonické obrazové systémy Petr Páta  česky ZK 4 2P+2L+4D Z
XP13FCD Fotovoltaické systémy Vítězslav Benda, Jakub Holovský  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A5M13FVS Fotovoltaické systémy Vítězslav Benda, Tomáš Finsterle, Jakub Holovský, Ladislava Černá  česky KZ 4 3P+1L Z
A0B04KF1 Francouzská konverzace 1 Alena Krumpová, Dana Lisá, Alena Palmeová, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04KF2 Francouzská konverzace 2 Alena Krumpová, Dana Lisá, Alena Palmeová, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04F1 Francouzský jazyk 1 Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04F2 Francouzský jazyk 2 Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04F3 Francouzský jazyk 3 Alena Krumpová, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
BE4B36FUP Functional Programming Antonio Bellon, Niklas Maximilian Heim, Rostislav Horčík, Viliam Lisý, Michal Pěchouček, Dominik Andreas Seitz  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B31ZEO Fundamentals of Electrical Circuits Jiří Hospodka, Pavel Máša  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1B14ZPO Fundametals of Electric Drives Pavel Kobrle  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
B4B36FUP Funkcionální programování Rostislav Horčík, Viliam Lisý, Miloš Prágr, Michal Pěchouček  česky Z,ZK 6 2P+2C L
XEP33FLO Fuzzy Logic Carlos Bejines López, Mirko Navara  anglicky ZK 4 2P+0S L
XP37PAC Fysiologická akustika Petr Maršálek  anglicky ZK 4 2P+4D L
B3B02FY1 Fyzika 1 Michal Bednařík, Marek Brothánek, Václav Bára, Vratislav Fabián, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Daniel Klír, Petr Koníček, Lukáš Matera, Vojtěch Munzar, Jaroslav Plocek, Jan Píchal, Ladislav Sieger, Daniel Urbán, Milan Červenka, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 6 4P+1L+2C L
B2B02FY1 Fyzika 1 Oleg Babčenko, Marek Brothánek, Václav Bára, Vratislav Fabián, Jaroslav Jíra, Petr Koníček, Petr Kulhánek, Lukáš Matera, Jaroslav Plocek, Bohuslav Rezek, Daniel Urbán, Martin Žáček  česky Z,ZK 8 4P+1L+2C L
BD5B02FY1 Fyzika 1 Jaroslav Plocek, Zdeněk Staněk  česky Z,ZK 7 14KP+6KC L
B1B02FY1 Fyzika 1 Marek Brothánek, Vratislav Fabián, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Petr Koníček, Lukáš Matera, Jaroslav Plocek, Jan Píchal, Zdeněk Remeš, Ladislav Sieger, Martin Vít  česky Z,ZK 8 4P+1L+2C L
B2B02FY2 Fyzika 2 Marek Brothánek, Václav Bára, Vojtěch Jandák, Petr Koníček, Antonín Krpenský, Petr Kulhánek, Ladislav Sieger, Milan Červenka, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 7 3P+1L+2C Z
B3B02FY2 Fyzika 2 Oleg Babčenko, Michal Bednařík, Marek Brothánek, Václav Bára, Vratislav Fabián, Viktor Hruška, Vojtěch Jandák, Daniel Klír, Petr Koníček, Lukáš Matera, Ladislav Sieger, Milan Červenka, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 6 3P+1L+2C Z
BD5B02FY2 Fyzika 2 Jaroslav Plocek  česky Z,ZK 7 14KP+6KC Z
B1B02FY2 Fyzika 2 Marek Brothánek, Václav Bára, Vojtěch Jandák, Daniel Klír, Petr Koníček, Petr Kulhánek, Jakub Malíř, Vojtěch Munzar, Zdeněk Remeš, Ladislav Sieger, Jan Sláma, Martin Vít, Karel Řezáč, Martin Žáček  česky Z,ZK 7 3P+1L+2C Z
XP13FDD Fyzika dielektrik Pavel Mach  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
XPE02FPL Fyzika pevných látek Martin Žáček  anglicky ZK 4 2P+2S Z
B2M34SST Fyzika pevných látek Jan Voves  česky Z,ZK 6 3P+1L Z
A8B34SST Fyzika pevných látek Jan Voves  česky Z,ZK 4 3P+1C L
XP02FPL Fyzika pevných látek Jan Píchal, Martin Žáček  ZK 4 2P+2C Z
BV002FPL Fyzika pevných látek Martin Žáček  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
XP34ASD Fyzika pokročilých polovododičových součástek a materiálů Jan Voves  česky ZK 4 1P+3C+3D Z,L
XP13FPD Fyzika polovodičů Vítězslav Benda  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
BAM02FPT Fyzika pro diagnostiku a terapii Vratislav Fabián, Jaroslav Jíra, Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky Z,ZK 6 2P+2L
BV002FEN Fyzika pro elektroenergetiku Jakub Cikhardt, Pavel Kubeš  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
FY. ČTVRTKY Fyzikální čtvrtky Vratislav Fabián  NIC
XP37FHA1 Fyziologická, psychologická a hudební akustika 1 Zdeněk Otčenášek  česky ZK 4 2P+0S Z
B0M37FAV Fyziologie a modelování slyšení a vidění Jan Bednář, Karel Fliegel, Miloš Klíma, Petr Maršálek, František Rund, Václav Vencovský  česky Z,ZK 6 2P+2C+4D Z
BAB31GEN Genetika Eduard Kočárek  česky ZK 3 2P Z
B4M33GVG Geometrie počítačového vidění a grafiky Martin Matoušek, Tomáš Pajdla, Michal Polic  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M33GVG Geometry of Computer Vision and Graphics Martin Matoušek, Tomáš Pajdla, Michal Polic  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B0B39GRT Grafická tvorba Lucie Svobodová  česky KZ 5 2P+2S Z,L
A0B38GRP Grafické programování Pavel Mlejnek  česky Z,ZK 5 1P+3C Z
XEP33GMM Graphical Markov Models Boris Flach  anglicky ZK 4 2P+1S Z
BE1M15TVN High Voltage Engineering Jan Hlaváček, Radek Procházka, Ondřej Šefl  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
B0B16HI1 Historie 1 Roman Elner, Milena Josefovičová  česky KZ 4 2P+2S Z
B0B16HTE Historie techniky a ekonomiky Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky ZK 2 2P+0S Z,L
B0B16HT1 Historie vědy a techniky 1 Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky KZ 4 2P+2S Z
B0M16HVT Historie vědy a techniky 2 Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
BD0M16HVT Historie vědy a techniky 2 Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
XP02HS Hlukové studie   ZK 4 1P L
XP36HS Hypermediální systémy Ivan Jelínek  ZK 4 2P+2S L
BE2M37OBT Image Technology Karel Fliegel, Miloš Klíma, Petr Páta, Petr Skala  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M31IASA Implementace analogových soustav Radoslav Bortel, Josef Dobeš, Jiří Hospodka, Jiří Náhlík, Ondřej Šubrt  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4B39IUR Implementace uživatelských rozhraní Miroslav Macík, Zdeněk Míkovec  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
AE2B32IND Individual Project Pavel Bezpalec, Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Jaroslav Burčík, Petr Jareš, Lukáš Kencl, Ján Kučerák, Pavel Lafata, Michal Lucki, Ivan Pravda, Lukáš Vojtěch, Tomáš Zeman  anglicky KZ 3 0P + 4C Z,L
AE2M37IND Individual Project Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Elena Anisimova, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Jan Bednář, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Václav Bohata, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Eva Fenclová, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Pavel Havránek, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Marcelo Herrera Martinez, Vít Hloušek, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Tomáš Hynek, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Martin Hřebačka, Matthew Chinonso Ibekwe, Ondřej Jakubov, Rudolf Jalovecký, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Tomáš Jindra, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Martin Mašek, Petr Michalec, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jiří Málek, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Michal Pfleger, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Alexandros Pollakis, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, Petr Roule, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Abhimanyu Yadav, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Petr Zatloukal, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Jakub Šimůnek, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Dominik Štorek, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Zdeněk Švachula, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  anglicky KZ 6 4s Z
AE2M32IND Individual Project Pavel Bezpalec, Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Leoš Boháč, Zdeněk Brabec, Jaroslav Burčík, Jiří Chod, Jan Havlík, Jaromír Hrad, Petr Jareš, Lukáš Kencl, Ján Kučerák, Pavel Lafata, Michal Lucki, Ivan Pravda, Jaroslav Svoboda, Pavel Troller, Tomáš Vaněk, Jiří Vodrážka, Lukáš Vojtěch, Miroslav Vondrák, Pavel Zahradník, Tomáš Zeman  anglicky KZ 6 0P + 4S Z,L
AE2B37IN1 Individual Project I Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Miroslav Hekrdla, Marcelo Herrera Martinez, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  anglicky KZ 3 3S Z
AE2B37IN2 Individual Project II Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Elena Anisimova, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Václav Bohata, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Eva Fenclová, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Pavel Havránek, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Miroslav Hekrdla, Marcelo Herrera Martinez, Vít Hloušek, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Tomáš Hynek, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Martin Hřebačka, Matthew Chinonso Ibekwe, Ondřej Jakubov, Rudolf Jalovecký, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Martin Mašek, Petr Michalec, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jiří Málek, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Michal Pfleger, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Jiří Podlešák, Alexandros Pollakis, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, Petr Roule, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Abhimanyu Yadav, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Petr Zatloukal, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Jakub Šimůnek, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Dominik Štorek, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Zdeněk Švachula, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  anglicky KZ 3 4s Z
BE3M35IDP Individual design project Kristian Hengster-Movric  anglicky Z 8 0P+6S Z
ISP Individuální studijní plán   NIC 0 0s Z,L
BE3M33PIS Industrial Information Systems Václav Jirkovský, Petr Kadera, Ondřej Kurkin, Martin Macaš  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M32IBEA Information Security Pavel Bezpalec, Robert Bešťák, Petr Hampl, Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  anglicky Z,ZK 6 2P + 2C L
BE2M32IBE Information Security Robert Bešťák, Petr Hampl, Jaromír Hrad, Iyad Khuder, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  anglicky Z,ZK 5 2P + 2C Z
A5M33IZS Informační a znalostní systémy Martin Řimnáč  česky Z,ZK 4 2P+1C L
B2M32IBEA Informační bezpečnost Leoš Boháč, Petr Hampl, Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  česky Z,ZK 6 2P + 2C L
BD6B16INS Informační systémy Pavel Náplava  česky KZ 4 14KP+6KS L
B6B16INS Informační systémy Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Zoubek  česky KZ 4 2P+2S+3D L
BE9M38INA Integrated Modular Avionics Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L
BE3M38INA Integrated Modular Avionics Martin Šipoš  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M34SIS Integrated System Structures Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B9M38INA Integrovaná avionika Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B3M38INA Integrovaná avionika Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP34IO Integrovaná optika Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky ZK 4 2P+2C Z
B4M34ISC Integrované systémy na čipu Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Jan Novák  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B39ITT1 Intermediální tvorba a technologie I Roman Berka  česky KZ 6 2P+2L Z
B0M39ITT1 Intermediální tvorba a technologie I Roman Berka  česky KZ 6 2P+2L Z
B0B39ITT2 Intermediální tvorba a technologie II Roman Berka  česky KZ 4 3L L
B0M39ITT2 Intermediální tvorba a technologie II Roman Berka  česky KZ 6 0P+4L L
BEV002UAK Introduction to Acoustics Vojtěch Jandák, Ondřej Jiříček  anglicky KZ 4 2P+2L L
BE4M36BSY Introduction to Computer Security Sebastián García, Tomáš Pevný, Maria Rigaki  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BEAM17EMC Introduction to Electromagnetic Compatibility Tomáš Kořínek, Jan Spáčil  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BEV002UFL Introduction to Laser Physics Jan Píchal  anglicky KZ 4 2P+2L L
B1M15IAP Inženýrské aplikace Jan Kyncl, Jan Rimbala, Lavr Vetoshkin, Jan Votava  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD1M15IAP Inženýrské aplikace Jan Kyncl  česky Z,ZK 5 14KP+6KC Z
B1M13JAS1 Jakost a spolehlivost Pavel Mach, Martin Molhanec  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BD1M13JAS1 Jakost a spolehlivost Pavel Mach, Martin Molhanec  česky Z,ZK 6 14KP+6KC Z
A0B04JAP Japonština Dana Lisá, Dana Saláková, Vít Ulman  Z 2 2C *
A0B04JAP2 Japonština 2 Dana Lisá, Dana Saláková, Vít Ulman  Z 2 2C *
B4B01JAG Jazyky, automaty a gramatiky Jiří Demel, Marie Demlová  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
XP33CHM Kapitoly z vyšší matematiky Pavel Pták  anglicky ZK 4 2P
A6M33KSY Kognitivní systémy Michal Vavrečka, Gabriela Šejnová, Karla Štěpánová  česky KZ 4 2P+1C Z
B4M35KO Kombinatorická optimalizace Ondřej Benedikt, Zdeněk Hanzálek, Vilém Heinz, Anna Minaeva, István Módos, Antonín Novák, Marek Vlk  česky Z,ZK 6 3P+2C L
B0B01KANA Komplexní analýza Martin Bohata, Jan Hamhalter, Zdeněk Mihula, Externista Mihula Zdeněk (dočasný/pracovní záznam)  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
B0B01KAN Komplexní analýza Martin Bohata, Jan Hamhalter, Zdeněk Mihula, Externista Mihula Zdeněk (dočasný/pracovní záznam)  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
B3B01KAT Komplexní analýza a transformace Martin Bohata, Jan Hamhalter, Martin Křepela, Zdeněk Mihula, Veronika Sobotíková  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
B2M37KASA Komprese obrazů a signálů Karel Fliegel, František Rund, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M37KAS Komprese obrazů a signálů Karel Fliegel, František Rund, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 5 2p+2c L
B3B38KDS Komunikace a distribuované systémy Jan Holub, Jiří Novák, Tomáš Pospíšil, Jan Sobotka, Ondrej Tereň, Ján Tomlain  česky Z,ZK 6 4P+2L Z
A1B37KEL Komunikace a elektronika Josef Dobeš, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky KZ 4 2P+2L Z
A2B37KMM Komunikace a měření v multimediální technice Jan Bednář, Martin Bernas, Josef Dobeš, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A0M32KMP Komunikační a mediální právo Zdeněk Brabec, Petr Ondráček  česky Z,ZK 4 2P + 2C Z
B4M36KBE Komunikační bezpečnost Tomáš Komárek, Martin Rehák  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
XP36KP Komunikační protokoly Jan Janeček  ZK 4 2P L
B4M38KRP Komunikační rozhraní počítačů Jiří Novák, Jan Sobotka  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B13KEO Konstrukce a realizace elektronických obvodů Michal Brejcha, Václav Papež  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BAM38KLS Konstrukce lékařských systémů Jan Holub, Yann Kowalczuk  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A6M38KLS Konstrukce lékařských systémů Jan Holub  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
A0B32KTE Konstrukce telekomunikačních zařízení Pavel Hnyk, Lukáš Kvarda, Marek Neruda, Lukáš Vojtěch, Tomáš Zitta  česky KZ 4 2P + 2L L
B1M13MAD Kontrolní metody a testování v elektrotechnologii Karel Dušek, Vilém Koblížek, Pavel Mach  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP35CCMS Kooperativní řízení multiagentních systémů Kristian Hengster-Movric, Michael Šebek  anglicky ZK 3 2P+2C
B3M37KIN Kosmické inženýrství Kristian Hengster-Movric, Martin Hromčík, René Hudec, Pavel Kovář, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Ladislav Sieger, Petr Skala, Veronika Stehlíková, Martin Urban, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BD6B32KAB Kryptografie a bezpečnost Tomáš Vaněk  Z,ZK 5 14P + 6C Z
B6B32KAB Kryptografie a bezpečnost Petr Hampl, Jaromír Hrad, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  Z,ZK 5 2P + 2L + 2D Z
XP34CNO Krystaloptika a nelineární optika Vítězslav Jeřábek, Jiří Čtyroký  česky ZK 4 2P+2C Z,L
B3B33KUI Kybernetika a umělá inteligence Matěj Hoffmann, Jana Kostlivá, Petr Pošík, Zdeněk Straka, Tomáš Svoboda, Petr Švarný  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M37KDKA Kódování v digitálních komunikacích Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 3P+1C L
A8M37CDC Kódování v digitálních komunikacích Jan Sýkora  česky Z,ZK 5 4P+0C L
B2M37KDK Kódování v digitálních komunikacích Jan Sýkora  česky Z,ZK 5 3P+1C L
A8M37RML Laboratoř měření rádiových systémů Pavel Kovář, Tomáš Kořínek, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky Z 5 0P+4L Z
A8M37CSL Laboratoř zpracování signálu a komunikací Lukáš Kencl, Jan Sýkora  česky Z 2 0P+2C L
A8M17ROL Laboratoře RF a Optiky Karel Hoffmann, Dmytro Suslov, Stanislav Zvánovec  česky Z 5 0P+4L Z
B3B35LAR Laboratoře aplikované elektroniky a řízení Pavel Burget, Martin Hlinovský, Filip Vodrážka  česky KZ 4 0P+4L L
B3B38LPE Laboratoře průmyslové elektroniky a senzorů Tomáš Drábek, Jan Fischer, Michal Janošek, Vojtěch Petrucha  česky KZ 4 0P+4L L
B3B33LAR Laboratoře robotiky Pavel Krsek, Vladimír Petrík, Libor Wagner  česky KZ 4 0P+4L L
XP37LN Letecká navigace František Vejražka  česky ZK 4 2P+2S L
B9M38LKS Letecké konstrukce a stavba letadel Robert Theiner  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
B3M37LRS Letecké rádiové systémy Pavel Kovář, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE5B01LAL Linear Algebra Paola Vivi  anglicky Z,ZK 8 4P+2S Z
BE3M35LSY Linear Systems Petr Hušek  anglicky Z,ZK 8 4P+2C Z
A8B01LAG Lineární algebra Matěj Dostál, Kateřina Helisová, Jiří Velebil  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
B6B01LAG Lineární algebra Josef Dvořák, Karel Pospíšil, Vladimír Puš, Jiří Velebil  Z,ZK 7 4P+2C+2D L
BD5B01LAG Lineární algebra Matěj Dostál, Alena Gollová, Paola Vivi  česky Z,ZK 8 28KP+6KC Z
B0B01LAGA Lineární algebra Matěj Dostál, Kateřina Helisová, Karel Pospíšil, Vladimír Puš, Jiří Velebil, Paola Vivi, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
B0B01LAG Lineární algebra Dominik Beck, Matěj Dostál, Josef Dvořák, Kateřina Helisová, Karel Pospíšil, Jiří Velebil, Paola Vivi, Jana Vráblíková  česky Z,ZK 8 4P+2S Z
XP35LMIN Lineární maticové nerovnosti Didier Henrion  anglicky ZK 3 2P+2C
XP35LMI Lineární maticové nerovnosti Didier Henrion  ZK 4 2P+2C L
B3M35LSY Lineární systémy Vít Cibulka, Denis Efremov, Petr Hušek  česky Z,ZK 8 4P+2C Z
BE5B35LSP Logic Systems and Processors Richard Šusta  anglicky Z,ZK 6 3P+2L Z
BE4M36LUP Logical Reasoning and Programming Karel Chvalovský, Ondřej Kuželka, Radomír Černoch, Filip Železný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B35LSP Logické systémy a procesory Martin Hlinovský, Zdeněk Hurák, Richard Šusta  česky Z,ZK 6 28P+28L Z,L
B4M36LUP Logické usuzování a programování Karel Chvalovský, Ondřej Kuželka, Radomír Černoch, Filip Železný  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B01LGR Logika a grafy Marie Demlová, Matěj Dostál, Alena Gollová  česky Z,ZK 5 3P+2S Z,L
BAM31LET Lékařská technika Jan Havlík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B0B17LAB Lékařské aplikace biologických účinků EM pole Ladislav Oppl, Jan Vrba  česky Z,ZK 4 2P+2L L
XP17LAE Lékařské aplikace elektromagnetického pole Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C L
BE1M14SSE Machinery and Structures of Power Plants Evžen Thöndel  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
XP38MPX Magnetismus v inženýrské praxi Pavel Ripka  česky ZK 4 2P+2C Z
XP02MHD Magnetohydrodynamika, Horké plazma Pavel Kubeš  ZK 4 2P Z
BE0B16MME Makro a mikroekonomika Jan Jandera  anglicky Z,ZK 4 2P+2S Z
BD5B16MME Makro a mikroekonomika Helena Fialová  česky Z,ZK 4 14KP+6KS Z
B1B16MME Makro a mikroekonomika Alena Ambrožová, Helena Fialová, Lubomír Lízal  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
A0M16MGM Management Milana Hrubá, Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
BE1M16MES Management and Economics of Power Systems Tomáš Králík, Jaromír Vastl  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
B1M16MES Management energetických soustav Tomáš Králík, Oldřich Starý, Jaromír Vastl  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE1M16MNR Managerial Decision Making Martin Beneš, Jaroslav Knápek, Michaela Makešová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD5B16MPS Manažerská psychologie Milana Hrubá, Jaroslav Knápek  česky Z 4 14KP+6KS L
B0M16PSM Manažerská psychologie Jan Fiala, Josef Černohous  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
B0B16MPS Manažerská psychologie Jan Fiala  česky Z,ZK 4 2P+2S Z,L
B1M16MNR Manažerské rozhodování Martin Beneš, Jaroslav Knápek, Michaela Makešová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B1M16MAR Marketing Ondřej Pešek  česky Z,ZK 5 2P+2S L
BD1M16MAR Marketing   česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
BE1M16MAR Marketing Ondřej Pešek, Jana Polášek Filová  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
B1M16MAS1 Marketingové strategie Ondřej Pešek  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
B0B36MOOC Massive Open Online Course David Šišlák  Z 2 1P Z,L
B0M36MOOC Massive Open Online Course David Šišlák  Z 2 1P Z,L
BE1M15IND Master Project Jan Bauer, Jan Kyncl, Zdeněk Müller  anglicky Z 4 0+4s Z
BEMPP30 Master project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  anglicky Z 30
BEMPP10 Master project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  anglicky Z 10 Z,L
BEMPP20 Master project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek, Jaroslav Knápek  anglicky Z 20
BEMPP25 Master project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek, Jaroslav Knápek  anglicky Z 25
BEMPP15 Master project Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  anglicky Z 15 Z,L
B6B01MAA Matematická analýza Natalie Žukovec  Z,ZK 5 2P+2S+2D Z
B0B01MA1 Matematická analýza 1 Josef Dvořák, Josef Hekrdla, Anna Kalousová, Karel Pospíšil, Josef Tkadlec, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 7 4P+2S Z,L
B0B01MA1A Matematická analýza 1 Matěj Novotný, Karel Pospíšil, Veronika Sobotíková  česky Z,ZK 6 4P+2S Z
BD5B01MA1 Matematická analýza 1 Miroslav Korbelář, Josef Tkadlec, Paola Vivi  česky Z,ZK 8 28KP+6KC Z
B0B01MA2 Matematická analýza 2 Martin Bohata, Josef Hekrdla, Petr Hájek, Miroslav Korbelář, Martin Křepela, Externista Mihula Zdeněk (dočasný/pracovní záznam), Jaroslav Tišer, Paola Vivi, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 7 4P+2S L,Z
B0B01MA2A Matematická analýza 2 Martin Bohata, Josef Hekrdla, Petr Hájek, Martin Křepela, Jaroslav Tišer, Paola Vivi, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 6 4P+2S L
BD5B01MA2 Matematická analýza 2 Kateřina Helisová, Petr Hájek, Miroslav Korbelář  česky Z,ZK 8 28KP+6KC L
B4M01MKR Matematická kryptografie Alena Gollová  česky Z,ZK 6 4P+2S L
B1B01MEK Matematika pro ekonomii Kateřina Helisová  česky Z,ZK 5 3P+2S L
B0B01MVM Matematika v Maple Aleš Němeček  česky Z 2 1P+1C+1D Z,L
A8B01MC1 Matematika-kalkulus1 Josef Tkadlec, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
A8B01MCT Matematika-komplexní proměnná a integrální transformace Martin Bohata, Jan Hamhalter, Martin Křepela, Veronika Sobotíková  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
A8B01MCM Matematika-vícedimenzionální kalkulus Martin Bohata, Petr Hájek, Martin Křepela, Jaroslav Tišer  česky Z,ZK 7 4P+2S L
BE5B13MVE Materials for Power Electrical Engineering Pavel Ctibor, Karel Dušek, Pavel Mach, Josef Sedláček, Kristina Sorokina  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
XP34MTP Materiály a technologie pro fotonické součástky a struktury Václav Prajzler  česky ZK 3 2P Z
B1B13MVE1 Materiály pro výkonovou elektrotechniku Ivana Beshajová Pelikánová, Pavel Ctibor, Karel Dušek, Denis Froš, Jakub Holovský, Eva Horynová, Vilém Koblížek, Pavel Mach, Jan Petrášek, Josef Sedláček, Petr Veselý  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
BD5B13MVE Materiály pro výkonovou elektrotechniku Ivana Beshajová Pelikánová, Karel Dušek, Pavel Mach, Josef Sedláček  česky Z,ZK 4 14KP+6KL Z
BE5B15MAA Mathematic Applications Jan Kyncl, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 4 0P+4C L
BE1M01MEK Mathematics for Economy Kateřina Helisová  anglicky Z,ZK 6 4P+2S Z
A8B01AMA Maticový počet Martin Křepela, Jiří Velebil  česky Z,ZK 4 3P+1S L
BE0B17MTB Matlab Viktor Adler, Pavel Valtr, Miloslav Čapek  anglicky KZ 4 0P+3C Z,L
B0B17MTB Matlab Viktor Adler, Vít Losenický, Michal Mašek, Pavel Valtr, Miloslav Čapek  česky KZ 4 0P+3C Z,L
XP15MPE Mechatronika v elektroenergetice Zdeněk Müller  česky Z,ZK 4 2P+2S L
BEAM33ZMO Medical Image Processing Jan Kybic  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BEAM33ZSL Medical Imaging Systems Jan Kybic  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
XP17MVP Metodika vědecké práce Zdeňka Civínová, Michaela Morysková, Milan Polívka, Ludmila Tichá, Stanislav Vítek  ZK 2P+2C Z
XP37MVP Metodika vědecké práce Stanislav Vítek  česky ZK 4 4P+0S Z
XP33MMD Metody analýzy a vizualizace lékařských dat Jan Kybic  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
XP17MAPP Metody analýzy pasivních prvků mikrovlnné techniky Jan Macháč, Vítězslav Pankrác  česky ZK 4 2P+2C Z
XP38MDR Metody digitalizace a rekonstrukce spojitých signálů Josef Vedral  česky ZK 4 2P+2C L
B4M33MPV Metody počítačového vidění Dániel Béla Baráth, Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Dmytro Mishkin, Filip Naiser, Jan Čech, Milan Šulc  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B6B16MPR Metody pro plánování a rozhodování Martin Dobiáš, Jaroslav Knápek  Z,ZK 5 2P+2S+2D L
XP38MPM Metody přesných měření elektrických veličin a zpracování výsledků měření   česky ZK 4 2P+2C Z
BE5B34MIK Microcontrollers Vladimír Janíček, Tomáš Teplý  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M37MAM Microprocessors Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BEVB14MIS Microprocessors for Power Systems Jan Bauer, Petr Pichlík  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE2M34MST Microsystems Adam Bouřa, Miroslav Husák  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M17MIOA Microwave Circuits Viktor Adler, Karel Hoffmann, Přemysl Hudec, Milan Polívka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M17MIMA Microwave Measurements Karel Hoffmann, Přemysl Hudec  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BAB34MNS Mikro a nanosystémy pro biomedicínu Adam Bouřa, Miroslav Husák, Michal Kočí, Jiří Kroutil, Alexandr Laposa  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B2B34MIT Mikroelektronika Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Jan Novák  česky KZ 4 2P+2L Z
BD5B34MIT Mikroelektronika Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Jan Novák  česky Z,ZK 4 14KP+6KL Z
B2B34MIK Mikrokontroléry Vladimír Janíček, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BD5B34MIK Mikrokontroléry Tomáš Teplý  česky Z,ZK 4 14KP+6KL L
B2M37MAM Mikroprocesory Ondřej Nentvich, Petr Skalický, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A8M37MAM Mikroprocesory a mikropočítače Petr Skalický, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 7 4P+2C Z
B1B14MIS Mikroprocesory pro výkonové systémy Jan Bauer, Miroslav Lev, Pavel Mňuk, Jiří Zděnek  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
XP34MSY Mikrosystémy Miroslav Husák  česky ZK 4 2P+2C Z,L
A8M34MST Mikrosystémy Adam Bouřa, Miroslav Husák, Michal Kočí  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B2M34MST Mikrosystémy Adam Bouřa, Miroslav Husák, Michal Kočí  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP34MSA Mikrosystémy a mikroaktuátory Miroslav Husák  česky ZK 3 2P
B2M17MIMA Mikrovlnná měření Karel Hoffmann, Přemysl Hudec  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP17MT Mikrovlnná technika Karel Hoffmann, Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C Z
B2M17MIOA Mikrovlnné obvody Viktor Adler, Karel Hoffmann, Přemysl Hudec, Milan Polívka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M32MKSA Mobile Networks Zdeněk Bečvář, Pavel Mach, Jan Plachý  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L Z
BE3M33MKR Mobile and Collective Robotics Gaël Pierre Marie Ecorchard, Karel Košnar, Miroslav Kulich, Libor Přeučil  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3M33MKR Mobilní a kolektivní robotika Gaël Pierre Marie Ecorchard, Karel Košnar, Miroslav Kulich, Libor Přeučil  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M32MKSA Mobilní komunikační sítě Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák, Pavel Mach, Jan Plachý  česky Z,ZK 6 2P + 2L Z
XP32MOS Mobilní sítě Zdeněk Bečvář, Robert Bešťák  česky ZK 4 2P + 2C Z
BAM31MOA Modelování a analýza mozkové aktivity Jaroslav Hlinka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BAM33MOS Modelování a simulace Jiří Kofránek, Tomáš Kulhánek, Arnošt Mládek, Jan Šilar  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3B35MSD Modelování a simulace dynamických systémů Loi Do, Zdeněk Hurák, Krištof Pučejdl  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
XP13MSD Modelování a simulace technologických systémů Pavel Mach  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
B1M14MDS1 Modelování dynamických soustav Petr Kočárník  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B0B14MEP Modelování v elektrických pohonech Petr Kočárník  česky KZ 4 2P+2C L
BE3M38MSE Modern Sensors Michal Dressler, Michal Janošek, Antonín Platil  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M37MOT Moderní oblasti obrazové techniky a videotechniky Karel Fliegel  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B2M37MOTA Moderní oblasti obrazové techniky a videotechniky Karel Fliegel  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3M38MSE Moderní senzory Michal Dressler, David Novotný, Antonín Platil, Pavel Ripka  Z,ZK 6 2P+2L Z
A8M38MS Moderní senzory David Novotný, Antonín Platil, Pavel Ripka  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
XP34APD Moderní výkonové polovodičové součástky A INTEGROVANÉ OBVODY Jan Vobecký  česky ZK 4 2P+2C Z,L
XP14MZR Moderní způsoby řízení pohonů Jiří Lettl  česky ZK 4 2P+2C Z
BE4M36MBG Molecular Biology and Genetics Martin Pospíšek  anglicky Z,ZK 6 3P+1C L
B4M36MBG Molekulární biologie a genetika Martin Pospíšek  česky Z,ZK 6 3P+1C L
B4M36MAS Multi-agentní systémy Aditya Ajit Aradhye, Branislav Bošanský, David Fiedler, Jose Ananias Hilario Reyes, Karel Horák, Michal Jakob, Tomáš Kroupa, Michal Pěchouček, Dominik Andreas Seitz, Petr Tomášek, Jiří Čermák, Michal Šustr  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M36MAS Multiagent Systems Aditya Ajit Aradhye, Branislav Bošanský, David Fiedler, Jose Ananias Hilario Reyes, Karel Horák, Michal Jakob, Tomáš Kroupa, Michal Pěchouček, Dominik Andreas Seitz, Petr Tomášek, Jiří Čermák, Michal Šustr  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B39MM1 Multimedia 1 Roman Berka, Libor Husník, František Rund  česky Z,ZK 6 2P+2L+8D Z
B6B37MM2 Multimedia 2 Jan Bednář, Martin Bernas, Miloš Klíma, František Rund  česky Z,ZK 5 2P+2L+6D L
BD6B37MM2 Multimedia 2 Martin Bernas, Miloš Klíma, František Rund  česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
XP37MPS Multimediální přenosy signálů Václav Žalud  česky ZK 4 2P+2S Z
B4M39MMA Multimédia a počítačová animace Roman Berka  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP38MMN Měření neelektrických veličin Pavel Ripka  česky ZK 4 2P+2L L
A5M38MEB Měření v budovách Petr Kašpar  česky KZ 4 2P+1L Z
BE2M34NANA Nanoelectronics and Nanotechnology Jan Voves  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE2M34NAN Nanoelectronics and Nanotechnology Jan Voves  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
B2M34NAN Nanoelektronika a nanotechnologie Jan Voves  česky Z,ZK 5 2P+2C L
A8M34NAN Nanoelektronika a nanotechnologie Jan Voves  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B2M34NANA Nanoelektronika a nanotechnologie Jan Voves  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BVB13NNT Nanotechnologie Ivana Beshajová Pelikánová, Václav Bouda, David Bušek, Pavel Ctibor, Vladimír Sychrovský, Jan Voves  česky Z,ZK 4 2P+2L Z,L
BEVB13NNT Nanotechnology Ivana Beshajová Pelikánová, Václav Bouda, Pavel Ctibor, Vladimír Sychrovský, Jan Voves  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z,L
B3M35NES Nelineární systémy Volodymyr Lynnyk, Sergej Čelikovský  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
R35NES Nelineární systémy Volodymyr Lynnyk, Sergej Čelikovský  Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M32DSAA Network Application Diagnostics Radek Mařík  anglicky Z,ZK 6 2P + 2C Z
BE6B32SOS Network Operating Systems Ján Kučerák, Pavel Troller  anglicky Z,ZK 5 2P + 2L + 2D Z
BAM31NPG Neurofyziologie Přemysl Jiruška  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BAM33NIN Neuroinformatika Eduard Bakštein, Daniel Novák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A5M13NZZ Nezávislé zdroje Karel Dušek, Václav Papež  česky KZ 4 3P+1L Z
BE3M35NES Nonlinear Systems Volodymyr Lynnyk, Sergej Čelikovský  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP14MEN Nové směry měničové techniky Jiří Lettl, Zdeněk Čeřovský  česky ZK 4 2P+2C L,Z
B4B01NUM Numerické metody Mirko Navara, Aleš Němeček  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP17NME Numerické metody v elektromagnetickém poli Jan Macháč  česky ZK 4 2P+2C L
B2M17NKA Návrh a konstrukce antén Pavel Hazdra, Miloš Mazánek, Milan Polívka, Milan Švanda  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP31NOS Návrh a obvodová technika elektronických systémů Jiří Hospodka  česky ZK 4 2P+2S L
A0M34NFO Návrh fotonických obvodů Zdeněk Burian, Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A8M34ICD Návrh integrovaných systémů Jiří Jakovenko, Jan Novák  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B2M34NIS Návrh integrovaných systémů Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček, Jan Novák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B0M14KOP Návrh komponent elektrického pohonu Jan Bauer, Martin Kozák  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
A0M34NNZ Návrh napájecích zdrojů pro elektroniku Lubor Jirásek, Jan Novák  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP34PIC Návrh programovatelných integrovaných obvodů Pavel Hazdra  česky ZK 4 2P+2C Z
XP37NRO Návrh radioelektronických obvodů počítačem Josef Dobeš  česky Z,ZK 4 3P+1S Z
B6B36NSS Návrh softwarových systémů Jiří Šebek  Z,ZK 5 2P+2C+2D L
B2M34NSV Návrh systémů VLSI Pavel Hazdra, Jakub Jirsa  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A0M34NSV Návrh systémů VLSI Pavel Hazdra  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B4M39NUR Návrh uživatelského rozhraní Miroslav Macík, Zdeněk Míkovec  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
B4B38NVS Návrh vestavných systémů Jan Fischer, David Novotný, Vojtěch Petrucha  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M34ZETA Návrh zakázkové elektroniky Vít Záhlava  česky KZ 6 2P+2L Z
B2M34ZET Návrh zakázkové elektroniky Vít Záhlava  česky KZ 5 2P+2L Z
A0B04GN Německá gramatika v praxi Hedvika Blahníková, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04KN Německá konverzace Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04KN2 Německá konverzace 2 Dana Lisá, Dana Saláková, Ulrike Schütte  Z 2 2C *
A0B04N1 Německý jazyk 1 Hedvika Blahníková, Dana Lisá, Dana Saláková, Zuzana Vlačihová  Z 2 2C *
A0B04N2 Německý jazyk 2 Hedvika Blahníková, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04N3 Německý jazyk 3 Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04ON Německý odborný jazyk Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
B4M39GPU Obecné výpočty na grafických procesorech Jaroslav Sloup  česky KZ 4 1P+2C Z
BD6B36OMO Objektový návrh a modelování David Kadleček, David Kadleček, Jiří Šebek  Z,ZK 6 14KP+6KC Z
B6B36OMO Objektový návrh a modelování David Kadleček, David Kadleček, David Kukačka, Jan Zídek, Jiří Šebek  česky Z,ZK 6 2P+2C+4D Z
XP34EHA Obnovitelné mikrozdroje energie pro elektroniku – energy harvesting Miroslav Husák  česky ZK 4 2P
B2M37OBF Obrazová fotonika Jan Bednář, Petr Páta, Petr Skala  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B2M37OBFA Obrazová fotonika Jan Bednář, Lukáš Krauz, Petr Páta, Petr Skala  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP37IPP Obrazová fotonika a zpracování obrazu Petr Páta  anglicky ZK 4 2P+2L Z
B2M37OBT Obrazová technika Karel Fliegel, Miloš Klíma, Petr Páta, Petr Skala  česky Z,ZK 6 2p+2l Z
B3B38OTE Obvodové techniky Jan Holub, Oldřich Slavata, Josef Vedral  česky Z,ZK 4 2P+2L L
XP32ODV Ochrana duševního vlastnictví Jiří Hájek  česky ZK 4 2P + 0S L
A0B32ODV Ochrana duševního vlastnictví Jiří Hájek  česky KZ 4 3P + 0S Z
A0M99OP Odborná praxe Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 4 0+2 Z,L
A0B99OP Odborná praxe Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 4 0+2 Z,L
RM35OFD Odhadování, filtrace a detekce Jan Hauser, Vladimír Havlena, David Vošahlík  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B9M35OFD Odhadování, filtrace a detekce Vladimír Havlena  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
B3M35OFD Odhadování, filtrace a detekce Jan Hauser, Vladimír Havlena, Jaroslav Tabaček  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4M36OSW Ontologie a sémantický web Jana Ahmad, Miroslav Blaško, Petr Křemen, Michal Med, Lama Saeeda  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M16OVY Operations Research Martin Dobiáš, Jaroslav Knápek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
B4B35OSY Operační systémy Jan Chudoba, Michal Sojka, Jiří Vlasák, Jiří Záhora, Petr Štěpán  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BD1M16OVY Operační výzkum   česky Z,ZK 5 14KP+6KS L
B1M16OVY Operační výzkum Martin Beneš, Jaroslav Knápek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BE2M17OPM Optical Measurements Matěj Komanec, Stanislav Vítek, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L L
BE2M32OSS Optical Systems and Networks Michal Lucki, Tomáš Straka  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L L
B2M17OPM Optická měření Matěj Komanec, Stanislav Vítek, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP17OV Optická vlákna Stanislav Zvánovec  česky ZK 4 2P+2C L
A8M17OTT Optické a Thz techniky Stanislav Zvánovec  česky Z,ZK 3 2P+0L Z
B2B17OKS Optické komunikační systémy Daniel Dousek, Matěj Komanec, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
B2M32OSS Optické systémy a sítě Leoš Boháč, Michal Lucki  česky Z,ZK 6 2P + 2L L
B2B34OZD Optické zdroje a detektory záření Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BE3M35ORR Optimal and Robust Control Martin Gurtner, Zdeněk Hurák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B0B33OPT Optimalizace Tomáš Dlask, Tomáš Kroupa, Zuzana Kúkelová, Petr Olšák, Václav Voráček, Tomáš Werner, Jan Čech, Radim Špetlík  česky Z,ZK 7 4P+2C Z,L
A8B01OGT Optimalizace a teorie her Martin Bohata  česky Z,ZK 4 3P+1S L
A8M32NOP Optimalizace sítí Leoš Boháč  česky Z,ZK 5 4P + 0C Z
B3M35ORR Optimální a robustní řízení Martin Gurtner, Zdeněk Hurák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
XP35ORCO Optimální a robustní řízení Zdeněk Hurák  česky ZK 3 2P+2C
RM35ORR Optimální a robustní řízení Martin Gurtner, Zdeněk Hurák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A8M34OEP Optoelektronika a fotonika Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
XP15OSS Osvětlovací soustavy Petr Žák  česky Z,ZK 4 2P+2S L
B4B36PDV Paralelní a distribuované výpočty David Fiedler, Karel Horák, Michal Jakob, Peter Macejko, Jakub Mareček, David Milec, Jan Mrkos, Petr Tomášek, Petr Váňa  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M35PAG Paralelní algoritmy Michal Bouška, Jan Dvořák, István Módos, Přemysl Šůcha  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
BE4M35PAG Parallel algorithms Michal Bouška, István Módos, Přemysl Šůcha  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
BE5B33RPZ Pattern Recognition and Machine Learning Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Michal Neoral, Yash Patel, Oleksandr Shekhovtsov, Jan Šochman  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP34PED Perspektivní elektronické součástky Lubor Jirásek  česky ZK 4 2P+2C Z
BE0B16FI1 Philosophy 1 Peter Zamarovský  anglicky KZ 4 2P+2S Z,L
BE0M16FIL Philosophy 2 Peter Zamarovský  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
BE5B02PH1 Physics 1 Oleg Babčenko, Jaroslav Jíra, Stanislav Pekárek, Bohuslav Rezek, David Rutherford  anglicky Z,ZK 8 4P+1L+2C L
BE5B02PH2 Physics 2 Ilona Ali Bláhová, Oleg Babčenko, Jaroslav Jíra, Stanislav Pekárek, Bohuslav Rezek, David Rutherford  anglicky Z,ZK 7 3P+1L+2C Z
BE0M37FAV Physiology and modeling of hearing and vision Jan Bednář, Karel Fliegel, Miloš Klíma, Petr Maršálek, František Rund, Václav Vencovský  anglicky Z,ZK 6 2P+2C+4D Z
BE2M34PIOA Planar Integrated Optics Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE2M34PIO Planar integrated optics Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BE4M36PUI Planning for Artificial Intelligence Lukáš Chrpa, Stefan Edelkamp, Jan Mrkos, Michal Pěchouček, Michaela Urbanovská  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M34PIO Planární integrovaná optika Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B2M34PIOA Planární integrovaná optika Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP13PED Plasty v elektrotechnice Ivan Kudláček  česky Z,ZK 4 2P+2S Z
B2B32PPS Plánování a provozování sítí Zdeněk Brabec, Jiří Holeček, Jiří Vodrážka  česky Z,ZK 4 2P + 2C L
B4M36PUI Plánování pro umělou inteligenci Lukáš Chrpa, Stefan Edelkamp, Jan Mrkos, Michal Pěchouček, Michaela Urbanovská  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B9M38POL Pohony letadel Jan Klesa  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
B4M33PAL Pokročilá algoritmizace Marko Genyk-Berezovskyj, Daniel Průša, Petr Ryšavý, Tomáš Sieger, Martin Svatoš  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B01PAN Pokročilá analýza Jan Hamhalter, Veronika Sobotíková  česky Z,ZK 6 2P+2S L
B3M33PRO Pokročilá robotika Viktor Korotynskiy, Zuzana Kúkelová, Tomáš Pajdla, Stanislav Steidl, Kateryna Zorina  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP39CG Pokročilá výpočetní geometrie Petr Felkel  ZK 4 2P+1C+4D Z
B4M35PAP Pokročilé architektury počítačů Zdeněk Hanzálek, Karel Kočí, Joel Matějka, Pavel Píša  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B2M31DSP Pokročilé metody DSP Petr Pollák, Pavel Sovka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
XP37CAD Pokročilé metody analýzy a optimalizace elektronických obvodů pomocí počítačového návrhu Josef Dobeš  anglicky Z,ZK 3 2P+3D Z
XP16AFM Pokročilé metody finančního managementu Oldřich Starý  česky ZK 4 2P+4D Z,L
B4M39AIM Pokročilé metody interaktivní editace obrazu Daniel Sýkora  Z,ZK 4 2P+1C L
XP39UID Pokročilé metody návrhu UI Zdeněk Míkovec  ZK 4 2P+2S
XP39VIZ Pokročilé metody vizualizace Pavel Slavík, Ladislav Čmolík  anglicky ZK 4 2P Z
XP39PMV Pokročilé metody vizualizace dat Pavel Slavík  ZK 4 2P+2S Z
B2M32PST Pokročilé síťové technologie Leoš Boháč, Zbyněk Kocur  česky Z,ZK 6 2P + 2C + 4D Z
B6B32ST2 Pokročilé síťové technologie Leoš Boháč, Zbyněk Kocur  Z,ZK 5 2P + 2C + 4D Z
XP37NOS Pokročilé výpočetní nástroje v obrazových a radiových systémech Stanislav Vítek  anglicky ZK 4 2P+2L L
XP37MSP Pokročilé zpracování multimediálních signálů Karel Fliegel  anglicky Z,ZK 4 2P+2L+3D L
XP17PEM Pokročilý elektromagnetismus Lukáš Jelínek  česky ZK 3 2P+2D
XP34SDS Polovodičové struktury Pavel Hazdra  česky ZK 3 2P L
XP34SRS Polovodičové zdroje záření Zdeněk Burian, Vítězslav Jeřábek  česky ZK 4 2P+2C L,Z
BEVB14ZVE Power Electronics Pavel Karlovský, Jiří Lettl, Pavel Skarolek  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z
BE5B15EN1 Power Engineering 1 Ibrahim Ahmad, Ladislav Musil, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BE5B15EN2 Power Engineering 2 Radek Procházka, Ondřej Šefl  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE1M15ENY Power Plants Ibrahim Ahmad, Vít Klein, Zdeněk Müller, Jan Špetlík  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
B4B32PKS Počítačové a komunikační sítě Leoš Boháč, Jiří Holeček, Zbyněk Kocur, Ivan Pravda, Tomáš Vaněk  česky Z,ZK 6 2P + 2C L
A8B01CAS Počítačové algebraické systémy Aleš Němeček  česky Z 2 1P+1C Z
B4B39HRY Počítačové hry Jiří Bittner, Michal Kučera, Adam Pospíšil, David Sedláček, Adam Sporka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4B38PSIA Počítačové sítě Jan Holub, František Mazánek, Jiří Novák, Jan Sobotka, Ondrej Tereň, Ján Tomlain, Martin Šimůnek  česky Z,ZK 5 2P+2L L
BD6B32PSI Počítačové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč  Z,ZK 5 14P + 6C Z
B6B32PSI Počítačové sítě Pavel Bezpalec, Leoš Boháč, Ján Kučerák, Tomáš Vaněk  Z,ZK 5 2P + 2C + 3D Z
XP33VTP Počítačové vidění – Teorie a praxe Ondřej Chum  anglicky ZK 4 2S L
A0M33PAR Praktická robotika Viktor Kozák, Miroslav Kulich, Libor Přeučil, Tomáš Rybecký  česky KZ 4 1P+3L Z
BV002PT Praktická typografie Marek Brothánek  česky ZK 2 2P Z
B2B99PPC Praktické programování v C/C++ Josef Dobeš, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Stanislav Vítek  česky KZ 6 2P+2C L
B0B01PST Pravděpodobnost a statistika Petr Hájek, Miroslav Korbelář, Mirko Navara, Matěj Novotný, Milan Petrík  Z,ZK 7 4P+2S Z,L
B6B01PST Pravděpodobnost a statistika Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář  Z,ZK 4 2P+2S+1D L
XP33PMD Pravděpodobnostní modely neurčitosti v UI Radim Jiroušek  česky ZK 4 2P+0S L
BE9M04PRE Presentation Skills Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  anglicky KZ 2 2C Z
B6B04PRE Prezentace Dana Lisá, Jitka Pinková, Dana Saláková  česky KZ 3 1P+1C Z
B3B04PRE Prezentační dovednosti Jitka Pinková, Dana Saláková  česky KZ 2 2C L
BE3M04PSK Prezentační dovednosti Dana Saláková, Erik Peter Stadnik, Michael Ynsua  anglicky KZ 2 2C Z
BE2B37ZST Principles of Studio Technology Jan Bednář, Martin Bernas, Petr Hodač, František Rund  anglicky Z,ZK 4 2P+2L Z
XP34ADM Principy a aplikace součástkových modelů Jan Voves  česky ZK 4 1P+3C+3D Z,L
A0B34PPN Principy a pravidla elektronického návrhu Jan Novák, Vít Záhlava  česky Z,ZK 4 2P+2C L
B6B39PDA Principy tvorby mobilních aplikací Ivo Malý  Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B01PRS Probability and Statistics Kateřina Helisová  anglicky Z,ZK 7 4P+2S Z
BD5B36PRP Procedurální programování (pro EEK) Ivan Jelínek  česky Z,ZK 6 14KP+6KC Z
B0B99PRPA Procedurální programování (pro EK a EEM) Martin Mudroch, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Václav Vencovský, Stanislav Vítek  česky KZ 4 2P+2C Z
B0B99PRP Procedurální programování (pro EK a EEM) Jan Faigl, Petr Janout, Ján Kučerák, Martin Mudroch, Ondřej Nentvich, Pavel Pačes, Stanislav Vítek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B0B36PRP Procedurální programování (pro OI) Jan Bayer, Jindřiška Deckerová, Jan Faigl, Jiří Kubík, Martin Mudroch, Ingrid Nagyová, Ladislav Serédi, Jakub Sláma, Rudolf Jakub Szadkowski, Miroslav Tržil, David Valouch, Petr Váňa, Martin Zoula  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B6B16ISP Procesní řízení Tomáš Malinkovič, Pavel Náplava, Jakub Ubr  Z,ZK 5 2P+2S+2D Z
AE0B99PP2 Professional Practice Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 2 0+2 Z,L
AE0B99PP4 Professional Practice Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 4 0+2 Z,L
AE0B99PP6 Professional Practice Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 6 0+2 Z,L
AE0M99PP2 Professional Practice Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 2 0+2 Z,L
AE0M99PP6 Professional Practice Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 6 0+2 Z,L
AE0M99PP4 Professional Practice Jiří Jakovenko, Ivan Jelínek  Z 4 0+2 Z,L
AE0B36PRI Programming Božena Mannová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
AE2B32PRI Programming Ján Kučerák  anglicky Z,ZK 5 2P + 2C Z
AE0B36PR1 Programming 1 Božena Mannová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
AE0B36PR2 Programming 2 Ivan Jelínek, Božena Mannová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE5B33PRG Programming Essentials Tomáš Jeníček, Milan Němý, Tomáš Svoboda  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE5B33PGE Programming for Engineers Marko Genyk-Berezovskyj  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
A2B37CPP Programovací jazyk C/C++ Josef Dobeš, Václav Navrátil, Petr Skalický, Stanislav Vítek  česky Z 4 2P+2C L
B3B35PAR Programování automatů a robotů Pavel Burget, Petr Cezner, Martin Hlinovský  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B0B39PGR Programování grafiky Petr Felkel, Jaroslav Sloup  Z,ZK 6 2P+2C+8D L
B4M39PGR2 Programování grafiky 2 David Ambrož, Petr Felkel  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4B35PSR Programování systémů reálného času Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
R35PSR Programování systémů reálného času Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B3M35PSR Programování systémů reálného času Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BAB36PRGA Programování v C Jindřiška Deckerová, Jan Faigl, Jakub Sláma, David Valouch  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B3B36PRG Programování v C Jan Bayer, Jan Faigl, Jiří Kubík, Jakub Sláma, Miroslav Tržil, David Valouch, Martin Zoula, Petr Čížek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B6B36PJC Programování v C/C++ Jan Brabec, Radek Havlíček, Martin Jeřábek, Jiří Kašpar, Ingrid Nagyová, Karel Richta, Marek Szeles  česky KZ 4 2P+2C+2D Z
BD6B36PJC Programování v C/C++ Karel Richta  česky KZ 4 14KP+6KC Z
B0B36PJV Programování v JAVA Martin Mudroch, Ladislav Serédi, Rudolf Jakub Szadkowski, Herbert Ullrich, Jiří Vokřínek, Jan Zídek  česky Z,ZK 6 2P+3C+7D L
BD5B37PPC Programování v jazyce C/C++ Stanislav Vítek  česky KZ 4 14KP+6KC Z
BE5B99PRO Project Jan Jandera, Jaroslav Knápek  anglicky Z 10 2P+2S+6D Z
AE2B31IN2 Project II. Radoslav Bortel  anglicky KZ 3 Z
BE9M38PRM Project Management and Marketing Jan Roháč, Petr Žemlička, Vladimír Žáček  anglicky Z,ZK 2 2P+1C Z
A2M31IND Projekt Radoslav Bortel  česky KZ 6 Z
A5M99PR1 Projekt 1 Petr Kašpar  česky Z 6 0P+4C L
A5M99PR2 Projekt 2 Pavel Mlejnek  česky Z 6 0P+4C Z
A2B31IN1 Projekt I. Radoslav Bortel  česky KZ 3 Z
B0B02IND Projekt individuální   Z 5 4L Z
B0M02IND Projekt individuální   Z 6 4L Z
A2B37IN1 Projekt individuální I Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Marek Brothánek, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Miroslav Hekrdla, Marcelo Herrera Martinez, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  česky KZ 3 3s Z
A2B37IN2 Projekt individuální II Ghasan Al-Husseini, Kamil Anis, Ivris Marcelo Bacarreza Nogales, Pavel Balíček, Pavel Balíček, Petr Bartoš, Petr Bartoš, Ivan Bašta, Martin Bernas, Pavel Bezoušek, Dalibor Biolek, Martin Blažek, Václav Bohata, Hana Bortelová, Hana Bortelová, Marek Brothánek, Milan Broum, Miroslav Brožíček, David Burda, Milan Bureš, Zbyněk Bureš, Petr Burian, David Bursík, Zdeněk Bílek, Pankaj Kumar Chauhan, Lucie Damborská, Rostislav Daněk, Ivan Derer, Ivan Derer, Pavel Dlask, Josef Dobeš, Michal Dobeš, Michal Dobeš, Pavel Dobiáš, Petr Dolejší, Petr Dostál, Miroslav Dostálek, Miroslav Dostálek, Jaroslav Dušek, Pavel Dvořák, Alain Jean El Hakim, Martin Eška, Eva Fenclová, Filip Fikejz, Miroslav Filip, Miroslav Filip, Radek Fišera, Karel Fliegel, Lukáš Fritsch, Marek Frič, Ivan Galaš, Václav Gassenbauer, Tomáš Gregor, Pavel Gregora, Pavel Gregora, Martin Grábner, Carlos Andrés Gómez Meléndez, Marcel Habarta, Stanislav Hackl, Stanislav Hackl, Pavel Hanzlík, Michal Haufer, Pavel Havlík, Josef Havlín, Pavel Havránek, Vladimír Hejkal, Jakub Hejný, Jakub Hejný, Miroslav Hekrdla, Marcelo Herrera Martinez, Vít Hloušek, Jaroslav Holiš, Petr Honzík, Michal Horevaj, Jaroslava Horevajová, Ladislav Hovorka, Zdeněk Hrdina, René Hudec, Martin Hujer, Libor Husník, Miloš Husník, Miloš Husník, Jakub Hájek, Karel Hána, Karel Hána, Martin Hřebačka, Matthew Chinonso Ibekwe, Ondřej Jakubov, Rudolf Jalovecký, Bohumil Janík, Radim Javůrek, Richard Jejkal, Richard Jejkal, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, František Jelínek, Martin Jelínek, Vladimír Jirásek, Jan Junek, Jan Junek, Michal Juřica, František Kadlec, Jan Kaiser, Vladimír Kasika, Vladimír Kasika, Petr Kačmařík, Martin Kejhar, Martin Kejhar, Daniel Kekrt, Zdeněk Klusáček, Miloš Klíma, Milan Kníže, Martina Konárová, David Kopecký, Jaroslav Kopecký, Petr Kopecký, David Korpas, Pavel Koten, Pavel Kotyk, Zbyšek Koubský, Zbyšek Koubský, Dušan Kovář, Martin Kovář, Pavel Kovář, Václav Kozel, Václav Kozel, Emil Košťál, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Petr Kramosil, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Krbec, Pavel Krejčí, Krčmář, Krčmář, David Kubal, Lucie Kubínová, Lucie Kubínová, Petr Kuchyňka, František Kudláček, Jiří Kulhánek, Jan Kulísek, Lukáš Kumpera, Oldřich Kurka, Štěpán Kučera, Václav Kuřík, Michal Kvasnička, Jaroslav Kyncl, Jaroslav Kyncl, Pavel Loskot, Miroslav Lukeš, Petr Macháček, Vladimír Matura, Štěpán Matějka, Martin Mašek, Petr Michalec, Jaroslav Michlík, Jaroslav Michlík, Petr Mikeš, Jaroslav Mikolášek, Jaroslav Mikolášek, Karel Mikuláštík, Filip Miroslav, Filip Miroslav, Ivan Moravec, Ivan Moravec, Miroslav Moravec, Ondřej Moravec, Petr Morávek, Karel Motl, Karel Myslík, Jiří Málek, Jan Míchal, Patrik Míča, Patrik Míča, Martin Nekola, Jiří Nerad, Štěpán Nezbeda, Tomáš Novosad, Tomáš Novosad, Antonín Novák, Petr Novák, Jan Nováček, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Zdeněk Otčenášek, Zdeněk Očenášek, Zdeněk Očenášek, Miroslav Paris, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Václav Paňko, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Michal Pfleger, Petr Pfleger, Pavel Plecháč, Jiří Plášil, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Alexandros Pollakis, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Petr Páta, Vlastimil Píč, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, František Rund, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Libor Seidl, Ivo Skalický, Petr Skalický, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Libor Sláma, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Martin Teisler, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jaroslav Tykal, Jiří Těšitel, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Jan Vachuda, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Michal Vlk, Karel Vlček, Karel Vlček, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Michal Václavík, Milan Válek, Stanislav Vítek, Martin Včelka, Jan Včelák, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Abhimanyu Yadav, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Jiří Čechura, Jiří Čechura, David Černý, Libor Černý, Martin Řeřábek, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Jakub Šimůnek, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jan Štoll, Jan Štoll, Dominik Štorek, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Zdeněk Švachula, Jan Švihlík, Jakub Šťastný, Václav Žalud, Josef Žikovský  česky KZ 3 4s Z
B1M15IND Projekt magisterský Zdeněk Müller  česky Z 4 0P+4S Z
BD1M15IND Projekt magisterský Stanislav Bouček, Zdeněk Müller  česky Z 4 0+4s Z
B0B02PMT Projekt v týmu   Z 5 2+2s L
B0M02PMT Projekt v týmu   Z 5 2+2s L
B9M38PRM Projektové řízení a marketing Petr Žemlička, Vladimír Žáček  česky Z,ZK 2 2P+1C Z
B4M39PTV Prostorová tvorba Marian Karel, Zdeněk Míkovec, Josef Šafařík  česky Z,ZK 6 2P+2L L
A0M32PRD Prostředky datové komunikace Jakub Doležal, Jiří Hájek, Tomáš Zeman  česky Z,ZK 5 2P + 2L Z
XP36PAS Prototypování algebraických specifikací Lukáš Chrpa, Stefan Edelkamp, Karel Richta  ZK 4 2P+2S Z,L
BD0B15PES Provoz elektroenergetických soustav   česky Z,ZK 4 14KP+6KS Z
B0B15PES Provoz elektroenergetických soustav   česky Z,ZK 4 2P+2S Z
B1M15PPE Prvky a provoz elektroenergetických soustav Jan Hlaváček  česky KZ 4 2P+2S Z
BD1M15PPE1 Prvky a provoz elektroenergetických soustav Jan Hlaváček  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
B1M15PPE1 Prvky a provoz elektroenergetických soustav Jan Hlaváček, Martin Kněnický, Zdeněk Müller, Ondřej Šefl  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
B3MPVT Práce v týmu Tomáš Drábek  česky KZ 6 0P+4S L
B6B16PIT Právo pro IT Michal Briaský, Martin Dobiáš  Z,ZK 4 3P+1S+1D Z
B1B16PPP Právo pro podnikání Petr Košík  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B0B16PPP Právo pro podnikání Michal Briaský, Peter Kopačka, Petr Košík  česky KZ 4 2P+2S L
B3M33PIS Průmyslové informační systémy Václav Jirkovský, Petr Kadera, Ondřej Kurkin, Martin Macaš  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B1B13PPS Průmyslové počítačové systémy Michal Brejcha, Martin Horák, Martin Kozák, Karel Künzel  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B0B16MPL Psychologie pro manažery Jan Fiala  česky ZK 2 2P+0S Z,L
BD0M16PSM Psychologie pro manažery Milana Hrubá, Jiří Vašíček  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z,L
B4M39PUR1 Psychologie v HCI Jan Balata, Jakub Franc  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
B1M15PRE Přenos a rozvod elektrické energie Ladislav Musil, Zdeněk Müller, Jan Votava, Martin Čerňan, Ondřej Šefl  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
BD1M15PRE Přenos a rozvod elektrické energie Zdeněk Müller  česky Z,ZK 6 14KP+6KS Z
BD1M15PRE1 Přenos a rozvod elektrické energie Ladislav Musil, Zdeněk Müller  česky Z,ZK 5 14KP+6KS Z
B1M15PRE1 Přenos a rozvod elektrické energie Ladislav Musil, Zdeněk Müller, Jan Votava  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
XP15PEE Přenosy elektrické energie Zdeněk Müller  česky Z,ZK 4 2P+2S L
A0B04CAE1 Příprava na CAE 1 Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04CAE2 Příprava na CAE 2 Petra Jennings, Pavla Péterová, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
A0B04FCE1 Příprava na FCE 1 Petra Jennings, Dana Saláková  Z 2 2C *
B3M38PSL Přístrojové systémy letadel Karel Draxler, Jan Roháč, Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP38PSL Přístrojové systémy letadel Jan Roháč  česky ZK 4 2P+2L Z
B9M38PSL Přístrojové systémy letadel Karel Draxler, Jan Roháč, Martin Šipoš  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M32PRSA Přístupové sítě Pavel Hnyk, Petr Jareš, Jiří Vodrážka, Tomáš Zeman  česky Z,ZK 6 2P + 2L Z
BE1M13JAS1 Quality and Reliability Pavel Mach, Martin Molhanec  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
BE1M16JAK Quality management Jan Jandera  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
BE2M32THOA Queueing Theory Petr Hampl  anglicky Z,ZK 6 3P + 1L Z
A8M17RFB RF funkční bloky Viktor Adler, Karel Hoffmann  česky Z,ZK 7 6P+0L Z
B2M99RAD Radarové systémy Pavel Kovář, Tomáš Kořínek, Pavel Puričer  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE2B37ROZ Radio Circuits and Devices Josef Dobeš, Pavel Puričer, Karel Ulovec  anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
BE2M37RNVA Radio Navigation Pavel Kovář  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP37RAD Radioelektronika Pavel Kovář  česky ZK 4 2P+2S L
BE3M35PSR Real-time Systems Programming Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4B35PSR Real-time Systems Programming Jaroslav Klapálek, Michal Sojka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B4M39RSO Realistická syntéza obrazu Vlastimil Havran  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE0B02RM1 Review of Mathematics 1 Ilona Ali Bláhová, Zdeněk Remeš  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
BE0B02RM2 Review of Mathematics 2 Ilona Ali Bláhová, Zdeněk Remeš  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
BE0B02RP1 Review of Physics 1 Ilona Ali Bláhová, Jan Píchal  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
BE0B02RP2 Review of Physics 2 Ilona Ali Bláhová, Martin Žáček  anglicky Z,ZK 8 4p+4s Z
B3B35RO Roboti Hakob Avetisyan, Tomáš Drábek, Gaël Pierre Marie Ecorchard, Václav Hlaváč, Martin Hlinovský, Pavel Krsek, Jiří Kubeš, Vojtěch Petrucha, Vladimír Petrík, Pavel Ripka, Oldřich Slavata, Michael Tesař, Michael Šebek  česky KZ 2 1P+2L Z
B3B33ROB Robotika Pavel Krsek, Vladimír Petrík, Vladimír Smutný, David Woller  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
XP33RSK Robustní statistika pro kybernetiku Jana Nosková  česky ZK 4 2P+0S L
XP33ROD Rozpoznávání Václav Hlaváč  česky ZK 4 2P+2S L
B4B33RPZ Rozpoznávání a strojové učení Ondřej Drbohlav, Jiří Matas, Michal Neoral, Jonáš Šerých, Jan Šochman, Radim Špetlík, Milan Šulc  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A5M14RPI Rozvody elektrické energie a pohony Jan Bauer, Ivo Kaulich, Jiří Lettl, Pavel Mindl, Jan Stejskal  česky Z,ZK 5 2P+1L Z
B1M16RES Rozvoj energetických systémů Rostislav Krejcar  česky Z,ZK 5 2P+2S Z
A0B04R1 Ruský jazyk 1 Václava Jarská, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04R2 Ruský jazyk 2 Václava Jarská, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
A0B04R3 Ruský jazyk 3 Václava Jarská, Dana Lisá, Dana Saláková  Z 2 2C *
B2M37RNVA Rádiová navigace Pavel Kovář, Pavel Puričer  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B2M37RNV Rádiová navigace Pavel Kovář, Pavel Puričer  česky Z,ZK 5 2p+2c L
B2B37ROZ Rádiové obvody a zařízení Josef Dobeš, Pavel Puričer, Karel Ulovec  česky Z,ZK 4 2P+2L L
A8M37RSY Rádiové systémy Pavel Kovář  česky Z,ZK 5 4P+0L Z
A0B04RET Rétorika Václava Jarská, Dana Lisá, Jitka Pinková, Dana Saláková  Z 2 2C Z,L
BEEZB Safety in Electrical Engineering for a bachelor´s degree Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová  anglicky Z 0 2BP+2BC Z,L
BEEZM Safety in Electrical Engineering for a master´s degree Vladimír Kůla, Ivana Nová, Josef Černohous  anglicky Z 0 2BP+2BC Z
B6B36SMP Sběr a modelování požadavků Martin Komárek, Dominik Kouba, Tomáš Malinkovič  Z,ZK 6 2P+3C+3D L
BD6B36SMP Sběr a modelování požadavků Martin Komárek  Z,ZK 6 14KP+9KC L
B3M38SPD Sběr a přenos dat Stanislav Drozd, Ondrej Tereň, Jan Včelák, Radislav Šmíd  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A5M38SBD Sběr a přenos dat Pavel Mlejnek  česky KZ 4 2P+1C L
A5M38SPD Sběr a přenos dat Pavel Mlejnek  česky KZ 4 3P+1L L
BD6B36PRO Semestrální projekt Jiří Vokřínek, Jiří Šebek  česky KZ 6 2s L,Z
B6B36PRO Semestrální projekt Ivan Jelínek, Martin Tomášek, Jiří Vokřínek, Jiří Šebek  česky KZ 6 2s L,Z
XP39SPG Seminář Počítačové Grafiky Jiří Bittner, Daniel Sýkora  Z,ZK 4 2P+2S L
BE5B38SME Sensors and Measurement Mattia Butta, Kirill Chukhlantsev, Jaroslav Roztočil, Jakub Svatoš  anglicky Z,ZK 6 4P+2L Z
BE3B38SME Sensors and Measurement Mattia Butta, Diana Hrakova  anglicky Z,ZK 6 3P+2L L
B3B38SME Senzory a měření Michal Dressler, Vladimír Haasz, Michal Janošek, David Novotný, Vojtěch Petrucha, Pavel Ripka, Jaroslav Roztočil  česky Z,ZK 6 3P+2L L
XP38SSB Senzory a sběrnice   česky ZK 4 2P+2L Z,L
XP38SSA Senzory a sběrnice pro automobily   česky ZK 3 2P+1C
A5M38SZS Senzory a sítě Pavel Mlejnek, Antonín Platil, Pavel Ripka  česky Z,ZK 4 2P+1L Z
B2B34SEE Senzory v elektronice Adam Bouřa, Miroslav Husák, Alexandr Laposa, Tomáš Teplý  česky Z,ZK 4 2P+2L L
BD5B34SEE Senzory v elektronice a elektrotechnice Adam Bouřa, Miroslav Husák  Z,ZK 4 14KP+6KL Z
BE5B31TES Signal Theory Radoslav Bortel  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
A8B37SAS Signály a soustavy Karel Fliegel, Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer, Jan Sýkora  česky Z,ZK 8 4P+2C L
B2B37SAS Signály a soustavy Karel Fliegel, Petr Hron, Jozef Lukáč, Pavel Puričer  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BD5B37SAS Signály a soustavy Karel Fliegel, Pavel Puričer  česky Z,ZK 4 14KP+6KC L
B3B31SAS Signály a systémy Radoslav Bortel, Tomáš Bořil, Pavel Sovka, Michal Šimek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B1M13SVS Simulace výrobních systémů Karel Künzel, Pavel Mach, Jan Zemen  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
SOCRA Socrates,Erasmus,zahr.pobyt,fiktivní předmět   NIC 0 2+2s Z,L
BE4M36SWA Software Architectures Bestoun S. Ahmed Al-Beywanee, Miroslav Bureš, Karel Frajták, Jiří Šebek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE4M36ZKS Software Quality Assurance Miroslav Bureš, Karel Frajták, Matěj Klíma, Václav Rechtberger  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
AE4M36SVP Software or Research Project Sebastian Basterrech  anglicky KZ 6 Z,L
XP13SID Software v průmyslovém inženýrství Martin Molhanec  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
B4M36SWA Softwarové architektury Bestoun S. Ahmed Al-Beywanee, Miroslav Bureš, Karel Frajták, Jiří Šebek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4B36SIN Softwarové inženýrství Martin Komárek, Jiří Šebek  česky Z,ZK 6 3P+2S Z
A4M33SEP Softwarové inženýrství pro praxi Martin Hasaj, Martin Hlavatý, Michal Hlavatý, Václav Hrdina, Vlastimil Jinoch, Jonáš Klimeš, Bohumír Zoubek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
A4M39SVP Softwarový nebo výzkumný projekt Jaroslav Sloup  KZ 6 Z,L
A4B39SVP Softwarový nebo výzkumný projekt Jaroslav Sloup  KZ 6 Z,L
BE1M13ASS Solar Systems Application Vítězslav Benda, Tomáš Finsterle, Jakub Holovský, Arao Minamau Pambo  anglicky Z,ZK 5 2P+2L Z
BE1B13SSE Solar Systems and Electrochemical Sources   anglicky Z,ZK 4 2P+2L L
BE2M34SST Solid State Physics Jan Voves  anglicky Z,ZK 6 3P+1L Z
B1B13SSE1 Solární systémy a elektrochemické zdroje Vítězslav Benda, Pavel Hrzina  česky Z,ZK 5 2P+2L L
BE3M37KIN Space Engineering Kristian Hengster-Movric, Martin Hromčík, René Hudec, Václav Navrátil, Ondřej Nentvich, Ladislav Sieger, Petr Skala, Martin Urban, Stanislav Vítek  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M35SSM Space systems, modeling and identification Petr Hušek  anglicky Z,ZK 7 4P+2C Z
XP13SSD Speciální metody stanovení jakosti součástek Václav Papež  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
XP37SRP Speciální technika rádiových přijímačů Václav Žalud  česky ZK 4 2P+2S Z
BE2M31ZRE Speech Processing Petr Pollák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B6B36SPS Správa počítačových sítí Jan Kubr  Z,ZK 5 2P+2C+3D L
BE4M33SSU Statistical Machine Learning Jan Drchal, Boris Flach, Vojtěch Franc  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M36SAN Statistical data analysis Jiří Kléma  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M16STA Statistical methods in economics Sherzod Tashpulatov  anglicky Z,ZK 5 2P+2S L
XP13SAV Statistická analýza a vyhodnocení technologických dat Martin Molhanec  česky Z,ZK 4 2P+2S L
B4M36SAN Statistická analýza dat Jáchym Barvínek, Jiří Kléma, Anh Vu Le, Zdeněk Míkovec, Tomáš Pevný  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B1M16STA Statistické metody v ekonomii Sherzod Tashpulatov  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
XP37SZS Statistické zpracování signálu Jan Sýkora  česky Z,ZK 4 4P+0S L
B2M37SSPA Statistické zpracování signálů Pavel Sovka, Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 4P+0C L
BD5B01STP Statistika a pravděpodobnost Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář, Jaroslav Tišer  Z,ZK 6 14KP+6KC L
B0B01STP Statistika a pravděpodobnost Kateřina Helisová, Miroslav Korbelář, Veronika Sobotíková, Jaroslav Tišer  Z,ZK 5 2P+2S L
B1M14SSE Strojní struktury elektráren Petr Kočárník, Jiří Šťastný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BD1M14SSE Strojní struktury elektráren Petr Kočárník  česky Z,ZK 5 14KP+6KC Z
XEP33SML Structured Model Learning Boris Flach  anglicky ZK 4 2P+1S L
XP34STV Struktury a technologie VLSI Jiří Jakovenko  česky ZK 4 2P+2C Z
A8M34ICS Struktury integrovaných obvodů Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
B2M34SIS Struktury integrovaných systémů Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BVB13SPE Svařování a pájení v elektrotechnice Ivana Beshajová Pelikánová, Karel Dušek, Martin Plaček, Ondřej Rezek, Josef Sedláček  česky KZ 4 2P+2L Z,L
BE4M36SMU Symbolic Machine Learning Jáchym Barvínek, Ondřej Hubáček, Ondřej Kuželka, Petr Ryšavý, Martin Svatoš, Filip Železný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M36SMU Symbolické strojové učení Jáchym Barvínek, Ondřej Hubáček, Ondřej Kuželka, Petr Ryšavý, Martin Svatoš, Filip Železný  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A0M37SEK Synchronizace a ekvalizace v digitálních komunikacích Jan Sýkora  česky Z,ZK 4 3P+1S Z
BE2M31SYN Synthesis of Audio Signals Michal Novotný, Roman Čmejla  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
B2M31SYN Syntéza audio signálů Roman Čmejla  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE4M34ISC Systems on Chip Jiří Jakovenko, Vladimír Janíček  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B1M16SIR Systémové inženýrství a rozhodování Jaroslav Knápek, Michaela Makešová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
RM35SDU Systémy diskrétních událostí Pavel Burget  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3M35SDU Systémy diskrétních událostí Pavel Burget  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP38SYS Systémy pro měření, sběr a zpracování dat   česky ZK 4 2P+2L Z,L
XP13SJD Systémy řízení jakosti Pavel Mach, Martin Molhanec  česky Z,ZK 4 2P+2S L
B3M35SRL Systémy řízení letu Martin Hromčík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
RM35SRL Systémy řízení letu Martin Hromčík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B9M35SRL Systémy řízení letu Martin Hromčík  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B6B32SOS Síťové operační systémy Ján Kučerák, Pavel Troller  Z,ZK 5 2P + 2L + 2D Z
B2B32STE Síťové technologie Leoš Boháč, Petr Hampl, Ivan Pravda  česky Z,ZK 4 2P + 2C Z
BE9M38TYP Team Project Jan Roháč, Martin Šipoš  anglicky KZ 6 0P+6C L
BE3MPVT Team Work Tomáš Drábek  anglicky KZ 6 0P+4S L
B0B14TDO1 Technická dokumentace Ivana Nová  česky KZ 4 1P+2C Z
B1B14TME1 Technická mechanika Petr Kočárník  česky Z,ZK 5 2P+2C L
B2B99TPS Technické psaní Ivana Nová, František Rund, Jan Šístek  česky KZ 4 2P+2C Z
B2B17TBK Technika bezdrátové komunikace Viktor Adler, Přemysl Hudec, Václav Kabourek, Tomáš Kořínek, Pavel Pechač, Jan Spáčil  česky KZ 4 2P+2L L
BD5B17TBK Technika bezdrátové komunikace Viktor Adler, Přemysl Hudec, Václav Kabourek, Tomáš Kořínek, Pavel Pechač, Jan Spáčil  česky Z,ZK 4 14KP+6KL L
XP13TND Technika nízkých teplot a supravodivost Jan Kuba  česky Z,ZK 4 2P+2S L
XP17TVC Technika vysoce citlivých přijímačů a rušivé vyzařování Jan Kraček, Miloš Mazánek  česky ZK 4 2P+2C L
B1M15TVN Technika vysokých napětí Jan Hlaváček, Martin Kněnický, Radek Procházka, Ondřej Šefl  česky Z,ZK 5 2P+2L L
BD1M15TVN Technika vysokých napětí Radek Procházka  česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
XP13TPD Technologické procesy pro elektronickou výrobu Karel Dušek, Pavel Mach  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B1B13TEP Technologické procesy pro elektrotechniku Ivana Beshajová Pelikánová, Karel Dušek, Denis Froš, Eva Horynová, Vilém Koblížek, Jan Kuba, Pavel Mach, Tomáš Tichý, Petr Veselý  česky Z,ZK 4 3P+2L L
B1B13TPR Technologické projektování Karel Dušek, Petr Gric, Martin Molhanec  česky Z,ZK 5 2P+2S L
B2M37TAV Technologie a technika audiovizuální tvorby Jan Bednář, Martin Bernas, Miloš Klíma, František Rund  česky Z,ZK 6 2P+2L+2D L
XP34TOS Technologie optoelektronických součástek Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky ZK 4 2P+2C Z,L
B5M99SCT Technologie pro Smart Cities Lukáš Ferkl, Tomáš Vácha, Jan Včelák  česky Z,ZK 4 2P+1C L
B0M33BDT Technologie pro velká data Jan Hučín, Petr Paščenko, Marek Sušický  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
BE2B32TSI Telecommunication Systems and Networks Jaromír Hrad, Petr Jareš, Ivan Pravda, Jiří Vodrážka  anglicky KZ 4 2P + 2L Z,L
B2B32TSI Telekomunikační systémy a sítě Petr Jareš, Pavel Lafata, Ivan Pravda  česky KZ 4 2P + 2L Z
BE2M32RTK Telephony Communication Control Pavel Bezpalec, Robert Bešťák, Ján Kučerák, Pavel Troller  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L L
B0M16TEO Teologie Vladimír Slámečka  česky Z,ZK 5 2P+2S Z,L
XP37TEA Teoretická elektroakustika Libor Husník, Zdeněk Škvor  česky Z,ZK 4 3P+1S Z
XP37TEM Teoretická elektroakustika a měření Libor Husník  anglicky Z,ZK 3 2P+2L L
XP02TF1 Teoretická fyzika 1 Petr Kulhánek  Z,ZK 4 3P+1C Z
BV002TF1 Teoretická fyzika 1 Petr Kulhánek  Z,ZK 4 3P+1C Z
BV002TF2 Teoretická fyzika 2 Petr Kulhánek  Z,ZK 4 3P+1C L
XP02TF2 Teoretická fyzika 2   Z,ZK 4 3P+1C L
XP17TOM Teoretická optoelektronika v medicíně Vladimír Blažek, Jan Vrba  česky ZK 5 2P+2C+4D
BD1M14TVM Teorie a aplikace výkonových měničů Jan Bauer, Jiří Lettl  česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
B1M14TVM Teorie a aplikace výkonových měničů Jan Bauer, David Havelka, Pavel Karlovský, Jiří Lettl, Ondřej Lipčák, Pavel Skarolek  česky Z,ZK 5 2P+2L L
XP37RUP Teorie a praxe rádiového určování polohy; systémy a přístroje Václav Navrátil, Jiří Svatoň, František Vejražka  anglicky Z,ZK 5 2P+2L+2D Z
XP37TAS Teorie a zpracování akustických signálů František Kadlec  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B4M01TAL Teorie algoritmů Marie Demlová, Natalie Žukovec  česky Z,ZK 6 3P+2S L
A8B32DNT Teorie datových sítí Zdeněk Bečvář, Leoš Boháč  česky Z,ZK 5 3P + 1L Z
A8B17EMTA Teorie elektromagnetického pole Lukáš Jelínek, Zbyněk Škvor  česky Z,ZK 7 4P+2S Z
XP01TGR Teorie grafů Marie Demlová  česky ZK 4 2P+1S Z
A8M32AQT Teorie hromadné obsluhy Petr Hampl  česky Z,ZK 6 3P + 1C Z
B2M32THOA Teorie hromadné obsluhy Petr Hampl  česky Z,ZK 6 3P + 1L Z
A8B31CIR Teorie obvodů Ivan Zemánek  česky Z,ZK 8 4P+2S L
XP31TSS Teorie signálů a systémů Radoslav Bortel, Pavel Sovka, Jana Tučková  česky ZK 4 2P+2S L
XP02TZP Teorie zvukového pole Ondřej Jiříček, Milan Červenka  ZK 4 2P Z
XP17TAM Testování apl. pro mikrovlnnou termoterapii Jan Vrba  česky ZK 4 2P+2C Z
B6B36TS1 Testování softwaru Martin Balík, Miroslav Bureš, Matěj Klíma, Kryštof Sýkora  Z,ZK 5 2P+2C+2D L
BE1M14TVM Theory and Application of Power Converters Pavel Karlovský, Jiří Lettl, Pavel Skarolek  anglicky Z,ZK 5 2P+2L L
BE4M01TAL Theory of Algorithms Marie Demlová, Aleš Němeček, Natalie Žukovec  anglicky Z,ZK 6 3P+2S L
BE4M33TDV Three-dimensional Computer Vision Martin Matoušek, Radim Šára  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE1M15PRE1 Transmission and Distribution of Electricity Ibrahim Ahmad, Ladislav Musil, Zdeněk Müller  anglicky Z,ZK 5 2P+2S Z
B4M33TDV Trojrozměrné počítačové vidění Martin Matoušek, Radim Šára  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
B9M38TYP Týmový projekt Jan Roháč, Martin Šipoš  česky KZ 6 0P+6C L
XP02UZ Ultrazvuk Rudolf Bálek  ZK 4 2P Z
B3M33UI Umělá inteligence Radek Mařík, Petr Pošík, Jiří Spilka  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M36UIR Umělá inteligence v robotice Jan Faigl, Tomáš Krajník, Miloš Prágr, Pavel Rytíř, Petr Čížek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BE9M36BEP Unmanned Vehicles Milan Rollo  anglicky Z,ZK 4 2p+2l L
BE4M39NUR User Interface Design Miroslav Macík, Ivo Malý, Zdeněk Míkovec  anglicky Z,ZK 6 2P+2S Z
BE2M34NSV VLSI System Design Pavel Hazdra  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
AE0M34NSV VLSI System Design Pavel Hazdra  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B2B17VDP Vedení pro datové přenosy Ladislav Oppl, Milan Polívka  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B3B38VSY Vestavné systémy Stanislav Drozd, Jan Fischer, Václav Grim, Vojtěch Petrucha  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B9M38VBM Videometrie a bezdotykové měření Jan Fischer, Oldřich Slavata  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B3M38VBM Videometrie a bezdotykové měření Jan Fischer, Oldřich Slavata  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
BE3M38VBM Videometry and Contactless Measurement Jan Fischer, Oldřich Slavata  anglicky Z,ZK 6 2P+2L Z
B3B33VIR Vidění robotu Teymur Azayev, Patrik Vacek, Karel Zimmermann  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
B3M38VIN Virtuální instrumentace Antonín Platil, Jaroslav Roztočil  česky Z,ZK 6 2P+2L L
XP39VR Virtuální realita David Sedláček, Jiří Žára  ZK 4 2P+2S L
BE4M39VIZ Visualization Pavel Slavík, Ladislav Čmolík  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
B4M39VIZ Vizualizace Václav Pavlovec, Pavel Slavík, Ladislav Čmolík  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M17VOT Vláknově optické technologie Daniel Dousek, Matěj Komanec, Stanislav Zvánovec, Jan Šístek  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
XP16DEL Vybrané kapitoly z dějin elektrotechniky Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky ZK 2 0P+4S L
XP37VKF Vybrané kapitoly z fotoniky Miloš Klíma  česky ZK 4 4P+0S L
XP37FOT Vybrané kapitoly z fotoniky Miloš Klíma  anglicky Z,ZK 3 2P+2L L
XP38VKP Vybrané kapitoly z přístrojové techniky   česky ZK 4 2P+2L Z,L
XP36VPD Vybrané partie dolování dat Jiří Kléma  ZK 4 2P+2S
XP17ANS Vybrané partie z anténní techniky a šíření vln Jan Kraček, Miloš Mazánek  česky ZK 4 2P+2C L
XP02VPA1 Vybrané partie z fyziky A1 Petr Koníček  ZK 4 2P Z
XP02VPO Vybrané partie z optiky Josef Kravárik  Z,ZK 4 2P+2S Z
XP16STM Vybrané statistické metody Sherzod Tashpulatov  česky ZK 4 2P+2S L,Z
B0M15VNZ Vysokonapěťové zkušebnictví Radek Procházka  česky Z,ZK 5 2P+2L L
BE4B39VGO Vytváření grafického obsahu Ladislav Čmolík  anglicky Z,ZK 6 2P+2C+8D Z
B2M34VKEA Výkonová elektronika Pavel Hazdra, Stanislav Popelka, Vít Záhlava  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B2M34VKE Výkonová elektronika Pavel Hazdra, Stanislav Popelka, Vít Záhlava  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B1B13VST Výkonové součástky a technologie Ivana Beshajová Pelikánová, David Bušek, Karel Dušek, Eva Horynová, Vilém Koblížek, Jan Kuba, Pavel Mach, Václav Papež, Jan Petrášek, Tomáš Reichl, Tomáš Tichý, Petr Veselý  česky Z,ZK 5 3P+2L L
B1M13VSE Výkonové součástky v elektrotechnice Václav Papež  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B1B15VYA Výpočetní aplikace Martin Kněnický, Jan Kyncl, Jan Rimbala, Libor Straka, Theodor Terrich, Lavr Vetoshkin, Martin Čerňan  česky KZ 4 2P+2C L
XP39VPG Výpočetní geometrie Petr Felkel  ZK 4 2P+2S Z
B4M39VG Výpočetní geometrie Petr Felkel  česky Z,ZK 6 2P+2S Z
XP15VEE Výroba elektrické energie Müller Zdenek  česky Z,ZK 4 2P+2S L,Z
B1B13VEZ Výroba elektronických zařízení David Bušek, Tomáš Tichý, Jan Urbánek  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B1B13VES Výroba elektrotechnických součástek Martin Horák, Jiří Hájek, Václav Papež, Tomáš Tichý  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B1B13VVZ Výroba výkonových zařízení Petr Gric, Martin Horák, Pavel Hrzina, Jiří Hájek, Roman Janiš, Jan Kuba, Karel Künzel, Jan Weinzettel, Jaroslav Žáček  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
B1B13VVZ1 Výroba výkonových zařízení Petr Gric, Martin Horák, Pavel Hrzina, Jiří Hájek, Roman Janiš, Jan Kuba, Karel Künzel, Jan Weinzettel, Jaroslav Žáček  česky Z,ZK 4 2P+2L Z
A4M33VIA Vývoj internetových aplikací Jakub Konrád, Petr Marek, Jan Pichl, Jan Šedivý  česky Z 3 1P+1C Z
B0B39KAJ Vývoj klientských aplikací v Javascriptu Petr Huřťák, Zdeněk Vlach, Ondřej Žára  Z,ZK 5 2P+2C L
XP13VNM Výzkum nových materiálů Pavel Ctibor  Z,ZK 4 2P+2L Z
XP15VME Výzkumné metody v užití elektrické energie Jan Kyncl  česky Z,ZK 4 2P+2S L
BE2M17SBS Wave Propagation for Wireless Links Jan Kraček, Miloš Mazánek, Pavel Pechač  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
BE2M32BTSA Wireless Technologies Zdeněk Bečvář, Ivan Eroshkin, Zbyněk Kocur, Marek Neruda, Jan Plachý, Tomáš Straka, Lukáš Vojtěch  anglicky Z,ZK 6 2P + 2L Z,L
B4M36ZKS Zajištění kvality software Miroslav Bureš, Karel Frajták, Matěj Klíma, Václav Rechtberger  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP34RSD Zdroje záření a fotodetektory pro integraci Vítězslav Jeřábek, Václav Prajzler  česky ZK 4 2P L
BD0M14ZEP Zkoušení elektrických pohonů Vít Hlinovský  česky Z,ZK 5 14KP+6KL L
BAM33ZSL Zobrazovací systémy v lékařství Jan Kybic  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B3M38ZDS Zpracování a digitalizace analogových signálů Jan Holub, Michal Janošek, Josef Vedral  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
A8M38ASP Zpracování a digitalizace analogových signálů Jan Holub, Michal Janošek, Josef Vedral  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
A8M31APS Zpracování a kódování audio signálů Libor Husník, Petr Pollák  česky Z,ZK 5 4P L
BAM31ZAS Zpracování analogových signálů Jiří Hospodka  česky Z,ZK 6 2P+2C L
B2M31ZASA Zpracování analogových signálů Jiří Hospodka  česky Z,ZK 6 2P+2S L
XP31ZBS Zpracování biologických signálů Radek Janča, Petr Ježdík, Jan Rusz, Jan Sedlák, Roman Čmejla  anglicky ZK 4 2P+2C Z
A7B33DIF Zpracování digitální fotografie Václav Hlaváč, Michal Neoral, Petr Neugebauer, Roman Sejkot, Jan Šochman  česky Z,ZK 5 2P+2L L
BAM33ZMO Zpracování medicínských obrazů Jan Kybic  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
XP37ZSN1 Zpracování signálu v družicových navigačních systémech 1 František Vejražka  česky Z,ZK 4 1P+3S Z
XP37ZSN2 Zpracování signálu v družicových navigačních systémech 2 František Vejražka  česky Z,ZK 4 1P+3L L
A8B37SSP Zpracování stochastických signálů Pavel Sovka, Jan Sýkora  česky Z,ZK 6 4P+0C L
B2M31ZRE Zpracování řeči Petr Pollák  česky Z,ZK 6 2P+2C L
A8B35FCS Zpětnovazební řídící systémy Jindřich Fuka, Jan Hauser, Michael Šebek  česky Z,ZK 6 4P+2L L
B2M99ZVT Zvuková technika 1 Libor Husník, Vojtěch Jandák, Ondřej Jiříček, František Rund  česky Z,ZK 6 2P+2L Z
B2M37ZV2A Zvuková technika 2 Libor Husník, František Rund  česky Z,ZK 6 2P+2L L
BEZZ Základní školení BOZP Radek Havlíček, Vladimír Kůla, Ivana Nová  česky Z 0 2BP+2BC Z
B6B36ZAL Základy algoritmizace Tomáš Komárek, Martin Matyášek, Michal Roch, Ladislav Serédi, Martin Tomášek, Jiří Vokřínek  Z,ZK 5 2P+2C+2D Z
BAB31AF1 Základy anatomie a fyziologie I. Václav Kvítek, Jana Vaněčková  česky KZ 4 2P+2L Z
BAB31AF2 Základy anatomie a fyziologie II. Václav Kvítek, Jana Vaněčková  česky Z,ZK 4 2P+2L L
B6B01ZDM Základy diskrétní matematiky Matěj Novotný, Jaroslav Tišer  česky Z,ZK 5 2P+2S+2D Z
B2B31ZEOA Základy elektrických obvodů Jan Havlík, Pavel Máša, Martin Pokorný, Roman Čmejla  česky Z,ZK 5 2P+2L L
B2B31ZEO Základy elektrických obvodů Jan Havlík, Pavel Máša, Martin Pokorný, Roman Čmejla  česky Z,ZK 6 2P+2L L
B1B14ZPO Základy elektrických pohonů Filipp Frolov, Pavel Kobrle, Jakub Zedník  česky Z,ZK 5 2P+2L Z
BD5B14ZSP Základy elektrických strojů a přístrojů Pavel Kobrle, Pavel Mindl  česky Z,ZK 4 14KP+6KL L
B1B14ZSP Základy elektrických strojů a přístrojů Vít Hlinovský, Pavel Kobrle, Pa