Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2021/2022

Všechny předměty Fakulta dopravní

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
23AKU-E Acoustics in Transportation Petr Honzík  anglicky KZ 4 2P+1C L
21Y1AM Aeronautical Information Management (AIM) Radek Hodač, Jakub Kraus, Peter Olexa  česky KZ 2 2P+0C Z
21LTP1-E Air Law 1 Radoslav Zozuľák  anglicky KZ 3 3P+0C L
21AITM Air Traffic Management Terézia Pilmannová, Miloš Strouhal  česky KZ 4 3P+2C+14B L
21LDA1-E Aircraft 1 Max Chopart, Jakub Hospodka  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
21VL-E Aircraft Performance Anna Polánecká  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
14ASD Algoritmizace a datové struktury Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Petr Hnyk, Michal Jeřábek, Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Kirill Smirnov  česky KZ 3 0P+2C+8B Z
20AIMI Aplikace ITS v městském inženýrství Tomáš Tichý  Z,ZK 6 3P+3C Z
17AMAN Aplikace marketingových nástrojů v dopravě Petra Skolilová  česky KZ 3 2P+0C Z
12APE Aplikovaná ekologie Kristýna Neubergová  česky Z 3 2P+0C Z
20Y1AE Aplikovaná elektronika Vít Fábera, Tomáš Musil  česky KZ 2 2P+0C Z
20APLT Aplikovaná telematika Patrik Horažďovský, Martin Langr, Jiří Růžička  česky Z,ZK 7 4P+3C L
22AMMD Aplikované měřicí metody v dopravě Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt, Zdeněk Svatý  česky KZ 4 1P+3C L
20AIMI-E Application of ITS in Urban Engineering Tomáš Tichý  anglicky Z,ZK 6 3P+3C Z
14AM Automatizace a měření Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Jan Zelenka  česky Z,ZK 6 3P+3C L
21LCA2-E Aviation English 2 Andrej Lališ, Slobodan Stojić  anglicky Z,ZK 2 0P+2C L
18BME Bezkontaktní měření v experimentální mechanice   ZK
21Y1BC Bezpečnost a ochrana civilního letectví Andrej Lališ, Vladimír Plos, Slobodan Stojić, Markéta Šedivá Kafková  česky KZ 2 2P+0C L
20BITS Bezpečnost a spolehlivost ITS systémů Tomáš Tichý  KZ 3 2P+1C L
15Y1BO Bezpečnost práce a ochrana zdraví Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
21BLED Bezpečnost v letecké dopravě Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Jakub Kraus, Andrej Lališ  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B Z
12BA Bezpečnostní audit v dopravě Josef Kocourek, Tomáš Padělek  KZ 2 2P+0C Z
12BED Bezpečnostní audit v dopravě Karel Kocián, Josef Kocourek, Aneta Matysková, Karolína Moudrá  česky Z,ZK 4 2P+1C L
21Y1BS Bezpilotní systémy 1 Šárka Hulínská, Adam Kleczatský, Jakub Kraus  česky KZ 2 2P+0C L
21Y2BS Bezpilotní systémy 2 Šárka Hulínská, Adam Kleczatský, Jakub Kraus  česky KZ 2 2P+0C+8B L
14BIG Big Data Jana Kaliková, Jan Krčál  česky KZ 2 0P+2C+8B L
14CITS-E C-ITS Systems Zdeněk Lokaj, Michal Mlada, Jindřich Sadil, Miroslav Vaniš, Tomáš Zelinka  anglicky Z,ZK 6 3P+3C L
14CITS C-ITS Systémy Zdeněk Lokaj, Michal Mlada, Jindřich Sadil, Miroslav Vaniš, Tomáš Zelinka  Z,ZK 6 3P+3C L
21CNSY CNS systémy Jakub Kraus, Petr Lukeš, Stanislav Pleninger  česky Z,ZK 4 3P+1C+16B Z
21Y2CR CRM Ladislav Capoušek  česky KZ 2 2P+0C L
21W2CR CRM Ladislav Capoušek  česky KZ 3 8B L
11CAL1-E Calculus 1 Magdalena Hykšová, Ondřej Navrátil, Tomáš Třasák  anglicky Z,ZK 7 2P+4C+22B Z
11CAL1 Calculus 1 Magdalena Hykšová, Bohumil Kovář, Ondřej Navrátil, Tomáš Třasák, Olga Vraštilová  česky Z,ZK 7 2P+4C+22B Z
11CAL2-E Calculus 2 Oldřich Hykš, Magdalena Hykšová, Ondřej Navrátil, Tomáš Třasák, Olga Vraštilová  anglicky Z,ZK 5 2P+3C+20B L
11CAL2 Calculus 2 Oldřich Hykš, Magdalena Hykšová, Ondřej Navrátil, Tomáš Třasák, Olga Vraštilová  česky Z,ZK 5 2P+3C+20B L
15JZ1A Cizí jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 3 0P+4C+10B
15JZ2A Cizí jazyk - angličtina 2 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B
15JZ3F Cizí jazyk - francouzština 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4F Cizí jazyk - francouzština 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3I Cizí jazyk - italština 3 Irena Veselková  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4I Cizí jazyk - italština 4   česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3N Cizí jazyk - němčina 3 Jan Feit, Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4N Cizí jazyk - němčina 4 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3R Cizí jazyk - ruština 3 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4R Cizí jazyk - ruština 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
15JZ3S Cizí jazyk - španělština 3 Jan Feit, Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 3 0P+4C+10B Z
15JZ4S Cizí jazyk - španělština 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z,ZK 3 0P+4C+10B L
14PPRP-E Computer Aided Project Management Marek Kalika  anglicky KZ 2 0P+2C L
20PRZP-E Computer aided railway traffic control Dušan Kamenický, Martin Leso  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
21CON Cvičení z obecné navigace Milan Kameník, Denisa Svobodová  česky KZ 2 0P+2C L
14CISC-E Cyber Infrastructure for Smart Cities Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
15JCZ1-E Czech Language for Foreign Students 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JCZ2-E Czech Language for Foreign Students 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C L
14PD-E Data processing Michal Jeřábek, Miroslav Vaniš, Martin Šrotýř  anglicky Z,ZK 6 2P+4C L
14DATS Databázové systémy Jana Kaliková, Jan Krčál, Alena Plašilová, Jan Procházka  česky KZ 2 1P+1C+10B Z
14DMG Datamining Radek Holý  česky KZ 2 0P+2C+10B Z
21DKL Datová komunikace v letectví Petr Lukeš, Vladimír Machula, Stanislav Pleninger, Jakub Steiner  česky KZ 3 2P+1C L
14DPK Digitální podpora projektování pozemních komunikací Drahomír Schmidt  česky Z 0 0P+2C Z
14DZT Digitální podpora projektování železničních tratí Martin Brumovský  česky Z 0 0P+2C L
23XNDP Diplomová práce   česky KZ 18 0P+20C+70B L
22XNDP Diplomová práce Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky KZ 18 0P+20C+70B L
21XNDP Diplomová práce Ladislav Capoušek, Natalia Guskova, Ota Hajzler, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Adam Kleczatský, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Martin Kála, Andrej Lališ, Petr Lukeš, Sébastien Lán, Petr Líkař, Tomáš Malich, Roman Matyáš, Peter Olexa, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Slobodan Stojić, Viktor Valenta, Peter Vittek  česky KZ 18 0P+20C+70B L
20XNDP Diplomová práce Petr Bureš  česky KZ 18 0P+20C+70B L
18XNDP Diplomová práce   česky KZ 18 0P+20C+70B L
17XNDP Diplomová práce Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky KZ 18 0P+20C+70B L
16XNDP Diplomová práce   česky KZ 18 0P+20C+70B L
15XNDP Diplomová práce Petr Musil  česky KZ 18 0P+20C+70B L
14XNDP Diplomová práce Ota Hajzler  česky KZ 18 0P+20C+70B L
12XNDP Diplomová práce Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Denis Liutov, Aneta Matysková, Kristýna Neubergová, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Jan Ondráček, Tomáš Padělek, Andreas Papadopulos, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  česky KZ 18 0P+20C+70B L
11XNDP Diplomová práce Jan Přikryl  česky KZ 18 0P+20C+70B L
20XIDP Diplomová práce (pro obor IS) Petr Bureš, Tomáš Tichý  KZ 22 0P+24C L
11XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
23XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
22XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 18 0P+20C L
21XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
20XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Jiří Růžička  česky Z 18 0P+20C L
18XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
17XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
16XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Petr Bouchner, David Lehet, Jaroslav Machan, Josef Mík  česky Z 18 0P+20C L
15XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
14XNDD Diplomová práce pro studijní program DS   česky Z 18 0P+20C L
12XNDD Diplomová práce pro studijní program DS Petr Chmela, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Tomáš Padělek, Ondřej Trešl, David Vodák, Jiří Čarský  česky Z 18 0P+20C L
11XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
23XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
22XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
21XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
20XNDS Diplomová práce pro studijní program IS Martin Leso, Jiří Růžička, Jindřich Sadil, Tomáš Tichý  Z 16 0P+16C L
18XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
17XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
16XNDS Diplomová práce pro studijní program IS Josef Mík  Z 16 0P+16C L
15XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
14XNDS Diplomová práce pro studijní program IS Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 16 0P+16C L
12XNDS Diplomová práce pro studijní program IS   Z 16 0P+16C L
23XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
22XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
21XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
20XNDM Diplomová práce pro studijní program LA Tomáš Horák, Martin Leso  česky Z 18 0P+20C+70B L
18XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
17XNDM Diplomová práce pro studijní program LA Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Rudolf Vávra  česky Z 18 0P+20C+70B L
16XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
15XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
14XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
12XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
11XNDM Diplomová práce pro studijní program LA   česky Z 18 0P+20C+70B L
12DAZP Doprava a životní prostředí Tomáš Javořík  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
17DOCH Dopravní chování Markéta Braun Kohlová, Milan Kříž, Jan Urban  česky KZ 3 3P+0C+10B L
11DOPM Dopravní plánování a modelování Milan Kříž, Ondřej Přibyl  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
16DPO Dopravní prostředky Josef Mík  česky KZ 2 2P+0C+10B L
16DPY Dopravní prostředky Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky KZ 5 2P+2C L
16DITS Dopravní prostředky v ITS Petr Bouchner, David Lehet, Jaroslav Machan  Z,ZK 4 2P+2C Z
23DPSP Dopravní právo a související předpisy Milena Macková  česky Z 1 2P+0C+8B L
12DOPS Dopravní průzkumy a simulace Petr Kumpošt, Petr Richter, Libor Žídek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
15DPLG Dopravní psychologie Jan Feit, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 2 2P+0C+6B Z
16DOTE Dopravní technika Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky Z,ZK 6 3P+3C L
16DYJ Dynamika jízdy vozidla Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
18DKS Dynamika konstrukcí a soustav Tomáš Fíla, Stanislav Hračov, Ondřej Jiroušek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
15Y1DZ Dějiny železniční dopravy Martin Jacura, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
17EDPO Ekonomika dopravního podniku Václav Baroch, Veronika Faifrová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
17ESYS Ekonomika dopravního systému Veronika Faifrová, Rudolf F. Heidu  česky Z,ZK 6 3P+2C+18B L
21ELED Ekonomika letecké dopravy Eva Endrizalová, Peter Vittek  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B L
16ESDP-E Electronic systems in modern vehicles Petr Bouchner, Dmitry Rozhdestvenskiy  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
11ELMO Elektromagnetismus a optika Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 5 2P+2C L
11EMO Elektromagnetismus a optika Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2P+1C L
11EMOP Elektromagnetismus a optika Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2P+2C L
16ESDP Elektronické systémy moderních dopravních prostředků Petr Bouchner, Dmitry Rozhdestvenskiy  Z,ZK 3 2P+1C Z
18Y2EM Elektronová mikroskopie Nela Krčmářová, Daniel Kytýř  česky KZ 2 2P+0C L
20Y1EK Elektrotechnická kvalifikace Jindřich Sadil  KZ 2 2P+0C L
21ERGP Ergonomie v letectví Lenka Hanáková, Stanislav Kušmírek, Vladimír Socha  česky ZK 4 2P+0C Z
21ERGK Ergonomie v letectví Lenka Hanáková, Stanislav Kušmírek, Vladimír Socha  česky Z,ZK 6 18B Z
20HEI-E Evaluation and Economics of ITS Jakub Rajnoch  anglicky KZ 3 2P+1C Z
15Y1EH Evropská integrace v historických souvislostech Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
21EBLP Evropský přístup k bezpečnosti leteckého provozu Andrej Lališ, Vladimír Plos, Slobodan Stojić, Peter Vittek, Markéta Šedivá Kafková  česky Z,ZK 4 2P+2C L
18Y1EM Experimentální metody mechaniky Ján Kopačka, Daniel Kytýř  česky KZ 2 2P+0C Z
17Y2FM Financování městské hromadné dopravy Václav Baroch  česky KZ 2 2P+0C Z
17FEU Financování ze zdrojů EU v dopravě Rudolf F. Heidu, Olga Mertlová  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
21W2FM Finanční management letecké společnosti Radoslav Zozuľák  česky KZ 3 8B L
18Y2MP-E Finite Element Method And Its Application Ondřej Jiroušek  anglicky KZ 2 2P+0C L
21LPX1-E Flight Training 1 Roman Matyáš  anglicky KZ 2 0P+1C L
15JIA1-E Foreign Language - English 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JZ1A-E Foreign Language - English 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  anglicky Z 3 0P+4C+10B L
15JIA2-E Foreign Language - English 2 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JBA2-E Foreign Language - English 2 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  anglicky Z 2 0P+2C L
15JZ2A-E Foreign Language - English 2 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z,ZK 3 0P+4C+10B Z
15JIA3-E Foreign Language - English 3 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIA4-E Foreign Language - English 4 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIF1-E Foreign Language - French 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIF2-E Foreign Language - French 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIF3-E Foreign Language - French 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIF4-E Foreign Language - French 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIN1-E Foreign Language - German 1 Jan Feit, Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIN2-E Foreign Language - German 2 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIN3-E Foreign Language - German 3 Jan Feit, Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIN4-E Foreign Language - German 4 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JBN4-E Foreign Language - German 4 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  anglicky ZK 2 0P+2C L
15JIR1-E Foreign Language - Russian 1 Jan Feit, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIR2-E Foreign Language - Russian 2 Marie Michlová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIR3-E Foreign Language - Russian 3 Jan Feit, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIR4-E Foreign Language - Russian 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JIS1-E Foreign Language - Spanish 1 Jan Feit, Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIS2-E Foreign Language - Spanish 2 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15JBS2-E Foreign Language - Spanish 2 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 2 0P+2C L
15JIS3-E Foreign Language - Spanish 3 Jan Feit, Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C Z
15JIS4-E Foreign Language - Spanish 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  anglicky Z 0 0P+2C L
15Y1FD Francouzské reálie a doprava Eva Rezlerová, Irena Veselková  KZ 2 2P+0C L
14FCL-E Future Cities Laboratory Zdeněk Lokaj, Michal Mlada, Miroslav Vaniš, Martin Šrotýř  anglicky KZ 3 0P+3C L
11FYZ Fyzika Antonio Cammarata, Marek Honců, Tereza Košutová, Zuzana Malá, Kosta Simonovic, Tomáš Vítů, Jindřich Šachl  česky Z,ZK 5 2P+2C+18B Z
18Y2FZ Fyzikální základy vlastností materiálů Jaroslav Valach  česky KZ 2 2P+0C L
21OBN-E General Navigation Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Denisa Svobodová  anglicky ZK 5 4P+0C Z
14GISS Geografické informační systémy Tomáš Janata  česky KZ 2 0P+2C+8B Z
20GINS Geografické, informační, lokalizační a navigační systémy Pavel Hrubeš, František Kekula, Zuzana Purkrábková  Z,ZK 6 3P+3C Z
17GEDS Geografie dopravních systémů Milan Kříž, Miroslav Marada  česky KZ 2 2P+0C+8B L
20GINS-E Geographical, information, localization and navigation systems Pavel Hrubeš, František Kekula, Zuzana Purkrábková  anglicky Z,ZK 6 3P+3C Z
18GAZ Geomechanika a zakládání staveb Taťana Holoušová, Jan Masopust, Jitka Řezníčková  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
11GIE Geometrie Oldřich Hykš, Pavel Provinský, Šárka Voráčová  česky KZ 3 2P+2C+12B Z
11GIE-E Geometry Oldřich Hykš, Pavel Provinský, Šárka Voráčová  anglicky KZ 3 2P+2C+12B Z
15Y1HL Historie civilního letectví Jakub Kraus, Vladimír Plos, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L,Z
15Y1HD Historie městské hromadné dopravy Milan Dont, Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
21HVL Hmotnost a vyvážení letadel Denisa Svobodová  česky Z,ZK 4 2P+1C L
21HAV Hmotnost a vyvážení letadel Denisa Svobodová  česky Z,ZK 3 2P+2C L
20HEI Hodnocení a ekonomika ITS František Kopecký, Jakub Rajnoch  česky KZ 3 2P+1C Z
15Y1HE Hygiena práce a ergonomie v dopravě Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
20ITSR ITS - R Martin Leso  Z,ZK 3 2P+1C L
20ITSR-E ITS - R Martin Leso  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
11MAI-E ITS Mathematical Tools Jan Přikryl  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
14ISYD Informační systémy v dopravě Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál  česky Z,ZK 7 2P+4C Z
12IKD Infrastruktura kolejové dopravy Ondřej Trešl, Lukáš Týfa  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
21PRJ1-E Instrumentation 1 Vladimír Machula, Martin Vecko  anglicky ZK 2 2P+0C L
17IVD Integrace veřejné dopravy Roman Štěrba  česky ZK 4 3P+0C+12B L
12IDOS Integrované dopravní systémy Petr Chmela, Martin Jareš  česky ZK 3 2P+0C Z
15JIA1 Jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0P+2C Z
15J2A1 Jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIA2 Jazyk - angličtina 2 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0P+2C L
15JBA2 Jazyk - angličtina 2 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JIA3 Jazyk - angličtina 3 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0P+2C Z
15JBA3 Jazyk - angličtina 3 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIA4 Jazyk - angličtina 4 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0P+2C L
15JBA4 Jazyk - angličtina 4 Jan Feit, Jitka Heřmanová, Marie Michlová, Lenka Monková, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIF1 Jazyk - francouzština 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C Z
15J2F1 Jazyk - francouzština 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIF2 Jazyk - francouzština 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C L
15JBF2 Jazyk - francouzština 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JBF3 Jazyk - francouzština 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIF3 Jazyk - francouzština 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C Z
15JBF4 Jazyk - francouzština 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIF4 Jazyk - francouzština 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C L
15J2I1 Jazyk - italština 1 Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBI2 Jazyk - italština 2   česky Z 2 0P+2C+10B L
15JBI3 Jazyk - italština 3 Irena Veselková  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBI4 Jazyk - italština 4 Eva Rezlerová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIN1 Jazyk - němčina 1 Jan Feit, Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C Z
15J2N1 Jazyk - němčina 1 Jan Feit, Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBN2 Jazyk - němčina 2 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JIN2 Jazyk - němčina 2 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C L
15JBN3 Jazyk - němčina 3 Jan Feit, Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIN3 Jazyk - němčina 3 Jan Feit, Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C Z
15JBN4 Jazyk - němčina 4 Ester Prokešová, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIN4 Jazyk - němčina 4 Eva Rezlerová, Jana Štikarová  Z 0 0P+2C L
15JIR1 Jazyk - ruština 1 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15J2R1 Jazyk - ruština 1 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JBR2 Jazyk - ruština 2 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JIR2 Jazyk - ruština 2 Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JBR3 Jazyk - ruština 3 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIR3 Jazyk - ruština 3 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15JBR4 Jazyk - ruština 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIR4 Jazyk - ruština 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JCZ1 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C Z
15JCZ2 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 2 Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0P+2C L
15JCZ3 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0P+2C Z
15JCZ4 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 4 Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0P+2C L
15JIS1 Jazyk - španělština 1 Jan Feit, Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15J2S1 Jazyk - španělština 1 Jan Feit, Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIS2 Jazyk - španělština 2 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15JBS2 Jazyk - španělština 2 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B L
15JBS3 Jazyk - španělština 3 Jan Feit, Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0P+2C+10B Z
15JIS3 Jazyk - španělština 3 Jan Feit, Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C Z
15JBS4 Jazyk - španělština 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  česky ZK 2 0P+2C+10B L
15JIS4 Jazyk - španělština 4 Nina Hricsina Puškinová, Eva Rezlerová  Z 0 0P+2C L
15Y2JH Job Hunting in English Jan Feit, Lenka Monková, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
18KAD Kinematika a dynamika Tomáš Fíla, Radek Kolman, Ján Kopačka, Vít Malinovský, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 4 2P+1C L
12Y2KS Kolejová doprava v sídlech a regionech Miroslav Veliš  česky KZ 2 2P+0C Z
21KSY1 Konstrukce a systémy letadel 1 Jakub Kraus, Karel Mündel, Karel Mündel, Kateřina Stuchlíková, Jiří Ďuk  česky Z,ZK 7 4P+3C Z
21KSY2 Konstrukce a systémy letadel 2 Karel Mündel  česky Z,ZK 7 4P+3C L
14KSP Konstruování s podporou počítačů Jiří Brož, Jiří Brož, Martin Brumovský, Vladimír Douda, Radek Kratochvíl, Michal Mlada, Drahomír Schmidt, Lukáš Svoboda, Jan Vogl, Jan Zelenka, Martin Šrotýř  česky KZ 2 0P+2C+8B Z
21KST Kosmické technologie Jakub Hospodka  česky ZK 3 2P+0C+10B L
12Y2KE Krajinná ekologie Kristýna Neubergová  česky KZ 2 2P+0C Z
16KSD Kvalita a spolehlivost v oblasti dopravních prostředků a systémů David Lehet, Jaroslav Machan  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
17KMD Kvantitativní metody v dopravě Denisa Mocková, Dušan Teichmann  česky Z,ZK 6 2P+2C L
21LRF Laboratoře z radiotelefonie Milan Kameník, Jakub Kraus, Pavel Valenta  česky Z 2 0P+2C Z
21LGPS Legislativa a provozní předpisy Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Roman Matyáš, Radoslav Zozuľák  česky Z,ZK 8 4P+2C Z
21LGP Legislativa a provozní předpisy Jakub Kraus, Adéla Zmeškalová, Radoslav Zozuľák  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
21LDA1 Letadla 1 Max Chopart, Jakub Hospodka, Ladislav Keller, Karel Mündel  česky Z,ZK 3 2P+1C L
21LL1 Letadla 1 Max Chopart, Stanislav Fiala, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Karel Mündel, Kateřina Stuchlíková  česky KZ 3 2P+1C+10B L
21LTA2 Letadla 2 Max Chopart, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Denisa Svobodová, Oldřich Štumbauer  česky Z,ZK 2 2P+1C Z
21LAG1 Letecká angličtina 1 Max Chopart, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová  česky KZ 3 0P+2C Z
21LEN1 Letecká angličtina 1 Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Slobodan Stojić  česky Z 2 0P+2C+10B Z
21APL1 Letecká angličtina 1 pro obor Profesionální pilot Jakub Hospodka, Jakub Kraus, František Kuba, Sarah Van Den Bergh  česky Z 3 0P+4C Z
21ATL1 Letecká angličtina 1 pro obor Technologie údržby letadel Jakub Kraus, Slobodan Stojić  česky Z 3 0P+4C Z
21LCA2 Letecká angličtina 2 Max Chopart, Slobodan Stojić  česky Z,ZK 2 0P+2C+10B L
21LAG2 Letecká angličtina 2 Tereza Dvořáková, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová  anglicky KZ 3 0P+2C+10B L
21APL2 Letecká angličtina 2 pro obor Profesionální pilot František Kuba, Andrej Lališ, Anna Polánecká  česky Z,ZK 3 0P+4C L
21ATL2 Letecká angličtina 2 pro obor Technologie údržby letadel Slobodan Stojić  česky Z,ZK 3 0P+4C L
21LLG1 Letecká legislativa 1 Jakub Kraus, Jiří Ďuk  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
21LLG2 Letecká legislativa 2 Jiří Ďuk  česky ZK 2 2P+0C L
21LTN Letecká navigace Ladislav Keller, Jakub Kraus, Radoslav Zozuľák  česky Z,ZK 2 2P+1C+12B L
21LKS Letecké konstrukce a stavba letadel Jakub Hospodka, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Oldřich Štumbauer  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
21LKSK Letecké konstrukce a stavba letadel Ladislav Keller, Jakub Kraus  česky Z,ZK 6 16B Z
21LCM Letecké motory Daniel Hanus, Jakub Kraus, Tomáš Parýzek, Kateřina Stuchlíková, Denisa Svobodová, Ondřej Vítovec  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
21LTP1 Letecké předpisy 1 Radoslav Zozuľák  česky KZ 3 3P+0C L
21LTTE Letiště Ladislav Capoušek, Petr Líkař  česky Z,ZK 4 2P+1C+12B L
21LPX1 Letová praxe 1 Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C Z,L
21LPX2 Letová praxe 2 Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C L,Z
21LPX3 Letová praxe 3 Roman Matyáš  česky KZ 2 0P+1C L
21Y2LS Letové provozní služby Marek Štumper, Jiří Šála  česky KZ 2 2P+0C+8B L
21W2LS Letové provozní služby Marek Štumper, Jiří Šála  česky KZ 3 8B L
21LIVO Lidská výkonnost a omezení Lenka Hanáková, Boris Oniščenko, Vladimír Socha  česky Z,ZK 5 2P+2C+14B L
21LOUL Lidský faktor a omezení v údržbě letadel Oliver Dzvoník  česky Z,ZK 6 3P+2C L
21LCVL Lidský činitel v letectví Lenka Hanáková, Jakub Kraus, Boris Oniščenko, Luboš Socha, Vladimír Socha  česky ZK 2 2P+0C Z
11LA Lineární algebra Martina Bečvářová, Lucie Kárná, Pavel Provinský  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
11LP Lineární programování Karel Ječmen, Ivan Nagy  česky KZ 3 2P+1C+12B L
11LIP2 Lineární programování 2 Ivan Nagy, Pavla Pecherková  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
17LGT Logistika Tomáš Horák  česky Z,ZK 6 3P+2C+18B L
17Y1LL Logistika letecké osobní a nákladní dopravy Petra Skolilová  česky KZ 2 2P+0C L
17LSC Logistika ve Smart Cities Tomáš Horák  česky Z,ZK 6 2P+2C+14B Z
21LVP Létání vícečlenných posádek Vladislav Pružina  česky Z 2 2P+0C L
16XN1 Magisterský projekt 1 Josef Mík, Přemysl Toman  Z 2 0P+2C+4B Z
20XN1 Magisterský projekt 1 Patrik Horažďovský, Jiří Růžička  Z 2 0P+2C+4B Z
23XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0P+2C+4B Z
22XN1 Magisterský projekt 1 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  Z 2 0P+2C+4B Z
21XN1 Magisterský projekt 1 Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek  Z 2 0P+2C+4B Z
18XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0P+2C+4B Z
17XN1 Magisterský projekt 1 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Roman Štěrba  Z 2 0P+2C+4B Z
15XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0P+2C+4B Z
14XN1 Magisterský projekt 1 Vít Fábera, Ota Hajzler, Marek Kalika, Jana Kaliková  Z 2 0P+2C+4B Z
12XN1 Magisterský projekt 1 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Jan Gallia, Tomáš Honc, Lukáš Hrdina, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  Z 2 0P+2C+4B Z
11XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0P+2C+4B Z
11XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
23XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
22XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
21XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
20XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS Petr Bureš, Patrik Horažďovský, Pavel Hrubeš, Martin Leso, Jiří Růžička, Jindřich Sadil, Ladislav Šmejkal  Z 5 0P+4C Z
18XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
17XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
16XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS Josef Mík  Z 5 0P+4C Z
15XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
14XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 5 0P+4C Z
12XN1S Magisterský projekt 1 pro studijní program IS   Z 5 0P+4C Z
23XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0P+2C+8B L
18XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0P+2C+8B L
15XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0P+2C+8B L
11XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0P+2C+8B L
21XN2 Magisterský projekt 2 Ladislav Capoušek, Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Roman Matyáš, Stanislav Pleninger, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek  Z 2 0P+2C+8B L
22XN2 Magisterský projekt 2 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  Z 2 0P+2C+8B L
20XN2 Magisterský projekt 2 Jiří Růžička  Z 2 0P+2C+8B L
17XN2 Magisterský projekt 2 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  Z 2 0P+2C+8B L
16XN2 Magisterský projekt 2 Josef Mík, Přemysl Toman  Z 2 0P+2C+8B L
14XN2 Magisterský projekt 2 Vít Fábera, Ota Hajzler  Z 2 0P+2C+8B L
12XN2 Magisterský projekt 2 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Denis Liutov, Aneta Matysková, Kristýna Neubergová, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Jan Ondráček, Tomáš Padělek, Andreas Papadopulos, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  Z 2 0P+2C+8B L
14XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 6 0P+4C L
23XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
22XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
21XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
20XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička  Z 6 0P+4C L
18XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
17XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
16XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS Josef Mík  Z 6 0P+4C L
15XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
12XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
11XN2S Magisterský projekt 2 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C L
16XN3 Magisterský projekt 3 David Lehet, Jaroslav Machan, Josef Mík  česky Z 1 0P+4C Z
23XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0P+4C Z
22XN3 Magisterský projekt 3 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 1 0P+4C Z
21XN3 Magisterský projekt 3 Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Andrej Lališ, Roman Matyáš, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Vladimír Socha, Slobodan Stojić, Peter Vittek  česky Z 1 0P+4C Z
20XN3 Magisterský projekt 3 Martin Leso, Milan Sliacky  česky Z 1 0P+4C Z
18XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0P+4C Z
17XN3 Magisterský projekt 3 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Roman Štěrba  česky Z 1 0P+4C Z
15XN3 Magisterský projekt 3 Petr Musil  česky Z 1 0P+4C Z
14XN3 Magisterský projekt 3 Ota Hajzler, Jana Kaliková  česky Z 1 0P+4C Z
12XN3 Magisterský projekt 3 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Jan Gallia, Tomáš Honc, Lukáš Hrdina, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  česky Z 1 0P+4C Z
11XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0P+4C Z
11XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
23XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
22XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
21XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
20XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička, Jindřich Sadil  Z 6 0P+4C Z
18XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
17XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
16XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS Josef Mík  Z 6 0P+4C Z
15XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
14XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS Jana Kaliková, Zdeněk Lokaj, Martin Šrotýř  Z 6 0P+4C Z
12XN3S Magisterský projekt 3 pro studijní program IS   Z 6 0P+4C Z
23XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0P+4C L
22XN4 Magisterský projekt 4 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 8 0P+4C L
21XN4 Magisterský projekt 4 Ladislav Capoušek, Eva Endrizalová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Adam Kleczatský, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Martin Kála, Andrej Lališ, Sébastien Lán, Petr Líkař, Tomáš Malich, Roman Matyáš, Peter Olexa, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Vladimír Socha, Slobodan Stojić, Peter Vittek, Oldřich Štumbauer  česky Z 8 0P+4C L
20XN4 Magisterský projekt 4 Petr Bureš, Martin Leso, Milan Sliacky  česky Z 8 0P+4C L
18XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0P+4C L
17XN4 Magisterský projekt 4 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky Z 8 0P+4C L
16XN4 Magisterský projekt 4 Petr Bouchner, David Lehet, Josef Mík  česky Z 8 0P+4C L
15XN4 Magisterský projekt 4 Petr Musil  česky Z 8 0P+4C L
14XN4 Magisterský projekt 4 Ota Hajzler  česky Z 8 0P+4C L
12XN4 Magisterský projekt 4 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Denis Liutov, Aneta Matysková, Kristýna Neubergová, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Jan Ondráček, Tomáš Padělek, Andreas Papadopulos, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  česky Z 8 0P+4C L
11XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0P+4C L
11XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
23XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
22XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
20XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička  Z 10 0P+8C L
21XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
17XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
14XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 10 0P+8C L
18XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
16XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS Josef Mík  Z 10 0P+8C L
15XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
12XN4S Magisterský projekt 4 pro studijní program IS   Z 10 0P+8C L
17MAS Malý a střední podnik Václav Baroch  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
17MADS Management dopravních systémů Veronika Faifrová, Roman Štěrba  česky KZ 2 2P+0C+8B Z
15Y2MS Manažerská sociologie Jan Feit, Eva Rezlerová, Martina Šmidochová  česky KZ 2 2P+0C Z
15W2MS Manažerská sociologie Jan Feit, Eva Rezlerová, Martina Šmidochová  česky KZ 3 8B Z
17MID Manažerské informační systémy v dopravě Václav Baroch  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B L
17MRZ Manažerské rozhodování Petra Skolilová  česky Z 2 2P+0C+8B L
17Y1MD Marketing v dopravě Petra Skolilová  česky KZ 2 2P+0C Z
11XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
23XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
22XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
21XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
20XNDS-E Master Thesis for study programme IS Patrik Horažďovský  anglicky Z 16 0P+16C L
18XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
17XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
16XNDS-E Master Thesis for study programme IS Adam Orlický, Dmitry Rozhdestvenskiy  anglicky Z 16 0P+16C L
15XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
14XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
12XNDS-E Master Thesis for study programme IS   anglicky Z 16 0P+16C L
11XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
23XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
22XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
21XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
20XN1S-E Master project 1 for study programme IS Jiří Růžička  anglicky Z 5 0P+4C Z
18XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
17XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
16XN1S-E Master project 1 for study programme IS Josef Mík  anglicky Z 5 0P+4C Z
15XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
14XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
12XN1S-E Master project 1 for study programme IS   anglicky Z 5 0P+4C Z
11XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
23XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
22XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
20XN2S-E Master project 2 for study programme IS Jiří Růžička  anglicky Z 6 0P+4C L
21XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
17XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
14XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
18XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
16XN2S-E Master project 2 for study programme IS Josef Mík  anglicky Z 6 0P+4C L
15XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
12XN2S-E Master project 2 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C L
11XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
23XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
22XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
20XN3S-E Master project 3 for study programme IS Jiří Růžička  anglicky Z 6 0P+4C Z
21XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
17XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
14XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
18XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
16XN3S-E Master project 3 for study programme IS Petr Bouchner, David Lehet, Stanislav Novotný, Adam Orlický  anglicky Z 6 0P+4C Z
15XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
12XN3S-E Master project 3 for study programme IS   anglicky Z 6 0P+4C Z
11XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
23XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
22XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
21XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
20XN4S-E Master project 4 for study programme IS Jiří Růžička  anglicky Z 10 0P+8C L
18XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
17XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
16XN4S-E Master project 4 for study programme IS David Lehet, Dmitry Rozhdestvenskiy  anglicky Z 10 0P+8C L
15XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
14XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
12XN4S-E Master project 4 for study programme IS   anglicky Z 10 0P+8C L
11MAMY Matematické metody Michal Matowicki, Jan Přikryl  česky Z,ZK 7 3P+3C L
11MMAD Matematické metody analýzy dat Ivan Nagy, Evženie Uglickich  česky Z,ZK 6 3P+3C Z
11MAI Matematické nástroje pro ITS Jan Přikryl  Z,ZK 4 2P+2C Z
18MTY Materiály Radim Dvořák, Jan Falta, Michaela Neuhäuserová, Václav Rada, Jaroslav Valach, Jitka Řezníčková  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
11MMAD-E Mathematical Methods for Data Analysis Ivan Nagy  anglicky Z,ZK 6 3P+3C Z
21Y1MP Matlab pro řešení projektů Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky KZ 2 2P+0C Z
21MRP Matlab pro řešení projektů Lenka Hanáková  česky Z 0 0P+2C Z
21MRG Meteorologie Iveta Kameníková  KZ 3 1P+1C+10B L
21MEO1 Meteorologie 1 Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Jakub Kraus  česky KZ 4 2P+2C Z
21MET2 Meteorologie 2 Iveta Kameníková  česky Z,ZK 5 2P+2C L
12Y2MD-E Methods of Traffic Regulation and Prediction Zuzana Čarská  anglicky KZ 2 2P+0C L
18Y2MP Metoda konečných prvků a její aplikace Radek Kolman  česky KZ 2 2P+0C L
17MDP Metody dopravního prognózování Michal Dorda  česky KZ 2 2P+0C+10B L
17MEKA Metody ekonomických analýz Otto Pastor  česky KZ 2 2P+0C Z
12Y2MD Metody regulace a prognózy dopravy Zuzana Čarská  česky KZ 2 2P+0C L
14MIM-E Microsimulation Models Jan Krčál, Jan Mejstřík  anglicky KZ 3 0P+3C L
17Y2MS Mikrosimulace železničního provozu Zdeněk Michl  česky KZ 2 2P+0C Z
14MIM Mikrosimulační modelování Jan Krčál  KZ 3 0P+3C L
22MSV Modelování a simulace pohybu vozidla Michal Frydrýn, Drahomír Schmidt  česky KZ 2 0P+2C Z
21Y2MS Modelování a simulace v letecké dopravě Petr Lukeš, Stanislav Pleninger  česky KZ 2 2P+0C Z
12MSD Modelování silniční dopravy Petr Kumpošt, Milan Kříž, Ondřej Přibyl, Petr Richter  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
11MSP Modelování systémů a procesů Marek Honců, Bohumil Kovář, Lucie Kárná, Jan Přikryl  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B L
12MDE Modely dopravy a dopravní excesy Milan Dont, Roman Dostál, David Hudec, Josef Kocourek, Ondřej Malík, Aneta Matysková, Karolína Moudrá, Jan Ondráček  česky Z,ZK 3 2P+1C+8B Z
20MZZ-E Modern techniques of safety control of moving railway vehicles Martin Leso  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
12Y2MZ Modernizace železničních tratí a stanic Miroslav Veliš  česky KZ 2 2P+0C L
17Y2MT Moderní dějiny pro techniky Tomáš Horák  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y1MK Moderní dějiny v souvislostech: každodennost a doprava Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
14MPG Moderní programovací postupy Vít Fábera  česky KZ 2 0P+2C+8B L
20MZZ Moderní způsoby zabezpečení jízdy železničních vozidel Martin Leso  Z,ZK 3 2P+1C Z
12MKOD Městská kolejová doprava Tomáš Javořík, Pavel Purkart, Ondřej Trešl  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
11MDS Měření a zpracování dat v silniční dopravě Michal Matowicki, Ondřej Přibyl  česky KZ 2 2P+0C L
22MEMT Měřící metody a technika v dopravě Michal Frydrýn, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt  česky KZ 4 2P+2C L
21N Navigace Milan Kameník, Ladislav Keller, Radoslav Zozuľák  česky ZK 4 4P+0C L
21NSR Navigace a systémy řízení letu Jakub Hospodka, Milan Kameník  česky Z,ZK 5 3P+2C+16B L
21CON-E Navigation Calculations Denisa Svobodová  anglicky KZ 2 0P+2C L
18NMM Numerické metody mechaniky Ondřej Jiroušek  česky Z 3 2P+0C L
12NAPI Návrhy a provozování dopravně inženýrských objektů Otakar Vacín  česky Z,ZK 4 2P+2C L
15Y1NE Němčina v ekonomice a ve společnosti Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
21OBP Obchodně přepravní činnost Eva Endrizalová, Peter Vittek  česky Z,ZK 3 2P+1C+12B L
21OBN Obecná navigace Jakub Hospodka, Milan Kameník, Jakub Kraus, Denisa Svobodová  česky ZK 5 4P+0C Z
15W2OZ Ochrana zdraví v dopravě a EU Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 3 8B Z
15Y2OZ Ochrana zdraví v dopravě a EU Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
20Y1OI Odbavovací a informační systémy Patrik Horažďovský, Milan Sliacky  česky KZ 2 2P+0C L
18Y2OB Optická bezkontaktní měření deformací Petr Zlámal  česky KZ 2 2P+0C L
12OMHD Organizace a řízení městské hromadné dopravy Petr Chmela, Martin Jareš, Jan Kruntorád  česky Z,ZK 4 2P+2C L
20Y1OK Osvětlování pozemních komunikací František Kekula, LIbor Kousal, Tomáš Tichý  česky KZ 2 2P+0C L
21PUPE Palubní přístroje Vladimír Machula, Martin Vecko  česky ZK 4 4P+0C L
21PJE Palubní přístroje Pavel Hovorka  česky KZ 2 2P+0C+8B L
21PRJ1 Palubní přístroje 1 Vladimír Machula, Martin Vecko  česky ZK 2 2P+0C L
16PAV Pasivní bezpečnost vozidel Zuzana Radová  česky Z,ZK 4 2P+1C L
21PAP Plánování a provádění letu Ota Hajzler, Roman Matyáš, Denisa Svobodová, Marek Šudoma  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B L
21POHK Pohon letadel Daniel Hanus  česky Z,ZK 7 16B Z
21POHL Pohon letadel Daniel Hanus, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Michala Poštová, Denisa Svobodová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
18POM Pokročilé materiály Jaroslav Valach  česky KZ 2 0P+2C L
21PYU1 Postupy údržby 1 Pavol Hajla  česky KZ 4 2P+2C L
21PYU2 Postupy údržby 2 Jakub Kraus, Martin Novák, Kateřina Stuchlíková  česky KZ 4 2P+2C Z
21PYU3 Postupy údržby 3 Pavol Hajla  česky KZ 5 2P+2C L
12Y1PD Posuzování dopravních staveb Kristýna Neubergová  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y2PT Potraviny v dopravě Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
15W2PT Potraviny v dopravě Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 3 8B L
16Y2PG Počítačová grafika a virtuální realita Stanislav Novotný, Adam Orlický  česky KZ 2 2P+0C Z
14PPD Počítačová podpora dopravního projektování Drahomír Schmidt  česky KZ 2 0P+2C L
14PPRP Počítačová podpora řízení projektů Marek Kalika  KZ 2 0P+2C L
20PRZP Počítačová podpora řízení železničního provozu Dušan Kamenický, Martin Leso  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
22Y2PS Počítačové simulace a analýzy silničních nehod Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek  česky KZ 2 2P+0C L
18Y1PS Počítačové simulace v mechanice Petr Zlámal  česky KZ 2 2P+0C L
21PXE1 Praxe 1 Kateřina Stuchlíková  česky Z 0 0P+4C Z
21PXE2 Praxe 2 Kateřina Stuchlíková  česky Z 0 0P+4C L
11XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
23XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
22XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
21XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
20XPXS Praxe pro studijní program IS Josef Mík, Jiří Růžička  Z 4 0P+4C L
18XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
17XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
16XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
15XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
14XPXS Praxe pro studijní program IS Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 4 0P+4C L
12XPXS Praxe pro studijní program IS   Z 4 0P+4C L
12Y2PV Preference veřejné dopravy Vojtěch Novotný  česky KZ 2 2P+0C L
22PRES Prevence silničních nehod Michal Frydrýn, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Zuzana Radová, Jindřich Šachl  česky KZ 4 2P+1C Z
21ZKL1-E Principles of Flight 1 Liana Karapetjan, Vladimír Machula, Přemysl Vávra  anglicky ZK 3 2P+1C L
16PDP Principy návrhu dopravních prostředků David Lehet, Jaroslav Machan, Přemysl Toman  česky ZK 2 2P+0C+8B L
14PAM-E Programming and modelling Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Marek Kalika  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
14PRG Programování Michal Jeřábek, Jana Kaliková, Jan Krčál, Alena Plašilová, Jan Procházka, Lukáš Svoboda  česky KZ 2 0P+2C+8B L
14PAM Programování a modelování Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Marek Kalika  Z,ZK 4 2P+2C L
21PRDP Programové prostředky pro řešení diplomových prací Lenka Hanáková, Jakub Kraus, Vladimír Socha  česky Z 3 1P+1C Z
23X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
22X31 Projekt 1 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0P+1C L
21X31 Projekt 1 Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek  česky Z 2 0P+1C L
20X31 Projekt 1 Martin Leso, Jiří Růžička, Milan Sliacky  Z 2 0P+1C L
18X31 Projekt 1 Jan Falta, Tomáš Fíla, Michaela Neuhäuserová, Jaroslav Valach, Jan Šleichrt  česky Z 2 0P+1C L
17X31 Projekt 1 Václav Baroch, Markéta Braun Kohlová, Edvard Březina, Michal Drábek, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky Z 2 0P+1C L
16X31 Projekt 1 Josef Mík, Dmitry Rozhdestvenskiy, Přemysl Toman  česky Z 2 0P+1C L
15X31 Projekt 1   česky Z 2 0P+1C L
14X31 Projekt 1 Vít Fábera, Jana Kaliková  česky Z 2 0P+1C L
12X31 Projekt 1 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Denis Liutov, Aneta Matysková, Kristýna Neubergová, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Jan Ondráček, Tomáš Padělek, Andreas Papadopulos, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  česky Z 2 0P+1C L
11X31 Projekt 1 Bohumil Kovář, Ivan Nagy, Jan Přikryl, Evženie Uglickich  česky Z 2 0P+1C L
23X32 Projekt 2 Václav Jirovský, Milena Macková  česky Z 2 0P+2C Z
22X32 Projekt 2 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0P+2C Z
21X32 Projekt 2 Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Anna Polánecká, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Peter Vittek, Oldřich Štumbauer  česky Z 2 0P+2C Z
20X32 Projekt 2 Martin Leso, Jiří Růžička  česky Z 2 0P+2C Z
18X32 Projekt 2 Daniel Kytýř, Jaroslav Valach  česky Z 2 0P+2C Z
17X32 Projekt 2 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Rudolf F. Heidu, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Roman Štěrba  česky Z 2 0P+2C Z
16X32 Projekt 2 Josef Mík, Přemysl Toman  česky Z 2 0P+2C Z
15X32 Projekt 2   česky Z 2 0P+2C Z
14X32 Projekt 2 Vít Fábera, Ota Hajzler, Marek Kalika, Jana Kaliková, Martin Šrotýř  česky Z 2 0P+2C Z
12X32 Projekt 2 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Jan Gallia, Tomáš Honc, Lukáš Hrdina, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  česky Z 2 0P+2C Z
11X32 Projekt 2 Bohumil Kovář, Ivan Nagy, Ondřej Přibyl, Jan Přikryl, Evženie Uglickich  česky Z 2 0P+2C Z
23X33 Projekt 3   česky Z 2 0P+1C L
22X33 Projekt 3 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0P+1C L
21X33 Projekt 3 Ladislav Capoušek, Max Chopart, Tereza Dvořáková, Eva Endrizalová, Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Ota Hajzler, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, Michaela Kalivodová, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Liana Karapetjan, Adam Kleczatský, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Martin Kála, Andrej Lališ, Sébastien Lán, Petr Líkař, Vladimír Machula, Roman Matyáš, Peter Olexa, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Anna Polánecká, Lukáš Popek, Vladimír Socha, Jakub Steiner, Slobodan Stojić, Kateřina Stuchlíková, Viktor Valenta, Peter Vittek, Radoslav Zozuľák, Markéta Šedivá Kafková, Miroslav Špák, Oldřich Štumbauer  česky Z 2 0P+1C L
20X33 Projekt 3 Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička  česky Z 2 0P+1C L
18X33 Projekt 3 Jan Falta, Tomáš Fíla, Michaela Neuhäuserová, Jaroslav Valach, Jan Šleichrt  česky Z 2 0P+1C L
17X33 Projekt 3 Václav Baroch, Markéta Braun Kohlová, Edvard Březina, Michal Drábek, Veronika Faifrová, Petr Fridrišek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Stanislav Metelka, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Daniel Pilát, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Dušan Teichmann, Pavel Edvard Vančura, Martina Vitteková, Josef Volek, Rudolf Vávra, Roman Štěrba  česky Z 2 0P+1C L
16X33 Projekt 3 Josef Mík, Přemysl Toman  česky Z 2 0P+1C L
15X33 Projekt 3   česky Z 2 0P+1C L
14X33 Projekt 3 Vít Fábera, Ota Hajzler, Jana Kaliková, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z 2 0P+1C L
12X33 Projekt 3 Petr Chmela, Roman Dostál, Josef Filip, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Denis Liutov, Aneta Matysková, Kristýna Neubergová, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Jan Ondráček, Tomáš Padělek, Andreas Papadopulos, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Lukáš Tittl, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, David Vodák, Jakub Zajíček, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  česky Z 2 0P+1C L
11X33 Projekt 3 Bohumil Kovář, Ivan Nagy, Jan Přikryl, Evženie Uglickich  česky Z 2 0P+1C L
12Y1C1 Projektování komunikací v Civil 3D I Tomáš Honc  česky KZ 2 2P+0C L
12Y1C2 Projektování komunikací v Civil 3D II Tomáš Honc  česky KZ 2 2P+0C Z
12PPOK Projektování pozemních komunikací Jan Gallia, Petr Kumpošt, Vojtěch Nižňanský, Tomáš Padělek, Jiří Čarský, Petr Šatra, Matěj Šilhán  česky KZ 3 1P+2C+10B Z
21PDLE Provoz a design letišť Ladislav Capoušek, Jakub Kraus, Petr Líkař  česky KZ 3 1P+1C Z
21PDLT Provoz a design letišť Ladislav Capoušek, Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Petr Líkař  česky KZ 5 2P+2C Z
12PPMK Provoz a projektování místních komunikací Josef Kocourek, Petr Kumpošt, Tomáš Padělek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
21PLD Provoz letecké dopravy Jakub Kraus, Sébastien Lán, Miloš Strouhal  česky Z,ZK 5 2P+2C+14B Z
21PLDO Provoz leteckého dopravce Jakub Kraus, Miloš Strouhal  česky Z,ZK 5 3P+1C+14B Z
21W2PL Provozní aspekty letišť Jakub Kraus, Viktor Sýkora  česky KZ 3 8B Z
21Y2PL Provozní aspekty letišť Jakub Kraus, Viktor Sýkora  česky KZ 2 2P+0C Z
21Y1PA Provozní postupy ATC Terézia Pilmannová  česky KZ 2 2P+0C Z
21PPLP Provozní postupy a lety podle přístrojů Ladislav Capoušek  česky Z,ZK 7 4P+2C L
12Y1PU Provozní uspořádání stanic Martin Jacura  česky KZ 2 2P+0C L
18PZP Pružnost a pevnost Tomáš Doktor, Ondřej Jiroušek, Josef Jíra, Radek Kolman, Ján Kopačka, Petr Koudelka, Daniel Kytýř, Jan Vyčichl, Petr Zlámal, Jitka Řezníčková, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B Z
14PD Práce s daty Michal Jeřábek, Miroslav Vaniš, Martin Šrotýř  Z,ZK 6 2P+4C L
21Y2PP Právo a provoz v letecké dopravě Marie Hauerová  česky KZ 2 2P+0C L
21W2PP Právo a provoz v letecké dopravě Marie Hauerová  česky KZ 3 8B L
12Y1PC Pěší a cyklistická doprava Denis Liutov  česky KZ 2 2P+0C L
17PPC Přepravní procesy Roman Štěrba  česky ZK 3 2P+0C Z
21PSAP Přístrojové systémy letadel a kosmických prostředků Pavel Hovorka, Jakub Kraus  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B Z
16KSD-E Quality and reliability in area of transportation means and systems David Lehet, Jaroslav Machan  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
17RAC Racionalizace a kvalita dopravy Veronika Faifrová, Pavel Edvard Vančura  česky Z,ZK 7 4P+2C+22B L
21RNG Radionavigace Jakub Hospodka, Milan Kameník, Jan Žižka, Jan Žižka  česky Z,ZK 7 3P+4C L
21SPOL-E Reliability of Aerospace Engineering Oldřich Štumbauer  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
20BITS-E Safety and reliability of ITS Systems Tomáš Tichý  anglicky KZ 3 2P+1C L
23SCT Security v letecké dopravě Václav Jirovský, Miloslav Kučera  česky KZ 4 2P+1C+12B L
11SEMO Seminární cvičení z elektromagnetismu a optiky Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0P+2C L
11SCFZ Seminární cvičení z fyziky Antonio Cammarata, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0P+2C Z
23XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
22XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
21XN4K Seminář k diplomové práci Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Martin Kála, Andrej Lališ, Petr Lukeš, Sébastien Lán, Petr Líkař, Terézia Pilmannová, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Slobodan Stojić, Viktor Valenta, Peter Vittek  česky Z 8 8B L
20XN4K Seminář k diplomové práci Jiří Růžička  česky Z 8 8B L
18XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
17XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
16XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
15XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
14XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
12XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8B L
11XN4K Seminář k diplomové práci Bohumil Kovář, Ivan Nagy, Jan Přikryl, Evženie Uglickich  česky Z 8 8B L
21Y2S2 Seminář k diplomové práci 2 Lenka Hanáková, Jakub Kraus, Vladimír Socha, Marta Urbanová  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y2SP Seminář politické filozofie Jan Feit, Eva Rezlerová, Marek Tomeček  česky KZ 2 2P+0C Z
18SKAD Seminář z kinematiky a dynamiky Tomáš Fíla, Jan Vyčichl  česky Z 0 0P+2C L
21SLD Seminář z letecké dopravy Vladimír Plos  česky Z 0 0P+2C L
18SPP Seminář z pružnosti a pevnosti Jan Vyčichl  česky Z 0 0P+2C Z
18STD Seminář z technické dokumentace Jitka Řezníčková  česky Z 0 0P+2C Z
18SS Seminář ze statiky Jan Vyčichl  česky Z 0 0P+2C L
12SDK Silnice, dálnice a křižovatky Jan Gallia, Jiří Čarský, Matěj Šilhán  česky Z,ZK 4 2P+2C L
16SHMI Simulace a HMI Petr Bouchner, Stanislav Novotný, Adam Orlický  Z,ZK 3 2P+1C L
16STK Simulace a testování konstrukcí a systémů vozidel Petr Bouchner, Josef Mík, Josef Svoboda, Přemysl Toman  česky ZK 3 2P+0C Z
16SHMI-E Simulation and HMI Petr Bouchner, Alina Mashko, Josef Mík, Stanislav Novotný, Adam Orlický  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
11SMCD-E Smart Cities Design Ondřej Přibyl  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
17SCF Smart Cities Fundamentals Miroslav Svítek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
17SCF-E Smart Cities Fundamentals Tomáš Horák  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
14TSC-E Smart City Technologies Zdeněk Lokaj  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
18STC Speciální materiály a technologie Jaroslav Valach  KZ 2 2P+0C Z
16Y2SV Speciální technologie ve výrobě dopravních prostředků David Lehet, Jaroslav Machan  česky KZ 2 2P+0C L
21SVFR Spojení VFR Jakub Hospodka, Milan Kameník, Jakub Kraus  česky Z 4 2P+1C Z
21SPOL Spolehlivost letadlové techniky Kateřina Grötschelová, Natalia Guskova, Oldřich Štumbauer  česky Z,ZK 4 2P+1C+12B L
17SFID Správa a financování dopravy Rudolf F. Heidu, Olga Mertlová  česky Z,ZK 4 2P+1C+12B L
18SAT Statika Tomáš Doktor, Radim Dvořák, Jan Falta, Ján Kopačka, Petr Koudelka, Daniel Kytýř, Václav Rada, Jan Vyčichl, Jitka Řezníčková, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B L
11STAT-E Statistics Ivan Nagy  anglicky Z,ZK 4 2P+2C+12B L
11STAT Statistika Raissa Likhonina, Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Pavel Provinský, Evženie Uglickich  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B L
11STS Stochastické systémy Šárka Jozová, Pavla Pecherková, Evženie Uglickich  česky Z,ZK 4 2P+2C+14B Z
15Y2SR Stylistika a rétorika Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky KZ 2 2P+0C Z
11SSF Středoškolská fyzika Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0P+2C L
12UMUP-E Sustainable Mobility and Land - Use Planning Dagmar Kočárková  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
20SYIN-E System Engineering Zuzana Bělinová, Veronika Vlčková  anglicky Z,ZK 6 4P+2C Z
20SYSA Systémová analýza Viktor Beneš, Petr Bureš, Zuzana Bělinová, Pavel Hluska, Patrik Horažďovský, Kristýna Navrátilová, Zuzana Purkrábková, Jiří Růžička, Milan Sliacky, Adam Ulanovský  česky Z,ZK 5 2P+2C+14B L
20SYIN Systémové inženýrství Zuzana Bělinová, Jiří Růžička, Veronika Vlčková  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
20SYN Systémové inženýrství Veronika Vlčková  Z,ZK 3 2P+1C Z
17Y1SK Systémy městské a regionální kolejové dopravy Jiří Pospíšil  česky KZ 2 2P+0C L
16SVIR Systémy vozidel a interakce s řidičem Petr Bouchner, Josef Mík, Stanislav Novotný  česky Z,ZK 7 3P+3C L
17Y2SJ Síťová tvorba jízdních řádů na železnici Vít Janoš  česky KZ 2 2P+0C L
18TED Technická dokumentace Vít Malinovský, Jitka Řezníčková  česky KZ 2 1P+1C+8B Z
21Y1TH Technický handling Jakub Kraus, Peter Olexa, Slobodan Stojić  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y2TS Technik v současné společnosti Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C L
23TBSS Technologie a bezpečnost senzorických sítí Václav Jirovský  KZ 2 2P+0C Z
21TML1 Technologie a materiály v letectví 1 Michaela Neuhäuserová, Jaroslav Valach  česky KZ 3 2P+1C Z
21TML2 Technologie a materiály v letectví 2 Jitka Řezníčková  Z,ZK 5 2P+2C L
17TEDL Technologie dopravy a logistika Michal Drábek, Vít Janoš, Milan Kříž, Zdeněk Michl, Jiří Pospíšil  česky KZ 3 2P+1C L
17TSI Technologie silniční dopravy Michal Drábek, Vít Janoš  česky KZ 2 2P+0C+8B Z
17TVD Technologie veřejné dopravy Vít Janoš, Zdeněk Michl, Jiří Pospíšil  česky Z,ZK 5 2P+2C+18B Z
17TZND Technologie železniční dopravy Vít Janoš, Zdeněk Michl  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
17TSC-E Technologies for Smart Cities Tomáš Horák, Miroslav Svítek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
17TSC Technologies for Smart Cities Tomáš Horák  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
23TBSS-E Technology and Security of Sensor Networks Václav Jirovský  anglicky KZ 2 2P+0C Z
14TEL Telekomunikace Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky KZ 3 2P+1C+10B L
14TAMS Telekomunikace a místní sítě Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
20TSJ-E Telematic systems and their design Petr Bureš, Martin Langr, Ondřej Přibyl  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
20TSJ Telematické systémy a jejich návrh Petr Bureš, Pavel Hrubeš, Martin Langr  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
20TVHD-E Telematics in Public Transport Patrik Horažďovský, Martin Langr, Milan Sliacky  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
20TVHD Telematika ve VHD Patrik Horažďovský, Martin Langr, Milan Sliacky  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
18TEAM Teoretická a aplikovaná mechanika Ondřej Jiroušek, Petr Koudelka  česky Z,ZK 4 2P+1C L
12TDP Teorie dopravního proudu Vladimír Faltus, Lukáš Hrdina  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
11Y1TG Teorie grafů Lucie Kárná  česky KZ 2 2P+0C L
17TGA Teorie grafů a její aplikace v dopravě Matúš Kováč, Denisa Mocková, Alena Rybičková, Dušan Teichmann  česky Z,ZK 4 2P+2C+12B Z
11TER Teorie her a optimální rozhodování Magdalena Hykšová  česky ZK 2 2P+0C+8B Z
11THRO Teorie hromadné obsluhy Šárka Voráčová  česky ZK 2 2P+0C+8B L
18TIK Teorie inženýrských konstrukcí Ondřej Jiroušek, Petr Zlámal  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
18TK Teorie konstrukcí Josef Jíra  česky KZ 2 2P+0C L
12TKVP Teorie konstrukcí vozovek pozemních komunikací Otakar Vacín  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
21TVFR Teorie pro výcvik VFR Filip Bartůněk, Jakub Kraus, Roman Matyáš  česky Z,ZK 8 4P+4C Z
12TEAP Teorie provozu na pozemních komunikacích Vladimír Faltus, Petr Richter, Zuzana Čarská, Jiří Čarský  česky Z,ZK 7 3P+2C Z
17TZOR Teorie zásob, obnovy a rozvrhy Dušan Teichmann  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
21TVFR-E Theory for VFR Training Filip Bartůněk, Jakub Kraus, Roman Matyáš, Jan Žižka  anglicky Z,ZK 8 4P+4C Z
21XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
17XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
14XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
18XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
16XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
15XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
12XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
11XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
23XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
22XN1C-E Thesis 1   anglicky Z 4 0P+4C Z
20XN1C-E Thesis 1 Jiří Růžička  anglicky Z 4 0P+4C Z
12TDP-E Traffic Flow Theory Vladimír Faltus, Lukáš Hrdina  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
11XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
23XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
22XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
21XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
20XPXS-E Training course for study programme IS Jiří Růžička  anglicky Z 4 0P+4C L
18XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
17XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
16XPXS-E Training course for study programme IS Josef Mík, Adam Orlický, Dmitry Rozhdestvenskiy  anglicky Z 4 0P+4C L
15XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
14XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
12XPXS-E Training course for study programme IS   anglicky Z 4 0P+4C L
12DZP-E Transport and Environment Kristýna Neubergová  anglicky Z 2 2P+0C Z
12Y2DU-E Transport in the Context of Sustainability Kristýna Neubergová  anglicky KZ 2 2P+0C L
21TUM1 Turbínový motor 1 Daniel Hanus, Jakub Kraus, Martin Kála, Kateřina Stuchlíková, Ondřej Vítovec  česky KZ 7 3P+3C Z
21TUM2 Turbínový motor 2 Daniel Hanus, Ondřej Vítovec  česky Z,ZK 7 3P+3C L
12UMUP Udržitelná mobilita a územní plánování Dagmar Kočárková, Václav Novotný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
21SVFR-E VFR Communication Jakub Hospodka, Milan Kameník, Jakub Kraus  anglicky Z 4 2P+1C Z
23Y2VZ Vedení a rozvoj lidských zdrojů Milena Macková  česky KZ 2 2P+0C L
16DITS-E Vehicles within ITS Petr Bouchner, David Lehet, Jaroslav Machan  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
12VERD Veřejná doprava v sídlech a regionech Vladimír Pušman  česky Z 3 2P+0C Z
21V Vrtule Martin Novák  česky Z,ZK 6 3P+2C L
23Y1VS Vyjednávání a spolupráce Milena Macková  česky KZ 2 2P+0C Z
12VRZ Vysokorychlostní železniční doprava Lukáš Týfa  česky KZ 3 2P+0C Z
21VL Výkonnost letadel Ota Hajzler, Jakub Kraus, Anna Polánecká  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
16Y1VT Vývojové trendy v kolejové dopravě Jaroslav Opava  česky KZ 2 2P+0C L
21HAV-E Weight and Balance of Aircraft Denisa Kupková, Denisa Svobodová  anglicky Z,ZK 3 2P+2C L
21ZT Zabezpečovací letecká technika Jakub Kraus, Petr Lukeš, Terézia Pilmannová, Stanislav Pleninger, Jakub Steiner  česky ZK 2 2P+0C Z
21ZLS Zabezpečovací letecké systémy Jakub Hospodka, Jakub Kraus, Vladimír Machula, Stanislav Pleninger  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
12Y2ZK Zklidňování dopravy Zuzana Čarská  česky KZ 2 2P+0C Z
21ZDP Znalosti a dovednosti pilotů Roman Matyáš  Z,ZK 5 2P+2C L
16Y1ZG Základy aplikované počítačové grafiky Stanislav Novotný, Adam Orlický, Ondřej Piksa  česky KZ 2 2P+0C L
12ZAR Základy architektonického plánování Karel Hájek  česky Z 3 2P+0C+8B L
12ZYDI Základy dopravního inženýrství Nikol Dousková, Dagmar Kočárková, Jan Kruntorád, Václav Lauda, Vojtěch Novotný, Andreas Papadopulos, Zuzana Čarská  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
21ZLEN Základy elektroniky Vít Fábera  česky KZ 6 2P+2C Z
20ZEKT Základy elektrotechniky Jindřich Sadil  česky Z,ZK 4 2P+1C L
21ZEL1 Základy elektrotechniky 1 Vít Fábera, Tomáš Musil, Jindřich Sadil  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
21ZEL2 Základy elektrotechniky 2 Vít Fábera, Tomáš Musil, Jindřich Sadil  česky Z,ZK 4 2P+2C L
21ZALD Základy letecké dopravy Jakub Hospodka, Sébastien Lán, Kateřina Machula Půlpánová, Peter Olexa, Jakub Steiner, Tereza Topková  česky KZ 2 0P+2C+8B L
21ZLKS Základy leteckých konstrukcí a systémů Ladislav Capoušek, Pavol Hajla, Jakub Kraus  česky KZ 4 2P+2C Z
21ZLKO Základy leteckých konstrukcí a systémů Pavol Hajla, Jakub Kraus, Kateřina Stuchlíková  česky KZ 5 2P+2C Z
21ZKL1 Základy letu 1 Liana Karapetjan, Vladimír Machula, Přemysl Vávra  česky ZK 3 2P+1C L
21ZYL1 Základy letu 1 Liana Karapetjan, Vladimír Machula, Michala Poštová, Přemysl Vávra  česky Z,ZK 5 2P+2C+16B L
21ZYL2 Základy letu 2 Václav Brož, Liana Karapetjan, Jakub Kraus, Vladimír Machula, Martin Vecko, Přemysl Vávra  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
23ZAP Základy práva Milena Macková  česky Z 2 2P+0C+10B Z
12Y1ZU Základy urbanismu Karel Hájek  česky KZ 2 2P+0C Z
15Y1ZV Západ a Východ: Cesta ke studené válce Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2P+0C Z
21ULET Údržba letadlové techniky Jakub Kraus, Kateřina Stuchlíková  česky Z,ZK 6 3P+1C+16B Z
21ULCT Údržba letecké techniky Tomáš Parýzek, Kateřina Stuchlíková  Z 2 2P+0C+8B L
22UAN Úvod do analýzy silničních nehod Michal Frydrýn, Tomáš Kohout, Luboš Nouzovský, Jakub Nováček, Pavel Vrtal, Jindřich Šachl  česky KZ 2 1P+2C Z
16UDOP Úvod do dopravních prostředků Petr Bouchner, Josef Mík, Zuzana Radová  česky Z 2 2P+0C+8B Z
20UITS Úvod do inteligentních dopravních systémů Vladimír Faltus, Pavel Hluska, Patrik Horažďovský, Pavel Hrubeš, Martin Langr, Kristýna Navrátilová, Jiří Růžička, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z,ZK 7 3P+2C+20B Z
21UDVY Úvod do výcviku leteckého personálu Jakub Hospodka  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
16Y1RE Řídící a elektronické systémy vozidel Jiří First, Josef Mík, Přemysl Toman  česky KZ 2 2P+0C Z
17Y2RZ Řízení dopravních procesů Edvard Březina  česky KZ 2 2P+0C Z
17RKOP Řízení komerčních projektů v dopravě Alexandra Dvořáčková, Petra Skolilová  česky Z,ZK 3 2P+1C+10B L
21RILP Řízení letového provozu Terézia Pilmannová, Miloš Strouhal  česky Z 2 0P+2C+8B L
17RPT Řízení projektu Alena Rybičková, Petra Skolilová  česky Z,ZK 5 2P+2C+14B L
20RISI Řízení silniční dopravy Vladimír Faltus, Petr Ivasienko, Martin Langr, Jiří Růžička, Tomáš Tichý  česky Z,ZK 7 3P+3C L
17RVIP Řízení veřejných investičních projektů v dopravě Rudolf F. Heidu, Olga Mertlová, Daniel Pilát  česky Z,ZK 5 2P+2C+14B Z
20RIZE Řízení železniční dopravy Dušan Kamenický, Martin Leso  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
22SLN Šetření leteckých nehod Michal Frydrýn, Karel Mündel  česky KZ 2 2P+0C+12B Z
12ZELP Železniční provoz Martin Jacura, Tomáš Javořík  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
12ZSUZ Železniční stanice a uzly Martin Jacura, Tomáš Javořík, Ondřej Trešl  česky Z,ZK 3 2P+1C L
12ZTS Železniční tratě a stanice Martin Jacura, Tomáš Javořík, Jan Kruntorád, Andreas Papadopulos, Pavel Purkart, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Petr Šatra  česky Z,ZK 4 2P+2C+10B L
Platnost dat k 8. 8. 2022
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f6-predmety.html