Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2019/2020

Všechny předměty Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská - Děčín

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
818A1 Anglický jazyk 1 Alena Veselá  česky Z 1 0+2 Z
818A2 Anglický jazyk 2 Alena Veselá  česky Z 1 0+2 L
818A3 Anglický jazyk 3 Alena Veselá  česky Z 1 0+2 Z
818AMZK Anglický jazyk mírně pokročilí - zkouška Alena Veselá  česky ZK 4 Z
818APZK Anglický jazyk pokročilí - zkouška Alena Veselá  česky ZK 5 Z
818A0 Anglický jazyk začátečníci Alena Veselá  česky NIC 0 0+2 L
818BPSE1 Bakalářská práce 1 René Hladík, Kateřina Horaisová, Petr Kubera, Dana Majerová, Michal Moc, Josef Nový  česky Z 5 0+5 Z
818BPSE2 Bakalářská práce 2 René Hladík, Kateřina Horaisová, Petr Kubera, Dana Majerová, Michal Moc, Josef Nový  česky Z 10 0+10 L
818DB Databáze Dana Majerová  česky KZ 4 1+3 Z
818DIM1 Diskrétní matematika 1 Kateřina Horaisová  česky Z 2 2+0 Z
818DIM2 Diskrétní matematika 2 Kateřina Horaisová  česky Z 2 2+0 L
818DEF1 Dějiny fyziky 1 Vladislav Kosejk  česky Z 2 2+0 Z
818EKON Ekonometrie Jana Sekničková  česky Z,ZK 5 2+2 L
818ESPG1 Evropský standard počítačové gramotnosti 1 Michal Moc  česky Z 2 0+2 L
818LI1 Lineární algebra 1 Dana Majerová  česky Z 2 2+2 Z
818LIZ Lineární algebra 1 - zkouška Dana Majerová  česky ZK 2 Z
818LI2 Lineární algebra B 2 Dana Majerová  česky Z,ZK 4 1+2 L
818LPB Lineární programování Petr Kubera  česky Z,ZK 4 2+2 Z
818MAKE1 Makroekonomie 1 René Hladík  česky Z,ZK 4 2+2 Z
818MAKE2 Makroekonomie 2 René Hladík  česky Z,ZK 4 2+2 L
818MARK Marketing Jiří Petrášek  česky KZ 4 2+2 L
818MA1 Matematická analýza 1 Petr Kubera  česky Z 4 4+4 Z
818MA1Z Matematická analýza 1, zkouška Petr Kubera  česky ZK 4 Z
818MAB4 Matematická analýza B 4 Kateřina Horaisová  česky Z,ZK 7 2+4 L
818MAB2 Matematická analýza B 2 Petr Kubera  česky Z,ZK 7 2+4 L
818MAB3 Matematická analýza B 3 Kateřina Horaisová  česky Z,ZK 7 2+4 Z
818ME1 Matematická ekonomie 1 Quang Van Tran  česky Z,ZK 5 2+2 Z
818ME2 Matematická ekonomie 2 Quang Van Tran  česky Z,ZK 5 2+2 L
818MIK1 Mikroekonomie 1 René Hladík  česky Z,ZK 5 2+2 Z
818MIK2 Mikroekonomie 2 René Hladík  česky Z,ZK 5 2+2 L
818NES1 Neuronové sítě 1 Kateřina Horaisová  česky Z 2 1+1 Z
818NES2 Neuronové sítě 2 Kateřina Horaisová  česky Z 2 1+1 L
818NME1 Numerické metody 1 Petr Kubera  česky Z,ZK 4 2+2 Z
818N1 Německý jazyk 1 Světlana Petrová  česky Z 1 0+2 Z
818N2 Německý jazyk 2 Světlana Petrová  česky Z 1 0+2 L
818N3 Německý jazyk 3 Světlana Petrová  česky Z 1 0+2 Z
818NMZK Německý jazyk mírně pokročilí - zkouška Světlana Petrová  česky ZK 4 Z
818NPZK Německý jazyk pokročilí - zkouška Světlana Petrová  česky ZK 5 Z
818N0 Německý jazyk začátečníci Světlana Petrová  česky NIC 0 0+2 L
818PPT Pokročilé programovací techniky Michal Moc  česky Z 3 0+2 L
818PIN1 Praktická informatika pro inženýry 1 Jiří Fišer  česky Z 2 1+1
818PST Pravděpodobnost a statistika Josef Nový  česky Z,ZK 5 3+1 L
818PMT Programování pro mobilní telefony na platformě J2ME Jiří Fišer  česky Z 3 0+3 L
818PRC1 Programování v C++ 1 Josef Nový  česky Z 4 2+2 Z
818PRC2 Programování v C++ 2 Josef Nový, Miroslav Virius  česky KZ 4 2+2 L
818JAV1 Programování v Javě 1 Michal Moc  česky Z 2 1+1 Z
818JAV2 Programování v Javě 2 Michal Moc, Miroslav Virius  česky ZK 3 1+1 L
818MTL Programování v MATLABU Dana Majerová  česky Z,ZK 5 2+2 Z
818PR Projektové řízení Ladislav Kučera  česky KZ 3 2+1 L
818WEB Prostředí WEBu, programovací a popisné jazyky Tomáš Liška  česky KZ 3 0+2 Z
818PSL Publikační systém LaTeX Jiří Fišer  česky Z 2 0+2 Z
818PKM1 Přípravný kurz z matematiky 1 Linda Mrázková  česky Z 2 0+3 Z
818PKM2 Přípravný kurz z matematiky 2 Linda Mrázková  česky Z 3 0+3 L
818SBAK Seminář k bakalářské práci Dana Majerová  česky Z 2 0+2 L
818OSY Správa operačních systémů Josef Drobný, Linda Mrázková  česky KZ 2 0+2 Z
818KOD Teorie kódování B Kateřina Horaisová  česky ZK 2 2+0 L
818INT1 Tvorba internetových aplikací 1 Dana Majerová  česky Z 2 0+2 Z
818INT2 Tvorba internetových aplikací 2 Dana Majerová  česky KZ 2 0+2 L
818TVS1 Týmový vývoj softwaru 1 Michal Moc  česky KZ 3 0+3 Z
818TVS2 Týmový vývoj softwaru 2 Michal Moc  česky KZ 3 0+3 L
818TVS3 Týmový vývoj softwaru 3 Michal Moc  česky KZ 3 0+3 Z
818TVS4 Týmový vývoj softwaru 4 Michal Moc  KZ 3 0+3 L
818TV1 Tělesná výchova 1 Dana Majerová, Michal Moc  česky Z 1 0+2 Z
818TV2 Tělesná výchova 2 Dana Majerová, Michal Moc  česky Z 1 0+2 L
818TV3 Tělesná výchova 3 Dana Majerová, Michal Moc  česky Z 1 0+2 Z
818TV4 Tělesná výchova 4 Dana Majerová, Michal Moc  česky Z 1 0+2 L
818ZNEK Znalostní ekonomika Jiří Petrášek  česky KZ 3 2+0 L
818ZDP Zpracování dat pro publikování Jiří Fišer  česky Z 2 2 Z
818ZALG Základy algoritmizace Miroslav Virius  česky Z,ZK 4 2+2 L
818ZPRO Základy programování Michal Moc  česky Z 4 2+2 Z
818UPYT Úvod do programování v Pythonu Petr Kubera  česky Z 2 2
818UPRA1 Úvod do práva 1 Marie Hohenbergerová  česky Z 1 0+2 Z
818UPRA2 Úvod do práva 2 Marie Hohenbergerová  česky Z 2 0+2 L
Platnost dat k 22. 9. 2019
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f4d-predmety.html