Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2024/2025

Všechny předměty Fakulta stavební

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
129YG3D 3D Max Vojtěch Dvořák  česky Z 2 2C L,Z
128ACU Advanced Computer Use Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
132AMP Advanced Master Project   anglicky Z 21 15C Z,L
134AMP Advanced Master Project Michal Jandera  anglicky Z 21 15C
124YADO Akustika a denní osvětlení budov Jiří Nováček, Jaroslav Vychytil  česky Z 2 1P+1C Z
155ADKI Algoritmy digitální kartografie a GIS Tomáš Bayer  česky Z,ZK 5 2P+2C L
132ANKC Analýza konstrukcí Dagmar Jandeková, Aleš Jíra, Petr Konvalinka, Jan Zatloukal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
104XA1U Angličtina ( UNICERT- pokr.příprav.kurz 1 ) Sandra Giormani, Kateřina Konečná, Raquel Nogueira Rizzotto Falcäo  česky Z 0 3C Z
104XAER Angličtina (ERASMUS - jazyková. příprava) Petra Florianová, Sandra Giormani, Petra Martincová  česky Z 0 2C L
104XDAG Angličtina (Gramatická cvičení) Svatava Boboková Bartíková, Věra Čermáková  česky Z 0 2C Z,L
104XA1T Angličtina (UNICERT-C1- pokr.příprav.kurz 1) Sandra Giormani, Kateřina Konečná, Raquel Nogueira Rizzotto Falcäo  česky Z 0 4C Z
104XA13 Angličtina (konverzace střed.pokr. 1) Svatava Boboková Bartíková, Sandra Giormani  česky Z 0 2C Z,L
104YCA1 Angličtina 1 Svatava Boboková Bartíková, Elena Dačeva, Petra Florianová, Jarmila Fučíková, Sandra Giormani, Hana Horká, Petra Martincová, Michaela Németh, Lucie Simerová, Věra Čermáková  česky Z 1 2C Z,L
104YC2A Angličtina 2 Svatava Boboková Bartíková, Elena Dačeva, Petra Florianová, Jarmila Fučíková, Sandra Giormani, Hana Horká, Petra Martincová, Michaela Németh, Věra Čermáková, Anna Študentová  česky Z,ZK 2 2C
102APOZ Aplikovaná fyzika a OZE Petr Semerák, Vítězslav Vydra  česky Z,ZK 6 2P+4C Z
141APHD Aplikovaná hydrologie Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101APM Aplikovaná matematika Petr Kučera, Zdeněk Skalák  česky Z,ZK 3 1P+1C Z
101YAST Aplikovaná statistika Daniela Jarušková, Jana Nosková  česky Z 2 1P+1C Z
105XAT1 Aplikovaná teorie ceny Jana Hrbková  česky Z 1 2P Z,L
125YATM Aplikovaná termomechanika Daniel Adamovský  česky Z 2 1P+1C Z
125APTM Applied Thermomechanics Daniel Adamovský  anglicky ZK 4 2P+1C Z
129YGA1 ArchiCad 1 - základní Vladimír Hamata  česky Z 2 2C L,Z
129YGA2 ArchiCad 2 - pokročilý Vladimír Hamata  česky Z 2 2C L,Z
129ACM1 Architectural CAD Modelling 1 Vojtěch Dvořák, Anna Marie Černá, Klára Škodová  anglicky KZ 3 3C Z,L
129ACM2 Architectural CAD Modelling 2 Vojtěch Dvořák, Anna Marie Černá, Klára Škodová  anglicky KZ 3 3C Z,L
129AD1 Architectural Drawing 1 Jan Bačkovský, Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová  anglicky KZ 4 3C Z
129XAD2 Architektonická dílna 2 (1 týden) Jana Hořická, Klára Kroftová  česky Z 1 2C Z
129XA3K Architektonické kreslení 3 Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Vratislav Ševčík  česky KZ 1 3C
129XAM1 Architektonické modely 1 Michal Chalupa, Vojtěch Dvořák, Přemysl Kraus  česky Z 1 2C Z
129ATZ2 Atelier architektonické tvorby - základní 2 Andrea Abelová, Petr Aster, Richard Bartík, Michal Blažek, Adam Bohatý, Matěj Boháč, Nikolay Brankov, Vojtěch Dvořák, Iva Dvořáková, Jakub Ficenec, Lucie Formanová, Libor Fránek, Jana Hořická, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Štěpánka Hájková, Barbora Jelínek, Ladislav Kalivoda, Jan Kašpar, Filip Klozar, Jan Kuták, Štěpán Lajda, Martin Lapšanský, Petra Lenz, Eva Linhartová, Petr Lédl, Zuzana Marytová, Petra Novotná, Nikola Puchelová, Martin Souček, Martin Stark, Vojtěch Taraba, Jiří Trojan, Aleš Vaněk, Jakub Zoula, Anna Marie Černá, Tereza Čivrná  česky KZ 6 4C Z
129AT02 Atelier architektonické tvorby 2 Matěj Boháč, Vojtěch Dvořák, Libor Fránek, Vladimír Gleich, Helena Hexnerová, Michal Hlaváček, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Mikuláš Hulec, Štěpánka Hájková, Radek Jakeš, Barbora Jelínek, Zdeněk Jiran, Hana Klapalová, Luboš Knytl, Petr Kolář, Miloš Kopřiva, Bedřich Košatka, Jaromír Kročák, Eva Linhartová, Petr Lédl, Tomáš Med, Petr Máša, Pavla Neradová, Petra Novotná, Miroslav Němeček, Jiří Pošmourný, Zdeněk Rychtařík, Edita Sapíková, Tadeáš Slavkovský, Jiří Trojan, Andrea Vášková, Radek Zykan, Jan Šabart, Petr Šikola, Michal Šmolík, Stanislava Šulcová  česky KZ 6 6C Z
129ATV4 Atelier tvorby - konstrukční Aleš Brotánek, Iva Broukalová, Petr Bílý, Ctislav Fiala, Pavel Filsak, Stanislav Frolík, Hana Hanzlová, Petr Housa, Jana Hořická, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ladislav Kalivoda, Ilona Koubková, Bedřich Košatka, Pavel Košatka, Štěpán Lajda, Eva Linhartová, Lenka Maierová, Vojtěch Mazanec, Kateřina Mertenová, Jan Mukařovský, Josef Novák, Jan Růžička, Josef Smola, Martin Stark, Miloš Stibůrek, Běla Stibůrková, Jiří Tencar, Miroslav Urban, Jitka Vašková, Zuzana Veverková, Milan Černý, Karel Šeps  česky KZ 9 6C Z,L
129AAKO Ateliér architektonické kompozice Eva Antošová, Petr Aster, Richard Bartík, Michal Blažek, Hana Boříková, Nikolay Brankov, Jaroslav Daďa, Vojtěch Dvořák, Václav Dvořák, Jakub Ficenec, Pavel Filsak, Libor Fránek, Tomáš Gaál, Helena Hexnerová, Barbora Holubová, Kamila Housová Mizerová, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Vít Jurica, Jan Kašpar, Štěpán Lajda, Běla Menčlová, Petra Novotná, Zuzana Pešková, Jiří Pošmourný, Nikola Puchelová, Edita Sapíková, Ladislav Tichý, Jiří Trojan, Aleš Vaněk, Tomáš Čunderlík, Klára Škodová, Martin Šnorbert  česky KZ 4 3C Z
129AMG1 Ateliér tvorby - magisterský 1 Daniel Boruch, Nikolay Brankov, Eva Burgetová, Jaroslav Daďa, Petr Dvořák, Vojtěch Dvořák, Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Vladimír Gleich, Jana Hořická, Petr Hájek, Pavel Jurčík, Miloš Kopřiva, Klára Kroftová, Eva Linhartová, Martin Němec, Miroslav Němeček, Tomáš Ploc, Ladislav Podracký, Jan Pustějovský, Valeriia Sentebova, David Skála, Jiří Smolík, Běla Stibůrková, Jakub Strejc, Jindřich Svatoš, Aleš Vaněk, Radek Zykan, Tomáš Šenberger, Michal Šmolík, Michal Šourek, David Šulc, Vladimír Žďára  česky KZ 14 12C Z
127AMG1 Ateliér tvorby - magisterský 1 Petr Durdík, Karin Dvořáková, Ivan Kaplan, Jiří Kupka, Daniel Stojan  česky KZ 14 12C Z
129AMG2 Ateliér tvorby - magisterský 2 Jaroslav Daďa, Václav Dvořák, Helena Hexnerová, Michal Hlaváček, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Radek Jakeš, Zdeněk Jiran, Luboš Knytl, Patrik Kotas, Klára Kroftová, Jaromír Kročák, Eva Linhartová, Martin Lyga, Petr Lédl, Petr Máša, Petra Novotná, Valeriia Sentebova, Martin Souček, Martin Stark, Jindřich Svatoš, Ladislav Tichý, Alžběta Vaštová, Vojtěch Vodička, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šourek  česky KZ 16 12C Z
127AMG2 Ateliér tvorby - magisterský 2 Petr Durdík, Ivan Kaplan, Jiří Kupka, Jan Mužík, Daniel Stojan  česky KZ 16 12C Z
142XAC2 AutoCAD 2 Martin Horský, Martin Králík  česky Z 1 2C Z
154ACIG AutoCAD pro inženýrskou geodézii Rudolf Urban  česky KZ 2 2C Z
143XAZS Automatizované závlahové systémy Pavla Schwarzová  česky Z 1 1P+1C Z
126BIM1 BIM Pavel Chour, Renáta Hoďánková, Petr Matějka, Jan Růžička, Josef Žák  česky Z 1 1P+1C Z
126BIME BIM Robert Bouška, Petr Matějka, Jan Růžička, Josef Žák  anglicky Z 1 1P+1C Z
124BIMR BIM - Revit Architecture Pavel Chour, Renáta Hoďánková  anglicky KZ 2 1P+1C Z,L
126BIMM BIM - informační modelování Robert Bouška, Vojtěch Starý, Josef Žák  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
124XBGA BIM Graphisoft ArchiCAD Renáta Hoďánková  česky Z 1 2C Z,L
124YBM1 BIM pro pozemní stavby 1 Robert Bouška, Pavel Chour, Renáta Hoďánková, Hana Kabrhelová, Petr Matějka, Petr Pánek, Jan Růžička, Kristýna Schulzová, Jakub Veselka, Kateřina Šenfeld  česky Z 4 1P+3C Z
124XBM2 BIM pro pozemní stavby 2 Jakub Veselka  česky Z 1 2C Z,L
126BIMS BIM pro stavitelství Pavel Chour, Renáta Hoďánková, Petr Matějka, Jan Růžička, Josef Žák  česky Z 1 1P+1C L
122BIMP BIM při provádění staveb Michal Kovářík, Jaroslav Synek, Vjačeslav Usmanov  česky Z,ZK 6 2P+3C
154BIMG BIM v geodézii Jaroslav Braun, Hana Braunová  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
122BPPS BZOP při provádění staveb Petr Kubeček, Pavel Neumann, Pavel Svoboda, Tomáš Váchal  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
126BPRO Bachelor Project Robert Bouška  anglicky Z 12 10C L,Z
135BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
134BPRO Bachelor Project Michal Jandera, Jiří Mareš  anglicky Z 12 10C L,Z
133BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
132BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
125BPRO Bachelor Project Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  anglicky Z 12 10C L,Z
124BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
123BPRO Bachelor Project Jan Pruška  anglicky Z 12 10C L,Z
122BPRO Bachelor Project Čeněk Jarský, Václav Pospíchal, Rostislav Šulc  anglicky Z 12 10C L,Z
102BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
127BPAA Bakalářská práce   česky Z 24 16C L,Z
154BAPG Bakalářská práce Martin Štroner  česky Z 12 10C L,Z
127BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
101BAPG Bakalářská práce Milan Bořík, Jana Nosková  česky Z 12 10C L,Z
142BAPV Bakalářská práce Miroslav Brouček, Tomáš Dally, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Petra Nešvarová Chvojková, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Milan Zukal  česky Z 12 10C L,Z
136BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
136BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
137BAPZ Bakalářská práce Ondřej Bret, Leoš Horníček, Lenka Lomoz  česky Z 12 10C L,Z
133BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
133BAPQ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
210BAPM Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
102BAPG Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
126BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
123BAPM Bakalářská práce Jan Pruška  česky Z 12 10C L,Z
155BAPG Bakalářská práce Jiří Cajthaml  česky Z 12 10C Z,L
125BAPR Bakalářská práce Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
129BPAA Bakalářská práce Jaromír Kročák, Petra Novotná  česky Z 24 16C L,Z
125BPAA Bakalářská práce   česky Z 24 16C L,Z
124BPAA Bakalářská práce   česky Z 24 16C L,Z
143BAPR Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
142BAPR Bakalářská práce Tomáš Dally, Pavel Fošumpaur  česky Z 12 10C L,Z
141BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
210BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
137BAPR Bakalářská práce Leoš Horníček, Vít Lojda  česky Z 12 10C L,Z
135BAPC Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
134BAPC Bakalářská práce Jiří Mareš  česky Z 12 10C L,Z
133BAPC Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
132BAPC Bakalářská práce Aleš Jíra  česky Z 12 10C L,Z
125BAPC Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
124BAPC Bakalářská práce Jan Pruška, Kamil Staněk, Běla Stibůrková  česky Z 12 10C L,Z
123BAPC Bakalářská práce Zbyšek Pavlík, Jan Pruška  česky Z 12 10C L,Z
102BAPC Bakalářská práce Pavel Demo, Mária Domonkos, Olga Dydovičová, Jiří Konfršt, Alexander Kromka, Martin Kružík, Pavel Kulmon, Antonín Mikš, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný, Petr Semerák, Petra Tichá, Vítězslav Vydra  česky Z 12 10C L,Z
124BAPQ Bakalářská práce Jan Pruška  česky Z 12 10C L,Z
125BAPQ Bakalářská práce Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
134BAPQ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
135BAPQ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
126BAPL Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
122BAPL Bakalářská práce Martin Hlava, Alexander Ilkström Kravcov, Čeněk Jarský, Adam Konvalinka, Michal Kovářík, Pavel Neumann, Karel Polák, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Michal Procházka, Mária Párová, Pavel Svoboda, Jaroslav Synek, Vjačeslav Usmanov, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Petr Šrytr, Ondřej Štrup, Rostislav Šulc  česky Z 12 10C L,Z
220BAPK Bakalářská práce Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 12 10C L,Z
210BAPK Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
137BAPK Bakalářská práce Ondřej Bret, Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Vít Lojda, Michal Petýrek  česky Z 12 10C L,Z
136BAPK Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
134BAPK Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
133BAPK Bakalářská práce Roman Šafář  česky Z 12 10C L,Z
132BAPK Bakalářská práce Jiří Máca, Jan Pruška  česky Z 12 10C L,Z
101BAPK Bakalářská práce Jozef Bobok  česky Z 12 10C L,Z
135BAPK Bakalářská práce Jan Masopust  česky Z 12 10C L,Z
220BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
155BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
154BAPZ Bakalářská práce Martin Štroner  česky Z 12 10C L,Z
144BAPZ Bakalářská práce Jana Nábělková, Bronislava Rohanová, Iva Čiháková  česky Z 12 10C L,Z
143BAPZ Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
142BAPZ Bakalářská práce Miroslav Brouček, Tomáš Dally, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Petra Nešvarová Chvojková, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Michal Toman  česky Z 12 10C L,Z
141BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
135BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
101BAPZ Bakalářská práce Jozef Bobok  česky Z 12 10C L,Z
144BAPV Bakalářská práce Jana Nábělková, Bronislava Rohanová, Iva Čiháková  česky Z 12 10C L,Z
143BAPV Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
141BAPV Bakalářská práce Jan Pruška  česky Z 12 10C L,Z
124BAPR Bakalářská práce Lenka Hanzalová  česky Z 12 10C L,Z
122BAPR Bakalářská práce Václav Pospíchal, Pavel Svoboda, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z 12 10C L,Z
126BAPE Bakalářská práce Zita Prostějovská, Jan Pruška  česky Z 12 10C L,Z
134BAPR Bakalářská práce Michal Jandera  česky Z 12 10C L,Z
133BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
144BT1 Balneotechnology Filip Horký, Bohumil Šťastný  anglicky ZK 2 2P Z
133YBBD Basis of Bridges Design Jan Janoušek, Roman Lenner  anglicky Z 2 1P+1C Z
133YBEX Beton v extrémních podmínkách Marek Foglar, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 2 1P+1C Z
133BOKO Betonové a ocelové konstrukce Petr Bílý, Josef Novák, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
133BK01 Betonové a zděné konstrukce 1 Petr Bílý, Roman Chylík, Anna Horáková, Roman Kubát, Kristýna Richterová, Martin Tipka, Tomáš Trtík, Jitka Vašková  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
133BZKQ Betonové a zděné konstrukce Q Petr Bílý, Jakub Holan, Kristýna Richterová, Martin Tipka, Jitka Vašková, Radek Štefan  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
133BZKV Betonové a zděné konstrukce V Yuliia Khmurovska, Petr Štemberk  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BZKZ Betonové a zděné konstrukce Z Petr Bílý, Michaela Frantová, Jiří Kovář  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BZA1 Betonové a zděné konstrukce v arch. 1 Hana Hanzlová, Anna Horáková, Luboš Musil, Michal Voplakal, Karel Šeps  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133B03C Betonové konstrukce 3C Jan Kubát, Jan Vesecký, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133B03K Betonové konstrukce 3K Michal Drahorád, Jan Janoušek, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BM1K Betonové mosty 1 Michal Drahorád, Adam Froněk, Martin Neradílek, Pavel Vrba  česky Z,ZK 6 3P+3C Z
133YBM2 Betonové mosty 2 Michal Drahorád, Jan Vítek  česky Z 2 1P+1C Z
122YBPP Bezpečnost pracovního prostředí Václav Pospíchal, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z 2 1P+1C Z
144BTIS Bezvýkopové technologie inženýrských sítí Karel Kříž  česky Z 2 1P+1C Z
124XBDS Biologická degradace staveb Pavla Ryparová, Zuzana Rácová  česky Z 1 1P+1C Z,L
123BM01 Building Materials Lukáš Fiala, Václav Kočí, Alena Vimmrová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
124BPH Building Physics Jiří Nováček, Zbyněk Svoboda  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
124BS1E Building Structures - E Eva Burgetová, Hana Gattermayerová, Malila Noori  anglicky ZK 5 4P Z,L
124BSD1 Building Structures 1 Eva Burgetová, Hana Gattermayerová, Malila Noori  anglicky Z 4 2P+1C Z
124BSD3 Building Structures 3 Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
124BS04 Building Structures 4 Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
125BSE2 Buildings Services Systems 2 Pavla Dvořáková, Michal Kabrhel, Zuzana Veverková  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
128XBIN Business Inteligence Vladimír Nývlt  česky Z 1 1P+1C Z,L
128CS2 C# 2 - Advanced Application Development Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
128CS1 C# Programming and Application Development Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
128XCP1 C# Programovací jazyk a vývoj aplikací Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
128XCP2 C# Vývoj aplikací Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
124CADE CAD 1 (E) Pavel Chour  anglicky KZ 3 3C Z,L
124CAE CAD Systems: AutoCAD 1 Kateřina Sojková  anglicky Z 2 2C Z,L
142XCSA CAD systémy a AutoCAD Martin Horský, Martin Králík  česky Z 1 2C Z
123CHE Chemie Pavla Dvořáková, Petra Hoskovcová, Martin Keppert, Klára Kobetičová, Jana Nekovářová, Jana Nábělková, Milena Pavlíková, Klára Pulcová, Martina Záleská, Kristýna Ďurišová  česky Z,ZK 4 3P+1C L
123XCHR Chemie - repetitorium Milena Pavlíková, Martina Záleská  česky Z 1 2C Z,L
123XCS1 Chemie ve stavebnictví Milena Pavlíková, Martina Záleská  česky Z 1 1P+1C Z
123CHEM Chemie ve stavebnictví Milena Pavlíková, Martina Záleská  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129YGCI Cinema Jan Dvořák  česky Z 2 2C L,Z
124YCPV Cirkulární principy ve výstavbě budov Tereza Pavlů  česky Z 2 1P+1C Z
127CP11 City planning 11 Ivan Horký, Václav Jetel, Jiří Kugl, Jiří Kupka  anglicky ZK 2 2P Z,L
124EDC Civil Engineering in Developing Countries Jan Tilinger  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
124YKSE Complex Construction Detailing   anglicky Z 2 1P+1C Z
129CTA Composition and Theory of Architecture Martina Jarošová, Lenka Mandelová, Ashtar Najla, Lenka Popelová  anglicky KZ 2 2C Z,L
133CASD Computer Aided Structural Design Josef Novák  anglicky Z 2 1P+1C Z,L
128YIND Computer Use Fundamentals Miroslav Sůra  anglicky Z 2 2C Z,L
128CGR Computer graphics Tomáš Vaníček  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
133CM01 Concrete and Masonry Structures 1 Iva Broukalová, Petr Bílý, Jakub Holan  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
133CM03 Concrete and Masonry Structures 3 Marek Foglar, Radek Hájek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
101CG01 Constructive Geometry Hana Lakomá  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
104CFL1 Czech/Foreign Language 1 Svatava Boboková Bartíková, Tereza Novotná  anglicky Z 1 2C Z
142DEE Dam Engineering - Design and Operation Miroslav Brouček, Ladislav Satrapa  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
126DUCE Daně a účetnictví Jana Frková, Olga Heralová  česky Z,ZK 4 2P+1C L
124YDSR Demolice staveb a recyklace materiálů Zuzana Rácová, Šárka Šilarová  česky Z 2 1P+1C Z
125DEP1 Design Project 1 Pavla Dvořáková, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  anglicky KZ 4 4C Z
124DEP1 Design Project 1   anglicky KZ 4 4C Z
129DS1 Design Studio 1 (Residential Buildings) Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 7 6C Z,L
129ADM1 Design Studio 1M Marco Bruno Andrade Maio, Adam Bohatý, Muhammad Moeed Hassan  anglicky KZ 8 7C L,Z
129DS2 Design Studio 2 (Civil Buildings) Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 9 7C Z,L
129DS3 Design Studio 3 Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 9 7C Z,L
129DAR1 Development of Architecture 1 Radomíra Sedláková  anglicky ZK 3 2P Z,L
129DEAR Development of architecture Radomíra Sedláková  anglicky Z 3 2P Z,L
126DOMT Development, oceňování majetku a realitní trh Kateřina Eklová, Eduard Hromada, Pavlína Píchová, Renáta Schneiderová Heralová, Kateřina Válková  česky Z,ZK 5 4P+1C Z
124DSHE Diagn. and Surveying of Hist. Buildings Eva Burgetová  anglicky ZK 2 1P+1C Z
124DSHB Diagnosis and Surveying of Historical Buildings Eva Burgetová  anglicky Z 2 1P+1C Z
210DIIK Diagnostika inženýrských konstrukcí Martin Jonáš, Petr Konvalinka, Jan Zatloukal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
210DIMA Diagnostika materiálů Kristýna Carrera, Petr Hála, Přemysl Kheml, Petr Konrád, Petr Konvalinka, Jiří Litoš, Michal Mára, Šárka Pešková, Radoslav Sovják  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
210YDIR Diagnostika staveb Petr Konvalinka, Jiří Litoš, Vladimír Šána  česky Z 2 1P+1C Z
137YDKP Diagnostika staveb kolejové dopravy Hana Krejčiříková, Magdalena Křečková  česky Z 2 1P+1C Z
210YDSM Diagnostika vlastností stav. materiálů a výrob Jiří Litoš  česky Z 2 1P+1C Z
124YDPH Diagnostika, průzkum a hodn.stav.konstr. Eva Burgetová  česky Z 2 1P+1C Z
105YPDF Digitální fotografie Michal Chalupa, Markéta Štindlová  česky Z 2 2C Z
124DPP Diploma Project František Kulhánek, Jan Pašek, Tomáš Čejka  anglicky Z 30 24C L,Z
220DPP Diploma Project Jiří Svoboda, Radek Vašíček  anglicky Z 30 24C Z
210DPP Diploma Project   anglicky Z 30 24C Z
123DPP Diploma Project Michal Jandera  anglicky Z 30 24C Z
122DPP Diploma Project Čeněk Jarský, Václav Pospíchal, Rostislav Šulc  anglicky Z 30 24C Z
135DPP Diploma Project Jiří Barták, Josef Jettmar, Jan Kos, Jan Salák, Jan Záleský  anglicky Z 30 24C Z
134DPP Diploma Project Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Michal Jandera, Matyáš Kožich, Karel Mikeš, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Vojtěch Stančík, Břetislav Židlický  anglicky Z 30 24C Z
133DPP Diploma Project Iva Broukalová, Lukáš Vráblík, Petr Štemberk  anglicky Z 30 24C Z
132DPP Diploma Project Milan Jirásek, Pavel Kuklík, Bořek Patzák, Jan Zeman, Michal Šejnoha  anglicky Z 30 24C Z
136DPM Diplomová práce Jan Hradil, Jaromíra Ježková, Petr Mondschein, Petr Pánek, Petr Slabý, Michal Uhlík, Jan Valentin, Ludvík Vébr  česky Z 30 24C Z
155DPM Diplomová práce Jiří Cajthaml, Lena Halounová, Jan Holešovský, Martin Landa, Petr Soukup, Zdeněk Vyskočil  česky Z 30 24C Z,L
125DPIB Diplomová práce Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky Z 26 20C L
220DPM Diplomová práce Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 30 24C Z
144DPM Diplomová práce Filip Horký, Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková, David Stránský, Gabriela Šťastná, Bohumil Šťastný  česky Z 30 24C Z
143DPM Diplomová práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 30 24C Z
142DPM Diplomová práce Miroslav Brouček, Tomáš Dally, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Petra Nešvarová Chvojková, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Michal Toman, Milan Zukal  česky Z 30 24C Z
141DPM Diplomová práce   česky Z 30 24C Z
127DPM Diplomová práce Petr Durdík, Václav Jetel, Jan Mužík, František Pospíšil  česky Z 30 24C Z
122DPM Diplomová práce Martin Hlava, Alexander Ilkström Kravcov, Čeněk Jarský, Michal Kovářík, Pavel Neumann, Karel Polák, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Michal Procházka, Mária Párová, Pavel Svoboda, Jaroslav Synek, Vjačeslav Usmanov, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Petr Šrytr, Ondřej Štrup, Rostislav Šulc  česky Z 30 24C Z
210DPM Diplomová práce Jindřich Fornůsek, Jiří Litoš, Michal Mára, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z 30 24C Z
102DPM Diplomová práce Pavel Demo, Antonín Mikš, Václav Nežerka, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Semerák, Vítězslav Vydra  česky Z 30 24C Z
137DPM Diplomová práce Ondřej Bret, Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Vít Lojda, Lenka Lomoz  česky Z 30 24C Z
135DPM Diplomová práce Jiří Barták, Svatoslav Chamra, Matouš Hilar, Josef Jettmar, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Salák, Jan Schröfel, Jana Tourková, Jan Valenta, Ivan Vaníček, Jan Záleský  česky Z 30 24C Z
134DPM Diplomová práce Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Matyáš Kožich, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Josef Macháček, Karel Mikeš, Michal Netušil, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Vojtěch Stančík, František Wald, Břetislav Židlický  česky Z 30 24C Z
133DPM Diplomová práce Martin Benýšek, Iva Broukalová, Petr Bílý, Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Michaela Frantová, Hana Hanzlová, Anna Horáková, Radek Hájek, Yuliia Khmurovska, Alena Kohoutková, Roman Lenner, Josef Novák, Martin Petřík, Martin Tipka, Jitka Vašková, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Karel Šeps, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 30 24C Z
132DPM Diplomová práce František Denk, Martin Doškář, Petr Fajman, Petr Havlásek, Martin Horák, Tomáš Janda, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Petr Kabele, Lubomír Kopecký, Tomáš Koudelka, Pavel Kuklík, Anna Kučerová, Matěj Lepš, Lenka Melzerová, Jiří Máca, Václav Nežerka, Jan Novák, Pavel Padevět, Bořek Patzák, Miroslav Petrtýl, Tomáš Plachý, Karel Pohl, Michal Polák, Pavel Tesárek, Jan Vorel, Jan Zeman, Michal Šejnoha  česky Z 30 24C Z
124DPM Diplomová práce Eva Burgetová, Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Lenka Hanzalová, Petr Hejtmánek, Petr Hájek, Martin Jiránek, Pavel Kopecký, Václav Kupilík, Antonín Lupíšek, Lenka Maierová, Kateřina Mertenová, Jan Mukařovský, Jiří Novák, Jiří Nováček, Jiří Pazderka, Marek Pokorný, Pavla Ryparová, Jan Růžička, Běla Stibůrková, Zbyněk Svoboda, Jan Tywoniak, Tomáš Vlach, Martin Vonka, Jaroslav Vychytil, Jiří Witzany, Radek Zigler, Tomáš Čejka, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z 30 24C Z
123DPM Diplomová práce Zdenka Bažantová, Miloš Jerman, Martin Keppert, Jan Kočí, Jiří Maděra, Zbyšek Pavlík, Milena Pavlíková, Jiří Pazderka, Eva Vejmelková, Alena Vimmrová  česky Z 30 24C Z
125DPM Diplomová práce Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 30 24C Z
101DPM Diplomová práce Michal Beneš, Milan Bořík, Daniela Jarušková, Jakub Šolc  česky Z 30 24C Z
154DPM Diplomová práce Jaroslav Braun, Pavel Hánek, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Ondřej Michal, Jiří Pospíšil, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Tomáš Suk, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z 30 24C Z,L
129DPM Diplomová práce Jaroslav Daďa, Václav Dvořák, Michal Hlaváček, Mikuláš Hulec, Luboš Knytl, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Klára Kroftová, Eva Linhartová, Jiří Pošmourný, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šourek  česky Z 30 24C L,Z
126DPM Diplomová práce Robert Bouška, Lucie Brožová, Petr Dlask, Jana Frková, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Jiří Karásek, Daniel Macek, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Stanislav Vitásek, Michal Vondruška, Dana Čápová, Martin Čásenský, Josef Žák  česky Z 30 24C Z
126DISP Diplomový seminář Eduard Hromada  česky Z 4 3C L
135DISE Diplomový seminář Kateřina Kovářová, Jan Salák  česky Z 4 4C L
134DISE Diplomový seminář Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Anna Kuklíková, Josef Macháček, Michal Netušil, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Jiří Studnička, František Wald  česky Z 4 4C
133DISE Diplomový seminář Jan Vítek  česky Z 4 4C L
136DSA Dopravní stavby Tomáš Havlíček, Jan Hradil, Michal Uhlík, Jakub Veselý, Michal Weber  česky Z 2 1P+1C Z
136DSUZ Dopravní stavby a územní plánování Stanislav Bedřich, Ondřej Bret, Tomáš Havlíček, Jaromíra Ježková, Magdalena Křečková, Vít Lojda, Lenka Lomoz, Petr Mondschein, Eva Márová, Michal Petýrek, František Pospíšil, Jiří Pospíšil, Jakub Veselý, Ludvík Vébr  česky Z,ZK 7 5P+1C L,Z
136DSZP Dopravní stavby a životní prostředí Jan Hradil, Lenka Lomoz, Jakub Veselý  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
144DWE Drinking Water Engineering Filip Horký, Jana Nábělková, Bohumil Šťastný  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
144WS Drinking Water Management Filip Horký, Kateřina Slavíčková  anglicky KZ 2 2P Z
144WSE Drinking Water Management Filip Horký, Kateřina Slavíčková  anglicky ZK 2 2P Z
132YDDS Dynamika dopravních staveb Michal Polák  česky Z 2 1P+1C Z
135DYGK Dynamika geotechnických konstrukcí Veronika Pavelcová, Jan Pruška  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
132DY02 Dynamika stavebních konstrukcí 2 Jiří Máca, Karel Pohl  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
155DPRZ Dálkový průzkum Země Tomáš Bouček, Lena Halounová, Eva Matoušková, Karel Pavelka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129DA01 Dějiny architektury 1 Josef Záruba Pfeffermann  česky ZK 3 2P Z
129DA03 Dějiny architektury 3 Lenka Popelová, Radomíra Sedláková, Petr Urlich, Josef Záruba Pfeffermann  česky ZK 4 2P Z
129DEUM Dějiny umění Rudolf Pošva, Josef Záruba Pfeffermann  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
134YDKM Dřevěné konstrukce a mosty Anna Kuklíková  česky Z 2 1P+1C Z
126ECON Economics Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
126ECMA Economics and Management Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
123EPMA Ekologicky příznivé materiály Miloš Jerman  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
136YEES Ekologie a estetika silničních komunikací Karel Horníček  česky Z 2 1P+1C
126EKST Ekonomická statistika Božena Kadeřábková, Daniel Macek  česky Z,ZK 4 1P+2C Z
126EKMA Ekonomie pro manažery Eduard Hromada, Václav Tatýrek, Ondřej Venhoda  česky ZK 2 2P Z
126EKMN Ekonomika a management Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Stanislav Voráček, Martin Čásenský  česky Z,ZK 7 4P+2C
126MMA2 Ekonomika a management Sandra Bešťáková, Matěj Buňat, Kateřina Eklová, Pavel Krupík, Jakub Kvasnica, Veronika Malinová, Dana Měšťanová, Bohdan Povýšil, Martin Stránský, Václav Tatýrek, Kateřina Válková, Zbyněk Škoda  česky Z,ZK 5 2P+2C L
154EZKA Ekonomika v zeměměřictví a katastru Rudolf Urban  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
123XESM Ekotoxikologie stavebních materiálů Klára Kobetičová  česky Z 1 1P+1C Z,L
102XEPS Elektroinstalace v pozemním stavitelství Jan Trejbal  česky Z 1 1P+1C Z
125EIBB Elektrotechnika a inteligentní budovy Bohumír Garlík  česky KZ 4 2P Z
128ENCI Encoding and Ciphering Tomáš Vaníček  anglicky ZK 4 3P Z,L
124YEOT Energy Optimised Timber Buildings Jan Růžička  anglicky Z 2 1P+1C Z
125TIEN Energy and Indoor Environment Pavla Dvořáková, Karel Kabele, Zuzana Veverková  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
143ENE Environmental engineering Tomáš Dostál, Raquel Nogueira Rizzotto Falcäo, Martina Sobotková, David Zumr, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
141EHY Environmentální hydrologie Michal Dohnal, Josef Křeček, Marie Uhrová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126XEXC Excel pro praxi Petr Dlask  česky Z 1 2C Z
127ESUD Experimental Studio of Urban Design Zuzana Boušková, Jan Hendrych, Jiří Kugl, Jiří Kupka  anglicky KZ 7 6C Z,L
220XEUR Experimentální výzkum ukládaní radioak.odpadu Radek Vašíček, Jiří Šťástka  česky Z 1 1P+1C Z
124PDRD Failures, Deterioration, Renovations Eva Burgetová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z,L
154FS01 Fieldwork Surveying Tomáš Křemen, Lenka Línková  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
124FPJ Final Project Aneta Libecajtová, Zuzana Rácová  česky KZ 15 6C Z,L
126FIMA Finanční management Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
134FRSS Fire Resistance of Steel and Timber Structures Petr Kuklík, Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z,ZK 2 1P+1C Z
134FRST Fire Resistance of Steel and Timber Structures Petr Kuklík, Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z 2 1P+1C Z
141FPSM Fluvial Processes and Stream Morphology Václav Matoušek, Petr Sklenář  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
155YFD Fotogrammetrická dokumentace historických objektů Jindřich Hodač  česky KZ 4 3C Z
155FTG1 Fotogrammetrie 1 Jindřich Hodač, Jan Pacina, Karel Pavelka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
135FS01 Foundation of Structures Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Salák, Jan Valenta, Jan Záleský  anglicky Z,ZK 7 3P+3C Z
135FS02 Foundation of Structures 2   anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
102FYI Fyzika Mária Domonkos, Petr Holeček, Jiří Konfršt, Pavel Novák, Petra Tichá, Jan Trejbal  česky Z,ZK 4 3P+1C L
102FY_1 Fyzika 1G Jiří Novák, Petr Pokorný, Petra Tichá, Jan Trejbal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
102YFPL Fyzika pevných látek ve stavebnictví Jiří Konfršt  česky Z 2 1P+1C Z
102XFS Fyzikální seminář Pavel Demo, Mária Domonkos, Jiří Konfršt, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný, Petra Tichá, Jan Trejbal  česky Z 0 2C Z,L
102XFS1 Fyzikální seminář 1 Antonín Mikš, Jiří Novák, Jan Trejbal  česky Z 0 2C Z
1552GIS GIS 2 Lena Halounová, Tomáš Janata, Martin Landa, Jaroslav Šedina  česky Z,ZK 5 2P+2C L
143YKIG GIS v krajinném inženýrství Josef Krása  česky KZ 4 3C Z
142XGVH GIS ve vodním hospodářství Martin Horský  česky Z 2 1P+1C Z
155GEP1 Geodetické přístroje 1 Jan Holešovský, Zdeněk Vyskočil  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155GESO Geodetický software Jaroslav Šedina  česky KZ 2 2C Z
154GED1 Geodézie 1 Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Zdeněk Skořepa, Tomáš Suk, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+3C Z
154GED3 Geodézie 3 Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+3C Z
155GISE Geographic Information Systems Jiří Cajthaml, Vojtěch Cehák, Tomáš Janata, Petra Justová, Josef Münzberger  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
155YGEI Geoinformatika Tomáš Bayer, Jiří Cajthaml, Lena Halounová, Tomáš Janata  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
135GEA Geologie Milan Aue, Svatoslav Chamra, Jan Jelínek, Miroslav Jetmar, Kateřina Kovářová, Jakub Kryl, Richard Malát, Adam Podojil, Jan Schröfel, Marián Steiger, Jan Valenta, Petr Černoch, Tomáš Štor  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
135GM01 Geomechanika 1 Milan Aue, Svatoslav Chamra, Tomáš Hroch, Tomáš Hroch, Jan Jelínek, Miroslav Jetmar, Kateřina Kovářová, Jakub Kryl, Richard Malát, Adam Podojil, Daniela Runcziková, Petr Černoch, Tomáš Štor  česky Z 3 2P+1C L
135GM2I Geomechanika 2I Vojtěch Anderle, Taťana Holoušová, Jiří Košťál, Markéta Kučerová, Veronika Pavelcová, Eliška Pilařová, Jan Salák, Ivan Vaníček, Alena Zemanová, Petr Černoch, Kateřina Černochová, Linda Černá Vydrová, Zdeněk Šiška, Jan Štícha, Jiří Šťástka, Tereza Žalská  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
135GM2R Geomechanika R2 Vojtěch Anderle, Taťana Holoušová, Daniel Jirásko, Jiří Košťál, Veronika Pavelcová, Jan Salák, Ivan Vaníček, Petr Černoch, Zdeněk Šiška, Tereza Žalská  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
155GPL2 Geometrické plány 2 Martin Tauchman, Zdeněk Valenta, Zdeněk Valenta  česky KZ 2 2C Z
142YGPV Geotechnické problémy vodních staveb Miroslav Brouček, Petra Nešvarová Chvojková  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
135YGSM Geotechnický software pro numerické modely Jan Ježek, Jan Pruška, Daniel Turanský, Alena Zemanová  česky Z 2 1P+1C Z
135GET Geotechnika Alexandr Butovič, Matouš Hilar, Jan Ježek, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Salák, Jan Valenta, Jan Vrbata, Linda Černá Vydrová, Kristýna Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129GPA Grafická prezentace architektury Eva Antošová, Petr Aster, Ivo Chvojka, Vojtěch Dvořák, Lucie Formanová, Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Jan Kašpar, Lukáš Kolibár, Jan Kuták, Jiří Kárník, Radek Macke, Zuzana Pešková, Nikola Puchelová, Dalibor Smutný, Ludmila Stará, Vojtěch Taraba, Anna Marie Černá, Vratislav Ševčík  česky KZ 5 5C Z
128GA10 Graphs and their Applications Jiří Demel  anglicky ZK 4 2P Z
127HPGB Historic Parks, Gardens and Built Environments Jan Hendrych, Jiří Kupka  anglicky ZK 4 2P Z,L
124HRRB Historické konstrukce a rekonstrukce budov Jan Bartoníček, Markéta Fialová, Klára Kroftová, Jiří Witzany, Radek Zigler, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 7 4P+2C Z
132HCC History of Construction and Conservation Petr Kabele  anglicky ZK 5 3P+7C Z
141HYAE Hydraulics Václav Matoušek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
141HACE Hydraulics - Advanced Course Václav Matoušek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
141HYA Hydraulika Vojtěch Bareš, Martin Fencl, Aleš Havlík, Jan Krupička, Václav Matoušek, Jakub Novotný, Tomáš Picek, Petr Sklenář, Anna Špačková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
141HYA2 Hydraulika 2 Aleš Havlík, Karel Picek, Tomáš Picek  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
141HY3V Hydraulika 3 Mikoláš Kesely, Jan Krupička, Václav Matoušek, Daniel Mattas  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141HYDR Hydraulika R Vojtěch Bareš, Václav Matoušek, Tomáš Picek, Petr Sklenář  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
141XHMT Hydraulika a modelování vodních toků Petr Sklenář  česky Z 1 2C Z,L
143HPVO Hydraulika podzemní vody Martina Sobotková, Martin Šanda  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141YHMM Hydroekologický monitoring a modelování Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
141YHPM Hydrologické procesy v městských povodích Vojtěch Bareš  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
141HYKL Hydrologie a klimatologie Michal Dohnal, Josef Křeček, Eva Pažourková, Marie Uhrová, Tomáš Vogel  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
141HYLE Hydrology Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
143HYP Hydropedologie Petra Hečková, Marek Petreje, Michal Sněhota, Michal Vrána, Martin Šanda  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
142HNME Hydropower and Numerical Modelling Eva Bílková, Petr Nowak, Jiří Souček  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
124IZSQ IZS a ochrana obyvatelstva Q Vladimír Mózer, Marek Pokorný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155IN2G Informatika 2 Jan Pytel, Aleš Čepek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
128IDBS Information Systems and Database Systems Jiří Kaiser  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
126XIMP Informační modelování staveb v praxi Robert Bouška, Petr Matějka  česky Z 1 2P Z
142XIMS Informační modelování staveb ve VH Tomáš Dally, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík  česky Z 1 1P+1C Z,L
155YSKN Informační systém Katastru nemovitostí Petr Souček  česky KZ 5 1P+2C Z
142XIVH Informační technologie ve VH Martin Horský, Michal Toman  česky Z 1 1P+1C Z
132IDIA Inspection and Diagnostics Petr Kabele  anglicky ZK 5 3P+7C Z
124IBD Integrated Building Design Petr Hájek, Antonín Lupíšek  anglicky ZK 3 2P Z
124IBUD Integrated Building Design Antonín Lupíšek  anglicky Z 2 2P Z
132IPR Integrated Project Petr Kabele  anglicky ZK 9 12C Z
124INBB Integrované navrhování budov Petr Hájek, Antonín Lupíšek, Tereza Pavlů, Martin Volf, Martin Vonka, Magdaléna Šefflová  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
129INT Interier Libor Fránek, Vladimír Gleich, Helena Hexnerová, Petra Lenz, Lucie Medová, Zuzana Pešková, Jiří Trojan, Jakub Zoula, Anna Marie Černá  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129IN1 Interior 1 Eva Linhartová, Zdenka Nováková, Zuzana Pešková  anglicky KZ 5 2P+2C Z
129IAS2 International Architectural Studio 2 Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová, Ondřej Zdobinský  anglicky KZ 6 6C Z
102XIOT Internet of Things ve stavebnictví Pavel Trávníček  česky Z 1 1P+1C Z
129INDS Introductory Design Studio Adam Bohatý, Jana Hořická, Štěpán Lajda  anglicky KZ 6 4C Z,L
126INZG Inženýring Dana Měšťanová, Václav Tatýrek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
154ING2 Inženýrská geodézie 2 Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
154ING4 Inženýrská geodézie 4 Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
154XIGZ Inženýrská geodézie a životní prostředí Pavel Hánek  česky Z 1 1P+1C Z
122ICPS Inženýrské činnosti pro pozemní stavby Lenka Střelbová, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 6 3P+2C
122ICPP Inženýrské činnosti pro pozemní stavby Tomáš Váchal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
124XRZ1 Inženýrství v rozvojových zemích 1     Jan Tilinger  česky Z 1 1P+1C Z
104XDI3 Italština ( obec.jaz. mírně pokr.1 ) Svatava Boboková Bartíková, Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C Z
104XDI1 Italština ( obec.jaz. začátečníci 1 ) Svatava Boboková Bartíková, Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C Z
128XJAV JAVA - programovací jazyk Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
142JVCE Jezy a vodní cesty Tomáš Dally, Martin Horský, Martin Králík, Petr Valenta  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
101XKSM Kapitoly se současné matematiky Milan Bořík, Iva Malechová, Aleš Nekvinda  česky Z 1 1P+1C Z,L
155KAT2 Kartografie 2 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata, Petra Justová, Josef Münzberger  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155KAT3 Kartografie 3 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata, Petra Justová, Josef Münzberger  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141KMH Klimatologie, meteorologie, hydrologie Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
124YKSD Komplexní stavební detail Jiří Pazderka, Radek Zigler  česky Z 2 1P+1C Z
124KOSD Komplexní stavební detail Jiří Pazderka, Radek Zigler  česky KZ 3 2C Z
124KPKP Konstrukce poz. staveb - komplexní přehled Ctislav Fiala  česky ZK 4 3P Z
101KGSC Konstruktivní geometrie Iva Malechová, Jana Čápová  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
101KG01 Konstruktivní geometrie Liya Gaynutdinova, Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová, Petra Vacková, Michal Zdražil, Jana Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
101KOGG Konstruktivní geometrie Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová, Petra Vacková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101XKGR Konstruktivní geometrie - repetitorium Iva Křivková, Iva Malechová, Iva Slámová  česky Z 0 2C Z
101KGA1 Konstruktivní geometrie A Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
101KGR Konstruktivní geometrie R Liya Gaynutdinova, Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová, Michal Zdražil, Jana Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
142XKGP Konstrukční a geotech. problémy VS Miroslav Brouček, Petra Nešvarová Chvojková, Ladislav Satrapa  česky Z 1 1P+1C Z
142YKGV Konstrukční a geotechnické problémy vodních staveb Miroslav Brouček  česky Z 2 1P+1C Z
154KOME Kontrolní měření Tomáš Jiřikovský, Martin Štroner  česky KZ 2 2C Z
127KAZP Krajinářská architektura a životní prostředí Magdalena Baramová, Miroslav Bauer, Jan Devátý, Tomáš Dostál, Josef Krása, Tereza Kubištová, Jiří Kupka, Lucie Nováková, Anastasiia Redchych, Adam Tejkl, Simona Vondráčková, Julie Winterová, Tereza Švárová  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
122KVAS Kvalita ve stavebnictví Pavel Svoboda, Linda Veselá  česky Z,ZK 7 3P+2C Z
101XKPA Křivky a plochy ve stavebních aplikacích Iva Křivková, Iva Malechová  česky Z 1 2P Z,L
220YLPG Laboratoř geotechniky Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Jiří Šťástka  česky Z 2 2C Z
127LAHE Landscape Heritage Jan Hendrych, Pavel Holubec, Jiří Kugl, Jiří Kupka  anglicky ZK 4 3C Z,L
102XLTO Laserová technologie a moderní optoelektronika Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný  česky Z 1 1P+1C Z
154LSK Laserové skenování Tomáš Křemen, Martin Štroner  česky KZ 2 1P+1C Z,L
124YLOP Lehké obvodové pláště budov Lenka Hanzalová, Šárka Šilarová  česky Z 2 1P+1C L
136YLET Letiště Petr Pánek  česky Z 2 1P+1C Z
124LGAE Lighting and Acoustics Lenka Maierová, Jiří Nováček  anglicky KZ 3 1P+1C Z
126MSFP Management stavební firmy P Eduard Hromada, Martin Čásenský  česky Z,ZK 7 3P+2C Z
128MBIM Managing Information in BIM Vladimír Nývlt  anglicky Z 4 2P+2C Z
126YMIS Manažerské informační systémy Lucie Brožová, Petr Kalčev  česky Z 2 2C Z
122MKST Manažerství kvality ve stavebnictví Michal Himmel, Václav Pospíchal, Lucie Stupková, Pavel Svoboda, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
155MAPO Mapování Karel Benda, Eliška Housarová, Martin Tauchman, Jakub Vynikal, Ondřej Váňa  česky Z,ZK 5 2P+3C Z
144DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
143DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
141DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
142DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
142XMMH Matematické modelování v hydrotechnice Eva Bílková, Tomáš Dally, Petr Nowak, Jiří Souček  česky Z 1 1P+1C Z
101MA1E Matematika 1 Jozef Bobok, Milan Bořík, František Bubeník, Iva Malechová, Petr Mayer, Yuliya Namlyeyeva, Aleš Nekvinda, Monika Rencová, Martin Soukenka  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
101MA01 Matematika 1 Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, František Bubeník, Jan Chleboun, Martin Hála, Petr Kučera, Jan Lamač, Iva Malechová, Petr Mayer, Yuliya Namlyeyeva, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka, Jana Čápová  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
101XM1R Matematika 1 - repetitorium Jan Lamač, Iva Malechová  česky Z 0 2C Z
101XMG1 Matematika 1 - repetitorium G Milan Bořík  česky Z 0 2C Z
101M1A Matematika 1A Jozef Bobok, Milan Bořík, Jan Chleboun, Martin Hála, Iva Malechová, Yuliya Namlyeyeva, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
101MM1G Matematika 1G Milan Bořík, Jan Chleboun, Iva Malechová, Ivana Pultarová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101MA02 Matematika 2 Jozef Bobok, František Bubeník, Iva Malechová, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Iva Slámová, Miloslav Vlasák  česky Z,ZK 6 2P+3C L,Z
101MA3E Matematika 3 Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, Iva Malechová, Martin Soukenka  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
101MA03 Matematika 3 Michal Beneš, Milan Bořík, Martin Hála, Petr Kučera, Jan Lamač, Iva Malechová, Petr Mayer, Aleš Nekvinda, Jana Nosková, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 6 3P+2C Z,L
101XM3R Matematika 3 - repetitorium Monika Rencová  česky Z 0 2C Z
101M3A Matematika 3A Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, Martin Hála, Jan Lamač, Iva Malechová, Petr Mayer, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 4 1P+2C Z
101MA3G Matematika 3G Jozef Bobok, Milan Bořík, Jan Chleboun, Iva Malechová, Zdeněk Skalák  česky KZ 5 2P+2C Z
101MM4G Matematika 4G Jozef Bobok  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
101M2A Matematika A2 Jozef Bobok, Petr Kučera, Iva Malechová, Yuliya Namlyeyeva, Ivana Pultarová, Iva Slámová  česky Z,ZK 4 2P+2C L,Z
101MAPS Matematika PS Jana Nosková  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
101MAR1 Matematika R1 Milan Bořík, Václav Kelar, Iva Malechová, Petr Mayer, Yuliya Namlyeyeva, Aleš Nekvinda, Monika Rencová, Martin Soukenka, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
101MAR2 Matematika R2 Jozef Bobok, Iva Malechová, Ivana Pultarová  česky Z,ZK 6 2P+3C L,Z
123MED Material Engineering Jan Fořt, Igor Medveď, Alena Vimmrová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
124MAKO Materiál a konstrukce Pavel Kopecký  česky KZ 3 1P+2C Z
123MAI Materiálové inženýrství Zbyšek Pavlík, Milena Pavlíková, Adam Pivák, Vojtěch Pommer  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101MTST Mathematical Statistics Martin Hála  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
101MT01 Mathematics 1 Jozef Bobok, František Bubeník, Kateřina Janžurová, Yuliya Namlyeyeva, Ondřej Zindulka  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
101MT03 Mathematics 3 František Bubeník, Martin Hála, Yuliya Namlyeyeva, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 6 3P+2C
101MT4B Mathematics 4B Jan Chleboun, Yuliya Namlyeyeva, Ondřej Zindulka  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
122MEST Mechanizace staveb Petr Formáček, Pavel Neumann, Václav Pospíchal, Jaroslav Synek, Zbyněk Zušťák, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129XMEK Membránové konstrukce Miloš Kopřiva, Aleš Vaněk  česky Z 1 1P+1C Z,L
144XMMO Metody a nástroje městského odvodnění   česky Z 1 1P+1C Z
154MEGE Metrologie v geodézii Lenka Línková, Martin Štroner  česky KZ 2 1P+1C Z
154MIGE Metrology in Geodesy Lenka Línková  anglicky Z,ZK 6 1P+3C Z
132MAC Microscopy and Phase Analysis of Construction Mat. Lubomír Kopecký  anglicky Z 2 1P+1C Z,L
154MC3D Microstation 3D Martin Štroner  česky KZ 2 2C Z
128MTSM Modelling -Technology, Society and Money Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
125MSBU Modelling and Simulation of Buildings and HVAC Systems Karel Kabele, Michala Lysczas, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  anglicky KZ 4 2P+2C Z
124MDPV Modelování dynamiky požáru a evakuace Petr Hejtmánek, Vladimír Mózer, Hana Najmanová, Marek Pokorný  česky Z,ZK 6 3P+3C Z
102XFPY Modelování fyzikálních jevů v programovacím jazyce Python Václav Nežerka  česky Z 2 1P+1C
132MPV Modelování konstrukcí při požáru a výbuchu Jaroslav Kruis, Zdeněk Sokol  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
132MMO Modern Methods of Optimization Matěj Lepš, Jan Zeman  anglicky Z 2 1P+1C Z
155MSDC Modern Methods of Spatial Data Collection Eva Matoušková, Jan Pacina, Karel Pavelka, Jaroslav Šedina  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
132YMMO Moderní metody optimalizace Matěj Lepš, Jan Zeman  česky Z 2 1P+1C Z
155MSPD Moderní metody sběru prostorových dat Jan Pacina, Karel Pavelka, Jaroslav Šedina  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
144YMIB Městské inženýrství a balneo Filip Horký, Bohumil Šťastný  česky ZK 5 4P Z
124XMDO Měření denního osvětlení Jaroslav Vychytil  česky Z 1 1P+1C L
124MTTV Měření tepelně-technických veličin Jiří Novák  česky Z 3 1P+1C Z
102YMES Měření ve stavebnictví Petr Semerák, Petra Tichá, Vítězslav Vydra  česky Z 2 2C Z
102XMES Měření ve stavebnictví Petr Semerák  česky Z 2 2C Z
129NB01 Nauka o budovách 1 Sabina Havránková, Barbora Holubová, Jana Hořická, Luboš Knytl, Petr Lédl, Zuzana Marytová, Běla Menčlová, Petra Novotná, Edita Sapíková, Ondřej Zdobinský, Tomáš Čunderlík, Stanislava Šulcová  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
129NB03 Nauka o budovách 3 Andrea Abelová, Pavla Grünerová, Jana Hořická, Luboš Knytl, Eva Kosíková, Eva Linhartová, Petra Novotná, Nikola Puchelová, Veronika Véle, Radek Zykan, Tomáš Šenberger  česky Z 3 2P+1C Z
133YBKP Navrhování betonových konstr. na poč. Michal Drahorád  česky Z 2 2C Z,L
133YBKC Navrhování betonových konstr. na poč. C Petr Bílý, Jakub Holan, Radek Štefan  česky Z 2 2C Z,L
133NNKB Navrhování nosných konstrukcí - beton Josef Fládr, Šárka Košťálová, Martin Tipka  česky Z,ZK 4 2P+1C L,Z
134NNKO Navrhování nosných konstrukcí - ocel Martina Eliášová, Matyáš Kožich, František Wald, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 3 2P+1C L
125YNST Navrhování systémů TZB Hana Kabrhelová  česky Z 2 1P+1C Z,L
133NKRB Nosné konstrukce R - Beton Josef Fládr, Šárka Košťálová, Martin Tipka  česky Z,ZK 4 2P+1C L,Z
134NKRO Nosné konstrukce R - Ocel Martina Eliášová, Matyáš Kožich, František Wald, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 3 2P+1C Z,L
134NKPZ Nosné konstrukce za požáru Martin Benýšek, Kamila Cábová, Radek Štefan  česky Z,ZK 9 5P+2C Z
134YNKS Nosné konstrukce ze skla Martina Eliášová  česky Z 2 1P+1C L
134YMOD Num. modelování ocelových a dřevěných konstrukcí Karel Mikeš  česky Z 2 1P+1C Z
132NAST Numerical Analysis of Structures Tomáš Krejčí, Jan Zeman  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
124YNAK Numerická analýza konst. pozem. stav. Vladimír Žďára  česky Z 2 1P+1C Z
132NAK Numerická analýza konstrukcí Tomáš Krejčí, Bořek Patzák, Jan Voříšek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101XNMM Numerická matematika a modelování Petr Mayer  česky Z 1 1P+1C Z
132YNMI Numerické metody v inž. úlohách Milan Jirásek, Petr Kabele, Jaroslav Kruis, Jan Zeman  česky Z 2 1P+1C Z
101NRDR Numerické řešení diferenciálních rovnic Petr Mayer, Ivana Pultarová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
142XNPH Náhodné procesy ve VH Pavel Fošumpaur  česky Z 1 1P+1C Z
127NUKP Nástroje územního a krajinného plánování Jan Cihlář, Petr Durdík, Jiří Kupka, František Pospíšil, Simona Vondráčková  česky ZK 5 3P+1C
127YNUP Nástroje územního plánování Václav Jetel, František Pospíšil  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
104XDN3 Němčina (obec.jazyk mírně pokr. 1) Svatava Boboková Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104XDN5 Němčina (obec.jazyk stř.pokr 1) Svatava Boboková Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104XDN1 Němčina (obecný jazyk - začát. 1) Svatava Boboková Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104XN13 Němčina (stř. pokr. konverzace 1) Svatava Boboková Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104YCN1 Němčina 1 Svatava Boboková Bartíková  česky Z 1 2C Z,L
104YC2N Němčina 2 Svatava Boboková Bartíková  česky Z,ZK 2 2C
125OZEB Obnovitelné zdroje energie Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová  česky ZK 4 2P L
125OZE1 Obnovitelné zdroje energie Michal Kabrhel  česky ZK 3 2P Z,L
134ODKM Ocelové a dřevěné konstrukce Jakub Dolejš, Jan Jochman, Anna Kuklíková, Michal Netušil  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
134ODKV Ocelové a dřevěné konstrukce Jan Jochman, Anna Kuklíková, Michal Netušil  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
134ODA2 Ocelové a dřevěné konstrukce v arch. 2 Jakub Dolejš, Thu Linh Hoang, Šimon Povolný  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
134OK01 Ocelové konstrukce 1 Aleš Chovanec, Jakub Dolejš, Michal Jandera, Matyáš Kožich, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
134O02C Ocelové konstrukce 2C Martina Eliášová, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
134O02K Ocelové konstrukce 2K Martina Eliášová, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
134OM1K Ocelové mosty 1 Pavel Ryjáček, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 4 3P+1C Z
126OCNE Oceňování nemovitostí Renáta Schneiderová Heralová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155YCN1 Oceňování nemovitostí Karel Benda, Eliška Housarová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
126OCS1 Oceňování staveb 1 Lucie Brožová, Iveta Střelcová, Stanislav Vitásek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
124XVTK Ochrana a nová využití továrních komínů Martin Vonka  česky Z 1 1P+1C Z
129OOP Ochrana a obnova památek Matěj Boháč, Klára Kroftová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
143YOPO Ochrana a organizace povodí Tomáš Dostál, Petr Kavka, Josef Krása  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
143ODKO Odpady a kontaminace Martin Dočkal, Michal Sněhota, Martin Šanda  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
128OVMT Operační výzkum a matematické modely v technologii Jana Kučerová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
128OOR1 Optimization and Operations Research 10 Jana Kučerová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
122ORVY Organizace výstavby Čeněk Jarský, Pavel Neumann  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
124OSIB Osvětlení a akustika Lenka Maierová, Jaroslav Vychytil  česky KZ 4 2P Z
129PAPE Památková péče v architektuře Matěj Boháč, Mikuláš Hulec, Klára Kroftová, Klára Škodová  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
124XPAM Parametrické navrhování Zdenko Malík, Jakub Veselka  česky Z 1 1P+1C Z,L
143PED Pedologie Petra Hečková, Marek Petreje, Michal Sněhota  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126YPER Personalistika Olga Heralová, Eduard Hromada, Michal Vondruška  česky Z,ZK 2 1P+1C L
102PHS Physics - Seminar Jiří Konfršt  anglicky Z 2 2C Z
126PCON Plánování a controlling Lucie Brožová, Renáta Schneiderová Heralová, Jaroslava Tománková, Dana Čápová  česky KZ 5 1P+3C Z
135PZMH Podzemní stavby a mechanika hornin Alexandr Butovič, Matouš Hilar, Michal Lavko, Jan Pruška  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
135XPGZ Polní geotechnické zkoušky Jan Záleský  česky Z 1 1P+1C
133YPRK Poruchy a rekonstrukce betonových konstrukcí Yuliia Khmurovska, Petr Štemberk, Jakub Žák  česky Z 2 1P+1C Z
124YPRS Poruchy a rekonstrukce budov Radek Zigler  česky Z 2 1P+1C Z
124YPR1 Poruchy a rekonstrukce budov 1 Tomáš Čejka  česky ZK 3 2P Z
124PDRC Poruchy, degradace, rekonstrukce Aneta Libecajtová, Jiří Witzany, Radek Zigler, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
124PDRQ Poruchy, degradace, rekonstrukce Q Radek Zigler, Tomáš Čejka  česky ZK 3 2P Z
155PUG Pozemkové úpravy Karel Benda, Kateřina Landová, Josef Vlasák  česky KZ 5 2P+2C L
124PS1E Pozemní stavby 1 Ctislav Fiala, Petr Hájek, Veronika Kačmaříková, Malila Noori, Jiří Novák  česky Z 4 2P+2C Z
124PSI1 Pozemní stavby 1I Lukáš Bejček, Ctislav Fiala, Lenka Hanzalová, Jakub Hájek, Petr Hájek, Lenka Ingrišová, Věra Kabíčková, Eliška Kafková, Jan Macháček, Jakub Mazura, Malila Noori, Jiří Nováček, Zuzana Rácová, Jan Růžička, Běla Stibůrková, Nika Trubina, Martin Vonka, Jakub Řehák  česky Z 4 2P+1C Z
124PSR1 Pozemní stavby 1R Ctislav Fiala, Jakub Hájek, Petr Hájek, Lenka Ingrišová, Eliška Kafková, Veronika Kačmaříková, Jan Macháček, Malila Noori, Jiří Novák, Jiří Nováček, Tereza Pavlů, Jan Růžička, Běla Stibůrková  česky Z 3 2P+1C Z,L
124PSI2 Pozemní stavby 2I Petr Hájek, Veronika Kačmaříková, Tereza Pavlů, Jiří Pazderka, Jaroslav Vychytil  česky Z,ZK 4 2P+1C L
124PS3C Pozemní stavby 3C Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Tomáš Vlach, Tomáš Čejka, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
124PS3Q Pozemní stavby 3Q Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Tomáš Vlach, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
124PS4C Pozemní stavby 4 Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Tomáš Čejka, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
124PSA1 Pozemní stavby A1 Markéta Fialová, Petr Hájek, Lenka Ingrišová, Veronika Kačmaříková, Aneta Libecajtová, Magdaléna Novotná, Tereza Pavlů, Zuzana Rácová, Jan Růžička, Tomáš Vlach, Martin Vonka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
124PSA4 Pozemní stavby A4 Petr Hejtmánek, Martin Jiránek, Veronika Kačmaříková, Václav Kupilík, Malila Noori, Marek Pokorný, Pavla Ryparová, Zuzana Rácová, Eliška Vorlíčková, Martina Zapletalová, Daniela Šejnová Pitelková  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
125YPMT Počítačové modelování systémů TZB Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová  česky Z 2 2C Z,L
102XMM1 Počítačové modelování v Matlabu 1 Jiří Novák, Petr Pokorný  česky Z 1 1P+1C Z,L
101YPZO Počítačové zobrazování objektů Hana Lakomá, Iva Malechová  česky Z 2 2C Z
134YPNK Pož.návrh ocel.,ocelobet. a dřev.konstr. Zdeněk Sokol, Břetislav Židlický  Z 2 1P+1C Z
133PSBZ Požární spolehlivost beton. a zděných konstrukcí Martin Benýšek, Radek Hájek, Radek Štefan  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
134PSOD Požární spolehlivost ocelových a dřevěných konstrukcí Kamila Cábová, Petr Kuklík, Lukáš Velebil, František Wald  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
124XPOZ Požární zabezpečení staveb Vladimír Mózer  česky Z 1 1P+1C Z
125PBZQ Požárně bezpečnostní zařízení Daniel Adamovský, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Ilona Koubková, Petr Pánek  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
129TWP Prague Architecture - Field trips Martina Jarošová, Martin Lapšanský, Zdeněk Lukeš, Lenka Mandelová, Lenka Popelová  anglicky KZ 3 3P Z,L
105XHP1 Praktická hospodářská politika Jan Gazda, Václav Liška  česky Z 1 2P Z,L
101PMSG Pravděpodobnost a matematická statistika Jana Nosková  česky Z,ZK 5 2P+2C L
124YPBS Principy požární bezpečnosti staveb Vladimír Mózer  česky ZK 2 1P+1C Z
101MPSE Probability and Statistics Daniela Jarušková  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
101MPRS Probability and Statistics Daniela Jarušková  anglicky ZK 4 2P+2C Z,L
128PMDB Process Modeling and Data Formats for BIM Jiří Kaiser  anglicky Z,ZK 4 1P+2C Z,L
132YPV1 Programování inžen. výpočtů v C++ 1 Tomáš Koudelka, Anna Kučerová, Lukáš Zrůbek, Stanislav Šulc  česky Z 2 1P+1C Z
132XPV1 Programování inžen. výpočtů v C++ 1 Anna Kučerová  česky Z 1 1P+1C Z
132XPV2 Programování inžen. výpočtů v C++ 2 Tomáš Koudelka  česky Z 1 1P+1C L
132XPM1 Programování. inž. výpočtů v MATLABu 1 Jan Sýkora, Jan Vorel  česky Z 1 1P+1C Z
128PMA Project Management Dalibor Vytlačil  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
143DISZ Projekt Miroslav Bauer, Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, David Zumr, Martin Šanda  česky KZ 4 3C L
122PRJL Projekt Čeněk Jarský, Pavel Neumann, Tomáš Váchal  česky KZ 5 4C L
122PR02 Projekt L02 Pavel Neumann, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky KZ 5 4C Z
155VFG Projekt - fotogrammetrie Jindřich Hodač, Karel Pavelka  česky KZ 5 3C Z
155PJIN Projekt - informatika Martin Landa, Ondřej Pešek, Aleš Čepek, Jaroslav Šedina  česky KZ 5 3C Z
101PJS Projekt - statistika Jana Nosková  česky KZ 5 3C Z
143PSOK Projekt - vodohospodářské stavby v obcích a krajině Filip Horký, Petr Koudelka, Karel Kříž, Bronislava Rohanová, Adam Vokurka  česky KZ 5 4C Z
124P01C Projekt 1 Eva Burgetová, Lenka Hanzalová, Martin Jiránek, Jiří Pazderka, Šárka Šilarová  česky KZ 6 4C L
220PZ02 Projekt 2 Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky KZ 5 4C Z
155PZ02 Projekt 2   česky KZ 5 4C Z
154PZ02 Projekt 2 Martin Štroner  česky KZ 5 4C Z
143PZ02 Projekt 2 Miroslav Bauer, Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, David Zumr, Martin Šanda  česky KZ 5 4C Z
142PZ02 Projekt 2 Martin Králík  česky KZ 5 4C Z
141PZ02 Projekt 2 Michal Dohnal, Petr Sklenář  česky KZ 5 4C Z
144PZ02 Projekt 2 Karel Kříž  česky KZ 5 4C Z
137PZ02 Projekt 2 Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky KZ 5 4C Z
135PZ02 Projekt 2   česky KZ 5 4C Z
133PZ02 Projekt 2   česky KZ 5 4C Z
127PZ02 Projekt 2 Dušana Andrášová, Václav Jetel, František Pospíšil, Simona Vondráčková  česky KZ 5 4C Z
101PZ02 Projekt 2 Jozef Bobok  česky KZ 5 4C Z
125PZ02 Projekt 2 Daniel Adamovský, Lucie Dobiášová, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky KZ 5 4C Z
125PIB2 Projekt 2 Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 6 4C Z
124PR2Q Projekt 2-Q Petr Hejtmánek, Valeriia Kazmina, Vladimír Mózer, Petr Müller, Karolina Nedomová, Marek Pokorný, Nicole Svobodová, Radek Štefan  česky KZ 5 4C Z
124P02C Projekt 2C Eva Burgetová, Ctislav Fiala, Michaela Frantová, Stanislav Frolík, Lenka Hanzalová, Pavla Hofbauer Pechová, Martin Jiránek, Pavel Košatka, Vojtěch Mazanec, Jiří Nováček, Jiří Pazderka, Běla Stibůrková, Martin Tipka, Jitka Vašková, Zuzana Veverková, Radek Zigler, Tomáš Čejka, Šárka Šilarová, Petr Štemberk  česky KZ 6 4C Z
135P02C Projekt 2C Jan Kos, Jiří Pazderka, Jan Pruška, Jan Salák, Zdeněk Šiška  česky KZ 6 4C Z
134P02C Projekt 2C Petr Bílý, Martina Eliášová, Hana Hanzlová, Michal Jandera, Robert Jára, Matyáš Kožich, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Zdeněk Sokol, Lukáš Velebil, František Wald, Břetislav Židlický  česky KZ 6 4C Z
133P02C Projekt 2C Iva Broukalová, Petr Bílý, Marek Foglar, Michaela Frantová, Lenka Hanzalová, Hana Hanzlová, Anna Horáková, Yuliia Khmurovska, Pavel Košatka, Josef Novák, Jan Salák, Martin Tipka, Jitka Vašková, Karel Šeps, Šárka Šilarová, Radek Štefan  česky KZ 6 4C Z
125P02C Projekt 2C Daniel Adamovský, Lucie Dobiášová, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky KZ 6 4C Z
123P02C Projekt 2C Martin Böhm, Zbyšek Pavlík, Vojtěch Pommer, Eva Vejmelková  česky KZ 6 4C Z
123P02M Projekt 2M Martin Böhm, Zbyšek Pavlík, Lenka Scheinherrová, Eva Vejmelková, Alena Vimmrová  česky KZ 6 4C Z
210P02M Projekt 2M   česky KZ 6 4C Z
135P03C Projekt 3C Jan Kos, Jan Pruška, Jan Salák, Jan Záleský  česky KZ 5 4C Z
134P03C Projekt 3C Martin Bursík, Martin Bursík, Martina Eliášová, Anna Horáková, Michal Jandera, Robert Jára, Matyáš Kožich, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Josef Novák, Zdeněk Sokol, Lukáš Velebil, František Wald, Břetislav Židlický  česky KZ 5 4C Z
133P03C Projekt 3C Iva Broukalová, Petr Bílý, Josef Fládr, Michaela Frantová, Hana Hanzlová, Martin Jiránek, Yuliia Khmurovska, Pavel Košatka, Josef Novák, Martin Petřík, Martin Tipka, Jitka Vašková, Alena Zemanová, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky KZ 5 4C Z
132P03C Projekt 3C Aleš Jíra, Petr Kabele, Michael Somr, Jan Sýkora, Pavel Tesárek, Jan Zeman, Michal Šejnoha  česky KZ 5 4C Z
124P03C Projekt 3C Petr Bílý, Martin Jiránek, Pavel Košatka, Kateřina Mertenová, Jiří Pazderka, Kamil Staněk, Jan Tywoniak, Jitka Vašková, Radek Zigler, Tomáš Čejka  česky KZ 5 4C Z
133P04C Projekt 4C Martin Tipka, Jitka Vašková, Alena Zemanová  česky KZ 5 4C L
134P04C Projekt 4C Michal Jandera  česky KZ 5 4C L
220YDPJ Projekt D   česky KZ 5 4C Z
137YDPJ Projekt D Ondřej Bret, Petr Břešťovský, Leoš Horníček, Lenka Lomoz, Michal Petýrek, Jiří Pospíšil  česky KZ 5 4C Z
136YDPJ Projekt D Jaromíra Ježková, Petr Mondschein  česky KZ 5 4C Z
135YDPJ Projekt D Jiří Barták, Alexandr Butovič, Matouš Hilar, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Salák, Ivan Vaníček, Jan Záleský  česky KZ 5 4C Z
134YKPJ Projekt K Jakub Dolejš, Michal Jandera, Anna Kuklíková, Josef Macháček, Jiří Mareš, Michal Netušil, Pavel Ryjáček, Vojtěch Stančík  česky KZ 5 4C Z
133YKPJ Projekt K Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Hana Hanzlová, Radek Hájek, Roman Lenner, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky KZ 5 4C Z
132YKPJ Projekt K Martin Doškář, Petr Havlásek, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Petr Kabele, Petr Konvalinka, Tomáš Koudelka, Pavel Kuklík, Matěj Lepš, Jiří Máca, Jiří Němeček, Tomáš Plachý, Michal Polák, Jan Pruška, Pavel Reiterman, Pavel Tesárek, Jan Vorel, Jan Zatloukal, Michal Šejnoha, Vít Šmilauer  česky KZ 5 4C Z
124PE1 Projekt KPS E Lenka Hanzalová, Pavel Kopecký, Malila Noori, Jiří Pazderka, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová  česky KZ 4 4C Z
122PJ2R Projekt R2 Pavel Neumann, Václav Pospíchal, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky KZ 4 4C Z
128XPIS Projekt informačního systému Jiří Kaiser  česky Z 1 1P+1C Z
126PJOC Projekt z oceňování staveb Iveta Střelcová, Dana Čápová  česky KZ 4 4C L
126PM1 Projektový management 1 Michal Vondruška  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
125YPNT Prostorové navrhování systémů TZB Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová  česky Z 2 2C Z
143YPEO Protierozní ochrana Tomáš Dostál, Barbora Jáchymová, Jakub Stašek  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
143YPVT Proudění vody a transport látek v půdě Milena Císlerová, Jakub Jeřábek, David Zumr  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
142XPBV Provoz a bezpečnost vodních děl Miroslav Brouček, Ladislav Satrapa  česky Z 1 1P+1C Z
142PMRV Provoz, modernizace a rekonstrukce vodních staveb Tomáš Dally, Pavel Fošumpaur, Karel Kříž  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
122PSBL Provozování a správa budov Michal Himmel, Pavel Neumann, Václav Pospíchal, Stanislav Smugala, Pavel Svoboda, Radovan Vnuk, Martin Václavík, Ondřej Štrup, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
132PRE Pružnost a pevnost Petr Kabele, Lenka Melzerová, Karel Pohl  česky Z,ZK 6 3P+2C Z,L
132PRUR Pružnost a pevnost Petr Fajman  česky Z,ZK 6 3P+2C Z,L
132PRPE Pružnost a pevnost Martin Doškář, Martin Horák, Milan Jirásek, Petr Kabele, Tomáš Koudelka, Eva Novotná, Zdeněk Prošek, Jan Vorel, Michal Šejnoha, Michal Šmejkal  česky Z,ZK 6 3P+2C Z,L
132XPPR Pružnost a pevnost - repetitorium Dagmar Jandeková, Aleš Jíra, Eva Novotná  česky Z 0 2C Z
132PRA Pružnost a pevnost A Tomáš Janda, Eva Novotná, Tomáš Plachý, Vít Šmilauer  česky Z,ZK 4 1P+2C Z,L
105PRA Právo Pavla Voříšková  česky Z 2 2P Z,L
105YPRA Právo (všeobecné) Pavla Voříšková  česky Z 2 2P Z
124PRPO Právo a požární ochrana Petr Hejtmánek, Vladimír Mózer, Marek Pokorný  česky ZK 2 2P Z
155PKAZ Právo v KN a zeměměřictví Eva Barešová, Iveta Bláhová  česky ZK 2 2P Z
129XPKA Psychologické aspekty komunikace v architektuře Iva Beňová, Lukáš Kolibár, Karel Smejkal  Z 1 2C Z,L
102XPPY Python for physical modeling Václav Nežerka  anglicky Z 2 1P+1C
101XPYT Python pro inženýrské výpočty Liya Gaynutdinova  česky Z 1 1P+1C Z,L
129YPVA Přehled vývoje architektury PS Lenka Popelová, Barbora Větrovská, David Šťastný  česky ZK 3 2P Z
132PRPM Přetváření a porušování materiálů Petr Havlásek, Milan Jirásek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
122PRPV Příprava a řízení projektů, využití výpočetní techniky Vjačeslav Usmanov, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
126PRS Příprava a řízení staveb Lucie Brožová, Petr Dlask, Jaroslava Tománková  česky Z,ZK 5 2P+3C L
126PRRS Příprava a řízení staveb Lucie Brožová, Jaroslava Tománková  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
124XPSM Přírodní stavební materiály Jakub Diviš, Jan Růžička, Martin Volf  česky Z 1 2P Z
137TENV Rail Traffic and Environment Leoš Horníček, Vít Lojda, Lenka Lomoz, Jiří Pospíšil  anglicky Z,ZK 2 1P+1C Z
141XRTR Reaktivní transport Jaromír Dušek  česky Z 1 1P+1C Z
133RBZS Realizace beton. a zděných kostrukcí Iva Broukalová, Petr Bílý, Michaela Frantová, Adam Froněk, Jiří Kovář, Petr Miklas, Daniel Samek, Vojtěch Šulc  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
134ROD Realizace ocel. a dřevěných konstrukcí Jakub Dolejš, Dominika Machačová, Karel Mikeš, Michal Netušil, Jakub Štěpán  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
134YROK Rekonstrukce ocel. a dřevěných konstr. Karel Mikeš  česky Z 2 1P+1C Z
155RESE Remote Sensing Tomáš Bouček, Eva Matoušková, Karel Pavelka  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
132RST Repairing and Strengthening Techniques Petr Kabele  anglicky ZK 5 3P+7C Z
132RCM Restoration and Conservation of Materials Petr Kabele  anglicky ZK 5 3P+7C Z
129YGRE Revit Vojtěch Dvořák, Jaroslav Novotný, Jakub Pospíšil  česky Z 2 2C L,Z
142RIAE Risk Analysis Miroslav Brouček, Ivana Kabelková, Jana Nábělková  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
143RPZP Rozhodovací procesy v ŽP Martin Dočkal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
143RSDT Rybníky a stavby na drobných vodních tocích Václav David, Petr Koudelka, Adam Vokurka  česky Z,ZK 7 4P+2C Z
128XQAP Rychlá tvorba počítačových aplikací Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z
105YRET Rétorika Jitka Cirklová  česky Z 2 2C Z,L
132SBSD Seismic Behaviour and Structural Dynamics Jiří Máca  anglicky ZK 5 3P+7C Z
132YSEI Seizmické inženýrství Jiří Máca  česky Z 2 1P+1C Z
124EOB1 Seminar on Energy-optimized Buildings 1 Jan Tywoniak  anglicky ZK 3 1P+1C Z
101XSM3 Seminář k Matematice 3 Liya Gaynutdinova, Martin Ladecký, Ivana Pultarová  česky Z 1 1P+1C Z
101XSM4 Seminář k Matematice 4 Jan Chleboun  česky Z 1 1P+1C
125SVKB Seminář k větrání a klimatizaci budov Daniel Adamovský, Vojtěch Mazanec, Zuzana Veverková  česky Z 2 2C Z
125SZTC Seminář zásobování teplem a chladem Michal Kabrhel, Miroslav Urban  česky Z 2 2C Z
144SESY Sewer Systems Ivana Kabelková, David Stránský  anglicky ZK 3 2P Z
136SS01 Silniční stavby 1 Karel Fazekas, Jaromíra Ježková, Michal Uhlík, Ludvík Vébr  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
136S03D Silniční stavby 3D Michal Uhlík  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
136SSZP Silniční stavby a životní prostředí Jan Hradil, Jan Valentin  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
105YSAS Sociologie a psychologie Monika Dobiášová  česky Z 2 1P+1C
127XSEI Sociální a ekonomická infrastruktura sídel Marek Janatka  česky Z 1 1P+1C Z
135SOM2 Soil Mechanics 2 Daniel Jirásko, Jan Záleský  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
143ESP Soil Physics for Engineers Milena Císlerová, Jakub Jeřábek, Tailin Li, David Zumr  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
143SSP Soil Science and Soil Physics Jan-František Kubát, Michal Sněhota, Michal Vrána, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
127SPPI Spatial Planning and Public Infrastructure Václav Jetel  anglicky ZK 4 2P+1C Z,L
124SPB1 Specializovaný projekt 1 Ctislav Fiala, Kateřina Mertenová, Jan Růžička, Jan Tywoniak  česky KZ 4 3C Z
125SPB1 Specializovaný projekt 1 Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky KZ 4 3C Z
125SPB2 Specializovaný projekt 2 Daniel Adamovský, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Pavla Hofbauer Pechová, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky KZ 5 4C L
124SPP Specifické požární provozy Petr Hejtmánek, Václav Kupilík, Vladimír Mózer, Marek Pokorný, František Wald  česky Z,ZK 7 4P+2C Z
210YSB Speciální betony Vendula Davidová, Pavel Reiterman  česky Z 2 2P Z,L
132YSSK Spolehlivost stavebních konstrukcí Jaroslav Kruis  česky Z 2 1P+1C Z
101SPSY Spolehlivost systémů Daniela Jarušková, Iva Malechová, Jana Nosková  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
105SVAI Společenské vědy a vývoj architektury Jana Hrbková, Bořivoj Marek, Rudolf Pošva, Josef Záruba Pfeffermann, Dana Římanová  česky Z,ZK 5 4P+1C L
126SRPB Správa a řízení provozu budov Aleš Choutka, Daniel Macek  česky Z,ZK 4 1P+2C Z
134YSMK Stabilita a modelování ocelových konstrukcí Michal Jandera, Josef Macháček  česky Z 2 1P+1C Z
132YKPA Statika v architektuře   česky Z 2 1P+1C Z,L
136YSKL Stavba pozemních komunikací a letišt Petr Mondschein, Petr Pánek  česky Z 2 1P+1C Z
124SDET Stavební detail Kateřina Mertenová  česky KZ 3 2C Z
124SF01 Stavební fyzika Jiří Bečka, Jakub Diviš, Martina Liberská, Zdenko Malík, Jiří Nováček, Jan Richter, Kamil Staněk, Zbyněk Svoboda, Jaroslav Vychytil  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
124XSFO Stavební fyzika - osvětlení, akustika Jaroslav Vychytil  česky Z 1 1P+1C Z
124SF1 Stavební fyzika 1 Zbyněk Svoboda, Jaroslav Vychytil  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
124SFA Stavební fyzika 1A Jiří Bečka, Jakub Diviš, Pavel Kopecký, Patrik Kučera, Martina Liberská, Lenka Maierová, Zdenko Malík, Jiří Nováček, Marcel Pelech, Jan Richter, Zbyněk Svoboda, Jaroslav Vychytil, Petr Čanda  česky Z,ZK 7 4P+3C Z
124SF2B Stavební fyzika 2 Zbyněk Svoboda, Jaroslav Vychytil  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
154SG01 Stavební geodézie Alice Adamcová, Martin Boušek, Jaroslav Braun, Hana Braunová, Tomáš Jiřikovský, Jonáš Kačerovský, Jakub Kučera, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Ondřej Michal, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Tomáš Suk, Rudolf Urban, Hana Váchová  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
123SH01 Stavební hmoty Lukáš Fiala, Jan Fořt, Petr Hotěk, Miloš Jerman, Jan Kočí, Václav Kočí, Dana Koňáková, Jitka Krejsová, Jiří Maděra, Martin Mildner, Adam Pivák, Vojtěch Pommer, Lenka Scheinherrová, Eva Vejmelková, Alena Vimmrová, Jaroslav Čižmodij Dušek, Kateřina Šádková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
123SHMA Stavební hmoty Lukáš Fiala, Jan Fořt, Petr Hotěk, Miloš Jerman, Jan Kočí, Václav Kočí, Dana Koňáková, Jitka Krejsová, Jiří Maděra, Martin Mildner, Vojtěch Pommer, Lenka Scheinherrová, Eva Vejmelková, Alena Vimmrová, Kateřina Šádková  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
126SLEG Stavební legislativa Dana Měšťanová  česky Z 2 2P Z
126STMN Stavební management Dana Měšťanová, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Václav Tatýrek, Jaroslava Tománková, Martin Čásenský  česky Z,ZK 6 3P+2C Z,L
123YSMA Stavební materiály pro sofistikované aplikace Lukáš Fiala, Jan Fořt  česky Z 2 1P+1C Z
132SME1 Stavební mechanika 1 Tomáš Janda, Tomáš Krejčí, Anna Kučerová, David Šilhánek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
132SM01 Stavební mechanika 1 Ondřej Faltus, Tomáš Koudelka, Matěj Lepš, Jitka Němečková, Aleš Palička, Tomáš Plachý, Karel Pohl, Michal Polák, Daniel Rypl, Martin Válek, Miroslav Čáp  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
132XSR1 Stavební mechanika 1 - repetitorium Aleš Jíra, Jitka Němečková  česky Z 0 2C Z,L
132SMA1 Stavební mechanika 1A Kristian D'Amico, Aleš Jíra  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
132SM02 Stavební mechanika 2 Matěj Lepš, Jitka Němečková, Michal Polák, Daniel Rypl, Jan Sýkora, Jan Vozáb  česky Z,ZK 6 2P+2C L,Z
132SMA2 Stavební mechanika 2A Jiří Němeček, Jiří Němeček  česky Z,ZK 4 1P+2C Z,L
132SM3 Stavební mechanika 3 Dagmar Jandeková, Petr Kabele, Martin Lebeda  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
132SMR1 Stavební mechanika R1 Pavel Padevět, Pavel Tesárek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
132SMR2 Stavební mechanika R2 Pavel Padevět, Pavel Tesárek  česky Z,ZK 6 2P+2C L,Z
126SPSK Stavební právo, soutěže a kontrakty Dana Měšťanová  česky Z 2 2P Z
124ST1 Stavební tepelná technika 1 Jan Tywoniak  česky ZK 5 2P Z
134STBR Steel Bridges Pavel Ryjáček  anglicky Z,ZK 2 1P+1C Z
134ST01 Steel Structures Jiří Mareš, Zdeněk Sokol  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
134ST02 Steel Structures 2 Jiří Mareš  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
134STB Steel bridges Pavel Ryjáček  anglicky Z 2 1P+1C Z
101STMZ Stochastické metody v ŽP Daniela Jarušková  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
144SCOV Stokování a čištění odpadních vod Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, David Stránský, Kateřina Škvařilová  česky Z,ZK 8 4P+2C Z
122XSUP Strojové učení a umělá inteligence v prostředí Python Vjačeslav Usmanov  česky Z 2 2C Z,L
132STA Structural Analysis Jan Zeman  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
132SAT Structural Analysis Techniques Petr Kabele  anglicky ZK 5 3P+7C Z
135SDP2 Structural Design Project 2 Michal Jandera, Jan Salák  anglicky KZ 6 4C Z
124SDP2 Structural Design Project 2 Josef Novák, Tomáš Vlach  anglicky KZ 6 4C Z
134SDP2 Structural Design Project 2 Michal Jandera, Jiří Mareš  anglicky KZ 6 4C Z
133SDP2 Structural Design Project 2 Iva Broukalová, Yuliia Khmurovska  anglicky KZ 6 4C Z
122SDP3 Structural Design Project 3 Alexander Ilkström Kravcov, Václav Pospíchal, Vjačeslav Usmanov, Rostislav Šulc  anglicky KZ 5 4C Z
124SDP3 Structural Design Project 3 Tomáš Vlach  anglicky KZ 5 4C Z
135SDP3 Structural Design Project 3 Jan Salák, Jan Záleský  anglicky KZ 5 4C Z
134SDP3 Structural Design Project 3 Martina Eliášová, Michal Jandera, Petr Kuklík, Zdeněk Sokol  anglicky KZ 5 4C Z
133SDP3 Structural Design Project 3 Petr Štemberk  anglicky KZ 5 4C Z
132SDP3 Structural Design Project 3 Jan Zeman, Alena Zemanová  anglicky KZ 5 4C Z
132ST01 Structural Mechanics 1 Michal Šejnoha  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
123SSVM Studium struktury a vlastností materiálů Martin Keppert  česky KZ 3 2P+1C Z
124YSPB Střešní pláště budov Lenka Hanzalová, Šárka Šilarová  česky Z 2 1P+1C Z
143SCRT Subsurface Contamination & Remediation Technologies Marek Petreje, Michal Sněhota, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
143SLWM Sustainable Landscape and Water Management Tomáš Dostál, Josef Krása, David Zumr  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
128SDY System Dynamics Dalibor Vytlačil  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
128XSYD Systémová dynamika Dalibor Vytlačil  česky Z 1 1P+1C Z
124XCAP Systémy CAD: AutoCAD pokročilý Kateřina Sojková  česky Z 1 1P+1C Z,L
124XCA1 Systémy CAD: AutoCad 1 Hana Kopřivová, Kateřina Sojková  česky Z 1 2C Z,L
124XCA2 Systémy CAD: AutoCad 2 Hana Kopřivová  česky Z 1 2C Z,L
124XCN1 Systémy CAD: Nemetschek 1 Daniel Chvalina, Hana Kopřivová  česky Z 1 2C Z,L
125SYB Systémy budov Karel Kabele, Jan Tywoniak  česky ZK 4 4P Z
128XTEX TEX a počítačová typografie Jiří Demel  česky Z 1 1P+1C Z,L
125TTZB Technická a technologická zařízení budov Michal Kabrhel, Ilona Koubková, Vojtěch Mazanec  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
125TBA1 Technická zařízení budov 1 Lucie Dobiášová, Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michala Lysczas, Alžběta Svobodová, Michaela Žďárská  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
125TBUE Technická zařízení budov E Ondřej Horák, Ilona Koubková, Zuzana Veverková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
125TZ02 Technické zařízení budov 2 Daniel Adamovský, Bohumír Garlík, Vojtěch Mazanec, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141YTHH Techniky modelování v hydraulice a hydrologii Vojtěch Bareš, Michal Dohnal, Aleš Havlík, Tomáš Picek, Petr Sklenář  česky KZ 5 4C Z
125TECE Technologické celky Ilona Koubková  česky KZ 4 2P Z
133YTB Technologie betonu Josef Fládr  česky Z 2 1P+1C Z
122YTEE Technologie ekologických staveb Michal Kovářík  česky Z 2 1P+1C Z
136TPPK Technologie provádění pozemních komunikací Petr Mondschein, Jan Valentin  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
122YTPP Technologie přípravných procesů Václav Pospíchal, Mária Párová, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z 2 1P+1C Z,L
122YTRH Technologie rekonstrukce historických objektů Pavel Neumann, Pavel Svoboda, Ladislav Valtr, Rostislav Šulc  česky Z 2 1P+1C Z
122TS1A Technologie staveb Jan Illetško, Michal Kovářík, Pavel Neumann, Karel Polák, Václav Pospíchal, Mária Párová, Tomáš Váchal, Jan Čech, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
122TS01 Technologie staveb 01 Martin Hlava, Pavel Neumann, Cong Tan Ngo, Václav Pospíchal, Radovan Vnuk, Tomáš Váchal, Zbyněk Zušťák, Jan Čech, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
122TS03 Technologie staveb 03 Čeněk Jarský, Pavel Neumann, Václav Pospíchal, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
122TSC Technologie staveb C Martin Hlava, Jan Illetško, Michal Kovářík, Dominik Kynzl, Cong Tan Ngo, Karel Polák, Mária Párová, Lenka Střelbová, Radovan Vnuk, Petr Zavadil, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
122TSEK Technologie staveb E Martin Hlava, Jan Konvalinka, Václav Pospíchal, Mária Párová, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
122TS1 Technologie staveb L1 Martin Hlava, Karel Polák, Václav Pospíchal, Michal Procházka, Mária Párová, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
122YTSD Technologie výroby stavebních dílců Václav Pospíchal, Rostislav Šulc  česky Z 2 1P+1C Z,L
123YTVM Technologie výroby stavebních materiálů Martin Böhm, Marcel Jogl, Dana Koňáková, Vojtěch Pommer, Eva Vejmelková  česky Z 2 1P+1C Z
122TCD Technology of Construction Alexander Ilkström Kravcov, Čeněk Jarský, Mária Párová  anglicky Z,ZK 6 4P+2C Z
155TGD1 Teoretická geodézie 1 Jan Holešovský, Jakub Kostelecký, Leoš Mervart  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155TGD3 Teoretická geodézie 3 Jan Holešovský  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
154TCV1 Teorie chyb a vyrovnávací počet 1 Lenka Línková, Ondřej Michal, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
128TG Teorie grafů Jiří Demel  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
134TMZQ Tepelná a mechanická zatížení Q Kamila Cábová, Petr Semerák, Zdeněk Sokol, Vítězslav Vydra  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
102FYZB Termomechanika Vítězslav Vydra  česky Z 2 2P Z
154TELS Terrestrial laser scanning Tomáš Křemen  anglicky Z,ZK 6 1P+3C Z
132TELA Theory of Elasticity Jan Vorel  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
124TPBU Thermal Protection of Buildings   anglicky Z,ZK 4 1P+2C Z
102FTB Thermomechanics Vítězslav Vydra  anglicky Z 2 2P Z
134TBS Timber Based Structures Petr Kuklík, Lukáš Velebil  anglicky Z 2 1P+1C Z
134TBST Timber Based Structures Petr Kuklík, Lukáš Velebil  anglicky Z,ZK 2 1P+1C Z
143TOKT Tvorba a ochrana krajiny Petr Kavka, Jan-František Kubát, Martin Neumann  česky Z,ZK 7 2P+2C Z
127ULPC Urban and Landscape Planning of the 21st Century Zuzana Boušková, Jiří Kupka, Tereza Švárová  anglicky Z 2 2P Z,L
127URDA Urban design Jiří Kugl, Jiří Kupka  anglicky Z,ZK 3 2P Z,L
127UB01 Urbanismus 1 Dušana Andrášová, František Brynda, Karin Dvořáková, Václav Jetel, Ivan Kaplan, Vojtěch Kořalka, Ondřej Madar, Daniel Stojan, Simona Vondráčková  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
127USRM Urbanistické struktury a rozvoj měst Jiří Kugl, Jiří Kupka, Jan Mužík  česky ZK 5 4P Z
127VEIS Veřejná infrastruktura sídel Marek Janatka, Václav Jetel  česky Z,ZK 7 3P+2C Z
155YV3D Vizualizace 3D modelů pomocí moderních technologií Jiří Cajthaml, Vojtěch Cehák, Michal Janovský, Karel Pavelka, Karel Pavelka, Pavel Tobiáš  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155YDPD Vizualizace a distribuce prostorových dat David Zahradník  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
123VPMA Vliv prostředí na stavební materiály Václav Kočí, Jiří Maděra  česky Z,ZK 7 2P+2C Z
142XVCE Vodní cesty Petr Valenta  česky Z 1 1P+1C Z
142VIZP Vodohospodářské inž. a životní prostředí Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Pavel Fošumpaur, Aleš Havlík, Filip Horký, Martin Horský, Martin Král, Martin Lacina, Petra Nešvarová Chvojková, Lucie Norková, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Kateřina Slavíčková, Michal Sněhota, David Stránský, Martin Šanda, Bohumil Šťastný  česky Z,ZK 4 3P+1C Z,L
142VHSO Vodohospodářské soustavy Pavel Fošumpaur  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
125VVKB Vytápění, větrání a klimatizace budov Daniel Adamovský, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Miroslav Urban  česky ZK 4 4P Z
132YPM1 Výpočty konstrukcí na počítači 1 Petr Fajman  česky Z 2 1P+1C L
135YVZK Výpočty základových konstrukcí na počítači Daniel Jirásko, Jan Pruška, Jan Salák, Daniel Turanský, Jan Valenta, Jiří Vaněček, Linda Černá Vydrová  česky Z 2 1P+1C Z
144WAQE Water Quality Ivana Kabelková  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
143WRME Water Resources Management and Watershed Modelling Václav David, Josef Krása, Tailin Li, David Zumr  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
142WEE Water and Environmental Engineering Miroslav Brouček, Václav David, Tomáš Dostál, Filip Horký, Martin Horský, Karel Kříž, Petr Nowak, Jaroslav Pollert, Ladislav Satrapa, Petr Sklenář, Kateřina Slavíčková, Martina Sobotková, Milan Zukal, David Zumr, Martin Šanda, Bohumil Šťastný  anglicky Z,ZK 4 3P+1C
144WWWT Water and Waste Water Treatment Jaroslav Pollert, Kateřina Slavíčková, Vadim Strogonov  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
142XZSK Zakládání a stavební konstrukce ve VH Miroslav Brouček, Ladislav Satrapa  česky Z 1 1P+1C Z
135ZSVT Zakládání staveb Taťana Holoušová, Josef Jettmar, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Veronika Pavelcová, Jan Salák, Zdeněk Šiška  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
135ZS01 Zakládání staveb 1 Jiří Barták, Tereza Hamouzová, Jiří Herza, Taťana Holoušová, Jan Ježek, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Marie Peterková, Jan Salák, Jan Valenta, Alena Zemanová, Linda Černá Vydrová, Kristýna Čápová, Zdeněk Šiška  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
135XZSZ Zakládání staveb 2Z   česky Z 1 1P+1C Z
135ZSE Zakládání staveb E Taťana Holoušová, Josef Jettmar, Daniel Jirásko, Jan Kos, Alena Zemanová, Zdeněk Šiška  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
135ZSVV Zakládání staveb V Taťana Holoušová, Josef Jettmar, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Salák, Jan Valenta, Zdeněk Šiška  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
135ZSH Zakládání staveb a hydrogeologie Taťana Holoušová, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jiří Košťál, Jakub Nedvěd, Ondřej Nol, Jan Salák, Jan Schröfel, Jana Tourková, Jan Valenta, Linda Černá Vydrová  česky Z,ZK 7 4P+2C Z
124XZK Zakreslování stavebních konstrukcí Veronika Kačmaříková, Zuzana Rácová, Michal Ženíšek  česky Z 1 2C Z,L
124YZSK Zakreslování stavebních konstrukcí Veronika Kačmaříková, Zuzana Rácová, Jan Růžička, Michal Ženíšek  česky Z 2 2C Z,L
125ZTZB Zdravotně-technická zařízení budov Stanislav Frolík  česky ZK 3 2P Z
101XZDG Základy deskriptivní geometrie Iva Křivková, Iva Malechová, Petra Vacková  česky Z 0 1P+1C Z
129ZKGP Základy kresby a grafické prezentace Jakub Ficenec, Libor Fránek, Jiří Pošmourný, Jiří Trojan, Vojtěch Vodička  česky KZ 5 5C Z
135YZAL Základy lomařství Jiří Barták  česky Z 2 1P+1C Z
127XZUR Základy urbanismu Zuzana Boušková, Jiří Kupka, Tereza Švárová  česky Z 2 1P+1C Z
123ZAZK Základy zkušebnictví Martin Mildner, Alena Vimmrová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
143XZAS Závlahové systémy Pavla Schwarzová  česky Z 1 1P+1C Z
141PJTB track based Project Josef Krása, Václav Matoušek, David Stránský  anglicky Z 6 4C Z
144YDUV Úprava a distribuce vody Filip Horký, Kateřina Slavíčková, Bohumil Šťastný  česky Z,ZK 6 4P+1C Z
155UVIN Úvod do informatiky Tomáš Bayer, Lukáš Běloch, Marek Hoffmann, Martin Landa  česky KZ 2 1P+1C Z
129UNA Úvod do navrhování architektury Jaroslav Daďa, Václav Dvořák, Luboš Knytl, Petr Lédl, Petr Šikola, Michal Šourek  česky ZK 5 4P Z
124UPST Úvod do pozemního stavitelství Ctislav Fiala  česky ZK 2 2P Z
129UPP Úvod do profesní praxe Jaroslav Daďa, Mikuláš Hulec, Jan Kašpar, Štěpán Lajda, Petr Lédl, Aleš Vaněk, Martin Štibor, Jiří Šťástka  česky Z,ZK 4 2P+2C
155YUSU Úvod do strojového učení v DPZ Tomáš Bayer, Martin Landa  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155UZPR Úvod do zpracování prostorových dat Lena Halounová, Linda Karlovská, Martin Landa, Ondřej Pešek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
127YPSK Územní plánování sídel a krajiny Václav Jetel, Jiří Kupka, Daniel Stojan  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
104XCI3 Čínština (obec. jaz. mírně pokr. 3) Petra Martincová  česky Z 0 2C
104XCI1 Čínština (obec. jaz. začátečníci 1) Petra Martincová  česky Z 0 2C Z
122RPSB Řízení správy, provozu a údržby budov Pavel Neumann, Stanislav Smugala, Ondřej Štrup  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126RSPR Řízení stavebních projektů Zita Prostějovská, Jaroslava Tománková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126RPRO Řízení stavebního procesu Michal Vondruška  česky Z,ZK 3 1P+1C Z
126YVSF Řízení vlastní stavební firmy Jana Frková, Olga Heralová, Eduard Hromada  česky Z 2 1P+1C Z,L
104XDS1 Španelština (obecný jazyk - začát. 1) Svatava Boboková Bartíková, Tereza Novotná  česky Z 0 2C Z,L
104XDS3 Španělština (obec.jaz. střed. pokr. 1) Svatava Boboková Bartíková, Tereza Novotná  česky Z 0 2C Z,L
104XDS2 Španělština (obecný jazyk - začát. 2) Svatava Boboková Bartíková, Tereza Novotná  česky Z 0 2C L
137Z02D Železniční stavby 2D Ondřej Bret, Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Michal Petýrek, Jiří Pospíšil  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
Platnost dat k 15. 4. 2024
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese https://bilakniha.cvut.cz/cs/f1-predmety.html