Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2018/2019

Projekt individuální I

Přihlášení do KOSu pro zápis předmětu Zobrazit rozvrh
Kód Zakončení Kredity Rozsah Jazyk výuky
AD2B37IN1 KZ 3 3s česky
Přednášející:
Cvičící:
Martin Bernas, Martin Blažek, Josef Dobeš, Karel Fliegel, René Hudec, Libor Husník, Vojtěch Jandák, Miloš Klíma, Pavel Kovář, Jan Míchal, Karel Mikuláštík, Oldřich Ondráček, Oldřich Ondráček, Romeo Romaric Abel Oni, Václav Paňko, Miroslav Paris, Petr Páta, Milan Pazderský, Milan Pazderský, Stanislav Pekár, Stanislav Pekár, Lukáš Pelant, Petr Pelant, Petr Pelant, Milan Petrovický, Milan Petrovický, Jan Petříček, Jan Petříček, Petr Pfleger, Vlastimil Píč, Jiří Plášil, Pavel Plecháč, Tomáš Podivínský, Jiří Podlešák, Ladislav Pospíšil, Miloš Prchlík, Jan Procházka, Pavel Procházka, Aleš Prokeš, Aleš Prokeš, Kamil Ptáček, Milan Ptáček, Pavel Puričer, Zbyněk Raida, Zbyněk Raida, Jindřich Rejl, Jindřich Rejl, Pavel Richter, Jiří Rott, František Rund, Martin Řeřábek, Ladislav Samek, Ladislav Samek, Zdeněk Samek, Zdeněk Samek, Libor Seidl, Jiří Schimmel, Jaromír Schindler, Karol Schober, Ivo Skalický, Petr Skalický, Libor Sláma, Jan Slavík, Jan Slavík, Jiří Slavík, Karel Slivanský, Karel Slivanský, Dušan Sloboda, Radek Stejskal, Pavel Straňák, Josef Svatoš, Bohumil Sýkora, Bohumil Sýkora, Bohuslav Sýkora, Bohuslav Sýkora, Jan Sýkora, Břetislav Syrovátka, Václav Syrový, Jan Šafář, Ladislav Šašek, František Šebek, Vladimír Šebesta, Pavel Šedivý, Karel Šiman, Richard Šimík, Jan Šimša, Petr Šitina, Jan Škvor, Zdeněk Škvor, Karel Šnajdr, Josef Špaček, Lubor Šplíchal, Lubor Šplíchal, Zbyněk Šrubař, Jakub Šťastný, Bohumil Štěpán, Jindřich Štěpán, Jan Štoll, Jan Štoll, Jan Švihlík, Martin Teisler, Jiří Těšitel, Marcel Tichý, Jaroslav Tintěra, Miloš Tourek, Karel Trpák, Karel Trpák, Karel Trpák, Jan Tůma, Jan Tůma, Jaroslav Tůma, Jaroslav Tykal, Josef Uher, Karel Ulovec, Ondřej Urban, Tomáš Uřičář, Michal Václavík, Jan Vachuda, Milan Válek, Pavel Valoušek, Jiří Vařenka, Jan Včelák, Martin Včelka, František Vejražka, Václav Vencovský, Martin Vičan, Štefan Višňovský, Štefan Višňovský, Stanislav Vítek, Karel Vlček, Karel Vlček, Michal Vlk, Tomáš Vojtěch, Martin Vondrášek, Martin Vondrášek, Radan Wawrosz, Radan Wawrosz, Jan Zadražil, Jan Zadražil, Martin Zadražil, Pavel Zumr, Pavel Zumr, Rudolf Zwiener, Václav Žalud, Josef Žikovský
Předmět zajišťuje:
katedra radioelektroniky
Anotace:

Samostatná práce ve formě projektu. Tema práce si student vybere z nabídky temat souvisejících se studovaným oborem, která vypíše oborová katedra či katedry. Projekt bude obhajován v rámci předmětu.

Výsledek studentské ankety předmětu je zde: http://www.fel.cvut.cz/anketa/aktualni/courses/AD2B37IN1

Výsledek studentské ankety předmětu je zde: http://www.fel.cvut.cz/anketa/aktualni/courses/A2B37IN1

Požadavky:
Osnova přednášek:
Osnova cvičení:
Cíle studia:
Studijní materiály:
Poznámka:

Rozsah výuky v kombinované formě studia: 0+3i

Další informace:
http://kme.fel.cvut.cz/?page=zaverecnePrace
Rozvrh na zimní semestr 2018/2019:
Rozvrh není připraven
Rozvrh na letní semestr 2018/2019:
Rozvrh není připraven
Předmět je součástí následujících studijních plánů:
Platnost dat k 17. 7. 2019
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/predmet1202906.html