516DINF |
Informatics for Engineers |
Henri Hubertus Achten |
Czech |
ZK |
|
|
* |
524PRES1K |
1 |
Daniela Bošová, Radka Navrátilová |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
524PRES1 |
1 |
Daniela Bošová, Libor Kubina, Radka Navrátilová, Aleš Palička, Veronika Sojková |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
524PRES2 |
2 |
Daniela Bošová, Michaela Kostelecká, Dana Měšťanová, Radka Navrátilová, Veronika Sojková, Václav Tatýrek |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
524PRES3K |
3 |
Jan Bittner, Daniela Bošová, Michaela Kostelecká, Karel Maier, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek, Vít Řezáč |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
524PRES3 |
3 |
Jan Bittner, Daniela Bošová, Michaela Kostelecká, Karel Maier, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek, Vít Řezáč |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
524PRES4 |
4 |
Daniela Bošová, Veronika Sojková |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550AE |
Anatomy and Ergonomics |
Ivan Dylevský |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
550AE2 |
Anatomy and Ergonomics |
Tomáš Fassati, Radka Formánková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
523DPSO |
Architecture and Structural Detailing |
Zdeněk Kutnar, Aleš Marek, Miloslav Pavlík |
Czech |
ZK |
|
|
L,Z |
SEAU |
Architecture and Urbanism |
|
|
ZK |
|
|
|
SZAU |
Architecture and Urbanism |
|
|
ZK |
|
|
|
SZAUKA |
Architecture and Urbanism |
Jan Jehlík |
|
ZK |
|
|
|
522DANK |
Architecture and construction |
Karel Lorenz |
Czech |
ZK |
|
|
|
555VTD6 |
Art Practice VI |
Tereza Melenová |
English |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
500VTD6 |
Art Practice VI |
Tereza Melenová |
English |
KZ |
2 |
2C |
Z |
516ATRN |
Ateliér-realizační |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Lukáš Kurilla, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
523DBIM |
BIM and integrated building design |
Aleš Marek |
Czech |
ZK |
|
|
|
520BP |
Bachelor Project |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
Czech |
Z |
26 |
0P+16C |
|
529BP |
Bachelor Project |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
Czech |
Z |
22 |
0P+14C |
|
528BP |
Bachelor Project |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
Czech |
Z |
22 |
0P+14C |
|
527BP |
Bachelor Project |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
Czech |
Z |
22 |
0P+14C |
|
519BP |
Bachelor Project |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
Z |
22 |
0P+14C |
|
518BP |
Bachelor Project |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
Z |
22 |
0P+14C |
|
515BP |
Bachelor Project |
Vladimír Soukenka, Patrik Tichý |
Czech |
Z |
22 |
0P+14C |
|
514BP |
Bachelor Project |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Tomáš Tomsa |
Czech |
Z |
22 |
0P+14C |
|
550BPD |
Bachelor project |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Radka Formánková, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
Z |
28 |
0P+16C |
|
528ZAT |
Basics of Architectural Design |
Michaela Brožová, Tomáš Durdis, Lucie Kirovová, Lukáš Kohout, Petr Kordovský, Lukáš Liesler, Kateřina Rottová, Claudia Schmidt, Anna Sigmundová |
Czech |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
527ZAT |
Basics of Architectural Design |
Daria Balejová Bártová, Michaela Brožová, Martina Buřičová, Jiří Hůrka, Luis Marques, Šárka Sodomková, Pavel Ullmann |
Czech |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
518ZAT |
Basics of Architectural Design |
Kamila Amblerová, David Belko, Marek Blank, Michaela Brožová, Radim Karásek, Jan Kazimour, Karolína Kripnerová, Martin Rössler, Oldřich Sládek |
Czech |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
515ZAT |
Basics of Architectural Design |
Lenka Bednářová, Michaela Brožová, Magdalena Koubek Michaličková |
Czech |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
529ZAT |
Basics of Architectural Design |
Michaela Brožová, Jiří Hůrka, Luis Marques, Gabriela Nováková, Michal Šrámek |
Czech |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
529ZANB |
Basics of Architectural Design |
Michaela Brožová, Jiří Hůrka, Petr Kordovský, Luis Marques, Josef Čančík, Michal Šrámek |
Czech |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
528ZANB |
Basics of Architectural Design |
Michaela Brožová, Tomáš Durdis, Lucie Kirovová, Lukáš Kohout, Petr Kordovský, Lukáš Liesler, Kateřina Rottová, Claudia Schmidt |
Czech |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
527ZANB |
Basics of Architectural Design |
Daria Balejová Bártová, Michaela Brožová, Martina Buřičová, Martin Kropáč, Šárka Sodomková, Pavel Ullmann |
Czech |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
518ZANB |
Basics of Architectural Design |
Kamila Amblerová, Marek Blank, Michaela Brožová, Veronika Hanzlíková, Petra Hlaváčková, Jan Kazimour, Karolína Kripnerová, Martin Rössler, Oldřich Sládek |
Czech |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
515ZANB |
Basics of Architectural Design |
Lenka Bednářová, Michaela Brožová, Magdalena Koubek Michaličková, Pavla Kvízová |
Czech |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
550ZD1D |
Basics of Design I |
Jitka Aslan, Adéla Bébarová, Jan Jaroš, Henrieta Nezpěváková |
Czech |
KZ |
7 |
0P+6C |
|
550ZD2 |
Basics of Design II |
Jitka Aslan, Adéla Bébarová, Jan Jaroš, Henrieta Nezpěváková |
Czech |
KZ |
7 |
0P+6C |
|
520ZKN |
Basics of Landscape Design I |
Michaela Brožová, František Gattermayer, Tereza Havránková, Laura Jablonská, Hana Špalková |
Czech |
KZ |
8 |
1P+5C |
Z |
520ZKNA |
Basics of Landscape Design II |
Michaela Brožová, František Gattermayer, Tereza Havránková, Laura Jablonská, Drahomíra Kolmanová, Hana Špalková |
Czech |
KZ |
9 |
1P+5C |
L |
523PS1B |
Building Construction I |
Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Luboš Káně, Martin Majna, Marek Pavlas, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
523PS1BK |
Building Construction I |
Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
523PS2 |
Building Construction II |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Martin Majna, Marek Pavlas, Miloš Rehberger, Šárka Tauchmanová, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
523PS2K |
Building Construction II |
Vladimír Daňkovský, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Marek Pavlas, Miloš Rehberger |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
523PS3B |
Building Construction III |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Pavel Meloun, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková, Ondřej Vápeník |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
523PS3K |
Building Construction III |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Pavel Meloun, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
523PS4B |
Building Construction IV |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Pavel Meloun, Marek Novotný, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
1P+2C |
L |
523PS4K |
Building Construction IV |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Marek Novotný |
Czech |
Z,ZK |
3 |
1P+2C |
L |
523PS5B |
Building Construction V |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Marek Novotný |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS5K |
Building Construction V |
Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Marek Novotný |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
SEBM |
Building Management |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
SZSM |
Building Management |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
523MAT |
Building Materials |
Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523MATK |
Building Materials |
Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
524SF1B |
Building Physics I |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Dagmar Richtrová |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
524SF2 |
Building Physics II |
Daniela Bošová, Libor Kubina, Lenka Prokopová, Dagmar Richtrová, Soňa Štolbová |
Czech |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
L |
555PAM2 |
Building Technology and Management 2 |
Daniela Bošová, Radka Navrátilová, Lenka Prokopová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500PAM2 |
Building Technology and Management II |
Daniela Bošová, Radka Navrátilová, Lenka Prokopová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555NS5 |
Building Theory V |
Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Karla Kuldová, Noor Marji, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl, Ondřej Tuček |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500NS5 |
Building Theory V |
Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Karla Kuldová, Noor Marji, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl, Ondřej Tuček |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
SZSKM |
Building and Landscape Management |
Daniela Bošová, Antonín Pokorný, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
516DCAD |
CAD |
Henri Hubertus Achten |
Czech |
ZK |
|
|
* |
518NS7 |
Communication and Design Strategies |
Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
516CAD1 |
Compurter Aided Design I |
Martin Bukovský, Petr Irinkov, Michal Jirát, Kristina Letová, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová, Milan Čáslavský |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
516CAD1K |
Compurter Aided Design I |
Petr Irinkov, Dana Matějovská |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
516CAD3K |
Compurter Aided Design III-Elective Course |
Petr Irinkov, Dušan Uruba |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
516CAD3 |
Compurter Aided Design III-Elective Course |
Henri Hubertus Achten, Martin Bukovský, Petr Irinkov, Michal Jirát, Lukáš Kurilla, Jan Malec, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Adam Preisler, Šimon Prokop, Tomáš Rain, Ivana Vinšová, Ondřej Vápeník |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
516CAD4 |
Compurter Aided Design IV |
Petr Irinkov, Michal Jirát, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Adam Preisler, Šimon Prokop, Jiří Skácilík, Dušan Uruba, Ivana Vinšová |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
516CAD2 |
Computer Aided Design II |
Martin Bukovský, Michal Jirát, Kristina Letová, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Laura Luisa Palevičová, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová, Milan Čáslavský |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
516CAD2K |
Computer Aided Design II |
Petr Irinkov |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
555CAD3 |
Computer Aided Design III |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová |
English |
ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
500CAD3 |
Computer Aided Design III |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop, Ivana Vinšová |
English |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
555CAD4 |
Computer Aided Design IV |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop |
English |
ZK |
2 |
0P+2C |
L |
500CAD4 |
Computer Aided Design IV |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop |
English |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
500CAD5 |
Computer Aided Design V - GIS |
Daniel Franke, Jiří Čtyroký |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555CAD5 |
Computer Aided Design V - GIS |
Daniel Franke, Jiří Čtyroký |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555PG2 |
Computer Graphics 2 |
Stanislav Moravec, Kateřina Sýsová |
English |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
500PG1 |
Computer Graphics I |
Dana Matějovská, Stanislav Moravec, Kateřina Sýsová |
English |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z,L |
555PG1 |
Computer Graphics I |
Stanislav Moravec, Kateřina Sýsová |
English |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z,L |
516PG1 |
Computer Graphics I |
Dušan Marcinko, Dana Matějovská, Martin Odehnal |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
516PG1K |
Computer Graphics I |
Dušan Marcinko, Martin Odehnal |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
550PG2 |
Computer Graphics II |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
516PG2N |
Computer Graphics II |
Dušan Marcinko, Martin Odehnal |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
516PG2K |
Computer Graphics II |
Martin Odehnal |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
555CGD |
Computer Graphics for Design |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
518NSKI |
Concept and Interpretation |
Michal Hybský, Lenka Ilová, Pavla Melková |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
518NSKIK |
Concept and Interpretation |
Michal Hybský, Lenka Ilová, Pavla Melková |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
523DSK |
Constructions, materials and technology |
Aleš Marek |
Czech |
ZK |
|
|
|
500SAT |
Contemporary Architecture |
Vladimír Šlapeta |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DDSAT |
Contemporary Architectural Issues |
Jana Tichá |
Czech |
ZK |
|
|
|
555SAT |
Contemporary Architecture |
Vladimír Šlapeta |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555CL1 |
Cultural Landscape I |
Milena Hauserová, Markéta Šantrůčková |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500CL1 |
Cultural Landscape I |
Milena Hauserová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
SZBC |
Degree Examination |
|
|
ZK |
|
|
|
SZBCK |
Degree Examination |
|
Czech |
ZK |
|
|
|
SZBCD |
Degree Examination |
|
|
ZK |
|
|
|
520DEN1N |
Dendrology I |
Romana Michalková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
520DEN1 |
Dendrology I |
Romana Michalková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
520DEN2K |
Dendrology II |
Romana Michalková |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
520DEN3 |
Dendrology III |
Romana Michalková |
Czech |
ZK |
2 |
0P+2C |
L |
520DEN3H |
Dendrology III |
Romana Michalková |
Czech |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
L |
522DG |
Descriptive Geometry |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jiří Šrubař |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
522DGK |
Descriptive Geometry |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
521DG1 |
Descriptive Geometry I |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jakub Řada, Jiří Šrubař |
Czech |
KZ |
4 |
2P+2C |
Z |
521DG2 |
Descriptive Geometry II |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jakub Řada, Jiří Šrubař |
Czech |
KZ |
3 |
1P+2C |
L |
SZD |
Design |
|
Czech |
ZK |
|
|
|
555ATD2 |
Design - Design Studio II |
Marian Karel |
English |
KZ |
22 |
0P+12C |
L |
SZPN |
Design Computing |
|
|
ZK |
|
|
|
523PN1 |
Design Computing I |
Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555DC1 |
Design Computing I - BIM |
Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500DC1 |
Design Computing I - BIM |
Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
516PN2 |
Design Computing II |
Henri Hubertus Achten, Dana Matějovská |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
555DC2 |
Design Computing II - Architecture |
Henri Hubertus Achten, Dana Matějovská |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
500DC2 |
Design Computing II - Architecture |
Henri Hubertus Achten, Dana Matějovská |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
522PN3 |
Design Computing III |
Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Šimon Prokop, Jiří Šrubař |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555DC3 |
Design Computing III - Geometry |
Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Martin Pospíšil, Šimon Prokop, Jiří Šrubař |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500DC3 |
Design Computing III - Geometry |
Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Martin Pospíšil, Šimon Prokop, Jiří Šrubař |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
550DDND3 |
Design Science III |
Patrik Kotas |
Czech |
ZK |
|
|
|
555ATVD |
Design Studio - Requisite Optional |
|
English |
KZ |
4 |
0P+4C |
Z,L |
555AD5 |
Design Studio 5 |
Jan Jaroš, Marian Karel, Martin Tvarůžek |
English |
KZ |
18 |
0P+12C |
L |
550AT1D |
Design Studio I |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
555ATD1 |
Design Studio I for Design |
Jan Jaroš, René Šulc |
English |
KZ |
22 |
0P+12C |
Z |
550AT2D |
Design Studio II |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
KZ |
13 |
0P+10C |
|
550AT3 |
Design Studio III |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
KZ |
13 |
0P+10C |
|
550AT4D |
Design Studio IV |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, Irena Šestáková, René Šulc |
Czech |
KZ |
17 |
0P+12C |
|
550AD5 |
Design Studio V |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
KZ |
18 |
0P+12C |
|
550AD6 |
Design Studio VI |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
KZ |
22 |
0P+12C |
|
513DDTD |
Design Theory |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik, Pavel Kalina |
Czech |
ZK |
|
|
|
SZDM |
Design and Management |
Lenka Prokopová |
Czech |
ZK |
|
|
|
523PS7N |
Design of Facades |
Aleš Marek, Bedřiška Vaňková |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
523PS7K |
Design of Facades |
Aleš Marek, Bedřiška Vaňková |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
SZDEV |
Development |
|
|
ZK |
|
|
|
518DEV1 |
Development I |
Tomáš Ctibor, Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michaela Kloudová, Michal Kohout, Pavel Krupík, Petr Merežko, Pavel Novák, Petr Urbánek, Vít Řezáč, Miroslav Šajtar |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
518DEV2 |
Development II |
Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michaela Kloudová, Pavel Krupík, Jana Kubcová, Pavel Novák |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
514DHS5 |
Development of Historic Buildings Constructions |
Jan Pešta |
Czech |
ZK |
|
|
* |
550DZ1 |
Digital Presentation I |
Jan Malec, Jiří Šrubař |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550DZ2 |
Digital Presentation II |
Dana Matějovská, Dušan Uruba |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
550DZ3 |
Digital Presentation III |
Jan Malec, Dušan Uruba |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550DZ4 |
Digital Presentation IV |
Jan Malec, Dušan Uruba |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
550DZ5 |
Digital Presentation V |
Petr Hatschbach, Václav Jirovský |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550DZ6 |
Digital Presentation VI |
Petr Hatschbach, Václav Jirovský |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
514DP |
Diploma Project |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
518DPH |
Diploma Project |
David Belko, Michal Juha, Arnošt Navrátil, Ondřej Tuček |
Czech |
Z |
27 |
0P+27C |
|
520DP |
Diploma Project |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
550DP |
Diploma Project |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Radka Formánková, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
Z |
28 |
0P+20C |
|
515DP |
Diploma Project |
Vladimír Soukenka |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
528DP |
Diploma Project |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
521DP |
Diploma Project |
Karel Maier, Šimon Vojtík, Veronika Šindlerová |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
516DP |
Diploma Project |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Jiří Pavlíček |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
529DP |
Diploma Project |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
527DP |
Diploma Project |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
519DP |
Diploma Project |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
518DP |
Diploma Project |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
550DS |
Diploma Seminar |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
520DSN |
Diploma Seminar |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Tomáš Efler, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
528DSN |
Diploma Seminar |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
521DSN |
Diploma Seminar |
Jan Bittner, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
516DSN |
Diploma Seminar |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
527DSN |
Diploma Seminar |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
529DSN |
Diploma Seminar |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
519DSN |
Diploma Seminar |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
518DSN |
Diploma Seminar |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
515DSN |
Diploma Seminar |
Vladimír Soukenka |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
514DSN |
Diploma Seminar |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
513DT |
Dějiny techniky |
Klára Brůhová |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DD1 |
Dějiny už.umění a designu I |
Hubert Kamil Guzik |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
528EKLK |
Ecology |
Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
528EKL |
Ecology |
Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
528EKLD |
Ecology |
Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
521DEK3 |
Ecology |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
Czech |
ZK |
|
2+0 |
* |
555EKL2 |
Ecology 2 |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555EKL3 |
Ecology 3 - Social Ecology |
Petr Klápště |
English |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521EKL1K |
Ecology I |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
521EKL1D |
Ecology I |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
521EKL1 |
Ecology I |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500EKL2 |
Ecology II |
Petr Klápště |
English |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
521EKL2K |
Ecology II |
Petr Klápště |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521EKL2D |
Ecology II |
Petr Klápště |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521EKL2 |
Ecology II |
Petr Klápště |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500EKL3 |
Ecology III - Social Ecology |
Petr Klápště |
English |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
555EKON |
Economics |
Daniela Bošová, Václav Tatýrek |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
500EKON |
Economics |
Daniela Bošová, Václav Tatýrek |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
500EM1 |
Economics and Management I |
Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
English |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
555EM1 |
Economics and Management I |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
English |
Z,ZK |
2 |
1P + 1C |
Z |
519DEK3 |
Economics and Spatial Planning Development Management |
Karel Maier |
Czech |
ZK |
|
|
* |
524EM1 |
Economy and Management I |
Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Jakub Panáček, Lenka Prokopová, Václav Tatýrek, Zbyněk Škoda |
|
ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
550EM2 |
Economy and Management II |
Daniela Bošová, Radka Formánková, Dana Měšťanová, Jakub Panáček, Václav Tatýrek, Zbyněk Škoda |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
550EM3 |
Economy and Management III |
Marian Karel |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500EBE |
Economy of Built Environment |
Karel Maier, Jakub Vorel |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
523DOPL |
Enclosing Shells |
Zdeněk Kutnar, Aleš Marek, Miloslav Pavlík |
Czech |
ZK |
|
|
L,Z |
524TZIK |
Engineering Equipment of Buldings I |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
524TZIB |
Engineering Equipment of Buldings I |
Daniela Bošová, Ondřej Horák, František Louda, Lenka Prokopová, Pavla Vrbová, Zuzana Vyoralová |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
524TZI2K |
Engineering Equipment of Buldings II |
Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
526DOJA |
English Language |
Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Mark Wiedorn |
Czech |
ZK |
|
|
L,Z |
518NS6N |
Ensembles and Big Buildings |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Patrik Kotas, Arnošt Navrátil, Zbyšek Stýblo |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
529DDF |
Facade Design |
Vladimír Krátký |
Czech |
ZK |
|
|
|
523PS8N |
Failures and Reconstruction of Buildings |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Luboš Káně, Marek Novotný |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS8K |
Failures and Reconstruction of Buildings |
Petr Jůn, Luboš Káně, Marek Novotný |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
526DOJF |
French Language |
Zuzana Krýzlová |
Czech |
ZK |
|
|
L,Z |
SZZKA |
Garden and Landscape Architecture |
|
|
ZK |
|
|
|
523GEO |
Geodesy |
Tomáš Křemen |
Czech |
KZ |
1 |
1P+0C |
L |
523GP |
Geodesy Practice |
Tomáš Křemen |
Czech |
Z |
0 |
2D |
L |
526DOJN |
German Language |
Zuzana Krýzlová |
Czech |
ZK |
|
|
Z,L |
513HS2N |
Historical buildings and seats II |
Milena Hauserová |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513HS3N |
Historical buildings and seats III |
Milena Hauserová |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
513DAT1 |
History and Theory of Architecture I |
Marián Matys, Michael Rykl |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DAT2 |
History and Theory of Architecture II |
Tomáš Dittrich, Josef Holeček, Eliška Houdová, Pavel Kalina, Michael Rykl, David Seidler |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
513DAT2K |
History and Theory of Architecture II |
Pavel Kalina, Michael Rykl |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT3 |
History and Theory of Architecture III |
Pavel Kalina |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DAT4 |
History and Theory of Architecture IV |
Michael Rykl, Petr Vorlík |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT5K |
History and Theory of Architecture V |
Petr Vorlík |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT5D |
History and Theory of Architecture V |
Lukáš Beran, Klára Brůhová, Josef Holeček, Pavel Kalina, Lucia Tóthová, Klára Ullmannová, Veronika Vicherková, Petr Vorlík, Jan Zikmund |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
513DAT5 |
History and Theory of Architecture V |
Lukáš Beran, Klára Brůhová, Pavel Fuchs, Josef Holeček, Pavel Kalina, Martin Kolovský, Alexander Kuric, Miroslav Pavel, Michael Rykl, David Seidler, Lucia Tóthová, Klára Ullmannová, Lukáš Veverka, Veronika Vicherková, Petr Vorlík, Jan Zikmund |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
513DAT6 |
History and Theory of Architecture VI |
Miroslav Pavel, Jana Tichá |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
513DAT7 |
History and Theory of Architecture VII |
Jana Tichá |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT8 |
History and Theory of Architecture VIII |
Jana Tichá, Jiří Tourek |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
513DU2D |
History od Art II |
Hubert Kamil Guzik |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DDAR |
History of Architecture |
Pavel Kalina |
Czech |
ZK |
|
|
* |
555DA1/2 |
History of Architecture 1/2 |
Pavel Kalina |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
555DA3/4 |
History of Architecture 3/4 |
Pavel Kalina |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555DA5 |
History of Architecture 5 - Modern Architecture |
Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500DA1-2 |
History of Architecture I/II |
Pavel Kalina |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500DA3-4 |
History of Architecture III/IV |
Pavel Kalina |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500DA5 |
History of Architecture Modern Architecture |
Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DU1B |
History of Art I |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DU1K |
History of Art I |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DU1D |
History of Art I |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DU2B |
History of Art II |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DU3N |
History of Art III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DU3K |
History of Art III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DU3D |
History of Art III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
500DU3 |
History of Art III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
English |
KZ |
2 |
2P |
L |
555DU3 |
History of Art III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
English |
KZ |
2 |
2P |
L |
513DD2 |
History of Design II |
Hubert Kamil Guzik |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
515I2 |
History of Interior |
Pavla Kvízová, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS2A |
Housing |
David Belko, Michal Kohout, Jana Kubcová, Markéta Káňová, Jana Nádravská, Hana Seho, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
518NS2K |
Housing |
David Belko, Michal Kohout, Jana Kubcová, Markéta Káňová, Jana Nádravská, Hana Seho, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
521DGIS |
Information Technology and Modelling for Land Development |
Jakub Vorel |
Czech |
ZK |
|
|
* |
513DDIVV |
Information for research and science |
Michaela Morysková, Jana Tichá |
Czech |
ZK |
|
|
|
513DIVV |
Information for research and science |
Michaela Morysková, Jana Tichá |
Czech |
ZK |
|
|
|
D05IUS |
Integration of Urban Systems |
Jiří Klokočka |
English |
ZK |
|
|
|
555I2 |
Interior 2 - History |
Marek Teska |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555I3 |
Interior 3 - History of Theatre |
Veronika Šindelář Kastlová |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
515I1 |
Interior and Exhibition Design |
Lenka Bednářová, Michal Bílek, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Vladimír Soukenka, Marek Teska, Patrik Tichý, Jan Tůma |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
515I1D |
Interior and Exhibition Design |
Lenka Bednářová, Matěj Boháč, Michal Bílek, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
515I2D |
Interior and Exhibition Design II |
Marek Teska |
|
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500I2 |
Interior-History of Interior |
Marek Teska |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500I3 |
Interior-History of Theatre |
Veronika Šindelář Kastlová |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
D05DDIT |
Intermedia and Advanced Technologies in Design |
Roman Berka, Zdeněk Mikovec |
Czech |
ZK |
|
|
|
518NS1 |
Introduction |
Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jana Kubcová, Jiří Plos, Oldřich Sládek, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Jan Tomandl, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
518NS1KB |
Introduction |
Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jana Kubcová, Jiří Plos, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS1DB |
Introduction |
Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jana Kubcová, Jiří Plos, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550EV |
Introduction |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DSAT |
Issues of Contemporay Architectural Design |
Jana Tichá |
Czech |
ZK |
|
|
* |
550KKR |
Konstrukce karosérií a rámů |
Michal Vašíček |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
514KK1 |
Kulturní krajina I |
Václav Fanta, Milena Hauserová, Klára Salzmann, Markéta Šantrůčková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
514KK2 |
Kulturní krajina II |
Václav Fanta, Klára Fantová, Milena Hauserová, Klára Salzmann, Markéta Šantrůčková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513KUL |
Kulturology |
Miroslav Pavel |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
555ATL2 |
Landscape - Design Studio II. |
|
English |
KZ |
13 |
0P+8C |
L |
520DKP |
Landscape - Trends and Tendencies |
Zuzana Štemberová |
|
ZK |
|
|
|
SZKA |
Landscape Architecture |
|
|
ZK |
|
|
|
555TKZ1 |
Landscape Architecture 1 - Introduction |
Radmila Fingerová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA1B |
Landscape Architecture I |
Zuzana Ambrožová, Adéla Chmelová, Radmila Fingerová, Tereza Havránková, Julie Horáčková, Jakub Med, Jana Tichá, Zuzana Štemberová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA1K |
Landscape Architecture I |
Zuzana Ambrožová, Tereza Havránková, Julie Horáčková, Jakub Med, Jana Tichá, Zuzana Štemberová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500TKZ1 |
Landscape Architecture I-Introduction |
Radmila Fingerová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA2B |
Landscape Architecture II |
Klára Salzmann, Alena Smrčková, Zuzana Štemberová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520KA2K |
Landscape Architecture II |
Klára Salzmann, Zuzana Štemberová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520KAN3 |
Landscape Architecture III |
Drahomíra Kolmanová, Klára Salzmann, Hana Špalková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA3K |
Landscape Architecture III |
Klára Salzmann, Hana Špalková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA4 |
Landscape Architecture IV |
Ivan Plicka |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555TKZ4 |
Landscape Architecture IV |
Ivan Plicka, Zuzana Štemberová |
English |
ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
500TKZ4 |
Landscape Architecture IV |
Radmila Fingerová, Ivan Plicka, Zuzana Štemberová |
English |
ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
SZMKA |
Landscape Architecture Management |
Daniela Bošová, Antonín Pokorný, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
555LAT1 |
Landscape Architecture Theory I |
Jana Tichá |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500LAT1 |
Landscape Architecture Theory I |
Jana Tichá |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
520KA5 |
Landscape Architecture V |
Romana Michalková, Markéta Svobodová |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
SZKAU |
Landscape Architecture and Urbanism |
|
|
ZK |
|
|
|
555LCM |
Landscape Construction and Management |
Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500LCM |
Landscape Construction and Management |
Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555LP1 |
Landscape Planning I |
Klára Salzmann, Zuzana Štemberová |
English |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500LP1 |
Landscape Planning I |
Klára Salzmann, Zuzana Štemberová |
English |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
520TKAK1 |
Landscape Technology I |
Aleš Dittert, Eva Jeníková |
Czech |
KZ |
3 |
1P+2C |
L |
520TKA1N |
Landscape Technology I |
Aleš Dittert, Eva Jeníková |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
520TKA2K |
Landscape Technology II |
Romana Michalková, Vladimír Sitta, Markéta Svobodová |
Czech |
KZ |
3 |
1P+2C |
Z |
520TKA2N |
Landscape Technology II |
Romana Michalková, Vladimír Sitta, Markéta Svobodová |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
520TKA3K |
Landscape Technology IIII |
Aleš Dittert, Vladimír Sitta |
Czech |
KZ |
3 |
1P+2C |
L |
520TKA4K |
Landscape Technology IV |
Aleš Dittert, Jakub Hepp, Vladimír Sitta, Markéta Svobodová |
Czech |
KZ |
3 |
1P+2C |
Z |
520DIK |
Landscape infrastructure |
Klára Salzmann |
Czech |
ZK |
|
|
|
526JZK |
Language Examination-English,French,German |
Naděžda Bonaventurová, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová |
|
ZK |
0 |
|
|
500P |
Law |
Daniela Bošová, Martin Pospíšil |
English |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
524PK |
Law |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
524PD |
Law |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
524P |
Law |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500NK5 |
Load - Bearing Structures V |
Milan Holický, Martin Pospíšil |
English |
KZ |
2 |
2P+1C |
L |
555NK5 |
Load-Bearing Structures 5 |
Milan Holický, Martin Pospíšil |
English |
KZ |
2 |
2P+1C |
L |
550MTP |
Materials |
Jaroslav Valach |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
550MT1 |
Materials and Technology I |
Jakub Horník, Františka Pešlová, Petr Zuna |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550MT2 |
Materials and Technology II |
Petr Mikeš, Pavel Novák, Jan Tomíček, Jan Šimota |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
550MT3 |
Materials and Technology III |
Jaroslava Babánková, Marek Pavlas, Miloslav Pavlík |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
550MT4 |
Materials and Technology IV |
Viktor Kreibich, Jiří Kuchař |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
500MT5 |
Materials and Technology V |
Libor Beneš |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555MT5 |
Materials and Technology V |
Libor Beneš |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
550MT5 |
Materials and Technology V |
Libor Beneš, Zdeňka Jeníková |
|
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
523DMA6 |
Materials in Architecture |
|
Czech |
ZK |
|
|
* |
522M |
Mathematics |
Jan Sedlák, Stanislava Čečáková, Jakub Řada, Jiří Šrubař |
Czech |
KZ |
3 |
1P+2C |
L,Z |
550AM2 |
Mechanics 2 |
Josef Adamec, Jan Mixa, Václav Papež, Michal Schmirler, Pavel Sláma, Jakub Suchý |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
550AM1 |
Mechanics I |
Jindra Lisalová |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
519U5N |
Methods |
Jan Jehlík, Lukáš Kopp, Jana Zdráhalová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U5K |
Methods |
Lukáš Kopp, Jana Zdráhalová |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521DDZVP |
Methods of Scientific Research |
Karel Maier |
Czech |
ZK |
|
|
|
521DZVP |
Methods of Scientific Research |
Karel Maier |
Czech |
ZK |
|
|
* |
521DSTA |
Methods of Statistics |
Jakub Vorel |
Czech |
ZK |
|
|
* |
D05MTD |
Modeling for Territory Development |
Petr Klápště, Jakub Vorel |
English |
ZK |
|
|
|
500PP2 |
Monument Preservation |
Tomáš Efler, Jitka Tomiczková, Josef Štulc |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
SZPP |
Monument Preservation |
|
|
ZK |
|
|
|
514DRP4 |
Monument Preservation |
Milena Hauserová |
Czech |
ZK |
|
|
L,Z |
555PP2 |
Monument Preservation 2 |
Tomáš Efler, Jitka Tomiczková, Josef Štulc |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
514PP1K |
Monument Preservation I |
Magdaléna Biedermanová, Václav Fanta, Václav Girsa, Milena Hauserová, Jitka Poláková, Michael Rykl, Jitka Tomiczková, Martin Čtverák |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
514PP1B |
Monument Preservation I |
Václav Fanta, Václav Girsa, Milena Hauserová, Martin Kolovský, Michael Rykl, Barbora Schmidová, Jitka Tomiczková, Martin Čtverák |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
514PP2K |
Monument Preservation II |
Jan Pešta |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
514PP2B |
Monument Preservation II |
Jan Pešta |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
514PP3 |
Monument Preservation III |
Jindřich Hodač, Martin Kolovský, Michael Rykl |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
515I3 |
Multimedia Design |
Lenka Bednářová, Vladimír Soukenka, Veronika Šindelář Kastlová |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
515I3D |
Multimedia Design |
Lenka Bednářová, Matěj Boháč, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Vladimír Soukenka |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500MD |
Multimedia Design / Design Technology |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
English |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z,L |
555MD |
Multimedia Design / Design Technology |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
English |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z,L |
524TZ1N |
Municipal Engineering |
Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Lenka Prokopová, Jaroslava Rolínková, Zuzana Vyoralová |
|
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
520NPR1 |
Nature and Plant Science I |
Jan Kubeš, Milan Skalický, Pavla Vachová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520NPR2 |
Nature and Plant Science II |
Lenka Pavlů, Petra Vokurková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520NPR3H |
Nature and Plant Science III |
Vera Potopová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520NPR3 |
Nature and Plant Science III |
Vera Potopová |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
520NPR4 |
Nature and Plant Science IV |
Milan Skalický, Pavla Vachová |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
520NPR4H |
Nature and Plant Science IV |
Romana Michalková, Milan Skalický, Pavla Vachová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520NPR5 |
Nature and Plant Science V |
Václav David, Svatopluk Matula, Markéta Miháliková, Zuzana Štemberová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520NPR6 |
Nature and Plant Science VI |
Martin Kulhánek, Ivan Plicka, Zuzana Štemberová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
550ND1 |
Nauka o designu I |
Patrik Kotas |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550ND2 |
Nauka o designu II |
Jan Fišer, Patrik Kotas |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
550ND3 |
Nauka o designu III |
Lenka Žižková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
523DNK6 |
New structures of buildings |
Miloslav Pavlík |
Czech |
ZK |
|
|
* |
513DFS5 |
Philosophy and Sociology |
Klára Brůhová, Vladan Klement, Jiří Tourek, Oldřich Ševčík |
Czech |
ZK |
|
|
* |
513DDFS5 |
Philosophy and Sociology |
Oldřich Ševčík |
Czech |
ZK |
|
|
|
513FSP1 |
Philosophy, Sociology and Psychology I |
Tomáš Hoření Samec, Pavel Kalina |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
513FSP2 |
Philosophy, Sociology and Psychology II |
Vladan Klement |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513FSP3 |
Philosophy, Sociology and Psychology III |
Vladan Klement |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
513FSP4 |
Philosophy, Sociology and Psychology IV |
Vladan Klement, Petr Vorlík |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
513FSP5 |
Philosophy, Sociology and Psychology V |
Tomáš Hoření Samec |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
524DSF3 |
Physics of Buildings |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová |
Czech |
ZK |
|
|
* |
555UP1 |
Planning 1 - Urban Planning |
Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel |
English |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555UP2 |
Planning 2 - Spatial and Strategic Planning |
Karel Maier, Jakub Vorel |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521UP2 |
Planning analyses |
Petr Klápště, Karel Maier |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521UP2K |
Planning analyses |
Petr Klápště |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
555OP |
Product Ecology |
Vladimír Kočí |
English |
ZK |
2 |
2P |
L |
550PEE |
Product Ecology and Ecodesign |
Vladimír Kočí |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
526OJ1K |
Professional Language I |
Kateřina Valentová |
|
Z,ZK |
2 |
0P+2C |
L |
526OJ1B |
Professional Language I |
Naděžda Bonaventurová, Brian Hodgman, Zuzana Krýzlová, Calvin Rambler, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová, Mark Wiedorn |
|
Z,ZK |
2 |
0P+2C |
Z,L |
526OJ1D |
Professional Language I |
Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová |
Czech |
Z,ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
526OJ2B |
Professional Language II |
Naděžda Bonaventurová, Ludmila Caravanasová, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z,L |
526OJ3B |
Professional Language III |
Naděžda Bonaventurová, Brian Hodgman, Zuzana Krýzlová, Calvin Rambler, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová, Mark Wiedorn |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
521PRI1 |
Prostorová informatika I |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
521PRI1K |
Prostorová informatika I |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
521PRI2 |
Prostorová informatika II |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521PRI2K |
Prostorová informatika II |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521PRS1 |
Prostorové struktury I |
Karel Maier, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521PRS1K |
Prostorové struktury I |
Karel Maier, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521PRS2 |
Prostorové struktury II |
Karel Maier, Jan Vozáb |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521PRS2K |
Prostorové struktury II |
Karel Maier, Jan Vozáb |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
520PAMK |
Provádění a management KA |
Daniela Bošová, Aleš Dittert, Jakub Hepp, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek |
Czech |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
518NS3B |
Public Buildings I |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS3K |
Public Buildings I |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS3D |
Public Buildings I |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS4D |
Public Buildings II |
Jana Kubcová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Vladimír Soukenka, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Veronika Šindelář Kastlová |
Czech |
Z,ZK |
2 |
2P+1C |
|
518NS4 |
Public Buildings II |
Jana Kubcová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Vladimír Soukenka, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Veronika Šindelář Kastlová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
519U6N |
Regional Planning |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová, Kateřina Čechová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
519U6K |
Regional Planning |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
520PRK1 |
Regional and Landscape planning I |
Eva Jeníková, Klára Salzmann, Alena Smrčková |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
520PRK1N |
Regional and Landscape planning I |
Eva Jeníková, Klára Salzmann |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521PRK2 |
Regional and Landscape planning II |
Jan Vozáb |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
521PRK2K |
Regional and Landscape planning II |
Jan Vozáb |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
520PRK3 |
Regional and Landscape planning III |
Eva Jeníková, Klára Salzmann |
Czech |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
L |
524TZ2N |
Renewable Resources of Energy |
Daniela Bošová, Kristina Bžochová, František Medek, František Novotný, Lenka Prokopová, Lenka Reinberková, Jaroslava Rolínková, Pavla Vrbová, Zuzana Vyoralová |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
D05RM |
Research Methodology |
Karel Maier |
English |
ZK |
|
|
|
513DPHS |
Research of Historic Buildings |
Michael Rykl |
Czech |
ZK |
|
|
* |
D05SE |
Scientific English |
Henri Hubertus Achten |
English |
ZK |
|
|
|
522DNK7 |
Selected Chapters from Load-bearing Structures |
|
Czech |
ZK |
|
|
* |
524DP_2 |
Selected Legal Issues in Architecture and Civil Engineering |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
Czech |
ZK |
|
|
* |
D05SMC |
Smart Cities in Context of Contemporary Thinking |
Vladan Klement, Jiří Tourek |
English |
ZK |
|
|
|
555SU |
Smart Urbanism |
Karel Maier, Jakub Vorel |
English |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500SU |
Smart Urbanism |
Jakub Vorel |
English |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L |
521UP3 |
Spatial and Strategic Planning |
Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Jan Vozáb |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
521UP3K |
Spatial and Strategic Planning |
Petr Klápště, Jakub Vorel, Jan Vozáb |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
519DEN2 |
Special Dendrology |
Romana Michalková |
|
KZ |
2 |
0P+2C |
|
522SNK1B |
Statics and Loadbearing Structures I |
Tomáš Bittner, Dita Jiroutová, Aleš Mezera, Martin Pospíšil, Petr Sejkot, Markéta Vavrušková, Miroslav Vokáč, Jiří Žalský |
Czech |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
522SNK2 |
Statics and Loadbearing Structures II |
Tomáš Hána, Karel Jung, Petr Kněž, Aleš Mezera, Jan Mlčoch, Martin Pospíšil, Petr Sejkot, Miroslav Sýkora, Miroslav Vokáč |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
522SNK3 |
Statics and Loadbearing Structures III |
Milan Holický, Karel Jung, Karel Lorenz, Aleš Mezera, Jan Mlčoch, Martin Pospíšil, Miroslav Sýkora |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
522SNK4 |
Statics and Loadbearing Structures IV |
Tomáš Bittner, Milan Holický, Karel Lorenz, Martin Pospíšil, Markéta Vavrušková |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
522SNK5 |
Statics and Loadbearing Structures V |
Tomáš Juranka, Karel Lorenz, Martin Pospíšil |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
522SNK6 |
Statics and Loadbearing Structures VI |
Karel Jung, Karel Lorenz, Martin Pospíšil |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
514SHP |
Stavebně historický průzkum |
Martin Ebel, Michael Rykl |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
|
514SHP1 |
Stavebně historický průzkum I |
Martin Ebel, Martin Kolovský, Michael Rykl |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
514SHP2 |
Stavebně historický průzkum II |
Milena Hauserová |
|
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
514SHP3 |
Stavebně historický průzkum III |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Milena Hauserová, Jan Pešta, Martin Čtverák |
|
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
550K1 |
Structures I |
Jan Hoidekr, František Lopot, Roman Uhlíř |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
550K2 |
Structures II |
Vojtěch Dynybyl, Jaroslav Křička, František Lopot, Jiří Mrázek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
529ATKU |
Studio |
Jan Sedlák |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATKU |
Studio |
Jan Bittner, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
520ATKU |
Studio |
Radmila Fingerová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Jitka Trevisan |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATKU |
Studio |
Jiří Klokočka, Ivan Plicka |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATSBP |
Studio |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
528ATSBP |
Studio |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
527ATSBP |
Studio |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
519ATSBP |
Studio |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
518ATSBP |
Studio |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
515ATSBP |
Studio |
Vladimír Soukenka, Patrik Tichý |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
514ATSBP |
Studio |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
520AT1KA |
Studio 1 |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
520AT2AUK |
Studio 2 |
Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
520AT2K |
Studio 2 |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Henry William Andrew Hanson Iv, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
520AT3K |
Studio 3 |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
520AT3AUK |
Studio 3 |
Radmila Fingerová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
Czech |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
520AT4 |
Studio 4 |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Ivan Plicka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
Czech |
KZ |
13 |
0P+8C |
|
519AT4KU |
Studio 4 |
Jiří Klokočka, Ivan Plicka |
Czech |
KZ |
13 |
0P+8C |
|
520AT5K |
Studio 5 |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
Czech |
KZ |
13 |
0P+8C |
|
520AT6 |
Studio 6 |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
Czech |
KZ |
14 |
0P+8C |
|
540AT6 |
Studio 6 |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
English |
KZ |
14 |
0P+8C |
|
550AMD1 |
Studio I |
Adéla Bébarová, Marian Karel, Josef Šafařík |
Czech |
KZ |
4 |
0P+3C |
|
550AMD2 |
Studio II |
Adéla Bébarová, Marian Karel, Josef Šafařík |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
514ATSST |
Studio-Building Complex |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
Czech |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
540ATS1 |
Studio-Building Complex |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
English |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATSST |
Studio-Building Complex |
Dalibor Hlaváček, Štěpán Valouch, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
521ATSST |
Studio-Building Complex |
Šimon Vojtík, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
518ATSST |
Studio-Building Complex |
David Belko, Michal Juha, Michal Kohout, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, Ondřej Tuček |
Czech |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
520ATS1 |
Studio-Building Complex |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATS1 |
Studio-Building Complex |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATS1 |
Studio-Building Complex |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
527ATS1 |
Studio-Building Complex |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATS1 |
Studio-Building Complex |
Jan Bittner, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATS1 |
Studio-Building Complex |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
518ATS1 |
Studio-Building Complex |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
515ATS1 |
Studio-Building Complex |
Vladimír Soukenka, Jan Tůma |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
514ATS1 |
Studio-Building Complex |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
516ATS1 |
Studio-Building Complex |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Lukáš Kurilla, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
516ATV |
Studio-Elective Course |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
4 |
0P+4C |
|
550ATV |
Studio-Elective Course |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, Irena Šestáková, René Šulc |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
* |
520ATV |
Studio-Elective Course |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Henry William Andrew Hanson Iv, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
L,Z |
521ATV |
Studio-Elective Course |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
540ATV |
Studio-Elective Course |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
English |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
518ATV |
Studio-Elective Course |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
528ATV |
Studio-Elective Course |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
514ATV |
Studio-Elective Course |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
529ATV |
Studio-Elective Course |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
527ATV |
Studio-Elective Course |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
519ATV |
Studio-Elective Course |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
515ATV |
Studio-Elective Course |
Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka, Jan Tůma |
Czech |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
520ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
518ATVZ |
Studio-Free Assignment |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
516ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Lukáš Kurilla, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
540ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
English |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
515ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka, Jan Tůma |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
527ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
514ATVZ |
Studio-Free Assignment |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
514ATRN |
Studio-Implementation Project |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
527ATRH |
Studio-Implementation Project |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
521ATRH |
Studio-Implementation Project |
Šimon Vojtík, Veronika Šindlerová |
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
520ATRH |
Studio-Implementation Project |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
528ATRH |
Studio-Implementation Project |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Hana Seho, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
9 |
0P+6C |
|
516ATRH |
Studio-Implementation Project |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
514ATRH |
Studio-Implementation Project |
Ján Stempel |
Czech |
KZ |
9 |
0P+6C |
|
529ATRH |
Studio-Implementation Project |
Marek Chalupa, Jan Sedlák |
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
519ATRH |
Studio-Implementation Project |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
518ATRH |
Studio-Implementation Project |
Vítězslav Danda, Boris Redčenkov |
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
515ATRH |
Studio-Implementation Project |
|
Czech |
KZ |
9 |
0P+6C |
|
520ATRN |
Studio-Implementation Project |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
528ATRN |
Studio-Implementation Project |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
521ATRN |
Studio-Implementation Project |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
519ATRN |
Studio-Implementation Project |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
529ATRN |
Studio-Implementation Project |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
527ATRN |
Studio-Implementation Project |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
515ATRN |
Studio-Implementation Project |
Vladimír Soukenka, Patrik Tichý |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
518ATRN |
Studio-Implementation Project |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
516ATO |
Studio-Public Buildings |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
540ATO |
Studio-Public Buildings |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
English |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
529ATO |
Studio-Public Buildings |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
528ATO |
Studio-Public Buildings |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
527ATO |
Studio-Public Buildings |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
519ATO |
Studio-Public Buildings |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
518ATO |
Studio-Public Buildings |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Jana Kubcová, Edita Lisecová, Anna Wanda Molnárová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
515ATO |
Studio-Public Buildings |
Vladimír Soukenka |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
514ATO |
Studio-Public Buildings |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Tomáš Tomsa |
Czech |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
540ATBST |
Studio-Residential Buildings |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
English |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
529ATBS |
Studio-Residential Buildings |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Jaroslav Hulín, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
Czech |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
528ATBS |
Studio-Residential Buildings |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
527ATBS |
Studio-Residential Buildings |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
Czech |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
519ATBS |
Studio-Residential Buildings |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
518ATBS |
Studio-Residential Buildings |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
515ATBS |
Studio-Residential Buildings |
Vladimír Soukenka |
Czech |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
514ATBS |
Studio-Residential Buildings |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša, Tomáš Tomsa, Martin Čtverák |
Czech |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
540ATUR |
Studio-Urban Design |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
English |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATUR |
Studio-Urban Design |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATUR |
Studio-Urban Design |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
527ATUR |
Studio-Urban Design |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATUR |
Studio-Urban Design |
Jan Bittner, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATUR |
Studio-Urban Design |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
518ATUR |
Studio-Urban Design |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
516ATUR |
Studio-Urban Design |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
515ATUR |
Studio-Urban Design |
Vladimír Soukenka |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
514ATUR |
Studio-Urban Design |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
Czech |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
555ND3 |
Teachings of Design III |
Marie Agnés Cécile Doucet, Marian Karel, Josef Šafařík |
English |
ZK |
2 |
2P |
L |
550TK |
Technical Drawing |
Stanislava Čečáková |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
555TZI2 |
Technical Infrastructure 2 |
Daniela Bošová, František Novotný, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500TZI2 |
Technical Infrastructure II - Urban Utilities |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
519U1B |
Technique of City Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jan Sedlák, Jana Zdráhalová, Matěj Šebek, Sára Šálková Roeselová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
519U1K |
Technique of City Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jan Sedlák, Jana Zdráhalová, Matěj Šebek, Sára Šálková Roeselová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
524DTZ5 |
Technology of Buildings Environment |
Daniela Bošová |
Czech |
ZK |
|
|
* |
513TD |
Teorie designu |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik, Tomáš Hoření Samec |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
521DUP |
Theories of Spatial Planning |
Karel Maier |
Czech |
ZK |
|
|
L,Z |
513DTA3 |
Theory of Architecture |
Jiří Tourek |
Czech |
ZK |
|
|
* |
500TA1 |
Theory of Architecture and Esthetics |
Jana Tichá, Jiří Tourek |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
|
555TA1 |
Theory of Architecture and Esthetics |
Jana Tichá, Jiří Tourek |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
555TD |
Theory of Design |
Hubert Kamil Guzik, Lucia Tóthová, Klára Ullmannová |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500TD |
Theory of Design |
Hubert Kamil Guzik, Klára Ullmannová |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
513TEK |
Theory of Landscape Architecture |
Jana Tichá |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
D05TSD |
Theory of Spatial Development |
Karel Maier |
|
ZK |
|
|
|
519U4K |
Urban Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová, Sára Šálková Roeselová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
519U4N |
Urban Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová, Kateřina Čechová, Sára Šálková Roeselová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
519DURB |
Urban Design |
Jan Jehlík |
Czech |
ZK |
|
|
* |
521UP1 |
Urban Planning |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč, Veronika Šindlerová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
521UP1K |
Urban Planning |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč, Veronika Šindlerová |
Czech |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500UP1 |
Urban Planning I |
Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč |
English |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500UP2 |
Urban Planning II |
Jakub Vorel |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U3K |
Urban design - Theory |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U3B |
Urban design - Theory |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
555U21 |
Urbanism 2 - History |
Lenka Burgerová |
English |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555U4 |
Urbanism 4 - Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
500U21 |
Urbanism II - History |
Lenka Burgerová |
English |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L,Z |
500U31 |
Urbanism III - Theory |
Irena Fialová, Kateřina Čechová |
English |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555U31 |
Urbanism III - Theory |
Irena Fialová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500U4 |
Urbanism IV - Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová |
English |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
519U2B |
Urbanistic Composition I |
Jiří Plos |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
519U2K |
Urbanistic Composition I |
Jiří Plos |
Czech |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
519U7N |
Urbanistic Composition II |
Lenka Chlanová, Tomáš Ctibor, Jaromír Hainc, Petr Hlaváček |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U7K |
Urbanistic Composition II |
Lenka Chlanová, Tomáš Ctibor, Jaromír Hainc, Petr Hlaváček |
Czech |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
513HS1 |
Vernacular Architecture |
Jan Pešta |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
511VT1B |
Visual Arts I |
Martina Buřičová, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Radek Macke, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT1K |
Visual Arts I |
Zorka Krejčí, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT2 |
Visual Arts II |
Martina Buřičová, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Radek Macke, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT2K |
Visual Arts II |
Zorka Krejčí, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT3 |
Visual Arts III |
Jan Fabián, Zorka Krejčí, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT3K |
Visual Arts III |
Zorka Krejčí, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT4K |
Visual Arts IV |
Zorka Krejčí, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT4 |
Visual Arts IV |
Jiří Kárník, Radek Macke, Radek Macke, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT5 |
Visual Arts V |
Jiří Kárník, Tereza Melenová, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT5K |
Visual Arts V |
Jiří Kárník, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT6 |
Visual Arts VI |
Jiří Kárník, Radek Macke, Tereza Melenová, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT6K |
Visual Arts VI |
Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511KP |
Visual Arts-Practice |
Martina Buřičová, Jan Fabián, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Radek Macke, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
Czech |
Z |
0 |
1tý |
L |
550KP |
Visual Arts-Practice |
Radek Macke, Lenka Stejskalová Skoumalová |
Czech |
KZ |
2 |
1tý |
L |
550VTD1 |
Visual Design I |
Lenka Stejskalová Skoumalová |
Czech |
KZ |
3 |
0P+3C |
Z |
550VTD2 |
Visual Design II |
Lenka Stejskalová Skoumalová |
Czech |
KZ |
3 |
0P+3C |
L |
550VTD3 |
Visual Design III |
Radek Macke |
Czech |
KZ |
3 |
0P+3C |
Z |
550VTD4 |
Visual Design IV |
Radka Formánková, Radek Macke |
Czech |
KZ |
3 |
0P+3C |
L |
550VTD5 |
Visual Design V |
Tereza Melenová |
Czech |
KZ |
3 |
0P+3C |
Z |
550VTD6 |
Visual Design VI |
Tereza Melenová |
|
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550VAM |
Vývoj aut.a spal.motorů |
Branko Remek |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS6N |
Vývoj.trendy ve stavit. |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Tomáš Klanc, Aleš Marek |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS6K |
Vývoj.trendy ve stavit. |
Vladimír Daňkovský, Tomáš Klanc, Aleš Marek |
Czech |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
SZPL |
prostorové plánování |
|
|
ZK |
|
|
|