Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2021/2022

Všechny předměty Masarykův ústav vyšších studií

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
G63E4301 Advanced Topics in Financial Management Helmuth Yesid Arias Gomez  anglicky Z 3 0P+2C L
G16E0201 Agile BootCamp Libor Cupal, Petr Fanta, Dagmar Skokanová  KZ 3 0P+2C
K16E0201 Agile Bootcamp Libor Cupal, Petr Fanta, Dagmar Skokanová  KZ 3 24B
U04L1111 Anglický jazyk 1 Kryštof Beták, Zuzana Chvatíková, Eva Císlerová, Dana Hánková, Suzanne Elaine Lewis, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Anna Wagnerová  Z 6 0P+4C Z
U04L1101 Anglický jazyk 1 Sheri Elaine Ballard, Kryštof Beták, Zuzana Chvatíková, Eva Císlerová, Dana Hánková, Suzanne Elaine Lewis, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Anna Wagnerová  Z 6 0P+4C Z
U04L2111 Anglický jazyk 2 Kryštof Beták, Zuzana Chvatíková, Eva Císlerová, Dana Hánková, Suzanne Elaine Lewis, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Irena Wagnerová  anglicky Z 6 0P+4C L
U04L2101 Anglický jazyk 2 Sheri Elaine Ballard, Kryštof Beták, Zuzana Chvatíková, Eva Císlerová, Dana Hánková, Suzanne Elaine Lewis, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Anna Wagnerová  anglicky Z 6 0P+4C L
U04L3101 Anglický jazyk 3 Sheri Elaine Ballard, Kryštof Beták, Eva Císlerová, Dagmar Garlick, Dana Hánková, Barbora Maturová, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Anna Wagnerová  Z 6 0P+4C
U04L3102 Anglický jazyk 3-1 Sheri Elaine Ballard, Kryštof Beták, Eva Císlerová, Dagmar Garlick, Dana Hánková, Barbora Maturová, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Anna Wagnerová  Z 3 0P+2C
U04L4101 Anglický jazyk 4 Sheri Elaine Ballard, Kryštof Beták, Eva Císlerová, Dagmar Garlick, Dana Hánková, Romana Janotová, Barbora Maturová, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Anna Wagnerová  anglicky Z,ZK 6 0P+4C L
U04L4102 Anglický jazyk 4-1 Sheri Elaine Ballard, Kryštof Beták, Eva Císlerová, Dagmar Garlick, Dana Hánková, Romana Janotová, Barbora Maturová, Jana Rubešová, Marcela Uhrová, Halka Varhaníková, Anna Wagnerová  anglicky Z,ZK 3 0P+2C L
U04L0101 Anglický jazyk pro technickou a hospodářskou praxi Eva Císlerová, Romana Janotová  česky Z 3 8B L
U77E0006 Artificial Intelligence Filip Hrdlička, Martin Macaš, Olga Štěpánková  anglicky Z,ZK 3 1P+1C
U00C6101 Bakalářská práce Pavel Andres, Gabriela Antošová, Theodor Beran, Oldřich Bronec, Iveta Chmielová Dalajková, Libor Cupal, Soňa Cupalová, Dana Dobrovská, Lucia Dobrucká, Lenka Emrová, Petr Fanta, František Hřebík, Marek Jemala, Jiří Kaiser, Vít Klepárník, Arnošt Klesla, Miroslava Kovaříková, Ivor Krátký, Tomáš Kubálek, Dušan Maga, Petr Makovský, Eva Mašková, Kateřina Mrázková, Petr Nesvadba, Jana Nováková, Lenka Nováková, Lucie Plzáková, Jan Procházka, Tomáš Sadílek, Otakar Schlossberger, Dagmar Skokanová, Miroslav Sponer, Petr Svoboda, Kateřina Tomešková, Jaroslav Valach, David Vaněček, Jaroslav Veteška, Jarmila Vobořilová, Petr Vymětal, Dalibor Vytlačil, Jiří Zmatlík, Petra Šeráková, Martin Šikýř, Vladimíra Šilhánková, Bohumír Štědroň, Petr Štěpánek, Jan Švec, Svatava Švihlíková, Eva Šírová  česky Z 6 0P+0C L
K16C0101 Balanced Scorecard Pavel Zdvořák  Z,ZK 6 20B
G16C0101 Balanced Scorecard Pavel Zdvořák  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
U16C5302 Bezpečnost a ochrana zdraví při práci Josef Pros  česky ZK 3 2P+0C
U51C0401 Bezpečnostní a právní povědomí učitele Miroslava Kovaříková  česky Z 3 8B
U04E0202 Business Correspondence Eva Císlerová  anglicky ZK 3 0P+2C Z,L
U63E1301 Business Economics Petra Šeráková  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
G16E2302 Business Process Management Petra Šeráková  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
K16E2302 Business Process Management Petra Šeráková  anglicky Z,ZK 6 20B L
G65E3101 City Competitiveness Vladimíra Šilhánková  anglicky ZK 3 2P+0C Z
G63E2302 Controlling Ladislav Šiška  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
K63C2301 Controllingové řízení Arnošt Klesla  česky Z,ZK 6 20B
G63C2301 Controllingové řízení Theodor Beran, Arnošt Klesla, Jiří Svoboda  česky Z,ZK 6 2P+2C L
G63E1301 Corporate Financial Management Helmuth Yesid Arias Gomez  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U16E0101 Corporate Social Responsibility Irena Jindřichovská  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U04E0204 Critical Thinking Eva Císlerová, Ondřej Galuška  anglicky ZK 3 0P+2C Z,L
U16E0102 Cross-cultural Management Galina Ostapenko  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U04E0301 Czech Culture and Civilization I Ivana Doležalová, Vladimíra Dvořáková  anglicky KZ 3 0P+2C
U04E0302 Czech Culture and Civilization II Ivana Doležalová, Vladimíra Dvořáková  anglicky KZ 3 0P+2C
U04L0301 Czech for Foreigners I Jitka Kauerová  anglicky Z 3 0P+2C
U04L0302 Czech for Foreigners II Jitka Kauerová  anglicky Z 3 0P+2C
U63C4304 Daňový a celní systém Otakar Schlossberger  česky Z,ZK 6 2P+2C
G16E3103 Decision Analysis Igor Kukliš, Lucie Plzáková  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U16C5402 Design a brand management Petr Štěpánek  česky ZK 3 2P+0C
U51C5202 Didaktika odborného vyučování Kateřina Mrázková, David Vaněček  Z,ZK 6 16B
U51C4201 Didaktika odborných předmětů Kateřina Mrázková  česky Z,ZK 6 20B Z,L
U51C6201 Didaktika praktického vyučování a odborného výcviku Kateřina Mrázková, David Vaněček  česky Z,ZK 6 20B L
U51C2203 Didaktika technických odborných předmětů David Vaněček  česky ZK 6 16B
G00E3101 Diploma Thesis Project Petr Vymětal  anglicky Z 0 1P+0C
G00C4102 Diplomová práce Pavel Andres, Gabriela Antošová, Theodor Beran, Oldřich Bronec, Iveta Chmielová Dalajková, Libor Cupal, Soňa Cupalová, Dana Dobrovská, Lucia Dobrucká, Lenka Emrová, Petr Fanta, František Hřebík, Marek Jemala, Vít Klepárník, Arnošt Klesla, Miroslava Kovaříková, Ivor Krátký, Tomáš Kubálek, Dušan Maga, Petr Makovský, Lenka Nováková, Lucie Plzáková, Jan Procházka, Tomáš Sadílek, Otakar Schlossberger, Dagmar Skokanová, Miroslav Sponer, Kateřina Tomešková, David Vaněček, Petr Vymětal, Dalibor Vytlačil, Jiří Zmatlík, Petra Šeráková, Martin Šikýř, Vladimíra Šilhánková, Bohumír Štědroň, Petr Štěpánek, Jan Švec, Eva Šírová  Z 12
K00C4102 Diplomová práce Pavel Andres, Gabriela Antošová, Theodor Beran, Oldřich Bronec, Iveta Chmielová Dalajková, Libor Cupal, Soňa Cupalová, Dana Dobrovská, Lucia Dobrucká, Lenka Emrová, Petr Fanta, František Hřebík, Marek Jemala, Jiří Kaiser, Vít Klepárník, Arnošt Klesla, Miroslava Kovaříková, Ivor Krátký, Tomáš Kubálek, Dušan Maga, Petr Makovský, Lucie Plzáková, Jan Procházka, Tomáš Sadílek, Otakar Schlossberger, Dagmar Skokanová, Miroslav Sponer, Kateřina Tomešková, David Vaněček, Petr Vymětal, Dalibor Vytlačil, Jiří Zmatlík, Petra Šeráková, Martin Šikýř, Vladimíra Šilhánková, Bohumír Štědroň, Petr Štěpánek, Eva Šírová  Z 12
U51C5301 Duševní hygiena a stres Jarmila Vobořilová  česky Z 3 8B
G63E3301 Economic and Financial Modelling Jiří Zmatlík  anglicky KZ 3 0P+2C
G63E0201 Economics of Climate Change Ondřej Kolínský  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U77C0003 Ekologie a technika Petr Štěpánek  česky Z,ZK 3 1P+1C Z
U63C5303 Ekonomika a vzdělávání František Hřebík  česky KZ 6 12B
G04E0201 English for Intercultural Communication Kryštof Beták, Eva Císlerová, Ondřej Galuška  anglicky Z,ZK 6 0P+4C Z,L
U16E0103 Enterpreneurship and Business Plan Lucia Dobrucká  Z,ZK 6 2P+2C
G65E4101 European Union and Regional Policy Petr Fanta  anglicky ZK 3 2P+0C
G63E2303 Financial Law Jiří Valdhans  anglicky ZK 3 2P+0C
G63E2301 Financial Markets and Risk Management Helmuth Yesid Arias Gomez  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
U63C5301 Finanční a daňový systém Otakar Schlossberger  ZK 3 2P+0C
G63C2302 Finanční právo Jiří Kokeš  česky ZK 3 2P+0C
K63C2302 Finanční právo Otakar Schlossberger  česky ZK 3 12B
U04L3501 Francouzský jazyk 3-1 Eva Císlerová, Abigail Rejchrtová Kozlíková  Z 3 0P+2C
U04L4501 Francouzský jazyk 4-1 Abigail Rejchrtová Kozlíková  česky Z 3 0P+2C L
G63E0202 Green Transition Ondřej Kolínský  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
G16E2501 HR Management Systems Martin Šikýř  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
G77C0001 Hodnocení vlivu vědy a techniky Karel Mráček  česky ZK 3 2P+0C Z,L
U63E1401 Informatics Pavel Andres  anglicky KZ 3 0P+2C
U63C1401 Informatika Pavel Andres, Petr Svoboda  česky ZK 3 0P+2C Z
U51C1406 Informační a komunikační technologie ve vzdělávání David Vaněček  česky ZK 4 12B
U63C3401 Informační systémy a projektování Jiří Kaiser  česky ZK 3 1P+1C Z
U51C0308 Interkulturní psychologie Dana Dobrovská  česky Z 3 8B L
U16E0110 International Business Life Vincent Blaise Montenero  anglicky Z,ZK 3 1P+1C
32-IPW International Project Workshop Petr Makovský, Vincent Blaise Montenero  anglicky ZK 3 45B
U16E0104 International Trade and Finance Oldřich Bronec  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U63E0101 Introduction to Game Theory Jan Procházka  anglicky KZ 3 0P+2C
U51C0107 Jak lépe učit - metody konstruktivistického učení Kateřina Tomešková  Z 3 8B
U16C6501 Komunikační a manažerské dovednosti Lenka Emrová  česky Z,ZK 6 2P+2C
U51C2401 Komunikační dovednosti Eva Škorňová  česky KZ 3 8B L
K77C0007 Komunikační systémy a sítě Dušan Maga  česky ZK 3 12B
G77C0007 Komunikační systémy a sítě Dušan Maga  ZK 3 2P+0C
U51C5401 Leadership a vzdělávání zaměstnanců Iveta Chmielová Dalajková, Kateřina Tomešková  česky Z,ZK 6 2P+2C
G16E1302 Lean Manufacturing Marek Jemala  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
K16E1302 Lean Manufacturing Marek Jemala  anglicky Z,ZK 6 20B
U16E2301 Logistics Petra Šeráková  anglicky ZK 3 2P+0C L
U16C2301 Logistika Edvard Březina, Petra Šeráková  česky ZK 3 2P+0C L
U51C0106 M-learning Petr Svoboda  česky Z 3 8B Z,L
U63C0201 Makroekonomická analýza Petr Makovský  česky ZK 3 0P+2C
K63C3201 Makroekonomická teorie Theodor Beran, František Hřebík  česky ZK 3 24B
G63C3201 Makroekonomická teorie Theodor Beran, František Hřebík  česky ZK 3 2P+0C Z
U63C4201 Makroekonomie František Hřebík  česky ZK 3 2P+0C
G16E0103 Management in the Engineering and Automotive Industry Oldřich Bronec  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U16C6302 Management jakosti Jan Procházka  česky ZK 3 2P+0C L
G16E0102 Managing in an International Environment Vincent Blaise Montenero  anglicky Z,ZK 3 1P+1C
U63C6403 Manažerská informatika - tvorba webu, ERP Tomáš Kubálek  česky ZK 6 0P+4C
U63C4403 Manažerská informatika – Microsoft 365 Tomáš Kubálek  česky ZK 6 0P+4C
U63C5404 Manažerská informatika – databázové systémy Tomáš Kubálek  česky ZK 6 0P+4C
U63C5403 Manažerská informatika – projektové řízení Tomáš Kubálek  česky ZK 6 0P+4C
U51C2301 Manažerská psychologie Lenka Emrová  česky ZK 3 1P+1C L
U63C5302 Manažerské nástroje a propočty Theodor Beran  česky Z,ZK 6 2P+2C
U16C2401 Marketing Jan Procházka, Bohumír Štědroň  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
G16E1401 Marketing Innovations Marek Jemala, Tomáš Sadílek, Dagmar Skokanová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
G16C1401 Marketing inovací Marek Jemala, Lenka Nováková, Tomáš Sadílek, Dagmar Skokanová  česky Z,ZK 6 2P+2C
K16C1401 Marketing inovací Lenka Nováková, Tomáš Sadílek, Dagmar Skokanová  česky Z,ZK 6 20B
U16C4401 Marketingové aplikace Lenka Nováková  česky Z,ZK 6 2P+2C
U16C5401 Marketingový výzkum Lenka Nováková  česky Z,ZK 6 2P+2C *
U63C1101 Matematika 1 Eliška Cézová, Leopold Herrmann  česky Z,ZK 6 2P+2C
U63C2101 Matematika 2 Eliška Cézová, Leopold Herrmann  česky Z,ZK 6 2P+2C L
U77C0004 Materiály technické praxe Jaroslav Valach  česky ZK 3 2P+0C Z
U63E1101 Mathematics 1 Pavel Pokorný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
U63E1102 Mathematics 2 Pavel Pokorný  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U51C5203 Mediální názornost ve výuce technických předmětů David Vaněček  KZ 6 8B
G04E0202 Meetings and Negotiations in English Eva Císlerová, Dagmar Skokanová  anglicky Z,ZK 6 0P+4C L
G63E2201 Microeconomic Theory Petr Makovský  anglicky ZK 3 2P+0C
K63C2201 Mikroekonomická teorie Theodor Beran, František Hřebík  česky ZK 3 24B L
G63C2201 Mikroekonomická teorie Petr Makovský  česky ZK 3 2P+0C *
U63C3201 Mikroekonomie Petr Makovský  česky ZK 3 2P+0C Z
K16E2201 Modern Approaches in Project Management Oldřich Bronec  anglicky Z,ZK 6 20B
G16E2201 Modern Approaches in Project Management Oldřich Bronec  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
U63C2402 Moderní trendy v elektronických komunikacích Ivan Pravda, Tomáš Zeman  česky Z 4 12B
U04L3401 Německý jazyk 3-1 Eva Císlerová  Z 3 0P+2C
U04L4401 Německý jazyk 4-1 Eva Císlerová  česky Z 3 0P+2C L
U51C2102 Obecná didaktika Miroslava Kovaříková, Jaroslav Veteška  česky Z,ZK 6 16B
U51C1101 Obecná pedagogika Miroslava Kovaříková, Jaroslav Veteška  česky Z,ZK 6 16B
U51C1303 Obecná psychologie Dana Dobrovská, Lenka Emrová, Eva Mašková  česky Z,ZK 6 16B
U66C0202 Odraz řemesel v umění Vít Klepárník  česky Z 3 8B L
K66C0101 Odrazy technických inovací v kultuře Vít Klepárník, Kateřina Tomešková  ZK 3 12B
G66C0101 Odrazy technických inovací v kultuře Vít Klepárník, Kateřina Tomešková  česky ZK 3 2P+0C L
U16C6401 Online marketing Tomáš Sadílek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
U63C5101 Operační výzkum Jiří Demel, Jana Kučerová  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
U51C2306 Pedagogická a vývojová psychologie Eva Šírová  česky Z,ZK 6 16B
U00C6102 Pedagogická praxe Kateřina Mrázková, David Vaněček  česky KZ 6 L
U63C1301 Podniková ekonomika Igor Kukliš, Miroslav Sponer, Jiří Svoboda  česky Z,ZK 6 2P+2C
U63C4302 Podnikové finance Arnošt Klesla, Miroslav Sponer, Jiří Svoboda  česky Z,ZK 6 2P+2C
U16E0105 Political Economy of International Trade Relations Helmuth Yesid Arias Gomez  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
U63C2401 Počítačová gramotnost Pavel Andres, Petr Svoboda  česky KZ 4 12B
U63C1402 Počítačová gramotnost Petr Svoboda  česky KZ 3 16B
U65C5301 Pracovní právo Otakar Schlossberger  česky ZK 3 2P+0C
U00C6104 Praxe Soňa Cupalová  česky Z 6 180XH
G16C0301 Praxe v lean managementu Tomáš Sadílek  česky ZK 3 0P+2C
U04E0203 Presentation Skills Anna Wagnerová  anglicky ZK 3 0P+2C Z,L
U16C6102 Prezentační dovednosti Svatava Švihlíková  česky Z 3 0P+2C
U63E3301 Principles of Accounting Irena Jindřichovská  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U16E0111 Principles of Business Negotiations and Etiquette Gabriela Antošová  anglicky Z,ZK 3 1P+1C
U16E1101 Principles of Management Oldřich Bronec  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
U16E2401 Principles of Marketing Dagmar Skokanová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
U16E2201 Principles of Project Management Libor Cupal, Petr Fanta  anglicky Z,ZK 3 1P+1C L
U51C0108 Profesní vzdělávání a rozvoj dospělých Jaroslav Veteška  česky Z 3 8B
G16E0203 Project Innovation Management Marek Jemala  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
G16E1202 Project Management Petr Fanta, Dalibor Vytlačil  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
G16E0202 Project Technology Management Marek Jemala  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
K16E2202 Project Technology Management Marek Jemala  anglicky ZK 6 20B
U00C0101 Projekt bakalářské práce Pavel Andres, Dana Dobrovská, Lenka Emrová, Miroslava Kovaříková, Kateřina Mrázková, Petr Nesvadba, Petr Svoboda, Kateřina Tomešková, David Vaněček, Jaroslav Veteška, Jarmila Vobořilová, Eva Šírová  česky KZ 6 Z
G00C3101 Projekt diplomové práce Petr Vymětal  česky Z 0 1P+0C
K00C3101 Projekt diplomové práce Petr Vymětal  česky Z 0 2B
G63C4401 Projektování informačních systémů Jiří Kaiser  Z,ZK 6 2P+2C
K63C4401 Projektování informačních systémů Jiří Kaiser  Z,ZK 6 20B L
G16C1302 Projektování výrobních systémů Oldřich Bronec  Z,ZK 6 2P+2C
K16C1201 Projektové řízení Petr Fanta, Dalibor Vytlačil  česky Z,ZK 6 20B
G16C1201 Projektové řízení Petr Fanta, Dalibor Vytlačil  česky Z,ZK 6 2P+2C
G77C0003 Projekty v dopravě Helena Bínová  česky ZK 3 2P+0C Z,L
K77C0003 Projekty v dopravě Helena Bínová  česky ZK 3 12B
U00C5101 Propedeutikum pedagogické praxe Kateřina Mrázková, David Vaněček  česky KZ 6 16B
U65C6301 Právní aspekty ochrany spotřebitele Otakar Schlossberger  česky ZK 3 2P+0C
U65C3301 Právo Jiří Kokeš  česky ZK 3 2P+0C
U51E0301 Psychology of Negotiation Dana Dobrovská  anglicky Z 3 8B
K65C0103 Public Relations Vladimíra Dvořáková  Z,ZK 3 12B
G65C0103 Public Relations Vladimíra Dvořáková  Z,ZK 3 1P+1C
G65E2301 Regional Development and Planning Lucia Dobrucká  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
G77C0008 Robotika Jaroslav Cibulka, Filip Hrdlička, Olga Štěpánková  Z,ZK 6 2P+2C
G16C3103 Rozhodovací analýza Jiří Fejfar, Igor Kukliš, Lucie Plzáková  Z,ZK 6 2P+2C
K16C3103 Rozhodovací analýza Jiří Fejfar, Igor Kukliš, Lucie Plzáková  česky Z,ZK 6 20B Z
U51C0307 Self management učitele Pavel Andres  česky Z 3 8B L
U00C4103 Seminář k bakalářské práci Petr Vymětal  česky KZ 3 12B
U00C4102 Seminář k bakalářské práci Petr Vymětal  česky KZ 6 12B L
G16E3301 Six Sigma Tomáš Macák  anglicky ZK 3 0P+2C
K16E3301 Six Sigma Tomáš Macák  anglicky ZK 3 10B
G65E1301 Smart Cities and Regions Petr Štěpánek  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
G16E0501 Social Competences in Project and Process Management Gabriela Antošová  anglicky Z 3 0P+2C
K16E0501 Social Competences in Project and Process Management Gabriela Antošová  Z 3 12B
U63E0201 Social Determinants of Global Business Tomáš Evan  ZK 3 2P+1C
U63E0401 Social and Political Impacts of Modern ICT Jan Švec  anglicky ZK 3 1P+1C
U51C2304 Sociologie mládeže Lucie Plzáková  česky Z,ZK 6 12B L
U51C5101 Sociální pedagogika Miroslava Kovaříková  česky Z,ZK 6 12B
U51C3301 Sociální psychologie Lenka Emrová  česky ZK 6 16B
U51C0305 Sociálně psychologický trénink Dana Dobrovská  česky Z 3 8B
U51C2402 Současné směry vývoje techniky a technologií Ivan Pravda, Tomáš Zeman  česky Z 4 12B
G16E1201 Standards of Project Management Libor Cupal, Petr Fanta, Jan Procházka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
K16E1201 Standards of Project Management Libor Cupal, Petr Fanta, Jan Procházka  anglicky Z,ZK 6 20B
G63E1102 Statistical Analysis Tomáš Macák  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
K63C1102 Statistická analýza Tomáš Löster  česky Z,ZK 6 32B
G63C1102 Statistická analýza Tomáš Macák, Kornélia Svačinová, Jiří Zmatlík  Z,ZK 6 2P+2C
U63C3101 Statistika 1 Josef Košťálek, Tomáš Macák, Kornélia Svačinová  česky Z,ZK 6 2P+2C
U63C4101 Statistika 2 Tomáš Macák, Jiří Zmatlík  česky Z,ZK 6 2P+2C L
G16C3101 Strategické řízení Gabriela Antošová, Vladimíra Šilhánková  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
K16C3101 Strategické řízení Gabriela Antošová, Vladimíra Šilhánková  česky Z,ZK 6 20B
G16E0401 Strategies of Entering New Markets Vincent Blaise Montenero  anglicky Z,ZK 3 1P+1C
G16C2501 Systémy řízení lidí Iveta Chmielová Dalajková, Kateřina Tomešková, Martin Šikýř  Z,ZK 6 2P+2C
U51C1401 Techniky mluveného slova Eva Škorňová  česky KZ 3 12B
G16C0601 Technologické prognózy Bohumír Štědroň  česky Z,ZK 3 1P+1C
K16C0601 Technologické prognózy Bohumír Štědroň  česky Z,ZK 3 12B
U77C0002 Technologie dopravy Michal Drábek, Milan Kříž, Zdeněk Michl  česky ZK 3 2P+0C L,Z
G77C0004 Technologie pro Smart Cities Petr Štěpánek  česky ZK 3 2P+0C Z,L
K77C0004 Technologie pro Smart Cities Petr Štěpánek  česky ZK 3 12B
U00C6103 Tvorba bakalářské práce Pavel Andres, Gabriela Antošová, Theodor Beran, Oldřich Bronec, Iveta Chmielová Dalajková, Libor Cupal, Soňa Cupalová, Dana Dobrovská, Lucia Dobrucká, Lenka Emrová, Petr Fanta, František Hřebík, Marek Jemala, Vít Klepárník, Arnošt Klesla, Miroslava Kovaříková, Ivor Krátký, Tomáš Kubálek, Dušan Maga, Petr Makovský, Kateřina Mrázková, Petr Nesvadba, Jana Nováková, Lenka Nováková, Lucie Plzáková, Jan Procházka, Tomáš Sadílek, Otakar Schlossberger, Dagmar Skokanová, Miroslav Sponer, Petr Svoboda, Kateřina Tomešková, Jaroslav Valach, David Vaněček, Jaroslav Veteška, Jarmila Vobořilová, Petr Vymětal, Dalibor Vytlačil, Jiří Zmatlík, Petra Šeráková, Martin Šikýř, Vladimíra Šilhánková, Bohumír Štědroň, Petr Štěpánek, Jan Švec, Svatava Švihlíková, Eva Šírová  česky Z 9 100B L
U77C0006 Umělá inteligence Filip Hrdlička, Martin Macaš, Olga Štěpánková  česky Z,ZK 3 1P+1C *
U63C0401 Učíme v MS Teams Tomáš Kubálek  česky Z 3 8B
U63C6401 Vnitropodnikové řízení Theodor Beran, Igor Kukliš  česky Z,ZK 6 2P+2C L
U51C5201 Vybrané kapitoly z didaktiky odborných předmětů Kateřina Mrázková, David Vaněček  česky Z,ZK 6 20B
U51C2202 Vyučování a výcvik v odborném vzdělávání Miroslava Kovaříková  česky Z,ZK 6 16B L
U51C0102 Vzdělávání pracovníků ve firmách Jaroslav Veteška  česky Z 3 8B
U51C4101 Výchova a vzdělávání dospělých Jaroslav Veteška  česky ZK 6 12B L
U51C1405 Vývoj techniky Vít Klepárník  česky ZK 4 12B
U66C0104 Vývoj techniky Vít Klepárník  česky Z 3 8B L
U63E0202 World Economy and Business Tomáš Evan  anglicky Z,ZK 6 2P+2C
U16C0501 Zaměstnanecké výběrové řízení Iveta Chmielová Dalajková, Jan Procházka, Kateřina Tomešková  česky Z 3 24C
G77C0009 Zavádění a řízení informační bezpečnosti Jaroslav Burčík  ZK 3 2P+0C
K77C0009 Zavádění a řízení informační bezpečnosti Jaroslav Burčík  česky ZK 3 12B
U63C5402 Zpracování podnikových dat Jiří Kaiser  Z,ZK 6 2P+2C
U16C1101 Základy managementu Lucie Plzáková, Svatava Švihlíková  česky Z,ZK 6 2P+2C
U00C4104 Základy odborné práce Petr Vymětal  česky Z 3 2P+0C L
U16C2202 Základy projektového managementu Petr Fanta  česky Z,ZK 3 1P+1C
U16C5301 Zásady BOZP a PO Josef Pros  česky Z 3 8B
U77C0008 Úvod do kybernetické a informační bezpečnosti Jaroslav Burčík  ZK 3 2P+0C
U51C1403 Úvod do studia učitelství pro střední odborné školy Miroslava Kovaříková  česky Z 6 16B
G65C0201 Územní management Vladimíra Šilhánková  česky ZK 3 2P+0C
U63C3301 Účetnictví Theodor Beran, Jana Nováková  česky Z,ZK 6 2P+2C
U63C4303 Účetnictví v České republice Theodor Beran, Jana Nováková  česky Z,ZK 6 2P+2C
A04C0301 Český jazyk (UA - Ukrajina) Pavel Andres, Zuzana Clark, Michaela Dlouhá, Renée Grenarová, Jitka Kauerová, Karolína Šípalová  česky ZK 10 130B
U51C1404 Člověk a společnost Vladimíra Dvořáková, Lucie Plzáková  česky ZK 4 12B
U51C4501 Člověk a zdraví Jarmila Vobořilová  česky Z 3 8B L
G16C0104 Řešení reálných problémů Tomáš Sadílek  česky ZK 3 0P+2C
U16C4501 Řízení a hodnocení pracovního výkonu Martin Šikýř  česky Z,ZK 6 2P+2C
G16C3102 Řízení inovací a inovační projekt Tomáš Sadílek, Dagmar Skokanová  česky Z,ZK 6 2P+2C
K16C3102 Řízení inovací a inovační projekt Tomáš Sadílek, Dagmar Skokanová  česky Z,ZK 6 20B
U16C3501 Řízení lidských zdrojů Martin Šikýř  česky ZK 3 2P+0C Z
G63C1301 Řízení podnikových financí Arnošt Klesla, Igor Kukliš, Daniela Špirková  česky Z,ZK 6 2P+2C
K63C1301 Řízení podnikových financí Arnošt Klesla  česky Z,ZK 6 20B
U51C2502 Školní hygiena a první pomoc Jarmila Vobořilová  česky ZK 3 12B L
U65C0301 Školské zákony v praxi Jarmila Vobořilová  česky Z 3 8B
U04L3502 Španělský jazyk 3-1 Anna Wagnerová  Z 3 0P+2C
U04L4502 Španělský jazyk 4-1 Anna Wagnerová  česky Z 3 0P+2C L
Platnost dat k 18. 8. 2022
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/mu-predmety.html