521UP2 |
Analýzy území pro ÚPD |
Petr Klápště, Karel Maier |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521UP2K |
Analýzy území pro ÚPD |
Petr Klápště |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
550AE |
Anatomie a ergonomie |
Ivan Dylevský |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
550AE2 |
Anatomie a ergonomie II |
Tomáš Fassati, Radka Formánková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
526DOJA |
Anglický jazyk |
Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Mark Wiedorn |
česky |
ZK |
|
|
L,Z |
550AM1 |
Aplikovaná mechanika I |
Jindra Lisalová |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550AM2 |
Aplikovaná mechanika II |
Josef Adamec, Jan Mixa, Václav Papež, Michal Schmirler, Pavel Sláma, Jakub Suchý |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
SEAU |
Architecture and Urbanism |
|
|
ZK |
|
|
|
523DPSO |
Architektonicko-konstrukční detail |
Zdeněk Kutnar, Aleš Marek, Miloslav Pavlík |
česky |
ZK |
|
|
L,Z |
522DANK |
Architektura a nosné konstrukce |
Karel Lorenz |
česky |
ZK |
|
|
|
555VTD6 |
Art Practice VI |
Tereza Melenová |
anglicky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
500VTD6 |
Art Practice VI |
Tereza Melenová |
anglicky |
KZ |
2 |
2C |
Z |
516ATV |
Ateliér - volitelný |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
4 |
0P+4C |
|
520AT1KA |
Ateliér 1-velké měřítko |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
520AT2AUK |
Ateliér 2-střední měřítko |
Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
520AT2K |
Ateliér 2-střední měřítko |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Henry William Andrew Hanson Iv, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
520AT3K |
Ateliér 3-malé měřítko |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
520AT3AUK |
Ateliér 3-malé měřítko |
Radmila Fingerová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
520AT4 |
Ateliér 4-Krajinářsko-urbanistický projekt |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Ivan Plicka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
česky |
KZ |
13 |
0P+8C |
|
519AT4KU |
Ateliér 4-Krajinářsko-urbanistický projekt |
Jiří Klokočka, Ivan Plicka |
česky |
KZ |
13 |
0P+8C |
|
520AT5K |
Ateliér 5-Krajinářský projekt |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
česky |
KZ |
13 |
0P+8C |
|
520AT6 |
Ateliér 6-Krajinářský realizační projekt |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
česky |
KZ |
14 |
0P+8C |
|
540AT6 |
Ateliér 6-Krajinářský realizační projekt |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
anglicky |
KZ |
14 |
0P+8C |
|
550AT1D |
Ateliér designu I |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
550AT2D |
Ateliér designu II |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
KZ |
13 |
0P+10C |
|
550AT3 |
Ateliér designu III |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
KZ |
13 |
0P+10C |
|
550AT4D |
Ateliér designu IV |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, Irena Šestáková, René Šulc |
česky |
KZ |
17 |
0P+12C |
|
550AD5 |
Ateliér designu V |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
KZ |
18 |
0P+12C |
|
550AD6 |
Ateliér designu VI |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
KZ |
22 |
0P+12C |
|
540ATBST |
Ateliér-bytové stavby |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
anglicky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
529ATBS |
Ateliér-bytové stavby |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Jaroslav Hulín, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
česky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
528ATBS |
Ateliér-bytové stavby |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
527ATBS |
Ateliér-bytové stavby |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
česky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
519ATBS |
Ateliér-bytové stavby |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
518ATBS |
Ateliér-bytové stavby |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
515ATBS |
Ateliér-bytové stavby |
Vladimír Soukenka |
česky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
514ATBS |
Ateliér-bytové stavby |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša, Tomáš Tomsa, Martin Čtverák |
česky |
KZ |
8 |
0P+8C |
|
529ATKU |
Ateliér-krajinářsko-urbanistický projekt |
Jan Sedlák |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATKU |
Ateliér-krajinářsko-urbanistický projekt |
Jan Bittner, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
520ATKU |
Ateliér-krajinářsko-urbanistický projekt |
Radmila Fingerová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Jitka Trevisan |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATKU |
Ateliér-krajinářsko-urbanistický projekt |
Jiří Klokočka, Ivan Plicka |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
550AMD1 |
Ateliér-modelování,dílny I |
Adéla Bébarová, Marian Karel, Josef Šafařík |
česky |
KZ |
4 |
0P+3C |
|
550AMD2 |
Ateliér-modelování,dílny II |
Adéla Bébarová, Marian Karel, Josef Šafařík |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
516ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
540ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
anglicky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
529ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
528ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
527ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
519ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
518ATO |
Ateliér-občanské stavby |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Jana Kubcová, Edita Lisecová, Anna Wanda Molnárová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
515ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Vladimír Soukenka |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
514ATO |
Ateliér-občanské stavby |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Tomáš Tomsa |
česky |
KZ |
9 |
0P+8C |
|
514ATRN |
Ateliér-realizační |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
527ATRH |
Ateliér-realizační |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
521ATRH |
Ateliér-realizační |
Šimon Vojtík, Veronika Šindlerová |
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
520ATRH |
Ateliér-realizační |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
528ATRH |
Ateliér-realizační |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Hana Seho, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
9 |
0P+6C |
|
516ATRH |
Ateliér-realizační |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
514ATRH |
Ateliér-realizační |
Ján Stempel |
česky |
KZ |
9 |
0P+6C |
|
529ATRH |
Ateliér-realizační |
Marek Chalupa, Jan Sedlák |
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
519ATRH |
Ateliér-realizační |
|
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
518ATRH |
Ateliér-realizační |
Vítězslav Danda, Boris Redčenkov |
|
KZ |
9 |
0P+6C |
|
515ATRH |
Ateliér-realizační |
|
česky |
KZ |
9 |
0P+6C |
|
520ATRN |
Ateliér-realizační |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan, Zuzana Štemberová |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
516ATRN |
Ateliér-realizační |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Lukáš Kurilla, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
528ATRN |
Ateliér-realizační |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
521ATRN |
Ateliér-realizační |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
519ATRN |
Ateliér-realizační |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
529ATRN |
Ateliér-realizační |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
527ATRN |
Ateliér-realizační |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
515ATRN |
Ateliér-realizační |
Vladimír Soukenka, Patrik Tichý |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
518ATRN |
Ateliér-realizační |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
|
KZ |
11 |
0P+6C |
|
514ATSST |
Ateliér-soubor staveb |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
česky |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
540ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
anglicky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATSST |
Ateliér-soubor staveb |
Dalibor Hlaváček, Štěpán Valouch, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
521ATSST |
Ateliér-soubor staveb |
Šimon Vojtík, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
518ATSST |
Ateliér-soubor staveb |
David Belko, Michal Juha, Michal Kohout, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, Ondřej Tuček |
česky |
KZ |
12 |
0P+8C |
|
520ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
527ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Jan Bittner, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
518ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
515ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Vladimír Soukenka, Jan Tůma |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
514ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
516ATS1 |
Ateliér-soubor staveb |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Lukáš Kurilla, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATSBP |
Ateliér-studie pro BP |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
528ATSBP |
Ateliér-studie pro BP |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
527ATSBP |
Ateliér-studie pro BP |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
519ATSBP |
Ateliér-studie pro BP |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
518ATSBP |
Ateliér-studie pro BP |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
515ATSBP |
Ateliér-studie pro BP |
Vladimír Soukenka, Patrik Tichý |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
514ATSBP |
Ateliér-studie pro BP |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
česky |
KZ |
10 |
0P+8C |
|
540ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
anglicky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
527ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Jan Bittner, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
518ATUR |
Ateliér-urbanismus |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
516ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
515ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Vladimír Soukenka |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
514ATUR |
Ateliér-urbanismus |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
česky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
550ATV |
Ateliér-volitelný |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, Irena Šestáková, René Šulc |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
* |
520ATV |
Ateliér-volitelný |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Henry William Andrew Hanson Iv, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
L,Z |
521ATV |
Ateliér-volitelný |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
540ATV |
Ateliér-volitelný |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
anglicky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
518ATV |
Ateliér-volitelný |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
528ATV |
Ateliér-volitelný |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
514ATV |
Ateliér-volitelný |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
529ATV |
Ateliér-volitelný |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
527ATV |
Ateliér-volitelný |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
519ATV |
Ateliér-volitelný |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
515ATV |
Ateliér-volitelný |
Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka, Jan Tůma |
česky |
KZ |
4 |
0P+4C |
|
520ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
528ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
518ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
516ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Lukáš Kurilla, Jiří Pavlíček, Kateřina Sýsová |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
521ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jakub Vorel, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
540ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Dalibor Hlaváček, Winy Maas |
anglicky |
KZ |
11 |
0P+8C |
|
515ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka, Jan Tůma |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
529ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
527ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
519ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
514ATVZ |
Ateliér-volné zadání |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
|
KZ |
11 |
0P+8C |
|
523DBIM |
BIM a integrované navrhování budov |
Aleš Marek |
česky |
ZK |
|
|
|
520BP |
Bakalářská práce |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
česky |
Z |
26 |
0P+16C |
|
529BP |
Bakalářská práce |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske |
česky |
Z |
22 |
0P+14C |
|
528BP |
Bakalářská práce |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Martin Čeněk |
česky |
Z |
22 |
0P+14C |
|
527BP |
Bakalářská práce |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař |
česky |
Z |
22 |
0P+14C |
|
519BP |
Bakalářská práce |
Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
Z |
22 |
0P+14C |
|
518BP |
Bakalářská práce |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
Z |
22 |
0P+14C |
|
515BP |
Bakalářská práce |
Vladimír Soukenka, Patrik Tichý |
česky |
Z |
22 |
0P+14C |
|
514BP |
Bakalářská práce |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Tomáš Tomsa |
česky |
Z |
22 |
0P+14C |
|
550BPD |
Bakalářská práce |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Radka Formánková, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
Z |
28 |
0P+16C |
|
SEBM |
Building Management |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
500PAM2 |
Building Technology and Management II |
Daniela Bošová, Radka Navrátilová, Lenka Prokopová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555PAM2 |
Building Technology and Management II |
Daniela Bošová, Radka Navrátilová, Lenka Prokopová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555NS5 |
Building Theory V |
Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Karla Kuldová, Noor Marji, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl, Ondřej Tuček |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500NS5 |
Building Theory V |
Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Karla Kuldová, Noor Marji, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl, Ondřej Tuček |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
516DCAD |
CAD |
Henri Hubertus Achten |
česky |
ZK |
|
|
* |
516CAD1 |
CAD I |
Martin Bukovský, Petr Irinkov, Michal Jirát, Kristina Letová, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová, Milan Čáslavský |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
516CAD1K |
CAD I |
Petr Irinkov, Dana Matějovská |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
516CAD2 |
CAD II |
Martin Bukovský, Michal Jirát, Kristina Letová, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Laura Luisa Palevičová, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová, Milan Čáslavský |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
516CAD2K |
CAD II |
Petr Irinkov |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
516CAD3K |
CAD III |
Petr Irinkov, Dušan Uruba |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
516CAD3 |
CAD III |
Henri Hubertus Achten, Martin Bukovský, Petr Irinkov, Michal Jirát, Lukáš Kurilla, Jan Malec, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Adam Preisler, Šimon Prokop, Tomáš Rain, Ivana Vinšová, Ondřej Vápeník |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
516CAD4 |
CAD IV |
Petr Irinkov, Michal Jirát, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Adam Preisler, Šimon Prokop, Jiří Skácilík, Dušan Uruba, Ivana Vinšová |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
555CAD3 |
Computer Aided Design III |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová |
anglicky |
ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
500CAD3 |
Computer Aided Design III |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop, Ivana Vinšová |
anglicky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
555CAD4 |
Computer Aided Design IV |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop |
anglicky |
ZK |
2 |
0P+2C |
L |
500CAD4 |
Computer Aided Design IV |
Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop |
anglicky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
500CAD5 |
Computer Aided Design V - GIS |
Daniel Franke, Jiří Čtyroký |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555CAD5 |
Computer Aided Design V - GIS |
Daniel Franke, Jiří Čtyroký |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555PG2 |
Computer Graphics 2 |
Stanislav Moravec, Kateřina Sýsová |
anglicky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
500PG1 |
Computer Graphics I |
Dana Matějovská, Stanislav Moravec, Kateřina Sýsová |
anglicky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z,L |
555PG1 |
Computer Graphics I |
Stanislav Moravec, Kateřina Sýsová |
anglicky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z,L |
555CGD |
Computer Graphics for Design |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
500SAT |
Contemporary Architecture |
Vladimír Šlapeta |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555SAT |
Contemporary Architecture |
Vladimír Šlapeta |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555CL1 |
Cultural Landscape I |
Milena Hauserová, Markéta Šantrůčková |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500CL1 |
Cultural Landscape I |
Milena Hauserová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520DEN1N |
Dendrologie I |
Romana Michalková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
520DEN1 |
Dendrologie I |
Romana Michalková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
520DEN2K |
Dendrologie II |
Romana Michalková |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
520DEN3 |
Dendrologie III |
Romana Michalková |
česky |
ZK |
2 |
0P+2C |
L |
520DEN3H |
Dendrologie III |
Romana Michalková |
česky |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
L |
555ATD2 |
Design - Design Studio II |
Marian Karel |
anglicky |
KZ |
22 |
0P+12C |
L |
555DC1 |
Design Computing I - BIM |
Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500DC1 |
Design Computing I - BIM |
Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555DC2 |
Design Computing II - Architecture |
Henri Hubertus Achten, Dana Matějovská |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
500DC2 |
Design Computing II - Architecture |
Henri Hubertus Achten, Dana Matějovská |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555DC3 |
Design Computing III - Geometry |
Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Martin Pospíšil, Šimon Prokop, Jiří Šrubař |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500DC3 |
Design Computing III - Geometry |
Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Martin Pospíšil, Šimon Prokop, Jiří Šrubař |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555ATVD |
Design Studio - Requisite Optional |
|
anglicky |
KZ |
4 |
0P+4C |
Z,L |
555AD5 |
Design Studio 5 |
Jan Jaroš, Marian Karel, Martin Tvarůžek |
anglicky |
KZ |
18 |
0P+12C |
L |
555ATD1 |
Design Studio I for Design |
Jan Jaroš, René Šulc |
anglicky |
KZ |
22 |
0P+12C |
Z |
529DDF |
Design fasád |
Vladimír Krátký |
česky |
ZK |
|
|
|
521DG1 |
Deskriptivní geometr.I |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jakub Řada, Jiří Šrubař |
česky |
KZ |
4 |
2P+2C |
Z |
521DG2 |
Deskriptivní geometr.II |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jakub Řada, Jiří Šrubař |
česky |
KZ |
3 |
1P+2C |
L |
522DG |
Deskriptivní geometrie |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jiří Šrubař |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
522DGK |
Deskriptivní geometrie |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
518DEV1 |
Development I |
Tomáš Ctibor, Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michaela Kloudová, Michal Kohout, Pavel Krupík, Petr Merežko, Pavel Novák, Petr Urbánek, Vít Řezáč, Miroslav Šajtar |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
518DEV2 |
Development II |
Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michaela Kloudová, Pavel Krupík, Jana Kubcová, Pavel Novák |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
550DZ1 |
Digitální zobrazování I |
Jan Malec, Jiří Šrubař |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550DZ2 |
Digitální zobrazování II |
Dana Matějovská, Dušan Uruba |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
550DZ3 |
Digitální zobrazování III |
Jan Malec, Dušan Uruba |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550DZ4 |
Digitální zobrazování IV |
Jan Malec, Dušan Uruba |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
550DZ5 |
Digitální zobrazování V |
Petr Hatschbach, Václav Jirovský |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550DZ6 |
Digitální zobrazování VI |
Petr Hatschbach, Václav Jirovský |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
514DP |
Diplomní projekt |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
518DPH |
Diplomní projekt |
David Belko, Michal Juha, Arnošt Navrátil, Ondřej Tuček |
česky |
Z |
27 |
0P+27C |
|
520DP |
Diplomní projekt |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
550DP |
Diplomní projekt |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Radka Formánková, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
Z |
28 |
0P+20C |
|
515DP |
Diplomní projekt |
Vladimír Soukenka |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
528DP |
Diplomní projekt |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
521DP |
Diplomní projekt |
Karel Maier, Šimon Vojtík, Veronika Šindlerová |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
516DP |
Diplomní projekt |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Jiří Pavlíček |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
529DP |
Diplomní projekt |
Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
527DP |
Diplomní projekt |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
519DP |
Diplomní projekt |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
518DP |
Diplomní projekt |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
|
Z |
28 |
0P+28C |
|
550DS |
Diplomní seminář |
Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, René Šulc |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
520DSN |
Diplomní seminář |
Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Tomáš Efler, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
528DSN |
Diplomní seminář |
Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Jan Stibral, Štěpán Tomš, Štěpán Valouch, Ladislav Vrbata, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
521DSN |
Diplomní seminář |
Jan Bittner, Karel Maier, Šimon Vojtík, Jan Záhora, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
516DSN |
Diplomní seminář |
Henri Hubertus Achten, Miloš Florián |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
527DSN |
Diplomní seminář |
Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Vojtěch Sosna, Ján Stempel, Jan Jakub Tesař, Alena Šrámková |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
529DSN |
Diplomní seminář |
Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
519DSN |
Diplomní seminář |
Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Jonáš Krýzl, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Jan Novotný, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Tomáš Zmek, Michal Škrna |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
518DSN |
Diplomní seminář |
David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Arnošt Navrátil, Miroslav Pazdera, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
515DSN |
Diplomní seminář |
Vladimír Soukenka |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
514DSN |
Diplomní seminář |
Tomáš Efler, Václav Girsa |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
|
513DAT1 |
Dějiny a teorie architektury I |
Marián Matys, Michael Rykl |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DAT2K |
Dějiny a teorie architektury I |
Pavel Kalina, Michael Rykl |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT2 |
Dějiny a teorie architektury II |
Tomáš Dittrich, Josef Holeček, Eliška Houdová, Pavel Kalina, Michael Rykl, David Seidler |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
513DAT3 |
Dějiny a teorie architektury III |
Pavel Kalina |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DAT4 |
Dějiny a teorie architektury IV |
Michael Rykl, Petr Vorlík |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT5K |
Dějiny a teorie architektury V |
Petr Vorlík |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT5D |
Dějiny a teorie architektury V |
Lukáš Beran, Klára Brůhová, Josef Holeček, Pavel Kalina, Lucia Tóthová, Klára Ullmannová, Veronika Vicherková, Petr Vorlík, Jan Zikmund |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
513DAT5 |
Dějiny a teorie architektury V |
Lukáš Beran, Klára Brůhová, Pavel Fuchs, Josef Holeček, Pavel Kalina, Martin Kolovský, Alexander Kuric, Miroslav Pavel, Michael Rykl, David Seidler, Lucia Tóthová, Klára Ullmannová, Lukáš Veverka, Veronika Vicherková, Petr Vorlík, Jan Zikmund |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
513DAT6 |
Dějiny a teorie architektury VI |
Miroslav Pavel, Jana Tichá |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
513DAT7 |
Dějiny a teorie architektury VII |
Jana Tichá |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DAT8 |
Dějiny a teorie architektury VIII |
Jana Tichá, Jiří Tourek |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
513DDAR |
Dějiny architektury |
Pavel Kalina |
česky |
ZK |
|
|
* |
513DT |
Dějiny techniky |
Klára Brůhová |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DU1B |
Dějiny umění I |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DU1K |
Dějiny umění I |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DU1D |
Dějiny umění I |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DU2D |
Dějiny umění II |
Hubert Kamil Guzik |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DU3N |
Dějiny umění III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DU3K |
Dějiny umění III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DU3D |
Dějiny umění III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DU2B |
Dějiny umění IIbc |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513DD1 |
Dějiny už.umění a designu I |
Hubert Kamil Guzik |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DD2 |
Dějiny už.umění a designu II |
Hubert Kamil Guzik |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555EKL2 |
Ecology II |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500EKL2 |
Ecology II |
Petr Klápště |
anglicky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
500EKL3 |
Ecology III - Social Ecology |
Petr Klápště |
anglicky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
555EKL3 |
Ecology III - Social Ecology |
Petr Klápště |
anglicky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
555EKON |
Economics |
Daniela Bošová, Václav Tatýrek |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
500EKON |
Economics |
Daniela Bošová, Václav Tatýrek |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
500EM1 |
Economics and Management I |
Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
anglicky |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
555EM1 |
Economics and Management I |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
anglicky |
Z,ZK |
2 |
1P + 1C |
Z |
500EBE |
Economy of Built Environment |
Karel Maier, Jakub Vorel |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
528EKL |
Ekologie |
Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
521DEK3 |
Ekologie |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
česky |
ZK |
|
2+0 |
* |
528EKLK |
Ekologie I |
Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
528EKLD |
Ekologie I |
Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
521EKL1K |
Ekologie I |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
521EKL1D |
Ekologie I |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
521EKL1 |
Ekologie I |
Petr Klápště, Petr Sklenička |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
521EKL2K |
Ekologie II |
Petr Klápště |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521EKL2D |
Ekologie II |
Petr Klápště |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521EKL2 |
Ekologie II |
Petr Klápště |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
524EM1 |
Ekonomie a management I |
Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Jakub Panáček, Lenka Prokopová, Václav Tatýrek, Zbyněk Škoda |
|
ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
550EM2 |
Ekonomie a management II |
Daniela Bošová, Radka Formánková, Dana Měšťanová, Jakub Panáček, Václav Tatýrek, Zbyněk Škoda |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
550EM3 |
Ekonomie a management III |
Marian Karel |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
519DEK3 |
Ekonomika a management územního rozvoje |
Karel Maier |
česky |
ZK |
|
|
* |
513DFS5 |
Filosofie a sociologie |
Klára Brůhová, Vladan Klement, Jiří Tourek, Oldřich Ševčík |
česky |
ZK |
|
|
* |
513DDFS5 |
Filosofie a sociologie |
Oldřich Ševčík |
česky |
ZK |
|
|
|
513FSP1 |
Filosofie, sociologie a psychologie I |
Tomáš Hoření Samec, Pavel Kalina |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
513FSP2 |
Filosofie, sociologie a psychologie II |
Vladan Klement |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513FSP3 |
Filosofie, sociologie a psychologie III |
Vladan Klement |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
513FSP4 |
Filosofie, sociologie a psychologie IV |
Vladan Klement, Petr Vorlík |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
513FSP5 |
Filosofie, sociologie a psychologie V |
Tomáš Hoření Samec |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
526DOJF |
Francouzský jazyk |
Zuzana Krýzlová |
česky |
ZK |
|
|
L,Z |
523GP |
Geodetická praxe |
Tomáš Křemen |
česky |
Z |
0 |
2D |
L |
523GEO |
Geodézie |
Tomáš Křemen |
česky |
KZ |
1 |
1P+0C |
L |
513HS2N |
Hist.stavby,sídla II |
Milena Hauserová |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
513HS3N |
Hist.stavby,sídla III |
Milena Hauserová |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
515I2 |
Historie interiéru |
Pavla Kvízová, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500DA3-4 |
History of Architecture III/IV |
Pavel Kalina |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555DA5 |
History of Architecture 5 - Modern Architecture |
Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500DA1-2 |
History of Architecture I/II |
Pavel Kalina |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
555DA1/2 |
History of Architecture I/II |
Pavel Kalina |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
555DA3/4 |
History of Architecture III/IV |
Pavel Kalina |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500DU3 |
History of Art III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
anglicky |
KZ |
2 |
2P |
L |
555DU3 |
History of Art III |
Hubert Kamil Guzik, Jana Tichá |
anglicky |
KZ |
2 |
2P |
L |
513DDIVV |
Informace pro vědu a výzkum |
Michaela Morysková, Jana Tichá |
česky |
ZK |
|
|
|
513DIVV |
Informace pro vědu a výzkum |
Michaela Morysková, Jana Tichá |
česky |
ZK |
|
|
|
521DGIS |
Informační technologie a modelování pro rozvoj území |
Jakub Vorel |
česky |
ZK |
|
|
* |
520DIK |
Infrastruktura krajiny |
Klára Salzmann |
česky |
ZK |
|
|
|
D05IUS |
Integrace urbánních systémů |
Jiří Klokočka |
anglicky |
ZK |
|
|
|
555I3 |
Interior 3 - History of Theatre |
Veronika Šindelář Kastlová |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500I2 |
Interior II - History of Interior |
Marek Teska |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
555I2 |
Interior II - History of Interior |
Marek Teska |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500I3 |
Interior III - History of Theatre |
Veronika Šindelář Kastlová |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
515I1 |
Interiér,výstav.,design |
Lenka Bednářová, Michal Bílek, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Vladimír Soukenka, Marek Teska, Patrik Tichý, Jan Tůma |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
515I1D |
Interiér,výstav.,design |
Lenka Bednářová, Matěj Boháč, Michal Bílek, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
515I2D |
Interiér,výstav.,design II |
Marek Teska |
|
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
D05DDIT |
Intermediální tvorba a pokročilé technologie v designu |
Roman Berka, Zdeněk Mikovec |
česky |
ZK |
|
|
|
516DINF |
Inženýrská informatika |
Henri Hubertus Achten |
česky |
ZK |
|
|
* |
526JZK |
Jazyk zkouška - A,F,N,I |
Naděžda Bonaventurová, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová |
|
ZK |
0 |
|
|
550K1 |
Konstrukce I |
Jan Hoidekr, František Lopot, Roman Uhlíř |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
550K2 |
Konstrukce II |
Vojtěch Dynybyl, Jaroslav Křička, František Lopot, Jiří Mrázek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550KKR |
Konstrukce karosérií a rámů |
Michal Vašíček |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520DKP |
Krajina v procesu - Trendy a trajektorie |
Zuzana Štemberová |
|
ZK |
|
|
|
520KA1B |
Krajinářská architektura I |
Zuzana Ambrožová, Adéla Chmelová, Radmila Fingerová, Tereza Havránková, Julie Horáčková, Jakub Med, Jana Tichá, Zuzana Štemberová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA1K |
Krajinářská architektura I |
Zuzana Ambrožová, Tereza Havránková, Julie Horáčková, Jakub Med, Jana Tichá, Zuzana Štemberová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA2B |
Krajinářská architektura II |
Klára Salzmann, Alena Smrčková, Zuzana Štemberová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520KA2K |
Krajinářská architektura II |
Klára Salzmann, Zuzana Štemberová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520KAN3 |
Krajinářská architektura III |
Drahomíra Kolmanová, Klára Salzmann, Hana Špalková |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA3K |
Krajinářská architektura III |
Klára Salzmann, Hana Špalková |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520KA4 |
Krajinářská architektura IV |
Ivan Plicka |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
520KA5 |
Krajinářská architektura V |
Romana Michalková, Markéta Svobodová |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511KP |
Kreslířská praxe |
Martina Buřičová, Jan Fabián, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Radek Macke, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
Z |
0 |
1tý |
L |
550KP |
Kreslířská praxe |
Radek Macke, Lenka Stejskalová Skoumalová |
česky |
KZ |
2 |
1tý |
L |
514KK1 |
Kulturní krajina I |
Václav Fanta, Milena Hauserová, Klára Salzmann, Markéta Šantrůčková |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
514KK2 |
Kulturní krajina II |
Václav Fanta, Klára Fantová, Milena Hauserová, Klára Salzmann, Markéta Šantrůčková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513KUL |
Kulturologie |
Miroslav Pavel |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
555ATL2 |
Landscape - Design Studio II. |
|
anglicky |
KZ |
13 |
0P+8C |
L |
555TKZ1 |
Landscape Architecture I - Introduction |
Radmila Fingerová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500TKZ1 |
Landscape Architecture I-Introduction |
Radmila Fingerová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555TKZ4 |
Landscape Architecture IV |
Ivan Plicka, Zuzana Štemberová |
anglicky |
ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
500TKZ4 |
Landscape Architecture IV |
Radmila Fingerová, Ivan Plicka, Zuzana Štemberová |
anglicky |
ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
555LAT1 |
Landscape Architecture Theory I |
Jana Tichá |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500LAT1 |
Landscape Architecture Theory I |
Jana Tichá |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
555LCM |
Landscape Construction and Management |
Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500LCM |
Landscape Construction and Management |
Lenka Prokopová, Veronika Sojková |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555LP1 |
Landscape Planning I |
Klára Salzmann, Zuzana Štemberová |
anglicky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500LP1 |
Landscape Planning I |
Klára Salzmann, Zuzana Štemberová |
anglicky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500P |
Law |
Daniela Bošová, Martin Pospíšil |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513HS1 |
Lidová architektura |
Jan Pešta |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
500NK5 |
Load - Bearing Structures V |
Milan Holický, Martin Pospíšil |
anglicky |
KZ |
2 |
2P+1C |
L |
555NK5 |
Load-Bearing Structures V |
Milan Holický, Martin Pospíšil |
anglicky |
KZ |
2 |
2P+1C |
L |
522M |
Matematika |
Jan Sedlák, Stanislava Čečáková, Jakub Řada, Jiří Šrubař |
česky |
KZ |
3 |
1P+2C |
L,Z |
500MT5 |
Materials and Technology V |
Libor Beneš |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555MT5 |
Materials and Technology V |
Libor Beneš |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
550MT1 |
Materiály a technologie I |
Jakub Horník, Františka Pešlová, Petr Zuna |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550MT2 |
Materiály a technologie II |
Petr Mikeš, Pavel Novák, Jan Tomíček, Jan Šimota |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
550MT3 |
Materiály a technologie III |
Jaroslava Babánková, Marek Pavlas, Miloslav Pavlík |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
550MT4 |
Materiály a technologie IV |
Viktor Kreibich, Jiří Kuchař |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
550MT5 |
Materiály a technologie V |
Libor Beneš, Zdeňka Jeníková |
|
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
550MTP |
Materiály tech. praxe |
Jaroslav Valach |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523DMA6 |
Materiály v architektuře |
|
česky |
ZK |
|
|
* |
D05RM |
Metodologie výzkumu |
Karel Maier |
anglicky |
ZK |
|
|
|
519U5N |
Metody |
Jan Jehlík, Lukáš Kopp, Jana Zdráhalová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U5K |
Metody |
Lukáš Kopp, Jana Zdráhalová |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
D05MTD |
Modelování rozvoje území |
Petr Klápště, Jakub Vorel |
anglicky |
ZK |
|
|
|
500DA5 |
Modern Architecture |
Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta |
anglicky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
500PP2 |
Monument Preservation |
Tomáš Efler, Jitka Tomiczková, Josef Štulc |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
555PP2 |
Monument Preservation 2 |
Tomáš Efler, Jitka Tomiczková, Josef Štulc |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
500MD |
Multimedia Design / Design Technology |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
anglicky |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z,L |
555MD |
Multimedia Design / Design Technology |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
anglicky |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z,L |
515I3 |
Multimediální tvorba |
Lenka Bednářová, Vladimír Soukenka, Veronika Šindelář Kastlová |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
515I3D |
Multimediální tvorba |
Lenka Bednářová, Matěj Boháč, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Vladimír Soukenka |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS1 |
NS I - Základy |
Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jana Kubcová, Jiří Plos, Oldřich Sládek, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Jan Tomandl, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
518NS1KB |
NS I - Základy |
Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jana Kubcová, Jiří Plos, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS1DB |
NS I - Základy |
Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jana Kubcová, Jiří Plos, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS2A |
NS II - Bydlení |
David Belko, Michal Kohout, Jana Kubcová, Markéta Káňová, Jana Nádravská, Hana Seho, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
518NS2K |
NS II - Bydlení |
David Belko, Michal Kohout, Jana Kubcová, Markéta Káňová, Jana Nádravská, Hana Seho, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
518NS3B |
NS III - Občanské stavby I |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS3K |
NS III - Občanské stavby I |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS3D |
NS III - Občanské stavby I |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Irena Šestáková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS4D |
NS IV - Občanské stavby II |
Jana Kubcová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Vladimír Soukenka, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Veronika Šindelář Kastlová |
česky |
Z,ZK |
2 |
2P+1C |
|
518NSKI |
NS V - Koncept a interpretace |
Michal Hybský, Lenka Ilová, Pavla Melková |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
518NSKIK |
NS V - Koncept a interpretace |
Michal Hybský, Lenka Ilová, Pavla Melková |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
518NS6N |
NS VI - Velké stavby |
David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Patrik Kotas, Arnošt Navrátil, Zbyšek Stýblo |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
518NS7 |
NS VII - Netypologické strategie |
Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
550ND1 |
Nauka o designu I |
Patrik Kotas |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550ND2 |
Nauka o designu II |
Jan Fišer, Patrik Kotas |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
550ND3 |
Nauka o designu III |
Lenka Žižková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
550DDND3 |
Nauka o designu III |
Patrik Kotas |
česky |
ZK |
|
|
|
520NPR1 |
Nauka o přírodě a rostlinách I |
Jan Kubeš, Milan Skalický, Pavla Vachová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520NPR2 |
Nauka o přírodě a rostlinách II |
Lenka Pavlů, Petra Vokurková |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520NPR3H |
Nauka o přírodě a rostlinách III |
Vera Potopová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520NPR3 |
Nauka o přírodě a rostlinách III |
Vera Potopová |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
520NPR4 |
Nauka o přírodě a rostlinách IV |
Milan Skalický, Pavla Vachová |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
520NPR4H |
Nauka o přírodě a rostlinách IV |
Romana Michalková, Milan Skalický, Pavla Vachová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520NPR5 |
Nauka o přírodě a rostlinách V |
Václav David, Svatopluk Matula, Markéta Miháliková, Zuzana Štemberová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
520NPR6 |
Nauka o přírodě a rostlinách VI |
Martin Kulhánek, Ivan Plicka, Zuzana Štemberová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
519U4K |
Navrhování |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová, Sára Šálková Roeselová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
519U4N |
Navrhování |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová, Kateřina Čechová, Sára Šálková Roeselová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
523DNK6 |
Novodobé konstrukce pozemních staveb |
Miloslav Pavlík |
česky |
ZK |
|
|
* |
526DOJN |
Německý jazyk |
Zuzana Krýzlová |
česky |
ZK |
|
|
Z,L |
523DOPL |
Obalové pláště budov |
Zdeněk Kutnar, Aleš Marek, Miloslav Pavlík |
česky |
ZK |
|
|
L,Z |
524TZ2N |
Obnovitel.zdroje energ. |
Daniela Bošová, Kristina Bžochová, František Medek, František Novotný, Lenka Prokopová, Lenka Reinberková, Jaroslava Rolínková, Pavla Vrbová, Zuzana Vyoralová |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
518NS4 |
Občanské stavby II |
Jana Kubcová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Vladimír Soukenka, Zbyšek Stýblo, Ondřej Tuček, Veronika Šindelář Kastlová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
D05SE |
Odborná angličtina |
Henri Hubertus Achten |
anglicky |
ZK |
|
|
|
526OJ1K |
Odborný jazyk I |
Kateřina Valentová |
|
Z,ZK |
2 |
0P+2C |
L |
526OJ1B |
Odborný jazyk I |
Naděžda Bonaventurová, Brian Hodgman, Zuzana Krýzlová, Calvin Rambler, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová, Mark Wiedorn |
|
Z,ZK |
2 |
0P+2C |
Z,L |
526OJ1D |
Odborný jazyk I |
Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová |
česky |
Z,ZK |
2 |
0P+2C |
Z |
526OJ2B |
Odborný jazyk II |
Naděžda Bonaventurová, Ludmila Caravanasová, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z,L |
526OJ3B |
Odborný jazyk III |
Naděžda Bonaventurová, Brian Hodgman, Zuzana Krýzlová, Calvin Rambler, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová, Mark Wiedorn |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
514PP1K |
Památková péče I |
Magdaléna Biedermanová, Václav Fanta, Václav Girsa, Milena Hauserová, Jitka Poláková, Michael Rykl, Jitka Tomiczková, Martin Čtverák |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
514PP1B |
Památková péče I |
Václav Fanta, Václav Girsa, Milena Hauserová, Martin Kolovský, Michael Rykl, Barbora Schmidová, Jitka Tomiczková, Martin Čtverák |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
514PP2K |
Památková péče II |
Jan Pešta |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
514PP2B |
Památková péče II |
Jan Pešta |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
514PP3 |
Památková péče III |
Jindřich Hodač, Martin Kolovský, Michael Rykl |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555UP1 |
Planning I - Urban Planning |
Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel |
anglicky |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555UP2 |
Planning II - Spatial and Strategic Planning |
Karel Maier, Jakub Vorel |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
520PRK1 |
Plánování regionů a krajiny I |
Eva Jeníková, Klára Salzmann, Alena Smrčková |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
520PRK1N |
Plánování regionů a krajiny I |
Eva Jeníková, Klára Salzmann |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521PRK2 |
Plánování regionů a krajiny II |
Jan Vozáb |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
521PRK2K |
Plánování regionů a krajiny II |
Jan Vozáb |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
520PRK3 |
Plánování regionů a krajiny III |
Eva Jeníková, Klára Salzmann |
česky |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
L |
523PS8N |
Poruchy a rekon. staveb |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Luboš Káně, Marek Novotný |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS8K |
Poruchy a rekon. staveb |
Petr Jůn, Luboš Káně, Marek Novotný |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS2 |
Pozem. stavitelství II |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Martin Majna, Marek Pavlas, Miloš Rehberger, Šárka Tauchmanová, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
523PS2K |
Pozem. stavitelství II |
Vladimír Daňkovský, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Marek Pavlas, Miloš Rehberger |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
523PS3B |
Pozem.stavitelství III |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Pavel Meloun, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková, Ondřej Vápeník |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
523PS3K |
Pozem.stavitelství III |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Pavel Meloun, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
523PS4K |
Pozem.stavitelství IV |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Marek Novotný |
česky |
Z,ZK |
3 |
1P+2C |
L |
523PS4B |
Pozem.stavitelství IVbc |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Pavel Meloun, Marek Novotný, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková |
česky |
Z,ZK |
3 |
1P+2C |
L |
523PS5B |
Pozem.stavitelství V |
Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Marek Novotný |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS5K |
Pozem.stavitelství V |
Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Luboš Káně, Marek Novotný |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS1B |
Pozemní stavitelství I |
Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Luboš Káně, Martin Majna, Marek Pavlas, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
523PS1BK |
Pozemní stavitelství I |
Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
516PG1 |
Počítačová grafika I |
Dušan Marcinko, Dana Matějovská, Martin Odehnal |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
516PG1K |
Počítačová grafika I |
Dušan Marcinko, Martin Odehnal |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
550PG2 |
Počítačová grafika II |
Dávid Sivý, Josef Šafařík |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
516PG2N |
Počítačová grafika II |
Dušan Marcinko, Martin Odehnal |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
516PG2K |
Počítačová grafika II |
Martin Odehnal |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
523PN1 |
Počítačové navrhování I |
Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
516PN2 |
Počítačové navrhování II |
Henri Hubertus Achten, Dana Matějovská |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
522PN3 |
Počítačové navrhování III |
Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Šimon Prokop, Jiří Šrubař |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
519U7N |
Procesy |
Lenka Chlanová, Tomáš Ctibor, Jaromír Hainc, Petr Hlaváček |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U7K |
Procesy |
Lenka Chlanová, Tomáš Ctibor, Jaromír Hainc, Petr Hlaváček |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
555OP |
Product Ecology |
Vladimír Kočí |
anglicky |
ZK |
2 |
2P |
L |
550PEE |
Produktová ekologie a ekodesign |
Vladimír Kočí |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
521UP3 |
Prostor.a strateg.plán. |
Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Jan Vozáb |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
521UP3K |
Prostor.a strateg.plán. |
Petr Klápště, Jakub Vorel, Jan Vozáb |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
521PRI1 |
Prostorová informatika I |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
521PRI1K |
Prostorová informatika I |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
521PRI2 |
Prostorová informatika II |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521PRI2K |
Prostorová informatika II |
Daniel Franke, Jakub Vorel |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521PRS1 |
Prostorové struktury I |
Karel Maier, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521PRS1K |
Prostorové struktury I |
Karel Maier, Veronika Šindlerová |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
521PRS2 |
Prostorové struktury II |
Karel Maier, Jan Vozáb |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
521PRS2K |
Prostorové struktury II |
Karel Maier, Jan Vozáb |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U1B |
Prostředí |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jan Sedlák, Jana Zdráhalová, Matěj Šebek, Sára Šálková Roeselová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
519U1K |
Prostředí |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jan Sedlák, Jana Zdráhalová, Matěj Šebek, Sára Šálková Roeselová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
520PAMK |
Provádění a management KA |
Daniela Bošová, Aleš Dittert, Jakub Hepp, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek |
česky |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
524PRES1K |
Provádění, řízení a ekonomie staveb 1 |
Daniela Bošová, Radka Navrátilová |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
524PRES1 |
Provádění, řízení a ekonomie staveb 1 |
Daniela Bošová, Libor Kubina, Radka Navrátilová, Aleš Palička, Veronika Sojková |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
524PRES2 |
Provádění, řízení a ekonomie staveb 2 |
Daniela Bošová, Michaela Kostelecká, Dana Měšťanová, Radka Navrátilová, Veronika Sojková, Václav Tatýrek |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
524PRES3K |
Provádění, řízení a ekonomie staveb 3 |
Jan Bittner, Daniela Bošová, Michaela Kostelecká, Karel Maier, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek, Vít Řezáč |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
524PRES3 |
Provádění, řízení a ekonomie staveb 3 |
Jan Bittner, Daniela Bošová, Michaela Kostelecká, Karel Maier, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek, Vít Řezáč |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
524PRES4 |
Provádění, řízení a ekonomie staveb 4 |
Daniela Bošová, Veronika Sojková |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
524PK |
Právo |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
524PD |
Právo |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
524P |
Právo |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
513DPHS |
Průzkum historických staveb |
Michael Rykl |
česky |
ZK |
|
|
* |
D05SMC |
Smart Cities v kontextu současných znalostí |
Vladan Klement, Jiří Tourek |
anglicky |
ZK |
|
|
|
555SU |
Smart Urbanism |
Karel Maier, Jakub Vorel |
anglicky |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500SU |
Smart Urbanism |
Jakub Vorel |
anglicky |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L |
519DEN2 |
Speciální dendrologie |
Romana Michalková |
|
KZ |
2 |
0P+2C |
|
522SNK1B |
Statika a nosné konstrukce I |
Tomáš Bittner, Dita Jiroutová, Aleš Mezera, Martin Pospíšil, Petr Sejkot, Markéta Vavrušková, Miroslav Vokáč, Jiří Žalský |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
L |
522SNK2 |
Statika a nosné konstrukce II |
Tomáš Hána, Karel Jung, Petr Kněž, Aleš Mezera, Jan Mlčoch, Martin Pospíšil, Petr Sejkot, Miroslav Sýkora, Miroslav Vokáč |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
522SNK3 |
Statika a nosné konstrukce III |
Milan Holický, Karel Jung, Karel Lorenz, Aleš Mezera, Jan Mlčoch, Martin Pospíšil, Miroslav Sýkora |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
522SNK4 |
Statika a nosné konstrukce IV |
Tomáš Bittner, Milan Holický, Karel Lorenz, Martin Pospíšil, Markéta Vavrušková |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
522SNK5 |
Statika a nosné konstrukce V |
Tomáš Juranka, Karel Lorenz, Martin Pospíšil |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
522SNK6 |
Statika a nosné konstrukce VI |
Karel Jung, Karel Lorenz, Martin Pospíšil |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
521DSTA |
Statistické metody |
Jakub Vorel |
česky |
ZK |
|
|
* |
519DURB |
Stavba měst |
Jan Jehlík |
česky |
ZK |
|
|
* |
524DSF3 |
Stavební fyzika |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová |
česky |
ZK |
|
|
* |
524SF2 |
Stavební fyzika II |
Daniela Bošová, Libor Kubina, Lenka Prokopová, Dagmar Richtrová, Soňa Štolbová |
česky |
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
L |
524SF1B |
Stavební fyzika Ibc |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Dagmar Richtrová |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
523DSK |
Stavební konstrukce, materiály a technologie |
Aleš Marek |
česky |
ZK |
|
|
|
523MAT |
Stavební materiály |
Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523MATK |
Stavební materiály |
Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
514SHP |
Stavebně historický průzkum |
Martin Ebel, Michael Rykl |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
|
514SHP1 |
Stavebně historický průzkum I |
Martin Ebel, Martin Kolovský, Michael Rykl |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
514SHP2 |
Stavebně historický průzkum II |
Milena Hauserová |
|
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
514SHP3 |
Stavebně historický průzkum III |
Tomáš Efler, Václav Girsa, Milena Hauserová, Jan Pešta, Martin Čtverák |
|
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
555ND3 |
Teachings of Design III |
Marie Agnés Cécile Doucet, Marian Karel, Josef Šafařík |
anglicky |
ZK |
2 |
2P |
L |
524TZ1N |
Tech.infrastrukt.sídel |
Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Lenka Prokopová, Jaroslava Rolínková, Zuzana Vyoralová |
|
Z,ZK |
2 |
1P+1C |
Z |
524TZIK |
Tech.zařízení budov I |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
524TZIB |
Tech.zařízení budov I |
Daniela Bošová, Ondřej Horák, František Louda, Lenka Prokopová, Pavla Vrbová, Zuzana Vyoralová |
česky |
Z,ZK |
4 |
2P+2C |
Z |
524TZI2K |
Tech.zařízení budov II |
Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500TZI2 |
Technical Infrastructure II - Urban Utilities |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
555TZI2 |
Technical Infrastructure II - Urban Utilities |
Daniela Bošová, František Novotný, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
550TK |
Technické kreslení |
Stanislava Čečáková |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
524DTZ5 |
Technika prostředí budov |
Daniela Bošová |
česky |
ZK |
|
|
* |
520TKAK1 |
Technologie KA I |
Aleš Dittert, Eva Jeníková |
česky |
KZ |
3 |
1P+2C |
L |
520TKA1N |
Technologie KA I |
Aleš Dittert, Eva Jeníková |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
520TKA2K |
Technologie KA II |
Romana Michalková, Vladimír Sitta, Markéta Svobodová |
česky |
KZ |
3 |
1P+2C |
Z |
520TKA2N |
Technologie KA II |
Romana Michalková, Vladimír Sitta, Markéta Svobodová |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
520TKA3K |
Technologie KA III |
Aleš Dittert, Vladimír Sitta |
česky |
KZ |
3 |
1P+2C |
L |
520TKA4K |
Technologie KA IV |
Aleš Dittert, Jakub Hepp, Vladimír Sitta, Markéta Svobodová |
česky |
KZ |
3 |
1P+2C |
Z |
519U6N |
Tendence |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová, Kateřina Čechová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
519U6K |
Tendence |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
519U3K |
Teorie |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
519U3B |
Teorie |
Irena Fialová, Zdeňka Havlová |
česky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
513DTA3 |
Teorie architektury |
Jiří Tourek |
česky |
ZK |
|
|
* |
513TD |
Teorie designu |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik, Tomáš Hoření Samec |
|
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
513DDTD |
Teorie designu |
Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik, Pavel Kalina |
česky |
ZK |
|
|
|
513TEK |
Teorie krajinářské architektury |
Jana Tichá |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
L |
D05TSD |
Teorie prostorového rozvoje |
Karel Maier |
|
ZK |
|
|
|
521DUP |
Teorie územního a prostorového plánování |
Karel Maier |
česky |
ZK |
|
|
L,Z |
500TA1 |
Theory of Architecture and Esthetics |
Jana Tichá, Jiří Tourek |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
|
555TA1 |
Theory of Architecture and Esthetics |
Jana Tichá, Jiří Tourek |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
555TD |
Theory of Design |
Hubert Kamil Guzik, Lucia Tóthová, Klára Ullmannová |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500TD |
Theory of Design |
Hubert Kamil Guzik, Klára Ullmannová |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
513DSAT |
Témata současné architektonické tvorby |
Jana Tichá |
česky |
ZK |
|
|
* |
513DDSAT |
Témata současné architektonické tvorby |
Jana Tichá |
česky |
ZK |
|
|
|
500UP1 |
Urban Planning I |
Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč |
anglicky |
ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
500UP2 |
Urban Planning II |
Jakub Vorel |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
L |
555U21 |
Urbanism 2 - History |
Lenka Burgerová |
anglicky |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L |
500U21 |
Urbanism II - History |
Lenka Burgerová |
anglicky |
Z,ZK |
2 |
2P+0C |
L,Z |
500U31 |
Urbanism III - Theory |
Irena Fialová, Kateřina Čechová |
anglicky |
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
555U31 |
Urbanism III - Theory |
Irena Fialová |
|
KZ |
2 |
1P+1C |
Z |
500U4 |
Urbanism IV - Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
555U4 |
Urbanism IV - Design |
Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová |
anglicky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
L |
514DRP4 |
Vybraná témata z teorie památková péče |
Milena Hauserová |
česky |
ZK |
|
|
L,Z |
524DP_2 |
Vybrané problémy práva v architektuře a stavebnictví |
Daniela Bošová, Jiří Plos |
česky |
ZK |
|
|
* |
522DNK7 |
Vybrané statě z nosných konstrukcí |
|
česky |
ZK |
|
|
* |
511VT1B |
Výtvarná tvorba I |
Martina Buřičová, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Radek Macke, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550VTD1 |
Výtvarná tvorba I |
Lenka Stejskalová Skoumalová |
česky |
KZ |
3 |
0P+3C |
Z |
511VT1K |
Výtvarná tvorba I |
Zorka Krejčí, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT2 |
Výtvarná tvorba II |
Martina Buřičová, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Radek Macke, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT2K |
Výtvarná tvorba II |
Zorka Krejčí, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
550VTD2 |
Výtvarná tvorba II |
Lenka Stejskalová Skoumalová |
česky |
KZ |
3 |
0P+3C |
L |
511VT3 |
Výtvarná tvorba III |
Jan Fabián, Zorka Krejčí, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT3K |
Výtvarná tvorba III |
Zorka Krejčí, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550VTD3 |
Výtvarná tvorba III |
Radek Macke |
česky |
KZ |
3 |
0P+3C |
Z |
550VTD4 |
Výtvarná tvorba IV |
Radka Formánková, Radek Macke |
česky |
KZ |
3 |
0P+3C |
L |
511VT4K |
Výtvarná tvorba IV |
Zorka Krejčí, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT4 |
Výtvarná tvorba IV |
Jiří Kárník, Radek Macke, Radek Macke, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT5 |
Výtvarná tvorba V |
Jiří Kárník, Tereza Melenová, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550VTD5 |
Výtvarná tvorba V |
Tereza Melenová |
česky |
KZ |
3 |
0P+3C |
Z |
511VT5K |
Výtvarná tvorba V |
Jiří Kárník, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
L |
511VT6 |
Výtvarná tvorba VI |
Jiří Kárník, Radek Macke, Tereza Melenová, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
511VT6K |
Výtvarná tvorba VI |
Gabriela Nováková, Ivan Vosecký |
česky |
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
550VTD6 |
Výtvarná tvorba VI |
Tereza Melenová |
|
KZ |
2 |
0P+2C |
Z |
519U2B |
Vývoj |
Jiří Plos |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
519U2K |
Vývoj |
Jiří Plos |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
550VAM |
Vývoj aut.a spal.motorů |
Branko Remek |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
514DHS5 |
Vývoj konstrukcí historických staveb |
Jan Pešta |
česky |
ZK |
|
|
* |
523PS6N |
Vývoj.trendy ve stavit. |
Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Tomáš Klanc, Aleš Marek |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS6K |
Vývoj.trendy ve stavit. |
Vladimír Daňkovský, Tomáš Klanc, Aleš Marek |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
Z |
523PS7N |
Vývojové trendy ve stavitelství - Konstrukční systémy pro 21. století |
Aleš Marek, Bedřiška Vaňková |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
523PS7K |
Vývojové trendy ve stavitelství - Konstrukční systémy pro 21. století |
Aleš Marek, Bedřiška Vaňková |
česky |
KZ |
2 |
2P+0C |
L |
528ZAT |
Základní ateliér |
Michaela Brožová, Tomáš Durdis, Lucie Kirovová, Lukáš Kohout, Petr Kordovský, Lukáš Liesler, Kateřina Rottová, Claudia Schmidt, Anna Sigmundová |
česky |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
527ZAT |
Základní ateliér |
Daria Balejová Bártová, Michaela Brožová, Martina Buřičová, Jiří Hůrka, Luis Marques, Šárka Sodomková, Pavel Ullmann |
česky |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
518ZAT |
Základní ateliér |
Kamila Amblerová, David Belko, Marek Blank, Michaela Brožová, Radim Karásek, Jan Kazimour, Karolína Kripnerová, Martin Rössler, Oldřich Sládek |
česky |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
515ZAT |
Základní ateliér |
Lenka Bednářová, Michaela Brožová, Magdalena Koubek Michaličková |
česky |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
529ZAT |
Základní ateliér |
Michaela Brožová, Jiří Hůrka, Luis Marques, Gabriela Nováková, Michal Šrámek |
česky |
KZ |
6 |
1P+5C |
|
529ZANB |
Základy architektonického navrhování |
Michaela Brožová, Jiří Hůrka, Petr Kordovský, Luis Marques, Josef Čančík, Michal Šrámek |
česky |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
528ZANB |
Základy architektonického navrhování |
Michaela Brožová, Tomáš Durdis, Lucie Kirovová, Lukáš Kohout, Petr Kordovský, Lukáš Liesler, Kateřina Rottová, Claudia Schmidt |
česky |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
527ZANB |
Základy architektonického navrhování |
Daria Balejová Bártová, Michaela Brožová, Martina Buřičová, Martin Kropáč, Šárka Sodomková, Pavel Ullmann |
česky |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
518ZANB |
Základy architektonického navrhování |
Kamila Amblerová, Marek Blank, Michaela Brožová, Veronika Hanzlíková, Petra Hlaváčková, Jan Kazimour, Karolína Kripnerová, Martin Rössler, Oldřich Sládek |
česky |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
515ZANB |
Základy architektonického navrhování |
Lenka Bednářová, Michaela Brožová, Magdalena Koubek Michaličková, Pavla Kvízová |
česky |
KZ |
7 |
1P+5C |
|
550ZD1D |
Základy designu I |
Jitka Aslan, Adéla Bébarová, Jan Jaroš, Henrieta Nezpěváková |
česky |
KZ |
7 |
0P+6C |
|
550ZD2 |
Základy designu II |
Jitka Aslan, Adéla Bébarová, Jan Jaroš, Henrieta Nezpěváková |
česky |
KZ |
7 |
0P+6C |
|
520ZKN |
Základy krajinářského navrhování I |
Michaela Brožová, František Gattermayer, Tereza Havránková, Laura Jablonská, Hana Špalková |
česky |
KZ |
8 |
1P+5C |
Z |
520ZKNA |
Základy krajinářského navrhování II |
Michaela Brožová, František Gattermayer, Tereza Havránková, Laura Jablonská, Drahomíra Kolmanová, Hana Špalková |
česky |
KZ |
9 |
1P+5C |
L |
521DDZVP |
Základy vědecké práce |
Karel Maier |
česky |
ZK |
|
|
|
521DZVP |
Základy vědecké práce |
Karel Maier |
česky |
ZK |
|
|
* |
SZAU |
architektura a urbanismus |
|
|
ZK |
|
|
|
SZAUKA |
architektura a urbanismus - AUKA |
Jan Jehlík |
|
ZK |
|
|
|
SZD |
design |
|
česky |
ZK |
|
|
|
SZDM |
designérská praxe a management |
Lenka Prokopová |
česky |
ZK |
|
|
|
SZDEV |
development |
|
|
ZK |
|
|
|
SZKA |
krajinářská architektura |
|
|
ZK |
|
|
|
SZKAU |
krajinářská architektura a urbanismus |
|
|
ZK |
|
|
|
SZMKA |
management krajinářské architektury |
Daniela Bošová, Antonín Pokorný, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
SZPP |
památková péče |
|
|
ZK |
|
|
|
SZPN |
počítačové navrhování |
|
|
ZK |
|
|
|
SZPL |
prostorové plánování |
|
|
ZK |
|
|
|
SZSKM |
stavební a krajinářský management |
Daniela Bošová, Antonín Pokorný, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
SZSM |
stavební management |
Daniela Bošová, Lenka Prokopová |
|
ZK |
|
|
|
SZBC |
státní zkouška bakalářská |
|
|
ZK |
|
|
|
SZBCK |
státní zkouška bakalářská |
|
česky |
ZK |
|
|
|
SZBCD |
státní zkouška bakalářská |
|
|
ZK |
|
|
|
SZZKA |
zahradní a krajinná architektura |
|
|
ZK |
|
|
|
550EV |
Úvod do exakt.věd |
Dana Kolářová, Stanislava Čečáková |
česky |
ZK |
2 |
2P+0C |
Z |
521UP1 |
Územní plánování I |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč, Veronika Šindlerová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |
521UP1K |
Územní plánování I |
Jan Bittner, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč, Veronika Šindlerová |
česky |
Z,ZK |
3 |
2P+1C |
Z |