Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2020/2021

Všechny předměty Fakulta informačních technologií

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
NI-IKM Internet a klasifikační metody Martin Holeňa  česky Z,ZK 4 1P+1C L
PI-AWR.1 Academic Writing Petr Kroha  ZK 0 2C Z
BI-ADU.1 Administrace OS Unix Zdeněk Muzikář, Jan Žďárek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BIK-ADU.1 Administrace OS Unix Zdeněk Muzikář, Jan Žďárek  česky Z,ZK 5 14KP+4KC L
BI-ADW.1 Administrace OS Windows Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
BIK-ADW.1 Administrace OS Windows Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 14KP+2KC Z
MIE-POA.16 Advanced Computer System Architectures Jiří Kašpar, Pavel Tvrdík  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
MIE-KRY.16 Advanced Cryptology Jiří Buček, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
MIE-PDB.16 Advanced Database Systems Martin Svoboda, Michal Valenta  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-PIS.16 Advanced Information Systems Petr Kroha, Petr Špaček  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
PI-APA Advanced Program Analysis Jan Vítek  anglicky ZK 4 3C Z
BI-ALO Algebra a logika Jan Starý  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BIE-AG1 Algorithms and Graphs 1 Dušan Knop, Jiřina Scholtzová, Pavel Tvrdík, Tomáš Valla  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
BIE-AG2 Algorithms and Graphs 2 Maria Saumell Mendiola, Jiřina Scholtzová, Ondřej Suchý  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
PI-ADH Algoritmy a datové struktury pro HPC Ivan Šimeček  česky ZK 4 3C Z
BIK-AG1 Algoritmy a grafy 1 Jiří Chludil  česky Z,ZK 6 14KP+4KC Z
BI-AG1 Algoritmy a grafy 1 Václav Blažej, Radek Hušek, Dušan Knop, Jan Matyáš Křišťan, Josef Malík, Jakub Pečenka, Štěpán Plachý, Šimon Schierreich, Jiřina Scholtzová, Josef Erik Sedláček, Ondřej Suchý, Pavel Tvrdík, Tung Anh Vu, Radovan Červený, Eliška Šestáková, Ondřej Šofr  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BI-AG2 Algoritmy a grafy 2 Dušan Knop, Šimon Schierreich, Ondřej Suchý  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-ADM Algoritmy data miningu Karel Klouda, Pavel Kordík, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-AIB Algoritmy informační bezpečnosti Martin Jureček, Olha Jurečková, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
PI-AKD Algoritmy komprese dat Jan Holub  ZK 4 3C L
PI-AVG Algoritmy výpočetní genomiky Jan Holub  ZK 4 2P+1C L
BI-A0Z Anglický jazyk 0-1 Kateřina Valentová  česky Z 0 2C Z
BI-A0L Anglický jazyk 0-2 Kateřina Valentová  česky Z 0 2C L
BI-A1Z Anglický jazyk 1-1 Kateřina Valentová  česky Z 0 2C Z
BI-A1L Anglický jazyk 1-2 Kateřina Valentová  česky Z 0 2C L
BI-A2Z Anglický jazyk 2-1 Kateřina Valentová  Z 0 2C Z
BI-A2L Anglický jazyk pro IT Kateřina Valentová  Z 2 2C L
BI-AZKE Angličtina, externí zkouška Zdeněk Muzikář  anglicky ZK 2 L
PI-ANM Aplikovaná numerická matematika Róbert Lórencz  ZK 4 3C Z,L
NI-AFP Aplikované funkcionální programování Robert Pergl, Jan Slifka, Marek Suchánek  česky KZ 5 2P+1C L
PI-ARB Arbologie Jan Janoušek, Bořivoj Melichar  ZK 4 3C Z,L
MIE-ADP.16 Architecture and Design Patterns Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-APS.1 Architectures of Computer Systems Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-ADP Architektonické a návrhové vzory Filip Křikava, Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-AM1 Architektura middleware 1 Jaroslav Kuchař, Tomáš Vitvar  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-AM2 Architektura middleware 2 Jaroslav Kuchař, Tomáš Vitvar  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-APH Architektura počítačových her Adam Vesecký  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
PI-ASP Architektura symbolických počítačů Josef Kolář  ZK 4 3C Z,L
BI-APS.1 Architektury počítačových systémů Pavel Tvrdík, Michal Šoch, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-APS.1 Architektury počítačových systémů Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BIE-ZUM Artificial Intelligence Fundamentals Pavel Surynek  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
BIE-AAG Automata and Grammars Jan Holub, Jan Janoušek, Martin Svoboda, Jan Trávníček  anglicky Z,ZK 6 2P+2C Z
MIE-AVY Automata in Text Pattern Matching Ondřej Guth  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
BI-AAG Automaty a gramatiky Jan Holub, Jan Janoušek, Tomáš Pecka, Štěpán Plachý, Jan Pokorný, Radomír Polách, Martin Svoboda, Jan Trávníček, Eliška Šestáková  česky Z,ZK 6 2P+2C Z
BIK-AAG Automaty a gramatiky Ondřej Guth, Jan Holub, Jan Janoušek, Martin Svoboda, Eliška Šestáková  česky Z,ZK 6 13KP+4KC Z
MI-AVY Automaty ve vyhledávání v textech Ondřej Guth, Tomáš Pecka, Štěpán Plachý, Radomír Polách, Jan Trávníček, Jan Žďárek  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BIE-ZS10 Bachelor internship abroad for 10 credits Zdeněk Muzikář  anglicky Z 10 Z,L
BIE-ZS20 Bachelor internship abroad for 20 credits Zdeněk Muzikář  anglicky Z 20 Z,L
BIE-ZRS Basics of System Control Kateřina Hyniová  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-BML Bayesovské metody ve strojovém učení Kamil Dedecius, Ondřej Tichý  česky KZ 5 2P+1C L
NI-BPS Bezdrátové počítačové sítě Alexandru Moucha  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BIK-BEZ Bezpečnost Jiří Buček, Jiří Dostál, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 6 13KP+4KC L
BI-BEZ Bezpečnost Marek Bielik, Jiří Buček, Jiří Dostál, Martin Jelínek, Martin Jureček, Filip Kodýtek, Josef Kokeš, Róbert Lórencz, Marina Shchavleva, Jiří Smítka, Tomáš Zahradnický  česky Z,ZK 6 2P+2C L
MI-BPR.16 Bezpečnost a bezpečné programování Josef Kokeš  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-BVS Bezpečnost vestavných systémů Martin Novotný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-BKO Bezpečnostní kódy Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Alois Pluháček  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-BEK Bezpečný kód Josef Kokeš, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BIK-BEK Bezpečný kód Josef Kokeš, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 14KP+4KC L
BI-BLE Blender Lukáš Bařinka  česky Z,ZK 4 2P+2C L
MIE-GEN Code Generators Jan Janoušek, Petr Máj  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
MIE-ARI Computer Arithmetic Pavel Kubalík  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
BIE-PSI Computer Networks Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C L
BIE-SAP Computer Structures and Architectures Jiří Douša, Petr Fišer, Peter Guľa, Pavel Kubalík  anglicky Z,ZK 6 2P+1R+2C L
BIE-KOM Conceptual Modelling Robert Pergl, Marek Suchánek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-CZ0 Czech Language for Foreigners Petra Korfová, Hana Maulová, Zdeněk Muzikář, Ivana Vondráčková  KZ 2 4C Z,L
BI-BIG DB technologie pro Big Data Monika Borkovcová, Josef Gattermayer, Barbora Červenková  KZ 4 2P+2C Z
BI-DAN Daně pro neekonomy Savina Finardi  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
MIE-KOD.16 Data Compression Jan Holub, Radomír Polách  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-VZD Data Mining Matej Choma, Pavel Kordík, Miroslav Čepek  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BIE-DBS Database Systems Josef Pavlíček, Yelena Trofimova  anglicky Z,ZK 6 3L Z,L
BI-DBS Databázové systémy Jan Blizničenko, Monika Borkovcová, Tomáš Chvosta, Přemysl Dědic, Marek Erben, Filip Glazar, Jiří Hunka, Adam Jirovský, Pavel Kovář, Oldřich Malec, Jan Matoušek, Jan Matějka, Jindřich Máca, Tomáš Nováček, Karel Quast, Šimon Schierreich, Lucie Svitáková, Michal Valenta, Cyril Černý, David Šenkýř  česky Z,ZK 6 2P+2R+1L Z,L
BIK-DBS Databázové systémy Monika Borkovcová, Jiří Hunka, Michal Valenta  česky Z,ZK 6 13KP+8KC L
NI-DSP Databázové systémy v praxi Ondřej Zýka  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BIE-CAO Digital and Analog Circuits Kateřina Hyniová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-DZO Digitální zpracování obrazu Daniel Sýkora  česky Z,ZK 4 2P+1C L
NI-DSV Distribuované systémy a výpočty Jan Fesl, Jan Janeček, Peter Macejko  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-DSV.16 Distributed Systems and Computing Jan Fesl, Jan Janeček, Peter Macejko  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-DPR Documentation, Presentation, Rhetorics Ondřej Guth, Petra Pavlíčková, Dana Vynikarová  anglicky KZ 4 L
BIK-DPR Dokumentace, prezentace, rétorika Ondřej Guth, Dana Vynikarová  česky KZ 4 L
BI-DPR Dokumentace, prezentace, rétorika Ondřej Guth, Alena Libánská, Petra Pavlíčková, Dana Vynikarová, Eliška Šestáková  česky KZ 4 2P+2C Z,L
NI-DDW Dolování dat z webu Milan Dojčinovski, Jaroslav Kuchař  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-EMP Economic and management principles Tomáš Evan  anglicky KZ 4 2P+2C Z,L
BIE-EPR Economic project Tomáš Evan  anglicky Z 1 L
NI-PAM Efektivni předzpracování a parametrizované algoritmy Ondřej Suchý  Z,ZK 4 2P+1C L
BI-EP1 Efektivní programování 1 Martin Kačer  česky Z 4 2P+2C Z
BI-EP2 Efektivní programování 2 Martin Kačer  česky KZ 4 2P+2C L
NI-EPC Efektivní programování v C++ Daniel Langr  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-EVY Efektivní vyhledávání v textech Jan Holub, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-EVY.16 Efficient Text Pattern Matching Jan Holub, Radomír Polách  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIK-EMP Ekonomické a manažerské principy David Buchtela  česky KZ 4 14KP+4KC L
BI-EMP Ekonomické a manažerské principy David Buchtela, Veronika Havazíková, Petra Pavlíčková, Pavla Vozárová  česky KZ 4 2P+2C Z,L
BIE-ZMA Elements of Calculus Tomáš Kalvoda, Antonella Marchesiello  anglicky Z,ZK 6 3P+2C Z
BIE-ZDM Elements of Discrete Mathematics Josef Kolář, Jiřina Scholtzová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-EC English External Certificate   anglicky Z 2 L
BIE-EEC English external certificate Miroslav Balík, Zdeněk Muzikář  Z 4 L
BI-EJA Enterprise java Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BIK-EJA Enterprise java Jiří Daněček  česky KZ 4 13KP+4KC Z
MIE-BKO.16 Error Control Codes Pavel Kubalík  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-EHA Etické hackování Jiří Dostál, Tomáš Dvořáček, Martin Kolárik  česky Z,ZK 5 2P+2C L
PI-EXA Experimentální algoritmika Jan Schmidt  česky ZK 4 2P+1C L
AKCE Fiktivní předmět - Akce mimo rozvrhovanou výuku Daniel Dombek, Jan Holub, Jan Janoušek, Hana Kubátová, Jiří Smítka  NIC 0 0+0 Z,L
FI-FIL Filosofie Peter Zamarovský  česky ZK 2 2P Z,L
BI-FMU Finanční a manažerské účetnictví David Buchtela  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-FTR.1 Finanční trhy Pavla Vozárová  česky Z,ZK 5 2P+2C L
MIE-FME.16 Formal Methods and Specifications Stefan Ratschan  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-FME Formální metody a specifikace Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2P+1C L
MIE-FLP.16 Functional and Logical Programming Josef Kolář  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-MIK Fundamentals of Microeconomics Pavla Vozárová  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
MI-FLP.16 Funkcionální a logické programování Jan Sliacký  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-GEN Generování kódu Jan Janoušek, Petr Máj  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-GAK Grafy a kombinatorika Štěpán Starosta, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z,ZK 5 2P+2C L
MIE-HWB.16 Hardware Security Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BIE-HWB Hardware Security Jiří Buček, Filip Kodýtek, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Róbert Lórencz, Martin Novotný  česky Z,ZK 5 2P+2C L
BIK-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-HWB Hardwarová bezpečnost Jiří Buček, Filip Kodýtek, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-HSC Hardwarové útoky postranními kanály Vojtěch Miškovský, Martin Novotný, Petr Socha  Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-HAM Hardwarově akcelerované monitorování síťového provozu Tomáš Čejka  česky KZ 4 2P+1C L
BIK-HMI Historie matematiky a informatiky Alena Šolcová  česky ZK 3 13KP+2KC L
BI-HMI Historie matematiky a informatiky Alena Šolcová  česky Z,ZK 3 2P+1C L
NI-HMI2 Historie matematiky a informatiky 2 Alena Šolcová  česky ZK 3 2P+1C Z
FI-HTE Historie techniky a ekonomiky Marcela Efmertová, Jan Mikeš  česky ZK 2 2+0 Z,L
BIE-HMI History of Mathematics and Informatics Alena Šolcová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
MIE-HMI History of Mathematics and Informatics Alena Šolcová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
MIE-IBE Information Security Igor Čermák  anglicky ZK 2 2P Z
PI-IRT Information retrieval Petr Kroha  ZK 4 3C L
NI-IBE Informační bezpečnost Igor Čermák  česky ZK 2 2P Z
NI-IVS Inteligentní vestavné systémy Miroslav Skrbek  KZ 4 1P+3C L
BI-ARD Interaktivní aplikace s Arduinem Jaroslav Borecký, Jiří Cvrček, Martin Daňhel, Ivo Háleček, Gabriela Hánová, Robert Hülle, Zuzana Jiránková, Libor Kuchař, David Labský, Vojtěch Miškovský  česky KZ 4 3C L
NI-IAM Internet a multimédia Jiří Melnikov, Sven Ubik  česky Z,ZK 4 2P+1C L
NI-IOT Internet of Things Jan Janeček, Peter Macejko  česky Z,ZK 4 2P+1C L
BI-ICS.18 Introduction to Computer Science Ondřej Guth, Marcel Jiřina, Josef Kolář, Jiřina Scholtzová  anglicky Z 3 Z,L
BI-ICS Introduction to Computer Science Josef Kolář  anglicky Z 2 L
BIE-EHD Introduction to European Economic History Tomáš Evan  anglicky Z,ZK 3 2P+1C L
BIE-TJV Java Technology Ondřej Guth  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-CS2 Jazyk C# - přístup k datům Pavel Štěpán  česky KZ 4 0P+3C Z
BI-CS3 Jazyk C# - tvorba webových aplikací Pavel Štěpán  KZ 4 3C Z
BI-SQL.1 Jazyk SQL, pokročilý Ivan Halaška, Michal Valenta  česky KZ 4 3C L
BIK-SQL.1 Jazyk SQL, pokročilý Michal Valenta  česky KZ 4 13KP+4KC L
BI-JPO Jednotky počítače Pavel Kubalík, Alois Pluháček  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-KOP Kombinatorická optimalizace Jaroslav Borecký, Jiří Dostál, Petr Fišer, Karel Hynek, Jan Onderka, Jan Schmidt  česky Z,ZK 6 3P+1C Z
NI-KTH Kombinatorická teorie her Jan Matyáš Křišťan, Tomáš Valla  česky Z,ZK 4 2P+1C L
NI-KOD Komprese dat Jan Holub, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2P+1C L
PI-KP Komunikační protokoly Jan Janeček  ZK 4 3C L
BIK-KOM Konceptuální modelování Robert Pergl, Ivan Ryant  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-KOM Konceptuální modelování Ondřej Král, Robert Pergl, Nikola Rytířová, Marek Suchánek, Michal Valenta  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-CCC Kreativní programování Radek Richtr, Vojtěch Tomas  KZ 4 1P+2C Z
BIE-PAI Law and Informatics Alžběta Krausová, Zdeněk Kučera, Michal Matějka, Martin Myška  anglicky ZK 3 2P Z
BIE-LIN Linear Algebra Antonella Marchesiello, Jiřina Scholtzová  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
BIK-LIN Lineární algebra Karel Klouda  česky Z,ZK 7 26KP+4KC L
BI-LIN Lineární algebra Daniel Dombek, Luděk Kleprlík, Petr Matyáš, Marta Nollová, Petr Olšák, Petr Pauš, Ivo Petr, Jitka Rybníčková, Jiřina Scholtzová, Jan Spěvák, Jan Starý, Lucie Strmisková, Jakub Šístek  česky Z,ZK 7 4P+2C L
NI-LOM Lineární optimalizace a metody Michal Rada, Michal Černý  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIK-MEK Makroekonomické souvislosti domácí a světové ekonomiky Ivo Straka  česky KZ 4 13KP+2KC L
NI-MPX Manažerská praxe David Buchtela  česky Z 4 Z,L
NI-MPL Manažerská psychologie Jan Fiala  česky ZK 2 2+0 Z,L
MIE-ZS10 Master internship abroad for 10 credits Miroslav Balík, Zdeněk Muzikář  anglicky Z 10 Z,L
MIE-ZS20 Master internship abroad for 20 credits Zdeněk Muzikář  anglicky Z 20 Z,L
BI-MLO Matematická logika Marta Nollová, Jitka Rybníčková, Jan Starý, Kateřina Trlifajová, Jakub Šolc, Alena Šolcová  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIK-MLO Matematická logika Karel Klouda  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
NI-MPI Matematika pro informatiku Michal Kupsa, Pavel Paták, Jan Spěvák, Štěpán Starosta, Jakub Šístek  česky Z,ZK 7 3P+2C Z
NI-MKY Matematika pro kryptologii Martin Jureček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 3P+1C L
BIE-MLO Mathematical Logic Jitka Rybníčková, Kateřina Trlifajová  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
MIE-MKY.16 Mathematics for Cryptology Martin Jureček, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 3P+1C L
MIE-MPI Mathematics for Informatics Francesco Dolce, Štěpán Starosta  anglicky Z,ZK 7 3P+1R+1C Z
BI-MPP Metody připojování periferií Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
NI-MVI Metody výpočetní inteligence Pavel Kordík, Alexander Kovalenko, Antonín Říha  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-MIT Mikrotik technologie Jan Fesl  česky KZ 3 1P+2C Z
NI-MEP Modelování podnikových procesů Robert Pergl, Marek Skotnica, Marek Suchánek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-MPJ Modelování programovacích jazyků Ryan Michael Culpepper, Jan Vítek  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-MTI.16 Modern Internet Technologies Alexandru Moucha, Viktor Černý  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-MOP Moderní objektové programování ve Pharo Jan Blizničenko, Robert Pergl, Marek Skotnica  česky KZ 4 3C Z
NI-MTI Moderní technologie Internetu Alexandru Moucha, Viktor Černý  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIK-MGA Multimediální a grafické aplikace Lukáš Bařinka  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-MGA Multimediální a grafické aplikace Lukáš Bařinka, Jan Buriánek, Jiří Chludil, Vojtěch Tomas  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-MMP Multimediální týmový projekt Michal Valenta, Zdeňka Čechová  česky KZ 4 3C L
NI-NON Nelineární optimalizace a numerické metody Jaroslav Kruis  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-SIB.16 Network Security Simona Buchovecká, Jiří Smítka, Tomáš Čejka  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-ST1 Network Technology 1 Alexandru Moucha  anglicky Z 3 2C Z
PI-NSV Neuronové sítě a výpočetní inteligence Pavel Surynek  ZK 4 3C L
NI-NSS Normalized Software Systems Robert Pergl, Marek Suchánek, Jan Verelst  anglicky ZK 5 2P L
NI-NUR Návrh uživatelského rozhraní Jiří Hunka, Josef Pavlíček  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-OOP Object-Oriented Programming Martin Drozdík, Shin Hyeyoung, Filip Křikava, Peter Matta, Petr Máj, Jan Sliacký, Ivo Strejc  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BIE-OOP Object-Oriented Programming Martin Drozdík, Shin Hyeyoung, Filip Křikava, Peter Matta, Petr Máj, Jan Sliacký, Ivo Strejc  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-OPJ Objektové programování v Javě Miroslav Balík  česky Z,ZK 7 2P+3C L
BIK-OOP Objektově orientované programování Martin Drozdík, Filip Křikava, Peter Matta, Jan Sliacký, Ivo Strejc  česky Z,ZK 4 14KP+4KC Z
BIE-OSY Operating Systems Pavel Tvrdík, Michal Štepanovský  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1L L
BI-OSY Operační systémy Jiří Kašpar, Jan Trdlička, Ladislav Vagner, Michal Šoch, Michal Štepanovský  česky Z,ZK 5 2P+1R+1L L
BIK-OSY Operační systémy Jan Trdlička, Michal Šoch  česky Z,ZK 5 13KP+4KC L
NI-OSY Operační systémy a systémové programování Filip Křikava, Petr Máj  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-OLI Ovladače pro Linux Jaroslav Borecký, Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-PDP Paralelní a distribuované programování Pavel Tvrdík, Ivan Šimeček, Michal Šoch  česky Z,ZK 6 2P+2C L
MIE-PAP.16 Parallel Computer Architectures Ivan Šimeček  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
MIE-PDP.16 Parallel and Distributed Programming Pavel Tvrdík, Michal Šoch  česky Z,ZK 5 2P+2C L
MIE-SYP.16 Parsing and Compilers Jan Janoušek, Štěpán Plachý  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-ROZ Pattern Recognition Michal Haindl  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
NI-BUI Podniková informatika Petra Pavlíčková  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-EDW Podnikové datové sklady Magda Friedjungová  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-KRY Pokročilá kryptologie Simona Buchovecká, Jiří Buček, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
NI-PVR Pokročilá virtuální realita Petr Pauš  česky KZ 4 2P+1C Z
MI-POA.16 Pokročilé architektury počítačových systémů Jiří Kašpar, Pavel Tvrdík  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-PAS Pokročilé aspekty podnikání David Buchtela, Zdeněk Kučera  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
NI-PDB Pokročilé databázové systémy Yelena Trofimova, Michal Valenta  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-PIS Pokročilé informační systémy Tomáš Krátký  česky Z,ZK 5 2P+1C L
PI-PPA Pokročilé paralelní algoritmy Pavel Tvrdík  ZK 4 3C Z
PI-ROZ Pokročilé rozpoznávání Michal Haindl  ZK 4 3C L
NI-IOS Pokročilé techniky v iOS aplikacích Martin Půlpitel, Dominik Veselý  česky KZ 4 2P+2C L
NI-PYT Pokročilý Python Miroslav Hrončok, Marek Suchánek  česky KZ 4 3C Z
NI-ARI Počítačová aritmetika Pavel Kubalík, Alois Pluháček  česky Z,ZK 4 2P+1C Z,L
BI-PGR.1 Počítačová grafika Petr Felkel, Jaroslav Sloup  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-PG1 Počítačová grafika 1 Jiří Chludil, Radek Richtr  česky ZK 4 2P+1C L
BI-PSI Počítačové sítě Jan Fesl, Pavel Kubalík, Vojtěch Pail, Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova, Dana Čermáková, Viktor Černý  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z,L
BIK-PSI Počítačové sítě Vladimír Smotlacha, Yelena Trofimova  česky Z,ZK 5 13KP+4KC L
BI-PNO Praktika v návrhu číslicových obvodů Stanislav Jeřábek, Martin Novotný  česky KZ 5 2P+2C Z
BIK-PST Pravděpodobnost a statistika Petr Novák, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-PST Pravděpodobnost a statistika Kamil Dedecius, Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Petr Novák  česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
BIE-PKM Preparatory Mathematics Jitka Rybníčková  anglicky Z 4 Z
BIE-PST Probability and Statistics Petr Novák  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
MIE-PAA Problems and Algorithms Petr Fišer  anglicky Z,ZK 5 2P+1R+1C Z
BIE-PJP Programming Languages and Compilers Jan Janoušek, Radomír Polách  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-PPA Programming Paradigms Jan Janoušek, Petr Máj, Tomáš Pecka, Jan Sliacký  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIE-PA1 Programming and Algorithmics 1 Miroslav Balík, David Bernhauer, Tomáš Dejmek, Peter Guľa, Roman Jelínek, Jiří Kašpar, Radek Tomšů, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel, Ivan Šimeček  anglicky Z,ZK 6 2P+2R+2C Z
BIE-PA2 Programming and Algorithmics 2 Jiří Borský, Tomáš Dejmek, Peter Guľa, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel  anglicky Z,ZK 7 2P+1R+1C L
BIE-PJV Programming in Java Jiří Daněček  anglicky Z,ZK 4 2P+2C Z
BIE-PS1 Programming in Shell 1 Jan Trdlička  anglicky KZ 5 2P+2C Z
BIE-PS2 Programming in shell 2 Lukáš Bařinka, Jan Žďárek  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-PJP Programovací jazyky a překladače Jan Janoušek, Štěpán Plachý, Radomír Polách  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-PPA Programovací paradigmata Jiří Borský, Jan Janoušek, Petr Máj, Tomáš Pecka, Radomír Polách, Jan Sliacký, Miroslav Sochor  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-PPA Programovací paradigmata Jan Janoušek, Petr Máj  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
BI-ACM2 Programovací praktika 2 Václav Blažej, Jan Matyáš Křišťan, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  KZ 5 4C Z
BI-ACM3 Programovací praktika 3 Václav Blažej, Jan Matyáš Křišťan, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky KZ 5 4C L
BIK-PA1 Programování a algoritmizace 1 Miroslav Balík, David Bernhauer, Roman Jelínek, Jiří Kašpar, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel, Ivan Šimeček  česky Z,ZK 6 20KP+6KC Z
BI-PA1 Programování a algoritmizace 1 Miroslav Balík, David Bernhauer, Jiří Borský, Peter Guľa, Tomáš Heger, Roman Jelínek, Adam Jirovský, Jiří Kašpar, František Kovář, Jaroslav Kříž, Jan Matoušek, Jana Maříková, Šimon Schierreich, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel, Jan Zimolka, Ivan Šimeček, Ondřej Štorc  česky Z,ZK 6 2P+2R+2C Z
BIK-PA2 Programování a algoritmizace 2 David Bernhauer, Jaroslav Kříž, Ladislav Vagner  česky Z,ZK 7 13KP+4KC L
BI-PA2 Programování a algoritmizace 2 David Bernhauer, Jiří Chludil, Ondřej Cvacho, Peter Guľa, Roman Jelínek, Vojtěch Jirkovský, Adam Jirovský, Jiří Kašpar, Jaroslav Kříž, Jan Matoušek, Petr Matyáš, Petr Pauš, Tomáš Pecka, Radek Richtr, Šimon Schierreich, Roman Svoboda, Jan Trávníček, Ladislav Vagner, Josef Vogel, David Šenkýř  česky Z,ZK 7 2P+1R+2C L
NI-GPU Programování a architektury grafických procesorů Ivan Šimeček  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-PGA Programování grafických aplikací Jiří Chludil, Radek Richtr  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-AND Programování pro operační systém Android David Bilík, Michal Havryluk, Vladislav Skoumal, Ondřej Čermák  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-CS1 Programování v C# Helena Wallenfelsová, Pavel Štěpán  česky KZ 4 3C L,Z
BI-PJV Programování v Javě Miroslav Balík, Jan Blizničenko, Filip Glazar, Vojtěch Knaisl  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-PMA Programování v Mathematica Zdeněk Buk  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-PHP.1 Programování v PHP Marek Erben, Oldřich Malec  česky KZ 4 3C Z
BI-PYT.21 Programování v Pythonu Jiří Hanuš, Jan Peřina, Vojtěch Vančura, Martin Šlapák  česky KZ 5 3C Z,L
BI-PYT.1 Programování v Pythonu Jiří Hanuš, Markéta Jůzlová, Jan Peřina, Tibor Szolár, Vojtěch Vančura, Martin Šlapák  česky KZ 5 3C Z,L
NI-RUB Programování v Ruby Cyril Černý  česky KZ 4 3C Z
BI-PJS.1 Programování v jazyku Javascript Nikita Mironov  česky KZ 4 3C L
BI-KOT Programování v jazyku Kotlin Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-PSL Programování v jazyku Scala Jiří Daněček  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
BIK-PS1 Programování v shellu 1 Igor Čermák, Dana Čermáková  česky KZ 5 13KP+4KC Z
BI-PS1 Programování v shellu 1 Lukáš Bařinka, Otto Hollmann, Martin Horský, Jakub Jančička, Jiří Kašpar, Zdeněk Muzikář, Jan Trdlička, Yelena Trofimova, Dana Čermáková, Viktor Černý, Michal Šoch, Jakub Žitný  česky KZ 5 2P+2C Z
BI-PS2 Programování v shellu 2 Lukáš Bařinka, Jan Žďárek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-PRR Projektové řízení David Pešek  česky KZ 4 2P+2C Z
BIK-PAI Právo a informatika Zdeněk Kučera  česky ZK 3 13KP Z
BI-PAI Právo a informatika Alžběta Krausová, Zdeněk Kučera, Michal Matějka, Matěj Myška  česky ZK 3 2P Z
BI-PRP Právo a podnikání Zdeněk Kučera  česky Z,ZK 4 2P+1R L
NI-PDD Předzpracování dat Magda Friedjungová, Marcel Jiřina, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-PKM Přípravný kurz matematiky Tomáš Kalvoda, Karel Klouda  česky Z 4 Z
MIE-REV.16 Reverse Engineering Josef Kokeš, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 1P+2C Z
NI-REV Reverzní inženýrství Jiří Dostál, Josef Kokeš, Róbert Lórencz  česky Z,ZK 5 1P+2C Z
NI-ROZ Rozpoznávaní Michal Haindl, Radek Richtr  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-RUN Runtime systémy Konrad Siek  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-ANGS Samostatná příprava na jazykovou zkoušku Zdeněk Muzikář  Z 2 2D
BIE-BEK Secure Code Josef Kokeš, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BIE-BEZ Security Jiří Buček, Róbert Lórencz  anglicky Z,ZK 6 2P+1R+1C L
MIE-BHW.16 Security and Hardware Martin Novotný  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
MI-SWE.16 Semantický web Jakub Klímek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-SCE1 Seminář počítačového inženýrství I Hana Kubátová, Martin Novotný, Miroslav Skrbek  česky Z 4 2C L,Z
NI-SCE1 Seminář počítačového inženýrství I Hana Kubátová  Z 4 2C L,Z
NI-SCE2 Seminář počítačového inženýrství II Hana Kubátová, Martin Novotný, Miroslav Skrbek  česky Z 4 2C L,Z
BI-SCE2 Seminář počítačového inženýrství II Hana Kubátová  Z 4 2C L,Z
BI-SZ1 Seminář znalostního inženýrství I Magda Friedjungová, Karel Klouda, Daniel Vašata, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
BI-SZ2 Seminář znalostního inženýrství II Magda Friedjungová, Karel Klouda, Daniel Vašata, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
NI-SZ1 Seminář znalostního inženýrství magisterský I Magda Friedjungová, Karel Klouda, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
NI-SZ2 Seminář znalostního inženýrství magisterský II Magda Friedjungová, Karel Klouda, Jakub Žitný  česky Z 4 2C L,Z
PI-SCN Semináře z číslicového návrhu Petr Fišer  ZK 4 2P+1C Z,L
NI-SIM Simulace číslicových obvodů Martin Kohlík  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BIE-SI2.3 Software Engineering 2 Petr Kroha, Petr Špaček  česky Z,ZK 3 2P Z
BIE-SI1.2 Software Engineering I Zdeněk Rybola  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z,L
PI-SWI Softwarové inženýrství Petr Kroha  ZK 4 3C L
BI-SI2.3 Softwarové inženýrství 2 Martin Hlavatý  česky Z,ZK 3 2P Z
BIK-SI2.3 Softwarové inženýrství 2 Jiří Mlejnek  česky Z,ZK 3 14KP Z
BIK-SI1.2 Softwarové inženýrství I Jiří Mlejnek  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z,L
BI-SI1.2 Softwarové inženýrství I Jiří Chludil, Jan Chrastina, Jiří Hunka, Petr Kroha, Stanislav Kuznetsov, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Martin Podloucký, Miroslav Prágl, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Monika Součková, Marek Suchánek, Sven Ubik, Petr Špaček  česky Z,ZK 5 2P+1C Z,L
BIK-SP1 Softwarový týmový projekt 1 Jiří Mlejnek  česky KZ 4 8KC L
BI-SP1 Softwarový týmový projekt 1 Jan Baier, Jiří Chludil, Jan Chrastina, Ondřej Dvořák, Josef Gattermayer, Jiří Hunka, Vojtěch Jirkovský, Stanislav Kuznetsov, Ivo Lašek, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Martin Podloucký, Miroslav Prágl, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Monika Součková, Marek Suchánek, Zdeněk Troníček, Michal Valenta, Josef Vogel, Petr Špaček  česky KZ 4 2C L
BIK-SP2.1 Softwarový týmový projekt 2 Jiří Mlejnek  česky KZ 4 12KC Z
BI-SP2.1 Softwarový týmový projekt 2 Jiří Chludil, Jan Chrastina, Jiří Hunka, Stanislav Kuznetsov, Jiří Mlejnek, Robert Pergl, Zdeněk Rybola, Marek Skotnica, Marek Suchánek, Petr Špaček  česky KZ 4 2C Z
PI-SPL Splnitelnost a plánování Pavel Surynek  ZK 4 3C Z
NI-SCR Statistická analýza časových řad Kamil Dedecius  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-SPI.16 Statistics for Informatics Pavel Hrabák, Petr Novák  anglicky Z,ZK 7 4P+2C L
MI-SMI.16 Strategické řízení informatiky Petra Pavlíčková  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
PI-STR Stringologie Jan Holub  ZK 4 3C L
BI-SVZ Strojové vidění a zpracování obrazu Lukáš Brchl, Marcel Jiřina, Jakub Novák, Jakub Žitný  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-SAP Struktura a architektura počítačů Martin Daňhel, Petr Fišer, Kateřina Hyniová, Hana Kubátová  česky Z,ZK 6 13KP+4KC L
BI-SAP Struktura a architektura počítačů Tomáš Balihar, Jaroslav Borecký, Šimon Branda, Martin Daňhel, Petr Fišer, Peter Guľa, Robert Hülle, Stanislav Jeřábek, Miroslav Kallus, Martin Kohlík, Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Vojtěch Miškovský, Martin Novotný, Jan Onderka, Vojtěch Pail, Jan Peřina, Petr Socha, Josef Zápotocký, Jan Řezníček  česky Z,ZK 6 2P+1R+2C L
BI-SEP Světová ekonomika a podnikání I. Tomáš Evan  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-SEP Světová ekonomika a podníkání II. Tomáš Evan  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
NI-SYP Syntaktická analýza a překladače Jan Janoušek, Štěpán Plachý  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
MIE-SYB.16 System Security Simona Buchovecká, Jiří Buček, Róbert Lórencz, Jiří Smítka  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
BIE-SSB System and Network Security Jiří Dostál  anglicky Z,ZK 5 2P+2C Z
MIE-TES.16 Systems Theory Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-GIT Systém pro správu verzí Git Robin Obůrka, Petr Pulc  česky KZ 2 16P Z,L
BI-SSB Systémová a síťová bezpečnost Jiří Dostál  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BIK-SSB Systémová a síťová bezpečnost Jiří Dostál  česky Z,ZK 5 14KP+4KC Z
NI-SBF Systémová bezpečnost a forenzní analýza Simona Buchovecká, Jiří Dostál  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
MI-SOC.16 Systémy na čipu Jaroslav Borecký, Martin Daňhel, Hana Kubátová  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-SRC Systémy reálného času Jaroslav Borecký, Hana Kubátová  česky KZ 4 2P+2C Z
MI-SIB.16 Síťová bezpečnost Simona Buchovecká, Jiří Smítka, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 5 2P+1C Z,L
NI-SIB Síťová bezpečnost Simona Buchovecká, Róbert Lórencz, Jiří Smítka, Tomáš Čejka  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-ST1 Síťové technologie 1 Alexandru Moucha  Z 3 2C Z
BI-ST2 Síťové technologie 2 Alexandru Moucha  Z 3 3C L
BI-ST3 Síťové technologie 3 Alexandru Moucha  Z 3 2C Z
BI-ST4 Síťové technologie 4 Alexandru Moucha  česky Z 3 2C L
BIE-SP1.1 Team Software Project 1   česky KZ 5 4C L
BIE-SP1 Team Software Project 1 Zdeněk Rybola  anglicky KZ 4 2C Z
BIE-SP2.2 Team Software Project 2 Zdeněk Rybola  anglicky KZ 4 Z
BIK-TJV Technologie Java Jiří Daněček, Ondřej Guth  česky Z,ZK 4 14KP+4KC Z
BI-TJV Technologie Java Jan Blizničenko, Jiří Daněček, Filip Glazar, Ondřej Guth  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-XML Technologie XML Jan Mokrý, Miloslav Nič  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-TS3 Teoretický seminář III Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 2C Z
BI-TS4 Teoretický seminář IV Ondřej Suchý, Tomáš Valla  česky Z 4 2C L
NI-TS3 Teoretický seminář magisterský III Ondřej Suchý, Tomáš Valla  Z 4 2C Z
NI-TS4 Teoretický seminář magisterský IV Ondřej Suchý, Tomáš Valla  Z 4 2C L
PI-TGR Teorie grafů Jan Kratochvíl, Ondřej Suchý, Tomáš Valla  ZK 4 2P+1C Z
NI-TNN Teorie neuronových sítí Martin Holeňa, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-CPX Teorie složitosti Dušan Knop, Ondřej Suchý  česky Z,ZK 5 3P+1C Z
NI-TES Teorie systémů Martin Daňhel, Tomáš Kolárik, Stefan Ratschan  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-TSP Testování a spolehlivost Martin Daňhel, Petr Fišer, Robert Hülle  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
PI-TMN Text Mining Petr Kroha  ZK 4 3C Z
BI-TIS Tvorba informačních systémů Jan Kočí, Pavel Náplava, Lukáš Zoubek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-TSW Tvorba softwarových produktů Petra Pavlíčková  česky KZ 4 1P+2C Z
BI-TUR Tvorba uživatelského rozhraní Jan Schmidt  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BIK-TUR Tvorba uživatelského rozhraní Jan Schmidt  česky Z,ZK 4 13KP+4KC L
BI-TWA.1 Tvorba webových aplikací David Bernhauer, Filip Glazar  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
PI-TPL Type Systems for Programming Languages Jan Vítek  anglicky ZK 4 3C L
BI-TEX Typografie a TeX Petr Olšák  česky Z,ZK 4 2P+1C L
NI-UMI Umělá inteligence Pavel Surynek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-ADU.1 Unix Administration Zdeněk Muzikář, Miroslav Prágl, Jan Žďárek  anglicky Z,ZK 5 2P+2C L
MIE-NUR.16 User Interface Design Josef Pavlíček  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-TUR User Interface Design Jan Schmidt  anglicky Z,ZK 4 2P+2C L
PI-ESC Vestavná bezpečnost Róbert Lórencz  ZK 4 3C Z
NI-EHW Vestavné hardwarové prostředky Martin Daňhel, Hana Kubátová, Jan Schmidt  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-VES Vestavné systémy Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 5 2P+2C L
NI-ESW Vestavný software Martin Daňhel, Hana Kubátová, Miroslav Skrbek  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
NI-VCC Virtualizace a cloud computing Tomáš Vondra  česky Z,ZK 5 2P+1C L
BI-VHS Virtuální herní světy Radek Richtr  česky ZK 4 2P+2C Z
BI-VR1 Virtuální realita I Petr Klán, Petr Pauš  česky KZ 4 2P+2C L,Z
BI-VR2 Virtuální realita II Petr Klán  česky KZ 3 1P+2C Z,L
BI-VMM Vybrané matematické metody Tomáš Kalvoda  česky Z,ZK 4 2P+2C L
NI-APR Vybrané metody analýzy programů Pierre Donat-Bouillud, Filip Křikava  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-PON Vybrané partie z optimalizace a numeriky Karel Klouda, Štěpán Starosta, Daniel Vašata  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-VSM Vybrané statistické metody Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Michal Kupsa, Ivo Petr, Daniel Vašata  česky Z,ZK 7 4P+2C L
BI-VWM Vyhledávání na webu a v multimediálních databázích Jiří Novák, Tomáš Skopal  česky Z,ZK 5 2P+1C L
NI-VMM Vyhledávání v multimédiích Jiří Novák, Tomáš Skopal  česky Z,ZK 5 2P+1C Z
BI-VZD Vytěžování znalostí z dat Alžbeta Gogoláková, Karel Klouda, Peter Kolárovec, Pavel Kordík, Alexander Kovalenko, Ivo Petr, Jan Peřina, Ondrej Pudiš, Matyáš Skalický, Daniel Vašata, Tomáš Vlk, Radomír Žemlička  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
NI-VYC Vyčíslitelnost Jan Starý  česky Z,ZK 4 2P+2C L
PI-VAP Vyšší architektura počítačů Pavel Tvrdík  ZK 4 3C L
NI-VEM Vědecké myšlení Tomáš Houdek, Petr Klán, Alena Libánská  česky KZ 2 1P+1C L
MIE-W20.16 Web 2.0 Milan Dojčinovski  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
MIE-DDW.16 Web Data Mining Milan Dojčinovski  anglicky Z,ZK 5 2P+1C L
MIE-MDW.16 Web Services and Middleware Milan Dojčinovski, Tomáš Vitvar  anglicky Z,ZK 5 2P+1C Z
BIE-ADW.1 Windows Administration Jiří Kašpar, Miroslav Prágl  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
MIE-BPS Wireless Computer Networks Alexandru Moucha, Viktor Černý  anglicky Z,ZK 4 2P+1C L
MIE-SEP World Economy and Business Jitka Evanová  anglicky Z,ZK 4 2P+1C Z
BI-ZS10 Zahraniční stáž pro bakalářské studium za 10 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 10 Z,L
BI-ZS20 Zahraniční stáž pro bakalářské studium za 20 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 20 Z,L
BI-ZS30 Zahraniční stáž pro bakalářské studium za 30 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 30 Z,L
NI-ZS10 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 10 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 10 Z,L
MI-ZS10 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 10 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 10 Z,L
MI-ZS20 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 20 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 20 Z,L
NI-ZS20 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 20 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 20 Z,L
NI-ZS30 Zahraniční stáž pro magisterské studium za 30 kreditů Zdeněk Muzikář  Z 30 Z,L
BI-ANG1 Zkouška z angličtiny bez přípravných kurzů Kateřina Valentová  česky Z,ZK 2 L
BI-ANG Zkouška z angličtiny po zápočtu z BI-A2L Kateřina Valentová  česky ZK 2 L
BI-ZNS Znalostní systémy Marcel Jiřina, Ladislava Smítková Janků  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
FIT-BOZP Základní školení BOZP Jiří Chludil  česky Z 0 2+2 Z
BIK-ZDM Základy diskrétní matematiky Josef Kolář, Eva Pernecká  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-ZDM Základy diskrétní matematiky Daniel Dombek, Luděk Kleprlík, Josef Kolář, Pavel Kůs, Jan Legerský, Petr Matyáš, Eva Pernecká, Jiřina Scholtzová, Jan Spěvák  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
BI-ZIVS Základy inteligentních vestavných systémů Miroslav Skrbek  česky KZ 4 1P+3C Z
BI-ZMA Základy matematické analýzy Pavel Hrabák, Tomáš Kalvoda, Petr Olšák, Petr Pauš, Ivo Petr, Jakub Slavík, Lucie Strmisková, Jaroslav Zhouf, Jakub Šolc  česky Z,ZK 6 3P+2C Z
BIK-ZMA Základy matematické analýzy Tomáš Kalvoda, Ivo Petr  česky Z,ZK 6 20KP+4KC Z
BI-MIK Základy mikroekonomie Pavla Vozárová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-ZPI Základy procesního inženýrství Robert Pergl  česky KZ 4 1P+2C L
BI-ZUM Základy umělé inteligence Ladislava Smítková Janků, Pavel Surynek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-IOS Základy vývoje iOS aplikací pro iPhone a iPad Martin Půlpitel, Dominik Veselý  česky KZ 4 2C Z
BI-ZWU Základy webu a uživatelská rozhraní Lukáš Bařinka, Jakub Klímek  česky Z,ZK 4 2P+2C L
BI-ZRS Základy řízení systému Kateřina Hyniová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
BI-ULI Úvod do Linuxu Zdeněk Muzikář, Dana Čermáková, Jan Žďárek  Z 2 Z
BI-EHD Úvod do evropských hospodářských dějin Tomáš Evan  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
BI-KSA Úvod do kulturní a sociální antropologie Tomáš Houdek, Alena Libánská, Jakub Šenovský  česky ZK 2 2P Z,L
BIK-KSA Úvod do kulturní a sociální antropologie Tomáš Houdek, Alena Libánská, Jakub Šenovský  česky ZK 2 13KP L
NI-LNG Úvod do lingvistiky pro informatiky Václav Cvrček  česky ZK 2 2P L
NI-CAP Člověk v antropologických perspektivách Tomáš Houdek, Alena Libánská, Jakub Šenovský  česky ZK 2 2P Z
BIK-CAO Číslicové a analogové obvody Martin Daňhel, Kateřina Hyniová, Stanislav Jeřábek, Jan Řezníček  česky Z,ZK 5 13KP+4KC Z
BI-CAO Číslicové a analogové obvody Jaroslav Borecký, Šimon Branda, Martin Daňhel, Tomáš Heger, Robert Hülle, Miroslav Kallus, Martin Kohlík, Pavel Kubalík, Vojtěch Maršál, Vojtěch Miškovský, Martin Novotný, Jan Onderka, Vojtěch Pail, Petr Socha, Jan Řezníček, Jan Říha  česky Z,ZK 5 2P+2C Z
Platnost dat k 17. 1. 2021
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f8-predmety.html