Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2023/2024

Všechny předměty Fakulta dopravní

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
21PKL1-E Advanced Flying 1 Viktor Valenta  anglicky KZ 4 2P+2C L
21PKL2-E Advanced Flying 2 Viktor Valenta  anglicky ZK 2 2P+0C L,Z
21LEIS-E Aerodromes Ladislav Capoušek, Slobodan Stojić  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
21LTP1-E Air Law 1 Radoslav Zozuľák  anglicky KZ 3 3P+0C L
21LEY1-E Air Law 1 Radoslav Zozuľák  anglicky ZK 3 3P+0C L
21LTP2-E Air Law 2 Radoslav Zozuľák  anglicky Z,ZK 3 3P+0C Z
21AFM Air Traffic Management Jakub Kraus, Terézia Pilmannová  česky Z,ZK 5 3P+2C+16B L
21EKL-E Air Transport Economy Eva Endrizalová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
21LDA1-E Aircraft 1 Max Chopart, Vladimír Plos  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
21LTA2-E Aircraft 2 Max Chopart, Michal Černý  anglicky Z,ZK 2 2P+1C Z
21LCM-E Aircraft Engines Jakub Kraus, Denisa Svobodová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
21LPTY-E Aircraft Operations Ladislav Capoušek  anglicky ZK 2 2P+0C Z
21VL-E Aircraft Performance Denisa Svobodová  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
14AP-E Algorithm and Programming Vít Fábera, Michal Jeřábek  anglicky KZ 4 2P+2C L
14ASD Algoritmizace a datové struktury Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Michal Jeřábek, Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Alena Plašilová, Jan Procházka, Martin Šrotýř  česky KZ 3 0P+2C+8B Z
14AP Algoritmizace a programování Vít Fábera, Michal Jeřábek  česky KZ 4 2P+2C L
20AIMI Aplikace ITS v městském inženýrství Josef Filip, Jiří Růžička, Tomáš Tichý  Z,ZK 6 3P+3C Z
17AMAN Aplikace marketingových nástrojů v dopravě Petra Skolilová  česky KZ 3 2P+0C Z
12Y1AE Aplikovaná ekologie Kristýna Neubergová  česky KZ 2 2P+0C Z
20APEL Aplikovaná elektronika Vít Fábera, Tomáš Musil  česky KZ 2 0P+2C L
11APAS Aplikovaná statistika Pavla Pecherková, Evženie Uglickich  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B Z
20ATEL Aplikovaná telematika Pavel Hrubeš, Martin Langr, Jiří Růžička  česky Z,ZK 7 3P+3C L
22AMMD Aplikované měřicí metody v dopravě Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt, Zdeněk Svatý  česky KZ 4 1P+3C L
20AIMI-E Application of ITS in Urban Engineering Josef Filip, Jiří Růžička, Tomáš Tichý  anglicky Z,ZK 6 3P+3C Z
17AMOL-E Application of Operations Research Methods in Logistics Alena Rybičková, Šárka Voráčová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
14AM Automatizace a měření Tomáš Brandejský, Vít Fábera  česky Z,ZK 6 3P+3C L
21APL1-E Aviation English 1 for Professional Pilot Marek Šudoma  anglicky Z 3 0P+4C Z
21APL2-E Aviation English 2 for Professional Pilot Marek Šudoma  anglicky Z,ZK 3 0P+4C L
21LAP1-E Aviation English for Professional Pilot 1 Zdeněk Ovečka  anglicky Z 2 0P+2C L
21SBP-E Bachelor's Thesis Seminar Lenka Hanáková, Vladimír Socha  anglicky Z 1 0P+1C Z
21Y1BC Bezpečnost a ochrana civilního letectví Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Andrej Lališ  česky KZ 2 2P+0C L
20BITS Bezpečnost a spolehlivost ITS systémů Vladimír Faltus, Tomáš Tichý  KZ 3 2P+1C L
15Y1BO Bezpečnost práce a ochrana zdraví Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
12BED Bezpečnostní audit v dopravě Aneta Dostálová, David Hudec, Karel Kocián, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Polina Zayats  česky Z,ZK 4 2P+1C L
21BILD Bezpečnostní inženýrství v letecké dopravě Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Andrej Lališ  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B Z
14BIG Big Data Jana Kaliková, Jan Krčál  česky KZ 2 0P+2C+8B L
14CITS-E C-ITS Systems Zdeněk Lokaj, Miroslav Vaniš, Tomáš Zelinka  anglicky Z,ZK 6 3P+3C L
14CITS C-ITS Systémy Zdeněk Lokaj, Miroslav Vaniš, Tomáš Zelinka  Z,ZK 6 3P+3C L
21CNSS CNS Systémy Stanislav Pleninger, Jakub Steiner  česky Z,ZK 5 3P+2C+16B Z
11CAL1-E Calculus 1 Magdalena Hykšová, Ondřej Navrátil  anglicky Z,ZK 7 2P+4C+22B Z
11CAL1 Calculus 1 Magdalena Hykšová, Bohumil Kovář, Ondřej Navrátil, Tomáš Třasák, Olga Vraštilová  česky Z,ZK 7 2P+4C+22B Z
11CAL2-E Calculus 2 Magdalena Hykšová, Ondřej Navrátil  anglicky Z,ZK 5 2P+3C L
11CAL2 Calculus 2 Oldřich Hykš, Magdalena Hykšová, Ondřej Navrátil, Tomáš Třasák, Olga Vraštilová  česky Z,ZK 5 2P+3C+20B L
15JZ1A Cizí jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ2A Cizí jazyk - angličtina 2 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Věra Pastorková, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B
15JZ3A Cizí jazyk - angličtina 3 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky Z 3 0P+4C Z
15JZ4A Cizí jazyk - angličtina 4 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky Z,ZK 3 0P+4C L
15JP1A Cizí jazyk - angličtina pro PIL 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky Z 2 0P+2C Z
15JP2A Cizí jazyk - angličtina pro PIL 2 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky KZ 3 0P+2C L
15JZ3F Cizí jazyk - francouzština 3 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4F Cizí jazyk - francouzština 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3I Cizí jazyk - italština 3 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4I Cizí jazyk - italština 4 Eva Rezlerová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3N Cizí jazyk - němčina 3 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4N Cizí jazyk - němčina 4 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3R Cizí jazyk - ruština 3 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4R Cizí jazyk - ruština 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3S Cizí jazyk - španělština 3 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4S Cizí jazyk - španělština 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JL2A Cizí jazyk – angličtina 2 (pro LED) Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky KZ 2 0P+2C L
15JL3A Cizí jazyk – angličtina 3 (pro LED) Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky KZ 2 0P+2C Z
15JL4A Cizí jazyk – angličtina 4 (pro LED) Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky ZK 2 0P+2C L
21KPSL-E Communication and Surveillance Systems in Aviation Jakub Steiner  anglicky ZK 3 2P+0C L
14PPRP-E Computer Aided Project Management Marek Kalika  anglicky KZ 2 0P+2C L
18Y1PS-E Computer Simulations in Mechanics Petr Zlámal  anglicky KZ 2 2P+0C L
20PRZP-E Computer aided railway traffic control Dušan Kamenický  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
14CISC-E Cyber Infrastructure for Smart Cities Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
15JCZ1-E Czech Language for Foreign Students 1 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JCZ2-E Czech Language for Foreign Students 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C L
14DMB Data Mining and Big Data Tomáš Brandejský  ZK
14PD-E Data processing Michal Jeřábek, Miroslav Vaniš, Martin Šrotýř  anglicky Z,ZK 6 2P+4C L
14DATS Databázové systémy Jana Kaliková, Jan Krčál  česky KZ 2 1P+1C+10B Z
14DMG Datamining Radek Holý  česky KZ 2 0P+2C+10B Z
21DKL Datová komunikace v letectví Vladimír Machula, Stanislav Pleninger, Jakub Steiner  česky KZ 3 2P+1C L
14DPK Digitální podpora projektování pozemních komunikací Drahomír Schmidt  česky Z 0 0P+2C Z
14DZT Digitální podpora projektování železničních tratí Martin Brumovský  česky Z 0 0P+2C L
21XNDP Diplomová práce Petr Had, Ota Hajzler, Iveta Kameníková, Petr Lukeš, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Peter Vittek, Petr Čeněk  česky KZ 18 0P+20C+70B L
11XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
22XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Zdeněk Svatý  česky Z 18 0P+20C L
21XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
20XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
18XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Tomáš Fíla  česky Z 18 0P+20C L
17XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
16XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Michal Cenkner, Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky Z 18 0P+20C L
15XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
14XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
12XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Kristýna Neubergová, Vojtěch Novotný, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Nikol Richterová, Gabriela Sidorinová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán  česky Z 18 0P+20C L
11XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
22XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
21XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
20XNDS Diplomová práce pro studijní program IS Martin Leso, Jiří Růžička, Milan Sliacky  Z 16 0P+16C L
18XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
17XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
16XNDS Diplomová práce pro studijní program IS Petr Bouchner, Tereza Kunclová, Josef Mík  Z 16 0P+16C L
15XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
14XNDS Diplomová práce pro studijní program IS Vít Fábera, Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Jan Zelenka, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 16 0P+16C L
12XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
22XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
21XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
20XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
18XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
17XNDM Diplomová práce pro studijní program LA Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky Z 18 0P+20C+70B L
16XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
15XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
14XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
12XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
11XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
12DAZP Doprava a životní prostředí Tomáš Javořík, Kristýna Neubergová, Iva Šturmová  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
12Y2DU Doprava v kontextu trvalé udržitelnosti Kristýna Neubergová  česky KZ 2 2P+0C L
17DOCH Dopravní chování Vít Janoš, Milan Kříž  česky KZ 3 3P+0C+10B L
22DON Dopravní nehody Michal Frydrýn, Tomáš Kohout, Tomáš Mičunek, Pavel Vrtal  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
17DOPM Dopravní plánování a modelování Milan Kříž, Ondřej Přibyl  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
17DOPD Dopravní plánování a modelování Milan Kříž, Ondřej Přibyl  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
16DOKY Dopravní prostředky Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky Z,ZK 5 2P+2C L
16DPO Dopravní prostředky Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky KZ 2 2P+0C+10B L
16DITS Dopravní prostředky v ITS David Lehet, Jaroslav Machan  Z,ZK 4 2P+2C Z
12DOSI Dopravní průzkumy a simulace Petr Kumpošt, Petr Richter, Libor Žídek  česky Z,ZK 3 1P+2C Z
15DPLG Dopravní psychologie Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 2 2P+0C+6B Z
16DOTE Dopravní technika Michal Cenkner, Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky Z,ZK 6 3P+3C L
16DYJV Dynamika jízdy vozidla Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
18DYKS Dynamika konstrukcí a soustav Tomáš Fíla, Stanislav Hračov, Ondřej Jiroušek, Petr Zlámal  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
15Y1DZ Dějiny železniční dopravy Martin Jacura, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
17EPOD Ekonomika dopravního podniku Václav Baroch, Veronika Faifrová  česky Z,ZK 6 4P+2C+18B Z
17ESYS Ekonomika dopravního systému Veronika Faifrová, Rudolf Franz Heidu  česky Z,ZK 6 3P+2C+18B L
21EMIL Ekonomika letecké dopravy Eva Endrizalová, Peter Vittek  česky Z,ZK 5 3P+1C L
21ELED Ekonomika letecké dopravy Eva Endrizalová, Peter Vittek  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B L
21EKL Ekonomika letecké dopravy Eva Endrizalová  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
17Y1EV Ekonomika veřejného sektoru Veronika Faifrová  česky KZ 2 2P+0C Z
11EMO-E Electromagnetic Field and Optics Antonio Cammarata, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
16ESDP-E Electronic systems in modern vehicles Petr Bouchner, Dmitrij Rožděstvenský  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
11ELMO Elektromagnetismus a optika Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 5 2P+2C L
11EMO Elektromagnetismus a optika Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2P+1C L
11EMOP Elektromagnetismus a optika Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2P+2C L
16ESDP Elektronické systémy moderních dopravních prostředků Petr Bouchner, Dmitrij Rožděstvenský  Z,ZK 3 2P+1C Z
14ENIK Elektronika Vít Fábera, Tomáš Musil  česky KZ 4 2P+2C L
18Y2EM Elektronová mikroskopie Nela Krčmářová  česky KZ 2 2P+0C L
20ELKA Elektrotechnická kvalifikace Daniel Beránek, Jindřich Sadil  česky KZ 2 2P+0C Z
20HEI-E Evaluation and Economics of ITS Jakub Rajnoch  anglicky KZ 3 2P+1C Z
21ELEG Evropská letecká legislativa Peter Vittek, Radoslav Zozuľák  česky ZK 3 2P+0C+8B L
18Y1EM Experimentální metody mechaniky Daniel Kytýř  česky KZ 2 2P+0C Z
17FID Financování a investování v dopravě Alexandra Dvořáčková, Olga Mertlová  česky Z,ZK 4 2P+1C+12B L
21Y2FM Finanční management letecké společnosti Radoslav Zozuľák  česky KZ 2 2P+0C+8B Z
21PML-E Flight Planning and Monitoring Anna Polánecká  anglicky Z,ZK 3 2P+2C L
21LPX1-E Flight Training 1 Roman Matyáš  anglicky KZ 2 0P+1C L
21LPX2-E Flight Training 2 Jakub Charezinski, Roman Matyáš  anglicky KZ 2 0P+1C Z
21LPX3-E Flight Training 3 Roman Matyáš  anglicky KZ 2 0P+1C L
21LPX4-E Flight Training 4 Jakub Charezinski, Roman Matyáš  anglicky KZ 2 0P+1C Z
21LPX5-E Flight Training 5 Roman Matyáš  anglicky KZ 2 0P+1C L
15JIA1-E Foreign Language - English 1 Dana Boušová, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIA2-E Foreign Language - English 2 Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JZ2A-E Foreign Language - English 2 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z,ZK 3 0P+4C Z
15JIA3-E Foreign Language - English 3 Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JZ3A-E Foreign Language - English 3 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 3 0P+4C Z
15JIA4-E Foreign Language - English 4 Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JZ4A-E Foreign Language - English 4 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z,ZK 3 0P+4C L
15JP1A-E Foreign Language - English for PIL 1 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Lenka Monková, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 2 0P+2C Z
15JP2A-E Foreign Language - English for PIL 2 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky KZ 3 0P+2C L
15JIF1-E Foreign Language - French 1 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIF2-E Foreign Language - French 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIF3-E Foreign Language - French 3 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIF4-E Foreign Language - French 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIN1-E Foreign Language - German 1 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIN2-E Foreign Language - German 2 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIN3-E Foreign Language - German 3 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIN4-E Foreign Language - German 4 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIR1-E Foreign Language - Russian 1 Marie Michlová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIR2-E Foreign Language - Russian 2 Marie Michlová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIR3-E Foreign Language - Russian 3 Marie Michlová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIR4-E Foreign Language - Russian 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIS1-E Foreign Language - Spanish 1 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIS2-E Foreign Language - Spanish 2 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIS3-E Foreign Language - Spanish 3 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIS4-E Foreign Language - Spanish 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
14FCL-E Future Cities Laboratory Miroslav Svítek  anglicky KZ 3 0P+3C L
11FYZ Fyzika Oldřich Hykš, Jana Kuklová, Zuzana Malá, Tomáš Vítů, Jindřich Šachl  česky Z,ZK 5 2P+2C+18B Z
21OBN-E General Navigation Denisa Svobodová  anglicky ZK 5 4P+0C Z
14GISS Geografické informační systémy Tomáš Janata, František Kekula, Zuzana Purkrábková  česky KZ 2 0P+2C+8B Z
20GINS Geografické, informační, lokalizační a navigační systémy Petr Bureš, Pavel Hrubeš, František Kekula, Zuzana Purkrábková  Z,ZK 6 3P+3C Z
17GEDS Geografie dopravních systémů Miroslav Marada  česky KZ 2 2P+0C+8B L
20GINS-E Geographical, information, localization and navigation systems Petr Bureš, Pavel Hrubeš, František Kekula, Zuzana Purkrábková  anglicky Z,ZK 6 3P+3C Z
18GAZ Geomechanika a zakládání staveb Linda Černá Vydrová, Jitka Řezníčková  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
11GIE Geometrie Oldřich Hykš, Pavel Provinský, Šárka Voráčová  česky KZ 3 2P+2C+12B Z
11GIE-E Geometry Šárka Voráčová  anglicky KZ 3 2P+2C+12B Z
15Y1HL Historie civilního letectví Vladimír Plos, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
15Y1HD Historie městské hromadné dopravy Milan Dont, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y2HS Historie silniční dopravy Eva Rezlerová, Zuzana Čarská  česky KZ 2 2P+0C L
12Y1HD Hluk z dopravy Dagmar Kočárková, Libor Ládyš  česky KZ 2 2P+0C L
20HEI Hodnocení a ekonomika ITS František Kopecký  česky KZ 3 2P+1C Z
21LCLT-E Human Factors in Aviation Lenka Hanáková, Vladimír Socha  anglicky ZK 3 3P+0C L
15Y1HE Hygiena práce a ergonomie v dopravě Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
21SIFR-E IFR Communication Milan Kameník  anglicky Z 2 1P+1C L
20ITSR ITS - R Martin Leso  Z,ZK 3 2P+1C L
20ITSR-E ITS - R Martin Leso  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
11MAI-E ITS Mathematical Tools Jan Přikryl  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
14ISYD Informační systémy v dopravě Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál  česky Z,ZK 7 2P+4C Z
12IKD Infrastruktura kolejové dopravy Ondřej Trešl, Lukáš Týfa  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
21PRJ1-E Instrumentation 1 Martin Vecko  anglicky ZK 2 2P+0C L
21PRJ2-E Instrumentation 2 Martin Vecko  anglicky ZK 3 2P+0C L,Z
17IVED Integrace veřejné dopravy Zdeněk Michl, Roman Štěrba  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B L
12IDOS Integrované dopravní systémy Petr Chmela, Martin Jareš  česky ZK 3 2P+0C Z
15JAA Jazyk - angličtina Klára Lancová  ZK
15JIA1 Jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15J2A1 Jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIA2 Jazyk - angličtina 2 Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JBA2 Jazyk - angličtina 2 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JIA3 Jazyk - angličtina 3 Dana Boušová, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0P+2C Z
15JBA3 Jazyk - angličtina 3 Dana Boušová, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIA4 Jazyk - angličtina 4 Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JBA4 Jazyk - angličtina 4 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Musilová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIF1 Jazyk - francouzština 1 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C Z
15J2F1 Jazyk - francouzština 1 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIF2 Jazyk - francouzština 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C L
15JBF2 Jazyk - francouzština 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JBF3 Jazyk - francouzština 3 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIF3 Jazyk - francouzština 3 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C Z
15JBF4 Jazyk - francouzština 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIF4 Jazyk - francouzština 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C L
15J2I1 Jazyk - italština 1 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBI2 Jazyk - italština 2 Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JBI3 Jazyk - italština 3 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBI4 Jazyk - italština 4 Eva Rezlerová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JAN Jazyk - němčina Martina Navrátilová, Eva Rezlerová  Z
15JIN1 Jazyk - němčina 1 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C Z
15J2N1 Jazyk - němčina 1 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBN2 Jazyk - němčina 2 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JIN2 Jazyk - němčina 2 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C L
15JBN3 Jazyk - němčina 3 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIN3 Jazyk - němčina 3 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C Z
15JBN4 Jazyk - němčina 4 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIN4 Jazyk - němčina 4 Martina Navrátilová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C L
15JIR1 Jazyk - ruština 1 Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15J2R1 Jazyk - ruština 1 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBR2 Jazyk - ruština 2 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JIR2 Jazyk - ruština 2 Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JBR3 Jazyk - ruština 3 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIR3 Jazyk - ruština 3 Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15JBR4 Jazyk - ruština 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIR4 Jazyk - ruština 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JCZ1 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 1 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C Z
15JCZ2 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C L
15JCZ3 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 3 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0P+2C Z
15JCZ4 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0P+2C L
15JIS1 Jazyk - španělština 1 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15J2S1 Jazyk - španělština 1 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIS2 Jazyk - španělština 2 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JBS2 Jazyk - španělština 2 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JBS3 Jazyk - španělština 3 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIS3 Jazyk - španělština 3 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15JBS4 Jazyk - španělština 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIS4 Jazyk - španělština 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
21KSAV-E KSA – Assessment Roman Matyáš  anglicky Z,ZK 2 0P+2C L
21KSAV KSA – vyhodnocení Roman Matyáš  česky Z,ZK 2 0P+2C L
18KIDY Kinematika a dynamika Tomáš Fíla, Petr Zlámal, Jitka Řezníčková  česky Z,ZK 4 2P+2C L
18KAD Kinematika a dynamika Tomáš Fíla, Vít Malinovský, Petr Zlámal  česky Z,ZK 4 2P+1C L
12Y2KS Kolejová doprava v sídlech a regionech Miroslav Veliš  česky KZ 2 2P+0C Z
12Y1KP Komunikace a propagace dopravních projektů Dagmar Kočárková, Ondřej Kubala  česky KZ 2 2P+0C L
20Y1KP Komunikační a prezentační dovednosti Eva Hajčiarová, Patrik Horažďovský, Kristýna Navrátilová, Jiří Růžička  česky KZ 2 2P+0C Z
21KPSL Komunikační a přehledové systémy Stanislav Pleninger  česky ZK 3 2P+0C L
21KSY1 Konstrukce a systémy letadel 1 Karel Mündel, Kateřina Stuchlíková  česky Z,ZK 7 4P+3C Z
21KSY2 Konstrukce a systémy letadel 2 Karel Mündel  česky Z,ZK 7 4P+3C L
14KSP Konstruování s podporou počítačů Martin Brumovský, Martin Fiala, Radek Kratochvíl, Drahomír Schmidt, Lukáš Svoboda, Jan Vogl  česky KZ 2 0P+2C+8B Z
21KST Kosmické technologie Jakub Hospodka, Jakub Trýb  česky ZK 3 2P+0C+10B L
16KSD Kvalita a spolehlivost v oblasti dopravních prostředků a systémů David Lehet, Jaroslav Machan  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
17KLID Kvalita v dopravě Pavel Edvard Vančura  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B L
17KMD Kvantitativní metody v dopravě Denisa Mocková, Dušan Teichmann  česky Z,ZK 6 2P+2C L
21LGVP Legislativa a provozní předpisy Radoslav Zozuľák  česky ZK 4 3P+0C Z
21LDA1 Letadla 1 Karel Mündel, Vladimír Plos  česky Z,ZK 3 2P+1C L
16LLA1 Letadla 1 Karel Hylmar, Karel Mündel, Vladimír Plos, Daniel Urban, Michal Černý  česky KZ 3 2P+1C L
16LLA2 Letadla 2 Karel Hylmar, Karel Mündel, Daniel Urban  česky Z,ZK 2 2P+1C Z
21LTA2 Letadla 2 Karel Mündel  česky Z,ZK 2 2P+1C Z
21LGL1 Letecká angličtina 1 Jitka Heřmanová  česky Z 2 0P+2C Z
21LAG1 Letecká angličtina 1 Jitka Heřmanová  česky KZ 3 0P+2C Z
21APL1 Letecká angličtina 1 pro obor Profesionální pilot Lukáš Zibner, Marek Šudoma  česky Z 3 0P+4C Z
21ATL1 Letecká angličtina 1 pro obor Technologie údržby letadel Jitka Heřmanová  česky Z 3 0P+4C Z
21LGL2 Letecká angličtina 2 Jitka Heřmanová  česky KZ 2 0P+2C L
21APL2 Letecká angličtina 2 pro obor Profesionální pilot Lukáš Zibner, Marek Šudoma  česky Z,ZK 3 0P+4C L
21ATL2 Letecká angličtina 2 pro obor Technologie údržby letadel Jitka Heřmanová  česky Z,ZK 3 0P+4C L
21LAP1 Letecká angličtina pro PIL 1 Zdeněk Ovečka  česky Z 2 0P+2C L
21LIA1 Letecká inženýrská angličtina 1 Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková  česky Z 3 0P+2C+8B Z
21LIA2 Letecká inženýrská angličtina 2 Jitka Heřmanová  česky KZ 3 0P+2C+8B L
21LLG1 Letecká legislativa 1 Jiří Ďuk  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
21LES1 Letecká legislativa 1 Radoslav Zozuľák, Jiří Ďuk  česky Z 3 3P+0C L
21LGI1 Letecká legislativa 1 Radoslav Zozuľák, Jiří Ďuk  česky Z 2 3P+0C L
21LLG2 Letecká legislativa 2 Jiří Ďuk  česky ZK 2 2P+0C L
21LGCE Letecká navigace Radoslav Zozuľák  česky Z,ZK 3 2P+0C Z
21LCM Letecké motory Daniel Hanus, Tomáš Parýzek  česky Z,ZK 3 2P+1C Z,L
21LMR1 Letecké motory 1 Daniel Hanus  česky ZK 3 2P+0C L
21LRY1 Letecké motory 1 Daniel Hanus, Tomáš Parýzek, Kateřina Stuchlíková  česky KZ 3 2P+1C L
21LRY2 Letecké motory 2 Daniel Hanus, Tomáš Parýzek  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
21LEY1 Letecké předpisy 1 Radoslav Zozuľák  česky ZK 3 3P+0C L
21LTP2 Letecké předpisy 2 Radoslav Zozuľák  česky Z,ZK 3 3P+0C Z
21LPZP Letecký provoz a životní prostředí Luděk Beňo, Eva Endrizalová  česky ZK 3 3P+0C+8B L
21LETS Letiště Petr Had, Sébastien Lán, Petr Líkař, Slobodan Stojić, Jiří Volt  česky Z,ZK 4 1P+2C+12B Z
21LEIS Letiště Ladislav Capoušek, Petr Líkař, Slobodan Stojić  česky Z,ZK 3 2P+1C L
21LPX1 Letová praxe 1 Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C Z,L
21LPX2 Letová praxe 2 Jakub Charezinski, Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C L,Z
21LPX3 Letová praxe 3 Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C L
21LPX4 Letová praxe 4 Jakub Charezinski, Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C Z
21LPX5 Letová praxe 5 Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C L
21LPTY Letové postupy Ladislav Capoušek  česky ZK 2 2P+0C Z
21Y1LS Letové provozní služby Jiří Šála  česky KZ 2 2P+0C L
21LVYO Lidská výkonnost a omezení Lenka Hanáková, Boris Oniščenko, Vladimír Socha  česky ZK 3 2P+0C L
21LEUL Lidské činitele v údržbě letadel Oliver Dzvoník  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
21LCLT Lidský činitel v letectví Lenka Hanáková, Boris Oniščenko, Vladimír Socha  česky ZK 3 3P+0C L
21LCVL Lidský činitel v letectví Lenka Hanáková  česky ZK 2 2P+0C Z
11LA-E Linear Algebra Martina Bečvářová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
11LA Lineární algebra Martina Bečvářová, Lucie Kárná, Pavel Provinský  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
11LP Lineární programování Karel Ječmen, Ivan Nagy, Šárka Voráčová  česky KZ 3 2P+1C+12B L
11LIP2 Lineární programování 2 Karel Ječmen, Ivan Nagy  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
17LGT Logistika Eliška Glaserová, Tomáš Horák, Daniel Pilát  česky Z,ZK 6 3P+2C+18B L
17Y1LL Logistika letecké osobní a nákladní dopravy Petra Skolilová  česky KZ 2 2P+0C L
17LSC Logistika ve Smart Cities Eliška Glaserová, Tomáš Horák, Lucie Vicherková  česky Z,ZK 6 2P+2C+14B Z
21LVPK Létání vícečlenných posádek Vladislav Pružina  česky Z 2 2P+1C L
21LVPK-E MCC - Multicrew Cooperation Vladislav Pružina  anglicky Z 2 2P+1C L
16XN1 Magisterský projekt 1 Přemysl Toman  Z 2 0P+2C+4B Z
20XN1 Magisterský projekt 1 Jiří Růžička  Z 2 0P+2C+4B Z
22XN1 Magisterský projekt 1 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Zdeněk Svatý  Z 2 0P+2C+4B Z
21XN1 Magisterský projekt 1 Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek  Z 2 0P+2C+4B Z
18XN1 Magisterský projekt 1 Nela Krčmářová, Václav Rada  Z 2 0P+2C+4B Z
17XN1 Magisterský projekt 1 Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Eliška Glaserová, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, Karel Ječmen, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra  Z 2 0P+2C+4B Z
15XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0P+2C+4B Z
14XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0P+2C+4B Z
12XN1 Magisterský projekt 1 Petr Chmela, Roman Dostál, Aneta Dostálová, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Nikol Richterová, Gabriela Sidorinová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán, Iva Šturmová  Z 2 0P+2C+4B Z
11XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0P+2C+4B Z
11XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
22XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
21XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
20XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS Jiří Růžička  Z 5 0P+4C Z
18XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
17XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
16XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
15XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
14XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS Vít Fábera, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 5 0P+4C Z
12XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
18XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0P+2C+8B L
15XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0P+2C+8B L
11XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0P+2C+8B L
21XN2 Magisterský projekt 2 Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek  Z 2 0P+2C+8B L
22XN2 Magisterský projekt 2 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Zdeněk Svatý  Z 2 0P+2C+8B L
20XN2 Magisterský projekt 2 Patrik Horažďovský, Jiří Růžička  Z 2 0P+2C+8B L
17XN2 Magisterský projekt 2 Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, David Juřík, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  Z 2 0P+2C+8B L
16XN2 Magisterský projekt 2 Josef Mík, Přemysl Toman  Z 2 0P+2C+8B L
14XN2 Magisterský projekt 2 Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Mária Jánešová, Jan Zelenka  Z 2 0P+2C+8B L
12XN2 Magisterský projekt 2 Vojtěch Benedikt, Petr Chmela, Roman Dostál, Aneta Dostálová, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Gabriela Sidorinová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán  Z 2 0P+2C+8B L
14XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS Vít Fábera  Z 6 0P+4C L
22XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
21XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
20XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS Martin Leso, Jiří Růžička  Z 6 0P+4C L
18XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
17XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
16XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
15XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
12XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
11XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
22XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
21XN3L Magisterský projekt 3 Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Anna Polánecká, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Slobodan Stojić, Peter Vittek  česky Z 2 0P+2C+8B Z
20XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
18XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
17XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
16XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
15XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
14XN3L Magisterský projekt 3 Vít Fábera  česky Z 2 0P+2C+8B Z
12XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
11XN3L Magisterský projekt 3   česky Z 2 0P+2C+8B Z
16XN3 Magisterský projekt 3 Michal Cenkner, Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky Z 1 0P+4C Z
22XN3 Magisterský projekt 3 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 1 0P+4C Z
21XN3 Magisterský projekt 3 Ota Hajzler, Terézia Pilmannová, Miloš Strouhal  česky Z 1 0P+4C Z
20XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0P+4C Z
18XN3 Magisterský projekt 3 Tomáš Fíla, Daniel Kytýř  česky Z 1 0P+4C Z
17XN3 Magisterský projekt 3 Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Eliška Glaserová, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, Karel Ječmen, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra  česky Z 1 0P+4C Z
15XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0P+4C Z
14XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0P+4C Z
12XN3 Magisterský projekt 3 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Nikol Richterová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán  česky Z 1 0P+4C Z
11XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0P+4C Z
11XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
22XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
21XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
20XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS Jiří Růžička, Milan Sliacky  Z 6 0P+4C Z
18XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
17XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
16XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS Petr Bouchner, Josef Mík, Dmitry Rozhdestvenskiy  Z 6 0P+4C Z
15XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
14XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS Vít Fábera, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 6 0P+4C Z
12XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
22XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
21XN4L Magisterský projekt 4 Vít Fábera, Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Petr Had, Ota Hajzler, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Libor Kurzweil, Martin Kála, Andrej Lališ, Petr Lukeš, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Anna Polánecká, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Peter Vittek, Jiří Volt, Markéta Šedivá Kafková  česky Z 2 0P+5C+8B L
20XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
18XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
17XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
16XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
15XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
14XN4L Magisterský projekt 4 Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Mária Jánešová, Jan Zelenka  česky Z 2 0P+5C+8B L
12XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
11XN4L Magisterský projekt 4   česky Z 2 0P+5C+8B L
22XN4 Magisterský projekt 4 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 8 0P+4C L
21XN4 Magisterský projekt 4 Petr Had, Ota Hajzler, Iveta Kameníková, Petr Lukeš, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Peter Vittek  česky Z 8 0P+4C L
20XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0P+4C L
18XN4 Magisterský projekt 4 Tomáš Fíla  česky Z 8 0P+4C L
17XN4 Magisterský projekt 4 Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, David Juřík, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky Z 8 0P+4C L
16XN4 Magisterský projekt 4 Michal Cenkner, Josef Mík  česky Z 8 0P+4C L
15XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0P+4C L
14XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0P+4C L
12XN4 Magisterský projekt 4 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Kristýna Neubergová, Vojtěch Novotný, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Nikol Richterová, Gabriela Sidorinová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán  česky Z 8 0P+4C L
11XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0P+4C L
11XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
22XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
20XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS Jiří Růžička, Milan Sliacky  Z 10 0P+8C L
21XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
17XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
14XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS Vít Fábera, Zdeněk Lokaj, Jan Zelenka, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 10 0P+8C L
18XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
16XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS Petr Bouchner, Josef Mík  Z 10 0P+8C L
15XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
12XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
17MADS Management dopravních systémů Veronika Faifrová, Roman Štěrba  česky KZ 2 2P+0C+8B Z
21Y2MQ Management kvality Luboš Socha  česky KZ 2 2P+0C+8B L
21MULD Manažerské úlohy v letecké dopravě Peter Vittek  česky Z,ZK 5 3P+2C+14B L
17MID Manažerské informační systémy v dopravě Václav Baroch  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B L
17MRR Manažerské rozhodování a řízení Daniel Pilát, Petra Skolilová  česky Z,ZK 4 2P+2C L
17MAGD Marketing v dopravě Petra Skolilová  česky KZ 4 2P+1C+12B Z
21Y2MK Marketing v letecké dopravě Peter Vittek  česky KZ 2 2P+0C+8B Z
11XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
22XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
21XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
20XNDS-E Master Thesis for study programme IS Martin Leso  anglicky Z 16 0P+16C L
18XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
17XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
16XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
15XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
14XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
12XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
11XN1S-E Master project 1 for study programme IS Bohumil Kovář, Jan Přikryl, Evženie Uglickich  anglicky Z 5 0P+4C Z
22XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
21XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
20XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
18XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
17XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
16XN1S-E Master project 1 for study programme IS Tereza Kunclová, David Lehet  anglicky Z 5 0P+4C Z
15XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
14XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
12XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
11XN2S-E Master project 2 for study programme IS Bohumil Kovář, Jan Přikryl, Evženie Uglickich  anglicky Z 6 0P+4C L
22XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
20XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
21XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
17XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
14XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
18XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
16XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
15XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
12XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
11XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
22XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
20XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
21XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
17XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
14XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
18XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
16XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
15XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
12XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
11XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
22XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
21XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
20XN4S-E Master project 4 for study programme IS Martin Leso  anglicky Z 10 0P+8C L
18XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
17XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
16XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
15XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
14XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
12XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
11MAMY Matematické metody Michal Matowicki, Jan Přikryl  česky Z,ZK 7 3P+3C L
11MMAD Matematické metody analýzy dat Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Tetiana Reznychenko, Evženie Uglickich  česky Z,ZK 6 3P+3C Z
11MMJ Matematické modely a jejich aplikace Michal Matowicki, Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Evženie Uglickich, Šárka Voráčová  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B Z
11MMOA Matematické modely pro analýzu dat Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Evženie Uglickich  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B Z
11MAI Matematické nástroje pro ITS Jan Přikryl  Z,ZK 4 2P+2C Z
18MTY Materiály Radim Dvořák, Jan Falta, Nela Krčmářová, Václav Rada, Jaroslav Valach, Jaroslav Valach, Jitka Řezníčková  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
11MMAD-E Mathematical Methods for Data Analysis Magdalena Hykšová, Ivan Nagy  anglicky Z,ZK 6 3P+3C Z
11MMA Mathematical Methods of Data Analysis Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Evženie Uglickich  Z,ZK
11MMJ-E Mathematical Models and their Applications   anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
21Y1MP-E Matlab for project-oriented study Lenka Hanáková, Vladimír Socha  anglicky KZ 2 2P+0C Z
21MRP Matlab pro řešení projektů Lenka Hanáková  česky Z 0 0P+2C Z
18MECK Mechanika konstrukcí Petr Koudelka  česky KZ 3 2P+0C L
21MEOL Meteorologie Iveta Kameníková  česky KZ 3 2P+1C Z
21MRG1 Meteorologie 1 Milan Kameník, Iveta Kameníková  česky KZ 3 2P+2C L
21MET2 Meteorologie 2 Iveta Kameníková  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
21MRG1-E Meteorology 1 Milan Kameník, Iveta Kameníková  anglicky KZ 3 2P+2C L
21MET2-E Meteorology 2 Iveta Kameníková  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
18Y2MP Metoda konečných prvků a její aplikace Radek Kolman  česky KZ 2 2P+0C L
22Y2MN Metody a postupy šetření leteckých nehod Michal Frydrýn, Karel Mündel  česky KZ 2 2P+0C L
17MDP Metody dopravního prognózování Alena Rybičková  česky KZ 2 2P+0C+10B L
12Y2MD Metody regulace a prognózy dopravy Zuzana Čarská  česky KZ 2 2P+0C L
14MIM-E Microsimulation Models Jan Mejstřík  anglicky KZ 3 0P+3C L
17Y2MS Mikrosimulace železničního provozu Zdeněk Michl  česky KZ 2 2P+0C Z
14MIM Mikrosimulační modelování Jan Krčál  KZ 3 0P+3C L
11MSP-E Modeling of Systems and Processes Bohumil Kovář, Jana Kuklová  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
21Y2MC Modelování CNS systémů Stanislav Pleninger  česky KZ 2 2P+0C+8B Z
22MSV Modelování a simulace pohybu vozidla Michal Frydrýn, Drahomír Schmidt  česky KZ 2 0P+2C Z
11MSP Modelování systémů a procesů Bohumil Kovář, Jana Kuklová, Lucie Kárná  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B L
12MDE Modely dopravy a dopravní excesy Milan Dont, Daniela Götzová, David Hudec, Josef Kocourek, Karolína Moudrá  česky Z,ZK 3 2P+1C+8B Z
20MZZ-E Modern techniques of safety control of moving railway vehicles Martin Leso  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
12Y2MZ Modernizace železničních tratí a stanic Dagmar Kočárková, Miroslav Veliš  česky KZ 2 2P+0C L
17Y2MT Moderní dějiny pro techniky Tomáš Horák, Petra Skolilová  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y1MK Moderní dějiny v souvislostech: každodennost a doprava Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
14MPG Moderní programovací postupy Vít Fábera, Michal Jeřábek  česky KZ 2 0P+2C+8B L
20MZZ Moderní způsoby zabezpečení jízdy železničních vozidel Martin Leso  Z,ZK 3 2P+1C Z
12MKOD Městská kolejová doprava Pavel Purkart, Ondřej Trešl  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
11MDSD Měření a zpracování dat v silniční dopravě Michal Matowicki, Ondřej Přibyl  česky KZ 3 2P+0C L
22METD Měřící metody a technika v dopravě Michal Frydrýn, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt, Zdeněk Svatý  česky ZK 4 2P+2C L
22MEMT Měřící metody a technika v dopravě Michal Frydrýn, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt, Zdeněk Svatý  česky KZ 4 2P+2C L
21NSR Navigace a systémy řízení letu Ladislav Capoušek, Jakub Hospodka, Milan Kameník  česky Z,ZK 5 3P+2C+14B Z
21CON-E Navigation Calculations Milan Kameník, Denisa Svobodová  anglicky KZ 2 0P+2C L
12Y2NS Navrhování veřejných prostranství dle principů Shared Space Karel Hájek, Vojtěch Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
21NTLE Nové trendy v leteckých technologiích Peter Vittek  česky KZ 3 3P+0C+8B L
18NUMM Numerické metody mechaniky Ondřej Jiroušek, Radek Kolman  česky KZ 3 2P+0C Z
17NAPR Nákladní přeprava Roman Štěrba  česky Z 2 2P+0C+8B L
12NAPI Návrhy a provozování dopravně inženýrských objektů Gabriela Sidorinová, Otakar Vacín  česky Z,ZK 4 2P+2C L
21OBP Obchodně přepravní činnost Eva Endrizalová, Peter Vittek  česky Z,ZK 3 2P+1C+12B L
21Y1OH Obchodně přepravní činnost a handling letadel Eva Endrizalová, Peter Olexa  česky KZ 2 2P+0C Z
21OBN Obecná navigace Radoslav Zozuľák  česky ZK 5 4P+0C Z
15W2OZ Ochrana zdraví v dopravě a EU Petr Musil  česky KZ 3 8B Z
15Y2OZ Ochrana zdraví v dopravě a EU Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
20Y1OI Odbavovací a informační systémy Patrik Horažďovský, Milan Sliacky  česky KZ 2 2P+0C L
21PKYL-E Operational Elements of Aviation Ladislav Capoušek, Jakub Hospodka  anglicky ZK 3 3P+0C L
21PPY1-E Operational Procedures 1 Ladislav Capoušek  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
21PPY2-E Operational Procedures 2 Ladislav Capoušek  anglicky ZK 4 3P+0C L
12OMHD Organizace a řízení městské hromadné dopravy Petr Chmela, Martin Jareš, Jan Kruntorád  česky Z,ZK 4 2P+2C L
20Y1OK Osvětlování pozemních komunikací František Kekula  česky KZ 2 2P+0C L
21PRJ1 Palubní přístroje 1 Martin Vecko  česky ZK 2 2P+0C L
21PRJ2 Palubní přístroje 2 Martin Vecko  česky ZK 3 2P+0C L,Z
16PAV Pasivní bezpečnost vozidel Josef Mík, Zuzana Radová  česky Z,ZK 4 2P+1C L
11FYZ-E Physics Antonio Cammarata, Jana Kuklová, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  anglicky Z,ZK 5 2P+2C+18B Z
21PML Plánování a monitorování letu Anna Polánecká  česky Z,ZK 3 2P+2C L
21PAP Plánování a provádění letu Ladislav Capoušek, Anna Polánecká  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B L
21PKL1 Pokročilé létání 1 Viktor Valenta  česky KZ 4 2P+2C L
21PKL2 Pokročilé létání 2 Viktor Valenta  česky ZK 2 2P+0C Z
18POMY Pokročilé materiály Jaroslav Valach  česky KZ 2 2P+0C L
21PYD1 Postupy údržby 1 Pavol Hajla, Jakub Kraus, Kateřina Stuchlíková  česky KZ 3 3P+1C L
21PYU2 Postupy údržby 2 Martin Novák  česky KZ 4 2P+2C Z
21PYU3 Postupy údržby 3 Pavol Hajla  česky KZ 5 2P+2C L
12POSD Posuzování dopravních staveb Kristýna Neubergová  česky KZ 3 2P+0C Z
15Y2PT Potraviny v dopravě Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
16Y2PG Počítačová grafika a virtuální realita Petr Bouchner, Stanislav Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
14PODP Počítačová podpora dopravního projektování Drahomír Schmidt  česky KZ 3 0P+2C L
14PPRP Počítačová podpora řízení projektů Marek Kalika  KZ 2 0P+2C L
20PRZP Počítačová podpora řízení železničního provozu Dušan Kamenický  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
21PRKP-E Practical Flight Planning Jakub Hospodka, Judith Rosenow  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
21PRKP Praktické plánování letu Ota Hajzler, Jakub Hospodka  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
21PXE1 Praxe 1 Kateřina Stuchlíková, Ondřej Vítovec  česky Z 0 0P+4C Z
21PXE2 Praxe 2 Kateřina Stuchlíková  česky Z 0 0P+4C L
11XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
22XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
21XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
20XPXS Praxe pro studijní program IS Jiří Růžička  Z 4 0P+4C L
18XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
17XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
16XPXS Praxe pro studijní program IS Josef Mík  Z 4 0P+4C L
15XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
14XPXS Praxe pro studijní program IS Jana Kaliková  Z 4 0P+4C L
12XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
21ZKL1-E Principles of Flight 1 Vladimír Machula  anglicky ZK 3 2P+1C L
21ZYT1-E Principles of Flight 1 Vladimír Machula  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
21ZKL2-E Principles of Flight 2 Jakub Hospodka, Judith Rosenow  anglicky ZK 3 2P+1C Z
21PEKL Principy a modely ekonomiky letecké dopravy Peter Vittek  česky Z,ZK 5 4P+2C+16B Z
16PDP Principy návrhu dopravních prostředků David Lehet, Jaroslav Machan  česky ZK 2 2P+0C+8B L
14PROM Procesní modelování Marek Kalika  česky KZ 2 2P+0C+8B L
14PAM-E Programming and modelling Tomáš Brandejský, Martin Fiala, Vít Fábera, Marek Kalika  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
14PRG Programování Martin Fiala, Jana Kaliková, Jan Krčál, Alena Plašilová, Jan Procházka, Lukáš Svoboda  česky KZ 2 0P+2C+8B L
14PAM Programování a modelování Tomáš Brandejský, Martin Fiala, Vít Fábera, Marek Kalika  Z,ZK 4 2P+2C L
21PAM1 Programování a modelování 1 Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky KZ 5 2P+4C+16B L
21PAM2 Programování a modelování 2 Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky KZ 5 2P+4C+16B Z
14PGP Programové prostředky Vít Fábera, Michal Jeřábek  česky Z 2 0P+2C L
11X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
22X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
21X31-E Project 1 Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Slobodan Stojić  anglicky Z 2 0P+1C L
20X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
18X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
17X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
16X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
15X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
14X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
12X31-E Project 1   anglicky Z 2 0P+1C L
11X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
22X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
21X32-E Project 2 Lenka Hanáková, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová  anglicky Z 2 0P+2C Z
20X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
18X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
17X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
16X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
15X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
14X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
12X32-E Project 2   anglicky Z 2 0P+2C Z
11X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
22X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
21X33-E Project 3 Lenka Hanáková  anglicky Z 2 0P+1C L
20X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
18X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
17X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
16X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
15X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
14X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
12X33-E Project 3   anglicky Z 2 0P+1C L
17PJMG-E Project Management Eliška Glaserová, Alena Rybičková, Lucie Vicherková  anglicky KZ 2 2P+0C L
22X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
21X31 Projekt 1 Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Slobodan Stojić, Peter Vittek  česky Z 2 0P+1C L
20X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
18X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
17X31 Projekt 1 Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, David Juřík, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky Z 2 0P+1C L
16X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
15X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
14X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
12X31 Projekt 1 Martin Höfler, Dagmar Kočárková  česky Z 2 0P+1C L
11X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
11X31D Projekt 1 DOS   česky Z 2 0P+2C L
22X31D Projekt 1 DOS Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Kohout, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Zdeněk Svatý, Pavel Vrtal  česky Z 2 0P+2C L
21X31D Projekt 1 DOS   česky Z 2 0P+2C L
20X31D Projekt 1 DOS   česky Z 2 0P+2C L
18X31D Projekt 1 DOS   česky Z 2 0P+2C L
17X31D Projekt 1 DOS Martin Chýle, Michal Drábek, Zdeněk Michl  česky Z 2 0P+2C L
16X31D Projekt 1 DOS Michal Cenkner, Josef Mík  česky Z 2 0P+2C L
15X31D Projekt 1 DOS   česky Z 2 0P+2C L
14X31D Projekt 1 DOS   česky Z 2 0P+2C L
12X31D Projekt 1 DOS Vojtěch Benedikt, Petr Chmela, Roman Dostál, Aneta Dostálová, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, David Hudec, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Gabriela Sidorinová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán  česky Z 2 0P+2C L
11X31S Projekt 1 ITS   česky Z 2 0P+1C L
22X31S Projekt 1 ITS   česky Z 2 0P+1C L
21X31S Projekt 1 ITS   česky Z 2 0P+1C L
20X31S Projekt 1 ITS Jiří Brož, Vladimír Faltus, Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička  česky Z 2 0P+1C L
18X31S Projekt 1 ITS   česky Z 2 0P+1C L
17X31S Projekt 1 ITS   česky Z 2 0P+1C L
16X31S Projekt 1 ITS Milan Sliacky  česky Z 2 0P+1C L
15X31S Projekt 1 ITS   česky Z 2 0P+1C L
14X31S Projekt 1 ITS Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Mária Jánešová, Jana Kaliková, Jan Krčál  česky Z 2 0P+1C L
12X31S Projekt 1 ITS   česky Z 2 0P+1C L
11X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
22X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
20X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
21X31L Projekt 1 LED Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek  česky Z 2 0P+1C L
17X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
14X31L Projekt 1 LED Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Mária Jánešová, Jana Kaliková, Jan Krčál  česky Z 2 0P+1C L
18X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
16X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
15X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
12X31L Projekt 1 LED   česky Z 2 0P+1C L
11X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
22X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
20X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
21X31U Projekt 1 TUL Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Slobodan Stojić  česky Z 1 0P+1C L
17X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
14X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
18X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
16X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
15X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
12X31U Projekt 1 TUL   česky Z 1 0P+1C L
22X32 Projekt 2   česky Z 2 0P+2C Z
21X32 Projekt 2 Eva Endrizalová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek  česky Z 2 0P+2C Z
20X32 Projekt 2   česky Z 2 0P+2C Z
18X32 Projekt 2   česky Z 2 0P+2C Z
17X32 Projekt 2 Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Eliška Glaserová, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, Karel Ječmen, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra  česky Z 2 0P+2C Z
16X32 Projekt 2 Petr Bouchner, Tereza Kunclová  česky Z 2 0P+2C Z
15X32 Projekt 2   česky Z 2 0P+2C Z
14X32 Projekt 2 Jana Kaliková, Jan Krčál  česky Z 2 0P+2C Z
12X32 Projekt 2   česky Z 2 0P+2C Z
11X32 Projekt 2   česky Z 2 0P+2C Z
22X32D Projekt 2 DOS Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Kohout, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Pavel Vrtal  česky Z 2 0P+3C Z
20X32D Projekt 2 DOS Pavel Hrubeš, Jiří Růžička, Milan Sliacky  česky Z 2 0P+3C Z
21X32D Projekt 2 DOS   česky Z 2 0P+3C Z
17X32D Projekt 2 DOS   česky Z 2 0P+3C Z
14X32D Projekt 2 DOS   česky Z 2 0P+3C Z
18X32D Projekt 2 DOS Tomáš Fíla, Daniel Kytýř  česky Z 2 0P+3C Z
16X32D Projekt 2 DOS Michal Cenkner, Josef Mík  česky Z 2 0P+3C Z
15X32D Projekt 2 DOS   česky Z 2 0P+3C Z
12X32D Projekt 2 DOS Vojtěch Benedikt, Petr Chmela, Roman Dostál, Aneta Dostálová, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, David Hudec, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Nikol Richterová, Gabriela Sidorinová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán, Iva Šturmová  česky Z 2 0P+3C Z
11X32D Projekt 2 DOS   česky Z 2 0P+3C Z
11X32S Projekt 2 ITS   česky Z 2 0P+1C Z
22X32S Projekt 2 ITS   česky Z 2 0P+1C Z
20X32S Projekt 2 ITS Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička, Milan Sliacky  česky Z 2 0P+1C Z
21X32S Projekt 2 ITS   česky Z 2 0P+1C Z
17X32S Projekt 2 ITS   česky Z 2 0P+1C Z
14X32S Projekt 2 ITS Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z 2 0P+1C Z
18X32S Projekt 2 ITS   česky Z 2 0P+1C Z
16X32S Projekt 2 ITS Michal Cenkner, Tereza Kunclová, Josef Mík, Milan Sliacky  česky Z 2 0P+1C Z
15X32S Projekt 2 ITS   česky Z 2 0P+1C Z
12X32S Projekt 2 ITS   česky Z 2 0P+1C Z
11X32L Projekt 2 LED Magdalena Hykšová, Jana Kuklová, Michal Matowicki  česky Z 2 0P+1C Z
22X32L Projekt 2 LED Michal Frydrýn, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0P+1C Z
21X32L Projekt 2 LED Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek, Ondřej Vítovec  česky Z 2 0P+1C Z
20X32L Projekt 2 LED   česky Z 2 0P+1C Z
18X32L Projekt 2 LED   česky Z 2 0P+1C Z
17X32L Projekt 2 LED   česky Z 2 0P+1C Z
16X32L Projekt 2 LED   česky Z 2 0P+1C Z
15X32L Projekt 2 LED   česky Z 2 0P+1C Z
14X32L Projekt 2 LED   česky Z 2 0P+1C Z
12X32L Projekt 2 LED   česky Z 2 0P+1C Z
22X33 Projekt 3   česky Z 2 0P+1C L
21X33 Projekt 3 Lenka Hanáková, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Stanislav Kušmírek, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Slobodan Stojić, Daniel Urban, Viktor Valenta, Marek Šudoma  česky Z 2 0P+1C L
20X33 Projekt 3   česky Z 2 0P+1C L
18X33 Projekt 3 Tomáš Fíla  česky Z 2 0P+1C L
17X33 Projekt 3 Václav Baroch, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Rudolf Franz Heidu, Tomáš Horák, Andrea Hrníčková, Vít Janoš, David Juřík, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky Z 2 0P+1C L
16X33 Projekt 3   česky Z 2 0P+1C L
15X33 Projekt 3   česky Z 2 0P+1C L
14X33 Projekt 3 Jana Kaliková, Jan Krčál  česky Z 2 0P+1C L
12X33 Projekt 3 Martin Höfler, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Tomáš Padělek  česky Z 2 0P+1C L
11X33 Projekt 3   česky Z 2 0P+1C L
22X33D Projekt 3 DOS Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Kohout, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Zdeněk Svatý, Pavel Vrtal  česky Z 4 0P+4C L
21X33D Projekt 3 DOS   česky Z 4 0P+4C L
20X33D Projekt 3 DOS Pavel Hrubeš, Milan Sliacky  česky Z 4 0P+4C L
18X33D Projekt 3 DOS   česky Z 4 0P+4C L
17X33D Projekt 3 DOS   česky Z 4 0P+4C L
16X33D Projekt 3 DOS Michal Cenkner, Josef Mík  česky Z 4 0P+4C L
15X33D Projekt 3 DOS   česky Z 4 0P+4C L
14X33D Projekt 3 DOS   česky Z 4 0P+4C L
12X33D Projekt 3 DOS Vojtěch Benedikt, Petr Chmela, Roman Dostál, Aneta Dostálová, Josef Filip, Daniela Götzová, Tomáš Honc, David Hudec, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Ivo Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Gabriela Sidorinová, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Polina Zayats, Zuzana Čarská, Matěj Šilhán  česky Z 4 0P+4C L
11X33D Projekt 3 DOS   česky Z 4 0P+4C L
11X33S Projekt 3 ITS   česky Z 2 0P+2C L
22X33S Projekt 3 ITS   česky Z 2 0P+2C L
21X33S Projekt 3 ITS   česky Z 2 0P+2C L
20X33S Projekt 3 ITS Patrik Horažďovský, Kristýna Navrátilová  česky Z 2 0P+2C L
18X33S Projekt 3 ITS   česky Z 2 0P+2C L
17X33S Projekt 3 ITS   česky Z 2 0P+2C L
16X33S Projekt 3 ITS Michal Cenkner, Josef Mík, Milan Sliacky  česky Z 2 0P+2C L
15X33S Projekt 3 ITS   česky Z 2 0P+2C L
14X33S Projekt 3 ITS Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z 2 0P+2C L
12X33S Projekt 3 ITS   česky Z 2 0P+2C L
11X33L Projekt 3 LED Magdalena Hykšová, Jana Kuklová, Michal Matowicki  česky Z 2 0P+3C L
22X33L Projekt 3 LED Michal Frydrýn, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0P+3C L
21X33L Projekt 3 LED Kateřina Grötschelová, Sébastien Lán, Terézia Pilmannová, Lukáš Popek, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Michal Černý  česky Z 2 0P+3C L
20X33L Projekt 3 LED   česky Z 2 0P+3C L
18X33L Projekt 3 LED   česky Z 2 0P+3C L
17X33L Projekt 3 LED   česky Z 2 0P+3C L
16X33L Projekt 3 LED   česky Z 2 0P+3C L
15X33L Projekt 3 LED   česky Z 2 0P+3C L
14X33L Projekt 3 LED   česky Z 2 0P+3C L
12X33L Projekt 3 LED   česky Z 2 0P+3C L
12Y1C1 Projektování komunikací v Civil 3D I Tomáš Honc  česky KZ 2 2P+0C L
12Y1C2 Projektování komunikací v Civil 3D II Tomáš Honc  česky KZ 2 2P+0C Z
12PPOK Projektování pozemních komunikací Jan Gallia, Josef Kocourek, Petr Kumpošt, Tomáš Padělek, Polina Zayats, Petr Červenka, Petr Šatra  česky KZ 3 1P+2C+10B Z
21PDLE Provoz a design letišť Petr Líkař  česky KZ 3 1P+1C Z
12PRMK Provoz a projektování místních komunikací Josef Kocourek, Petr Kumpošt, Tomáš Padělek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
12PPMK Provoz a projektování místních komunikací Josef Kocourek, Petr Kumpošt, Tomáš Padělek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
21PLDC Provoz leteckého dopravce Miloš Strouhal  česky Z,ZK 5 3P+2C+16B Z
21PLET Provoz letiště Petr Had, Sébastien Lán, Slobodan Stojić, Jiří Volt  česky Z,ZK 5 2P+2C+12B L
21PPY1 Provozní postupy 1 Ladislav Capoušek  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
21PPY2 Provozní postupy 2 Ladislav Capoušek  česky ZK 4 3P+0C L
21PKYL Provozní prvky letectví   česky ZK 3 3P+0C L
12PUSS Provozní uspořádání stanic Martin Jacura  česky KZ 3 2P+0C L
18PZP Pružnost a pevnost Tomáš Doktor, Radim Dvořák, Jan Falta, Tomáš Fíla, Ondřej Jiroušek, Josef Jíra, Petr Koudelka, Nela Krčmářová, Daniel Kytýř, Jan Vyčichl, Petr Zlámal, Jitka Řezníčková, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
14PD Práce s daty Miroslav Vaniš, Martin Šrotýř  Z,ZK 6 2P+4C L
21Y2PP Právo a provoz v letecké dopravě Radoslav Zozuľák  česky KZ 2 2P+0C+8B L
12Y1PC Pěší a cyklistická doprava Denis Liutov  česky KZ 2 2P+0C L
17PPC Přepravní procesy Roman Štěrba  česky ZK 3 2P+0C Z
16KSD-E Quality and reliability in area of transportation means and systems David Lehet, Jaroslav Machan  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
21RDN Radionavigace Milan Kameník  česky Z,ZK 3 3P+1C Z
21RDN-E Radionavigation Jan Žižka  anglicky Z,ZK 3 3P+1C Z
12Y2RD Realizace dopravních staveb Tomáš Honc, Martin Höfler, Dagmar Kočárková  česky KZ 2 2P+0C L
21BILD-E Safety Engineering in Aviation Andrej Lališ  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
20BITS-E Safety and reliability of ITS Systems Vladimír Faltus, Tomáš Tichý  anglicky KZ 3 2P+1C L
11SEMO-E Seminar of Electromagnetic Field and Optics Antonio Cammarata, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  anglicky Z 0 0P+2C L
11SCFZ-E Seminar of Physics Antonio Cammarata, Jana Kuklová, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  anglicky Z 0 0P+2C Z
11SEMO Seminární cvičení z elektromagnetismu a optiky Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0P+2C L
11SCFZ Seminární cvičení z fyziky Oldřich Hykš, Jana Kuklová, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0P+2C Z
21XNL1 Seminář k DP1 Marta Urbanová  česky Z 2 0P+1C+4B Z
21XNL2 Seminář k DP2 Lenka Hanáková, Vladimír Socha, Marta Urbanová  česky Z 2 0P+2C+6B L
21SBP Seminář k bakalářské práci Lenka Hanáková, Marta Urbanová  česky Z 1 0P+1C Z
21SBL1 Seminář k bakalářské práci 1 Lenka Hanáková, Marta Urbanová  česky Z 1 1P+0C L
21SBU1 Seminář k bakalářské práci 1 Lenka Hanáková, Marta Urbanová  česky Z 1 1P+0C L
21SBL2 Seminář k bakalářské práci 2 Lenka Hanáková, Marta Urbanová  česky Z 1 1P+0C Z
21SBL3 Seminář k bakalářské práci 3 Lenka Hanáková, Marta Urbanová  česky Z 1 1P+0C L
21XN4K Seminář k diplomové práci Eva Endrizalová, Natalia Guskova, Petr Had, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Andrej Lališ, Petr Lukeš, Sébastien Lán, Tomáš Malich, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Slobodan Stojić, Tereza Topková, Peter Vittek, Markéta Šedivá Kafková, Marek Šudoma  česky Z 8 8B L
21SLD Seminář z letecké dopravy Vladimír Plos  česky Z 0 0P+2C L
18SPP Seminář z pružnosti a pevnosti Jan Vyčichl  česky Z 0 0P+2C Z
18STD Seminář z technické dokumentace Jitka Řezníčková  česky Z 0 0P+2C Z
18SS Seminář ze statiky Jan Vyčichl  česky Z 0 0P+2C L
12SDK Silnice, dálnice a křižovatky Jan Gallia, Daniela Götzová, Josef Kocourek, Petr Kumpošt, Tomáš Padělek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
16SHMI Simulace a HMI Michal Cenkner, Tereza Kunclová, Stanislav Novotný  Z,ZK 3 2P+1C L
16STK Simulace a testování konstrukcí a systémů vozidel Petr Bouchner, Michal Cenkner, Josef Svoboda  česky ZK 3 2P+0C Z
16SHMI-E Simulation and HMI Petr Bouchner, Michal Cenkner, Tereza Kunclová, Stanislav Novotný  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
21Y1SI Simulátor ATC Terézia Pilmannová  česky KZ 2 2P+0C L
11SMCD-E Smart Cities Design Roman Dostál, Jana Kuklová, Michal Matowicki, Ondřej Přibyl, Jakub Veselka  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
17SCF-E Smart Cities Fundamentals Tomáš Horák, Miroslav Svítek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
14TSC-E Smart City Technologies Patrik Horažďovský, Zdeněk Lokaj  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
11SM Smart Mobility Michal Matowicki, Ondřej Přibyl, Miroslav Svítek  Z,ZK
17SU-E Smart Urbanism Jakub Vorel  anglicky Z,ZK 6 2P+3C L
20SSR Solutions of Smart and Resiliance Cities Tomáš Horák, Miroslav Svítek  ZK
18STC Speciální materiály a technologie Jaroslav Valach  KZ 2 2P+0C Z
21SIFR Spojení IFR Milan Kameník  česky Z 2 1P+1C L
21VFRC Spojení VFR Milan Kameník  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
21SVFR Spojení VFR Milan Kameník  česky Z 4 2P+1C Z
18Y2SD Spolehlivost a diagnostika, experimentální metody Daniel Kytýř  česky KZ 2 2P+0C Z
21SPOL Spolehlivost letadlové techniky Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Andrej Lališ, Oldřich Štumbauer  česky Z,ZK 4 2P+1C+12B L
12Y1SU Správa a údržba pozemních komunikací Dagmar Kočárková, Otakar Vacín  česky KZ 2 2P+0C L
18SAT Statika Tomáš Doktor, Jan Falta, Nela Krčmářová, Daniel Kytýř, Jan Vyčichl, Jitka Řezníčková, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B L
11STAT-E Statistics Ivan Nagy, Tetiana Reznychenko, Evženie Uglickich  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
11STAT Statistika Natálie Blahitka, Michal Matowicki, Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Pavel Provinský, Evženie Uglickich  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B L
11STS Stochastické systémy Natálie Blahitka, Michal Matowicki, Pavla Pecherková, Evženie Uglickich, Šárka Voráčová  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B Z
11SSF Středoškolská fyzika Zuzana Malá  česky Z 0 0P+2C L
17SCL Sustainable Cities and City Logistics Tomáš Horák, Karel Maier  Z,ZK
17SCAR-E Sustainable Cities and Regions Tomáš Horák, Karel Maier, Petr Štěpánek  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
20SYIN-E System Engineering Zuzana Bělinová  anglicky Z,ZK 6 4P+2C Z
20SYSA Systémová analýza Viktor Beneš, Petr Bureš, Zuzana Bělinová, Eva Hajčiarová, Patrik Horažďovský, Kristýna Navrátilová, Zuzana Purkrábková, Jiří Růžička, Milan Sliacky  česky Z,ZK 5 2P+2C+14B L
20SYIN Systémové inženýrství Zuzana Bělinová, Jiří Růžička, Veronika Vlčková  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
21SYMS Systémové myšlení Jakub Kraus  česky ZK 3 2P+0C+8B L
17Y1SK Systémy městské a regionální kolejové dopravy Jiří Pospíšil  česky KZ 2 2P+0C L
16SVIR Systémy vozidel a interakce s řidičem Petr Bouchner, Stanislav Novotný  česky Z,ZK 7 3P+3C L
17Y2SJ Síťová tvorba jízdních řádů na železnici Vít Janoš  česky KZ 2 2P+0C L
18TED Technická dokumentace Vít Malinovský, Jitka Řezníčková  česky KZ 2 1P+1C+8B Z
15Y2TS Technik v současné společnosti Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
21TML1 Technologie a materiály v letectví 1 Václav Rada, Jaroslav Valach, Jitka Řezníčková  česky KZ 3 2P+1C Z
17TEDL Technologie dopravy a logistika Martin Chýle, Michal Drábek, Vít Janoš, David Juřík, Zdeněk Michl, Rudolf Vávra  česky KZ 3 2P+1C L
17TSI Technologie silniční dopravy Michal Drábek  česky KZ 2 2P+0C+8B Z
17TVD Technologie veřejné dopravy Vít Janoš, David Juřík, Zdeněk Michl, Jiří Pospíšil  česky Z,ZK 5 2P+2C+18B Z
17TZND Technologie železniční dopravy Martin Chýle, Vít Janoš, Zdeněk Michl, Rudolf Vávra  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
17TSC-E Technologies for Smart Cities Tomáš Horák, Miroslav Svítek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
14TEL Telekomunikace Radek Holý, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky KZ 3 2P+1C+10B L
14TAMS Telekomunikace a místní sítě Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
20TSJ-E Telematic systems and their design Petr Bureš, Ondřej Přibyl  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
20TSJ Telematické systémy a jejich návrh Pavel Hrubeš, Martin Langr  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
20TVHD-E Telematics in Public Transport Milan Sliacky  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
20TVHD Telematika ve VHD Milan Sliacky  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
18TEAM Teoretická a aplikovaná mechanika Radim Dvořák, Ondřej Jiroušek  česky Z,ZK 4 2P+1C L
12TDP Teorie dopravního proudu Vladimír Faltus  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
11Y1TG Teorie grafů Lucie Kárná  česky KZ 2 2P+0C L
17TGA Teorie grafů a její aplikace v dopravě Andrea Hrníčková, Denisa Mocková, Alena Rybičková, Dušan Teichmann  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B Z
11TER Teorie her a optimální rozhodování Magdalena Hykšová  česky ZK 2 2P+0C+8B Z
11THRO Teorie hromadné obsluhy Šárka Voráčová  česky ZK 2 2P+0C+8B L
18TIK Teorie inženýrských konstrukcí Ondřej Jiroušek, Petr Koudelka, Petr Zlámal  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
12TKVP Teorie konstrukcí vozovek pozemních komunikací Gabriela Sidorinová, Otakar Vacín  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
21TVFR Teorie pro výcvik VFR Ladislav Capoušek  česky Z,ZK 8 4P+4C Z
21VFRT Teorie pro výcvik VFR Ladislav Capoušek  česky Z,ZK 6 4P+4C Z
12TEAP Teorie provozu na pozemních komunikacích Vladimír Faltus, David Hudec, Petr Richter, Zuzana Čarská  česky Z,ZK 7 3P+2C Z
17TZOR Teorie zásob, obnovy a rozvrhy Karel Ječmen, Dušan Teichmann  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
21TVFR-E Theory for VFR Training Filip Bartůněk  anglicky Z,ZK 8 4P+4C Z
21VFRT-E Theory for VFR Training Filip Bartůněk, Jakub Kraus  anglicky Z,ZK 6 4P+4C Z
21XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
17XN1C-E Thesis 1 Tomáš Horák, Miroslav Svítek  anglicky Z 4 0P+4C Z
14XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
18XN1C-E Thesis 1 Afdhal Afdhal  anglicky Z 4 0P+4C Z
16XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
15XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
12XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
11XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
22XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
20XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
11XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
22XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
20XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
21XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
17XN2C-E Thesis 2 Tomáš Horák, Miroslav Svítek  anglicky Z 4 0P+4C L
14XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
18XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
16XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
15XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
12XN2C-E Thesis 2   anglicky Z 4 0P+4C L
12TDP-E Traffic Flow Theory Vladimír Faltus  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
14TMS Traffic Microsimulation Jan Krčál  Z
11XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
22XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
21XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
20XPXS-E Training course for study programme IS Jiří Růžička  anglicky Z 4 0P+4C L
18XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
17XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
16XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
15XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
14XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
12XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
21TUM1 Turbínový motor 1 Daniel Hanus, Jakub Kraus, Ondřej Vítovec  česky KZ 7 3P+3C Z
21TUM2 Turbínový motor 2 Daniel Hanus, Tomáš Hejna, Kateřina Stuchlíková  česky Z,ZK 7 3P+3C L
12UMUP Udržitelná mobilita a územní plánování Dagmar Kočárková, Václav Novotný, Iva Šturmová  česky Z,ZK 5 2P+2C L
21Y1BS-E Unmanned aircraft systems 1 Jakub Kraus, Tomáš Tlučhoř, Michal Černý  anglicky KZ 2 2P+0C L
21SVFR-E VFR Communication Milan Kameník  anglicky Z 4 2P+1C Z
21VFRC-E VFR Communication Milan Kameník  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
16DITS-E Vehicles within ITS David Lehet, Jaroslav Machan  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
12Y1VR Veřejná doprava v sídlech a regionech Vladimír Pušman  česky KZ 2 2P+0C Z
12VERD Veřejná doprava v sídlech a regionech Vladimír Pušman  česky Z 3 2P+0C Z
12VHD Veřejná hromadná doprava Petr Chmela, Martin Jareš, Jan Kruntorád  česky Z,ZK 5 3P+2C L
21V Vrtule Martin Novák  česky Z,ZK 6 3P+2C L
12VRZ Vysokorychlostní železniční doprava Lukáš Týfa  česky KZ 3 2P+0C Z
21VL Výkonnost letadel Denisa Svobodová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
21HAV-E Weight and Balance of Aircraft Anna Polánecká, Denisa Svobodová  anglicky Z,ZK 3 2P+2C L
21ZT Zabezpečovací letecká technika Vladimír Machula, Stanislav Pleninger  česky ZK 2 2P+0C Z,L
21ZLS Zabezpečovací letecké systémy Vladimír Machula  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
12Y2ZK Zklidňování dopravy Zuzana Čarská  česky KZ 2 2P+0C Z
16Y1ZL Zkoušení, legislativa a konstrukce dopravních prostředků Josef Mík, Zuzana Radová  česky KZ 2 2P+0C Z
14ZDA Zpracování dat Miroslav Vaniš, Martin Šrotýř  česky Z 3 0P+2C L
14ZDAL Zpracování dat v letecké dopravě Martin Šrotýř  česky KZ 2 0P+2C Z
12ZAR Základy architektonického plánování Karel Hájek  česky Z 3 2P+0C+8B L
12ZYDI Základy dopravního inženýrství Daniela Götzová, Markéta Jirmanová, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Vojtěch Novotný, Zuzana Čarská, Iva Šturmová  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
14ZLEN Základy elektroniky Vít Fábera, Tomáš Musil  česky KZ 3 2P+1C Z
21ZLEN Základy elektroniky Vít Fábera  česky KZ 6 2P+2C Z
20ZEKT Základy elektrotechniky Daniel Beránek, Jindřich Sadil  česky Z,ZK 4 2P+1C L
14ZEL1 Základy elektrotechniky 1 Vít Fábera, Tomáš Musil  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
21ZEL1 Základy elektrotechniky 1 Vít Fábera  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
14ZEL2 Základy elektrotechniky 2 Daniel Beránek, Vít Fábera, Tomáš Musil  česky Z,ZK 4 2P+2C L
21ZEL2 Základy elektrotechniky 2 Vít Fábera  česky Z,ZK 4 2P+2C L
21ZALD Základy letecké dopravy Jakub Hospodka, Peter Olexa, Jan Slezáček, Tomáš Tlučhoř, Jakub Trýb, Jiří Volt  česky KZ 2 0P+2C+8B L
21ZLKS Základy leteckých konstrukcí a systémů Pavol Hajla, Kateřina Stuchlíková  česky KZ 4 2P+2C Z
21ZKL1 Základy letu 1 Marek Veselý, Přemysl Vávra  česky ZK 3 2P+1C L
21ZYT1 Základy letu 1 Vladimír Socha, Marek Veselý, Přemysl Vávra  česky Z,ZK 3 2P+1C L
21ZKL2 Základy letu 2 Marek Veselý, Přemysl Vávra  česky ZK 3 2P+1C Z
21ZYT2 Základy letu 2 Marek Veselý, Přemysl Vávra  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
21ZYL2 Základy letu 2 Marek Veselý, Přemysl Vávra  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
11Y1ZM Základy práce v programovém systému MATLAB Šárka Voráčová  česky KZ 2 2P+0C L
12Y1ZU Základy urbanismu Karel Hájek  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y1ZV Západ a Východ: Cesta ke studené válce Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
16UDOP Úvod do dopravních prostředků Petr Bouchner, Zuzana Radová  česky Z 2 2P+0C+8B Z
20UITS Úvod do inteligentních dopravních systémů Viktor Beneš, Vladimír Faltus, Eva Hajčiarová, Patrik Horažďovský, Pavel Hrubeš, Martin Langr, Kristýna Navrátilová, Jiří Růžička  česky Z,ZK 7 3P+2C+20B Z
18Y1UK Úvod do kolejových vozidel Josef Kolář, Josef Kolář, Jitka Řezníčková  česky KZ 2 2P+0C L
21UPUL Úvod do postupů údržby letadel Pavel Hovorka, Kateřina Stuchlíková  česky Z 3 3P+0C Z
16Y1RE Řídící a elektronické systémy vozidel Josef Mík, Přemysl Toman  česky KZ 2 2P+0C Z
17RKOP Řízení komerčních projektů v dopravě Alexandra Dvořáčková, Petra Skolilová  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B L
21RELP Řízení letového provozu Terézia Pilmannová, Miloš Strouhal  česky Z,ZK 4 3P+1C L
21RIBZ Řízení provozní bezpečnosti Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova  česky KZ 2 2P+0C L
20RISI Řízení silniční dopravy Vladimír Faltus, Martin Langr, Jiří Růžička, Tomáš Tichý  česky Z,ZK 7 3P+3C L
17RVIP Řízení veřejných investičních projektů v dopravě Alexandra Dvořáčková, Olga Mertlová, Daniel Pilát  česky Z,ZK 5 2P+2C+14B Z
20RIZE Řízení železniční dopravy Dušan Kamenický, Petr Koutecký, Martin Leso, Jindřich Sadil  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
22SELN Šetření leteckých nehod Michal Frydrýn, Karel Mündel  česky ZK 2 2P+0C Z
12ZELP Železniční provoz Martin Jacura, Tomáš Javořík  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
12ZPV Železniční provoz Martin Jacura, Jan Kruntorád  česky Z,ZK 4 2P+1C+12B Z
12ZSUZ Železniční stanice a uzly Martin Jacura, Tomáš Javořík, Ondřej Trešl  česky Z,ZK 3 2P+1C L
12ZTS Železniční tratě a stanice Martin Jacura, Tomáš Javořík, Jiří Krejčí, Jan Kruntorád, Pavel Purkart, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Jiří Čížek, Petr Šatra  česky Z,ZK 4 2P+2C+10B L
Platnost dat k 23. 6. 2024
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese https://bilakniha.cvut.cz/cs/f6-predmety.html