Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2018/2019

Všechny předměty Fakulta dopravní

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
21AITM Air Traffic Management Miloš Strouhal  česky KZ 4 3+2 L
23AKU Akustika v dopravě Petr Honzík  česky KZ 4 2+1 L
14AS Algoritmizace a datové struktury Vladimír Beneš, Vít Fábera, Michal Jeřábek, Zdeněk Lokaj, Jakub Řada  česky KZ 2 0+2 Z
14ASD Algoritmizace a datové struktury Vladimír Beneš, Vít Fábera, Petr Hnyk, Michal Jeřábek, Zdeněk Lokaj, Jakub Řada  česky KZ 3 0+2 Z
22APN Analýza a prevence silničních nehod Michal Frydrýn, Zdeněk Svatý  Z 2 1+1 L
14AZ Analýza a zpracování dat Zdeněk Lokaj, Lukáš Svoboda  česky KZ 2 0+2 Z
20ARR Analýza a řízení rizik Vladimír Faltus  česky Z,ZK 2 1+1 L
18Y1AM Anatomie, mobilita a bezpečnost člověka Jitka Jírová, Michaela Vyšatová  česky KZ 2 2+0 Z
12APE Aplikovaná ekologie Kristýna Neubergová  česky Z 3 2+0 Z
20Y1AE Aplikovaná elektronika Tomáš Musil  česky KZ 2 2+0 Z
20APLT Aplikovaná telematika Martin Langr, Jiří Růžička  česky Z,ZK 7 4+3 L
22AMMD Aplikované měřicí metody v dopravě Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt, Zdeněk Svatý  česky KZ 4 1+3 L
23ARPS Architektura počítačových systémů Václav Jirovský  česky KZ 2 2+0 Z
14AM Automatizace a měření Tomáš Brandejský, Vít Fábera, Jan Zelenka  česky Z,ZK 6 3+3 L
21Y1BC Bezpečnost a ochrana civilního letectví Andrej Lališ, Roman Vokáč  česky KZ 2 2+0 L
15Y1BO Bezpečnost práce a ochrana zdraví Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 L
21BLED Bezpečnost v letecké dopravě Andrej Lališ, Vladimír Plos  česky Z,ZK 4 2+2 Z
12BA Bezpečnostní audit v dopravě Karel Kocián, Josef Kocourek, Tomáš Padělek  česky KZ 2 2+0 Z
14BKA Bezpečnostně kritické aplikace v ITS Tomáš Brandejský  KZ 2 2+0 Z
21Y1BS Bezpilotní systémy 1 Šárka Hulínská, Ladislav Keller  česky KZ 2 2+0 L
21CNSY CNS systémy Stanislav Pleninger, Tereza Topková  česky Z,ZK 4 3+1 Z
11CAL1 Calculus 1 Magdalena Hykšová, Bohumil Kovář, Ondřej Navrátil, Pavel Provinský, Tomáš Třasák, Olga Vraštilová  česky Z,ZK 7 2+4 Z
11CAL2 Calculus 2 Martina Bečvářová, Oldřich Hykš, Magdalena Hykšová, Ondřej Navrátil, Tomáš Třasák, Olga Vraštilová  česky Z,ZK 5 2+3 L
15JZ1A Cizí jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z 3 0+4 Z
15JZ2A Cizí jazyk - angličtina 2 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Marek Tomeček, Markéta Vojanová  česky Z,ZK 3 0+4 L
15JZ3F Cizí jazyk - francouzština 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 3 0+4 Z
15JZ4F Cizí jazyk - francouzština 4 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z,ZK 3 0+4 L
15JZ3I Cizí jazyk - italština 3   česky Z 3 0+4 Z
15JZ4I Cizí jazyk - italština 4   česky Z,ZK 3 0+4 L
15JZ3N Cizí jazyk - němčina 3 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z 3 0+4 Z
15JZ4N Cizí jazyk - němčina 4 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z,ZK 3 0+4 L
15JZ3R Cizí jazyk - ruština 3 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 3 0+4 Z
15JZ4R Cizí jazyk - ruština 4 Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z,ZK 3 0+4 L
15JZ3S Cizí jazyk - španělština 3 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  česky Z 3 0+4 Z
15JZ4S Cizí jazyk - španělština 4 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  česky Z,ZK 3 0+4 L
23Y1DZ Data a jejich zpracování pro potřeby inženýrských disciplín Danuše Procházková  česky KZ 2 2+0 Z
14DATS Databázové systémy Jana Kaliková, Jan Krčál, Martin Šrotýř  česky KZ 2 1+1 Z
14DMG Datamining Radek Holý  česky KZ 2 0+2 Z
21DKL Datová komunikace v letectví Roman Matyáš, Stanislav Pleninger  česky KZ 3 2+1 L
14DPK Digitální podpora projektování pozemních komunikací Drahomír Schmidt  česky Z 0 0+2 Z
14DZT Digitální podpora projektování železničních tratí Martin Brumovský  česky Z 0 0+2 L
11XNDP Diplomová práce   česky KZ 18 0+20 L
12XNDP Diplomová práce Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, David Vodák, Karolína Zpěváčková, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Jan Šilar  česky KZ 18 0+20 L
14XNDP Diplomová práce Radek Holý, Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál  česky KZ 18 0+20 L
15XNDP Diplomová práce Jan Feit  česky KZ 18 0+20 L
16XNDP Diplomová práce Josef Mík  česky KZ 18 0+20 L
17XNDP Diplomová práce Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  česky KZ 18 0+20 L
18XNDP Diplomová práce Petr Zlámal  česky KZ 18 0+20 L
20XNDP Diplomová práce Patrik Horažďovský  česky KZ 18 0+20 L
21XNDP Diplomová práce Stanislav Absolon, Helena Bínová, Eva Endrizalová, Ota Hajzler, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, David Hůlek, Markéta Kafková, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Sébastien Lán, Petr Líkař, Roman Matyáš, Michaela Mlezivová, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Jaromír Sodomka, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Stanislav Szabo, Tereza Topková, Viktor Valenta, Peter Vittek, Roman Vokáč, Miroslav Špák  česky KZ 18 0+20 L
22XNDP Diplomová práce Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky KZ 18 0+20 L
23XNDP Diplomová práce   česky KZ 18 0+20 L
12XIDP Diplomová práce (pro obor IS)   KZ 22 0+24 L
11XIDP Diplomová práce (pro obor IS)   KZ 22 0+24 L
23XIDP Diplomová práce (pro obor IS)   KZ 22 0+24 L
22XIDP Diplomová práce (pro obor IS)   KZ 22 0+24 L
21XIDP Diplomová práce (pro obor IS)   KZ 22 0+24 L
20XIDP Diplomová práce (pro obor IS) Petr Bureš, Pavel Hrubeš, Martin Langr, Zdeněk Lokaj, Tomáš Tichý  KZ 22 0+24 L
18XIDP Diplomová práce (pro obor IS)   KZ 22 0+24 L
17XIDP Diplomová práce (pro obor IS)   KZ 22 0+24 L
16XIDP Diplomová práce (pro obor IS) Petr Bouchner, Josef Mík, Stanislav Novotný, Dmitry Rozhdestvenskiy  KZ 22 0+24 L
15XIDP Diplomová práce (pro obor IS) Jan Feit, Eva Rezlerová  KZ 22 0+24 L
14XIDP Diplomová práce (pro obor IS) Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  KZ 22 0+24 L
12DZP Doprava a životní prostředí Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová  Z 2 2+0 Z
12DOUP Doprava v územním plánování Dagmar Kočárková, Václav Novotný  česky Z,ZK 3 1+2 L
14DMS Dopravní modelování a simulace Jan Krčál  Z 4 1+3 L
11DOPM Dopravní plánování a modelování Milan Kříž, Ondřej Přibyl  česky Z,ZK 6 2+2 Z
16DPO Dopravní prostředky Josef Mík, Rudolf Pohl  česky KZ 2 2+0 L
16DPY Dopravní prostředky Josef Mík, Rudolf Pohl  česky KZ 5 2+2 L
23DPSP Dopravní právo a související předpisy Milena Macková  česky Z 1 2+0 L
12DOPS Dopravní průzkumy a simulace Petr Kumpošt, Jan Mejstřík  česky Z,ZK 4 2+2 L
15DPLG Dopravní psychologie Jan Feit, Eva Rezlerová, Jana Štikarová  česky Z 2 2+0 Z
14DSIM Dopravní simulace Jan Krčál  česky Z 3 0+2 L
16DOTE Dopravní technika Petr Bouchner, Josef Mík  česky Z,ZK 6 3+3 L
20DTEL Dopravní telematika na pozemních komunikacích Vladimír Faltus  česky ZK 4 2+0 Z
16DYJ Dynamika jízdy vozidla Josef Mík, Adam Orlický  česky Z,ZK 3 2+1 Z
18DKS Dynamika konstrukcí a soustav Tomáš Fíla, Stanislav Hračov  česky Z,ZK 4 2+2 L
17EMY Ekonomicko matematické modely Otto Pastor  česky Z 2 2+0 L
20EMI Ekonomika a management ITS projektů František Kopecký, Jakub Rajnoch, Veronika Vlčková  KZ 3 2+1 L
17EDPO Ekonomika dopravního podniku Zdeněk Říha  česky Z,ZK 5 2+2 Z
21ELED Ekonomika letecké dopravy Peter Vittek  česky Z,ZK 4 2+2 L
11ELMO Elektromagnetismus a optika Marek Honců, Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 5 2+2 L
11EMOP Elektromagnetismus a optika Marek Honců, Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2+2 L
11EMO Elektromagnetismus a optika Marek Honců, Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2+1 L
20Y1EK Elektrotechnická kvalifikace Jindřich Sadil  KZ 2 2+0 L
16EAP Energetická analýza pozemní dopravy Jaroslav Opava  KZ 2 2+0 Z
21ERGP Ergonomie v letectví Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky ZK 4 2+0 Z
21ERG Ergonomie v letectví Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky Z,ZK 7 3+1 Z
21ERGK Ergonomie v letectví Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky Z,ZK 6 18 Z
15Y1EH Evropská integrace v historických souvislostech Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 Z
21EBLP Evropský přístup k bezpečnosti leteckého provozu Peter Vittek  česky Z,ZK 4 2+2 L
18Y1EM Experimentální metody mechaniky Daniel Kytýř  česky KZ 2 2+0 Z
17FEU Financování ze zdrojů EU v dopravě Olga Mertlová  česky Z,ZK 4 2+1 Z
11FYZ Fyzika Marek Honců, Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů, Jindřich Šachl  Z,ZK 5 2+2 Z
11FY1 Fyzika 1 Marek Honců, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2+2 L
11FY2 Fyzika 2 Marek Honců, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 4 2+2 Z
21FPL1 Fyzikální principy pro letectví 1 Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky Z 0 0+2 Z
21FPL2 Fyzikální principy pro letectví 2 Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky Z 0 0+2 L
14GISS Geografické informační systémy Veronika Vlčková  česky KZ 2 0+2 Z
20GIL Geografické, informační, lokalizační a navigační systémy Přemysl Derbek, Pavel Hrubeš  Z,ZK 6 2+2 Z
17GEDS Geografie dopravních systémů Miroslav Marada  česky KZ 2 2+0 L
18GES Geomechanika a zakládání staveb Taťana Holoušová, Jan Masopust  česky Z,ZK 4 2+1 Z
11GIE Geometrie Oldřich Hykš, Šárka Voráčová  KZ 3 2+2 Z
15Y1HL Historie letecké dopravy Jan Feit, Jakub Kraus, Vladimír Plos, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 L
15Y1HD Historie městské hromadné dopravy Milan Dont, Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 Z
15W2HS Historie silniční dopravy Jan Feit, Eva Rezlerová, Zuzana Čarská  česky KZ 3 8 L
15Y2HS Historie silniční dopravy Jan Feit, Eva Rezlerová, Zuzana Čarská  česky KZ 2 2+0 L
21HVL Hmotnost a vyvážení letadel Roman Matyáš, Anna Polánecká  česky Z,ZK 4 2+1 L
17HDI Hodnocení dopravních investic Jan Tichý, Zdeněk Říha  česky Z,ZK 5 2+2 Z
20HITS Hodnocení účinnosti v ITS František Kopecký, Jakub Rajnoch  KZ 2 2+0 Z
15Y1HE Hygiena práce a ergonomie v dopravě Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 Z
20IDFS Identifikační systémy Petr Bureš  česky Z 2 2+0 L
23IB Informační bezpečnost Václav Jirovský  KZ 2 2+0 Z
14ISYD Informační systémy v dopravě Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál, Petr Moos  česky Z,ZK 7 2+4 Z
12IKOD Infrastruktura kolejové dopravy Tomáš Javořík, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa  česky Z,ZK 5 3+2 Z
17IVD Integrace veřejné dopravy Roman Štěrba  česky ZK 4 3+0 L
12IDOS Integrované dopravní systémy Petr Chmela, Martin Jareš  česky ZK 3 2+0 Z
23IV Inteligentní vozidlo a bezpečnost Václav Jirovský  Z,ZK 2 1+1 L
15J2A1 Jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky Z 2 0+2 Z
15JIA1 Jazyk - angličtina 1 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0+2 Z
15JBA2 Jazyk - angličtina 2 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky Z 2 0+2 L
15JIA2 Jazyk - angličtina 2 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0+2 L
15JIA3 Jazyk - angličtina 3 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0+2 Z
15JBA3 Jazyk - angličtina 3 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky Z 2 0+2 Z
15JIA4 Jazyk - angličtina 4 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  Z 0 0+2 L
15JBA4 Jazyk - angličtina 4 Dana Boušová, Jan Feit, Jitka Heřmanová, Barbora Horáčková, Klára Lancová, Marie Michlová, Lenka Monková, Peter Morpuss, Markéta Olehlová, Eva Rezlerová, Markéta Vojanová  česky ZK 2 0+2 L
15J2F1 Jazyk - francouzština 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0+2 Z
15JIF1 Jazyk - francouzština 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0+2 Z
15JIF2 Jazyk - francouzština 2 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0+2 L
15JBF2 Jazyk - francouzština 2 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0+2 L
15JBF3 Jazyk - francouzština 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 2 0+2 Z
15JIF3 Jazyk - francouzština 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0+2 Z
15JBF4 Jazyk - francouzština 4 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky ZK 2 0+2 L
15JIF4 Jazyk - francouzština 4 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  Z 0 0+2 L
15J2I1 Jazyk - italština 1   česky Z 2 0+2 Z
15JBI2 Jazyk - italština 2   česky Z 2 0+2 L
15JBI3 Jazyk - italština 3   česky Z 2 0+2 Z
15JBI4 Jazyk - italština 4 Irena Veselková  česky ZK 2 0+2 L
15J2N1 Jazyk - němčina 1 Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z 2 0+2 Z
15JIN1 Jazyk - němčina 1 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  Z 0 0+2 Z
15JBN2 Jazyk - němčina 2 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z 2 0+2 L
15JIN2 Jazyk - němčina 2 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  Z 0 0+2 L
15JIN3 Jazyk - němčina 3 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  Z 0 0+2 Z
15JBN3 Jazyk - němčina 3 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky Z 2 0+2 Z
15JIN4 Jazyk - němčina 4 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  Z 0 0+2 L
15JBN4 Jazyk - němčina 4 Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová, Barbora Těhníková, Jana Štikarová  česky ZK 2 0+2 L
15J2R1 Jazyk - ruština 1 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+2 Z
15JIR1 Jazyk - ruština 1 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 Z
15JBR2 Jazyk - ruština 2 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+2 L
15JIR2 Jazyk - ruština 2 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 L
15JIR3 Jazyk - ruština 3 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 Z
15JBR3 Jazyk - ruština 3 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+2 Z
15JIR4 Jazyk - ruština 4 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 L
15JBR4 Jazyk - ruština 4 Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky ZK 2 0+2 L
15JCZ1 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 1 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0 0+2 Z
15JCZ2 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 2 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0 0+2 L
15JCZ3 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 3 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0+2 Z
15JCZ4 Jazyk - čeština pro zahraniční studenty 4 Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky Z 0+2 L
15JIS1 Jazyk - španělština 1 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 Z
15J2S1 Jazyk - španělština 1 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+2 Z
15JBS2 Jazyk - španělština 2 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová  česky Z 2 0+2 L
15JIS2 Jazyk - španělština 2 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 L
15JIS3 Jazyk - španělština 3 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 Z
15JBS3 Jazyk - španělština 3 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+2 Z
15JBS4 Jazyk - španělština 4 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  česky ZK 2 0+2 L
15JIS4 Jazyk - španělština 4 Jan Feit, Petra Mračková Vavroušová, Eva Rezlerová  Z 0 0+2 L
15Y2JH Job Hunting in English Jan Feit, Lenka Monková, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 Z
16Y2KV Karosérie motorových vozidel Jiří First, Josef Mík  česky KZ 2 2+0 L
18KAD Kinematika a dynamika Jan Falta, Tomáš Fíla, Josef Jíra, Petr Zlámal  česky Z,ZK 4 2+1 L
12Y2KS Kolejová doprava v sídlech a regionech Miroslav Veliš  česky KZ 2 2+0 Z
21KSY1 Konstrukce a systémy letadel 1 Jiří Ďuk  česky Z,ZK 7 4+3 Z
21KSY2 Konstrukce a systémy letadel 2 Jiří Ďuk  česky Z,ZK 7 4+3 L
14KSP Konstruování s podporou počítačů Vladimír Beneš, Martin Brumovský, Drahomír Schmidt, Lukáš Svoboda, Jan Zelenka  česky KZ 2 0+2 Z
21KST Kosmické technologie Jakub Hospodka  česky ZK 3 2+0 L
12Y2KE Krajinná ekologie Kristýna Neubergová  česky KZ 2 2+0 Z
23KRIO Krizové řízení pro inženýrské obory Jan Procházka, Danuše Procházková  česky KZ 3 2+0 Z
17KMD Kvantitativní metody v dopravě Denisa Mocková, Dušan Teichmann  česky Z,ZK 6 2+2 L
21LRF Laboratoře z radiotelefonie Milan Kameník, Petr Krastenics, Roman Matyáš  česky Z 2 0+2 Z
21LGP Legislativa a provozní předpisy Tomáš Pustina, Adéla Zmeškalová  česky Z,ZK 5 2+2 Z
21LGPS Legislativa a provozní předpisy Pavel Havelka, Roman Matyáš, Viktor Valenta  česky Z,ZK 8 4+2 Z
21LL1 Letadla 1 Anna Kačeriaková, Ladislav Keller, Roman Matyáš, Vladimír Plos  česky KZ 3 2+1 L
21LTA2 Letadla 2 Anna Kačeriaková, Ladislav Keller, Roman Matyáš  česky Z,ZK 2 2+1 Z
21Y1LA Letecká akrobacie Martin Vecko  česky KZ 2 2+0 L
21LAG1 Letecká angličtina 1 Václav Brož  česky KZ 3 0+2 Z
21LEN1 Letecká angličtina 1 Andrej Lališ, Roman Matyáš, Slobodan Stojić  česky Z 2 0+2 Z
21APL1 Letecká angličtina 1 pro obor Profesionální pilot František Kuba, Sarah Van Den Bergh  česky Z 3 0+4 Z
21ATL1 Letecká angličtina 1 pro obor Technologie údržby letadel Slobodan Stojić  česky Z 3 0+4 Z
21LAG2 Letecká angličtina 2 Václav Brož  KZ 3 0+2 L
21LCA2 Letecká angličtina 2 Andrej Lališ, Roman Matyáš, Slobodan Stojić  česky Z,ZK 2 0+2 L
21APL2 Letecká angličtina 2 pro obor Profesionální pilot František Kuba  česky Z,ZK 3 0+4 L
21ATL2 Letecká angličtina 2 pro obor Technologie údržby letadel Slobodan Stojić  česky Z,ZK 3 0+4 L
21LLG1 Letecká legislativa 1 Jiří Ďuk  česky Z,ZK 4 2+1 Z
21LLG2 Letecká legislativa 2 Jiří Ďuk  česky ZK 2 2+0 L
21LTN Letecká navigace Ladislav Keller  česky Z,ZK 2 2+1 L
21LKS Letecké konstrukce a stavba letadel Ladislav Keller  česky Z,ZK 5 3+2 Z
21LKSK Letecké konstrukce a stavba letadel Ladislav Keller  česky Z,ZK 6 16 Z
21LCM Letecké motory Daniel Hanus, Roman Matyáš, Martin Voráček  česky Z,ZK 3 2+1 Z
21LTTE Letiště Ladislav Capoušek, Petr Líkař  česky Z,ZK 4 2+1 L
21LPX1 Letová praxe 1 Jakub Hospodka, Roman Matyáš  česky KZ 2 0+1 Z
21LPX2 Letová praxe 2 Roman Matyáš  česky KZ 2 0+1 L
21LPX3 Letová praxe 3 Roman Matyáš  česky KZ 2 0+1 L
21Y2LS Letové provozní služby Jiří Šála  česky KZ 2 2+0 L
21W2LS Letové provozní služby Jiří Šála  česky KZ 3 8 L
21LIVO Lidská výkonnost a omezení Lenka Hanáková, Ľubomír Háčik, Roman Matyáš, Vladimír Socha  česky Z,ZK 5 2+2 L
21LOUL Lidský faktor a omezení v údržbě letadel Oliver Dzvoník  česky Z,ZK 6 3+2 L
21LCVL Lidský činitel v letectví Lenka Hanáková, Ľubomír Háčik, Roman Matyáš, Vladimír Socha  česky ZK 2 2+0 Z
11LA Lineární algebra Martina Bečvářová, Lucie Kárná, Jan Přikryl  česky Z,ZK 3 2+1 Z
11LP Lineární programování Ondřej Navrátil, Olga Vraštilová  česky KZ 3 2+1 L
11LP2 Lineární programování 2 Ivan Nagy  česky KZ 3 2+1 Z
17LGT Logistika Tomáš Horák  česky Z,ZK 6 3+2 L
17Y1LL Logistika letecké osobní a nákladní dopravy Petra Skolilová  česky KZ 2 2+0 L
20Y1LN Lokalizace a navigace Petr Bureš  česky KZ 2 2+0 L
21LVP Létání vícečlenných posádek Jaroslav Slováček  česky Z 2 2+0 L
22XN1 Magisterský projekt 1 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt, Zdeněk Svatý  Z 2 0+2 Z
23XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0+2 Z
11XN1 Magisterský projekt 1   Z 2 0+2 Z
12XN1 Magisterský projekt 1 Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Lukáš Hrdina, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Kristýna Neubergová, Vojtěch Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Marián Svetlík, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, Otakar Vacín, Martin Vaněk, Miroslav Veliš, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Petr Šatra, Jan Šilar, Iva Šturmová  Z 2 0+2 Z
14XN1 Magisterský projekt 1 Ota Hajzler, Jana Kaliková, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 2 0+2 Z
15XN1 Magisterský projekt 1 Jan Feit, Eva Rezlerová  Z 2 0+2 Z
16XN1 Magisterský projekt 1 Josef Mík, Adam Orlický, Milan Sliacky  Z 2 0+2 Z
17XN1 Magisterský projekt 1 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Tomáš Horák, Vít Janoš, Mária Jánešová, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Lukáš Týfa, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Pavel Zdvořák, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  Z 2 0+2 Z
18XN1 Magisterský projekt 1 Daniel Kytýř, Jan Vyčichl, Petr Zlámal  Z 2 0+2 Z
20XN1 Magisterský projekt 1 Petr Bureš, Přemysl Derbek, Patrik Horažďovský, Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička, Jiří Růžička, Milan Sliacky  Z 2 0+2 Z
21XN1 Magisterský projekt 1 Stanislav Absolon, Ladislav Capoušek, Tomáš Duša, Eva Endrizalová, Jiří Frei, Daniel Hanus, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, David Hůlek, Iveta Kameníková, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Stanislav Kušmírek, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Michaela Mlezivová, Martin Novák, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Jaromír Sodomka, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Stanislav Szabo, Peter Vittek, Roman Vokáč  Z 2 0+2 Z
23XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0+2 L
11XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0+2 L
12XN2 Magisterský projekt 2 Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, Otakar Vacín, David Vodák, Karolína Zpěváčková, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Jan Šilar, Iva Šturmová  Z 2 0+2 L
14XN2 Magisterský projekt 2 Ota Hajzler, Radek Holý, Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 2 0+2 L
15XN2 Magisterský projekt 2 Jan Feit, Eva Rezlerová  Z 2 0+2 L
16XN2 Magisterský projekt 2 Josef Mík, Adam Orlický, Milan Sliacky  Z 2 0+2 L
17XN2 Magisterský projekt 2 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  Z 2 0+2 L
18XN2 Magisterský projekt 2   Z 2 0+2 L
20XN2 Magisterský projekt 2 Martin Leso, Jiří Růžička, Jindřich Sadil, Milan Sliacky  Z 2 0+2 L
21XN2 Magisterský projekt 2 Stanislav Absolon, Helena Bínová, Eva Endrizalová, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, David Hůlek, Markéta Kafková, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Petr Líkař, Roman Matyáš, Michaela Mlezivová, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Jaromír Sodomka, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Stanislav Szabo, Tereza Topková, Viktor Valenta, Peter Vittek, Roman Vokáč, Miroslav Špák  Z 2 0+2 L
22XN2 Magisterský projekt 2 Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  Z 2 0+2 L
22X13 Magisterský projekt 3   Z 4 0+5 Z
23X13 Magisterský projekt 3   Z 4 0+5 Z
11X13 Magisterský projekt 3   Z 4 0+5 Z
12X13 Magisterský projekt 3   Z 4 0+5 Z
14X13 Magisterský projekt 3 Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z 4 0+5 Z
11XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0+4 Z
12XN3 Magisterský projekt 3 Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Lukáš Hrdina, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Kristýna Neubergová, Vojtěch Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Marián Svetlík, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, Otakar Vacín, Martin Vaněk, Miroslav Veliš, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Petr Šatra, Jan Šilar, Iva Šturmová  česky Z 1 0+4 Z
14XN3 Magisterský projekt 3 Marek Kalika, Jan Krčál  česky Z 1 0+4 Z
15XN3 Magisterský projekt 3 Jan Feit, Eva Rezlerová  česky Z 1 0+4 Z
16XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0+4 Z
17XN3 Magisterský projekt 3 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Tomáš Horák, Vít Janoš, Mária Jánešová, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Lukáš Týfa, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Pavel Zdvořák, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  česky Z 1 0+4 Z
18XN3 Magisterský projekt 3 Daniel Kytýř, Jan Vyčichl, Petr Zlámal  česky Z 1 0+4 Z
20XN3 Magisterský projekt 3 Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička  česky Z 1 0+4 Z
21XN3 Magisterský projekt 3 Stanislav Absolon, Helena Bínová, Ladislav Capoušek, Petr Daňko, Tomáš Duša, Eva Endrizalová, Lenka Hanáková, Daniela Heralová, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, Ľubomír Háčik, David Hůlek, Markéta Kafková, Iveta Kameníková, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Petr Líkař, Roman Matyáš, Michaela Mlezivová, Petr Mrázek, Martin Novák, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Jaromír Sodomka, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Stanislav Szabo, Tereza Topková, Peter Vittek, Roman Vokáč, Martin Zach, Michal Červinka, Miroslav Špák, Oldřich Štumbauer  česky Z 1 0+4 Z
22XN3 Magisterský projekt 3 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt, Zdeněk Svatý  česky Z 1 0+4 Z
23XN3 Magisterský projekt 3   česky Z 1 0+4 Z
15X13 Magisterský projekt 3 Jan Feit, Eva Rezlerová  Z 4 0+5 Z
16X13 Magisterský projekt 3 Josef Mík, Stanislav Novotný, Dmitry Rozhdestvenskiy  Z 4 0+5 Z
17X13 Magisterský projekt 3   Z 4 0+5 Z
18X13 Magisterský projekt 3 Jan Vyčichl, Petr Zlámal  Z 4 0+5 Z
20X13 Magisterský projekt 3 Petr Bureš, Přemysl Derbek, Vladimír Faltus, Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička  Z 4 0+5 Z
21X13 Magisterský projekt 3 Stanislav Absolon, Helena Bínová, Ladislav Capoušek, Petr Daňko, Tomáš Duša, Eva Endrizalová, Lenka Hanáková, Daniela Heralová, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, Ľubomír Háčik, David Hůlek, Markéta Kafková, Iveta Kameníková, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Petr Líkař, Roman Matyáš, Michaela Mlezivová, Petr Mrázek, Martin Novák, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Jaromír Sodomka, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Stanislav Szabo, Tereza Topková, Peter Vittek, Roman Vokáč, Martin Zach, Michal Červinka, Miroslav Špák, Oldřich Štumbauer  Z 4 0+5 Z
11XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0+4 L
12XN4 Magisterský projekt 4 Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, David Vodák, Karolína Zpěváčková, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Jan Šilar  česky Z 8 0+4 L
14XN4 Magisterský projekt 4 Radek Holý, Marek Kalika, Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z 8 0+4 L
15XN4 Magisterský projekt 4 Jan Feit, Eva Rezlerová  česky Z 8 0+4 L
16XN4 Magisterský projekt 4 Petr Bouchner, Adam Orlický, Dmitry Rozhdestvenskiy  česky Z 8 0+4 L
17XN4 Magisterský projekt 4 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  česky Z 8 0+4 L
18XN4 Magisterský projekt 4 Petr Zlámal  česky Z 8 0+4 L
20XN4 Magisterský projekt 4 Patrik Horažďovský, Pavel Hrubeš, Martin Leso, Jiří Růžička  česky Z 8 0+4 L
21XN4 Magisterský projekt 4 Stanislav Absolon, Helena Bínová, Eva Endrizalová, Ota Hajzler, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, David Hůlek, Markéta Kafková, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Petr Líkař, Roman Matyáš, Michaela Mlezivová, Martin Novák, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Jaromír Sodomka, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Stanislav Szabo, Tereza Topková, Viktor Valenta, Peter Vittek, Roman Vokáč, Miroslav Špák  česky Z 8 0+4 L
22XN4 Magisterský projekt 4 Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 8 0+4 L
23XN4 Magisterský projekt 4   česky Z 8 0+4 L
17MAS Malý a střední podnik Václav Baroch  česky Z,ZK 3 2+1 Z
23MAR Management a analýza rizik Lenka Brehovská  česky Z,ZK 3 2+1 L
17MGD Management dopravních systémů Kristýna Kostelencová, Zdeněk Říha  česky Z,ZK 3 2+1 L
14MTKS Management telekomunikačních systémů Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky KZ 3 2+1 L
17MID Manažerské informační systémy v dopravě Václav Baroch  česky Z,ZK 3 2+1 L
17MRZ Manažerské rozhodování Petra Skolilová  česky Z 2 2+0 L
17Y1MD Marketing v dopravě Petra Skolilová  česky KZ 2 2+0 Z
11MAMY Matematické metody Jan Přikryl  česky Z,ZK 7 3+3 L
11MMJ Matematické modely a jejich aplikace Ivan Nagy  Z,ZK 4 2+2 Z
11MAI Matematické nástroje pro ITS Jan Přikryl, Miroslav Vlček  Z,ZK 4 2+2 Z
18MTY Materiály Marcel Adorna, Tomáš Doktor, Jan Falta, Tomáš Fíla, Petr Koudelka, Vít Malinovský, Michaela Neuhäuserová, Jaroslav Valach, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 3 2+1 Z
21Y1MP Matlab pro řešení projektů Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky KZ 2 2+0 Z
21MRP Matlab pro řešení projektů Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky Z 0 0+2 Z
21MRG Meteorologie Iveta Kameníková  KZ 3 1+1 L
21MEO1 Meteorologie 1 Iveta Kameníková, Roman Matyáš  česky KZ 4 2+2 Z
21MET2 Meteorologie 2 Petr Dvořák, Iveta Kameníková, Roman Matyáš  česky Z,ZK 5 2+2 L
18Y2MP Metoda konečných prvků a její aplikace Ondřej Jiroušek  česky KZ 2 2+0 L
17MEKA Metody ekonomických analýz Otto Pastor  česky KZ 2 2+0 Z
16Y2MK Metody kvality v oblasti dopravních prostředků Jaroslav Machan, Přemysl Toman  česky KZ 2 2+0 L
12Y2MD Metody regulace a prognózy dopravy Zuzana Čarská  česky KZ 2 2+0 L
17Y2MS Mikrosimulace železničního provozu Zdeněk Michl  česky KZ 2 2+0 Z
21Y2MS Modelování a simulace v letecké dopravě Stanislav Pleninger  česky KZ 2 2+0 Z
16MRJ Modelování rozhraní člověk-stroj Petr Bouchner, Alina Mashko  Z 3 2+1 Z
11MSP Modelování systémů a procesů Elena Alexeeva, Marek Honců, Bohumil Kovář, Lucie Kárná, Jan Přikryl  česky Z,ZK 4 2+2 L
12MDE Modely dopravy a dopravní excesy Milan Dont, Lukáš Hrdina, Josef Kocourek, Karolína Moudrá, Karolína Zpěváčková  česky Z,ZK 3 2+1 Z
14MPG Moderní programovací postupy Vít Fábera  česky KZ 2 0+2 L
12MKOD Městská kolejová doprava Tomáš Javořík, Pavel Purkart, Ondřej Trešl  česky Z,ZK 5 2+1 Z
11MDS Měření a zpracování dat v silniční dopravě Ondřej Přibyl, Jan Přikryl  česky KZ 2 2+0 L
22MEMT Měřící metody a technika v dopravě Michal Frydrýn, Luboš Nouzovský, Drahomír Schmidt  česky KZ 4 2+2 L
21N Navigace Pavel Havelka, Ladislav Keller, Roman Matyáš, Pavel Valenta, Viktor Valenta  česky ZK 4 4+0 L
21NSR Navigace a systémy řízení letu Jakub Hospodka, Vladimír Plos, Anna Polánecká  česky Z,ZK 5 3+2 L
18NMM Numerické metody mechaniky Ondřej Jiroušek  česky Z 3 2+0 L
14NDB Návrh a programování databází Michal Jeřábek  česky KZ 2 0+2 Z
12NAP Návrhy a provozování dopravně inženýrských objektů Marek Blaščík, Otakar Vacín  česky Z,ZK 6 3+2 L
15Y1NE Němčina v ekonomice a ve společnosti Jan Feit, Alexej Kusák, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 Z
21OBP Obchodně přepravní činnost Ladislav Capoušek, Miroslav Špák  česky Z,ZK 3 2+1 L
15Y2OZ Ochrana zdraví v dopravě a EU Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 Z
15W2OZ Ochrana zdraví v dopravě a EU Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 3 8 Z
20Y1OI Odbavovací a informační systémy Patrik Horažďovský, Jiří Růžička, Milan Sliacky  česky KZ 2 2+0 L
12OMHD Organizace a řízení městské hromadné dopravy Petr Chmela, Martin Jareš, Vojtěch Novotný  česky Z,ZK 4 2+2 L
21PPRJ Palubní přístroje Roman Matyáš, Pavel Valenta, Martin Vecko  česky ZK 5 4+0 Z
21PUPE Palubní přístroje Roman Matyáš, Pavel Valenta, Martin Vecko  česky ZK 4 4+0 L
21PJE Palubní přístroje Pavel Hovorka  česky KZ 2 2+0 L
16PAV Pasivní bezpečnost vozidel Jiří First, Josef Mík  česky Z,ZK 4 2+1 L
21PAP Plánování a provádění letu Ota Hajzler, Roman Matyáš  česky Z,ZK 4 2+2 L
21POHL Pohon letadel Daniel Hanus, Kateřina Kunčíková  česky Z,ZK 6 3+2 Z
21POHK Pohon letadel Daniel Hanus  česky Z,ZK 7 16 Z
14PBT Pokročilé bezdrátové technologie Radek Holý  česky KZ 2 2+0 Z
18POM Pokročilé materiály Jaroslav Valach  česky KZ 2 0+2 L
14PMD Pokročilé modely pro dopravu Tomáš Brandejský  česky KZ 2 2+0 Z
20PTA Pokročilé telematické aplikace Jakub Rajnoch, Jiří Růžička  Z,ZK 2 1+1 Z
21PYU1 Postupy údržby 1 David Hůlek  česky KZ 4 2+2 L
21PYU2 Postupy údržby 2 Martin Novák  česky KZ 4 2+2 Z
21PYU3 Postupy údržby 3 David Hůlek  česky KZ 5 2+2 L
12Y1PD Posuzování dopravních staveb Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová  česky KZ 2 2+0 Z
15Y2PT Potraviny v dopravě Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 L
15W2PT Potraviny v dopravě Jan Feit, Petr Musil, Eva Rezlerová  česky KZ 3 8 L
16Y2PG Počítačová grafika a virtuální realita Stanislav Novotný, Adam Orlický  česky KZ 2 2+0 Z
14PPD Počítačová podpora dopravního projektování Drahomír Schmidt  česky KZ 2 0+2 L
14PPRP Počítačová podpora řízení projektů Marek Kalika  česky KZ 2 0+2 Z
18Y1PS Počítačové simulace v mechanice Petr Zlámal  česky KZ 2 2+0 L
21PXE1 Praxe 1 David Hůlek  česky Z 0 0+4 Z
21PXE2 Praxe 2   česky Z 0 0+4 L
22PRES Prevence silničních nehod Michal Frydrýn, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý, Jindřich Šachl  česky KZ 4 2+1 Z
16PDP Principy návrhu dopravních prostředků Jaroslav Machan, Přemysl Toman  česky ZK 2 2+0 L
14PROM Procesní modelování Marek Kalika  česky KZ 2 2+0 Z
14Y1PJ Programovací jazyk C Vít Fábera  česky KZ 2 2+0 Z
14Y2PJ Programovací jazyk C++ Vít Fábera  česky KZ 2 2+0 L
14PRG Programování Vladimír Beneš, Vít Fábera, Michal Jeřábek, Marek Kalika, Jana Kaliková, Zdeněk Lokaj, Lukáš Svoboda, Jan Zelenka, Jakub Řada, Martin Šrotýř  česky KZ 2 0+2 L
21PRDP Programové prostředky pro řešení diplomových prací Lenka Hanáková, Vladimír Socha  česky Z 3 1+1 Z
11X31 Projekt 1   česky Z 2 0+1 L
12X31 Projekt 1 Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Václav Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, Otakar Vacín, David Vodák, Karolína Zpěváčková, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Jan Šilar, Iva Šturmová  česky Z 2 0+1 L
14X31 Projekt 1 Tomáš Brandejský, Eva Fantová, Ota Hajzler, Jana Kaliková, Jan Krčál, Zdeněk Lokaj, Ondřej Smíšek, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z 2 0+1 L
15X31 Projekt 1 Jan Feit, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+1 L
16X31 Projekt 1 Petr Bouchner, Jaroslav Machan, Josef Mík, Stanislav Novotný, Adam Orlický  česky Z 2 0+1 L
17X31 Projekt 1 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  česky Z 2 0+1 L
18X31 Projekt 1   česky Z 2 0+1 L
20X31 Projekt 1 Petr Bureš, Patrik Horažďovský, Pavel Hrubeš, Martin Leso, Jiří Růžička, Jindřich Sadil  Z 2 0+1 L
21X31 Projekt 1 Stanislav Absolon, Helena Bínová, Ladislav Capoušek, Eva Endrizalová, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, David Hůlek, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Roman Matyáš, Martin Novák, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Tereza Topková, Peter Vittek, Roman Vokáč, Michal Červinka  česky Z 2 0+1 L
22X31 Projekt 1 Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0+1 L
23X31 Projekt 1 Václav Jirovský, Milena Macková  česky Z 2 0+1 L
11X32 Projekt 2   česky Z 2 0+2 Z
12X32 Projekt 2 Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Lukáš Hrdina, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Kristýna Neubergová, Vojtěch Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Marián Svetlík, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, Otakar Vacín, Martin Vaněk, Miroslav Veliš, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Petr Šatra, Jan Šilar, Iva Šturmová  česky Z 2 0+2 Z
14X32 Projekt 2 Ota Hajzler, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z 2 0+2 Z
15X32 Projekt 2 Jan Feit, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+2 Z
16X32 Projekt 2 Petr Bouchner, Josef Mík, Adam Orlický, Dmitry Rozhdestvenskiy  česky Z 2 0+2 Z
17X32 Projekt 2 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Alexandra Dvořáčková, Veronika Faifrová, Tomáš Horák, Vít Janoš, Mária Jánešová, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Lukáš Týfa, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Pavel Zdvořák, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  česky Z 2 0+2 Z
18X32 Projekt 2 Daniel Kytýř, Jan Vyčichl, Petr Zlámal  česky Z 2 0+2 Z
20X32 Projekt 2 Petr Bureš, Vladimír Faltus, Patrik Horažďovský, Martin Leso, Zdeněk Lokaj, Jiří Růžička  česky Z 2 0+2 Z
21X32 Projekt 2 Stanislav Absolon, Helena Bínová, Ladislav Capoušek, Petr Daňko, Tomáš Duša, Eva Endrizalová, Lenka Hanáková, Daniela Heralová, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, Ľubomír Háčik, David Hůlek, Markéta Kafková, Iveta Kameníková, Ladislav Keller, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Petr Líkař, Roman Matyáš, Michaela Mlezivová, Petr Mrázek, Martin Novák, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Jaromír Sodomka, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Stanislav Szabo, Tereza Topková, Peter Vittek, Roman Vokáč, Martin Zach, Michal Červinka, Miroslav Špák, Oldřich Štumbauer  česky Z 2 0+2 Z
22X32 Projekt 2 Michal Frydrýn, Karel Kocián, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0+2 Z
23X32 Projekt 2   česky Z 2 0+2 Z
18X33 Projekt 3   česky Z 2 0+1 L
20X33 Projekt 3 Petr Bureš, Vladimír Faltus, Patrik Horažďovský, Martin Leso, Jiří Růžička, Jindřich Sadil, Ladislav Šmejkal  česky Z 2 0+1 L
21X33 Projekt 3 Stanislav Absolon, Helena Bínová, Ladislav Capoušek, Eva Endrizalová, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, David Hůlek, Milan Kameník, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Tomáš Lipták, Petr Líkař, Roman Matyáš, Martin Novák, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Peter Vittek, Roman Vokáč, Michal Červinka  česky Z 2 0+1 L
22X33 Projekt 3 Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý  česky Z 2 0+1 L
23X33 Projekt 3   česky Z 2 0+1 L
11X33 Projekt 3   česky Z 2 0+1 L
12X33 Projekt 3 Petr Chmela, Josef Filip, Jan Gallia, Ondřej Havlena, Tomáš Honc, Martin Höfler, Martin Jacura, Martin Jareš, Tomáš Javořík, Josef Kocourek, Dagmar Kočárková, Petr Kumpošt, Tomáš Kučera, Jaroslav Kácovský, Kristýna Neubergová, Ivo Novotný, Vojtěch Novotný, Ondřej Nováček, Tomáš Padělek, Pavel Purkart, Vladimír Pušman, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vachtl, Otakar Vacín, David Vodák, Karolína Zpěváčková, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Jan Šilar, Iva Šturmová  česky Z 2 0+1 L
14X33 Projekt 3 Ota Hajzler, Jana Kaliková, Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z 2 0+1 L
15X33 Projekt 3 Jan Feit, Eva Rezlerová  česky Z 2 0+1 L
16X33 Projekt 3 Petr Bouchner, Josef Mík, Stanislav Novotný, Adam Orlický, Dmitry Rozhdestvenskiy  česky Z 2 0+1 L
17X33 Projekt 3 Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Olga Mertlová, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  česky Z 2 0+1 L
12Y1C1 Projektování komunikací v Civil 3D I Tomáš Honc  česky KZ 2 2+0 L
12Y1C2 Projektování komunikací v Civil 3D II Tomáš Honc  česky KZ 2 2+0 Z
12PPOK Projektování pozemních komunikací Jan Gallia, Petr Kumpošt, Tomáš Padělek, Jiří Čarský, Petr Šatra  česky KZ 3 1+2 Z
21PDLT Provoz a design letišť Ladislav Capoušek, Roman Matyáš, Miroslav Špák  česky KZ 5 2+2 Z
21PDLE Provoz a design letišť Petr Líkař, Slobodan Stojić  česky KZ 3 1+1 Z
12PPMK Provoz a projektování místních komunikací Josef Kocourek, Petr Kumpošt, Tomáš Padělek  česky Z,ZK 4 2+2 L
21PLD Provoz letecké dopravy Markéta Kafková, Sébastien Lán  česky Z,ZK 5 2+2 Z
16Y1PV Provoz, údržba a výroba motorových vozidel Jiří Dunovský, Josef Mík  česky KZ 2 2+0 L
21W2PL Provozní aspekty letišť Viktor Sýkora  česky KZ 3 8 Z
21Y2PL Provozní aspekty letišť Viktor Sýkora  česky KZ 2 2+0 Z
21PPLP Provozní postupy a lety podle přístrojů Jiří Frynta, Roman Matyáš  česky Z,ZK 7 4+2 L
12Y1PU Provozní uspořádání stanic Martin Jacura  česky KZ 2 2+0 L
18PZP Pružnost a pevnost Marcel Adorna, Tomáš Doktor, Jan Falta, Jan Falta, Tomáš Fíla, Ondřej Jiroušek, Josef Jíra, Petr Koudelka, Daniel Kytýř, Michaela Neuhäuserová, Jan Vyčichl, Petr Zlámal, Jitka Řezníčková, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 3 2+1 Z
21Y2PP Právo a provoz v letecké dopravě Marie Hauerová  česky KZ 2 2+0 L
21W2PP Právo a provoz v letecké dopravě Marie Hauerová  česky KZ 3 8 L
17PAZ Přeprava a zasilatelství Alexandra Dvořáčková  česky Z 2 2+0 L
17PPC Přepravní procesy Roman Štěrba  česky ZK 3 2+0 Z
17Y2PS Případové studie v dopravě Jan Tichý  česky KZ 2 2+0 Z
11PEM Přístroje a elektromagnetismus Marek Honců, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z,ZK 5 2+2 L
21PSAP Přístrojové systémy letadel a kosmických prostředků Pavel Hovorka  česky Z,ZK 4 2+2 Z
17RAC Racionalizace a kvalita dopravy Jan Tichý, Pavel Edvard Vančura  česky Z,ZK 7 4+2 L
21RNG Radionavigace Stanislav Absolon, Ladislav Keller, Roman Matyáš  česky Z,ZK 7 3+4 L
21RTFS Radiotelefonie a spojení Milan Kameník, Petr Krastenics  česky KZ 2 1+1 L
11RZ1 Rozpoznávání 1 Michal Haindl  Z,ZK 3 2+1 L
23SCT Security v letecké dopravě Václav Jirovský  česky KZ 4 2+1 L
11SEMO Seminární cvičení z elektromagnetismu a optiky Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0+2 L
11SCFZ Seminární cvičení z fyziky Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0+2 Z
11XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
12XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
14XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
15XN4K Seminář k diplomové práci Jan Feit, Eva Rezlerová  česky Z 8 8 L
16XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
17XN4K Seminář k diplomové práci Václav Baroch, Edvard Březina, Michal Drábek, Tomáš Horák, Vít Janoš, Milan Kříž, Zdeněk Michl, Denisa Mocková, Otto Pastor, Jiří Pospíšil, Alena Rybičková, Petra Skolilová, Václav Skurovec, Dušan Teichmann, Jan Tichý, Pavel Edvard Vančura, Josef Volek, Zdeněk Říha, Roman Štěrba  česky Z 8 8 L
18XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
20XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
21XN4K Seminář k diplomové práci Stanislav Absolon, Ladislav Capoušek, Eva Endrizalová, Jiří Frei, Daniel Hanus, Lenka Hanáková, Jakub Hospodka, Šárka Hulínská, David Hůlek, Václav Jirovský, Iveta Kameníková, Jakub Kraus, Andrej Lališ, Sébastien Lán, Roman Matyáš, Stanislav Pleninger, Vladimír Plos, Anna Polánecká, Vladimír Socha, Slobodan Stojić, Miloš Strouhal, Tereza Topková, Peter Vittek  česky Z 8 8 L
22XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
23XN4K Seminář k diplomové práci   česky Z 8 8 L
18SKAD Seminář z kinematiky a dynamiky Tomáš Fíla  česky Z 0 0+2 L
21SLD Seminář z letecké dopravy Vladimír Plos  česky Z 0 0+2 L
18SPP Seminář z pružnosti a pevnosti Jan Vyčichl  česky Z 0 0+2 Z
18STD Seminář z technické dokumentace Jitka Řezníčková  česky Z 0 0+2 Z
18SS Seminář ze statiky Jan Vyčichl  česky Z 0 0+2 L
20SK Signály a kódy Jan Přikryl, Jindřich Sadil  česky Z,ZK 4 2+1 Z
12SDK Silnice, dálnice a křižovatky Jan Gallia, Jiří Čarský, Petr Šatra  česky Z,ZK 4 2+2 L
22SKM Simulace a kinematické modelování vozidel Michal Frydrýn, Drahomír Schmidt  česky KZ 2 0+2 Z
20Y1SC Snímače a akční členy Pavel Hrubeš  česky KZ 2 2+0 L
18STC Speciální materiály a technologie Jaroslav Valach  KZ 2 2+0 Z
18Y2SD Spolehlivost a diagnostika, experimentální metody Daniel Kytýř  česky KZ 2 2+0 Z
21SPOL Spolehlivost letadlové techniky Oldřich Štumbauer  česky Z,ZK 4 2+1 L
17SFID Správa a financování dopravy Olga Mertlová, Zdeněk Říha  česky Z,ZK 4 2+1 L
18SAT Statika Marcel Adorna, Marcel Adorna, Tomáš Doktor, Jan Falta, Petr Koudelka, Daniel Kytýř, Michaela Neuhäuserová, Michaela Neuhäuserová, Jan Vyčichl, Jitka Řezníčková, Jan Šleichrt, Jan Šleichrt  česky Z,ZK 4 2+2 L
11STAT Statistika Šárka Jozová, Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Pavel Provinský, Evženie Suzdaleva, Šárka Voráčová  česky Z,ZK 4 2+2 L
11STAS Statistika Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Pavel Provinský, Evženie Suzdaleva, Šárka Voráčová  česky Z,ZK 5 2+2 L
11STS Stochastické systémy Šárka Jozová, Ivan Nagy, Pavla Pecherková, Evženie Suzdaleva  česky Z,ZK 4 2+2 Z
15Y2SR Stylistika a rétorika Jan Feit, Eva Rezlerová, Irena Veselková  česky KZ 2 2+0 Z
11SSF Středoškolská fyzika Oldřich Hykš, Zuzana Malá, Tomáš Vítů  česky Z 0 0+2 L
20SYSA Systémová analýza Petr Bureš, Zuzana Bělinová, Adam Hlubuček, Patrik Horažďovský, František Kekula, Zaid Mahmoud, Zuzana Purkrábková, Jiří Růžička, Milan Sliacky  česky Z,ZK 5 2+2 L
20SYN Systémové inženýrství Zuzana Bělinová, Veronika Vlčková  česky Z,ZK 3 2+1 Z
16SVIR Systémy vozidel a interakce s řidičem Petr Bouchner, Stanislav Novotný, Adam Orlický  česky Z,ZK 7 3+3 L
18TED Technická dokumentace Tomáš Fíla, Vít Malinovský, Jitka Řezníčková  česky KZ 2 1+1 Z
21Y1TH Technický handling Anna Polánecká  česky KZ 2 2+0 Z
15Y2TS Technik v současné společnosti Jan Feit, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 L
16TAJ Technologické aspekty jakosti Petr Bouchner  Z 2 2+0 L
21TML1 Technologie a materiály v letectví 1 Jaromír Sodomka  česky KZ 3 2+1 Z
21TML2 Technologie a materiály v letectví 2 Jaromír Sodomka  Z,ZK 5 2+2 L
17TEDL Technologie dopravy a logistika Michal Drábek, Vít Janoš, Milan Kříž, Zdeněk Michl, Jiří Pospíšil  česky KZ 3 2+1 L
17TSI Technologie silniční dopravy Michal Drábek, Vít Janoš  česky KZ 2 2+0 Z
17TVD Technologie veřejné dopravy Michal Drábek, Vít Janoš, Zdeněk Michl, Jiří Pospíšil  česky Z,ZK 5 2+2 Z
17TZD Technologie železniční dopravy Vít Janoš, Zdeněk Michl  česky Z,ZK 4 2+2 Z
17TZE Technologie železniční dopravy Vít Janoš, Zdeněk Michl  česky ZK 2 2+0 Z
14TAMS Telekomunikace a místní sítě Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  česky Z,ZK 7 3+3 Z
14TITS Telekomunikace pro ITS Zdeněk Lokaj, Tomáš Zelinka, Martin Šrotýř  Z,ZK 3 2+1 L
20TSJ Telematické systémy a jejich návrh Petr Bureš, Pavel Hrubeš, Martin Langr, Ondřej Přibyl  Z,ZK 6 3+2 Z
18TAM Teoretická a aplikovaná mechanika Jan Falta, Ondřej Jiroušek  česky ZK 2 2+0 L
11TEF Teoretická fyzika v dopravě Zuzana Malá, Martin Scholtz  Z,ZK 3 2+1 Z
12TDP Teorie dopravního proudu Vladimír Faltus, Lukáš Hrdina, Pavel Přibyl  Z,ZK 3 2+1 Z
17TGA Teorie grafů a její aplikace v dopravě Denisa Mocková, Alena Rybičková, Dušan Teichmann  česky Z,ZK 4 2+2 Z
11TER Teorie her a optimální rozhodování Magdalena Hykšová  česky ZK 2 2+0 Z
11THRO Teorie hromadné obsluhy Šárka Voráčová  česky ZK 2 2+0 L
18TIK Teorie inženýrských konstrukcí Marcel Adorna, Tomáš Doktor, Jan Falta, Jan Falta, Ondřej Jiroušek, Daniel Kytýř, Michaela Neuhäuserová, Petr Zlámal  česky Z,ZK 4 2+1 Z
18TK Teorie konstrukcí Josef Jíra  česky KZ 2 2+0 L
12TKV Teorie konstrukcí vozovek pozemních komunikací Marek Blaščík, Otakar Vacín  Z,ZK 3 2+1 Z
21TPIV Teorie pilotního výcviku   česky Z,ZK 6 4+4 L
21TPLV Teorie pilotního výcviku Stanislav Absolon, Filip Bartůněk, Vladimír Machula, Roman Matyáš, Viliam Visokai  česky Z,ZK 8 4+4 Z
12TEPR Teorie provozu na pozemních komunikacích Vladimír Faltus, Pavel Přibyl, Zuzana Čarská, Jiří Čarský, Jan Šilar  česky Z,ZK 8 4+2 Z
20TRAS Teorie řízení a spolehlivosti v dopravě Vladimír Faltus, Tomáš Tichý  ZK 4 4+0 Z
21W2TL Trendy vývoje letadel Milan Cvrkal  česky KZ 3 8 Z
21TUM1 Turbínový motor 1 Daniel Hanus, Adam Vysocký  česky KZ 7 3+3 Z
21TUM2 Turbínový motor 2 Daniel Hanus, Martin Kála  česky Z,ZK 7 3+3 L
17TRI Tvorba a řízení investičních projektů Václav Skurovec  česky KZ 2 2+0 Z
12Y2UD Udržitelná doprava Kristýna Neubergová  česky KZ 2 2+0 L
14UES Umělá inteligence a expertní systémy v dopravě Tomáš Brandejský  ZK 2 2+0 L
20Y2UA Umělé neuronové sítě, realizace a aplikace Mirko Novák  česky KZ 2 2+0 Z
12VERD Veřejná doprava v sídlech a regionech Vladimír Pušman  česky Z 3 2+0 Z
16VS Vozidlové řídící systémy Dmitry Rozhdestvenskiy  Z,ZK 2 1+1 Z
21V Vrtule Martin Novák  česky Z,ZK 6 3+2 L
23Y1VS Vyjednávání a spolupráce Milena Macková  česky KZ 2 2+0 Z
12Y2VT Vysokorychlostní tratě Lukáš Týfa  česky KZ 2 2+0 Z
21VL Výkonnost letadel Roman Matyáš, Anna Polánecká  česky Z,ZK 4 2+2 Z
16Y1VT Vývojové trendy v kolejové dopravě Jaroslav Opava  česky KZ 2 2+0 L
21ZT Zabezpečovací letecká technika Stanislav Pleninger  česky ZK 2 2+0 Z
21ZLS Zabezpečovací letecké systémy Roman Matyáš, Stanislav Pleninger, Tereza Topková  česky Z,ZK 5 2+2 Z
12Y2ZK Zklidňování dopravy Zuzana Čarská  česky KZ 2 2+0 Z
16Y1ZL Zkoušení, legislativa a konstrukce dopravních prostředků Josef Mík  česky KZ 2 2+0 Z
21ZDP Znalosti a dovednosti pilotů   Z,ZK 5 2+2 L
11ZDA Zpracování dat Michal Matowicki, Ondřej Přibyl  Z,ZK 3 2+1 L
16Y1ZG Základy aplikované počítačové grafiky Stanislav Novotný, Adam Orlický  česky KZ 2 2+0 L
12ZAR Základy architektonického plánování Karel Hájek  česky Z 3 2+0 L
12ZYDI Základy dopravního inženýrství Daniel Dudík, Markéta Habalová, Jana Jíšová, Dagmar Kočárková, Vojtěch Novotný, Zuzana Čarská, Iva Šturmová  česky Z,ZK 2 1+1 Z
21ZLEN Základy elektroniky Stanislav Kušmírek, Vladimír Socha, Oktavián Strádal  česky KZ 6 2+2 Z
20ZEKT Základy elektrotechniky Jindřich Sadil  česky Z,ZK 4 2+1 L
21ZEL1 Základy elektrotechniky 1 Jakub Kraus, Vladimír Machula, Roman Matyáš, Vladimír Socha, Radovan Soušek  česky Z,ZK 5 3+2 Z
21ZEL2 Základy elektrotechniky 2 Vít Fábera, Tomáš Musil, Jindřich Sadil, Jan Zelenka  česky Z,ZK 4 2+2 L
21ZALD Základy letecké dopravy Šárka Hulínská, Markéta Kafková, Kateřina Kunčíková, Sébastien Lán, Tereza Topková, Sarah Van Den Bergh, Roman Vokáč, Michaela Šerlová, Oldřich Štumbauer  česky KZ 2 0+2 L
21ZLKO Základy leteckých konstrukcí a systémů Jan Blata, František Helebrant, Roman Matyáš  česky KZ 5 2+2 Z
21ZYL1 Základy letu 1 Václav Brož, Lenka Hanáková, Roman Matyáš, Lukáš Matějka, Přemysl Vávra  česky Z,ZK 5 2+2 L
21ZYL2 Základy letu 2 Václav Brož, Jakub Hospodka, Roman Matyáš, Lukáš Matějka, Přemysl Vávra  česky Z,ZK 5 2+2 Z
23ZAP Základy práva Milena Macková  česky Z 2 2+0 Z
12Y1ZU Základy urbanismu Karel Hájek  česky KZ 2 2+0 Z
15Y1ZV Západ a Východ: Cesta ke studené válce Jan Feit, Marie Michlová, Eva Rezlerová  česky KZ 2 2+0 Z
21ULET Údržba letadlové techniky David Hůlek  česky Z,ZK 6 3+1 Z
21ULCT Údržba letecké techniky Kateřina Kunčíková, Roman Matyáš  Z 2 2+0 L
14Y1UP Úpravy závěrečných prací v MS Wordu Jan Mejstřík  česky KZ 2 2+0 L
22UAN Úvod do analýzy silničních nehod Michal Frydrýn, Tomáš Mičunek, Luboš Nouzovský, Zdeněk Svatý, Jindřich Šachl  česky KZ 2 1+2 Z
16UDOP Úvod do dopravních prostředků Petr Bouchner, Josef Mík, Rudolf Pohl  česky Z 2 2+0 Z
20UITS Úvod do inteligentních dopravních systémů Kristýna Cikhardtová, Vladimír Faltus, Martin Heindl, Patrik Horažďovský, Pavel Hrubeš, František Kekula, Martin Langr, Jiří Růžička, Tomáš Zelinka  česky Z,ZK 7 3+2 Z
21UDVY Úvod do výcviku leteckého personálu Jakub Hospodka, Roman Matyáš, Michaela Šerlová  česky Z,ZK 4 2+2 Z
16Y1RE Řídící a elektronické systémy vozidel Jiří First, Josef Mík  česky KZ 2 2+0 Z
17Y2RZ Řízení dopravních procesů Edvard Březina  česky KZ 2 2+0 Z
21RILP Řízení letového provozu Miloš Strouhal  česky Z 2 0+2 L
21Y1RZ Řízení lidských zdrojů Šárka Hulínská  česky KZ 2 2+0 L
17RLOG Řízení logistických řetězců Edvard Březina, Tomáš Horák  česky Z,ZK 5 2+2 Z
17RPT Řízení projektu Václav Skurovec, Michaela Zachová  česky Z,ZK 5 2+2 L
20RISI Řízení silniční dopravy Vladimír Faltus, Jiří Růžička, Tomáš Tichý  česky Z,ZK 7 3+3 L
17RZO Řízení zásob, obnovy a rozvrhy v logistice Dušan Teichmann  česky Z,ZK 4 2+1 Z
20RIZE Řízení železniční dopravy Dušan Kamenický, Martin Leso  česky Z,ZK 7 3+3 Z
22SLN Šetření leteckých nehod Michal Frydrýn, Jindřich Šachl  česky KZ 2 2+0 Z
12ZELP Železniční provoz Martin Jacura, Vojtěch Novotný  česky Z,ZK 4 2+2 Z
12ZTS Železniční tratě a stanice Martin Jacura, Tomáš Javořík, Vojtěch Novotný, Pavel Purkart, Ondřej Trešl, Lukáš Týfa, Martin Vaněk, David Vodák  česky Z,ZK 4 2+2 L
20ZZZ Železniční zabezpečovací systémy Dušan Kamenický, Martin Leso  Z,ZK 2 1+1 Z
Platnost dat k 19. 8. 2019
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f6-predmety.html