2371047 |
Automatické řízeníMilan Anderle, Dana Bauerová, Jaroslav Bušek, Jaromír Fišer, Milan Hofreiter, Matěj Kuře, Juraj Lieskovský, Cyril Oswald, Růžena Petrová, Goran Simeunovič, Sára Strakošová, Pavel Trnka, Martin Vitoušek, Tomáš Vyhlídal
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2182019 |
Chemie
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2141504 |
Elektrické obvody a elektronikaMiroslav Cerman, Jan Chyský, Pavel Mrzena, Lubomír Musálek, Jaroslav Novák, Lukáš Novák, Martin Novák, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová, Zuzana Sedlecká, Oleg Sivkov, Josef Vlček
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2141505 |
Elektrické stroje a pohony
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2021041 |
Fyzika I.
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2021025 |
Fyzika II.
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2011021 |
Konstruktivní geometrie
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2133025 |
Konstrukční cvičeníEliška Cézová, Martin Dub, Jan Flek, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Jiří Houkal, Jana Jandová, Jan Kanaval, František Lopot, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Marek Štádler
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2381054 |
Management a ekonomika podniku
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2011056 |
Matematika I.Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jan Halama, Martin Hanek, Marta Hlavová, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Matěj Klíma, Stanislav Kračmar, Petr Louda, Olga Majlingová, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Nikola Pajerová, Vladimír Prokop, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2011062 |
Matematika II.
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2011009 |
Matematika III.Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Vladimír Hric, Jan Karel, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Petr Sváček, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2311101 |
Mechanika I.Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2311102 |
Mechanika II.Pavel Bastl, Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2121500 |
Mechanika tekutin
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2322029 |
Nauka o materiálu I.Lukáš Babka, Matěj Buřil, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Ludmila Džuberová, Eliška Galčíková, Matěj Gregor, Jakub Horník, Jakub Horváth, Pavlína Hájková, Petr Kolouch, Stanislav Krum, Petr Králíček, Jan Krčil, Vojtěch Lukeš, Vladimír Mára, Lucie Pilsová, Jan Sezemský, Jana Sobotová, Taťana Vacková, Jan Walter, Vojtěch Zástava, Elena Čižmárová, Filip Štefaník
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2321039 |
Nauka o materiálu II.Jakub Antoň, Matěj Buřil, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Ludmila Džuberová, Eliška Galčíková, Jakub Horník, Jakub Horváth, Marie Horváthová, Pavlína Hájková, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Michal Junek, Stanislav Krum, Jan Krčil, Martin Kuřík, Veronika Mazáčová, Vladimír Mára, Lucie Pilsová, Adam Poloch, Jan Sezemský, Jana Sobotová, Taťana Vacková, Jan Walter, Petr Zuna, Vojtěch Zástava, Elena Čižmárová, Filip Štefaník
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2011049 |
Numerická matematikaLuděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jiří Fürst, Tomáš Halada, Tomáš Hlavatý, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Matěj Klíma, Patrik Kovář, Ondřej Krejčí, Anna Lancmanová, Petr Louda, Olga Majlingová, Pavel Mačák, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Vítězslav Putna, Prokop Pučejdl, Petr Sváček, Adam Tater, David Trdlička, Karel Vacek, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2012037 |
Počítačová grafika
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2372041 |
Počítačová podpora studia
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2181026 |
Přenos hybnosti, tepla a hmoty
|
|
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2132001 |
Strojírenské konstruování I.
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2131002 |
Strojírenské konstruování II.Eliška Cézová, Martin Dub, Jan Flek, Josef Grill, Daniel Hadraba, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Jana Jandová, Jana Jandová, Josef Kamenický, Antonín Kanaval, Jan Kanaval, František Lopot, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Václav Čvančara, Marek Štádler
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2133013 |
Strojírenské konstruování III.
|
|
Z |
2 |
0P+2C |
|
|
|
Předmět je vypsán |
2133014 |
Strojírenské konstruování IV.
|
|
|
|
|
Z |
2 |
0P+2C |
Předmět je vypsán |
2372083 |
Technická měření
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2331068 |
Technologie I.
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2341014 |
Technologie II.
|
|
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2121023 |
Termomechanika
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2131005 |
Vývoj techniky
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět není vypsán |
2012035 |
Základy algoritmizace a programováníTomáš Halada, Jan Halama, Martin Hanek, Tomáš Hlavatý, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Matěj Klíma, Patrik Kovář, Anna Lancmanová, Olga Majlingová, Pavel Mačák, Josef Musil, Vladimír Prokop, Vítězslav Putna, Prokop Pučejdl, Petr Sváček, Adam Tater, David Trdlička, Karel Vacek, Marta Čertíková
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2153005 |
Základy energetických přeměnOndřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Michael Dvořák, Zdeněk Funda, Miroslav Gleitz, Jan Havlík, Štěpán Hrouda, Jitka Jeníková, Guk Chol Jun, Michal Kolovratník, Jakub Krempaský, Jan Opatřil, Klára Osičková, Petr Pečený, Michel Sabatini, Pavel Skopec, Jan Syblík, Matěj Vodička, Pavel Zácha, Jan Špale, Jakub Špaček, Jan Štěpánek
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2383001 |
Základy práva
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2131512 |
Části a mechanismy strojů I.Eliška Cézová, Martin Dub, Jan Flek, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Jiří Houkal, Jan Kanaval, František Lopot, Jiří Mrázek, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |
2131026 |
Části a mechanismy strojů II.
|
česky |
|
|
|
|
|
|
Předmět je vypsán |