Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2019/2020

Všechny předměty Fakulta stavební

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
D29CAR 20th Century Architecture Zdeněk Lukeš, Josef Záruba Pfeffermann  anglicky ZK 2P
129YG3D 3D Max Vojtěch Dvořák  česky Z 2 2C L,Z
D23AUM_EN Acoustic and Ultraacoustic Measurements Igor Medveď  anglicky ZK 1P+1C
D27ASK Adaptace sídel na změny klimatu Jiří Kupka, Michael Pondělíček  česky ZK 2P
D27ASK_EN Adaptation of Urban Structures to Climate Changes Jiří Kupka, Michael Pondělíček  anglicky ZK 2P
133AAC1 Advanced Analysis of Concrete Structures 1 Radek Hájek, Vladimír Křístek  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
133ABP Advanced Bachelor Project Petr Štemberk  anglicky Z 10 7C *
143ABP Advanced Bachelor Project Václav David, Tomáš Dostál, Martin Šanda  anglicky Z 10 7C *
125ABM Advanced Bachelor Project   anglicky Z 10 7C
128ACU Advanced Computer Use Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
132AMP Advanced Master Project Michal Jandera, Jaroslav Kruis  anglicky Z 21 15C *
133AMP Advanced Master Project   anglicky Z 21 15C
143AMP Advanced Master Project Václav David, Tomáš Dostál, Martin Šanda  anglicky Z 21 15C *
210AMP Advanced Master Project Radoslav Sovják  anglicky Z 21 15C
134AMP Advanced Master Project Jakub Dolejš, Michal Jandera, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, František Wald  anglicky Z 21 15C
D43PMOP_EN Advanced Methods in Watershed Management Tomáš Dostál  anglicky ZK 2P
D32ANM Advanced Numerical Methods in Coupled Multiphysics Problems Jaroslav Kruis  anglicky ZK 1P+1C Z
D01MSP Advanced course of Mathematical Statistics and Probability Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P
D32AFE Advanced finite element analysis of solids Milan Jirásek  anglicky ZK 2P+1C Z
102XAZP Aerosoly a životní prostředí Pavel Demo  česky Z 2 1P+1C Z
D23AUM Akustická a ultraakustická měření Lukáš Fiala, Igor Medveď, Jan Toman  česky ZK 1P+1C Z,L
124AKDO Akustika a denní osvětlení - vybrané statě Jiří Nováček, Jaroslav Vychytil  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D32DIC_EN Algorithms and Use of Digital Image Correlation in Experimental Mechanics Pavel Tesárek  anglicky Z 1P+1C L
D55ADV Algoritmy a datové struktury vyrovnávacího počtu Aleš Čepek  česky ZK 3P
D32DIC Algoritmy a využití korelace digitálního obrazu v experimentální mechanice Václav Nežerka, Pavel Tesárek  česky Z 1P+1C Z
101XANM Algoritmy a základy numerické matematiky Milan Bořík  česky Z 1 1P+1C L
155ADKG Algoritmy digitální kartografie a GIS Tomáš Bayer, Jiří Cajthaml, Aleš Čepek  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
D25AES Alternative energy sources Tomáš Matuška  anglicky ZK 1P+1C
D55AHK_EN Analysis of Historical Maps Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
D02AMZP_EN Analytical Methods in Environmental Engineering Pavel Demo  anglicky ZK 2P
D02AMZP Analytické metody v životním prostředí Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
D32RAM Analýza a řízení rizika Tomáš Janda, Jiří Šejnoha  ZK
D54AIG Analýza dat v inženýrské geodézii Martin Štroner  česky ZK *
132ANKC Analýza konstrukcí Dagmar Jandeková, Aleš Jíra, Petr Konvalinka, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D22ARI Analýza rizik stavebních procesů Čeněk Jarský, Miloslava Popenková  česky ZK 2P
D04ANG Angličtina Petra Florianová, Sandra Giormani, Hana Horká, Renáta Nivenová, Magdalena Žemličková  česky ZK 2C
104XA1U Angličtina ( UNICERT- pokr.příprav.kurz 1 ) Sandra Giormani, Andrew Mann, Kateřina Roškotová, Martin Stark  česky Z 0 3C Z
104XA2T Angličtina ( UNICERT- pokr.příprav.kurz 2 ) Robert Bouška, Sandra Giormani, Kateřina Roškotová, Martin Stark  česky Z 0 4C L
104XA2U Angličtina ( UNICERT- pokr.příprav.kurz 2 ) Sandra Giormani, Kateřina Roškotová, Martin Stark  česky Z 0 3C L
104XAS1 Angličtina ( případové studie 1)  Andrew Mann  česky Z 0 2C Z
104XA12 Angličtina (Business English 1) Hana Horká  česky Z 0 2C Z
104XA22 Angličtina (Business English 2) Svatava Boboková-Bartíková, Hana Horká  česky Z 0 2C L
104XAER Angličtina (ERASMUS - jaz. příprava) Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani, Hana Horká  česky Z 0 2C L
104XAE2 Angličtina (ERASMUS 2 - jaz. příprava) Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani  česky Z 0 2C L
104XDAG Angličtina (Gramatická cvičení) Svatava Boboková-Bartíková, Michaela Németh  česky Z 0 2C Z,L
104XA1T Angličtina (UNICERT-C1- pokr.příprav.kurz 1) Sandra Giormani, Kateřina Roškotová, Martin Stark  česky Z 0 4C Z
104XASP Angličtina (gramatické přednášky) Svatava Boboková-Bartíková, Hana Horká  česky Z 0 2P Z,L
104XA15 Angličtina (konverzace pokr. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Jacqueline Suzanne Fox, Andrew Mann  česky Z 0 2C Z,L
104XA25 Angličtina (konverzace pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Jacqueline Suzanne Fox, Andrew Mann  česky Z 0 2C L
104XA13 Angličtina (konverzace střed.pokr. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Jacqueline Suzanne Fox, Sandra Giormani, Andrew Mann  česky Z 0 2C Z,L
104XA23 Angličtina (konverzace střed.pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Jacqueline Suzanne Fox, Sandra Giormani, Andrew Mann, Magdalena Žemličková  česky Z 0 2C L
104XDA3 Angličtina (obec.jaz. mírně pokr. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Petra Florianová, Andrew Mann, Petra Martincová, Věra Čermáková  česky Z 0 2C Z,L
104XDA4 Angličtina (obec.jaz. mírně pokr. 2) Šárka Chroustová, Petra Florianová, Andrew Mann, Renáta Nivenová, Věra Čermáková  česky Z 0 2C L
104XDA1 Angličtina (obec.jaz. začátečníci 1) Renáta Nivenová, Věra Čermáková  česky Z 0 2C Z,L
104XDA2 Angličtina (obec.jaz. začátečníci 2) Renáta Nivenová, Věra Čermáková  česky Z 0 2C L
104XA14 Angličtina (příp. pro stud. v zahraničí 1) Svatava Boboková-Bartíková, Petra Florianová  česky Z 0 2C Z,L
104XA24 Angličtina (příp. pro stud. v zahraničí 2) Petra Florianová, Andrew Mann  česky Z 0 2C L
104XAR1 Angličtina - repetitorium Věra Čermáková  česky Z 0 2C Z
104YCA1 Angličtina 1 Svatava Boboková-Bartíková, Petra Florianová, Sandra Giormani, Hana Horká, Petra Martincová, Michaela Németh, Věra Čermáková, Anna Študentová  česky Z 1 2C Z,L
104YC2A Angličtina 2 Svatava Boboková-Bartíková, Šárka Chroustová, Petra Florianová, Sandra Giormani, Hana Horká, Petra Martincová, Renáta Nivenová, Michaela Németh, Věra Čermáková, Anna Študentová, Magdalena Žemličková  česky Z,ZK 2 2C
D04END Angličtina pro doktorandy Petra Florianová, Sandra Giormani  česky ZK 2C
D04AJD Angličtina pro doktorandy Petra Florianová, Sandra Giormani  česky ZK 2C
D29AK Animace kultury – informální vzdělávání, tvorba kolektivní paměti, participativní metody   česky ZK 2P
D01ATA Aplikace funkcionální analýzy Aleš Nekvinda  česky ZK 4P
133YATK Aplikace teorie konstrukcí Radek Hájek, Vladimír Křístek  česky Z,ZK 4 2P+1C L
126AES Aplikovaná a ekonomická statistika Daniela Jarušková, Božena Kadeřábková, Daniel Macek  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
D23ACH Aplikovaná chemie Milena Pavlíková  česky ZK 2P L
D23ACHP Aplikovaná chemie – praktická laboratorní cvičení Milena Pavlíková  česky ZK 2C L
143APE Aplikovaná ekologie Tomáš Dostál  česky Z 2 2P Z,L
102APOZ Aplikovaná fyzika a OZE Petr Semerák, Vítězslav Vydra  česky Z,ZK 6 4P+2C Z
101YAGM Aplikovaná geometrie Hana Lakomá, Iva Malechová  česky ZK 5 3P+2C Z
141APHD Aplikovaná hydrologie Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D01AMA Aplikovaná matematika Josef Jirásko  česky ZK
D01AP1 Aplikovaná matematika a numerické metody I Petr Mayer  česky ZK 2P
D01AM1 Aplikovaná matematika I Josef Jirásko  česky ZK 4P
D01AM2 Aplikovaná matematika II Josef Jirásko  česky ZK 4P
D01APL Aplikovaná matematika a numerické metody František Bubeník, Petr Kučera  česky ZK 2P
D01AP2 Aplikovaná matematika a numerické metody II Petr Mayer  česky ZK 2P
D01AP3 Aplikovaná matematika a numerické metody III Jan Chleboun  česky ZK 4P
101YAST Aplikovaná statistika Daniela Jarušková  česky Z 2 1P+1C Z,L
105XAT1 Aplikovaná teorie ceny Jana Hrbková  česky Z 1 2P Z,L
125YATM Aplikovaná termomechanika Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky Z 2 1P+1C L
D25YATM Aplikovaná termomechanika Daniel Adamovský, Ilona Koubková  česky ZK
D28ASM Aplikované statistické metody Tomáš Vaníček  česky ZK 2P
D33UBJ_EN Application of Concrete in Nuclear Facilities Petr Štemberk  anglicky ZK 2P
D33FUZ Application of Fuzzy Set Theory in Civil Engineering Martin Petřík, Petr Štemberk  anglicky ZK
D23ACH_EN Applied Chemistry Milena Pavlíková  anglicky ZK 2P Z
D23ACHP_EN Applied Chemistry – Practical Laboratory Lessons Milena Pavlíková  anglicky ZK 2C Z
D01APL_EN Applied Mathematics and Numerical Methods Petr Kučera  anglicky ZK 2P
D01AP1_EN Applied Mathematics and Numerical Methods I Petr Mayer  anglicky ZK 2P
D01AP2_EN Applied Mathematics and Numerical Methods II Petr Mayer  anglicky ZK 2P
125YATH Applied Thermomechanics Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  anglicky Z 2 1P+1C L,Z
129YGA1 ArchiCad 1 - základní Vladimír Hamata, Vojtěch Lichý, Jakub Mizera, Martin Souček  česky Z 2 2C L,Z
129YGA2 ArchiCad 2 - pokročilý Vladimír Hamata  česky Z 2 2C L,Z
129ACM1 Architectural CAD Modelling 1 Vojtěch Lichý, Jakub Mizera  anglicky KZ 3 3C Z,L
129ACM2 Architectural CAD Modelling 2 Vojtěch Lichý, Jakub Mizera  anglicky KZ 3 3C Z,L
129AD2 Architectural Drawing 2 Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Vratislav Ševčík  anglicky KZ 4 3C L
129AD1 Architectural drawing 1 Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Vratislav Ševčík  anglicky KZ 4 3C Z
D27AEK_EN Architecture Landscape And Applied Ecology Jan Hendrych, Jiří Kupka, Michael Pondělíček  anglicky ZK 2P
D29ARC Architecture and Construction Karel Hájek, Miloš Kopřiva, Aleš Vaněk  anglicky ZK 2P
D29AIS_EN Architecture of Engineering Structures Karel Hájek  anglicky ZK 2P
129XAD1 Architektonická dílna 1 (1 týden) Jana Hořická  česky Z 1 2C L
129XAD2 Architektonická dílna 2 (1 týden) Jana Hořická, Klára Kroftová  česky Z 1 2C Z
D29ATV Architektonická tvorba Václav Dvořák, Vladimír Gleich  česky ZK *
129AKR Architektonické kreslení Eva Antošová, Jan Bačkovský, Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Jan Kašpar, Zuzana Pešková, Dalibor Smutný, Vratislav Ševčík  česky KZ 4 3C L
129XA3K Architektonické kreslení 3 Ctibor Havelka, Vratislav Ševčík  česky KZ 1 3C
129XAM1 Architektonické modely 1 Michal Chalupa, Vojtěch Dvořák, Přemysl Kraus  česky Z 1 2C Z
129XAM2 Architektonické modely 2 Michal Chalupa, Přemysl Kraus  česky Z 1 2C L
D29ARK Architektura a konstrukce Karel Hájek, Miloš Kopřiva, Aleš Vaněk  česky ZK 2P
D27AKK Architektura a krajina Jiří Kupka, Ivan Vorel  česky ZK
133ARST Architektura a statika Ondřej Bartoš, Milan Holý, Tomáš Malecký, Michal Netušil, Josef Petrák, Jan Prchal, Vladimír Příbramský, Jan Vesecký, Lukáš Vráblík, Jan Vůjtěch, Jan Žitný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D29AIS Architektura inženýrských staveb Karel Hájek  česky ZK 2P
D27ARC Architektura krajiny   česky ZK 2P
D27AEK Architektura, krajina a aplikovaná ekologie Jan Hendrych, Jiří Kupka, Ivan Vorel  česky ZK 2P
D28AVK Architektury výpočetních a komunikačních systémů Jiří Demel  česky ZK 3P
D33KHK_EN Assessment of Existing Concrete and Masonry Structures Michal Drahorád  anglicky ZK 1P+1C
D55ADY Astrodynamika Jan Kostelecký  česky ZK 4P
129AAKA Atelier architektonicko-konstrukční Matěj Boháč, Jana Hořická, Karel Hájek, Ladislav Kalivoda, Jan Kerel, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Klára Kroftová, Jiří Pošmourný, Jan Pustějovský, Josef Smola, Martin Souček, Aleš Vaněk, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Martin Štibor  česky KZ 9 7C L
129ATZ1 Atelier architektonické tvorby - základní 1 Jan Bačkovský, Adam Bohatý, Matěj Boháč, Nikolay Brankov, Jaroslav Daďa, Václav Dvořák, Iva Dvořáková, Pavel Filsak, Libor Fránek, Helena Hexnerová, Martin Hlusička, Jana Hořická, Jan Kašpar, Filip Klozar, Štěpán Lajda, Martin Lapšanský, Petra Lenz, Alena Mičeková, Jiří Pošmourný, Jindřich Svatoš, Vojtěch Taraba, Jiří Trojan, Alžběta Vachelová, Aleš Vaněk, Jakub Zoula, Anna Marie Černá, Tereza Čivrná, Michal Šourek, Jiří Šťástka  česky KZ 4 4C L
129ATZ2 Atelier architektonické tvorby - základní 2 Richard Bartík, Adam Bohatý, Nikolay Brankov, Jaroslav Daďa, Vojtěch Dvořák, Václav Dvořák, Iva Dvořáková, Jana Hořická, Štěpánka Hájková, Jan Kašpar, Filip Klozar, Klára Kroftová, Štěpán Lajda, Martin Lapšanský, Petra Lenz, Petr Lédl, Petra Novotná, Daniel Smitka, Jiří Smolík, Jiří Trojan, Vítězslav Táborský, Aleš Vaněk, Martin Štibor  česky KZ 6 4C Z
129AT01 Atelier architektonické tvorby 1 Richard Bartík, Hana Boříková, Aleš Brotánek, Iva Dvořáková, Tomáš Eckschlager, Pavel Filsak, Helena Hexnerová, Michal Hlaváček, Lenka Horká, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Barbora Jelínek, Zdeněk Jiran, Jan Kašpar, Bedřich Košatka, Klára Kroftová, Jaromír Kročák, Eliška Kuželová, Štěpán Lajda, Eva Linhartová, Petr Lédl, Běla Menčlová, Jiří Moos, Petr Máša, Petra Novotná, Jakub Pospíšil, Jiří Pošmourný, Josef Smola, Martin Stark, Vojtěch Taraba, Ladislav Tichý, Alžběta Vachelová, Andrea Vášková, Petr Šikola, Stanislava Šulcová  česky KZ 6 6C Z
129AT02 Atelier architektonické tvorby 2 Vladimír Gleich, Helena Hexnerová, Michal Hlaváček, Jana Hořická, Jan Kerel, Luboš Knytl, Miloš Kopřiva, Bedřich Košatka, Štěpán Lajda, Eva Linhartová, Tomáš Med, Petra Novotná, Miroslav Němeček, Zuzana Pešková, Zdeněk Rychtařík, Vojtěch Taraba, Jiří Trojan, Vítězslav Táborský, Aleš Vaněk, Jan Šabart, Petr Šikola  česky KZ 6 6C Z
129AT03 Atelier architektonické tvorby 3 Vojtěch Dvořák, Tomáš Eckschlager, Pavel Filsak, Vladimír Gleich, Jana Hořická, Štěpánka Hájková, Ladislav Kalivoda, Filip Klozar, Luboš Knytl, Miloš Kopřiva, Vojtěch Lichý, Eva Linhartová, Petr Lédl, Tomáš Med, Jakub Mizera, Petra Novotná, Daniel Smitka, Jiří Smolík, Jindřich Svatoš, Ladislav Tichý, Jiří Trojan, Hana Vočková, Jan Šabart, Martin Štibor  česky KZ 9 8C Z
129ATV4 Atelier tvorby - konstrukční Iva Broukalová, Eva Burgetová, Petr Bílý, Jaroslav Daďa, Michal Drahorád, Lucie Drbohlavová, Ctislav Fiala, Pavel Filsak, Josef Fládr, Jaroslav Franče, Hana Hanzlová, Petr Housa, Jana Hořická, Martin Jiránek, Ladislav Kalivoda, Jan Kaňka, Iva Knappová, Bedřich Košatka, Pavel Košatka, Tomáš Kubal, Václav Kupilík, Milan Kvíz, Štěpán Lajda, Eva Linhartová, Lenka Maierová, Štěpán Mančík, Kateřina Mertenová, Petr Mezera, Jan Mukařovský, Vladimír Nekola, Petra Novotná, Jiří Novák, Josef Novák, Jiří Nováček, Jitka Paroubková, Marek Pokorný, Jan Růžička, Josef Smola, Jan Sochůrek, Běla Stibůrková, Ladislav Stupka, Jindřich Svatoš, Zbyněk Svoboda, Jindřich Synek, Jiří Tencar, Jitka Vašková, Jan Vodička, Martina Zapletalová, Radek Zigler, Pavel Čajka, Tomáš Čejka, Ivana Řídká, Karel Šeps, Šárka Šilarová, Dušan Štětina, David Šulc, Helena Žofková  česky KZ 9 6C Z,L
127ATUR Atelier urbanistický Petr Durdík, Karin Dvořáková, Jan Hendrych, Václav Jetel, Ivan Kaplan, Daniel Stojan  česky KZ 9 7C L
129AAKO Ateliér architektonické kompozice Adam Bohatý, Nikolay Brankov, Edita Cestrová, Jaroslav Daďa, Vojtěch Dvořák, Václav Dvořák, Iva Dvořáková, Tomáš Eckschlager, Pavel Filsak, Jana Hořická, Barbora Jelínek, Jan Kašpar, Hana Klapalová, Filip Klozar, Klára Kroftová, Štěpán Lajda, Martin Lapšanský, Běla Menčlová, Petr Mezera, Jiří Moos, Milan Nesměrák, Petra Novotná, Zuzana Pešková, Lenka Popelová, Jiří Pošmourný, Ladislav Tichý, Jan Trejbal, Jiří Trojan, Aleš Vaněk, Tereza Čivrná, Petr Šikola  česky KZ 4 3C Z
129AMG1 Ateliér tvorby - magisterský 1 Matěj Boháč, Aleš Brotánek, Jakub Cigler, Jaroslav Daďa, Václav Dvořák, Hana Gattermayerová, Vladimír Gleich, Jana Hořická, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Petr Hájek, Zdeněk Jiran, Ladislav Kalivoda, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Klára Kroftová, Jaromír Kročák, Štěpán Lajda, Eva Linhartová, Petr Lédl, Marek Mach, Jan Mukařovský, Petra Novotná, Jiří Novák, Jiří Pošmourný, Jan Pustějovský, Josef Smola, Martin Stark, Jindřich Svatoš, Petr Tej, Aleš Vaněk, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šourek, Vladimír Žďára  česky KZ 14 12C Z
127AMG1 Ateliér tvorby - magisterský 1 Petr Durdík, Karin Dvořáková, Ivan Kaplan, Jiří Kupka, Daniel Stojan  česky KZ 14 12C Z
127AMG2 Ateliér tvorby - magisterský 2 Petr Durdík, Ivan Kaplan, Jan Mužík, Daniel Stojan  česky KZ 16 12C
129AMG2 Ateliér tvorby - magisterský 2 Jaroslav Daďa, Václav Dvořák, Iva Dvořáková, Vladimír Gleich, Michal Hlaváček, Jana Hořická, Jolana Hrochová, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Luboš Knytl, Petr Kolář, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Eva Linhartová, Petr Lédl, Martin Souček, Ladislav Tichý, Radek Zykan, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šmolík, Michal Šourek  česky KZ 16 12C Z
142XAC2 AutoCAD 2 Martin Králík  česky Z 1 2C Z
154ACIG AutoCAD pro inženýrskou geodézii Rudolf Urban  česky KZ 2 2C Z
143XAHM Automat. hydropedologických měření Michal Sněhota, Martin Šanda  česky Z 1 1P+1C L
D33AIC_EN Automation in Concrete and Masonry Construction Petr Štemberk  anglicky ZK 2P
122YASP Automatizace stav.-technologického projektování Pavel Neumann  česky Z 2 1P+1C Z
D33AIC Automatizace v betonovém stavitelství a pro zdění Petr Štemberk  česky ZK 2P
143XAZS Automatizované závlahové systémy Pavla Schwarzová  česky Z 1 1P+1C Z
126BIM1 BIM Pavel Chour, Renáta Hoďánková, Josef Žák  česky Z 1 1P+1C Z
124BIMR BIM - Revit Architecture Pavel Chour, Renáta Hoďánková  anglicky KZ 2 1P+1C Z,L
126YBIM BIM - Základy informačního modelování Robert Bouška, Petr Matějka, Martin Stránský  česky Z 2 2C
124XBGA BIM Graphisoft ArchiCAD Renáta Hoďánková  česky Z 1 2C Z,L
136YBD1 BIM pro dopravní a pozemní stavby 1 Karel Fazekas, Renáta Hoďánková, Jan Lambert, Petr Pánek, Jakub Veselka  česky Z 4 1P+3C
124YBM1 BIM pro pozemní stavby 1 Pavel Chour, Renáta Hoďánková, Petr Matějka, Kateřina Novotná, Petr Pánek, Jan Růžička, Jakub Veselka  česky Z 4 1P+3C Z
124XBM2 BIM pro pozemní stavby 2 Pavel Chour, Jakub Veselka  česky Z 1 2C Z,L
126BIMB BIM-informační modelování Robert Bouška, Petr Matějka, Martin Stránský, Josef Žák  česky Z,ZK 4 1P+3C Z
122BPS BOZP při práci ve stavebnictví Blanka Jandová, Petr Kubeček, Pavel Svoboda, Tomáš Váchal  česky Z,ZK 7 4P+2C L
102BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
122BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
123BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
124BPRO Bachelor Project Malila Noori  anglicky Z 12 10C L,Z
125BPRO Bachelor Project Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Roman Musil, Karel Papež, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  anglicky Z 12 10C L,Z
132BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
133BPRO Bachelor Project Iva Broukalová, Josef Novák, Martin Tipka, Petr Štemberk  anglicky Z 12 10C L,Z
134BPRO Bachelor Project Michal Jandera, Zdeněk Sokol  anglicky Z 12 10C L,Z
135BPRO Bachelor Project   anglicky Z 12 10C L,Z
102BAP Bakalářská práce Antonín Mikš, Jiří Novák, Petr Pokorný, Alexey Sveshnikov  česky Z 10 8C L,Z
101BAP Bakalářská práce Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, Milada Kočandrlová, Jana Nosková, Jaroslav Novotný, Jakub Šolc  česky Z 10 8C L,Z
154BAP Bakalářská práce Jaroslav Braun, Hana Braunová, Pavel Hánek, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Ondřej Michal, Jiří Pospíšil, Jaromír Procházka, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Tomáš Suk, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z 10 8C L,Z
155BAP Bakalářská práce Karel Benda, Jiří Cajthaml, Lena Halounová, Jindřich Hodač, Tomáš Janata, Martin Landa, Zdeněk Lukeš, Karel Pavelka, Petr Soukup, Zdeněk Vyskočil, Růžena Zimová, Aleš Čepek  česky Z 10 8C L,Z
133BAPR Bakalářská práce Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Lukáš Vráblík  česky Z 12 10C L,Z
134BAPR Bakalářská práce Jakub Dolejš, Michal Jandera  česky Z 12 10C L,Z
126BAPE Bakalářská práce Lucie Brožová, Jana Frková, Daniel Macek, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Martin Čásenský  česky Z 12 10C L,Z
122BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
124BAPR Bakalářská práce Eva Burgetová, Lenka Hanzalová, Aneta Libecajtová, Běla Stibůrková, Jaroslav Vychytil  česky Z 12 10C L,Z
141BAPV Bakalářská práce Vojtěch Bareš, Michal Dohnal, Aleš Havlík, Josef Křeček, Ivana Marešová, Petr Sklenář  česky Z 12 10C L,Z
142BAPV Bakalářská práce Miroslav Brouček, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Petr Valenta, Milan Zukal  česky Z 12 10C L,Z
143BAPV Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
144BAPV Bakalářská práce Filip Horký, Ivana Kabelková, Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková, David Stránský, Marcela Synáčková, Iva Čiháková, Kristýna Ďurišová, Gabriela Šťastná, Bohumil Šťastný  česky Z 12 10C L,Z
133BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
101BAPZ Bakalářská práce Jozef Bobok  česky Z 12 10C L,Z
127BAPZ Bakalářská práce Marek Janatka, Václav Jetel, František Pospíšil  česky Z 12 10C L,Z
135BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
136BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
137BAPZ Bakalářská práce Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z 12 10C L,Z
141BAPZ Bakalářská práce Michal Dohnal  česky Z 12 10C L,Z
142BAPZ Bakalářská práce Miroslav Brouček, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Petr Valenta, Milan Zukal  česky Z 12 10C L,Z
143BAPZ Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
144BAPZ Bakalářská práce Filip Horký, Ivana Kabelková, Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková, David Stránský, Marcela Synáčková, Iva Čiháková, Kristýna Ďurišová, Gabriela Šťastná, Bohumil Šťastný  česky Z 12 10C L,Z
154BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
155BAPZ Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
220BAPZ Bakalářská práce Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 12 10C L,Z
125BPAA Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 24 16C L,Z
129BPAA Bakalářská práce Jaroslav Daďa, Vojtěch Dvořák, Václav Dvořák, Petr Housa, Jana Hořická, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Luboš Knytl, Bedřich Košatka, Jaromír Kročák, Štěpán Lajda, Eva Linhartová, Petr Lédl, Petra Novotná, Zuzana Pešková, Jan Pustějovský, Josef Smola, Vojtěch Taraba, Ladislav Tichý, Radek Zykan, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šmolík, Michal Šourek  česky Z 24 16C L,Z
125BAPR Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Roman Musil, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
126BAPR Bakalářská práce Lucie Brožová, Eduard Hromada, Daniel Macek  česky Z 12 10C L,Z
210BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
220BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
141BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
142BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
143BAPR Bakalářská práce Milena Císlerová, Václav David, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 12 10C L,Z
135BAPK Bakalářská práce Jan Masopust  česky Z 12 10C L,Z
101BAPK Bakalářská práce Jozef Bobok, Jaroslav Novotný  česky Z 12 10C L,Z
132BAPK Bakalářská práce František Denk, Petr Havlásek, Martin Horák, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Jiří Máca, Michal Polák, Jan Vorel, Michal Šejnoha  česky Z 12 10C L,Z
133BAPK Bakalářská práce Michal Drahorád, Marek Foglar, Hana Hanzlová, Martin Tipka, Jitka Vašková, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Roman Šafář  česky Z 12 10C L,Z
134BAPK Bakalářská práce Jakub Dolejš, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Marta Kuříková, Josef Macháček, Jiří Mareš, Michal Netušil, Pavel Ryjáček  česky Z 12 10C L,Z
136BAPK Bakalářská práce Filip Eichler, Tomáš Havlíček, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, František Lehovec, František Luxemburk, Petr Mondschein, Petr Pánek, Petr Slabý, Michal Uhlík, Jan Valentin, Ludvík Vébr, Josef Žák  česky Z 12 10C L,Z
137BAPK Bakalářská práce Ondřej Bret, Leoš Horníček, Martin Lidmila  česky Z 12 10C L,Z
210BAPK Bakalářská práce Jindřich Fornůsek, Jiří Litoš, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z 12 10C L,Z
220BAPK Bakalářská práce Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 12 10C L,Z
122BAPL Bakalářská práce Martin Hlava, Čeněk Jarský, Michal Kovářík, Alexander Kravcov, Pavel Neumann, Karel Polák, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Michal Procházka, Pavel Svoboda, Jaroslav Synek, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Petr Šrytr, Rostislav Šulc  česky Z 12 10C L,Z
126BAPL Bakalářská práce Lucie Brožová, Jana Frková, Daniel Macek, Václav Tatýrek, Martin Čásenský  česky Z 12 10C L,Z
135BAPQ Bakalářská práce Jan Masopust  česky Z 12 10C L,Z
134BAPQ Bakalářská práce Kamila Cábová, Petr Kuklík, Zdeněk Sokol, František Wald  česky Z 12 10C L,Z
133BAPQ Bakalářská práce Martin Benýšek, Jaroslav Procházka, Martin Tipka, Radek Štefan  česky Z 12 10C L,Z
125BAPQ Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
124BAPQ Bakalářská práce Petr Hejtmánek  česky Z 12 10C L,Z
102BAPC Bakalářská práce Tereza Bendová, Marina Davydova, Pavel Demo, Mária Domonkos, Jaroslava Drchalová, Olga Dydovičová, Hana Fialová, Michal Havrlík, David Heidenreich, Šárka Hošková, Milan Kajnar, Olga Kapičková, Hana Klokočníková, Jiří Konfršt, Jan Kratochvíl, Alexander Kromka, Martin Kružík, Pavel Kulmon, David Ladman, Karel Mach, Ondrej Michalko, Antonín Mikš, Jiří Novák, Pavel Novák, Jan Opat, Petr Pokorný, Pavel Pána, Pavla Razímová, Jitka Rollová, Petr Semerák, Vít Sopko, Gabriela Strnadová, Alexey Sveshnikov, Petra Tichá, Iveta Ticháčková, Roman Vejmelka, František Vodák, Linda Vonásková, Tomáš Vrána, Vítězslav Vydra, Tomáš Zadražil, Martin Černohorský, Jaroslav Římal, Filip Šmejkal  česky Z 12 10C L,Z
122BAPC Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
123BAPC Bakalářská práce Eva Vejmelková  česky Z 12 10C L,Z
124BAPC Bakalářská práce Ctislav Fiala, Lenka Hanzalová, Petr Hájek, Martin Jiránek, Anna Lounková, Malila Noori, Jiří Nováček, Jiří Pazderka, Marek Pokorný, Jan Růžička, Kamil Staněk, Běla Stibůrková, Zbyněk Svoboda, Jaroslav Vychytil, Eva Zezulová, Radek Zigler, Tomáš Čejka, Šárka Šilarová  česky Z 12 10C L,Z
125BAPC Bakalářská práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Roman Musil, Karel Papež, Pavla Pechová, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 12 10C L,Z
132BAPC Bakalářská práce František Denk, Aleš Jíra, Václav Nežerka, Tomáš Plachý, Pavel Tesárek, Michal Šejnoha  česky Z 12 10C L,Z
133BAPC Bakalářská práce Iva Broukalová, Petr Bílý, Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Michaela Frantová, Hana Hanzlová, Yuliia Khmurovska, Alena Kohoutková, Pavel Košatka, Josef Novák, Martin Tipka, Jitka Vašková, Jan Vodička, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 12 10C L,Z
134BAPC Bakalářská práce Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Robert Jára, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Marta Kuříková, Jiří Mareš, Karel Mikeš, Michal Netušil, Zdeněk Sokol, František Wald  česky Z 12 10C L,Z
135BAPC Bakalářská práce Jan Masopust, Jan Salák, Jan Záleský  česky Z 12 10C L,Z
136BAPR Bakalářská práce   česky Z 12 10C L,Z
137BAPR Bakalářská práce Martin Lidmila, Vít Lojda, Michal Petýrek  česky Z 12 10C L,Z
124BPAA Bakalářská práce Kateřina Mertenová, Jaroslav Vychytil  česky Z 24 16C L,Z
144BT1 Balneotechnology Jana Nábělková, Bohumil Šťastný  anglicky ZK 2 2P Z
D29ZVP_EN Basics Of Scientific Work For Architects Karel Hájek, Zuzana Pešková, Lenka Popelová  anglicky ZK 2P
133YBBD Basis of Bridges Design Roman Šafář  anglicky Z 2 1P+1C Z
133YBEX Beton v extrémních podmínkách Marek Foglar, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 2 1P+1C Z
133B03C Betonové konstrukce 3C Jan Prchal, Jan Vesecký, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133B03D Betonové konstrukce 3D Michal Drahorád, Marek Vokál, Lukáš Vráblík, Roman Šafář  česky Z,ZK 5 2P+2C L
133B03K Betonové konstrukce 3K Lukáš Boháček, Michal Drahorád, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133B04C Betonové konstrukce 4C Martin Petřík, Petr Štemberk  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D33BZK Betonové a zděné konstrukce Jitka Vašková  česky ZK 2P *
133BK01 Betonové a zděné konstrukce 1 Roman Chylík, Jakub Holan, Anna Horáková, Jan Janata, Martin Salák, Hana Schreiberová, Martin Tipka, Tomáš Trtík, Jitka Vašková, Marek Vinkler  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
133BK02 Betonové a zděné konstrukce 2 Filip Bláha, Iva Broukalová, Michal Drahorád, Marek Foglar, Kateřina Horníková, Alena Horská, Radek Hájek, Ondřej Janota, Pavel Košatka, František Köhler, Jitka Vašková, Pavel Vrba, Jakub Zíma  česky Z,ZK 7 4P+2C L
133BZKE Betonové a zděné konstrukce E Michaela Frantová, Štěpán Šonka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BZKQ Betonové a zděné konstrukce Q Petr Bílý, Jakub Holan, Jan Janata, Martin Tipka, Jitka Vašková, Radek Štefan  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
133BZKV Betonové a zděné konstrukce V Iva Broukalová, Michaela Frantová, Yuliia Khmurovska, Štěpán Šonka, Petr Štemberk, Michal Števula, Jakub Žák  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
133BZA1 Betonové a zděné konstrukce v arch. 1 Hana Hanzlová, Luboš Musil, Michal Vích, Vojtěch Zacharda, Karel Šeps, Jakub Žák  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
133BZA2 Betonové a zděné konstrukce v arch. 2 Jan Bednář, Jan Fleissig, Hana Hanzlová, Petr Holan, Michaela Kopálová, Luboš Musil, Václav Ráček, Jan Veselý, Lukáš Vrba, Vladimíra Vytlačilová, Michal Vích, Vojtěch Zacharda, Karel Šeps, Petr Šlapka, Michal Števula, Jakub Žák  česky Z,ZK 5 3P+1C L
D33BEK Betonové konstrukce Alena Kohoutková  česky ZK 2P
133B04K Betonové konstrukce 4K Lukáš Boháček, Michal Drahorád, Lukáš Vráblík, Petr Štemberk, Jakub Žák  česky Z,ZK 4 2P+1C L
D33CHT Betonové konstrukce vystavené vysokým teplotám Radek Štefan  česky ZK 1P+1C
D33BMO Betonové mosty Vladislav Hrdoušek, Lukáš Vráblík, Jan Vítek  česky ZK 2P
133BM01 Betonové mosty 1 Filip Bláha, Ondřej Janota, Jakub Zíma, Roman Šafář  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
133YBM2 Betonové mosty 2 Michal Drahorád, Jan Vítek  česky Z 2 1P+1C Z
D33BOO Betonové ochranné obálky Petr Bílý, Petr Štemberk  česky ZK 2P *
D33EAC Betonové prvky raného stáří Michaela Frantová, Petr Štemberk  česky ZK 1P+1C
133YBSV Betony speciálních vlastností Jitka Vašková, Michal Števula  česky Z 2 1P+1C L
102XBMS Bezkontaktní měření ve stavebnictví Jiří Novák  česky Z 1 1P+1C L
D02BEM Bezkontaktní měřicí metody v experimentální mechanice Jiří Novák  česky ZK 2P Z
122YBPP Bezpečnost pracovního prostředí Tomáš Váchal  česky Z 2 1P+1C Z,L
126YBM Bezpečnostní management Vilém Berka, Petr Dlask  česky Z,ZK 4 2P+2C L
124XBDS Biologická degradace staveb Pavla Ryparová, Zuzana Rácová, Richard Wasserbauer  česky Z 1 1P+1C Z,L
132XBBI Biomechanika a biomateriálové inž. Aleš Jíra  česky Z 1 1P+1C L
123BM01 Building Materials Lukáš Fiala, Jan Kočí, Václav Kočí, Alena Vimmrová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
124BPH Building Physics Jiří Nováček, Zbyněk Svoboda  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
124BQCA Building Quality Complex Assessment Antonín Lupíšek, Martin Vonka  anglicky ZK 2 1P+1C L
124BS1E Building Structures - E Eva Burgetová, Hana Gattermayerová  anglicky ZK 5 4P Z,L
124BS2D Building Structures 2D Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
124BS03 Building Structures 3 Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
D24BRA Building and room acoustics Ondřej Jiříček, Jiří Nováček  anglicky ZK 1P+1C
D24BIP Building integrated photovoltaics Kamil Staněk, Jan Tywoniak  anglicky ZK 1P+1C
124BS01 Building structures 1 Eva Burgetová, Hana Gattermayerová, Malila Noori  anglicky Z,ZK 7 4P+2C Z
124BS02 Building structures 2 Eva Burgetová, Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
125BSE Buildings Services Systems Pavla Dvořáková, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
125BSE2 Buildings Services Systems 2 Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
128CS2 C# 2 - Advanced Application Development Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
128CS1 C# Programming and Application Development Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
128XCP1 C# Programovací jazyk a vývoj aplikací Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
128XCP2 C# Vývoj aplikací Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
124CADE CAD 1 (E) Pavel Chour  anglicky KZ 3 3C Z,L
124CAE CAD Systems: AutoCAD 1 Kateřina Sojková  anglicky Z 2 2C Z,L
142XCSA CAD systémy a AutoCAD Martin Horský  česky Z 1 2C Z
127XCAD CAD v územním plánování Marek Janatka  česky Z 1 1P+1C L
134XCOD CAD/CAM v ocelových a dřevěn. konstr. Jiří Mareš  česky Z 1 1P+1C L
D24CMA Calculation methods in building and room acoustics Jiří Nováček  anglicky ZK 1P+1C
D55KMV_EN Cartographic Methods of Research Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
123CHE Chemie Martin Keppert, Klára Kobetičová, Jana Nekovářová, Jana Nábělková, Milena Pavlíková, Martina Záleská, Kristýna Ďurišová  česky Z,ZK 4 3P+1C L
123XCHR Chemie - repetitorium Martina Záleská  česky Z 1 2C Z,L
123CHS Chemie silikátových materiálů   česky ZK 3 2P Z
123YCHS Chemie ve stavebnictví Milena Pavlíková, Martina Záleská  česky Z 2 1P+1C L
D44CHZP Chemie životního prostředí Jana Nábělková  česky ZK 2P
123CS01 Chemistry Jan Fořt, Martin Keppert, Klára Kobetičová, Jana Nábělková  anglicky Z,ZK 5 3P+1C L
129YGCI Cinema Jan Dvořák  česky Z 2 2C L,Z
129C4D Cinema4D - Free Modelling Jan Dvořák  anglicky KZ 2 1P+1C L
127CP11 City planning 11 Ivan Horký, Václav Jetel  anglicky ZK 2 2P Z,L
124EDC Civil Engineering in Developing Countries Jan Tilinger  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L,Z
129CTA Composition and Theory of Architecture Oleksandra Derkach, Martin Lapšanský, Lenka Popelová  anglicky KZ 2 2C L,Z
133CASD Computer Aided Structural Design Josef Novák  anglicky Z 2 1P+1C Z,L
128YIND Computer Use Fundamentals Miroslav Sůra  anglicky Z 2 2C L,Z
128CGR Computer graphics Tomáš Vaníček  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
133YCB Concrete Bridges Roman Šafář  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
D33BOO_EN Concrete Containment Buildings Petr Bílý  anglicky ZK 2P *
D33BEK_EN Concrete Structures Alena Kohoutková  anglicky ZK 2P
D33CHT_EN Concrete Structures Exposed to High Temperatures Radek Štefan  anglicky ZK 1P+1C
133CM01 Concrete and Masonry Structures 1 Iva Broukalová, Petr Bílý  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
133CM02 Concrete and Masonry Structures 2 Iva Broukalová, Marek Foglar, Alena Horská, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Roman Šafář  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
133CM03 Concrete and Masonry Structures 3 Marek Foglar, Alena Horská  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
133CM04 Concrete structures 4 Yuliia Khmurovska, Martin Petřík, Michaela Vaitová, Petr Štemberk  česky Z,ZK 5 2P+2C L
126YCON Construction Contracting Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 4 4P L
126CMAN Construction Management Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
101CG01 Constructive Geometry Hana Lakomá  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D41HKZ_EN Critical Zone Hydrology Jaromír Dušek, Tomáš Vogel  anglicky ZK 2P L
D27KKZI_EN Cultural Landscape and Characteristic Features of its Individuality Jiří Kupka  anglicky ZK 2C
104CL2 Czech/Foreign Language 2 Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani  anglicky Z,ZK 2 2C L
104CZL1 Czech/Foreign language 1 Petra Florianová, Sandra Giormani  anglicky Z 2 2C Z,L
128XDIS Databázové a manažerské inf.systémy Jiří Kaiser  česky Z 1 1P+1C Z,L
D28DBB Databázové systémy a datové formáty pro informační modelování budov Jiří Kaiser  česky ZK
D33DEG Degradace a trvanlivost betonových a zděných konstrukcí Marek Foglar  česky ZK 1P+1C
124YDSR Demolice staveb a recyklace materiálů Zuzana Rácová, Šárka Šilarová  česky Z 2 1P+1C Z
D33NBK_EN Design Methods of Concrete Structures Jitka Vašková  anglicky ZK 2P
125DPR2 Design Project 2 Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  anglicky KZ 3 3C L
129DS1 Design Studio 1 (Residential Buildings) Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová  anglicky KZ 7 6C Z,L
129DS2 Design Studio 2 (Civil Buildings) Hana Boříková, Michal Hlaváček, Jana Hořická, Mikuláš Hulec, Ladislav Kalivoda, Klára Kroftová, Milan Kvíz, Eva Linhartová  anglicky KZ 9 7C Z,L
129ADM2 Design Studio 2M Marco Bruno Andrade Maio, Adam Bohatý  anglicky KZ 8 7C L,Z
129DS3 Design Studio 3 Hana Boříková, Michal Hlaváček, Zdeněk Jiran, Milan Kvíz, Eva Linhartová, Jitka Paroubková  anglicky KZ 9 7C Z,L
125DPR1 Design project 1 Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Ilona Koubková, Miroslav Urban  anglicky KZ 4 3C Z
129ADM1 Design studio 1M Adam Bohatý, Mikuláš Hulec, Ladislav Kalivoda, Hana Klapalová, Klára Kroftová, Eva Linhartová, Marco Maio, Tomáš Med, Jitka Paroubková, Daniel Smitka, Jindřich Svatoš, Aleš Vaněk  anglicky KZ 8 7C L,Z
D33DEG_EN Deterioration of Concrete and Masonry Structures Marek Foglar  anglicky ZK 1P+1C
129DAR1 Development of Architecture 1 Lenka Popelová, Radomíra Sedláková  anglicky ZK 3 2P Z,L
129DEAR Development of architecture Lenka Popelová, Radomíra Sedláková  anglicky Z 3 2P Z,L
124DSHB Diagn. and Surveying of Hist. Buildings Eva Burgetová  anglicky Z 2 1P+1C Z
D37DJD_EN Diagnostics of Railway in Relation to Noise Measurement Martin Lidmila  anglicky ZK 1P+1C
D37DJD Diagnostika jízdní dráhy ve vztahu k měření hluku Ondřej Bret, Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky ZK 1P+1C
D32DIA Diagnostika konstrukcí Pavel Padevět, Tomáš Plachý  česky ZK 2P Z
210DIST Diagnostika staveb Jan Kočí, Jiří Litoš, Pavel Reiterman, Jan Zatloukal  česky Z,ZK 5 2P+2C L
137YDKP Diagnostika staveb kolejové dopravy Ondřej Bret, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila, Vít Lojda  česky Z 2 1P+1C Z
132YDSK Diagnostika stavebních konstrukcí Michal Polák  česky Z 2 1P+1C L
210YDSM Diagnostika vlastností stav.mater.a výrob. Jiří Litoš  česky Z 2 1P+1C
124YDPH Diagnostika, průzkum a hodn.stav.konstr. Eva Burgetová  česky Z 2 1P+1C L
D01DIG Diferenciální geometrie I Milada Kočandrlová  česky ZK 4P
D55DKN_EN Digital Cadastre of Real Estate Petr Souček  anglicky ZK 2P
D55DMK_EN Digital Cartography Tomáš Janata  anglicky ZK 2P
D55DFM_EN Digital Photogrammetry Karel Pavelka  anglicky ZK 2P
105YPDF Digitální fotografie Michal Chalupa, Miloš Sedláček  česky Z 2 2C Z
D55DFM Digitální fotogrammetrie Karel Pavelka  česky ZK 2P
D55DMK Digitální kartografie Tomáš Janata, Růžena Zimová  česky ZK 3P
D55DKN Digitální katastr nemovitostí Petr Souček  česky ZK 2P
D55DPZ Digitální zpracování dat DPZ Lena Halounová  česky ZK 2P
122DPP Diploma project Čeněk Jarský, Pavel Neumann, Mária Párová, Pavel Svoboda  anglicky Z 30 24C Z
123DPP Diploma project   anglicky Z 30 24C Z
135DPP Diploma project Jiří Barták, Josef Jettmar, Jan Kos, Jan Salák, Jan Záleský  anglicky Z 30 24C
134DPP Diploma project Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Michal Jandera, Karel Mikeš, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Jan Vídenský, František Wald  anglicky Z 30 24C
133DPP Diploma project Iva Broukalová, Petr Štemberk  anglicky Z 30 24C Z
132DPP Diploma project Pavel Kuklík, Bořek Patzák, Jan Zeman, Michal Šejnoha  anglicky Z 30 24C Z
124DPP Diploma project František Kulhánek, Jan Pašek, Tomáš Čejka  anglicky Z 30 24C Z
220DPP Diploma project Jiří Svoboda, Radek Vašíček  anglicky Z 30 24C Z
210DPP Diploma project   anglicky Z 30 24C Z
155DPM Diplomová práce Karel Benda, Jiří Cajthaml, Lena Halounová, Jindřich Hodač, Jan Holešovský, Tomáš Janata, Martin Landa, Zdeněk Lukeš, Leoš Mervart, Karel Pavelka, Jan Pytel, Petr Soukup, Petr Souček, Zdeněk Vyskočil, Růžena Zimová, Aleš Čepek, Zdeněk Švec  česky Z 30 24C Z,L
125DPIB Diplomová práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Karel Papež, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky Z 26 20C L
133DPM Diplomová práce Iva Broukalová, Michal Drahorád, Marek Foglar, Michaela Frantová, Hana Hanzlová, Alena Kohoutková, Pavel Košatka, Jiří Krátký, Vladimír Křístek, Luboš Podolka, Jaroslav Procházka, Martin Tipka, Karel Trtík, Jitka Vašková, Jan Vodička, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Roman Šafář, Radek Štefan, Petr Štemberk  česky Z 30 24C Z
134DPM Diplomová práce Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Josef Macháček, Karel Mikeš, Michal Netušil, Tomáš Rotter, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Jiří Studnička, Tomáš Vrána, Jan Vídenský, František Wald  česky Z 30 24C Z
135DPM Diplomová práce Jiří Barták, Svatoslav Chamra, Matouš Hilar, Josef Jettmar, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Salák, Jan Schröfel, Jana Tourková, Jan Valenta, Ivan Vaníček, Jan Záleský  česky Z 30 24C Z
136DPM Diplomová práce Filip Eichler, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, František Lehovec, František Luxemburk, Petr Mondschein, Petr Pánek, Petr Slabý, Michal Uhlík, Jan Valentin, Ludvík Vébr  česky Z 30 24C Z
137DPM Diplomová práce Karel Augustin Fridrich, Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Ivan Novák, Petra Váňová  česky Z 30 24C Z,L
125DPM Diplomová práce Daniel Adamovský, Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Vladimír Jelínek, Miloslav Jokl, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Lenka Maierová, Roman Musil, Karel Papež, Miroslav Urban  česky Z 30 24C Z
126DPM Diplomová práce Petr Anton, Václav Beran, Vilém Berka, Lucie Brožová, Jindřiška Bušková, Petr Dlask, Jana Frková, Ludmila Hačkajlová, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Jiří Karásek, Vít Kosina, Daniel Macek, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Jiří Novák, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská, Markéta Prušková, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Stanislav Vitásek, Michal Vondruška, Dana Čápová, Martin Čásenský, Josef Žák  česky Z 30 24C Z
129DPM Diplomová práce Jaroslav Daďa, Petr Durdík, Václav Dvořák, Vladimír Gleich, Michal Hlaváček, Petr Housa, Jana Hořická, Mikuláš Hulec, Karel Hájek, Ladislav Kalivoda, Ivan Kaplan, Luboš Knytl, Miloš Kopřiva, Patrik Kotas, Bedřich Košatka, Klára Kroftová, Eva Linhartová, Petr Lédl, Jitka Paroubková, Zuzana Pešková, Jiří Pošmourný, Irena Pátková, Ladislav Stupka, Jaroslav Sýkora, Ladislav Tichý, Ivan Vorel, Radek Zykan, Pavel Čajka, Ludmila Čajková, Tomáš Šenberger, Petr Šikola, Michal Šmolík, Michal Šourek  česky Z 30 24C L,Z
154DPM Diplomová práce Jaroslav Braun, Pavel Hánek, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Jiří Pospíšil, Jaromír Procházka, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Rudolf Urban, Martin Štroner  česky Z 30 24C Z,L
101DPM Diplomová práce Michal Beneš, Milan Bořík, Daniela Jarušková, Jana Nosková, Jakub Šolc  česky Z 30 24C Z
127DPM Diplomová práce Petr Durdík, Ivan Horký, Marek Janatka, Václav Jetel, Ivan Kaplan, Jan Mužík, František Pospíšil, Jan Storch, Ivan Vorel  česky Z 30 24C Z,L
141DPM Diplomová práce Vojtěch Bareš, Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Aleš Havlík, Josef Křeček, Ivana Marešová, Václav Matoušek, Daniel Mattas, Petr Sklenář  česky Z 30 24C Z
142DPM Diplomová práce Miroslav Brouček, Vojtěch Broža, Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Martin Králík, Jitka Kučerová, Vladimír Medřický, Petra Nešvarová Chvojková, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Michal Toman, Petr Valenta, Milan Zukal  česky Z 30 24C Z,L
143DPM Diplomová práce Jana Babuská, Milena Císlerová, Václav David, Tereza Davidová, Tomáš Dostál, Martin Dočkal, Alena Jakubíková, Petr Kavka, Zdeněk Kos, Petr Koudelka, Josef Krása, Pavla Schwarzová, Michal Sněhota, Martina Sobotková, Kateřina Uhlířová, Jana Valentová, Adam Vokurka, Karel Vrána, David Zumr, Martin Šanda  česky Z 30 24C Z
144DPM Diplomová práce Alexander Grünwald, Filip Horký, Ivana Kabelková, Karel Kříž, Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková, David Stránský, Marcela Synáčková, Iva Čiháková, Gabriela Šťastná, Bohumil Šťastný  česky Z 30 24C Z
220DPM Diplomová práce Jaroslav Pacovský, Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 30 24C Z
102DPM Diplomová práce Pavel Demo, Šárka Hošková, Antonín Mikš, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný, Petr Semerák, Alexey Sveshnikov, Vítězslav Vydra  česky Z 30 24C Z
210DPM Diplomová práce Jindřich Fornůsek, Karel Kolář, Petr Konvalinka, Jiří Litoš, Petr Máca, Pavel Reiterman, Radoslav Sovják  česky Z 30 24C Z
122DPM Diplomová práce Martin Hlava, Čeněk Jarský, Michal Kovářík, Zdeněk Molnár, Pavel Neumann, Karel Polák, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Michal Procházka, Mária Párová, Pavel Svoboda, Jaroslav Synek, Tomáš Váchal, Petr Šrytr, Rostislav Šulc  česky Z 30 24C Z
123DPM Diplomová práce Zdenka Bažantová, Miloš Jerman, Martin Keppert, Jan Kočí, Jiří Maděra, Milan Myška, Zbyšek Pavlík, Milena Pavlíková, Eva Vejmelková, Alena Vimmrová, Jaroslav Výborný  česky Z 30 24C Z
124DPM Diplomová práce Daniela Bošová, Václav Brabec, Eva Burgetová, Vladimír Bílek, Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Lenka Hanzalová, Petr Hejtmánek, Petr Hájek, Martin Jiránek, Jan Kaňka, Pavel Kopecký, Jan Krňanský, František Kulhánek, Václav Kupilík, Anna Lounková, Antonín Lupíšek, Jan Mukařovský, Malila Noori, Jiří Novák, Jiří Nováček, Jiří Pazderka, Jan Pašek, Marek Pokorný, Pavla Ryparová, Jan Růžička, Běla Stibůrková, Zbyněk Svoboda, Jan Tywoniak, Martin Vonka, Jaroslav Vychytil, Richard Wasserbauer, Jiří Witzany, Eva Zezulová, Radek Zigler, Josef Zlesák, Tomáš Čejka, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z 30 24C Z
132DPM Diplomová práce František Denk, Petr Fajman, Petr Havlásek, Martin Horák, Tomáš Janda, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Petr Kabele, Petr Konvalinka, Lubomír Kopecký, Tomáš Koudelka, Pavel Kuklík, Anna Kučerová, Matěj Lepš, Lenka Melzerová, Jiří Máca, Václav Nežerka, Jan Novák, Pavel Padevět, Bořek Patzák, Miroslav Petrtýl, Tomáš Plachý, Karel Pohl, Michal Polák, Jan Sýkora, Pavel Tesárek, Jan Vorel, Jan Zeman, Michal Šejnoha  česky Z 30 24C Z
126DISP Diplomový seminář Lucie Brožová, Petr Dlask, Jana Frková, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Jiří Karásek, Daniel Macek, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Jiří Novák, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Stanislav Vitásek, Michal Vondruška, Dana Čápová, Martin Čásenský  česky Z 4 3C L
126DISN Diplomový seminář Lucie Brožová, Petr Dlask, Jana Frková, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Jiří Karásek, Daniel Macek, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Zita Prostějovská, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Václav Tatýrek, Aleš Tomek, Radan Tomek, Jaroslava Tománková, Stanislav Vitásek, Michal Vondruška, Dana Čápová, Martin Čásenský  česky Z 4 3C L
124DISE Diplomový seminář Petr Hejtmánek, Marek Pokorný  česky Z 7 4C L
101DISE Diplomový seminář Jozef Bobok  česky Z 4 4C L
220DISE Diplomový seminář Jaroslav Pacovský, Jiří Svoboda, Radek Vašíček  česky Z 4 4C
210DISM Diplomový seminář Jindřich Fornůsek, Radoslav Sovják, Jan Zatloukal  česky Z 5 4C
132DISE Diplomový seminář Petr Havlásek, Martin Horák, Milan Jirásek, Aleš Jíra, Petr Konvalinka, Matěj Lepš, Jiří Máca, Pavel Padevět, Tomáš Plachý, Michal Polák, Jan Vorel, Jan Zeman, Michal Šejnoha  česky Z 4 4C L
133DISE Diplomový seminář Michal Drahorád, Josef Fládr, Marek Foglar, Hana Hanzlová, Lukáš Vráblík, Jan Vítek, Roman Šafář, Petr Štemberk  česky Z 4 4C L
134DISE Diplomový seminář Kamila Cábová, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Michal Jandera, Anna Kuklíková, Josef Macháček, Michal Netušil, Pavel Ryjáček, Zdeněk Sokol, Jiří Studnička, František Wald  česky Z 4 4C
135DISE Diplomový seminář Jiří Barták, Matouš Hilar, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Schröfel, Jan Valenta, Ivan Vaníček, Jan Záleský, Linda Černá Vydrová  česky Z 4 4C
136DISE Diplomový seminář Filip Eichler, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, František Lehovec, František Luxemburk, Petr Mondschein, Petr Pánek, Petr Slabý, Michal Uhlík, Jan Valentin, Ludvík Vébr  česky Z 4 4C
137DISE Diplomový seminář Ondřej Bret, Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila, Lenka Lomoz  česky Z 4 4C L
102DISM Diplomový seminář   česky Z 5 4C L
123DISM Diplomový seminář   česky Z 5 4C L
132DISM Diplomový seminář   česky Z 5 4C L
D41HDS_EN Discussion Seminar on Hydrology Research Michal Dohnal  anglicky ZK 2C
102XDS Disperzní soustavy Šárka Hošková  česky Z 1 1P+1C
D05DRP Doktorandská propedeutika Jan Gazda, Václav Liška, Jakub Švec  česky ZK 2P *
137XDOH Dopravní hluk - modelování Martin Lidmila, Petra Váňová  česky Z 1 1P+1C Z
D36TDP Dopravní průzkumy a teorie dopravního proudu Petr Slabý, Michal Uhlík, Ludvík Vébr  česky ZK 2P
136DSA Dopravní stavby Lucie Benešová, Ondřej Bret, Matěj Bůžek, Jiří Drbohlav, Peter Gallo, Tomáš Havlíček, Leoš Horníček, Jan Hradil, Jaromíra Ježková, Adriana Kotoušová, Petr Kučera, Vít Lojda, Lenka Lomoz, Kristýna Miláčková, Petr Mondschein, Lucie Popíková, Marek Pýcha, Michal Uhlík, Pavla Vacková, Tereza Valentová, Štěpán Verner, Jana Vlasáková, Ludvík Vébr, Michal Weber, Jan Zvěřina, Zuzana Čížková, Jakub Šedina, Josef Žák  česky Z 2 1P+1C Z
136DSUP Dopravní stavby a územní plánování Lucie Benešová, Ondřej Bret, Jiří Drbohlav, Filip Eichler, Karel Fazekas, Peter Gallo, Tomáš Havlíček, Jan Hradil, Václav Jetel, Petr Kučera, Jan Lambert, Martin Lidmila, Vít Lojda, Lenka Lomoz, Zuzana Mašková, Petr Mondschein, Prokop Nedbal, Michal Petýrek, František Pospíšil, Marek Pýcha, Jan Suda, Michal Uhlík, Pavla Vacková, Jan Valentin, Tereza Valentová, Martin Valášek, Ivan Vorel, Petra Váňová, Ludvík Vébr, Michal Weber, Zuzana Čížková, Jakub Šedina, Michal Štepánik, Josef Žák  česky Z,ZK 6 5P+1C L,Z
136DSZP Dopravní stavby a životní prostředí Jan Hradil, Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Pavla Vacková, Tereza Valentová, Petra Váňová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
144WS Drinking Water Management Filip Horký, Jana Nábělková, Kateřina Slavíčková  anglicky KZ 2 2P Z
D01DYS Dynamické systémy Jozef Bobok  česky ZK 4P
D32DSK_EN Dynamics of Structures Jiří Máca  anglicky ZK 2P
132DS01 Dynamics of Structures Jaroslav Kruis  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
132YDDS Dynamika dopravních staveb Michal Polák  česky Z 2 1P+1C Z
135DYGK Dynamika geotechnických konstrukcí Jan Pruška  česky Z,ZK 4 2P+1C
D44DPS Dynamika procesů v systému městského odvodnění Ivana Kabelková  česky ZK
D32DSK Dynamika stavebních konstrukcí Jiří Máca  česky ZK 2P
132DY01 Dynamika stavebních konstrukcí 1 Tomáš Krejčí, Jiří Máca, Karel Pohl  česky Z,ZK 5 2P+2C L
132DY02 Dynamika stavebních konstrukcí 2 Jiří Máca, Karel Pohl  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
D35DZ Dynamika zemin Jan Pruška, Ivan Vaníček  česky ZK 2P *
D35DZH Dynamika zemin a hornin Jan Pruška  česky ZK 2P *
155DPRZ Dálkový průzkum Země Lena Halounová, Jiří Šustera  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129DA01 Dějiny architektury 1 Rudolf Pošva, Petr Urlich, Josef Záruba Pfeffermann, Pavel Škranc  česky ZK 3 2P Z
129DA02 Dějiny architektury 2 Rudolf Pošva, Josef Záruba Pfeffermann  česky ZK 3 2P Z
129DA03 Dějiny architektury 3 Radomíra Sedláková, Petr Urlich, Josef Záruba Pfeffermann  česky ZK 4 2P Z
129YDA4 Dějiny architektury 4 Josef Záruba Pfeffermann  česky Z 2 2C L
129DEUM Dějiny umění Rudolf Pošva, Josef Záruba Pfeffermann, Pavel Škranc  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
134YDUV Dřevo a udržitelná výstavba Anna Kuklíková  česky Z 2 1P+1C L
124DRS Dřevostavby Richard Hlaváč, Milan Peukert, Kamil Staněk  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
124YDRS Dřevostavby pro nízkoenergetické a pasivní domy Milan Peukert, Marek Pokorný, Jan Růžička, Kamil Staněk  česky Z 2 1P+1C L
D34DRK Dřevěné konstrukce Jakub Dolejš, Petr Kuklík  česky ZK 2P *
134DK01 Dřevěné konstrukce 1 Petr Kuklík, Anna Kuklíková, Alena Macasová, Petr Červený, Jan Šebek  česky Z,ZK 5 3P+1C L
134DK02 Dřevěné konstrukce 2 Jakub Dolejš, Petr Kuklík, Karel Mikeš, Monika Tyrová  česky Z,ZK 4 2P+1C L
134YDKM Dřevěné konstrukce a mosty Anna Kuklíková  česky Z 2 1P+1C
D33EAC_EN Early-age Concrete Members Michaela Frantová  anglicky ZK 1P+1C
D35ZKVS_EN Earth Structures in Hydro and Environmental Engineering Ivan Vaníček  anglicky ZK 2P *
126ECON Economics Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
126ECM Economics and Management Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  anglicky Z,ZK 7 4P+2C
126ECMA Economics and management Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D33EZB_EN Effect of Extreme Loadings on Concrete Structures Marek Foglar, Radek Hájek  anglicky ZK 1P+1C
144XERM Ekologická rizika městských odvodnění David Stránský, Marcela Synáčková, Gabriela Šťastná  česky Z 1 1P+1C L
137YEAD Ekologické aspekty dopravy Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z 2 1P+1C Z
125ESB Ekologické systémy budov Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky KZ 4 2P L
143EKDE Ekologie a dendrologie Martin Dočkal, Petr Koudelka, Martina Sobotková  česky Z,ZK 7 3P+3C
136YEES Ekologie a estetika silničních komunikací Karel Horníček, Ludvík Vébr, Zuzana Čížková  česky Z 2 1P+1C
144XEMP Ekologie městských povodí1 David Stránský, Marcela Synáčková, Gabriela Šťastná  česky Z 1 1P+1C L
D26EMA Ekonomicko-matematická analýza volby Božena Kadeřábková  česky ZK
126MMA2 Ekonomika a management Sandra Bešťáková, Matěj Buňat, Pavel Krupík, Petr Matějka, Dana Měšťanová, Martin Stránský, Václav Tatýrek, Zbyněk Škoda  česky Z,ZK 5 2P+2C L
126EKMN Ekonomika a management Jindřiška Bušková, Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Petr Kalčev, Daniel Macek, Petr Matějka, Jiří Novák, Jaroslava Nováková, Vladimíra Nováková, Bohdan Povýšil, Michal Rohlena, Lukáš Rudl, Linda Ryšavá, Renáta Schneiderová Heralová, Aleš Tomek, Gabriela Vítková  česky Z,ZK 7 4P+2C
127XESC Ekonomika a org. samospráv.územ.celků Václav Jetel  česky Z 2 2P L
154EKZ Ekonomika v zeměměřictví a katastru Rudolf Urban  česky ZK 2 2P+1C Z
144EKOU Ekotoxikologie a odvodnění urbaniz. území Jana Nábělková, David Stránský  česky Z,ZK 6 4P+1C L
102XEMP Elektrické měřicí přístroje Petr Semerák  česky Z 1 1P+1C L
125EBU Elektrotechnika a inteligentní budovy Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky ZK 3 2P Z
125EIBB Elektrotechnika a inteligentní budovy Stanislav Frolík, Bohumír Garlík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky KZ 4 2P Z
128ENCI Encoding and Ciphering Tomáš Vaníček  anglicky ZK 4 3P Z,L
D25EAU Energetický audit Karel Kabele  česky ZK 2P+2C
125EABU Energetický audit budov Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban  česky KZ 4 2P+1C L
125EAB1 Energetický audit budov 1 Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban  česky KZ 3 2P+1C L
D26ENM Energetický management Jana Frková, Jiří Karásek  česky ZK 2P
126YEMB Energetický management budov Jiří Karásek, Jakub Kvasnica, Jan Pojar  česky Z,ZK 4 2P+2C L
D26ENM_EN Energy Management Jana Frková, Jiří Karásek  anglicky ZK 2P
D28INZ_EN Engineering Informatics Jiří Kaiser  anglicky ZK 2P
144ENCH Environmental Chemistry Jana Nábělková  anglicky Z 2 2P L
D44CHZP_EN Environmental Chemistry Jana Nábělková  anglicky ZK 2P
D43SAED_EN Environmental Data Collection and Analysis David Zumr  anglicky ZK 2P
143ENE Environmental engineering Tomáš Dostál, Jakub Jeřábek, Nina Elizabeth Noreika, Martina Sobotková, David Zumr, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
D02TER_EN Equilibrium and Nonequilibrium Thermodynamics Pavel Demo  anglicky ZK 2P
105ESSO Estetika a sociologie Monika Dobiášová, Tomáš Koblížek  česky Z 3 2P+1C Z
D01EVP Evoluční problémy František Bubeník  česky ZK 4P
126XEXC Excel pro praxi Petr Dlask  česky Z 1 2C Z
132EXAN Experimental Analysis Tomáš Plachý  anglicky KZ 3 1P+2C L
D32EX1_EN Experimental Analysis of Structures I Michal Polák  anglicky ZK 2P
D32EX2_EN Experimental Analysis of Structures II Michal Polák  anglicky ZK 2P
D42MPP_EN Experimental Determination of Parameters of Models and Pilotes of Water Turbines Petr Nowak  anglicky ZK 1P+1C
D36EXS_EN Experimental Examination of Materials and Structures Used in Transport Structures František Luxemburk, Petr Mondschein, Jan Valentin  anglicky ZK Z,L
D43EHY_EN Experimental Methods in Soil Hydrology Michal Sněhota  anglicky ZK 1P+1C
D02EFTM_EN Experimental Physics and Theory of Measurement Petr Semerák  anglicky ZK 2P
220ERNW Experimental Research on Nuclear Waste Disposal Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Jiří Šťástka  anglicky KZ 2 1P+1C L
D24EXA Experimental methods in building and room acoustics Jiří Nováček  anglicky ZK 1P+1C
D24EXM Experimental methods in hygrothermal protection of buildings Jiří Novák, Kamil Staněk, Jan Tywoniak  anglicky ZK 1P+1C
132EADC Experimentální analýza a diagnostika C Roman Chylík, Josef Fládr, Pavel Padevět, Tomáš Plachý, Michal Polák, Pavel Tesárek, Tomáš Trtík  česky KZ 3 1P+2C L
132EADK Experimentální analýza a diagnostika K Josef Fládr, Tomáš Plachý, Michal Polák, Michal Vích  česky KZ 3 1P+2C L
D32EX1 Experimentální analýza konstrukcí I Tomáš Plachý, Michal Polák  česky ZK 2P Z
D32EX2 Experimentální analýza konstrukcí II Tomáš Plachý, Michal Polák  česky ZK 2P L
D02EFM Experimentální fyzika a teorie měření Petr Semerák  česky ZK 2P
D02EFTM Experimentální fyzika a teorie měření Petr Semerák  česky ZK 2P
141XEXH Experimentální hydroklimatologie Michal Dohnal  česky Z 1 1P+1C L
D43EHY Experimentální hydropedologie Michal Sněhota, Martin Šanda  česky ZK 1P+1C
143XEHY Experimentální hydropedologie Michal Sněhota, Martin Šanda  česky Z 1 1P+1C Z
D42EXP Experimentální metody hydraulického výzkumu Petr Valenta  česky ZK 2P
D24EMA Experimentální metody ve stavební a prostorové akustice Jiří Nováček  česky ZK 1P+1C
D24EMS Experimentální metody ve stavební tepelné technice Jiří Novák, Kamil Staněk, Jan Tywoniak  česky ZK 1P+1C
D44EMV Experimentální metody ve vodohospodářské problematice Jaroslav Pollert  česky ZK
D36EXS Experimentální ověřování materiálů a konstrukcí dopravních staveb Petr Mondschein, Jan Valentin  česky ZK 2P Z
D37EOMK Experimentální ověřování materiálů a konstrukcí železničních staveb Leoš Horníček, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila  česky ZK 1P+1C
220XEUR Experimentální výzkum ukládaní radioak.odpadu Radek Vašíček  česky Z 1 1P+1C Z
D33EZB Extrémně zatížené betonové konstrukce Marek Foglar, Radek Hájek  česky ZK 1P+1C
126FAMG Facility management Daniel Macek  česky Z,ZK 4 1P+3C L
124PDRE Failures ,Deterioration, Renovations Eva Burgetová, Tomáš Čejka  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
124PDRD Failures, Deterioration, Renovations Eva Burgetová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
D26EUF_EN Feasibility Study of Projects and Public Funds Jana Frková  anglicky ZK
D33FRC_EN Fibre Reinforced Concrete Composites Alena Kohoutková  anglicky ZK 1P+1C
154FS01 Fieldwork Surveying Tomáš Křemen, Lenka Línková  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z
124FPJ Final Project František Kulhánek, Tomáš Vlach  česky KZ 15 6C Z,L
132DISA Final Project/Dissertation   anglicky Z 21 2C L
D26FSP Financování veřejných stavebních projektů Jana Frková  česky ZK
126FIK Financování, investování, kontrakty Petr Matějka, Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 8 3P+3C L
126FIMA Finanční management Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
126FIRL Finanční řízení a investování L Eduard Hromada, Božena Kadeřábková, Daniel Macek, Vladimíra Nováková  česky Z,ZK 5 2P+2C
126FRIP Finanční řízení, investování a pojišťování Zita Prostějovská  česky ZK 5 4P L
134FSTS Fire Design of Steel, Concrete and Timber Str. Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z 2 1P+1C
134FDTS Fire Design of Steel, Concrete and Timber Str. Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z,ZK 2 1P+1C L
134FRST Fire Resistance of Steel and Timber Structures Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z 2 1P+1C Z
134FRSS Fire Resistance of Steel and Timber Structures Lukáš Velebil, František Wald  anglicky Z,ZK 2 1P+1C Z
124FSHB Fire Safety and Healthy Buildings Petr Hejtmánek, Martin Jiránek, Veronika Kačmaříková, Václav Kupilík, Zuzana Rácová  anglicky Z,ZK 6 3P+2C L
D34FIS Fire safety Kamila Cábová, František Wald  anglicky ZK 2P *
D41PPO_EN Flood Control Ivana Marešová  anglicky ZK 2P
155FTG1 Fotogrammetrie 1 Jindřich Hodač, Jan Pacina, Karel Pavelka  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155FTG2 Fotogrammetrie 2 Jindřich Hodač, Jan Pacina, Karel Pavelka  česky Z,ZK 5 2P+2C L
155FTG3 Fotogrammetrie 3 Jindřich Hodač, Karel Pavelka  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
135FS01 Foundation of Structures Jiří Herza, Jan Valenta, Jan Záleský  anglicky Z,ZK 7 3P+3C Z
135FS02 Foundation of Structures 2 Jan Kos, Jan Valenta, Jan Záleský  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
D01FGE Fraktální geometrie Ondřej Zindulka  česky ZK *
D04FRA Francouzština Svatava Boboková-Bartíková  česky ZK 2C
104XDF3 Francouzština (obec.jaz. mírně pokr. 1) Michaela Németh, Marie Robovská, Radka Škardová, Anna Študentová  česky Z 0 2C Z,L
104XDF4 Francouzština (obec.jaz. mírně pokr. 2) Michaela Németh, Marie Robovská, Anna Študentová  česky Z 0 2C L
104XDF1 Francouzština (obecný jazyk - začát. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Michaela Németh, Marie Robovská, Radka Škardová, Anna Študentová  česky Z 0 2C Z,L
104XDF2 Francouzština (obecný jazyk - začát. 2) Michaela Németh, Marie Robovská, Radka Škardová, Anna Študentová  česky Z 0 2C L
155FGIS Free Software GIS Martin Landa  česky Z,ZK 5 2P+2C L
133FSTC Fundamentals of Structural Design - Concrete Yuliia Khmurovska, Petr Štemberk  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
134FSTT Fundamentals of Structural Design - Steel Jiří Mareš, Zdeněk Sokol  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
D55FRG Fyzická a regionální geografie Karel Pavelka  česky ZK 2P
102FYI Fyzika Pavel Demo, Mária Domonkos, Jiří Konfršt, Pavel Novák, Petr Pokorný, Petr Semerák, Petra Tichá, Jan Trejbal  česky Z,ZK 4 3P+1C L
102FY_1 Fyzika 1G Jiří Novák, Petr Pokorný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
102FY2H Fyzika 2 Antonín Mikš, Jiří Novák  česky Z,ZK 4 3P+2C Z
102FY_2 Fyzika 2G Jiří Novák, Petr Pokorný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D02FPL Fyzika pevných látek Pavel Demo, Alexey Sveshnikov  česky ZK 2P
102YFPL Fyzika pevných látek ve stavebnictví Jaroslava Drchalová, Olga Kapičková, Jiří Konfršt, Alexey Sveshnikov  česky Z 2 1P+1C Z
D02FAE Fyzikální a aplikovaná elektronika Petr Semerák  česky ZK 2P
D02FCH Fyzikální chemie Pavel Demo, Alexey Sveshnikov  česky ZK 2P
D42FMH Fyzikální modelování v hydrotechnice Pavel Fošumpaur, Martin Králík  česky ZK 1P+1C
102XFS Fyzikální seminář Pavel Demo, Hana Klokočníková, Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný, Alexey Sveshnikov, Petra Tichá, Vítězslav Vydra  česky Z 0 2C Z,L
102XFS1 Fyzikální seminář 1 Antonín Mikš, Jiří Novák  česky Z 0 2C Z
102XFS2 Fyzikální seminář 2 Jiří Novák, Petr Pokorný  česky Z 0 2C L
155GIS1 GIS 1 Lena Halounová, Martin Landa  česky Z,ZK 4 2P+2C
155GIS2 GIS 2 Lena Halounová, Tomáš Janata, Martin Landa  česky Z,ZK 4 2P+2C L
143XGOK GIS a ochrana krajiny Josef Krása  česky Z 1 1P+1C L
143GPU GIS a pozemkové úpravy Miroslav Bauer, Petr Kavka, Josef Krása  česky Z,ZK 8 4P+3C L
143GISE GIS in Landscape Engineering Miroslav Bauer, Josef Krása  anglicky KZ 3 3C L
143YGKH GIS v krajinném inženýrství Miroslav Bauer, Josef Krása  česky KZ 3 3C Z
142XGVH GIS ve vodním hospodářství Martin Horský  česky Z 2 1P+1C Z
D54GUP_EN Geodetic Problems and their Accuracy Zdeněk Skořepa  anglicky ZK 2P
155GEP1 Geodetické přístroje 1 Zdeněk Vyskočil  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155GP2 Geodetické přístroje 2 Jan Holešovský, Alena Pešková, Zdeněk Vyskočil  česky Z,ZK 6 3P+2C L
155GEP2 Geodetické přístroje 2 Jan Holešovský, Zdeněk Vyskočil  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D54GUP Geodetické úlohy a jejich přesnost Zdeněk Skořepa  česky ZK 2P
154GED1 Geodézie 1 Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Jaromír Procházka, Zdeněk Skořepa, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+3C Z
154GED2 Geodézie 2 Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Tomáš Křemen, Jaromír Procházka, Michal Seidl, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+3C L
154GD03 Geodézie 3 Michal Seidl, Zdeněk Skořepa, Martin Štroner  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
154GD04 Geodézie 4 Lenka Línková, Zdeněk Skořepa  česky Z,ZK 4 2P+2C L
D55GIS Geografické informační systémy Lena Halounová  česky ZK 2P
D55GIS_EN Geographic Information Systems Lena Halounová  anglicky ZK 2P
D55GIN_EN Geoinformatics Martin Landa  anglicky ZK 2P
D55GIN Geoinformatika Martin Landa, Aleš Čepek  česky ZK 2P
135XGPR Geologické praktikum   česky Z 1 2C L
135GEA Geologie Svatoslav Chamra, Miroslav Jetmar, Kateřina Kovářová, Richard Malát, Jan Schröfel, Marián Steiger, Jan Valenta, Petr Černoch  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
D35GEO Geologie a hydrogeologie Jan Schröfel, Jana Tourková, Ivan Vaníček  česky ZK 2P
135GEMZ Geologie a mechanika zemin Milan Aue, Svatoslav Chamra, Tereza Hamouzová, Jiří Herza, Taťana Holoušová, Marie Jančičková, Miroslav Jetmar, Daniel Jirásko, Jan Kos, Kateřina Kovářová, Jiří Košťál, Adam Kožoušek, Jakub Kryl, Jaromír Macháček, Richard Malát, Adam Podojil, Jan Salák, Jan Schröfel, Marián Steiger, Jana Tourková, Jan Valenta, Ivan Vaníček, Petr Černoch, Linda Černá Vydrová, Kristýna Čápová, Jiří Šach, Zdeněk Šiška, Tomáš Štor  česky Z,ZK 7 4P+2C Z,L
135GSM Geology and Soil Mechanics Kateřina Kovářová, Richard Malát, Jan Schröfel, Jan Valenta, Jan Záleský, Tomáš Štor  česky Z,ZK 7 4P+2C
135GM01 Geomechanika 1 Milan Aue, Svatoslav Chamra, Miroslav Jetmar, Jakub Kryl, Richard Malát, Adam Podojil, Petr Černoch, Tomáš Štor  česky Z 3 2P+1C L
155GEPL Geometrické plány Karel Benda  česky Z 2 2C
155GPL Geometrické plány Karel Benda, Martin Tauchman  česky KZ 2 2C Z
D55FGR_EN Geospatial Data Collection Methods Karel Pavelka  anglicky ZK 2P
D35GMZ_EN Geotechnical Monitoring and Field Experiments Jan Záleský  anglicky ZK 1P+1C
142YGPV Geotechnické problémy vodních staveb Miroslav Brouček  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
135YGEM Geotechnický monitoring Jan Kos, Jan Záleský  česky Z 2 1P+1C L
D35GMZ Geotechnický monitoring a terénní zkoušky Jan Záleský  česky ZK 1P+1C
135YGSM Geotechnický software pro num. modely Jan Faltýnek, Jan Ježek, Jan Pruška  česky Z 2 1P+1C Z
135GET Geotechnika Alexandr Butovič, Matouš Hilar, Jan Ježek, Daniel Jirásko, Jan Kos, Jan Masopust, Jan Pruška, Jan Salák, Jan Valenta, Jan Vrbata, Linda Černá Vydrová, Kristýna Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C
135YGZP Geotechnika a životní prostředí Jan Schröfel, Jan Valenta, Ivan Vaníček  česky Z 2 1P+1C
135XGZP Geotechnika a životní prostředí Jan Schröfel  česky Z 1 1P+1C L
D34GLS Glass Structures Martina Eliášová, František Wald  anglicky ZK 2P *
134GSTR Glass Structures Martina Eliášová, Michal Netušil  anglicky Z 2 1P+1C
134GLST Glass Structures Martina Eliášová, Michal Netušil  anglicky Z,ZK 2 1P+1C L
D55GLS_EN Global Reference Systems Leoš Mervart  anglicky ZK 2P *
D55GPS_EN Global positioning systems Leoš Mervart  anglicky ZK 2P
D55GPS Globální poziční systémy (GPS) Leoš Mervart  česky ZK 2P
D55GLS Globální souřadnicové systémy Jan Kostelecký, Leoš Mervart  česky ZK 2P *
129GPA Grafická prezentace architektury Eva Antošová, Petr Aster, Vojtěch Dvořák, Ctibor Havelka, Kamila Housová Mizerová, Jan Kašpar, Jiří Mezera, Zuzana Pešková, Dalibor Smutný, Jaroslav Sýkora, Vojtěch Taraba, Vratislav Ševčík  česky KZ 5 5C Z
132XGPM Grafické programování měřících metod Petr Bittnar, Zdeněk Bittnar, Pavel Padevět  česky Z 1 1P+1C L
D54GMS Grafický informační systém MicroStation Martin Štroner  česky ZK 2P Z,L
D54GMS_EN Graphic Information System MicroStation Martin Štroner  anglicky ZK 2P Z,L
128GA10 Graphs and their Applications Jiří Demel  anglicky ZK 4 2P Z
143GRHY Groundwater Hydraulics Martina Sobotková, Martin Šanda  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
124XHVK Halové a velkorozponové konstr. budov1 Vladimír Žďára  česky Z 1 1P+1C L
124YHVK Halové a velkorozponové konstrukce budov Vladimír Žďára  česky Z 2 1P+1C L
144HZP Havárie a životní prostředí Václav Kratochvíl, Jana Nábělková, Bronislava Rohanová, Kateřina Slavíčková  česky Z,ZK 6 3P+2C L
127HPGB Historic Parks, Gardens and Built Environments Jan Hendrych, Václav Jetel, Jiří Kupka, Ivan Vorel  anglicky ZK 4 3P L
D29HIP Historic Preservation Mikuláš Hulec, Klára Kroftová  anglicky ZK 2P
124HRRB Historické konstrukce a rekonstrukce budov Jan Bartoníček, Markéta Fialová, Klára Kroftová, Jiří Witzany, Radek Zigler, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 7 4P+2C Z
D29HSP Historické stavby v soudobých podmínkách Mikuláš Hulec  česky ZK *
132HCC History of Construction and Conservation   anglicky ZK 5 3P+7C Z
134YHNK Hliníkové a nerezové konstrukce Michal Jandera, Josef Macháček, František Wald  česky Z 2 1P+1C
124YHKB Hodnocení komplexní kvality budov Martin Vonka  česky Z 2 2C L
D26HOD Hodnotové inženýrství (Value inženýrství) Renáta Schneiderová Heralová  česky ZK 2P
142XHZV Hospodaření s vodními zdroji Pavel Fošumpaur  česky Z 1 1P+1C L
142HYST Hydraulic Structures Miroslav Brouček, Petr Nowak, Ladislav Satrapa, Petr Valenta, Milan Zukal  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
141HYAE Hydraulics Ivana Marešová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
141HYAC Hydraulics - Advanced Course Václav Matoušek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D43HYP_EN Hydraulics of Porous Medium Milena Císlerová  anglicky ZK 2P
D41HYO_EN Hydraulics of Structures Aleš Havlík  anglicky ZK 1P+1C L
141HYA Hydraulika Vojtěch Bareš, Jan Brabec, Jiří Bém, Vladimír Bíňovec, Martin Drahoňovský, Adam Formánek, Ivo Frýdl, Aleš Havlík, Jan Hejduk, Lenka Hejduková, Gabriel Janoušek, Martin Kantor, Mikoláš Kesely, Jan Krupička, Ivana Marešová, Václav Matoušek, Daniel Mattas, Magdalena Nesládková, Jakub Novotný, Tereza Ondoková, Jaroslav Pastorek, Milena Paučková, Helena Pavelková, Tomáš Picek, Zdeněk Pilař, Petra Podešvová, Vojtěch Pěník, Martin Salaj, Veronika Skalová, Petr Sklenář, Kristýna Svitavská, Lukáš Svoboda, Filip Urban, Boris Vološ, Štěpán Zrostlík, Dalibor Šulc, Tomáš Švelch  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
141HYA2 Hydraulika 2 Aleš Havlík, Tomáš Picek  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
141HY3V Hydraulika 3 Mikoláš Kesely, Jan Krupička, Václav Matoušek, Daniel Mattas  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141HYDR Hydraulika R Václav Matoušek, Tomáš Picek, Vojtěch Skala  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
D41HYO Hydraulika objektů Aleš Havlík  česky ZK 1P+1C L
143HPVO Hydraulika podzemní vody Petr Koudelka, Tomáš Princ, Martina Sobotková, Jana Valentová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D43HYP Hydraulika pórovitého prostředí Milena Císlerová, David Zumr  česky ZK 2P
D44HSC Hydraulika stokových sítí a čistíren odpadních vod Jaroslav Pollert  česky ZK *
141XHTP Hydraulika technolodických procesů Václav Matoušek  česky Z 1 1P+1C
141XHYT Hydraulika vodních toků Ivana Marešová, Petr Sklenář  česky Z 1 1P+1C Z
144HHZI Hydrobiologie, hydrochemie a zdr .inženýrství Jana Nábělková, Jaroslav Pollert, Marcela Synáčková, Gabriela Šťastná  česky Z,ZK 6 4P+2C L
D44HYC Hydrochemie Alexander Grünwald  česky ZK 2P
141YHMM Hydroekologický monitoring a modelování Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
141YHPM Hydrologické procesy v městských povodích Vojtěch Bareš  česky Z,ZK 6 3P+2C L
D41HDS Hydrologický diskuzní seminář Michal Dohnal, Jana Votrubová  česky ZK 2C
141HYGI Hydrologie Michal Dohnal, Josef Křeček, Ladislav Palán, Eva Pažourková  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
141HYKL Hydrologie a klimatologie Michal Dohnal, Josef Křeček, Eva Pažourková, Tomáš Vogel  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
D41HKZ Hydrologie kritické zóny Jaromír Dušek, Tomáš Vogel  česky ZK 2P L
143XHYS Hydromeliorační stavby Tomáš Dostál, Petr Koudelka, Pavla Schwarzová, Jana Valentová  česky Z 1 1P+1C L
143HYP Hydropedologie Jakub Jankovec, Petr Koudelka, Martin Šanda  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
124IZSQ IZS a ochrana obyvatelstva Q Marek Pokorný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126YIPO Individuální podnikání Jana Frková  česky Z,ZK 5 2P+2C L
129IHT Industrial Heritage - Theory and Practice Oleksandra Derkach, Lenka Popelová, Jan Pustějovský  anglicky Z 2 2P L
D29PRA_EN Industrial Revolution – Urban Planning, Architecture and Fine Arts Jana Hořická, Lenka Popelová  anglicky ZK 2P *
D29IA Industriální archeologie - základy vědecké práce v oboru Lenka Popelová, Tomáš Šenberger  česky ZK 2P
155GIT1 Informatika 1 Jan Holešovský, Martin Landa, Michal Med, Petr Soukup, Aleš Čepek  česky KZ 5 2P+2C
155GIT2 Informatika 2 Jan Pytel, Aleš Čepek  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
155GIT3 Informatika 3 Jan Pytel, Aleš Čepek  česky Z,ZK 6 3P+2C L
155YIN4 Informatika 4 Jan Pytel  česky Z,ZK 4 2P+2C L
155GIT4 Informatika 4 Jan Pytel  česky ZK 5 3P Z
128IDBS Information Systems and Database Systems Jiří Kaiser  anglicky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
126XIMP Informační modelování staveb v praxi Robert Bouška, Petr Matějka  česky Z 1 2P Z
142XIMS Informační modelování staveb ve VH Pavel Fošumpaur, Martin Horský, Tomáš Kašpar, Martin Králík  česky Z 1 1P+1C Z,L
D26IMO Informační modelování v projektovém řízení Daniel Macek  česky ZK
155ISKN Informační systém Katastru nemovitostí Petr Souček  česky KZ 3 1P+2C Z
D26IFM Informační systémy pro Facility Management Daniel Macek  ZK
D28ISR Informační systémy pro podporu řízení a rozhodování Jiří Kaiser, Jaroslav Klvaňa  česky ZK 3P
122ITSL Informační technologie L Michal Kovářík, Pavel Neumann, Jaroslav Synek, Miroslav Vyčítal, Tomáš Váchal  česky Z,ZK 5 2P+2C L
142XIVH Informační technologie ve VH Martin Horský, Michal Toman  česky Z 1 1P+1C Z
D22NTE Inovace a speciální technologie (spolupráce s K126) Dana Měšťanová, Pavel Svoboda  česky ZK 2P
D26INO Inovační inženýrství ve stavebnictví Dana Měšťanová  česky ZK
132IDIA Inspection and Diagnostic   anglicky ZK 5 3P+7C Z
D02IAM_EN Instrumental Analytical Methods Pavel Demo  anglicky ZK 2P *
D02IAM Instrumentální analytické metody Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P *
132IPR Integrated Project   anglicky ZK 9 12C Z
124IBD Integrated building design Petr Hájek, Antonín Lupíšek  anglicky ZK 3 2P Z
124INBB Integrované navrhování budov Petr Hájek, Antonín Lupíšek, Martin Volf, Martin Vonka, Magdaléna Šefflová  česky Z,ZK 4 2P+1C
124INB1 Integrované navrhování budov Petr Hájek, Antonín Lupíšek, Tereza Pavlů, Martin Volf, Magdaléna Šefflová  česky Z,ZK 3 2P+1C
124YIKS Interakce konstrukcí a částí staveb Radek Zigler  česky Z 2 1P+1C L
D23IMP Interakce materiálu a vnějšího prostředí Martin Keppert, Alena Vimmrová  česky ZK 1P+1C L
142XIVD Interakce vodních děl s ŽP Petra Nešvarová Chvojková, Milan Zukal  česky Z 1 1P+1C L
155IGS1 Interaktivní grafické systémy 1 Petr Soukup  česky KZ 4 1P+2C Z
129INT Interier Vít Domkář, Simona Felixová, Vladimír Gleich, Helena Hexnerová, Iva Knappová, Luboš Knytl, Petra Lenz, Zdenka Nováková, Zuzana Pešková, Ladislav Stupka, Věra Suchá, Jakub Zoula  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129IN1 Interior 1 Petra Lenz, Zdenka Nováková  anglicky KZ 5 2P+2C Z
129IN2 Interior 2 Petra Lenz, Jakub Zoula, Anna Marie Černá  anglicky KZ 6 5C L
129XIND Interiér a design Vladimír Gleich, Petra Lenz, Zdenka Nováková, Zuzana Pešková, Jakub Zoula  česky Z 1 2C L
129IDS1 International Design Studio 1 Michal Hlaváček, Eva Linhartová  anglicky KZ 6 6C Z
129IDS2 International Design Studio 2 Hana Boříková, Michal Hlaváček, Eva Linhartová  anglicky KZ 9 8C L
129INDS Introductory Design Studio Adam Bohatý, Jana Hořická, Štěpán Lajda, Jan Pustějovský  anglicky KZ 6 4C Z,L
126INZG Inženýring Dana Měšťanová, Václav Tatýrek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
154INGE Inženýrská geodézie Jaroslav Braun, Tomáš Jiřikovský, Jaromír Procházka  česky Z,ZK 5 2P+2C
154ING2 Inženýrská geodézie 2 Jaromír Procházka, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
154ING3 Inženýrská geodézie 3 Jaromír Procházka, Martin Štroner  česky Z,ZK 5 2P+2C L
154ING4 Inženýrská geodézie 4 Pavel Hánek, Tomáš Jiřikovský, Rudolf Urban  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
154XIGZ Inženýrská geodézie a životní prostředí Pavel Hánek  česky Z 1 1P+1C Z
154YIGT Inženýrská geodézie pro stav. technology Pavel Hánek  česky Z 2 2C L
154YIGD Inženýrská geodézie v dopravním stavitelství Pavel Hánek  česky Z 2 1P+1C L
135YING Inženýrská geologie Milan Aue, Svatoslav Chamra, Vladimír Tylš, Jan Valenta  česky Z 2 1P+1C
D44IHB Inženýrská hydrobiologie Gabriela Šťastná  česky ZK 2P
D28INZ Inženýrská informatika Jiří Kaiser, Miroslav Sůra, Tomáš Vaníček  česky ZK 2P
144YISB Inženýrské sítě a balneo Filip Horký, Bohumil Šťastný  česky Z,ZK 6 4P+1C L
124XRZ1 Inženýrství v rozvojových zemích 1     Jan Tilinger  česky Z 1 1P+1C Z
124XRZ2 Inženýrství v rozvojových zemích 2     Jan Tilinger  česky Z 1 1P+1C L
D43IHY_EN Isotope Hydrology Martin Šanda  anglicky ZK 1P+1C
104XDI3 Italština ( obec.jaz. mírně pokr.1 ) Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C Z
104XDI4 Italština ( obec.jaz. mírně pokr.2 ) Svatava Boboková-Bartíková, Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C L
104XDI1 Italština ( obec.jaz. začátečníci 1 ) Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C Z
104XDI2 Italština ( obec.jaz. začátečníci 2 ) Naděžda Bonaventurová  česky Z 0 2C L
D43IHY Izotopová hydrologie Michal Sněhota, Martin Šanda  česky ZK 1P+1C
128XJAV JAVA - programovací jazyk Miroslav Sůra  česky Z 1 1P+1C Z,L
155YJJ Jazyk Java Jan Pytel  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
142JVCE Jezy a vodní cesty Martin Králík, Petr Valenta  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D22JUS Judicial activity for PhD students Čeněk Jarský, Miloslava Popenková, Václav Pospíchal, Jaroslav Synek  anglicky ZK 2P
126KAN1 Kalkulace a nabídky 1 Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Stanislav Vitásek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
126KN2E Kalkulace a nabídky 2E Lucie Brožová, Petr Kalčev, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová  česky Z,ZK 6 2P+3C L
126KNL Kalkulace a nabídky L Lucie Brožová, Petr Kalčev, Renáta Schneiderová Heralová, Stanislav Vitásek  česky Z,ZK 6 2P+2C L
126KN1 Kalkulace a nabídky N1 Lucie Brožová, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová, Stanislav Vitásek  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
126K2N Kalkulace a nabídky N2 Lucie Brožová, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová  česky Z,ZK 6 2P+3C L
126KANR Kalkulace a nabídky R Lucie Brožová, Petr Kalčev, Renáta Schneiderová Heralová, Iveta Střelcová  česky Z,ZK 6 2P+3C L
126KIST Kalkulace inženýrských staveb Iveta Střelcová, Stanislav Vitásek, Josef Žák  česky Z,ZK 5 2P+2C L
101XKSM Kapitoly se současné matematiky Jozef Bobok, Milan Bořík, Aleš Nekvinda  česky Z 1 1P+1C Z,L
155XKKM Kapitoly z katastru nemovitostí Karel Benda, Martin Tauchman  česky Z 1 2P Z
D55KMV Kartografické metody výzkumu Jiří Cajthaml  česky ZK 2P
155KAR1 Kartografie 1 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata  česky Z,ZK 5 2P+2C
155KAR2 Kartografie 2 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata, Růžena Zimová  česky Z,ZK 4 2P+2C L
155KAT3 Kartografie 3 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155KAR3 Kartografie 3 Jiří Cajthaml, Tomáš Janata  česky Z,ZK 4 2P+2C
D41KLI Klimatologie a meteorologie Josef Křeček, Tomáš Vogel  česky ZK 2P
141KMH Klimatologie, meteorologie, hydrologie Michal Dohnal, Jaromír Dušek, Tomáš Vogel, Jana Votrubová  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
137YKSZ Kolejové stavby a životní prostředí Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky Z,ZK 6 3P+2C L
128YKOP Kombinatorická optimalizace Jiří Demel  česky ZK 3 2P Z
D28KOA Kombinatorické algoritmy Jiří Demel  česky ZK 2P
124KK01 Kompletační konstrukce C Hana Gattermayerová, Lenka Hanzalová, Běla Stibůrková, Zbyněk Svoboda, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 7 2P+3C L
124KKT Kompletační konstrukce E Lenka Hanzalová, Malila Noori, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová  česky Z,ZK 6 2P+3C L
124KKL Kompletační konstrukce L Lenka Hanzalová, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 6 2P+3C L
124KKQ Kompletační konstrukce Q Hana Gattermayerová, Lenka Hanzalová, Malila Noori, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 7 2P+3C L
124KKR Kompletační konstrukce R Lenka Hanzalová, Běla Stibůrková, Šárka Šilarová  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
D33KHK Komplexní hodnocení betonových a zděných konstrukcí Michal Drahorád  česky ZK 1P+1C
124YKSD Komplexní stavební detail Jiří Pazderka, Radek Zigler  česky Z 2 1P+1C Z
132KMAT Kompozitní materiály Michal Šejnoha  česky Z,ZK 5 2P+2C
D29KKS Komunikace a komunita - site specific projekty, sociologie a psychologie prostoru Lenka Popelová  česky ZK 2P
134XKDB Konstrukce na bázi dřeva Anna Kuklíková  česky Z 1 1P+1C L
124KPKP Konstrukce poz. staveb - komplexní přehled Ctislav Fiala  česky ZK 4 3P Z
124PS03 Konstrukce pozemních staveb Ctislav Fiala, Hana Gattermayerová, Tomáš Vlach, Tomáš Čejka, Vladimír Žďára  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
124KPSQ Konstrukce pozemních staveb Q Jan Kaňka, Antonín Lupíšek, Jiří Nováček, Zbyněk Svoboda  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
133KPST Konstrukce při provádění staveb Roman Chylík, Jakub Dolejš, Martina Eliášová, Josef Fládr, Tomáš Trtík, Jitka Vašková, Michaela Zdražilová, Michal Števula  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
137YKZE Konstrukce železničních staveb Karel Augustin Fridrich, Leoš Horníček, Martin Lidmila, Jan Zvěřina  česky Z 2 1P+1C L
101KG01 Konstruktivní geometrie Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová, Petra Vacková, Jana Čápová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
101KOGG Konstruktivní geometrie Hana Lakomá  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101XKGR Konstruktivní geometrie - repetitorium Iva Slámová  česky Z 0 2C Z
101XKA2 Konstruktivní geometrie - repetitorium A Iva Slámová  česky Z 0 2C L
101KGA1 Konstruktivní geometrie A Jozef Bobok, Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Iva Slámová  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
101KGR Konstruktivní geometrie R Iva Křivková, Iva Malechová, Iva Slámová, Petra Vacková  česky Z,ZK 5 2P+2C L,Z
142XKGP Konstrukční a geotech. problémy VS Miroslav Brouček, Petra Nešvarová Chvojková, Ladislav Satrapa  česky Z 1 1P+1C Z
D24KPA Konstrukční a prostorová akustika Jan Kaňka, Jiří Nováček  česky ZK 2P
D24KSV Konstrukčně statická problematika navrhování výškových budov Hana Gattermayerová  česky ZK 2P
154YKM Kontrolní měření Tomáš Jiřikovský  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
132XDEM Korelace digitálního obrazu v exp. mechanice Jakub Antoš, Václav Nežerka, Pavel Tesárek, Jan Trejbal  česky Z 1 1P+1C L
D55KOG Kosmická geodézie Jan Kostelecký, Leoš Mervart  česky ZK 2P
D34KDK Kovové a dřevěné konstrukce pro doktorandy František Wald  česky ZK 2P *
142XKKT Kovové konstrukce a technologie VS Miroslav Brouček  česky Z 1 1P+1C L
127XKRS Krajina a sídla Jiří Kupka  česky Z 2 2P L
127YKRP Krajinné plánování Václav Jetel, Jiří Kupka  česky Z,ZK 6 3P+2C L
127KAZP Krajinářská architektura a životní prostředí Miroslav Bauer, Tomáš Dostál, Josef Krása, Jiří Kupka, Ivan Vorel  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
129XA4K Kreslení v plenéru (1 týden) Kamila Housová Mizerová, Jan Kašpar, Zuzana Pešková, Vratislav Ševčík  česky Z 1 2C L
105XKU1 Kulturní dějiny českých zemí Jana Hrbková, Vratislav Vaníček  česky Z 1 2P Z,L
D27KKZI Kulturní krajina a znaky její individuality Jiří Kupka, Ivan Vorel  česky ZK 2C
D29KCV Kulturně-civilizační vývoj Evropy Oldřich Ševčík  česky ZK *
122KVZC Kvalita ve stav. a soudně znalecká činnost Václav Pospíchal, Pavel Svoboda, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D41IHL Kvantitativní hydrologie Josef Křeček  česky ZK 2P
D28KYB Kybernetika Miroslav Sůra  česky ZK 2P
135YKA Kámen v architektuře Svatoslav Chamra, Kateřina Kovářová  česky Z 2 1P+1C L
135XKA Kámen v architektuře Svatoslav Chamra  česky Z 1 2P L
101XKPA Křivky a plochy ve stavebních aplikacích Iva Křivková  česky Z 1 2P Z,L
220YLPG Laboratoř geotechniky Radek Vašíček, Jiří Šťástka  česky Z 2 2C Z
125LTZB Laboratoře TZB Lucie Dobiášová, Stanislav Frolík, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Zuzana Veverková  česky Z 2 2C L
127LAHE Landscape Heritage Jan Hendrych, Pavel Holubec, Jiří Kugl, Jiří Kupka  anglicky ZK 4 2P+1C Z,L
102XLTO Laserová tech. a mod. optoelektronika Jiří Novák, Pavel Novák, Petr Pokorný  česky Z 1 1P+1C Z
102YLMF Lasery a moderní fyzika Pavel Novák  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
124XLOP Lehké obvodové pláště a prosklené konstrukce Šárka Šilarová  česky Z 1 1P+1C L
124YLOP Lehké obvodové pláště budov Šárka Šilarová  česky Z 2 1P+1C Z
136YLET Letiště Petr Pánek, Ludvík Vébr  česky Z 2 1P+1C
124LGAE Lighting and acoustics Lenka Maierová, Jiří Nováček  anglicky KZ 3 1P+1C Z
126MGTA Management A Daniel Macek, Václav Tatýrek  česky ZK 3 2P Z,L
126MCC Management in Construction Company Aleš Tomek, Radan Tomek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
126XMCC Management in Construction Company   anglicky Z 0 1P+1C L
126MJKP Management jakosti a rizika Vilém Berka, Petr Dlask  česky ZK 4 3P Z
126MF1 Management stavební firmy 1 Zita Prostějovská, Václav Tatýrek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 6 3P+2C L
126MF02 Management stavební firmy 2 Jana Frková, Vladimíra Nováková, Zita Prostějovská  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
126YMFL Management stavební firmy L Zita Prostějovská, Václav Tatýrek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 6 3P+3C L
126MSFN Management stavební firmy N Aleš Tomek, Radan Tomek, Martin Čásenský  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D26MIM Manažerské a informační modely pro řízení stavebnictví Petr Dlask  ZK
126YMIS Manažerské informační systémy Petr Kalčev  česky Z 2 2C L
122YMKS Manažerství kvality ve stavebnictví Jaromír Poláček, Pavel Svoboda, Linda Veselá, Tomáš Váchal, Rostislav Šulc  česky Z 2 1P+1C L
122MKST Manažerství kvality ve stavebnictví Lucie Stupková, Pavel Svoboda, Linda Veselá, Tomáš Váchal  česky Z,ZK 6 2P+3C Z
155MAP1 Mapování Karel Benda, Petr Soukup, Martin Tauchman  česky Z,ZK 5 2P+3C L
141DIPM Master Thesis   anglicky Z 28 12C L,Z
101XFG1 Matem. metody ve fyz. geodézii 1 Milan Bořík  česky Z 1 1P+1C Z
101XFG2 Matem. metody ve fyz. geodézii 2 Milan Bořík  česky Z 1 1P+1C L
D55MKT Matematická kartografie Jiří Cajthaml  česky ZK 2P
D01MST Matematická statistika Daniela Jarušková, Věra Nosková  česky ZK 2P
D01MAS Matematická statistika Daniela Jarušková  česky ZK 4P
D01MS1 Matematická statistika I Daniela Jarušková  česky ZK 2P
D01MS2 Matematická statistika II Daniela Jarušková  česky ZK 2P
101YMST Matematická statistika pro techniky Daniela Jarušková  česky Z 2 1P+1C L
101MMR Matematické metody v řízení Jozef Bobok, Martin Hála, Iva Malechová  česky Z,ZK 3 2P+1C L
101XFG3 Matematické metody ve fyzikální geodézii 3 Milan Bořík  česky Z 1 1P+1C L
124YMMS Matematické mod. ve stavební fyzice Pavel Kopecký  česky Z 2 2C
D42MMH Matematické modelování v hydraulickém výzkumu Petr Valenta  česky ZK 1P+1C
142XMMH Matematické modelování v hydrotechnice Eva Bílková, Tomáš Kašpar, Petr Nowak  česky Z 1 1P+1C Z
D24MMO Matematické modelování ve stavební fyzice pro doktorandy Pavel Kopecký  česky ZK *
D01MSR Matematické struktury Josef Jirásko  česky ZK 4P
101MA01 Matematika 1 Michal Beneš, Jozef Bobok, Milan Bořík, František Bubeník, Martin Hála, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Jan Lamač, Iva Malechová, Yuliya Namlyeyeva, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Iva Slámová, Martin Soukenka, Petra Vacková, Ondřej Zindulka, Jana Čápová, Zdeněk Šibrava  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
101XM1R Matematika 1 - repetitorium Václav Kelar  česky Z 0 2C Z
101XMG1 Matematika 1 - repetitorium G Milan Bořík  česky Z 0 2C Z
101M1A Matematika 1A Jozef Bobok, Milan Bořík, Martin Hála, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Iva Malechová, Yuliya Namlyeyeva, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Martin Soukenka, Petra Vacková, Miloslav Vlasák  česky Z,ZK 6 2P+2C Z,L
101MM1G Matematika 1G Milan Bořík, Ivana Pultarová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101MA02 Matematika 2 Jozef Bobok, František Bubeník, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Hana Lakomá, Iva Malechová, Aleš Nekvinda, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Iva Slámová, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka, Jana Čápová  česky Z,ZK 6 2P+3C L,Z
101XM2R Matematika 2 - repetitorium Václav Kelar  česky Z 0 2C L
101XMG2 Matematika 2 - repetitorium G Milan Bořík  česky Z 0 2C L
101MM2G Matematika 2G Jozef Bobok, Milan Bořík, Jan Chleboun, Iva Malechová  česky Z,ZK 5 2P+2C L
101MA03 Matematika 3 Michal Beneš, Jozef Bobok, Jan Chleboun, Martin Hála, Petr Kučera, Jan Lamač, Iva Malechová, Petr Mayer, Aleš Nekvinda, Jana Nosková, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 6 3P+2C Z,L
101XM3R Matematika 3 - repetitorium Monika Rencová  česky Z 0 2C Z
101M3A Matematika 3A Michal Beneš, Jozef Bobok, František Bubeník, Václav Kelar, Iva Malechová, Aleš Nekvinda, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Martin Soukenka, Miloslav Vlasák  česky Z,ZK 4 1P+2C Z
101MA3G Matematika 3G Milan Bořík, Petr Mayer, Zdeněk Skalák  česky KZ 5 2P+2C Z
101MA04 Matematika 4 Michal Beneš, Jan Chleboun, Jan Lamač, Ivana Pultarová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101YMAV Matematika 4 - výběrová Aleš Nekvinda  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
101M04B Matematika 4B Michal Beneš, Petr Kučera, Ivana Pultarová, Zdeněk Skalák  česky Z,ZK 4 1P+2C Z
101MM4G Matematika 4G Jozef Bobok  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
101M2A Matematika A2 Jozef Bobok, Václav Kelar, Petr Kučera, Iva Křivková, Hana Lakomá, Jan Lamač, Iva Malechová, Ivana Pultarová, Monika Rencová, Zdeněk Skalák, Iva Slámová, Martin Soukenka, Jana Čápová  česky Z,ZK 4 2P+2C L,Z
101MAR1 Matematika R1 Milan Bořík, Kateřina Janžurová, Václav Kelar, Iva Malechová, Yuliya Namlyeyeva, Iva Slámová, Petra Vacková, Zdeněk Šibrava  česky Z,ZK 6 2P+3C Z,L
101MAR2 Matematika R2 Milan Bořík, Václav Kelar, Iva Křivková, Iva Malechová, Monika Rencová, Zdeněk Šibrava  česky Z,ZK 6 2P+3C L,Z
123MED Material Engineering Jan Fořt, Igor Medveď, Alena Vimmrová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
D23MAI_EN Material Engineering Zbyšek Pavlík  anglicky ZK 2P
124MTIB Materiál a konstrukce Pavel Kopecký, Jan Mukařovský  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D23MAI Materiálové inženýrství Zbyšek Pavlík  česky ZK 2P
123MAI Materiálové inženýrství Lukáš Fiala, Jan Fořt, Jiří Hošek, Tereza Kulovaná, Jiří Maděra, Zbyšek Pavlík, Milena Pavlíková, Jaroslav Pokorný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D10MA1 Materiálové inženýrství I Karel Kolář, Jiří Litoš, Pavel Reiterman  česky ZK Z,L
123YMPU Materiály pro povrchovou úpravu stav. konstrukcí Miloš Jerman  česky Z 2 1P+1C L
D01MTS1 Mathematic Statistics 1 Daniela Jarušková  anglicky ZK 4 4P Z
D55MKT_EN Mathematical Cartography Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
D01MST_EN Mathematical Statistics Věra Nosková  anglicky ZK 2P
D01MS1_EN Mathematical Statistics I Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P Z
D01MS2_EN Mathematical Statistics II Daniela Jarušková  anglicky ZK 2P L
101MT01 Mathematics 1 František Bubeník, Kateřina Janžurová, Yuliya Namlyeyeva  anglicky Z,ZK 6 2P+3C 1
101MT02 Mathematics 2 František Bubeník, Yuliya Namlyeyeva  anglicky Z,ZK 6 2P+3C L
101MT03 Mathematics 3 František Bubeník, Martin Hála, Yuliya Namlyeyeva, Ondřej Zindulka  česky Z,ZK 6 3P+2C
101MAT4 Mathematics 4 Ondřej Zindulka  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
101MT4B Mathematics 4B Jan Chleboun, Ondřej Zindulka  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
D01MTN1 Mathematics for Applications+Numerical Methods 1 Petr Mayer  anglicky ZK 4 4P
D32MMG1_EN Measurement and Modelling of Geotechnical Structures I Michal Šejnoha  anglicky ZK 1P+1C
D32MMG2_EN Measurement and Modelling of Geotechnical Structures II Michal Šejnoha  anglicky ZK 1P+1C
D23MTV_EN Measurement of Thermophysical Properties of Materials Anton Trník  anglicky ZK 2P
D44MMC_EN Measuring and Modelling of Wastewater Treatment Plants Jaroslav Pollert  anglicky ZK 1P+1C
D32MEC_EN Mechanics of Composite Materials Petr Procházka  anglicky ZK 2P
D02MTK Mechanika a termodynamika kontinua pevné fáze Martin Kružík  česky ZK
D44MEK Mechanika kapalin s obsahem tuhých a plynných částic Jaroslav Pollert  česky ZK
D23MEK Mechanika kontinua Karel Kozel, Robert Černý  česky ZK
135YMPK Mechanika podzemních konstrukcí Jiří Barták, Alexandr Butovič, Jan Pruška, Jan Salák  česky Z 2 1P+1C L
D35MPS Mechanika podzemních staveb Jan Pruška  česky ZK 2P
135XMPS Mechanika podzemních staveb Z Jiří Barták, Jan Pruška  česky Z 1 1P+1C L
D32MEC Mechanika složených materiálů Petr Procházka  česky ZK 2P
D41MT1 Mechanika tekutin I Aleš Havlík, Daniel Mattas  česky ZK 2P
D41MT2 Mechanika tekutin II Aleš Havlík, Daniel Mattas  česky ZK 2P
136YMVZ Mechanika vozovek Ludvík Vébr  česky Z 2 1P+1C
D36MEV Mechanika vozovek Petr Pánek, Ludvík Vébr  česky ZK 2P
135MZA Mechanika zemin a zakládání staveb Alexandr Butovič, Jiří Herza, Taťana Holoušová, Marie Jančičková, Josef Jettmar, Daniel Jirásko, Jan Salák, Jan Záleský, Linda Černá Vydrová, Zdeněk Šiška  česky Z,ZK 4 2P+2C L
D22MEC Mechanizace staveb Čeněk Jarský, Pavel Svoboda  česky ZK 2P
122MEST Mechanizace staveb Petr Formáček, Václav Pospíchal, Jaroslav Synek, Rostislav Šulc  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
129XMEK Membránové konstrukce Miloš Kopřiva, Aleš Vaněk  česky Z 1 1P+1C Z,L
D55MKK_EN Methods of Cognitive Cartography Jiří Cajthaml  anglicky ZK 2P
D43MMPP_EN Methods of Measurement Small-Scale Surface Processes Petr Kavka  anglicky ZK 2P
101MTD Methods of Time Discretization František Bubeník  anglicky Z 2 1P+1C L
101YMCD Metoda časové diskretizace František Bubeník  česky Z 2 1P+1C L
144XMMO Metody a nástroje městského odvodnění Karel Kříž, David Stránský, Marcela Synáčková  česky Z 1 1P+1C L
D10MDS Metody diagnostiky systémů Jiří Litoš  česky ZK
D24MHK Metody hodnocení komplexní kvality v rámci životního cyklu Antonín Lupíšek  česky ZK *
D55MKK Metody kognitivní kartografie Jiří Cajthaml  česky ZK
D43MMPP Metody měření povrchových procesů na malém měřítku Petr Kavka, Josef Krása, David Zumr  česky ZK 2P
D37MNSP Metody navrhování a sanací pražcového podloží Leoš Horníček, Martin Lidmila  česky ZK
D33NBK Metody navrhování betonových konstrukcí Martin Tipka, Jitka Vašková  česky ZK 2P
102XMDZ Metody pro detekci znečistění II Mária Domonkos, Šárka Hošková  česky Z 1 1P+1C L
D26MVP Metody vědecké práce Zdeněk Molnár  česky ZK 2C L,Z
D44MZV Metody zušlechťování vody Alexander Grünwald  česky ZK 2P
D01MLP Metrické a lineární prostory Petr Kučera  česky ZK 4P Z,L
D54MET_EN Metrology of 3D Measurement Tomáš Křemen, Jiří Pospíšil  anglicky ZK 2P
D32MPO_EN Micromechanics and Microstructure Characterization of Materials Jiří Němeček  anglicky ZK 2P *
D32MH1_EN Micromechanics of Heterogeneous Materials I (Analytical Methods) Jan Zeman  anglicky ZK 2P Z
D32MH2_EN Micromechanics of Heterogeneous Materials II (Analytical Methods) Jan Zeman  anglicky ZK 2P L
132MAC Microscopy and Phase Analysis of Construction Mat. Aleš Jíra, Lubomír Kopecký  anglicky Z 2 1P+1C Z,L
D32MFA_EN Microscopy and Phase Analysis of Construction Materials Zdeněk Prošek  anglicky ZK 2P Z,L
132XMMM Mikromechanika a popis mikrostruktury materilálů   česky Z 1 1P+1C L,Z
D32MPO Mikromechanika a popis mikrostruktury materiálů Jiří Němeček  česky ZK 2P L
132YMCK Mikromechanika cementových kompozitů Vít Šmilauer  česky Z 2 1P+1C L
D32MH1 Mikromechanika heterogenních materiálů (analytické metody) Jan Zeman  česky ZK 4P Z
D32MH2 Mikromechanika heterogenních materiálů II (numericé metody) Jan Zeman  česky ZK 2P L
D32MFA Mikroskopická a fázová analýza stavebních materiálů Kateřina Janžurová, Lubomír Kopecký, Zdeněk Prošek  česky ZK 2P Z,L
128MTSM Modelling -Technology, Society and Money Miroslav Sůra  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
D42MHS_EN Modelling of Pressure Hydraulic Systems of Water Power Plants Petr Nowak  anglicky ZK 1P+1C
D24MAS Modelling of hygrothermal processes in buildings Zbyněk Svoboda  anglicky ZK 2P
D44MMO_EN Modelling of the Urban Drainage System Ivana Kabelková  anglicky ZK 1P+1C
133YMVB Modelování a vyztužování betonových prvků Petr Bílý, Josef Novák, Radek Štefan  česky Z 2 1P+1C L
D22MRR Modelování a řízení rizik v technologii staveb Milík Tichý  česky ZK *
D44MDS Modelování distribučních sítí Iva Čiháková  česky ZK 2P
124MDPE Modelování dynamiky požáru a evakuace Petr Hejtmánek, Hana Najmanová, Marek Pokorný  česky Z,ZK 7 3P+3C Z
D28MDS Modelování dynamiky socioekonomických systémů Dalibor Vytlačil  česky ZK 2P
125MEC Modelování energetického chování budov Stanislav Frolík, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban  česky KZ 4 1P+1C Z
125MEBU Modelování energetického chování budov Stanislav Frolík, Ondřej Horák, Ondřej Horák, Karel Kabele, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková, Miroslav Urban, Zuzana Veverková  česky KZ 3 1P+2C L
D25TZ6 Modelování energetických systémů budov III Karel Kabele  česky ZK 2P+2C
D43MHPP Modelování hydrologických procesů v povodí Václav David, David Zumr  česky ZK 2C
132MPV Modelování konstrukcí při požáru a výbuchu Jaroslav Kruis, Zdeněk Sokol  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
143XMPV Modelování pohybu podzemní vody Jana Valentová  česky Z 1 1P+1C L
143YMPP Modelování povrchových procesů Z Václav David, Petr Kavka, Luděk Strouhal  česky Z,ZK 6 3P+2C L
124YMSD Modelování stavebně-fyzikálních dějů Vladimír Žďára  česky Z 2 2C Z
D44MMO Modelování systému městského odvodnění Ivana Kabelková  česky ZK 1P+1C
D24MTV Modelování tepelných a vlhkostních jevů v budovách Zbyněk Svoboda  česky ZK 2P
D42MHS Modelování tlakových hydraulických systémů vodních elektráren Petr Nowak  česky ZK 1P+1C
D43MTN Modelování transportu vody a látek v nasyceném prostředí Jana Valentová  česky ZK 2P
141XMH Modelování v hydraulice Eva Bílková, Martin Kantor, Petr Sklenář  česky Z 1 1P+1C Z
143XPRO Modely protierozní ochrany Josef Krása  česky Z 1 1P+1C Z
132MMO Modern Methods of Optimization Matěj Lepš  anglicky Z 2 1P+1C Z
132YMMO Moderní metody optimalizace Adéla Hlobilová, Matěj Lepš, Jan Zeman  česky Z 2 1P+1C Z
144XMZV Moderní metody ve zdravotním inženýrství Filip Horký, Jana Nábělková, Kateřina Slavíčková, Bohumil Šťastný  česky Z 1 1P+1C Z
D44MPV Monitoring a modelování procesů ve vodárenství a v aplikovaných oborech Filip Horký, Bohumil Šťastný  česky ZK 1P+1C
D44MPV_EN Monitoring and Modelling of Processes in Water Suply and Applied Field Bohumil Šťastný  anglicky ZK 1P+1C
D43MEP Monitoring erozních procesů Petr Kavka, Josef Krása, David Zumr  česky ZK 1P+1C
D44MPU_EN Monitoring of Urban Drainage Processes David Stránský  anglicky ZK 1P+1C
D44MPU Monitoring procesů v odvodnění urbanizovaných území David Stránský  česky ZK 1P+1C
D41VPR_EN Multiphase Flows Václav Matoušek  anglicky ZK 2P
D36MEK Místní komunikace Michal Uhlík, Ludvík Vébr  česky ZK 2P
137YMKK Městská kolejová doprava Ondřej Bret, Hana Krejčiříková, Martin Lidmila  česky Z 2 1P+1C Z
D44MIN Městské inženýrství Bohumil Šťastný  česky ZK 2P
144XMIN Městské inženýrství Filip Horký, Marcela Synáčková, Bohumil Šťastný  česky Z 2 1P+1C L
144YMIB Městské inženýrství a balneo Filip Horký, Jana Nábělková, Bohumil Šťastný  česky ZK 5 4P L
136YMKO Městské komunikace Petr Slabý, Michal Uhlík  česky Z 2 1P+1C
D32MMG1 Měření a modelování geotechnických úloh I Tomáš Janda, Tomáš Koudelka, Jaroslav Kruis, Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Michal Šejnoha  česky ZK 1P+1C Z
D32MMG2 Měření a modelování geotechnických úloh II Tomáš Janda, Tomáš Koudelka, Jaroslav Kruis, Jiří Svoboda, Radek Vašíček, Michal Šejnoha  česky ZK 1P+1C L
D44MMC Měření a modelování čistíren odpadních vod Jaroslav Pollert  česky ZK 1P+1C
144XMMM Měření a monitoring v městském povodí Jana Nábělková, David Stránský  česky Z 1 1P+1C Z
124XMDO Měření denního osvětlení Jaroslav Vychytil  česky Z 1 1P+1C Z
D37MHKD Měření hluku v kolejové dopravě Ondřej Bret, Martin Lidmila, Lenka Lomoz, Petra Váňová  česky ZK 1P+1C
D42MPP Měření parametrů modelů a prototypů vodních turbín Petr Nowak  česky ZK 1P+1C
D23MTV Měření termofyzikálních vlastností materiálů Anton Trník  česky ZK 2P L
102YMES Měření ve stavebnictví Michal Havrlík, Alexey Sveshnikov, Petra Tichá, Vítězslav Vydra  česky Z 2 2C Z
102XMES Měření ve stavebnictví   česky Z 2 2C Z
D02NTS Nanotechnologie ve stavebnictví Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
D02NVS Nanotechnologie ve stavebnictví Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
D02NTS_EN Nanotechnology in Civil Engineering Pavel Demo  anglicky ZK 2P
129NB01 Nauka o budovách 1 Edita Cestrová, Tomáš Eckschlager, Pavel Filsak, Lenka Horká, Jana Hořická, Luboš Knytl, Petr Lédl, Běla Menčlová, Petra Novotná, Václav Pavlík, Věra Suchá, Anna Marie Černá, Stanislava Šulcová  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
129NB02 Nauka o budovách 2 Pavla Grünerová, Ladislav Kalivoda, Luboš Knytl, Miloš Kopřiva, Eva Kosíková, Eva Linhartová, Petr Lédl, Běla Menčlová, Jindřich Svatoš  česky Z,ZK 5 3P+1C L
129NB03 Nauka o budovách 3 Pavla Grünerová, Jana Hořická, Luboš Knytl, Eva Kosíková, Bedřich Košatka, Běla Menčlová, Petra Novotná, Tomáš Šenberger  česky Z 3 2P+1C Z
128YNAA Navrhování a analýza algoritmů Jiří Demel  česky Z,ZK 4 2P+2C L
133YBKP Navrhování betonových konstr. na poč. Michal Drahorád, Radek Vašátko  česky Z 2 2C Z,L
133YBKC Navrhování betonových konstr. na poč. C Petr Bílý, Josef Novák, Radek Štefan  česky Z 2 2C
134NKPS Navrhování konstrukcí při provádění staveb Martina Eliášová, Martin Salák, Martin Tipka, Jitka Vašková, Jakub Vůjtěch, Karel Šeps  česky Z,ZK 5 2P+2C L
133NNKB Navrhování nosných konstrukcí - beton Roman Chylík, Jakub Holan, Anna Horáková, Kateřina Janžurová, Petr Miklas, Karolina Nedomová, Martin Salák, Hana Schreiberová, Martin Tipka, Tomáš Trtík, Jitka Vašková, Marek Vinkler, Stanislav Zažirej, Miroslav Šrámek, Radek Štefan, Michal Števula  česky Z,ZK 4 2P+1C L,Z
134NNKO Navrhování nosných konstrukcí - ocel Martina Eliášová, Nikola Lišková, Michal Netušil, Michal Pospíšil, František Wald, Michaela Zdražilová, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 3 2P+1C L
125YNST Navrhování systémů TZB Stanislav Frolík, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky Z 2 1P+1C Z,L
132YNAK Nelineární analýza materiálů a konstrukcí Petr Kabele, Bořek Patzák, Daniel Rypl  česky Z 2 1P+1C L
D33NZV Netradiční způsob vyztužení Jan Vodička  česky ZK 2P
D37MHKD_EN Noise Measurement in Railway Transportation Martin Lidmila  anglicky ZK 1P+1C
124BC01 Non-loadbearing Construction Vladimír Žďára  anglicky Z,ZK 7 2P+3C L
D02BEM_EN Noncontact Measuring Methods of Experimental Mechanics Jiří Novák  anglicky ZK 2P
134YNDK Nosné dřevěné konstrukce střech Karel Mikeš  česky Z 2 1P+1C
133NKRB Nosné konstrukce R - Beton Jakub Holan, Karolina Nedomová, Martin Tipka, Jitka Vašková, Marek Vinkler, Radek Štefan  česky Z,ZK 4 2P+1C L,Z
134NKRO Nosné konstrukce R - Ocel Martina Eliášová, Michal Pospíšil, František Wald, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 3 2P+1C Z,L
134NKPZ Nosné konstrukce za požáru Jaroslav Procházka, Lukáš Velebil, František Wald, Radek Štefan  česky Z,ZK 9 5P+2C Z
134YNKS Nosné konstrukce ze skla Martina Eliášová, Michal Netušil, Markéta Zikmundová  česky Z 2 1P+1C Z,L
123YNTP Num. analýza transp. procesů Václav Kočí, Jiří Maděra  česky Z 2 1P+1C
134YMOD Num. modelování ocelových a dřevěných konstrukcí Karel Mikeš  česky Z 2 1P+1C
D35NVP_EN Numerical Calculations of Underground Construction Jan Pruška  anglicky ZK 2P *
101NMT Numerical Methods Petr Mayer  anglicky Z 2 1P+1C L
D32NU1_EN Numerical Methods in Mechanics I Bořek Patzák  anglicky ZK 1P+1C
D32NU2_EN Numerical Methods in Mechanics II Bořek Patzák  anglicky ZK 1P+1C
132NAST Numerical analysis of structures Jan Zeman  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
124YNAK Numerická analýza konst. pozem. stav. Vladimír Žďára  česky Z 2 1P+1C Z,L
132NAK Numerická analýza konstrukcí Edita Dvořáková, Tomáš Krejčí, Bořek Patzák, Vladimír Vančík  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
132YNA2 Numerická analýza konstrukcí 2 Bořek Patzák  česky Z,ZK 4 2P+1C L
124YNAS Numerická analýza ve stavební fyzice Vladimír Žďára  česky Z 2 2C L
101XNMM Numerická matematika a modelování Petr Mayer  česky Z 1 1P+1C Z
101YNUM Numerické metody Martin Ladecký, Ivana Pultarová  česky Z 2 1P+1C L
D01NME Numerické metody Karel Kozel, Petr Mayer  česky ZK 4P
D32NU1 Numerické metody mechaniky I Zdeněk Bittnar, Bořek Patzák  česky ZK 1P+1C Z
D32NU2 Numerické metody mechaniky II Zdeněk Bittnar, Bořek Patzák  česky ZK 1P+1C L
132YNMI Numerické metody v inž. úlohách Petr Kabele, Jaroslav Kruis, Jan Zeman  česky Z 2 1P+1C Z
D35NVP Numerické výpočty podzemních staveb Matouš Hilar, Jan Pruška  česky ZK 2P *
142NVS Nádrže a vodohospodářské soustavy Pavel Fošumpaur, Tomáš Kašpar, Vojtěch Sýs  česky Z,ZK 6 2P+3C L
142XNPH Náhodné procesy ve VH Pavel Fošumpaur  česky Z 1 1P+1C Z
127NUKP Nástroje územního a krajinného plánování Petr Durdík, Jiří Kupka, František Pospíšil, Ivan Vorel  česky ZK 5 3P+1C
127YNUP Nástroje územního plánování Václav Jetel, František Pospíšil  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D04NEM Němčina Svatava Boboková-Bartíková  česky ZK 2C
104XDN6 Němčina (obec.jayzk stř.pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Marie Robovská, Michal Rubáš  česky Z 0 2C L
104XDN3 Němčina (obec.jazyk mírně pokr. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Marie Robovská, Michal Rubáš, Daria Šemberová  česky Z 0 2C Z,L
104XDN4 Němčina (obec.jazyk mírně pokr. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Marie Robovská, Michal Rubáš, Daria Šemberová  česky Z 0 2C L
104XDN5 Němčina (obec.jazyk stř.pokr 1) Svatava Boboková-Bartíková, Michal Rubáš  česky Z 0 2C Z,L
104XDN1 Němčina (obecný jazyk - začát. 1) Svatava Boboková-Bartíková, Marie Robovská, Michal Rubáš, Daria Šemberová  česky Z 0 2C Z,L
104XDN2 Němčina (obecný jazyk - začát. 2) Svatava Boboková-Bartíková, Sandra Giormani, Marie Robovská, Michal Rubáš, Daria Šemberová, Magdalena Žemličková  česky Z 0 2C L
104XN13 Němčina (stř. pokr. konverzace 1) Svatava Boboková-Bartíková, Helena Chromá, Michal Rubáš, Daria Šemberová  česky Z 0 2C Z,L
104XN23 Němčina (stř. pokr. konverzace 2) Svatava Boboková-Bartíková, Helena Chromá, Michal Rubáš, Daria Šemberová  česky Z 0 2C L
104YCN1 Němčina 1 Svatava Boboková-Bartíková  česky Z 1 2C Z,L
104YC2N Němčina 2 Svatava Boboková-Bartíková, Helena Chromá  česky Z,ZK 2 2C
D24OBK Obalové konstrukce z hlediska stavební tepelné techniky František Kulhánek  česky ZK 1P+1C
D01OBJ_EN Object-Oriented Programming Petr Mayer  anglicky ZK 2P
D55OPC Objektové programování Aleš Čepek  česky ZK 2P
D01OBJ Objektové programování Petr Mayer  česky ZK 1P+1S
155YOBP Objektové programování Aleš Čepek  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
D28OPC Objektové programování a C# Miroslav Sůra  česky ZK
D25ONZ Obnovitelné a netradiční zdroje energie pro vytápění a větrání Michal Kabrhel  česky ZK 2P *
125OZEB Obnovitelné zdroje energie Stanislav Frolík, Karel Kabele, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky ZK 4 2P L
125YOZE Obnovitelné zdroje energie Stanislav Frolík, Michal Kabrhel, Hana Kabrhelová, Ilona Koubková  česky Z 2 2P
D02OZE Obnovitelné zdroje energie Vítězslav Vydra  česky ZK 2P
D01ODR Obyčejné a parciální diferenciální rovnice Jiří Neustupa  česky ZK 4P
134ODKV Ocelové a dřevěné konstrukce Leoš Hanousek, Jan Jůza, Filip Kramoliš, Anna Kuklíková, Michal Netušil, Michaela Zdražilová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z,L
134ODA2 Ocelové a dřevěné konstrukce v arch. 2 Jakub Dolejš, Monika Tyrová, Lukáš Velebil, Petr Červený  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
134ODA1 Ocelové a dřevěné konstrukce v archit. 1 Michal Jandera, Jan Jůza, Matyáš Kožich, Kristýna Vopatová, Markéta Zikmundová  česky Z,ZK 5 2P+2C L
134OK01 Ocelové konstrukce 1 Jakub Dolejš, Nina Feber, Michal Jandera, Michal Netušil, Markéta Zikmundová, Břetislav Židlický  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
134O02C Ocelové konstrukce 2C Martina Eliášová, Michal Netušil, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
134O02D Ocelové konstrukce 2D Martina Eliášová, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 5 2P+2C L
134O02K Ocelové konstrukce 2K Martina Eliášová, Michal Netušil, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
142YOKV Ocelové konstrukce vodních staveb Petr Valenta  česky Z,ZK 5 3P+1C L
134OCM1 Ocelové mosty 1 Filip Kramoliš, Pavel Ryjáček, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
134OCM2 Ocelové mosty 2 Pavel Ryjáček, Vojtěch Stančík  česky Z,ZK 4 2P+1C L
134YOM2 Ocelové železniční mosty Pavel Ryjáček  česky Z 2 1P+1C L
126OCNE Oceňování nemovitostí Renáta Schneiderová Heralová  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
155YCN1 Oceňování nemovitostí Eliška Housarová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
126XOCE Oceňování nemovitostí Renáta Schneiderová Heralová  česky Z 1 2P Z
124XVTK Ochrana a nová využití továrních komínů Martin Vonka  česky Z 1 1P+1C Z
143XOPZ Ochrana a organizace povodí Tomáš Dostál  česky Z 1 1P+1C L
143YOPO Ochrana a organizace povodí Miroslav Bauer, Tomáš Dostál, Petr Kavka, Petr Koudelka, Josef Krása  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
129YOPA Ochrana památek Klára Kroftová  česky Z 2 2P L
D24OCH Ochrana staveb proti vodě, mikroorganismům a radonu Martin Jiránek, Pavla Ryparová  česky ZK 2P
125YOPZ Odběrní plynová zařízení Stanislav Frolík, Karel Kabele, Ilona Koubková  česky Z 2 1P+1C L
143ODKO Odpady a kontaminace Martin Dočkal, Michal Sněhota, Martin Šanda  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
D35ODP Odpady, hospodaření s odpady Ivan Vaníček  česky ZK
144OUP Odvodnění urbanizovaných povodí Luboš Harašta, David Stránský, Marcela Synáčková  česky Z,ZK 5 2P+2C
D44OUU Odvodnění urbanizovaných území Ivana Kabelková, Marcela Synáčková  česky ZK 2P
D28OSP Operační systémy Jiří Demel  česky ZK 3P
128OPMT Operační výzkum a matem. metody v technologii Jana Kučerová  česky Z,ZK 5 2P+2C L
D02OZO_EN Optical Imaging and Methods for Image Processing Antonín Mikš  anglicky ZK 2P
D02OPZ_EN Optical imaging and modern optics Jiří Novák  anglicky ZK 2P *
D02OZO Optické zobrazení a metody zpracování obrazu Antonín Mikš, Jiří Novák  česky ZK 2P L
D02OPZ Optické zobrazení a moderní optika Antonín Mikš  česky ZK *
D02OPTE_EN Optics and Optoelectronics Jiří Novák  anglicky ZK 2P
D02OPTE Optika a optoelektronika Antonín Mikš, Jiří Novák  česky ZK 2P Z,L
D24FZS Optimalizace a multikriteriální hodnocení funkční způsobilosti pozemních staveb Petr Hájek  česky ZK 2P L
D32OPT Optimalizace stavebních konstrukcí a výpočetních modelů Petr Procházka  česky ZK 2P
D28OS1 Optimalizace systémů I Jaroslav Klvaňa  česky ZK 4P
D28OS2 Optimalizace systémů II Jaroslav Klvaňa  česky ZK 4P
D32OPT_EN Optimalization of Structures and Numerical Models Petr Procházka  anglicky ZK 2P
D25OIB Optimalizační algoritmy technických zařízení inteligentních budov Bohumír Garlík  česky ZK
D28OPT Optimalizační modelování Jana Kučerová  česky ZK
D24FZS_EN Optimization and Multicriterial Evaluation of Functional Performance of Building Structures Petr Hájek  anglicky ZK 2P L
128OOR1 Optimization and Operations Research 10 Jana Kučerová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
128OOR2 Optimization and Operations Research 20 Jana Kučerová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
D26ORS Organizace a řízení stavebních procesů Václav Beran  česky ZK
122ORVY Organizace výstavby Adam Konvalinka, Pavel Neumann  česky Z,ZK 6 3P+2C L
124OSIB Osvětlení a akustika Jan Kaňka, Lenka Maierová, Jaroslav Vychytil  česky KZ 4 2P Z
D29POI Památková ochrana technických a industriálních objektů Eva Dvořáková, Petr Freiwillig  česky ZK 2P *
129PAPE Památková péče v architektuře Mikuláš Hulec, Klára Kroftová  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
124XPAM Parametrické navrhování Zdenko Malík, Jakub Veselka  česky Z 1 1P+1C Z,L
D43PED Pedologie Milena Císlerová  česky ZK 2P
143PED Pedologie Jitka Hanzlíková, Petra Hečková, Vladimír Klípa, Petr Koudelka, Michal Sněhota, Martin Šanda, Jan Šácha  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
D02FCH_EN Physical Chemistry Pavel Demo  anglicky ZK 2P
D42FMH_EN Physical Modelling in Hydraulic Pavel Fošumpaur  anglicky ZK 1P+1C
102PH01 Physics Jiří Konfršt, Alexey Sveshnikov  anglicky Z,ZK 5 3P+1C L
102PHS Physics - Seminar Jiří Konfršt, Jiří Novák, Alexey Sveshnikov  anglicky Z 2 2C
126PLCO Plánování a controlling Lucie Brožová, Renáta Schneiderová Heralová, Václav Tatýrek, Jaroslava Tománková, Dana Čápová  česky Z,ZK 5 1P+3C Z
127XPVO Plánování venkovských sídel Jiří Kupka  česky Z 1 1P+1C Z
D41PPH Podpovrchová hydrologie Tomáš Vogel  česky ZK 2P
141XPHL Podpovrchová hydrologie Tomáš Vogel  česky Z 1 1P+1C L
135PSMH Podzemní stavby a mechanika hornin Jiří Barták, Alexandr Butovič, Jan Faltýnek, Matouš Hilar, Marie Jančičková, Jiří Svoboda  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
135YPZU Podzemní urbanismus Jan Pruška  česky Z 2 1P+1C
D29PPG Pokročilá počítačová grafika Jan Dvořák, Vladimír Hamata  česky ZK
D26APM Pokročilé metody projektového managementu Zita Prostějovská  ZK
D43PMOP Pokročilé metody v ochraně a organizaci povodí Tomáš Dostál, Josef Krása  česky ZK 2P
D26ACM Pokročilé metody řízení nákladů Renáta Schneiderová Heralová  ZK
D32PNM Pokročilé numerické metody ve sdružených multifyzikálních problémech Jaroslav Kruis  česky ZK 2P *
135XPGZ Polní geotechnické zkoušky   česky Z 1 1P+1C
D02POZP_EN Polymers in Environment Conservation Pavel Demo  anglicky ZK 2P
D02PVN_EN Polymers in Nanotechnologies Pavel Demo  anglicky ZK 2P
D02PMY Polymery Pavel Demo  česky ZK
D02PZN Polymery a základy nanotechnologie Pavel Demo, Šárka Hošková  česky ZK
D02PVN Polymery v nanotechnologii Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
D02POZP Polymery v ochraně životního prostředí Pavel Demo, Alexander Kromka  česky ZK 2P
134YPDK Pomocné dřevěné a kovové konst. Jakub Dolejš, Leoš Hanousek  česky Z 2 1P+1C L
134YDK Pomocné dřevěné a kovové konstrukce Jakub Dolejš, Leoš Hanousek  česky Z,ZK 6 3P+3C L
133YPRK Poruchy a rekonstrukce betonových konstrukcí Yuliia Khmurovska, Petr Štemberk  česky Z 2 1P+1C Z
124PSHB Poruchy a sanace historických budov Radek Zigler, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 5 3P+1C L
124PDRC Poruchy, degradace, rekonstrukce Aneta Libecajtová, Jiří Witzany, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
155PUG Pozemkové úpravy Karel Benda, Kateřina Jusková  česky KZ 5 2P+2C L
D36PK1 Pozemní komunikace I Petr Pánek, Ludvík Vébr  česky ZK 2P
D36PK2 Pozemní komunikace II František Lehovec, František Luxemburk, Petr Mondschein  česky ZK 2P
124PS01 Pozemní stavby 1 Tomáš Dobrovolný, Ctislav Fiala, Petr Hájek, Veronika Kačmaříková, Lenka Laiblová, Aneta Libecajtová, Diana Mariaková, Jiří Novák, Michal Nývlt, Tereza Pavlů, Jiří Pazderka, Jan Richter, Jan Růžička, Petra Schůtová, Běla Stibůrková, Jaroslav Vychytil, Martina Zapletalová, Magdaléna Šefflová, Petr Šilhavý, Michal Ženíšek  česky Z,ZK 7