Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2021/2022

Všechny předměty Fakulta informačních technologií

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
BI-3DT.1 3D Tisk Miroslav Hrončok, Tomáš Sýkora  česky KZ 4 3C L
PI-AWR.1 Academic Writing Petr Kroha  ZK 0 2C Z
BI-ADU.1 Administrace OS Unix Zdeněk Muzikář, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BIK-ADU.1 Administrace OS Unix Zdeněk Muzikář, Petr Zemánek  česky Z,ZK 5 14KP+4KC L
BI-ADW.1 Administrace OS Windows Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
BIK-ADW.1 Administrace OS Windows Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 14KP+2KC Z
NIE-KRY Advanced Cryptology Jiří Buček, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
MIE-PDB.16 Advanced Database Systems Martin Svoboda, Michal Valenta  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-PIS Advanced Information Systems Petr Kroha, Petra Pavlíčková  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
PI-APA Advanced Program Analysis Jan Vítek  anglicky ZK 4 3C Z
BI-ALO Algebra a logika Jan Starý  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BIE-AG1 Algorithms and Graphs 1 Pratibha Choudhary, Dušan Knop, Maria Saumell Mendiola, Jiřina Scholtzová  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BIE-AG2 Algorithms and Graphs 2 Maria Saumell Mendiola, Jiřina Scholtzová, Ondřej Suchý  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
NIE-AIB Algorithms of Information Security Martin Jureček, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-ATH Algoritmická teorie her Dušan Knop, Jan Matyáš Křišťan, Šimon Schierreich, Tomáš Valla  Z,ZK 4 2P+2C L
PI-ADH Algoritmy a datové struktury pro HPC Ivan Šimeček  česky ZK 4 3C Z
BIK-AG1 Algoritmy a grafy 1 Jiří Chludil, Dušan Knop  česky Z,ZK 6 14KP+4KC Z
BI-AG1 Algoritmy a grafy 1 Michal Dvořák, Radek Hušek, Dušan Knop, Jan Matyáš Křišťan, Xuan Thang Nguyen, Jan Pokorný, Šimon Schierreich, Jiřina Scholtzová, Martin Slávik, Ondřej Suchý, Tomáš Valla, Ondřej Šofr  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BI-AG2 Algoritmy a grafy 2 Radek Hušek, Dušan Knop, Ondřej Suchý  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-ADM Algoritmy data miningu Rodrigo Augusto Da Silva Alves, Karel Klouda, Pavel Kordík, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-AIB Algoritmy informační bezpečnosti Martin Jureček, Olha Jurečková, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
PI-AKD Algoritmy komprese dat Jan Holub  ZK 4 3C L
BI-AVI.21 Algoritmy vizuálně Luděk Kučera  česky Z,ZK 4 2P+1C *
PI-AVG Algoritmy výpočetní genomiky Jan Holub  ZK 4 2P+1C L
BI-A2Z Anglický jazyk 2-1 Kateřina Valentová  Z 0 2C Z
BI-A2L Anglický jazyk, příprava na zkoušku na úrovni B2 Kateřina Valentová  Z 2 2C L
PI-ANM Aplikovaná numerická matematika Róbert Lórencz  ZK 4 3C Z,L
NI-AFP Aplikované funkcionální programování Daniel Němec, Robert Pergl, Jan Slifka, Marek Suchánek  česky KZ 5 2P+1C L
PI-ARB Arbologie Jan Janoušek, Bořivoj Melichar  ZK 4 3C Z,L
NIE-ADP Architecture and Design patterns Jiří Borský, Filip Křikava  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-APS.1 Architectures of Computer Systems Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-ADP Architektonické a návrhové vzory Jiří Borský, Tomáš Chvosta, Filip Křikava  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-AM1 Architektura middleware 1 Jaroslav Kuchař, Tomáš Vitvar  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-AM2 Architektura middleware 2 Jaroslav Kuchař, Tomáš Vitvar  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-APH Architektura počítačových her Adam Vesecký  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
PI-ASP Architektura symbolických počítačů Josef Kolář  ZK 4 3C Z,L
BIK-APS.1 Architektury počítačových systémů Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-APS.1 Architektury počítačových systémů Pavel Tvrdík, Michal Šoch, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-ZUM Artificial Intelligence Fundamentals Pavel Surynek  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
BIE-AAG Automata and Grammars Jan Holub, Jan Janoušek, Štěpán Plachý, Martin Svoboda  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
MIE-AVY Automata in Text Pattern Matching Ondřej Guth  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
BI-AAG Automaty a gramatiky Dominika Draesslerová, Filip Gregor, Jan Holub, Jan Janoušek, Tomáš Pecka, Štěpán Plachý, Radomír Polách, Lucie Procházková, Šimon Schierreich, Martin Svoboda, Eliška Šestáková  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BIK-AAG Automaty a gramatiky Ondřej Guth, Eliška Šestáková  česky Z,ZK 6 13KP+4KC Z
MI-AVY Automaty ve vyhledávání v textech Ondřej Guth, Tomáš Pecka, Štěpán Plachý, Jan Trávníček, Jan Žďárek  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BIE-ZRS Basics of System Control Kateřina Hyniová  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-BML Bayesovské metody ve strojovém učení Kamil Dedecius, Ondřej Tichý  česky KZ 5 2P+1C L
NI-BPS Bezdrátové počítačové sítě Alexandru Moucha  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BI-BEZ Bezpečnost Marek Bielik, Jiří Buček, Matěj Doležal, Jiří Dostál, Martin Jureček, Filip Kodýtek, Josef Kokeš, František Kovář, Tomáš Kvasnička, Jaroslav Kříž, Róbert Lórencz, David Pokorný, Marina Shchavleva, Ivana Trummová, Tomáš Zahradnický  česky Z,ZK 6 2P+2C L
BIK-BEZ Bezpečnost Jiří Buček, Jiří Dostál, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 6 13KP+4KC L
NI-BVS Bezpečnost vestavných systémů Martin Novotný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-BKO Bezpečnostní kódy Alois Pluháček  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BIK-BEK Bezpečný kód Josef Kokeš, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 14KP+4KC L
BI-BEK Bezpečný kód Josef Kokeš, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BI-BLE Blender Lukáš Bařinka  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NIE-BLO Blockchain Marek Bielik, Josef Gattermayer, Róbert Lórencz, Jakub Růžička  anglicky Z,ZK 5 1P+2C
MIE-GEN Code Generators Jan Janoušek, Petr Máj  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
NIE-KOP Combinatorial Optimization Petr Fišer, Jan Schmidt  anglicky Z,ZK 6 3P+1C Z
NIE-VYC Computability Jan Starý  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
NIE-MVI Computational Intelligence Methods Pavel Kordík, Miroslav Čepek  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
PI-CFR Computer Assisted Formal Reasoning Stefan Ratschan  ZK 4 3C Z,L
NIE-SCE1 Computer Engineering Seminar Master I Hana Kubátová  anglicky Z 4 2C Z
NIE-SCE2 Computer Engineering Seminar Master II Hana Kubátová  anglicky Z 4 2C L
BIE-PSI Computer Networks Jan Fesl, Yelena Trofimova  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C L
BIE-PSI.21 Computer Networks Jan Fesl, Yelena Trofimova  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C L
BIE-SAP.21 Computer Structures and Architectures Martin Daňhel, Petr Fišer, Peter Guľa, Robert Hülle, Pavel Kubalík, Hana Kubátová  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+2C L
BIE-JPO.21 Computer Units Pavel Kubalík  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-KOM Conceptual Modelling Robert Pergl, Marek Suchánek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-CZ0 Czech Language for Foreigners Petra Korfová, Zdeněk Muzikář, Ivana Vondráčková  anglicky KZ 2 4C Z,L
BIE-CZ1.21 Czech Language for Foreigners II Petra Korfová, Zdeněk Muzikář, Ivana Vondráčková  anglicky KZ 2 4C Z,L
UKR-CZ Czech Language for Ukrainian refugees Tomáš Houdek, Zdeněk Muzikář, Jakub Šenovský, Jakub Šolc  Z 5 10C Z,L
BI-BIG DB technologie pro Big Data Monika Borkovcová, Josef Gattermayer, Jan Matoušek  KZ 4 2P+2C Z
BI-DAN Daně pro neekonomy Savina Finardi  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
NIE-KOD Data Compression Jan Holub  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-VZD Data Mining Karel Klouda, Daniel Vašata  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BIE-DBS.21 Database Systems Josef Pavlíček, Yelena Trofimova  anglicky Z,ZK 5 2P+2R+1L Z,L
BIK-DBS.21 Databázové systémy Monika Borkovcová, Michal Valenta  česky Z,ZK 5 14KP+6KC L
BI-DBS.21 Databázové systémy Jan Bittner, Jan Blizničenko, Tomáš Chvosta, Přemysl Dědic, Filip Glazar, Jiří Hunka, Martin Kolárik, Ladislav Louka, Jan Matoušek, Andrii Plyskach, Michal Valenta, Cyril Černý  česky Z,ZK 5 2P+2R+1L L
BI-DBS Databázové systémy Monika Borkovcová, Jiří Hunka, Michal Valenta  česky Z,ZK 6 2P+2R+1L Z,L
NI-DSP Databázové systémy v praxi Tomáš Vichta  česky Z,ZK 4 2P+1C L
NI-PSD Design veřejných služeb Ondřej Brém, David Pešek  česky KZ 4 1P+2C
NI-DZO Digitální zpracování obrazu Daniel Sýkora  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BIE-DML.21 Discrete Mathematics and Logic Daniel Dombek, Jitka Rybníčková, Jiřina Scholtzová  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
BIK-DML.21 Diskrétní matematika a logika Daniel Dombek, Eva Pernecká  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-DML.21 Diskrétní matematika a logika Daniel Dombek, Pavel Paták, Jitka Rybníčková, Jan Spěvák, Kateřina Trlifajová, Irena Šindelářová, Alena Šolcová  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
NI-DSV Distribuované systémy a výpočty Jan Fesl, Pavel Tvrdík  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-DSV.16 Distributed Systems and Computing Jan Fesl, Pavel Tvrdík  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-DPR Documentation, Presentation, Rhetorics Dana Vynikarová  anglicky KZ 4 L
BI-DPR Dokumentace, prezentace, rétorika Ondřej Guth, Alena Libánská, Petra Pavlíčková, Dana Vynikarová  česky KZ 4 2P+2C Z,L
BIK-DPR Dokumentace, prezentace, rétorika Dana Vynikarová  česky KZ 4 5ZP L
NI-DDW Dolování dat z webu Milan Dojčinovski, Jaroslav Kuchař  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-EMP Economic and management principles Tomáš Evan  anglicky KZ 4 2P+2C Z,L
BIE-EPR Economic project Tomáš Evan  anglicky Z 1 L
NI-PAM Efektivni předzpracování a parametrizované algoritmy Ondřej Suchý  Z,ZK 4 2P+1C L
BI-EP1 Efektivní programování 1 Martin Kačer  česky Z 4 2P+2C Z
BI-EP2 Efektivní programování 2 Martin Kačer  česky KZ 4 2P+2C L
NI-EPC Efektivní programování v C++ Daniel Langr  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-EVY Efektivní vyhledávání v textech Jan Holub, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-EPC Effective C++ programming Daniel Langr  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-EVY.16 Efficient Text Pattern Matching Jan Holub, Radomír Polách  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIK-EMP Ekonomické a manažerské principy David Buchtela  česky KZ 4 14KP+4KC L
BI-EMP Ekonomické a manažerské principy David Buchtela, Veronika Havazíková, Petra Pavlíčková, Pavla Vozárová  česky KZ 4 2P+2C Z,L
BIE-ZMA Elements of Calculus Tomáš Kalvoda, Antonella Marchesiello  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
BIE-ZDM Elements of Discrete Mathematics Josef Kolář, Jiřina Scholtzová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-EEC English external certificate Zdeněk Muzikář  anglicky Z 4 L
BI-EJA Enterprise java Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NIE-BKO Error Control Codes Pavel Kubalík, Hana Kubátová  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-EHA Etické hackování Jiří Dostál, Tomáš Kiezler, Martin Kolárik  česky Z,ZK 5 2P+2C L
PI-EXA Experimentální algoritmika Jan Schmidt  česky ZK 4 2P+1C L
AKCE Fiktivní předmět - Akce mimo rozvrhovanou výuku Daniel Dombek, Jan Holub, Jan Janoušek, Dušan Knop, Hana Kubátová, Antonella Marchesiello, Jiří Smítka, Jan Spěvák, Ondřej Suchý, Jaroslav Zhouf  NIC 0 0+0 Z,L
FI-FIL Filosofie Peter Zamarovský  česky ZK 2 2P Z,L
BI-FMU Finanční a manažerské účetnictví David Buchtela  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-FTR.1 Finanční trhy Pavla Vozárová  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NIE-FME Formal Methods and Specifications Stefan Ratschan  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-FME Formální metody a specifikace Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-MIK Fundamentals of Microeconomics Pavla Vozárová  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
NIE-GPU GPU Architectures and Programming Ivan Šimeček  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-GEN Generování kódu Jan Janoušek, Petr Máj  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-GNN Grafové neuronové sítě Miroslav Čepek  česky Z,ZK 4 1P+1C L
NI-GAK Grafy a kombinatorika Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NIE-GAK Graph theory and combinatorics Tomáš Valla  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
NIE-HWB Hardware Security Jiří Buček  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BIE-HWB Hardware Security Jiří Buček, Filip Kodýtek, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
NI-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BI-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Filip Kodýtek, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-HSC Hardwarové útoky postranními kanály Vojtěch Miškovský, Martin Novotný, Petr Socha  Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-HAM Hardwarově akcelerované monitorování síťového provozu Tomáš Čejka  česky KZ 4 2P+1C L
BIK-HMI Historie matematiky a informatiky Alena Šolcová  česky ZK 3 13KP+2KC L
BI-HMI Historie matematiky a informatiky Alena Šolcová  česky Z,ZK 3 2P+1C L
NI-HMI2 Historie matematiky a informatiky 2 Alena Šolcová  česky ZK 3 2P+1C Z
FI-HTE Historie techniky a ekonomiky Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky ZK 2 2+0 Z,L
MIE-HMI History of Mathematics and Informatics Alena Šolcová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
BIE-HMI History of Mathematics and Informatics Alena Šolcová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
MIE-IBE Information Security Igor Čermák  anglicky ZK 2 2P Z
PI-IRT Information retrieval Petr Kroha  ZK 4 3C L
NI-IBE Informační bezpečnost Igor Čermák  česky ZK 2 2P Z
NI-IVS Inteligentní vestavné systémy Miroslav Skrbek  KZ 4 1P+3C L
BI-ARD Interaktivní aplikace s Arduinem Jiří Cvrček, Robert Hülle, Vojtěch Miškovský, Jan Řezníček  česky KZ 4 3C L
NI-IKM Internet a klasifikační metody Martin Holeňa, Jiří Tumpach  česky Z,ZK 4 1P+1C L
NI-IOT Internet of Things Jan Janeček, Peter Macejko  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BI-ICS.18 Introduction to Computer Science Ondřej Guth, Marcel Jiřina, Josef Kolář, Jiřina Scholtzová  anglicky Z 3 Z,L
BI-ICS Introduction to Computer Science Josef Kolář  anglicky Z 2 L
BIE-EHD Introduction to European Economic History Tomáš Evan  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
BIE-TJV Java Technology Ondřej Guth  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-CS2 Jazyk C# - přístup k datům Pavel Štěpán  česky KZ 4 0P+3C Z
BI-CS3 Jazyk C# - tvorba webových aplikací Pavel Štěpán  KZ 4 3C Z
BI-SQL.1 Jazyk SQL, pokročilý Michal Valenta  česky KZ 4 3C L
BI-JPO Jednotky počítače Pavel Kubalík, Alois Pluháček  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-KOP Kombinatorická optimalizace Jaroslav Borecký, Jiří Dostál, Petr Fišer, Karel Hynek, Robert Hülle, Jan Onderka, Jan Schmidt  česky Z,ZK 6 3P+1C Z
NI-KOD Komprese dat Jan Holub  česky Z,ZK 5 2P+1C L
PI-KP Komunikační protokoly Jan Janeček  ZK 4 3C L
BI-KOM Konceptuální modelování Marek Bělohoubek, Tereza Machačová, Jana Martínková, Robert Pergl, Marek Suchánek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-KOM Konceptuální modelování Robert Pergl, Michal Valenta  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
NI-CCC Kreativní programování Josef Kortán, Radek Richtr, Vojtěch Tomas  KZ 4 1P+2C Z,L
BI-QAP Kvantové algoritmy a programování Tomáš Kalvoda, Ivo Petr  česky KZ 5 1P+2C Z
BIE-LIN Linear Algebra Antonella Marchesiello  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
BIE-LA1.21 Linear Algebra 1 Karel Klouda, Antonella Marchesiello  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
BIE-LA2.21 Linear Algebra 2 Marzieh Forough, Karel Klouda  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BIK-LIN Lineární algebra Karel Klouda  česky Z,ZK 7 26KP+4KC L
BI-LIN Lineární algebra Daniel Dombek, Marta Nollová, Jiřina Scholtzová, Jaroslav Zhouf  česky Z,ZK 7 4P+2C L
BIK-LA1.21 Lineární algebra 1 Karel Klouda  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-LA1.21 Lineární algebra 1 Tomáš Kalvoda, Luděk Kleprlík, Karel Klouda, Marta Nollová, Petr Pauš, Jan Starý, Lucie Strmisková, Jaroslav Zhouf  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
BI-LA2.21 Lineární algebra 2 Luděk Kleprlík, Karel Klouda, Jan Legerský, Jakub Šístek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-LOM Lineární optimalizace a metody Miroslav Rada, Michal Černý  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIK-MEK Makroekonomické souvislosti domácí a světové ekonomiky Ivo Straka  česky KZ 4 13KP+2KC L
BI-MEK Makroekonomické souvislosti domácí a světové ekonomiky Ivo Straka  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
NI-MPX Manažerská praxe David Buchtela  česky Z 4 5XD Z,L
NI-MPL Manažerská psychologie Jan Fiala  česky ZK 2 2P Z,L
BIK-MA1.21 Matematická analýza 1 Tomáš Kalvoda, Ivo Petr  česky Z,ZK 5 14KP+4KC L
BI-MA1.21 Matematická analýza 1 Pavel Hrabák, Tomáš Kalvoda, Jan Legerský, Pavel Paták, Ivo Petr, Jitka Rybníčková, Irena Šindelářová  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C L
BIK-MLO Matematická logika Karel Klouda  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-MLO Matematická logika Marta Nollová, Jitka Rybníčková, Jan Starý, Kateřina Trlifajová, Jakub Šolc, Alena Šolcová  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-MPI Matematika pro informatiku Michal Kupsa, Pavel Paták, Jan Spěvák, Štěpán Starosta, Jakub Šístek  česky Z,ZK 7 3P+2C Z
NI-MKY Matematika pro kryptologii Martin Jureček, Olha Jurečková, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 3P+1C L
BIE-MA1.21 Mathematical Analysis 1 Tomáš Kalvoda, Antonella Marchesiello  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C L
BIE-MLO Mathematical Logic Jitka Rybníčková, Kateřina Trlifajová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
NIE-MKY Mathematics for Cryptology Martin Jureček, Olha Jurečková  anglicky Z,ZK 5 3P+1C L
NIE-MPI Mathematics for Informatics Francesco Dolce, Štěpán Starosta  anglicky Z,ZK 7 3P+2C Z
BI-MPP Metody připojování periferií Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
NI-MVI Metody výpočetní inteligence Pavel Kordík, Alexander Kovalenko, Antonín Říha  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-AM1 Middleware Architectures 1 Milan Dojčinovski, Jaroslav Kuchař, Tomáš Vitvar  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-AM2 Middleware Architectures 2 Milan Dojčinovski  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-MIT Mikrotik technologie Jan Fesl  česky KZ 3 1P+2C Z
NI-MEP Modelování podnikových procesů Robert Pergl, Marek Skotnica, Marek Suchánek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-MPJ Modelování programovacích jazyků Ryan Michael Culpepper, Jan Vítek  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-MTI Modern Internet Technologies Alexandru Moucha, Viktor Černý  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-MDF.21 Moderní datové formáty Jakub Klímek  česky KZ 3 1P+1C Z,L
NI-MOP Moderní objektové programování ve Pharo Jan Blizničenko, Robert Pergl, Marek Skotnica  česky KZ 4 3C Z
NI-MTI Moderní technologie Internetu Alexandru Moucha, Viktor Černý  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-MVT.21 Moderní vizualizační technologie Jiří Chludil, Petr Pauš  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-MGA Multimediální a grafické aplikace Lukáš Bařinka  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-MGA Multimediální a grafické aplikace Lukáš Bařinka, Jan Buriánek, Jiří Chludil, Vojtěch Tomas  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-MMP Multimediální týmový projekt Zdeňka Čechová  česky KZ 4 3C L
NI-NON Nelineární optimalizace a numerické metody Jaroslav Kruis  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-SIB Network Security Simona Fornůsek  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
MIE-SIB.16 Network Security Simona Fornůsek  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-ST1 Network Technology 1 Alexandru Moucha  anglicky Z 3 2C Z
PI-NSV Neuronové sítě a výpočetní inteligence Pavel Surynek  ZK 4 3C L
NIE-NSS Normalized Software Systems Robert Pergl, Marek Suchánek  anglicky ZK 5 2P L
NI-NSS Normalized Software Systems Robert Pergl, Marek Suchánek, Jan Verelst  anglicky ZK 5 2P L
NI-NUR Návrh uživatelského rozhraní Jiří Hunka, Josef Pavlíček  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-OOP Object-Oriented Programming Filip Křikava, Peter Matta  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-OOP Object-Oriented Programming Martin Drozdík, Filip Křikava, Peter Matta  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-OPJ Objektové programování v Javě Miroslav Balík  česky Z,ZK 7 2P+3C L
BIK-OOP Objektově orientované programování Filip Křikava  česky Z,ZK 4 14KP+4KC Z
BIE-OSY Operating Systems Michal Štepanovský  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1L L
BIK-OSY Operační systémy Jan Trdlička, Michal Šoch  česky Z,ZK 5 13KP+4KC L
BI-OSY Operační systémy Jiří Kašpar, Jan Trdlička, Ladislav Vagner, Michal Šoch, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 2P+1R+1L L
NI-OSY Operační systémy a systémové programování Petr Zemánek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-OLI Ovladače pro Linux Jaroslav Borecký, Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-PDP Paralelní a distribuované programování Pavel Tvrdík, Ivan Šimeček, Michal Šoch  česky Z,ZK 6 2P+2C L
NIE-PDP Parallel and Distributed Programming Pavel Tvrdík, Michal Šoch  anglicky Z,ZK 6 2P+2C L
NIE-SYP Parsing and Compilers Jan Janoušek, Štěpán Plachý  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
PI-PRO Plánování v robotice Pavel Surynek  ZK 4 3C L
NI-BUI Podniková informatika Petra Pavlíčková  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-EDW Podnikové datové sklady Magda Friedjungová, Robert Kotlář, Jakub Krejčí  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-PIS Podnikové informační systémy David Buchtela, Martin Hasaj, Martin Hlavatý, Martin Závrbský  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-KRY Pokročilá kryptologie Jiří Buček, Simona Fornůsek, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-PVR Pokročilá virtuální realita Petr Pauš  česky KZ 4 2P+1C Z
NI-PAS Pokročilé aspekty podnikání David Buchtela, Zdeněk Kučera  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
NI-PDB Pokročilé databázové systémy Yelena Trofimova, Michal Valenta  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
PI-PPA Pokročilé paralelní algoritmy Pavel Tvrdík  ZK 4 3C Z
PI-ROZ Pokročilé rozpoznávání Michal Haindl  ZK 4 3C L
NI-IOS Pokročilé techniky v iOS aplikacích Lukáš Hromadník, Martin Půlpitel, Dominik Veselý  česky KZ 4 2P+2C L
NI-ARI Počítačová aritmetika Pavel Kubalík, Alois Pluháček  česky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
BI-PGR.21 Počítačová grafika Petr Felkel, Jaroslav Sloup  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-PG1 Počítačová grafika 1 Radek Richtr, Vojtěch Tomas  česky ZK 4 2P+1C L
BI-PSI.21 Počítačové sítě Jan Fesl, Michal Hažlinský, Matěj Jehlička, Josef Koumar, Pavel Kubalík, Ondřej Lauer, Michal Polák, Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova, Jiří Zikán, Josef Zápotocký, Viktor Černý  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C L
BIK-PSI.21 Počítačové sítě Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova  česky Z,ZK 5 14KP+4KC L
BIK-PSI Počítačové sítě Jan Fesl, Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova  česky Z,ZK 5 13KP+4KC L
BI-PSI Počítačové sítě Jan Fesl, Michal Hažlinský, Matěj Jehlička, Josef Koumar, Pavel Kubalík, Ondřej Lauer, Michal Polák, Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova, Jiří Zikán, Josef Zápotocký, Viktor Černý  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C L
BI-PNO Praktika v návrhu číslicových obvodů Stanislav Jeřábek, Martin Novotný  česky KZ 5 2P+2C Z
BIK-PST Pravděpodobnost a statistika Petr Novák, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-PST Pravděpodobnost a statistika Kamil Dedecius, Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Petr Novák  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
BIE-PKM Preparatory Mathematics Jitka Rybníčková  anglicky Z 4 Z
UKR-PKM Preparatory Mathematics for Ukrainian refugees Tomáš Kalvoda, Karel Klouda, Jitka Rybníčková  Z 5 Z,L
BIE-PST Probability and Statistics Petr Novák  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
BIE-PJP Programming Languages and Compilers Jan Janoušek, Štěpán Plachý, Radomír Polách  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-PPA Programming Paradigms Jan Janoušek, Petr Máj, Tomáš Pecka, Jan Sliacký  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-PA1.21 Programming and Algorithmics 1 Tomáš Dejmek, Peter Guľa, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Petr Šťastný  anglicky Z,ZK 7 2P+2R+2C Z
BIE-PA2.21 Programming and Algorithmics 2 Tomáš Dejmek, Peter Guľa, Jan Trávníček, Ladislav Vagner  anglicky Z,ZK 7 2P+1R+2C L
BIE-PJV Programming in Java Jiří Daněček  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BIE-PS2 Programming in shell 2 Lukáš Bařinka, Jan Žďárek  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-PJP Programovací jazyky a překladače Jan Janoušek, Tomáš Pecka, Štěpán Plachý, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-PPA Programovací paradigmata Jan Janoušek, Petr Máj, Tomáš Pecka, Radomír Polách, Jan Sliacký  česky Z,ZK 5 2P+2R Z
BIK-PPA Programovací paradigmata Jan Janoušek  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-ACM Programovací praktika 1 Jan Matyáš Křišťan, Jan Pokorný, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  KZ 5 4C L
BI-ACM4 Programovací praktika 4 Václav Blažej, Jan Matyáš Křišťan, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  KZ 5 4C Z
PI-PSC Programovatelné obvody a SoC (systémy na čipu) Hana Kubátová  ZK 4 2P+1C Z,L
BIK-PA1.21 Programování a algoritmizace 1 David Bernhauer, Jaroslav Kříž, Jan Trávníček, Ladislav Vagner  česky Z,ZK 7 14KP+8KC Z
BI-PA1.21 Programování a algoritmizace 1 Miroslav Balík, David Bernhauer, Jiří Borský, Peter Guľa, Matěj Havránek, Tomáš Heger, Radek Hušek, Roman Jelínek, Jiří Kašpar, Jaroslav Kříž, Jan Matoušek, Matúš Olekšák, Jan Provazník, Šimon Schierreich, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel, Ondřej Wrzecionko, Jan Zimolka, Ivan Šimeček, Ondřej Štorc, Petr Šťastný  česky Z,ZK 7 2P+2R+2C Z
BI-PA2.21 Programování a algoritmizace 2 David Bernhauer, Jiří Borský, Jiří Chludil, Tomáš Dejmek, Michal Dvořák, Filip Gregor, Peter Guľa, Matěj Havránek, Tomáš Heger, Radek Hušek, Roman Jelínek, Jiří Kašpar, František Kovář, Jaroslav Kříž, Jan Matoušek, Petr Pauš, Tomáš Pecka, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel, Jan Zimolka, Ondřej Štorc  česky Z,ZK 7 2P+1R+2C L
BIK-PA2.21 Programování a algoritmizace 2 David Bernhauer, Tomáš Heger, Jan Trávníček, Ladislav Vagner  česky Z,ZK 7 14KP+6KC L
NI-GPU Programování a architektury grafických procesorů Ivan Šimeček  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-PGA Programování grafických aplikací Jiří Chludil, Radek Richtr  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-AND.21 Programování pro operační systém Android David Bilík, Marek Kodr, Martin Půlpitel  česky KZ 4 3C L
BI-CS1 Programování v C# Helena Wallenfelsová, Pavel Štěpán  česky KZ 4 3C L,Z
BIK-PJV Programování v Javě Jan Blizničenko  česky Z,ZK 4 13KP+4KC Z
BI-PJV Programování v Javě Miroslav Balík, Jan Blizničenko, Jiří Borský, Vojtěch Knaisl, Jan Zimolka  česky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
BI-PMA Programování v Mathematica Zdeněk Buk  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-PHP.1 Programování v PHP Marek Erben, Oldřich Malec  česky KZ 4 3C Z
BI-PYT.21 Programování v Pythonu Daniela Davídková, Jiří Hanuš, Valeriia Iegorova, Jan Lukány, Jan Peřina, Vojtěch Vančura, Martin Šlapák  česky KZ 5 3C Z,L
NI-RUB Programování v Ruby Cyril Černý  česky KZ 4 3C Z
BI-PJS.1 Programování v jazyku Javascript Oldřich Malec, Nikita Mironov  česky KZ 4 3C L
BI-JUL.21 Programování v jazyku Julia Tomáš Kalvoda  česky KZ 5 3C Z
BI-KOT Programování v jazyku Kotlin Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-PSL Programování v jazyku Scala Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
BI-PS2 Programování v shellu 2 Lukáš Bařinka, Jan Žďárek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BIE-PRR.21 Project management David Pešek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
BIK-PRR.21 Projektové řízení David Pešek  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-PRR.21 Projektové řízení David Pešek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
BI-PRR Projektové řízení David Pešek  česky KZ 4 2P+2C Z
BI-PAI Právo a informatika Zdeněk Kučera  česky ZK 3 2P Z
BI-PRP Právo a podnikání Zdeněk Kučera  česky Z,ZK 4 2P+1R L
NI-PDD Předzpracování dat Magda Friedjungová, Marcel Jiřina, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-PKM Přípravný kurz matematiky Tomáš Kalvoda, Karel Klouda  česky Z 4 Z
NIE-REV Reverse Engineering Jiří Dostál, Josef Kokeš, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 1P+2C Z
NI-REV Reverzní inženýrství Jiří Dostál, Josef Kokeš, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 1P+2C Z
NI-ROZ Rozpoznávaní Michal Haindl, Radek Richtr  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-RUN Runtime systémy Konrad Siek  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-GIT.21 SW Development Technologies Petr Pulc  anglicky Z 3 2P Z
BI-ANGS Samostatná příprava na jazykovou zkoušku Zdeněk Muzikář  Z 2 2D
BIE-BEK Secure Code Josef Kokeš, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BIE-BEZ Security Jiří Buček, Jiří Dostál, Filip Kodýtek, František Kovář, Jaroslav Kříž, Róbert Lórencz, David Pokorný, Marina Shchavleva  anglicky Z,ZK 6 2P+1R+1C L
NIE-VSM Selected statistical Methods Pavel Hrabák, Petr Novák  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
NI-SWE Semantický web a znalostní grafy Milan Dojčinovski, Jakub Klímek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-SCE1 Seminář počítačového inženýrství I Martin Kohlík, Hana Kubátová, Martin Novotný  česky Z 4 2C L,Z
NI-SCE1 Seminář počítačového inženýrství I Martin Kohlík, Hana Kubátová, Martin Novotný, Miroslav Skrbek  Z 4 2C L,Z
NI-SCE2 Seminář počítačového inženýrství II Hana Kubátová  česky Z 4 2C L,Z
BI-SCE2 Seminář počítačového inženýrství II Hana Kubátová, Martin Novotný, Miroslav Skrbek  Z 4 2C L,Z
PI-FME.1 Seminář z formálních specifikací Karel Richta  ZK 4 3C Z,L
BI-SZ1 Seminář znalostního inženýrství I Magda Friedjungová, Karel Klouda, Pavel Kordík, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
BI-SZ2 Seminář znalostního inženýrství II Magda Friedjungová, Karel Klouda, Pavel Kordík, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
NI-SZ1 Seminář znalostního inženýrství magisterský I Magda Friedjungová, Karel Klouda, Pavel Kordík, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
NI-SZ2 Seminář znalostního inženýrství magisterský II Magda Friedjungová, Karel Klouda, Pavel Kordík, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
PI-SCN Semináře z číslicového návrhu Petr Fišer  ZK 4 2P+1C Z,L
NIE-HSC Side-Channel Analysis in Hardware Vojtěch Miškovský, Petr Socha  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
NI-SIM Simulace a verifikace číslicových obvodů Martin Kohlík  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-SI2.3 Software Engineering 2 Michal Valenta  anglicky Z,ZK 3 2P Z
BIE-SI1.2 Software Engineering I Zdeněk Rybola  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z,L
PI-SWI Softwarové inženýrství Petr Kroha  ZK 4 3C L
BI-SI2.3 Softwarové inženýrství 2 Martin Hlavatý  česky Z,ZK 3 2P Z
BIK-SI2.3 Softwarové inženýrství 2 Jiří Mlejnek  česky Z,ZK 3 14KP Z
BIK-SI1.2 Softwarové inženýrství I Jiří Mlejnek  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z,L
BI-SI1.2 Softwarové inženýrství I Jiří Chludil, Jan Chrastina, Filip Glazar, Jiří Hunka, Petr Kroha, Stanislav Kuznetsov, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Miroslav Prágl, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Marek Suchánek, Sven Ubik, Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2P+1C Z,L
BI-SP1 Softwarový týmový projekt 1 Jiří Borský, Jiří Chludil, Jan Chrastina, Filip Glazar, Jiří Hunka, Petr Kroha, Stanislav Kuznetsov, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Miroslav Prágl, Radek Richtr, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Marek Suchánek, Sven Ubik, Petr Špaček  česky KZ 4 2C L
BIK-SP1 Softwarový týmový projekt 1 Jiří Mlejnek  česky KZ 4 8KC L
BI-SP2.1 Softwarový týmový projekt 2 Jiří Chludil, Jan Chrastina, Jiří Hunka, Stanislav Kuznetsov, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Marek Suchánek, Petr Špaček  česky KZ 4 2C Z
BIK-SP2.1 Softwarový týmový projekt 2 Jiří Mlejnek  česky KZ 4 12KC Z
PI-SPL Splnitelnost a plánování Pavel Surynek  ZK 4 3C Z
NI-SCR Statistická analýza časových řad Kamil Dedecius  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
PI-STR Stringologie Jan Holub  ZK 4 3C L
BI-SVZ Strojové vidění a zpracování obrazu Lukáš Brchl, Marcel Jiřina, Jakub Novák, Radek Richtr, Jakub Žitný  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
BIK-SAP.21 Struktura a architektura počítačů Martin Daňhel, Hana Kubátová  česky Z,ZK 5 14KP+6KC L
BI-SAP.21 Struktura a architektura počítačů Tomáš Balihar, Jaroslav Borecký, Martin Daňhel, Petr Fišer, Ondřej Golasowski, Peter Guľa, Robert Hülle, Stanislav Jeřábek, Martin Kohlík, Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Vít Mašek, Vojtěch Miškovský, Martin Novotný, Martin Paleček, Miroslav Skrbek, Jan Řezníček, Adam Švehla  česky Z,ZK 5 2P+1R+2C L
NI-SLA Sublineární algoritmy Dušan Knop, Šimon Schierreich  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-SEP Světová ekonomika a podnikání I. Tomáš Evan  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-SEP Světová ekonomika a podnikání II. Tomáš Evan, Jitka Evanová  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
NI-SYP Syntaktická analýza a překladače Jan Janoušek, Štěpán Plachý  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-SBF System Security and Forensics Simona Fornůsek  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-SSB System and Network Security Jiří Dostál  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
NIE-TES Systems Theory Tomáš Kolárik, Stefan Ratschan  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIK-SSB Systémová a síťová bezpečnost Jiří Dostál  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-SSB Systémová a síťová bezpečnost Jiří Dostál  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-SBF Systémová bezpečnost a forenzní analýza Simona Fornůsek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-DSS Systémy podpory rozhodování David Buchtela, Petra Pavlíčková, Robert Pergl  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-SRC Systémy reálného času Jaroslav Borecký, Hana Kubátová  česky KZ 4 2P+2C Z
NI-SIB Síťová bezpečnost Jiří Dostál, Simona Fornůsek, Tomáš Luňák  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-ST1 Síťové technologie 1 Alexandru Moucha  Z 3 2C Z
BI-ST2 Síťové technologie 2 Alexandru Moucha  Z 3 3C L
BI-ST3 Síťové technologie 3 Alexandru Moucha  Z 3 2C Z
BI-ST4 Síťové technologie 4 Alexandru Moucha  česky Z 3 2C L
BIE-SP1 Team Software Project 1 Zdeněk Rybola  anglicky KZ 4 2C Z,L
BIE-SP2.2 Team Software Project 2 Zdeněk Rybola  anglicky KZ 4 Z
BIE-TZP.21 Technological Fundamentals of Computers Kateřina Hyniová, Martin Novotný  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-TZP.21 Technologické základy počítačů Jaroslav Borecký, Martin Daňhel, Robert Hülle, Stanislav Jeřábek, Martin Kohlík, Pavel Kubalík, Vít Mašek, Vojtěch Miškovský, Martin Novotný, Jan Onderka, Martin Paleček, Miroslav Skrbek, Jan Řezníček  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-TZP.21 Technologické základy počítačů Martin Daňhel, Kateřina Hyniová, Martin Novotný  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BIK-TJV Technologie Java Jiří Daněček, Ondřej Guth  česky Z,ZK 4 14KP+4KC Z
BI-TJV Technologie Java Jan Blizničenko, Jiří Daněček, Filip Glazar, Ondřej Guth  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-XML Technologie XML Jan Mokrý, Miloslav Nič  česky Z,ZK 4 2P+2C L,Z
BI-GIT.21 Technologie pro vývoj SW Robin Obůrka, Petr Pulc  česky Z 3 2P Z
BIK-GIT.21 Technologie pro vývoj SW Petr Pulc  česky Z 3 14KP Z
NI-TVR Technologie virtuální reality Tomáš Nováček  česky Z,ZK 3 1P+1C L
BI-TS1 Teoretický seminář I Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 2C Z
BI-TS2 Teoretický seminář II Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 2C L
NI-TS1 Teoretický seminář magisterský I Ondřej Suchý, Tomáš Valla  Z 4 2C Z
NI-TS2 Teoretický seminář magisterský II Ondřej Suchý, Tomáš Valla  Z 4 2C L
PI-TGR Teorie grafů Jan Kratochvíl, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  ZK 4 2P+1C Z
NI-TKA Teorie kategorií Jan Starý  česky Z,ZK 4 2P+1C L
NI-TNN Teorie neuronových sítí Martin Holeňa, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-CPX Teorie složitosti Dušan Knop, Ondřej Suchý  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
NI-TES Teorie systémů Tomáš Kolárik, Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NIE-TSP Testing and Reliability Martin Daňhel, Petr Fišer, Robert Hülle  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-TSP Testování a spolehlivost Martin Daňhel, Petr Fišer, Robert Hülle  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
PI-TMN Text Mining Petr Kroha  ZK 4 3C Z
BI-TIS Tvorba informačních systémů Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Zoubek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-TSW Tvorba softwarových produktů Pavel Krejčí, Petra Pavlíčková  česky KZ 4 1P+2C Z
BI-TUR Tvorba uživatelského rozhraní Ondřej Brém, Jiří Chludil, Jan Schmidt  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BIK-TUR Tvorba uživatelského rozhraní Ondřej Brém, Jiří Chludil, Jan Schmidt  česky Z,ZK 4 13KP+4KC L
BI-TWA.1 Tvorba webových aplikací David Bernhauer, Filip Glazar  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
PI-TPL Type Systems for Programming Languages Jan Vítek  anglicky ZK 4 3C L
BI-TEX Typografie a TeX Petr Olšák  česky Z,ZK 4 2P+1C L
NI-UMI Umělá inteligence Pavel Surynek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-ADU.1 Unix Administration Zdeněk Muzikář, Petr Zemánek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BIE-UOS.21 Unix-like Operating Systems Zdeněk Muzikář, Jan Trdlička, Jakub Žitný  anglicky KZ 5 2P+2C Z
BIK-UOS.21 Unixové operační systémy Zdeněk Muzikář, Igor Čermák, Dana Čermáková, Jakub Žitný  česky KZ 5 14KP+4KC Z
BI-UOS.21 Unixové operační systémy Lukáš Bařinka, Jiří Borský, Jakub Jančička, Jiří Kašpar, Ondřej Lauer, Zdeněk Muzikář, Jan Trdlička, Yelena Trofimova, Tomáš Vondra, Dana Čermáková, Viktor Černý, Michal Šoch, Jakub Žitný  česky KZ 5 2P+2C Z
MIE-NUR.16 User Interface Design Josef Pavlíček  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-TUR User Interface Design Ondřej Brém, Jiří Chludil, Jan Schmidt  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
PI-ESC Vestavná bezpečnost Róbert Lórencz  ZK 4 3C Z
NI-EHW Vestavné hardwarové prostředky Jan Schmidt  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-VES Vestavné systémy Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-ESW Vestavný software Hana Kubátová, Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-VCC Virtualizace a cloud computing Jan Fesl, Tomáš Vondra  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NIE-VCC Virtualization and Cloud Computing Jan Fesl, Tomáš Vondra  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-VHS Virtuální herní světy Radek Richtr  česky ZK 4 2P+2C Z
BI-VR1 Virtuální realita I Petr Klán, Petr Pauš  česky KZ 4 2P+2C L,Z
BI-VR2 Virtuální realita II Petr Klán  česky KZ 3 1P+2C L
BI-VAK.21 Vybrané aplikace kombinatoriky Václav Blažej, Dušan Knop, Šimon Schierreich, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 3 2R L
NI-APR Vybrané metody analýzy programů Filip Křikava  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-PON Vybrané partie z optimalizace a numeriky Karel Klouda, Štěpán Starosta, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-VSM Vybrané statistické metody Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Petr Novák, Daniel Vašata  česky Z,ZK 7 4P+2C L
BI-VWM.21 Vyhledávání na webu a v multimediálních databázích Jiří Novák, Tomáš Skopal  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-VMM Vyhledávání v multimédiích Jiří Novák, Tomáš Skopal  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-VZD Vytěžování znalostí z dat Jiří Hanuš, Petr Kasalický, Karel Klouda, Pavel Kordík, Alexander Kovalenko, Daniel Vašata, Tomáš Vlk, Iveta Šárfyová  česky Z,ZK 4 2P+2C L,Z
NI-VYC Vyčíslitelnost Jan Starý  česky Z,ZK 4 2P+2C L
PI-VAP Vyšší architektura počítačů Pavel Tvrdík  ZK 4 3C L
NI-MCC Výpočty na vícejádrových procesorech Daniel Langr, Ivan Šimeček  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-VEM Vědecké myšlení Tomáš Houdek, Petr Klán, Alena Libánská  česky KZ 2 1P+1C L
NIE-DDW Web Data Mining Milan Dojčinovski  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-ADW.1 Windows Administration Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
NIE-BPS Wireless Computer Networks Alexandru Moucha  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
MIE-SEP World Economy and Business Jitka Evanová  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
BI-ANG1 Zkouška z angličtiny bez přípravných kurzů Kateřina Valentová  česky Z,ZK 2 L
BI-ANG Zkouška z angličtiny po zápočtu z BI-A2L Kateřina Valentová  česky ZK 2 Z,L
BI-ZNS Znalostní systémy Marcel Jiřina, Ladislava Smítková Janků  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-ZDM Základy diskrétní matematiky Luděk Kleprlík, Josef Kolář, Jan Legerský, Petr Matyáš, Petr Olšák, Jiřina Scholtzová, Jan Starý  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-ZDM Základy diskrétní matematiky Josef Kolář, Eva Pernecká  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-ZIVS Základy inteligentních vestavných systémů Miroslav Skrbek  česky KZ 4 1P+3C Z
BIK-ZMA Základy matematické analýzy Tomáš Kalvoda, Ivo Petr  česky Z,ZK 6 20KP+4KC Z
BI-ZMA Základy matematické analýzy Tomáš Kalvoda, Ivo Petr  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
BI-MIK Základy mikroekonomie Pavla Vozárová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-ZPI Základy procesního inženýrství Robert Pergl  česky KZ 4 1P+2C L
BI-ZUM Základy umělé inteligence Ladislava Smítková Janků, Pavel Surynek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-IOS Základy vývoje iOS aplikací pro iPhone a iPad Martin Půlpitel, Dominik Veselý  česky KZ 4 2C Z
BI-ZWU Základy webu a uživatelská rozhraní Lukáš Bařinka, Jakub Klímek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-ZRS Základy řízení systému Kateřina Hyniová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-ULI Úvod do Linuxu Zdeněk Muzikář, Dana Čermáková, Jan Žďárek  Z 2 4D Z
BI-EHD Úvod do evropských hospodářských dějin Tomáš Evan  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
BIK-KSA Úvod do kulturní a sociální antropologie Tomáš Houdek, Alena Libánská, Jakub Šenovský  česky ZK 2 13KP L
BI-KSA Úvod do kulturní a sociální antropologie Tomáš Houdek, Alena Libánská, Jakub Šenovský  česky ZK 2 2P Z,L
NI-LNG Úvod do lingvistiky pro informatiky Václav Cvrček  česky ZK 2 2P L
UKCJ7 Český jazyk 7 pro ukrajinské uprchlíky Tomáš Houdek, Zdeněk Muzikář, Adam Vostárek, Jakub Šenovský, Jakub Šolc  ZK 10 10C Z,L
NI-CAP Člověk v antropologických perspektivách Tomáš Houdek, Alena Libánská, Jakub Šenovský  česky ZK 2 2P Z
Platnost dat k 23. 5. 2022
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f8-predmety.html