Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2018/2019

Všechny předměty Fakulta informačních technologií

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
MI-IKM Internet a klasifikační metody Martin Holeňa, Tomáš Šabata  česky Z,ZK 4 1+1 L
BI-3DT.1 3D Tisk Jiří Hanuš, Marián Hlaváč, Miroslav Hrončok, Jakub Průša, Tomáš Sýkora, Tomáš Sýkora, Janusz Piotr Wijas  česky KZ 4 0+3 L
PI-AWR.1 Academic Writing Petr Kroha  ZK 0 0+2 Z
BIK-ADU.1 Administrace OS Unix Zdeněk Muzikář, Jan Žďárek  česky Z,ZK 5 14+4 L
BI-ADU.1 Administrace OS Unix Zdeněk Muzikář, Jan Žďárek  česky Z,ZK 5 2+2 L
BIK-ADW.1 Administrace OS Windows Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 14+2 Z
BI-ADW.1 Administrace OS Windows Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 2+1 Z
MIE-POA.16 Advanced Computer System Architectures Jiří Kašpar, Pavel Tvrdík  Z,ZK 5 2+1 L
MIE-KRY.16 Advanced Cryptology Jiří Buček, Róbert Lórencz  Z,ZK 5 2+2 Z
MIE-PDB.16 Advanced Database Systems Martin Svoboda, Michal Valenta  Z,ZK 5 2+1 L
PI-APA Advanced Program Analysis Jan Vítek  ZK 4 0+3 Z
BI-ALO Algebra a logika Jan Starý  česky Z,ZK 4 2+1 L
BIE-AG1 Algorithms and Graphs 1 Jiřina Scholtzová, Pavel Tvrdík  Z,ZK 6 2+2 Z
BIE-AG2 Algorithms and Graphs 2 Jiřina Scholtzová  Z,ZK 5 2+2 L
BIK-AG1 Algoritmy a grafy 1 Jiří Chludil, Pavel Tvrdík  česky Z,ZK 6 14+4 Z
BI-AG1 Algoritmy a grafy 1 Václav Blažej, Jiří Chludil, Roman Jelínek, Jan Matyáš Křišťan, Šimon Lomič, Josef Malík, Peter Mitura, Štěpán Plachý, Jiřina Scholtzová, Ondřej Suchý, Pavel Tvrdík, Tomáš Valla, Tung Anh Vu, Radovan Červený, Eliška Šestáková  česky Z,ZK 6 2+2 Z
BI-AG2 Algoritmy a grafy 2 Václav Blažej, Josef Malík, Štěpán Plachý, Ondřej Suchý, Tomáš Valla, Radovan Červený  česky Z,ZK 5 2+2 L
MI-ADM.16 Algoritmy data miningu Karel Klouda, Pavel Kordík, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2+1 L
PI-AKD Algoritmy komprese dat Jan Holub  ZK 4 0+3 L
BI-A0Z Anglický jazyk 0-1 Kateřina Valentová  česky Z 0 0+2 Z
BI-A0L Anglický jazyk 0-2 Kateřina Valentová  česky Z 0 0+2 L
BI-A1Z Anglický jazyk 1-1 Kateřina Valentová  česky Z 0 0+2 Z
BI-A1L Anglický jazyk 1-2 Michal Rubáš, Kateřina Valentová  česky Z 0 0+2 L
BI-A2Z Anglický jazyk 2-1 Kateřina Valentová  Z 0 0+2 Z
BI-A2L Anglický jazyk pro IT Kateřina Valentová  Z 2 0+2 L
BI-APJ Aplikační Programování v Javě Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2+2 Z
PI-ANM Aplikovaná numerická matematika Róbert Lórencz  ZK 4 0+3 Z,L
MI-AFP Aplikované funkcionální programování Robert Pergl, Jan Slifka, Marek Suchánek  česky KZ 5 2+1 L
PI-ARB Arbologie Jan Janoušek, Bořivoj Melichar  ZK 4 0+3 Z,L
MIE-ADP.16 Architecture and Design Patterns Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-APS.1 Architectures of Computer Systems Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  Z,ZK 5 2+2 Z
MI-ADP.16 Architektonické a návrhové vzory Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-APH Architektura pocitacovych her Adam Vesecký  česky Z,ZK 4 2+1 Z
PI-ASP Architektura symbolických počítačů Josef Kolář  ZK 4 0+3 Z,L
BIK-APS.1 Architektury počítačových systémů Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 14+4 Z
BI-APS.1 Architektury počítačových systémů Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIE-ZUM Artificial Intelligence Fundamentals Pavel Surynek  česky Z,ZK 4 2+2 L
BIE-AAG Automata and Grammars Ondřej Guth, Jan Holub, Jan Janoušek, Tomáš Pecka, Martin Svoboda, Jan Trávníček  Z,ZK 6 2+2 Z
MIE-AVY Automata in Text Pattern Matching Ondřej Guth, Bořivoj Melichar  Z,ZK 4 2+1 L
BI-AAG Automaty a gramatiky Ondřej Guth, Jan Holub, Jan Janoušek, Tomáš Pecka, Štěpán Plachý, Radomír Polách, Martin Svoboda, Jan Trávníček, Eliška Šestáková  česky Z,ZK 6 2+2 Z
BIK-AAG Automaty a gramatiky Ondřej Guth, Jan Holub, Jan Janoušek, Tomáš Pecka, Martin Svoboda, Eliška Šestáková  česky Z,ZK 6 13+6 Z
MI-AVY Automaty ve vyhledávání v textech Ondřej Guth, Bořivoj Melichar  česky Z,ZK 4 2+1 L
BIE-BPR Bachelor Project Tomáš Borovička, Josef Kokeš, Martin Kopp, Pavel Kubalík, Zdeněk Rybola, Jiřina Scholtzová, Michal Valenta, Dana Vynikarová, Viktor Černý  Z 2 0+0 Z
BI-BPR Bakalářský projekt Pavel Adámek, David Alexa, Gabriela Andrejková, Gabriela Andrejková, Tomáš Apeltauer, Pavel Arazim, Daniel Arnošt, Petr Aubrecht, Lucie Augustovičová, Jan Baier, Jan Balach, Jiří Balcárek, Miroslav Balík, Tomáš Bartoň, Václav Bartoš, Roman Barták, Marek Bartík, Matěj Bartík, Jiří Bartůněk, Lukáš Bařinka, Tomáš Bedřich, Soběslav Benda, Eduard Beneš, Pavel Benáček, Pavel Benáček, Vít Bernatík, David Bernhauer, Tomáš Bezouška, Giuseppe Bianchi, Michal Biskup, Vladimír Bičík, Václav Blažej, Rudolf Bohumil Blažek, Rudolf Bohumil Blažek, Zdeněk Blažek, Jan Blizničenko, Michael Bláha, Jaroslav Borecký, Eleonora Borgia, Tomáš Borovička, Jan Bradáč, Lukáš Brchl, Tomáš Bruckner, Ondřej Brém, Marian Bubak, Simona Buchovecká, David Buchtela, Petr Budiš, Zdeněk Buk, Petr Bulena, Jan Buriánek, Jiří Buček, Libor Buš, Martin Bálek, Martin Bílý, Ondřej Bíža, Jan Bönisch, Jan Bělohoubek, Jiří Cendelín, Michael Charvát, Nikolay Chernomorskiy, Martin Chloupek, Jiří Chludil, Viktor Chlumský, Ondřej Chládek, Helena Chmelová, David Chobotský, Ondřej Chochola, Jan Chrastina, Pavel Cimbál, Jaroslav Crhonek, Michal Cvach, Ondřej Cvacho, Jiří Cvrček, Václav Cvrček, Jan Cílek, Marek Danel, Marek Danel, Martin Daněk, Jiří Daněček, Petr Daněček, Martin Daňhel, Maria De Marsico, Floriano De Rango, Kamil Dedecius, Tomáš Dejmek, Giorgio Di Natale, Jan L.G. Dietz, Radek Dobiáš, Miroslav Dobšíček, Pavel Dohnal, Milan Dojčinovski, Daniel Dombek, Jiří Donát, Jiří Dostál, Jiří Douša, Sandra Drusová, Miloš Drutarovský, Jan Dvořák, Ondřej Dvořák, Tomáš Dvořák, Josef Dvořáček, Jan Dědek, Petr Eryukov, Almotasem Essa, Tomáš Evan, Ondřej Exner, Peter Farkaš, Lucia Fedorová, Ondřej Felix, Miloš Fenyk, Ondřej Fiedler, Elena Filipenkova, Salvatore Filippone, Aleš Fišer, Jakub Fišer, Petr Fišer, Tomáš Flouri, Tomáš Foltýn, Peter Franek, Peter Franek, František Franěk, Magda Friedjungová, Štěpán Friedl, Petr Fírer, Kris Gaj, Josef Gattermayer, Marianna Gedrová, Claus Gittinger, Filip Glazar, Elena Gramatová, Karl-Erwin Grosspietsch, Tomáš Grošup, Urken Gulzhan, Ondřej Guth, Peter Guľa, Libor Gála, Martin Hadáček, Guy Hagen, Michal Haindl, Marek Hakala, Ivan Halaška, Jakub Halák, Jiří Hanuš, Vojtěch Haur, Filip Havlíček, Michal Havryluk, Petr Havíček, Michal Hažlinský, Martin Hejda, Luboš Helcl, Tomáš Herout, Jan Herzán, Jakub Hladík, Tomáš Hlavnička, Josef Hlaváč, Marián Hlaváč, Marcel Hlopko, Jan Hnízdil, Christian Hochberger, Petr Hodač, David Hoksza, Vítězslav Hola, Martin Holeňa, Matyáš Hollmann, Otto Hollmann, Martin Holoubek, Jan Holub, Andre Georg Holzner, Vendula Honzlová Exnerová, Martin Horský, Radim Horák, Tomáš Houdek, Jakub Hozák, Jan Hořínek, Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Lukáš Hrbek, Ján Hrivňák, Lukáš Hrnčíř, Miroslav Hrončok, Tomáš Hruška, Jan Hrádek, Martin Hujer, Martin Humeník, Jiří Hunka, Karel Hynek, Kateřina Hyniová, Klára Hájková, Lenka Háková, Ivo Háleček, Gabriela Hánová, Robert Hülle, Štěpán Hřivna, Dominik Igerský, Radovan Igliar, Sagyndyk Iskakov, František Jahoda, Vladimír Jakubal, Zbyněk Jakš, Jan Janeček, Lukáš Janeček, Ivo Janoušek, Jan Janoušek, Václav Jansa, Jakub Jančička, Jakub Jaroš, Jaroslav Jedlinský, Katarína Jelemenská, Martin Jelínek, Roman Jelínek, Petr Jendele, Christopher Jesshope, Jan Ječmen, Stanislav Jeřábek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, Zuzana Jiránková, Jiří Jirát, Jakub Jirůtka, Marcel Jiřina, Libor Jonát, Daniel Joščák, Adam Juraszek, Martin Jureček, Jan Jusko, Karel Jílek, Zdeněk Kabát, Jiří Kacerovský, Tomáš Kadlec, Zdeněk Kalina, Miroslav Kallus, Tomáš Kalvoda, Ondřej Karlík, Timo Kasper, Martin Kačer, Martin Kačer, Jiří Kašpar, Jiří Kašpar, Václav Kejdana, Robert Kessl, Jiří Khun, Shmuel Tomi Klein, Luděk Kleprlík, Jan Kloub, Jakub Klouda, Karel Klouda, Jitka Kloudová, František Klíma, Jakub Klímek, David Knap, Dušan Knop, Petra Knápková, Vojtěch Knězů, Daniel Kobrle, Filip Kodýtek, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Jan Kolouch, Tomáš Kolárik, Josef Kolář, Ivo Komárek, Zdeněk Konfršt, Martin Kopp, Pavel Kordík, Roman Kotecký, Ivan Kotenkov, Otakar Kotrhonz, Viktor Kotrubenko, Jakub Koudelka, Jan Kovalský, Tomáš Kozubek, Tomáš Košnar, Václav Košík, Miloslav Krajl, František Kraml, Jan Kratochvíl, Alžběta Krausová, Pavel Krejčí, Radek Krejčí, Štefan Krištofík, Petr Kroha, Tomáš Kroupa, Mikuláš Krupička, Jan Krupka, Matyáš Krutský, Antonín Král, Jakub Král, Jakub Krásenský, Tomáš Krátký, Luboš Krčál, Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Jan Kuběna, Jaroslav Kuchař, Libor Kuchař, Jiří Kukačka, Jakub Kulík, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Jan Kurš, Michal Kusý, Stanislav Kuznetsov, Luděk Kučera, Zdeněk Kučera, Ondřej Kužela, Jiří Kvasnička, Adam Kvita, Libor Kyncl, Filip Křikava, Jan Matyáš Křišťan, Veronika Křišťálová, Jaroslav Kříž, Petr Kůrka, David Labský, Marek Lacina, Jan Lalinský, Daniel Langr, Ondřej Lauer, Ivo Lašek, Francesco Leporati, Paley Guangping Li, Tomáš Licek, Miroslav Ligas, Vít Listík, Šimon Lomič, Radek Ludačka, Dana Léwová, Róbert Lórencz, Radek Maca, Lukáš Machlica, Juan Pablo Maldonado Lopez, Petr Malát, Josef Malík, Jan Malý, David Manda, Antonella Marchesiello, Martin Mareš, Claudia-Amelia Marin, Nina Marinová, Kateřina Marková, Rastislav Maskaľ, Petr Matyáš, Lukáš Mazur, Jan Mazáč, Ondřej Mašek, Alistair McEwan, Nurbolat Medeubayev, Alexander Meduna, Bořivoj Melichar, Jiří Melnikov, Vladimír Mezera, Jaromír Mikušík, Jaroslav Milota, Jiří Milota, Karel Minařík, Peter Mitura, Vojtěch Miškovský, Milan Mišovič, Jiří Mlejnek, Tereza Mlynářová, Jan Mokrý, Jan Motl, Alexandru Moucha, Miroslav Moňok, Miroslav Mudrik, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Ondřej Mysliveček, Matěj Myška, Michal Máca, Petr Máj, Karel Müller, Tomáš Müller, Jiří Navrátil, Martin Nemčík, Roman Neruda, Vojtěch Nevřela, Smail Niar, Miloslav Nič, Jan Noha, Alena Nohová, Marta Nollová, Martin Novotný, Jakub Novák, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Tomáš Novák, Tomáš Nováček, Zdeněk Nový, Jiří Nádvorník, Robin Obůrka, David Oppl, Aleš Padrta, Tomáš Pajurek, Alessio Paolucci, Ján Papaj, Petr Pauš, Jiří Pavelka, Marta Pavelka, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Petr Paščenko, Jiří Pechman, Tomáš Pecka, Stanislav Pelák, Robert Pergl, Eva Pernecká, Ivo Petr, Petr Petrouš, Michal Petřík, Václav Petříček, Ondřej Peřina, Bogdan Pilch, Pavel Pivoňka, Štěpán Plachý, Robert Platt, Martin Plicka, Alois Pluháček, Zdeněk Plíva, Petr Podhorský, Jakub Podlešák, Martin Podloucký, Martin Poliak, Radomír Polách, Marek Polčák, Marek Polčák, Jan Pospíšil, Jan Pour, Antonín Procházka, Petr Procházka, Jitka Procházková, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Jakub Průša, Jakub Puchýř, Petr Pulc, Martin Pustka, Viktor Puš, Renaud Péteri, Jiří Pětník, Václav Přenosil, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Karel Quast, Jan Radil, Jaan Raik, Stefan Ratschan, Jan Rauch, Václav Remeš, Michel Renovell, Štěpán Rezek, Matěj Rešl, Radek Richtr, Jiří Robenek, Adam Rogalewicz, Jan Rohlíček, Jan Romportl, Nilanjana Roy, Lukáš Ručkay, Ivan Ryant, Jitka Rybníčková, Zdeněk Rybola, Karel Rymeš, Nikola Rytířová, Ondřej Ryšavý, Jiří Rákosník, Jakub Růžička, Pavel Samec, Patrick Sanan, Pavel Satrapa, Maria Saumell Mendiola, Olaf Schenk, Alexander Schill, Jan Schmidt, Jiřina Scholtzová, Klára Schovánková, Jan Schuma, Tomáš Siegl, Miroslav Sikora, Tomáš Skopal, Marek Skotnica, Vladislav Skoumal, Miroslav Skrbek, Alena Skálová, Jiiří Slabý, Jakub Slavík, Barbora Slintáková, Miloš Smetana, Vladimír Smotlacha, William Smyth, Jiří Smítka, Ladislava Smítková Janků, Petr Socha, Miroslav Sochor, Matteo Sonza Reorda, Filip Soudský, Dominik Soukup, Monika Součková, Jan Sova, Eva Sovjáková, Andrey Spiridonov, Jan Spěvák, Štěpán Starosta, Jan Starý, Tomáš Stefan, Jiří Stegura, Andreas Steininger, Jan Stejskal, Vojtěch Stejskal, Burkhard Stiller, Michaela Stonová, Viera Stopjaková, Václav Stoupa, Jiří Strachota, Lucie Strmisková, Josef Strnadel, Jiří Stránský, Ondřej Stuchlík, Pavel Stěhule, Marek Suchánek, Ondřej Suchý, Pavel Surynek, Jiří Svoboda, Martin Svoboda, Martin Svoboda, Roman Svoboda, Tomáš Svoboda, Daniel Svozil, Vojtěch Svátek, Tibor Szolár, Jaroslav Sýkora, Tomáš Sýkora, Ondřej Texler, Jakub Tichý (Štěpán), Ondřej Tichý, Ján Tkačík, Jiří Tobolka, David Toman, Jakub Tomanek, Jan Tomášek, Jiří Toušek, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Yelena Trofimova, Zdeněk Troníček, Jan Trávníček, Kryštof Tulinger, Pavel Tvrdík, Petr Tůma, Raimund Ubar, Sven Ubik, Peter Uhnák, Balík, proděkan Uznáno, Ladislav Vagner, Michal Valenta, Tomáš Valla, Daniel Vančura, Vlastimil Vavřička, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Zdeněk Vašíček, Shrikumar Venugopal, Jan Verelst, Adam Vesecký, Dominik Veselý, Miroslav Veselý, Tomáš Veselý, Petr Veverka, Petra Vidnerová, Heinrich Theodor Vierhaus, Petr Viktorin, Tomáš Vitvar, Jan Vlnas, Jan Vlček, Josef Vogel, Petr Vojta, Jan Vojíř, Michaela Vondráková, Pavla Vozárová, Jan Vraný, Dana Vynikarová, Milan Václavík, Radomír Vávra, Pavel Vít, Jan Vítek, Helena Wallenfelsová, Pi Chung Wang, Bruce A. Watson, Nicholas Webb, Janusz Piotr Wijas, Tomáš Zahradnický, Tomáš Zahradnický, Jakub Zahradník, Kateřina Zahradová, Filip Zavoral, František Zbořil, Jaroslav Zhouf, Tomáš Zimmerhakl, Tomáš Zloch, Jiří Znamenáček, Petr Zoufalý, Radek Zunt, Ondřej Zýka, Cees de Laat, Jakub Ács, Tomáš Čejka, Miroslav Čepek, Igor Čermák, Ondřej Čermák, Dana Čermáková, Jan Černý, Jan Černý, Jiří Černý, Michal Černý, Viktor Černý, Radovan Červený, Adam Činčura, Pavel Čičák, Roman Ďurikovič, Tomáš Řehořek, Filip Řehořík, Jan Řezníček, Jan Řezáč, Jan Říha, Tomáš Šabata, Jiří Šafařík, Adam Šenk, David Šenkýř, Eliška Šestáková, Jan Šilhavý, Filip Šimek, Ivan Šimeček, Marcela Šimková, Irena Šindelářová, Petr Škoda, Martin Šlapák, Jan Šlechta, Michal Šoch, Zuzana Šochová, Alena Šolcová, Jiří Špaček, Petr Špaček, Radim Špetlík, František Štampach, Michal Štepanovský, Pavel Štěpán, Filip Štěpánek, Petr Šírek, Jakub Šťastný, Martin Šťava, Jan Žaloudek, Marek Žehra, Pavel Žikovský, Jakub Žitný, Ondřej Žižka, Martin Žádník, Jan Žák, Jan Žák, Jan Žďárek  česky Z 2 0+0 Z,L
BIK-BPR Bakalářský projekt Felix Javier Acero Salazar, Paul Adriaenssens, Pavel Adámek, Harith Alani, David Alexa, Lukáš Alexandr, David Antoš, Tomáš Apeltauer, Pavel Arazim, Daniel Arnošt, Petr Aubrecht, Lucie Augustovičová, Michal Bachman, Václav Bahník, Jan Balach, Maksym Balatsko, Jiří Balcárek, Zdeněk Balák, Miroslav Balík, Joseph Barjis, Tomáš Bartoň, Tomáš Bartoš, Václav Bartoš, Marek Bartík, Matěj Bartík, Lukáš Bařinka, Tomáš Bedřich, Miroslav Benda, Soběslav Benda, Eduard Beneš, Pavel Benáček, Pavel Benáček, Alexandre Bergel, Vít Bernatík, David Bernhauer, Giuseppe Bianchi, Michal Biskup, Matyáš Bittner, Roman Bittner, Vladimír Bičík, Jan Blažek, Rudolf Bohumil Blažek, Rudolf Bohumil Blažek, Zdeněk Blažek, Jan Blizničenko, Michael Bláha, Jaroslav Borecký, Eleonora Borgia, Martin Boroš, Jan Bouchner, Jan Bradáč, Šimon Branda, Lukáš Brchl, David Brhel, Helena Brožová, Tomáš Bruckner, Martin Bruoth, Ondřej Brém, Martin Brůžek, Simona Buchovecká, David Buchtela, Petr Budiš, Petr Bulena, Daniel Burian, Jan Buriánek, Jiří Buček, Libor Buš, Jan Byška, Martin Bálek, Martin Bílý, Jan Bělohoubek, Jiří Cejnar, Mario Chacón Rivas, Václav Chalupníček, Michael Charvát, Nikolay Chernomorskiy, Martin Chloupek, Jiří Chludil, Ondřej Chládek, Helena Chmelová, Ondřej Chochola, Jan Chrastina, Pavel Cimbál, Lukáš Cirkva, Jaroslav Crhonek, Jiří Cvrček, Václav Cvrček, Michal Czinner, Michal Czinner, Jan Cílek, Marek Danel, Marek Danel, Martin Daněk, Jiří Daněček, Martin Daňhel, Floriano De Rango, Kamil Dedecius, Tomáš Dedek, Giorgio Di Natale, Jan L.G. Dietz, Radek Dobiáš, Miroslav Dobšíček, Jan Dohnal, Martin Dohnal, Pavel Dohnal, Milan Dojčinovski, Jan Dolejš, Daniel Dombek, Jiří Donát, Jiří Dostál, Josef Doubek, Jan Douša, Jiří Douša, Ivan Dovica, Sandra Drusová, Miloš Drutarovský, Jan Duba, Jan Dufek, Roman Dumitru, Jan Dvořák, Jan Dvořák, Ondřej Dvořák, Pavel Dvořák, Josef Dvořáček, Jan Dědek, Alan Eckhardt, Hossam El-Ddin, Petr Eryukov, Almotasem Essa, Tomáš Evan, Jitka Evanová, Ondřej Exner, František Fait, Iveta Fajnerová, Peter Farkaš, Tomáš Fechtner, Lucia Fedorová, Marius Feldmann, Ondřej Felix, Miloš Fenyk, Ylva Fernaeus, Jiří Fiala, Lukáš Fiala, Elena Filipenkova, Salvatore Filippone, Savina Finardi, Aleš Fišer, Jakub Fišer, Petr Fišer, Tomáš Foltýn, Peter Franek, Peter Franek, Magda Friedjungová, Štěpán Friedl, Petr Fírer, Kris Gaj, Jakub Galgonek, Josef Gattermayer, Tomáš Gavenda, Jakub Gemrot, Claus Gittinger, Filip Glazar, Elena Gramatová, Klaus Greff, Karl-Erwin Grosspietsch, Tomáš Grošup, Giancarlo Guizzardi, Tatiana Guy, Peter Guľa, Libor Gála, Guy Hagen, David Hajčiar, Marek Hakala, Ivan Halaška, Jakub Halák, Jiří Hanuš, Petr Hanzlík, Filip Harabiš, Ondřej Harcuba, Martin Hatka, Petr Havel, Filip Havlíček, Michal Havryluk, Petr Havíček, Kateřina Hašlarová, Michal Hažlinský, Martin Hejda, Sebastian Hellmann, Lukáš Hermann, Tomáš Herout, Jan Herzán, Jakub Hladík, Martin Hlavatý, Tomáš Hlavnička, Josef Hlaváč, Marián Hlaváč, Jan Hnízdil, Petr Hnízdil, Christian Hochberger, Jan Hoffman, David Hoksza, Vítězslav Hola, Martin Holeňa, Matyáš Hollmann, David Holub, Ilja Holub, Andre Georg Holzner, Pavel Holý, Vendula Honzlová Exnerová, Milan Horák, Radim Horák, Tomáš Houdek, Jindřich Houska, Jakub Hozák, Jan Hořejší, Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Tomáš Hradský, Ján Hrivňák, Lukáš Hrnčíř, Miroslav Hrončok, Tomáš Hruška, Jan Hrádek, Martin Hujer, Martin Humpolec, Jiří Hunka, Jan Husák, Karel Hynek, Kateřina Hyniová, Zuzana Hynoušová, Klára Hájková, Lenka Háková, Ivo Háleček, Gabriela Hánová, Jakub Háva, Miroslav Hübner, Robert Hülle, Štěpán Hřivna, Dominik Igerský, Radovan Igliar, Kristýna Jahnová, František Jahoda, Martin Jakl, Vladimír Jakubal, Zbyněk Jakš, Libor Janda, Jan Janeček, Lukáš Janeček, Ivo Janoušek, Vladimír Janoušek, Ondřej Janovský, Václav Jansa, Jakub Jančička, Jaroslav Jedlinský, Katarína Jelemenská, Martin Jelínek, Petr Jendele, Lukáš Jeschke, Christopher Jesshope, Stanislav Jeřábek, Pavel Ježek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, David Jirout, Zuzana Jiránková, Jakub Jirůtka, Marcel Jiřina, Libor Jonát, Daniel Joščák, Adam Juraszek, Martin Jureček, Jan Jusko, Karel Jílek, Zdeněk Kabát, Jiří Kacerovský, Tomáš Kadlec, Zdeněk Kalina, Miroslav Kallus, Tomáš Kalvoda, Timo Kasper, Jiří Kašpar, Jiří Kašpar, Václav Kejdana, Jiří Khun, Luděk Kleprlík, Jan Kloub, Jakub Klouda, Karel Klouda, Jitka Kloudová, Petr Klán, František Klíma, Jakub Klímek, Vojtěch Knaisl, David Knap, Jan Knobloch, Petra Knápková, Vojtěch Knězů, Daniel Kobrle, Jindřich Kocman, Jakub Kocourek, Filip Kodýtek, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Jan Kolouch, Tomáš Kolárik, Ladislav Kolář, Milan Kolář, Tomáš Kolín, Ivo Komárek, Martin Komínek, Zdeněk Konfršt, Dimitris Kontokostas, Milan Kopal, Martin Kopp, Pavel Kordík, Pavel Korčák, Vladimír Kotal, Roman Kotecký, Ivan Kotenkov, Robert Kotlář, Viktor Kotrubenko, Jakub Koudelka, Martin Koval, Jan Kovalský, Pavel Kovář, Petr Kovář, Tomáš Kozubek, Tomáš Košnar, Václav Košík, Miloslav Krajl, František Kraml, Alžběta Krausová, Pavel Krejčí, Radek Krejčí, Štefan Krištofík, Jiří Kroc, Petr Kroha, Tomáš Kroupa, Jan Krupka, Matyáš Krutský, Jakub Král, Ondřej Král, Jakub Krásenský, Tomáš Krátký, Tomáš Krátký, Tomáš Krátký (8010054030 - 303450), Pavel Kubalík, Jiří Kubišta, Hana Kubátová, Jan Kuběna, Jaroslav Kuchař, Libor Kuchař, Jan Kunert, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Jan Kurš, Michal Kusý, Michal Kusý, Ivan Kutil, Stanislav Kuznetsov, Zdeněk Kučera, Jan Kuželík, Jiří Kvasnička, Otakar Kverka, Adam Kvita, Libor Kyncl, Lucie Kábelová, Filip Křikava, Veronika Křišťálová, David Labský, Martin Labský, Jan Ladin, Jiří Lagner, Matěj Laitl, Jan Lalinský, Tomáš Lancinger, Daniel Langr, Veronika Larionova, Ondřej Lauer, Ivo Lašek, Ivo Lašek, Pavel Lašťovka, Francesco Leporati, Alena Libánská, Miroslav Ligas, Petr Litera, Michal Lom, Jan Louda, Pavel Loupal, Tomáš Lucovič, Radek Ludačka, Ivan Luković, Radovan Lupták, Dana Léwová, Róbert Lórencz, Radek Maca, Tomáš Macek, Jaroslav Mach, Lukáš Machlica, Oldřich Malec, Lukáš Maleček, Cihla Malta, Petr Malát, David Manda, Antonella Marchesiello, Lukáš Marek, Claudia-Amelia Marin, Nina Marinová, Kateřina Marková, Rastislav Maskaľ, Jaromír Mataj, Jan Matoušek, Michal Matějka, Miroslav Matějka, Hana Maulová, Lukáš Mazur, Jan Mazáč, Jiří Mařík, Alistair McEwan, Jiří Melnikov, Jiří Melnikov, Jaroslav Meloun, Ondřej Menčl, Vladimír Mezera, Lukáš Mikeska, Michal Mikláš, Štefan Mikolaj, Jaromír Mikušík, Jaroslav Milota, Jiří Milota, Karel Minařík, Martina Mindlová, Ján Mičkanin, Vojtěch Miškovský, Milan Mišovič, Jiří Mlejnek, Jan Mokrý, Matěj Jan Morávek, Jan Motl, Michaela Motyčková, Alexandru Moucha, Miroslav Moňok, Miroslav Mudrik, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Matěj Myška, Jindřich Máca, David Mánek, Karel Müller, Kay Müller, Pavel Müller, Tomáš Müller, Martin Münch, Jiří Měšťánek, Filip Navara, Jiří Navrátil, Vladimír Nejedlý, Martin Nemčík, Jan Neumann, Vojtěch Nevřela, Michal Nečas, Smail Niar, Miloslav Nič, Marta Nollová, Tomáš Nouza, Martin Novotný, Jakub Novák, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Tomáš Novák, Václav Novák, Zdeněk Nový, Jiří Nádvorník, Miloslav Náprstek, Marek Obitko, Robin Obůrka, Petr Oliva, David Oppl, Zdeněk Otčenášek, Martin Pacholet, Aleš Padrta, Vojtěch Pail, Tomáš Pajurek, Adéla Palacká, Henrich Palo, Alessio Paolucci, Ján Papaj, Jiří Pavelka, Marta Pavelka, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Jiří Pechman, Rudolf Pecinovský (5407171913 - 40885), Zdeněk Pecka, Stanislav Pelák, Robert Pergl, Eva Pernecká, Ivo Petr, Jan Petr, Petr Petrouš, Václav Petříček, Ondřej Peřina, Jan Pešek, Kryštof Pešek, Bogdan Pilch, Martin Pilát, Jan Platoš, Robert Platt, Alois Pluháček, Zdeněk Plíva, Petr Podhorský, Václav Podlipný, Martin Podloucký, Pavel Pohořský, Jan Pojer, Marek Polcak, Pavel Polívka, Marek Polčák, Marek Polčák, Jan Pospíšil, Jan Pour, Vítězslav Praks, Antonín Procházka, Michal Procházka, Jitka Procházková, Tomáš Prokop, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Jakub Průša, Josef Průša, Tomáš Psohlavec, Jaromír Pufler, Petr Pulc, Petr Pulc, Dalibor Pulkert, Lucie Purmová, Martin Pustka, Viktor Puš, Jan Píša, Jiří Pětník, Václav Přenosil, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Karel Quast, Jan Radil, Jaan Raik, Stefan Ratschan, Jan Rauch, Michel Renovell, Štěpán Rezek, Matěj Rešl, Pavel Richter, Radek Richtr, Jiří Robenek, Adam Rogalewicz, Jan Rohlíček, Christoph Romer, Lukáš Ručkay, Ivan Ryant, Ivan Ryant, Jitka Rybníčková, Zdeněk Rybola, Jan Rydval, Vladimír Rytíř, Nikola Rytířová, Ondřej Ryšavý, Jiří Rákosník, Jaroslav Ráček, Daniel Růžička, Jakub Růžička, Richard Růžička, David Salač, Pavel Samec, Petr Samek, Pavel Satrapa, Alexander Schill, Jan Schmidt, Jan Schuma, Kamil Schvarcz, Felix Seibold, Tomáš Siegl, Konrad Siek, Tomáš Skopal, Marek Skotnica, Vladislav Skoumal, Miroslav Skrbek, Alena Skálová, Jiiří Slabý, Jakub Slavík, Jan Slifka, Barbora Slintáková, Jan Smejkal, Miloš Smetana, Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Josef Smítka, Ladislava Smítková Janků, Petr Socha, František Solar, Matteo Sonza Reorda, André Sopczak, Tadeáš Sosín, Filip Soudský, Dominik Soukup, Tomáš Souček, Monika Součková, Eva Sovjáková, Andrey Spiridonov, Jan Spěvák, Štěpán Starosta, Jan Starý, Tomáš Stefan, Jiří Stegura, Andreas Steininger, Jan Stejskal, Vojtěch Stejskal, Vít Steklý, Denis Stepanov, Marek Sterzik, Marek Sterzik, Burkhard Stiller, Serge Stinckwich, Michaela Stonová, Viera Stopjaková, Václav Stoupa, Jiří Strachota, Ivo Straka, Lucie Strmisková, Václav Strnad, Josef Strnadel, Zdeněk Struska, Ondřej Stuchlík, Pavel Studený, Pavel Stěhule, Marek Suchánek, Pavel Surynek, Jan Svatoš, Oleg Svatoš, Lucie Svitáková, Jiří Svoboda, Martin Svoboda, Tomáš Svoboda, Tomáš Svoboda, Vojtěch Svátek, Tomáš Szkandera, Tibor Szolár, Jaroslav Sýkora, Tomáš Sýkora, Tomáš Sýkora, Lucie Taraldsen Medová, Radek Tetík, Ondřej Texler, Jakub Tichý (Štěpán), Ondřej Tichý, Ondřej Tichý, Petr Tichý, Tomáš Tisančín, Valeriia Tishkina, David Toman, Jakub Tomanek, Radek Tomiška, Jan Tomášek, Viliam Tomčányi, Jiří Toušek, Jiří Toušek, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Yelena Trofimova, Václav Trojan, Zdeněk Troníček, Jan Trávníček, Jan Turoň, Pavel Tvrdík, Petr Tůma, Raimund Ubar, Sven Ubik, Peter Uhnák, Jiří Ulrich, Jakub Urban, Jiří Urx, Přemysl Vaculík, Matěj Vala, Michal Valenta, Jan Valášek, Daniel Vančura, Michal Vaněk, Vlastimil Vavřička, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Zdeněk Vašíček, Shrikumar Venugopal, Ruben Verborgh, Jan Verelst, Jan Verelst, Jan Verner, Adam Vesecký, Dominik Veselý, Miroslav Veselý, Vladimír Veselý, Petr Veverka, Martin Večeřa, Jaroslav Vidim, Heinrich Theodor Vierhaus, Petr Viktorin, Tomáš Vitvar, Jan Vlnas, Josef Vogel, Petr Vojta, Peter Vojtáš, Jan Vojíř, Martin Vondrouš, Martin Vondrák, Jan Vorel, Filip Voráček, Jiří Voříšek, Jan Vraný, Jiří Vrbický, Ján Vrábeľ, Dana Vynikarová, Jan Václavík, Libor Václavík, Milan Václavík, Pavel Vít, Helena Wallenfelsová, You-Chiun Wang, Petra Wiedemmannová, Janusz Piotr Wijas, Gerhard Wohlgenannt, Jan Wolf, Tomáš Zahradnický, Tomáš Zahradnický, Jakub Zahradník, Kateřina Zahradová, Filip Zavoral, František Zbořil, Adnan Zejnilovič, Martin Zeljak, Jaroslav Zhouf, Vratislav Zima, Tomáš Zimmerhakl, Tomáš Zloch, Jindřich Znamenáček, Jiří Znamenáček, Anna Zobanová, Jiří Zoudun, Petr Zoufalý, Radek Zunt, Petr Zácha, Josef Závišek, Ondřej Zýka, Cees de Laat, testovaci michal valenta, Steven J.H. van Kervel, René van der Heijden, Richard von Lavante, Jakub Ács, Tomáš Čejka, Miroslav Čepek, Igor Čermák, Ondřej Čermák, Pavel Čermák, Dana Čermáková, Jurij Černikov, Cyril Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Viktor Černý, Barbora Červenková, Adam Činčura, Pavel Čičák, Martin Čížek, Tomáš Řehořek, Filip Řehořík, Jan Řezníček, Jan Řezáč, Jan Říha, Tomáš Šabata, Marek Šabo, Jiří Šafařík, Petr Šafář, Michal Šebesta, Pavel Šedek, Adam Šenk, David Šenkýř, Jiří Šika, Filip Šimek, Miroslav Šimek, Zbyněk Šimek, Ivan Šimeček, Marcela Šimková, Milan Šimůnek, Radek Šindelář, Irena Šindelářová, Martin Šindlář, Petr Škoda, Michal Škop, Petr Šlajchrt, Jan Šlechta, Michal Šoch, Zuzana Šochová, Alena Šolcová, Pavel Šorejs, Jiří Špaček, Petr Špaček, František Štampach, Michael Štencl, Michal Štepanovský, Radim Štepaník, Roman Štrobl, Pavel Štěpán, Pavel Štěpán, Filip Štěpánek, Alice Štěpánková, Daniel Šubrt, Radek Švarz, Martin Švorc, Miroslav Švéda, Martin Švík, Milan Šárek, Zdeněk Šír, Petr Šírek, Jakub Šťastný, Martin Šťava, Milan Žaloudek, Marek Žehra, Petr Žejdl, Michal Žemlička, Pavel Žikovský, Jakub Žitný, Ondřej Žižka, Martin Žádník  česky Z 2 0+0 Z
BIE-ZRS Basics of System Control Kateřina Hyniová  Z,ZK 4 2+2 L
MI-BML Bayesovské metody ve strojovém učení Kamil Dedecius, Ondřej Tichý  česky KZ 5 2+1 L
MI-BPS Bezdrátové počítačové sítě Alexandru Moucha  česky Z,ZK 4 2+1 L
BIK-BEZ Bezpečnost Jiří Buček, Jiří Dostál, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 6 13+4 L
BI-BEZ Bezpečnost Jiří Buček, Jiří Dostál, Martin Jelínek, Martin Jureček, Filip Kodýtek, Josef Kokeš, Róbert Lórencz, Tomáš Zahradnický  česky Z,ZK 6 2+2 L
MI-BPR.16 Bezpečnost a bezpečné programování Josef Kokeš, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-BHW.16 Bezpečnost a technické prostředky Martin Novotný  česky Z,ZK 5 2+2 L
MI-BKO.16 Bezpečnostní kódy Pavel Kubalík, Alois Pluháček  česky Z,ZK 5 2+1 L
BI-BEK Bezpečný kód Josef Kokeš  česky Z,ZK 5 2+2 L
BIK-BEK Bezpečný kód Josef Kokeš  česky Z,ZK 5 14+4 L
BI-BLE Blender Lukáš Bařinka  česky Z,ZK 4 2+2 L
MIE-GEN Code Generators Jan Janoušek, Petr Máj  Z,ZK 4 2+1 L
MIE-CPX Complexity Theory Luděk Kučera  Z,ZK 5 3+1 Z
MIE-MVI.16 Computational Intelligence Methods Pavel Kordík, Miroslav Čepek  Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-ARI Computer Arithmetic Pavel Kubalík  Z,ZK 4 2+1 Z
BIE-PSI Computer Networks Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Yelena Trofimova  Z,ZK 5 2+2 L
BIE-SAP Computer Structures and Architectures Jiří Douša, Petr Fišer, Peter Guľa, Pavel Kubalík  Z,ZK 6 2+3 L
BIE-JPO Computer Units Pavel Kubalík, Alois Pluháček  Z,ZK 5 2+2 Z
BIE-KOM Conceptual Modelling Robert Pergl, Marek Suchánek  Z,ZK 5 2+2 Z
BIE-BIG DB Technologies for Big Data Josef Gattermayer  KZ 4 2+2 Z
BI-BIG DB technologie pro Big Data Josef Gattermayer, Karel Quast, Michal Valenta  KZ 4 2+2 Z
BI-DAN Daně pro neekonomy Savina Finardi, Lucie Kábelová  česky Z,ZK 4 2+2 Z
MIE-KOD Data Compression Jan Holub, Radomír Polách  Z,ZK 4 2+1 L
BIE-VZD Data Mining Kamil Dedecius, Pavel Kordík, Juan Pablo Maldonado Lopez  Z,ZK 4 2+2 Z
MIE-PDD.16 Data Preprocessing Marcel Jiřina, Karel Klouda, Štěpán Starosta, Daniel Vašata  Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-DBS Database Systems Josef Pavlíček, Yelena Trofimova  Z,ZK 6 2+3 Z,L
BI-DBS Databázové systémy Jan Blizničenko, Filip Glazar, Ivan Halaška, Jiří Hunka, Pavel Kovář, Oldřich Malec, Jan Matoušek, Jindřich Máca, Tomáš Nováček, Karel Quast, Michal Valenta, Cyril Černý, David Šenkýř  česky Z,ZK 6 2+2+1 Z,L
BIK-DBS Databázové systémy Ivan Halaška, Jiří Hunka, Tomáš Nováček, Michal Valenta  česky Z,ZK 6 13+8 L
MI-DSP Databázové systémy v praxi Ondřej Zýka  česky Z,ZK 4 2+1 L
BIK-STO Datová úložiště a systémy souborů Jiří Kašpar  česky Z,ZK 4 13+4 L,Z
BI-STO Datová úložiště a systémy souborů Jiří Kašpar  česky Z,ZK 4 2+2 L,Z
MIE-NFA.16 Design for the FPGA and ASIC Technology Jan Schmidt  Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-SIM.16 Digital Circuit Simulation Jiří Douša, Martin Kohlík  Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-CAO Digital and Analog Circuits Kateřina Hyniová  Z,ZK 5 2+2 Z
MI-DZO Digitální zpracování obrazu Daniel Sýkora  česky Z,ZK 4 2+1 L
MI-DSV.16 Distribuované systémy a výpočty Jan Janeček, Peter Macejko  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-DDM Distribuovaný data mining Tomáš Borovička, Ondřej Stuchlík  KZ 4 0+3 L
MIE-DSV.16 Distributed Systems and Computing Jan Janeček, Peter Macejko  Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-DPR Documentation, Presentation, Rhetorics Ondřej Guth, Petra Pavlíčková, Dana Vynikarová  KZ 4 0+0 L
BI-DPR Dokumentace, prezentace, rétorika Ondřej Guth, Miroslav Hrončok, Alena Libánská, Petra Pavlíčková, Dana Vynikarová, Eliška Šestáková  česky KZ 4 2+2 Z,L
BIK-DPR Dokumentace, prezentace, rétorika Dana Vynikarová  česky KZ 4 0+0 L
MI-DDW.16 Dolování dat z webu Milan Dojčinovski, Jaroslav Kuchař  česky Z,ZK 5 2+1 L
BIE-EMP Economic and management principles Tomáš Evan  KZ 4 2+2 Z
BIE-EPR Economic project Tomáš Evan  Z 1 0+0 L
MI-PAM Efektivni předzpracování a parametrizované algoritmy Ondřej Suchý, Radovan Červený  Z,ZK 4 2+1 L
BI-EP1 Efektivní programování 1 Martin Kačer  česky Z 4 1+2 Z
BI-EP2 Efektivní programování 2 Martin Kačer  česky KZ 4 2+2 L
MI-EVY.16 Efektivní vyhledávání v textech Jan Holub, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-EIA Efficient Implementation of Algorithms Ivan Šimeček  Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-EVY.16 Efficient Text Pattern Matching Jan Holub, Radomír Polách  Z,ZK 5 2+1 Z
BIK-EMP Ekonomické a manažerské principy David Buchtela  česky KZ 4 14+4 L
BI-EMP Ekonomické a manažerské principy David Buchtela, Petra Pavlíčková, Pavla Vozárová  česky KZ 4 2+2 Z,L
BIE-ZMA Elements of Calculus Tomáš Kalvoda, Antonella Marchesiello  Z,ZK 6 3+2 Z
BIE-ZDM Elements of Discrete Mathematics Josef Kolář  Z,ZK 5 2+2 Z
BIE-EC English External Certificate   Z 2 0+0 L
BIE-EEC English external certificate Miroslav Balík  Z 4 0+0 L
BI-EJA Enterprise java Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2+2 L
MIE-BKO.16 Error Control Codes Pavel Kubalík, Alois Pluháček  Z,ZK 5 2+1 L
BI-EHA Etické hackování, Ethical Hacking Simona Buchovecká, Jiří Dostál, Jan Kuběna, Jakub Růžička, Tomáš Stefan, Jakub Ács  Z,ZK 5 2+2 L
PI-EXA Experimentální algoritmika Jan Schmidt  česky ZK 4 2+1 L
AKCE Fiktivní předmět - Akce mimo rozvrhovanou výuku Jan Holub, Jan Janoušek, Josef Kolář, Hana Kubátová, Zdeněk Muzikář, Jiří Smítka  NIC 0 0+0 Z,L
FI-FIL Filosofie Peter Zamarovský  česky ZK 2 2+0 Z,L
BI-FMU Finanční a manažerské účetnictví David Buchtela  česky Z,ZK 5 2+2 Z
MIE-FME.16 Formal Methods and Specifications Stefan Ratschan  Z,ZK 5 2+1 L
MI-FME.16 Formální metody a specifikace Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2+1 L
MIE-FLP Functional and Logical Programming Josef Kolář  Z,ZK 4 2+1 L
MI-FLP Funkcionální a logické programování Jan Janoušek  česky Z,ZK 4 2+1 L
MI-GEN Generování kódu Jan Janoušek, Petr Máj  česky Z,ZK 4 2+1 L
MI-GAK Grafy a kombinatorika Štěpán Starosta, Tomáš Valla  česky Z,ZK 5 2+2 L
MIE-HWB.16 Hardware Security Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2+2 L
BIE-HWB Hardware Security Jiří Buček, Filip Kodýtek, Róbert Lórencz  Z,ZK 5 2+2 Z
BIK-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 14+4 Z
MI-HWB.16 Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Róbert Lórencz, Martin Novotný  česky Z,ZK 5 2+2 L
BI-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Filip Kodýtek, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BI-HMI Historie matematiky a informatiky Alena Šolcová  česky Z,ZK 3 2+1 L
BIK-HMI Historie matematiky a informatiky Alena Šolcová  česky ZK 3 13+2 L
MI-HMI2 Historie matematiky a informatiky 2 Alena Šolcová  česky ZK 3 2+1 Z
FI-HTE Historie techniky a ekonomiky Marcela Efmertová  česky ZK 2 2+0 Z,L
BIE-HMI History of Mathematics and Informatics Alena Šolcová  Z,ZK 3 2+1 L
MIE-HMI History of Mathematics and Informatics Alena Šolcová  Z,ZK 3 2+1 Z
MIE-IBE Information Security Igor Čermák  ZK 2 2+0 Z
PI-IRT Information retrieval Petr Kroha  ZK 4 0+3 L
MI-IBE Informační bezpečnost Igor Čermák  česky ZK 2 2+0 Z
MI-IVS Inteligentní vestavné systémy Marek Danel, Miroslav Skrbek  KZ 4 1+3 L
BI-ARD Interaktivní aplikace s Arduinem Jaroslav Borecký, Jiří Cvrček, Martin Daňhel, Ivo Háleček, Gabriela Hánová, Robert Hülle, Zuzana Jiránková, David Labský, Janusz Piotr Wijas, Jan Říha  česky KZ 4 0+3 L
MI-IOT Internet of Things Jan Janeček, Peter Macejko  česky Z,ZK 4 2+1 L
BI-ICS.18 Introduction to Computer Science Marcel Jiřina, Josef Kolář, Jiřina Scholtzová  Z 3 0+0 Z,L
BI-ICS Introduction to Computer Science Josef Kolář  Z 2 0+0 L
BIE-EHD Introduction to European Economic History Tomáš Evan  Z,ZK 3 2+1 L
BIE-IMA Introduction to Mathematics Antonella Marchesiello  Z 4 0+3 Z
BIE-TJV Java Technology Josef Pavlíček  Z,ZK 4 2+2 Z
BI-CS2 Jazyk C# - přístup k datům Pavel Štěpán  česky KZ 4 0+3 Z
BI-CS3 Jazyk C# - tvorba webových aplikací Pavel Štěpán  KZ 4 0+3 Z
BIK-SQL.1 Jazyk SQL, pokročilý Ivan Halaška, Michal Valenta  česky KZ 4 13+4 L
BI-SQL.1 Jazyk SQL, pokročilý Ivan Halaška, Michal Valenta  česky KZ 4 0+3 L
BI-JPO Jednotky počítače Pavel Kubalík, Alois Pluháček  česky Z,ZK 5 2+2 Z
MI-KOP Kombinatorická optimalizace Petr Fišer, Jan Schmidt  česky Z,ZK 5 2+2 Z
MI-ATH Kombinatorická teorie her Václav Blažej, Tomáš Valla  Z,ZK 4 2+2 L
MI-KOD.16 Komprese dat Jan Holub, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2+1 L
PI-KP Komunikační protokoly Jan Janeček  ZK 4 0+3 L
BI-KOM Konceptuální modelování Ondřej Král, Robert Pergl, Nikola Rytířová, Marek Suchánek  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIK-KOM Konceptuální modelování Robert Pergl, Ivan Ryant, Nikola Rytířová, Marek Suchánek  česky Z,ZK 5 14+4 Z
PI-KIK Kvantová informace a kryptografie Čestmír Burdík  ZK 4 0+3 L
BIE-PAI Law and Informatics Alžběta Krausová, Zdeněk Kučera, Michal Matějka, Martin Myška  ZK 3 2+0 Z
BIE-LIN Linear Algebra Pavel Hrabák, Karel Klouda, Jiřina Scholtzová  Z,ZK 7 4+2 L
BIK-LIN Lineární algebra Karel Klouda  česky Z,ZK 7 26+4 L
BI-LIN Lineární algebra Daniel Dombek, Matyáš Hollmann, Tomáš Kalvoda, Luděk Kleprlík, Petr Matyáš, Marta Nollová, Petr Olšák, Petr Pauš, Ivo Petr, Jitka Rybníčková, Jiřina Scholtzová, Iveta Semorádová, Jan Spěvák, Štěpán Starosta, Jan Starý, Lucie Strmisková, Jakub Tichý (Štěpán), František Štampach  česky Z,ZK 7 4+2 L
MI-LOM.16 Lineární optimalizace a metody Michal Rada, Michal Černý  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-MPR Magisterský projekt, Master Project Václav Bahník, Jan Baier, Jan Balach, Jiří Balcárek, Miroslav Balík, Joseph Barjis, Tomáš Bartoň, Tomáš Bartoš, Lukáš Bařinka, Pavel Benáček, Tomáš Bezouška, Vladimír Bičík, Rudolf Bohumil Blažek, Zdeněk Blažek, Jaroslav Borecký, Tomáš Borovička, David Buchtela, Petr Budiš, Zdeněk Buk, Miroslav Bureš, Daniel Burian, Jan Buriánek, Jiří Buček, Nikolay Chernomorskiy, Martin Chloupek, Jiří Chludil, Ondřej Chochola, Jan Chrastina, Andrej Chu, Jaroslav Crhonek, Jiří Daněček, Martin Daňhel, Kamil Dedecius, Radek Dobiáš, Miroslav Dobšíček, Jan Dohnal, Martin Dohnal, Milan Dojčinovski, Daniel Dombek, Jiří Donát, Jiří Dostál, Jiří Douša, Ondřej Dvořák, Josef Dvořáček, Jan Dědek, Alan Eckhardt, Hossam El-Ddin, Peter Farkaš, Lucia Fedorová, Ondřej Felix, Ylva Fernaeus, Jiří Fiala, Jakub Fišer, Petr Fišer, Tomáš Flouri, Tomáš Foltýn, Peter Franek, Magda Friedjungová, Štěpán Friedl, Josef Gattermayer, Ondřej Guth, Libor Gála, Martin Hadáček, Guy Hagen, Michal Haindl, Ivan Halaška, Martin Hatka, Michal Havryluk, Tomáš Herout, Jakub Hladík, Tomáš Hlavnička, Josef Hlaváč, Marcel Hlopko, Petr Hodač, David Hoksza, Martin Holeňa, Jan Holub, Vendula Honzlová Exnerová, Milan Horák, Jitka Hrabáková, Jiří Hunka, Kateřina Hyniová, Miroslav Hübner, Robert Hülle, Štěpán Hřivna, Vladimír Jakubal, Jan Janeček, Ivo Janoušek, Jan Janoušek, Václav Jansa, Jakub Jaroš, Jaroslav Jedlinský, Stanislav Jeřábek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, Marcel Jiřina, Martin Jureček, Jiří Kacerovský, Tomáš Kadlec, Zdeněk Kalina, Tomáš Kalvoda, Timo Kasper, Martin Kačer, Jiří Kašpar, Václav Kejdana, Robert Kessl, Jiří Khun, Jan Kloub, Jakub Klouda, Karel Klouda, Jitka Kloudová, František Klíma, Jakub Klímek, Vojtěch Knězů, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Josef Kolář, Ivo Komárek, Zdeněk Konfršt, Martin Kopp, Pavel Kordík, Roman Kotecký, Otakar Kotrhonz, Viktor Kotrubenko, Tomáš Košnar, Michal Košťál, Miloslav Krajl, Jan Kratochvíl, Alžběta Krausová, Pavel Krejčí, Radek Krejčí, Petr Kroha, Mikuláš Krupička, Jan Krupka, Matyáš Krutský, Luboš Krčál, Pavel Kubalík, Jan Kubr, Hana Kubátová, Jaroslav Kuchař, Jan Kunert, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Jan Kurš, Stanislav Kuznetsov, Luděk Kučera, Zdeněk Kučera, Jiří Kvasnička, Libor Kyncl, Filip Křikava, Petr Kůrka, Jan Lalinský, Daniel Langr, Ivo Lašek, Róbert Lórencz, Peter Macejko, Karel Macek, Juan Pablo Maldonado Lopez, Petr Malát, David Manda, Nina Marinová, Kateřina Marková, Daniel Matocha, Petr Matyáš, Michal Matějka, Miroslav Matějka, Michael Matějů, Bořivoj Melichar, Jiří Melnikov, Vladimír Mezera, Jaroslav Milota, Vojtěch Miškovský, Milan Mišovič, Jiří Mlejnek, Jan Motl, Alexandru Moucha, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Matěj Myška, Michal Máca, Radek Máca, Jiří Navrátil, Miloslav Nič, Marta Nollová, Martin Novotný, Tomáš Novotný, Jakub Novák, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Petr Novák, Pavel Náplava, Marek Obitko, Jiří Pavelka, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Robert Pergl, Ivo Petr, Martin Pilát, Martin Plicka, Alois Pluháček, Petr Podhorský, Martin Podloucký, Martin Poliak, Radomír Polách, Ondřej Polívka, Jan Pospíšil, Antonín Procházka, Petr Procházka, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Petr Pulc, Lucie Purmová, Martin Pustka, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Stefan Ratschan, Jan Rauch, Václav Remeš, Štěpán Rezek, Radek Richtr, Nilanjana Roy, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Jaroslav Ráček, Jakub Růžička, Pavel Samec, Jan Schmidt, Jiřina Scholtzová, Tomáš Skopal, Marek Skotnica, Vladislav Skoumal, Miroslav Skrbek, Barbora Slintáková, Miloš Smetana, Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Monika Součková, Tomáš Srna, Štěpán Starosta, Jan Starý, Jan Starý, Vojtěch Stejskal, Michaela Stonová, Václav Stoupa, Ondřej Stuchlík, Pavel Stěhule, Marek Suchánek, Ondřej Suchý, Jiří Svoboda, Martin Svoboda, Tomáš Svoboda, Vojtěch Svátek, Daniel Sýkora, Jaroslav Sýkora, Ondřej Texler, Jakub Tichý (Štěpán), David Toman, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Zdeněk Troníček, Jan Trávníček, Pavel Tvrdík, Sven Ubik, Jiří Urx, Ladislav Vagner, Matěj Vala, Michal Valenta, Tomáš Valla, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Dominik Veselý, Jaroslav Vidim, Tomáš Vitvar, Josef Vogel, Petr Vojta, Peter Vojtáš, Tomáš Vondra, Filip Voráček, Pavla Vozárová, Jiří Voříšek, Jan Vraný, Jiří Vrbický, Dana Vynikarová, Vladimír Váňa, Pavel Vít, Stanislav Vítek, Helena Wallenfelsová, Petra Wiedemmannová, Jan Wolf, Tomáš Zahradnický, Jakub Zahradník, Adnan Zejnilovič, Martin Zeljak, Jiří Znamenáček, Petr Zácha, Josef Závišek, Ondřej Zýka, Tomáš Čejka, Igor Čermák, Ondřej Čermák, Pavel Čermák, Dana Čermáková, Jan Černý, Michal Černý, Viktor Černý, Tomáš Řehořek, Jan Řezáč, Radka Římanová, Petr Šafář, Michal Šebesta, Jan Šedivý, Adam Šenk, David Šenkýř, Jiří Šika, Filip Šimek, Miroslav Šimek, Ivan Šimeček, Milan Šimůnek, Martin Šlapák, Jan Šlechta, Michal Šoch, Zuzana Šochová, Alena Šolcová, Pavel Šorejs, Petr Špaček, František Štampach, Michael Štencl, Pavel Štěpán, Filip Štěpánek, Alice Štěpánková, Milan Šárek, Petr Šírek, Martin Šťava, Milan Žaloudek, Marek Žehra, Michal Žemlička, Pavel Žikovský, Ondřej Žižka, Jan Žák, Jan Žďárek  Z 7 0+0 Z,L
BI-MEK Makroekonomické souvislosti domácí a světové ekonomiky Ivo Straka  česky Z,ZK 4 2+2 Z
BIK-MEK Makroekonomické souvislosti domácí a světové ekonomiky Ivo Straka  česky KZ 4 13+2 L
MI-MPX Manažerská praxe David Buchtela  česky Z 4 0+0 Z,L
FI-MPL Manažerská psychologie Jan Fiala, Marek Procházka, Petr Spejchal  česky ZK 2 2+0 Z,L
MIE-MPR Master Project Miroslav Balík, Rudolf Bohumil Blažek, Jiří Buček, Milan Dojčinovski, Jakub Růžička, Viktor Černý  Z 7 0+0 Z
BI-MLO Matematická logika Marta Nollová, Jitka Rybníčková, Jan Starý, Kateřina Trlifajová, Alena Šolcová  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIK-MLO Matematická logika Karel Klouda  česky Z,ZK 5 13+4 Z
MI-MSI Matematické struktury v informatice Jan Starý  česky Z,ZK 4 2+1 L
MI-MPI Matematika pro informatiku Martin Holeňa, Tomáš Kalvoda, Jan Spěvák, Štěpán Starosta, František Štampach  česky Z,ZK 7 3+2 Z
MI-MKY.16 Matematika pro kryptologii Ivo Petr, Štěpán Starosta  česky Z,ZK 5 3+1 L
MI-MZI Matematika pro znalostní inženýrství Karel Klouda, Štěpán Starosta, Daniel Vašata  česky Z,ZK 4 2+1 L
BIE-MLO Mathematical Logic Jitka Rybníčková, Kateřina Trlifajová  Z,ZK 5 2+2 Z
MIE-MKY.16 Mathematics for Cryptology Ivo Petr, Štěpán Starosta  Z,ZK 5 3+1 L
MIE-MPI Mathematics for Informatics Maria Saumell Mendiola, Štěpán Starosta  Z,ZK 7 3+2 Z
BI-MPP Metody připojování periferií Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 4 2+2 Z
MI-MVI.16 Metody výpočetní inteligence Zdeněk Buk, Ondřej Bíža, Marcel Jiřina, Pavel Kordík, Miroslav Čepek, Martin Šlapák  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-MEP.16 Modelování ekonomických procesů Robert Pergl, Marek Skotnica  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-MTI.16 Modern Internet Technologies Alexandru Moucha, Viktor Černý  Z,ZK 5 2+1 Z
MI-MPC Moderní programování v C++ Daniel Langr  Z,ZK 5 2+1 Z
MI-MTI.16 Moderní technologie Internetu Alexandru Moucha, Viktor Černý  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-MAI Multimedia a internet Jiří Melnikov, Petr Pulc, Sven Ubik  česky Z,ZK 3 2+1 L
BI-MGA Multimediální a grafické aplikace Lukáš Bařinka, Jan Buriánek, Jiří Chludil, Radek Richtr  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIK-MGA Multimediální a grafické aplikace Lukáš Bařinka  česky Z,ZK 5 13+4 Z
BI-MMP Multimediální týmový projekt Michal Valenta, Zdeňka Čechová  česky KZ 4 0+3 L
MI-NON.16 Nelineární optimalizace a numerické metody Jaroslav Kruis  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-SIB.16 Network Security Simona Buchovecká, Jiří Smítka, Tomáš Čejka  Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-ST1 Network Technology 1 Alexandru Moucha  Z 3 0+2 Z
PI-NSV Neuronové sítě a výpočetní inteligence Jiří Bíla, Miroslav Skrbek, Pavel Surynek  ZK 4 0+3 L
MIE-NON.16 Nonlinear Continuous Optimization and Numerical Methods Jaroslav Kruis  Z,ZK 5 2+1 Z
MI-NSS.16 Normalized Software Systems Robert Pergl, Marek Suchánek, Jan Verelst  ZK 5 2+0 L
MI-NFA.16 Návrh obvodů technologií FPGA a ASIC Matěj Bartík, Jan Schmidt  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-NUR.16 Návrh uživatelského rozhraní Jiří Hunka, Pavel Žikovský  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BI-OOP Object-Oriented Programming Jan Blizničenko, Stéphane Ducasse, Filip Křikava, Veronika Larionova, Robert Pergl  Z,ZK 4 2+2 Z
BIK-OOP Object-Oriented Programming Jan Blizničenko, Filip Křikava, Robert Pergl  česky Z,ZK 4 14+4 Z
BIE-OOP Object-Oriented Programming Jan Blizničenko, Stéphane Ducasse, Filip Křikava, Robert Pergl  Z,ZK 4 2+2 Z
BI-OPJ Objektové programování v Javě Miroslav Balík  česky Z,ZK 7 2+3 L
BIE-OSY Operating Systems Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  Z,ZK 5 2+1 L
BIK-OSY Operační systémy Jan Trdlička, Michal Šoch  česky Z,ZK 5 13+4 L
BI-OSY Operační systémy Jiří Kašpar, Jan Trdlička, Ladislav Vagner, Michal Šoch, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 2+2 L
MI-OLI Ovladače pro Linux Martin Daňhel, Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 4 2+2 L
MI-PDP.16 Paralelní a distribuované programování Pavel Tvrdík, Ivan Šimeček, Michal Šoch  česky Z,ZK 5 2+2 L
MI-PAR.2 Paralelní algoritmy a systémy Pavel Tvrdík  česky ZK 6 2+2 Z
MI-PAP.16 Paralelní architektury počítačů Ivan Šimeček  česky Z,ZK 5 2+1 L
MIE-PAP.16 Parallel Computer Architectures Ivan Šimeček  Z,ZK 5 2+1 L
MIE-PDP.16 Parallel and Distributed Programming Pavel Tvrdík, Michal Šoch  česky Z,ZK 5 2+2 L
MIE-SYP.16 Parsing and Compilers Jan Janoušek, Bořivoj Melichar  Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-ROZ Pattern Recognition Michal Haindl  Z,ZK 4 2+1 Z
MI-EDW.16 Podnikové datové sklady Daniel Arnošt, Magda Friedjungová, Stanislav Kuznetsov  česky Z,ZK 5 2+1 L
MI-PAL Pokročilá algoritmizace Luděk Kučera, Tomáš Valla  česky Z,ZK 4 2+1 L
MI-KRY.16 Pokročilá kryptologie Simona Buchovecká, Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2+2 Z
MI-POA.16 Pokročilé architektury počítačových systémů Jiří Kašpar, Pavel Tvrdík  česky Z,ZK 5 2+1 L
MI-PDB.16 Pokročilé databázové systémy Michal Valenta  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-PIS.16 Pokročilé informační systémy Petr Kroha, Tomáš Krátký, Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2+1 L
PI-PPA Pokročilé paralelní algoritmy Pavel Tvrdík  ZK 4 0+3 Z
PI-ROZ Pokročilé rozpoznávání Michal Haindl  ZK 4 0+3 L
MI-IOS Pokročilé techniky v iOS aplikacích Martin Půlpitel, Dominik Veselý  KZ 4 2+2 L
MI-PVS Pokročilé vestavné systémy Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 4 2+2 Z
MI-DNP Pokročilý .NET a projektivní programování Ondřej Dvořák, Marek Skotnica, David Šenkýř  česky Z,ZK 4 2+1 Z
MI-PYT Pokročilý Python Miroslav Hrončok, Marek Suchánek  česky KZ 4 0+3 Z
MI-ARI Počítačová aritmetika Pavel Kubalík, Alois Pluháček  česky Z,ZK 4 2+1 Z,L
BI-PGR.1 Počítačová grafika Petr Felkel, Jaroslav Sloup  česky Z,ZK 5 2+2 L
BI-PGR Počítačová grafika Petr Felkel  česky Z,ZK 6 2+2 Z
BI-PSI Počítačové sítě Pavel Kubalík, Ondřej Lauer, Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova, Dana Čermáková, Viktor Černý  česky Z,ZK 5 2+2 L
BIK-PSI Počítačové sítě Vladimír Smotlacha  česky Z,ZK 5 13+4 L
MI-PDM Praktický data mining Magda Friedjungová, Karel Klouda, Pavel Kordík, Ivo Petr, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2+1 L
BI-PNO Praktika v návrhu číslicových obvodů Stanislav Jeřábek, Martin Novotný  česky KZ 5 2+2 Z
BI-PST Pravděpodobnost a statistika Kamil Dedecius, Pavel Hrabák, Michal Kupsa, Petr Novák, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIK-PST Pravděpodobnost a statistika Petr Novák, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 13+4 Z
BIE-PST Probability and Statistics Petr Novák  Z,ZK 5 2+2 Z
MIE-PAA Problems and Algorithms Petr Fišer  Z,ZK 5 2+2 Z
MI-PAA Problémy a algoritmy Jaroslav Borecký, Petr Fišer, Robert Hülle, Jan Schmidt  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIE-PJP Programming Languages and Compilers Jan Janoušek, Radomír Polách, Jan Trávníček  Z,ZK 5 2+1 L
BIE-PPA Programming Paradigms Jan Janoušek, Petr Máj, Tomáš Pecka, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIE-PA1 Programming and Algorithmics 1 Miroslav Balík, Tomáš Dejmek, Tomáš Pecka, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel  Z,ZK 6 2+2+2 Z
BIE-PA2 Programming and Algorithmics 2 David Bernhauer, Tomáš Dejmek, Roman Jelínek, Tomáš Licek, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel  Z,ZK 7 2+2 L
BIE-PJV Programming in Java Jiří Daněček  Z,ZK 4 2+2 Z
BIE-PS1 Programming in Shell 1 Jan Trdlička  KZ 5 2+2 Z
BIE-PS2 Programming in shell 2 Lukáš Bařinka, Jan Žďárek  Z,ZK 4 2+2 L
BI-PJP Programovací jazyky a překladače Jan Janoušek, Radomír Polách, Jan Trávníček  česky Z,ZK 5 2+1 L
BI-PPA Programovací paradigmata Michal Cvach, Jan Janoušek, Petr Máj, Tomáš Pecka, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIK-PPA Programovací paradigmata Jan Janoušek  česky Z,ZK 5 14+4 Z
BI-ACM2 Programovací praktika 2 Ondřej Suchý, Tomáš Valla  KZ 5 0+4 Z
BI-ACM3 Programovací praktika 3 Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky KZ 5 0+4 L
BI-ACM4 Programovací praktika 4 Ondřej Suchý, Tomáš Valla  KZ 5 0+4 Z
BIK-PA1 Programování a algoritmizace 1 Miroslav Balík, Ondřej Cvacho, Ladislav Vagner, Josef Vogel  česky Z,ZK 6 20+6 Z
BI-PA1 Programování a algoritmizace 1 Miroslav Balík, David Bernhauer, Michal Cvach, Ondřej Cvacho, Marianna Gedrová, Peter Guľa, Otto Hollmann, Klára Hájková, Martin Jelínek, Roman Jelínek, Jan Ječmen, Jaroslav Kříž, Tomáš Pecka, Radek Richtr, Klára Schovánková, Miroslav Sochor, Roman Svoboda, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel, David Šenkýř, Ivan Šimeček  česky Z,ZK 6 2+2+2 Z
BIK-PA2 Programování a algoritmizace 2 Ondřej Cvacho, Ladislav Vagner, Josef Vogel  česky Z,ZK 7 13+4 L
BI-PA2 Programování a algoritmizace 2 David Bernhauer, Václav Blažej, Jiří Chludil, Ondřej Cvacho, Tomáš Dejmek, Ondřej Fiedler, Lukáš Hrbek, Jiří Hunka, Klára Hájková, Roman Jelínek, Jiří Kukačka, Jakub Kulík, Tomáš Licek, Josef Malík, Tomáš Nováček, Petr Pauš, Tomáš Pecka, Štěpán Plachý, Radek Richtr, Klára Schovánková, Roman Svoboda, Kryštof Tulinger, Ladislav Vagner, Josef Vogel, Tung Anh Vu, David Šenkýř, Jan Žaloudek  česky Z,ZK 7 2+3 L
BI-PGA Programování grafických aplikací Jiří Chludil, Radek Richtr  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BI-AND Programování pro operační systém Android Filip Havlíček, Michal Havryluk, Vladislav Skoumal, Tomáš Vondra, Ondřej Čermák  česky Z,ZK 4 2+2 L
BI-CS1 Programování v C# Helena Wallenfelsová, Pavel Štěpán  česky KZ 4 0+3 L,Z
MI-PRC Programování v CUDA Ivan Šimeček  česky Z,ZK 4 2+1 L
BI-PJV Programování v Javě Miroslav Balík, Jan Blizničenko, Filip Glazar, Vojtěch Knaisl, Martin Podloucký  česky Z,ZK 4 2+2 Z
BI-PMA Programování v Mathematica Zdeněk Buk  česky Z,ZK 4 2+2 Z
BI-PHP.1 Programování v PHP Vojtěch Jirkovský, Jan Slifka  česky KZ 4 0+3 Z
BI-PYT Programování v Pythonu Jiří Znamenáček  česky Z,ZK 4 2+2 L
BI-PJS.1 Programování v jazyku Javascript Vojtěch Jirkovský, Nikita Mironov  česky KZ 4 0+3 L
BI-KOT Programování v jazyku Kotlin Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2+2 L
BIK-PS1 Programování v shellu 1 Igor Čermák, Dana Čermáková  česky KZ 5 13+4 Z
BI-PS1 Programování v shellu 1 Lukáš Bařinka, Otto Hollmann, Jakub Jančička, Karel Jílek, Jiří Kašpar, Ondřej Lauer, Zdeněk Muzikář, Jan Trdlička, Dana Čermáková, Viktor Černý, Michal Šoch, Jakub Žitný  česky KZ 5 2+2 Z
BI-PS2 Programování v shellu 2 Lukáš Bařinka, Jan Žďárek  česky Z,ZK 4 2+2 L
MI-PCM.16 Projektové a změnové řízení Pavel Krejčí, Petra Pavlíčková  česky KZ 3 1+2 Z,L
BI-PRR Projektové řízení Martin Půlpitel  česky KZ 4 2+2 Z
BI-PAI Právo a informatika Alžběta Krausová, Zdeněk Kučera, Michal Matějka, Matěj Myška  česky ZK 3 2+0 Z
BIK-PAI Právo a informatika Zdeněk Kučera  česky ZK 3 13+0 Z
BI-PRP Právo a podnikání Zdeněk Kučera  česky Z,ZK 4 2+1 L
MI-PDD.16 Předzpracování dat Marcel Jiřina, Karel Klouda, Štěpán Starosta, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BI-PKM Přípravný kurz matematiky Karel Klouda  česky Z 4 Z
MIE-VMW Retrieval of Multimedia Content on the Web Jiří Novák, Tomáš Skopal  KZ 4 2+1 Z
MIE-REV.16 Reverse Engineering Josef Kokeš, Róbert Lórencz  Z,ZK 5 1+2 Z
MI-REV.16 Reverzní inženýrství Josef Kokeš  česky Z,ZK 5 1+2 Z
MI-ROZ.16 Rozpoznávaní Michal Haindl, Radek Richtr  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-RUN.16 Runtime Systems Claus Gittinger, Jakub Podlešák  Z,ZK 5 2+1 Z
MI-RUN.16 Runtime systémy Jakub Podlešák  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-BEK Secure Code Josef Kokeš  Z,ZK 5 2+2 L
BIE-BEZ Security Jiří Buček, Róbert Lórencz  Z,ZK 6 2+2 L
MIE-BHW.16 Security and Hardware Martin Novotný  Z,ZK 5 2+2 L
MI-SWE.16 Semantický web Jakub Klímek  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MI-SCE1 Seminář počítačového inženýrství I Hana Kubátová, Martin Novotný  česky Z 4 0+2 L,Z
BI-SCE1 Seminář počítačového inženýrství I Hana Kubátová, Martin Novotný, Miroslav Skrbek  česky Z 4 0+2 L,Z
MI-SCE2 Seminář počítačového inženýrství II Matěj Bartík, Hana Kubátová, Martin Novotný  česky Z 4 0+2 L,Z
PI-FME.1 Seminář z formálních specifikací Karel Richta  ZK 4 0+3 Z,L
BI-SZ1 Seminář znalostního inženýrství I Ondřej Bíža, Juan Pablo Maldonado Lopez  česky Z 4 0+2 L,Z
BI-SZ2 Seminář znalostního inženýrství II Ondřej Bíža, Juan Pablo Maldonado Lopez  česky Z 4 0+2 L,Z
MI-SZ1 Seminář znalostního inženýrství magisterský I Juan Pablo Maldonado Lopez  česky Z 4 0+2 L,Z
MI-SZ2 Seminář znalostního inženýrství magisterský II Ondřej Bíža, Juan Pablo Maldonado Lopez  česky Z 4 0+2 L,Z
PI-SCN Semináře z číslicového návrhu Petr Fišer  ZK 4 2+1 Z,L
MI-SIM.16 Simulace číslicových obvodů Jiří Douša, Martin Kohlík  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-SI2.3 Software Engineering 2 Petr Kroha, Petr Špaček  česky Z,ZK 3 2+0 Z
BIE-SI1.2 Software Engineering I Zdeněk Rybola  Z,ZK 5 2+1 Z,L
PI-SWI Softwarové inženýrství Petr Kroha  ZK 4 0+3 L
BIK-SI2.3 Softwarové inženýrství 2 Jiří Mlejnek  česky Z,ZK 3 14+0 Z
BI-SI2.3 Softwarové inženýrství 2 Martin Hlavatý  česky Z,ZK 3 2+0 Z
BIK-SI1.2 Softwarové inženýrství I Jiří Mlejnek  česky Z,ZK 5 13+4 Z,L
BI-SI1.2 Softwarové inženýrství I Jiří Chludil, Jan Chrastina, Jiří Hunka, Petr Kroha, Stanislav Kuznetsov, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Martin Podloucký, Miroslav Prágl, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Monika Součková, Marek Suchánek, Sven Ubik, Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2+1 Z,L
BI-SP1 Softwarový týmový projekt 1 Jan Baier, Jiří Chludil, Jan Chrastina, Ondřej Dvořák, Josef Gattermayer, Jiří Hunka, Vojtěch Jirkovský, Stanislav Kuznetsov, Ivo Lašek, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Martin Podloucký, Miroslav Prágl, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Monika Součková, Marek Suchánek, Zdeněk Troníček, Michal Valenta, Josef Vogel, Petr Špaček  česky KZ 4 0+2 L
BIK-SP1 Softwarový týmový projekt 1 Jiří Mlejnek  česky KZ 4 0+8 L
BI-SP2.1 Softwarový týmový projekt 2 Jiří Chludil, Jan Chrastina, Jiří Hunka, Stanislav Kuznetsov, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Martin Podloucký, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Marek Suchánek, Petr Špaček  česky KZ 4 0+2 Z
BIK-SP2.1 Softwarový týmový projekt 2 Jiří Mlejnek  česky KZ 4 0+12 Z
MI-SCR Statistická analýza časových řad Kamil Dedecius  česky Z,ZK 4 2+1 Z
MIE-SPI.16 Statistics for Informatics Pavel Hrabák, Petr Novák  Z,ZK 7 4+2 L
MI-SPI.16 Statistika pro informatiku Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Michal Kupsa, Petr Novák, Daniel Vašata, František Štampach  česky Z,ZK 7 4+2 L
MI-SMI.16 Strategické řízení informatiky Petra Pavlíčková  česky Z,ZK 5 3+1 Z
PI-STR Stringologie Jan Holub  ZK 4 0+3 L
BI-SVZ Strojové vidění a zpracování obrazu Lukáš Brchl, Marcel Jiřina, Jakub Novák, Jakub Žitný  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BIK-SAP Struktura a architektura počítačů Martin Daňhel, Radek Dobiáš, Petr Fišer, Hana Kubátová  česky Z,ZK 6 13+4 L
BI-SAP Struktura a architektura počítačů Tomáš Balihar, Jaroslav Borecký, Šimon Branda, Martin Daňhel, Pavel Dohnal, Petr Fišer, Peter Guľa, Robert Hülle, Stanislav Jeřábek, Miroslav Kallus, Martin Kohlík, Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Libor Kuchař, Jaromír Mikušík, Vojtěch Miškovský, Martin Novotný, Petr Socha, Jan Řezníček  česky Z,ZK 6 2+3 L
BI-SEP Světová ekonomika a podnikání I. Tomáš Evan  česky Z,ZK 4 2+2 L
MI-SEP Světová ekonomika a podníkání II. Tomáš Evan  česky Z,ZK 4 2+1 Z
MI-SYP.16 Syntaktická analýza a překladače Jan Janoušek, Bořivoj Melichar  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-SYB.16 System Security Simona Buchovecká, Jiří Buček, Róbert Lórencz, Jiří Smítka  Z,ZK 5 2+2 L
MIE-TES.16 Systems Theory Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2+1 Z
MIE-SOC.16 Systems on Chip Almotasem Essa, Hana Kubátová  Z,ZK 5 2+1 Z
BI-GIT Systém pro správu verzí Git Robin Obůrka, Petr Pulc  česky KZ 2 16+0 Z,L
BIK-SSB Systémová a síťová bezpečnost Jiří Dostál, Jiří Smítka  česky Z,ZK 5 14+4 Z
BI-SSB Systémová a síťová bezpečnost Jiří Dostál  česky Z,ZK 5 2+2 Z
MI-SYB.16 Systémová bezpečnost Simona Buchovecká, Jiří Buček, Róbert Lórencz, Jiří Smítka  česky Z,ZK 5 2+2 L
MI-SOC.16 Systémy na čipu Hana Kubátová  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BI-SRC Systémy reálného času Jaroslav Borecký, Hana Kubátová  česky KZ 4 2+2 Z
MI-SIB.16 Síťová bezpečnost Simona Buchovecká, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BI-ST1 Síťové technologie 1 Alexandru Moucha  Z 3 0+2 Z
BI-ST2 Síťové technologie 2 Alexandru Moucha  Z 3 0+3 L
BI-ST3 Síťové technologie 3 Alexandru Moucha  Z 3 0+2 Z
BI-ST4 Síťové technologie 4 Alexandru Moucha  česky Z 3 0+2 L
BIE-SP1 Team Software Project 1 Zdeněk Rybola  KZ 4 0+2 Z
BIE-SP2.2 Team Software Project 2 Zdeněk Rybola  KZ 4 0+0 Z
BIK-TJV Technologie Java Ondřej Guth  česky Z,ZK 4 14+4 Z
BI-TJV Technologie Java Petr Aubrecht, Filip Glazar, Ondřej Guth, Josef Pavlíček  česky Z,ZK 4 2+2 Z
BI-XML Technologie XML Jan Mokrý, Miloslav Nič  česky Z,ZK 4 2+2 L
BI-TS3 Teoretický seminář III Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 0+2 Z
BI-TS4 Teoretický seminář IV Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 0+2 L
MI-TS3 Teoretický seminář magisterský III Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 0+2 Z
MI-TS4 Teoretický seminář magisterský IV Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 0+2 L
PI-TGR Teorie grafů Jan Kratochvíl, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  ZK 4 2+1 Z
MI-TNN Teorie neuronových sítí Martin Holeňa, Daniel Vašata  česky Z,ZK 4 1+1 L
MI-CPX Teorie složitosti Luděk Kučera, Ondřej Suchý  česky Z,ZK 5 3+1 Z
MI-TES.16 Teorie systémů Martin Daňhel, Tomáš Kolárik, Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BI-TDA Test-driven architektura Marek Hakala  česky KZ 4 2+1 Z,L
MI-TSP.16 Testování a spolehlivost Martin Daňhel, Petr Fišer  česky Z,ZK 5 2+2 Z
PI-TMN Text Mining Petr Kroha  ZK 4 0+3 Z
BI-TIS Tvorba informačních systémů Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Zoubek  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIK-TUR Tvorba uživatelského rozhraní Jan Schmidt  česky Z,ZK 4 13+4 L
BI-TUR Tvorba uživatelského rozhraní Jan Schmidt  česky Z,ZK 4 2+2 L
BI-TWA.1 Tvorba webových aplikací David Bernhauer, Petr Klán  česky Z,ZK 5 2+2 Z
PI-TPL Type Systems for Programming Languages Jan Vítek  ZK 4 0+3 L
BI-TEX Typografie a TeX Petr Olšák  česky Z,ZK 4 2+1 L
MI-UMI Umělá inteligence Pavel Surynek  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-ADU.1 Unix Administration Zdeněk Muzikář, Jan Žďárek  Z,ZK 5 2+2 L
MIE-NUR.16 User Interface Design Pavel Žikovský  Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-TUR User Interface Design Jan Schmidt  Z,ZK 4 2+2 L
PI-ESC Vestavná bezpečnost Róbert Lórencz  ZK 4 0+3 Z
BI-VES Vestavné systémy Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 5 2+2 L
BI-VR1 Virtuální realita I Petr Klán  česky KZ 4 2+2 L
BI-VMM Vybrané matematické metody Tomáš Kalvoda, František Štampach  česky Z,ZK 4 2+2 L
MI-VSM Vybrané statistické metody Pavel Hrabák, Petr Novák, Daniel Vašata  česky Z,ZK 8 4+2 L
BI-VWM Vyhledávání na webu a v multimediálních databázích Jiří Novák, Tomáš Skopal  česky Z,ZK 5 2+1 L
MI-VMM.16 Vyhledávání v multimédiích Jiří Novák, Tomáš Skopal  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BI-VZD Vytěžování znalostí z dat Klára Hájková, Karel Klouda, Pavel Kordík, Daniel Vašata  česky Z,ZK 4 2+2 Z
PI-VAP Vyšší architektura počítačů Pavel Tvrdík  ZK 4 0+3 L
MI-MCS Vícejádrové systémy Jiří Kašpar, Pavel Tvrdík  česky KZ 4 1+2 Z
MI-VEM Vědecké myšlení Petr Klán, Alena Libánská  česky KZ 2 1+1 L
MIE-W20.16 Web 2.0 Milan Dojčinovski  Z,ZK 5 2+1 L
MI-W20.16 Web 2.0 Jaroslav Kuchař, Tomáš Vitvar  česky Z,ZK 5 2+1 L
BIE-TWA.1 Web Application Design Petr Klán  česky Z,ZK 5 2+2 Z
MIE-DDW.16 Web Data Mining Milan Dojčinovski  Z,ZK 5 2+1 L
MIE-MDW.16 Web Services and Middleware Milan Dojčinovski, Tomáš Vitvar  Z,ZK 5 2+1 Z
MI-MDW.16 Webové služby a middleware Jaroslav Kuchař, Tomáš Vitvar  česky Z,ZK 5 2+1 Z
BIE-ADW.1 Windows Administration Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 2+1 Z
MIE-BPS Wireless Computer Networks Alexandru Moucha, Viktor Černý  Z,ZK 4 2+1 L
MIE-SEP World Economy and Business Tomáš Evan  Z,ZK 4 2+1 Z
BI-ZS10 Zahraniční stáž pro bakalářské studium za 10 kreditů Miroslav Balík  Z 10 0+0 Z,L
BI-ZS20 Zahraniční stáž pro bakalářské studium za 20 kreditů Miroslav Balík  Z 20 0+0 Z,L
BI-ZS30 Zahraniční stáž pro bakalářské studium za 30 kreditů Miroslav Balík  Z 30 0+0 Z,L
MI-ZS10 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 10 kreditů Miroslav Balík  Z 10 0+0 Z,L
MI-ZS20 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 20 kreditů Miroslav Balík  Z 20 0+0 Z,L
MI-ZS30 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 30 kreditů Miroslav Balík  Z 30 0+0 Z,L
BI-ANG1 Zkouška z angličtiny bez přípravných kurzů Kateřina Valentová  česky Z,ZK 2 0+0 L
BI-ANG Zkouška z angličtiny po zápočtu z BI-A2L Kateřina Valentová  česky ZK 2 0+0 L
BI-ZNS Znalostní systémy Magda Friedjungová, Klára Hájková, Marcel Jiřina, Ondřej Kužela  česky Z,ZK 5 2+2 Z
FIT-BOZP Základní školení BOZP Jiří Chludil  česky Z 0 2+2 Z
BIK-ZDM Základy diskrétní matematiky Josef Kolář, Eva Pernecká  česky Z,ZK 5 13+4 Z
BI-ZDM Základy diskrétní matematiky Daniel Dombek, Luděk Kleprlík, Josef Kolář, Petr Matyáš, Eva Pernecká, Jiřina Scholtzová, Jan Spěvák  česky Z,ZK 5 2+2 Z
BI-ZIVS Základy inteligentních vestavných systémů Miroslav Skrbek  česky KZ 4 1+3 Z
BI-ZMA Základy matematické analýzy Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Martin Jureček, Tomáš Kalvoda, Jan Mazáč, Petr Olšák, Petr Pauš, Ivo Petr, Lucie Strmisková, Jakub Tichý (Štěpán), Jaroslav Zhouf, Dana Čermáková, František Štampach  česky Z,ZK 6 3+2 Z
BIK-ZMA Základy matematické analýzy Tomáš Kalvoda, Ivo Petr  česky Z,ZK 6 20+4 Z
BI-ZPI Základy procesního inženýrství Robert Pergl  česky KZ 4 1+2 L
BI-ZNF Základy programování v Nette Jiří Chludil, Jindřich Máca  česky KZ 3 2+1 L
BI-ZUM Základy umělé inteligence Klára Hájková, Pavel Surynek  česky Z,ZK 4 2+2 L
BI-IOS Základy vývoje iOS aplikací pro iPhone a iPad Martin Půlpitel, Dominik Veselý  česky KZ 4 0+2 Z
BI-ZWU Základy webu a uživatelská rozhraní Lukáš Bařinka, Jakub Klímek, Adam Kvita, Jiří Pavelka  česky Z,ZK 4 2+2 L
BIE-CZ0 Základy češtiny pro cizince Hana Maulová  KZ 2 0+4 Z,L
BI-ZRS Základy řízení systému Kateřina Hyniová  česky Z,ZK 4 2+2 Z
BI-ULI Úvod do Linuxu Zdeněk Muzikář, Dana Čermáková  česky Z 2 0+2 Z
BI-EHD Úvod do evropských hospodářských dějin Tomáš Evan  česky Z,ZK 3 2+1 Z
FI-KSA Úvod do kulturní a sociální antropologie Tomáš Houdek, Alena Libánská  česky ZK 2 2+0 L,Z
BIK-KSA Úvod do kulturní a sociální antropologie Tomáš Houdek, Alena Libánská  česky ZK 2 13+0 L
FI-ULI Úvod do lingvistiky pro informatiky Václav Cvrček  česky ZK 2 2+0 L
BI-OPT Úvod do optických sítí Václav Kabourek, Jan Radil, Pavel Tvrdík  česky Z,ZK 4 2+1 Z
BIK-CAO Číslicové a analogové obvody Martin Daňhel, Kateřina Hyniová, Jan Řezníček  česky Z,ZK 5 13+4 Z
BI-CAO Číslicové a analogové obvody Jaroslav Borecký, Šimon Branda, Ondřej Brém, Ondřej Chládek, Martin Daňhel, Robert Hülle, Dominik Igerský, Stanislav Jeřábek, Martin Kohlík, Pavel Kubalík, Jan Kyncl, Jaromír Mikušík, Vojtěch Miškovský, Vojtěch Nevřela, Martin Novotný, Vojtěch Pail, Petr Socha, Daniel Vančura, Tomáš Zimmerhakl, Jan Řezníček, Filip Štěpánek  česky Z,ZK 5 2+2 Z
MI-MBI.16 Řízení podnikové informatiky David Buchtela, Petra Pavlíčková  česky Z,ZK 5 3+1 L
MI-RRI Řízení rizik v informatice Zdeněk Blažek  česky ZK 3 2+0 L
Platnost dat k 21. 2. 2019
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f8-predmety.html