Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2021/2022

Všechny předměty Fakulta architektury

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
550AE2 Anatomie a ergonomie II Tomáš Fassati, Tomáš Fassati, Radka Formánková  česky ZK 2 2P+0C
526DOJA Anglický jazyk Kateřina Valentová, Mark Wiedorn  česky ZK L,Z
550AM1 Aplikovaná mechanika I Jindra Lisalová  ZK 2 2P+0C
SEAU Architecture and Urbanism   ZK
522DANK Architektura a nosné konstrukce Karel Lorenz  česky ZK
555VTD6 Art Practice VI Tereza Melenová  anglicky KZ 2 0P+2C Z
520AT1KA Ateliér 1-velké měřítko Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  česky KZ 10 0P+8C
520AT2K Ateliér 2-střední měřítko Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Henry William Andrew Hanson Iv, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  česky KZ 11 0P+8C
520AT3K Ateliér 3-malé měřítko Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  česky KZ 11 0P+8C
520AT4 Ateliér 4-Krajinářsko-urbanistický projekt Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Ivan Plicka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  česky KZ 13 0P+8C
520AT5K Ateliér 5-Krajinářský projekt Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  česky KZ 13 0P+8C
520AT6 Ateliér 6-Krajinářský realizační projekt Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  česky KZ 14 0P+8C
550AT1D Ateliér designu I Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 10 0P+8C
550AT2D Ateliér designu II Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 13 0P+10C
550AT3 Ateliér designu III Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 13 0P+10C
550AT4D Ateliér designu IV Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, Irena Šestáková  česky KZ 17 0P+12C
550AD6 Ateliér designu VI Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 22 0P+12C
529ATBS Ateliér-bytové stavby Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka  česky KZ 8 0P+8C Z
528ATBS Ateliér-bytové stavby Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk  KZ 8 0P+8C
527ATBS Ateliér-bytové stavby Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková, Jan Štempel  česky KZ 8 0P+8C Z
519ATBS Ateliér-bytové stavby Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  KZ 8 0P+8C
518ATBS Ateliér-bytové stavby David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  česky KZ 8 0P+8C Z
515ATBS Ateliér-bytové stavby Vladimír Soukenka  KZ 8 0P+8C
514ATBS Ateliér-bytové stavby Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša, Martin Čtverák  KZ 8 0P+8C
550AMD1 Ateliér-modelování,dílny I Adéla Bébarová, Marian Karel, Josef Šafařík  KZ 4 0P+3C
516ATO Ateliér-občanské stavby Henri Hubertus Achten, Miloš Florián  česky KZ 9 0P+8C
529ATO Ateliér-občanské stavby Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske  česky KZ 9 0P+8C
528ATO Ateliér-občanské stavby Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch  česky KZ 9 0P+8C
527ATO Ateliér-občanské stavby Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel  česky KZ 9 0P+8C
519ATO Ateliér-občanské stavby Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  česky KZ 9 0P+8C
518ATO Ateliér-občanské stavby David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  česky KZ 9 0P+8C
515ATO Ateliér-občanské stavby Vladimír Soukenka  česky KZ 9 0P+8C
514ATO Ateliér-občanské stavby Tomáš Efler, Václav Girsa  česky KZ 9 0P+8C
550ATV Ateliér-pov.volitelný Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, Irena Šestáková  KZ 4 0P+4C
520ATV Ateliér-pov.volitelný Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Henry William Andrew Hanson Iv, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  KZ 4 0P+4C
521ATV Ateliér-pov.volitelný Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Veronika Šindlerová  KZ 4 0P+4C
518ATV Ateliér-pov.volitelný David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  KZ 4 0P+4C
528ATV Ateliér-pov.volitelný Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk  KZ 4 0P+4C
514ATV Ateliér-pov.volitelný Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  KZ 4 0P+4C
529ATV Ateliér-pov.volitelný Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka  KZ 4 0P+4C
527ATV Ateliér-pov.volitelný Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 4 0P+4C
519ATV Ateliér-pov.volitelný Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  KZ 4 0P+4C
516ATV Ateliér-pov.volitelný Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Jiří Pavlíček  KZ 4 0P+4C
515ATV Ateliér-pov.volitelný Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka, Jan Tůma  KZ 4 0P+4C
514ATRN Ateliér-realizační Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  KZ 11 0P+6C
520ATRN Ateliér-realizační Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  KZ 11 0P+6C
516ATRN Ateliér-realizační Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Jiří Pavlíček  KZ 11 0P+6C
528ATRN Ateliér-realizační Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk  KZ 11 0P+6C
521ATRN Ateliér-realizační Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Veronika Šindlerová  KZ 11 0P+6C
519ATRN Ateliér-realizační Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  KZ 11 0P+6C
529ATRN Ateliér-realizační Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka  KZ 11 0P+6C
527ATRN Ateliér-realizační Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková, Jan Štempel  KZ 11 0P+6C
515ATRN Ateliér-realizační Vladimír Soukenka, Patrik Tichý  KZ 11 0P+6C
518ATRN Ateliér-realizační David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  KZ 11 0P+6C
520ATS1 Ateliér-soubor staveb Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  česky KZ 11 0P+8C
529ATS1 Ateliér-soubor staveb Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  česky KZ 11 0P+8C
528ATS1 Ateliér-soubor staveb Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk  česky KZ 11 0P+8C
527ATS1 Ateliér-soubor staveb Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková, Jan Štempel  česky KZ 11 0P+8C
521ATS1 Ateliér-soubor staveb Henry William Andrew Hanson Iv, Karel Maier, Veronika Šindlerová  česky KZ 11 0P+8C
519ATS1 Ateliér-soubor staveb Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  česky KZ 11 0P+8C
518ATS1 Ateliér-soubor staveb David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  česky KZ 11 0P+8C
515ATS1 Ateliér-soubor staveb Vladimír Soukenka, Jan Tůma  česky KZ 11 0P+8C
514ATS1 Ateliér-soubor staveb Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  česky KZ 11 0P+8C
516ATS1 Ateliér-soubor staveb Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner  KZ 11 0P+8C
529ATSBP Ateliér-studie pro BP Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske  KZ 10 0P+8C
528ATSBP Ateliér-studie pro BP Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Štěpán Valouch  KZ 10 0P+8C
527ATSBP Ateliér-studie pro BP Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel  KZ 10 0P+8C
519ATSBP Ateliér-studie pro BP Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  KZ 10 0P+8C
518ATSBP Ateliér-studie pro BP David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  KZ 10 0P+8C
515ATSBP Ateliér-studie pro BP Vladimír Soukenka, Patrik Tichý  KZ 10 0P+8C
514ATSBP Ateliér-studie pro BP Tomáš Efler, Václav Girsa  KZ 10 0P+8C
529ATUR Ateliér-urbanismus Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske  česky KZ 11 0P+8C
528ATUR Ateliér-urbanismus Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Josef Mádr, Hana Seho, Štěpán Valouch  česky KZ 11 0P+8C
527ATUR Ateliér-urbanismus Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel  česky KZ 11 0P+8C
521ATUR Ateliér-urbanismus Henry William Andrew Hanson Iv, Karel Maier, Veronika Šindlerová  česky KZ 11 0P+8C
519ATUR Ateliér-urbanismus Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  česky KZ 11 0P+8C
518ATUR Ateliér-urbanismus David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  česky KZ 11 0P+8C
516ATUR Ateliér-urbanismus Henri Hubertus Achten, Miloš Florián  česky KZ 11 0P+8C
515ATUR Ateliér-urbanismus Vladimír Soukenka  česky KZ 11 0P+8C
514ATUR Ateliér-urbanismus Tomáš Efler, Václav Girsa  česky KZ 11 0P+8C
520ATVZ Ateliér-volné zadání Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  KZ 11 0P+8C
528ATVZ Ateliér-volné zadání Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk  KZ 11 0P+8C
518ATVZ Ateliér-volné zadání David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  KZ 11 0P+8C
516ATVZ Ateliér-volné zadání Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner, Jiří Pavlíček  KZ 11 0P+8C
521ATVZ Ateliér-volné zadání Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Veronika Šindlerová  KZ 11 0P+8C
515ATVZ Ateliér-volné zadání Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka, Jan Tůma  KZ 11 0P+8C
529ATVZ Ateliér-volné zadání Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka  KZ 11 0P+8C
527ATVZ Ateliér-volné zadání Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková, Jan Štempel  KZ 11 0P+8C
519ATVZ Ateliér-volné zadání Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  KZ 11 0P+8C
514ATVZ Ateliér-volné zadání Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  KZ 11 0P+8C
523DBIM BIM a integrované navrhování budov Aleš Marek  česky ZK
529BP Bakalářská práce Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Jan Sedlák, Petr Suske  česky Z 22 0P+14C
528BP Bakalářská práce Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Hana Seho, Štěpán Valouch  česky Z 22 0P+14C
527BP Bakalářská práce Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel  česky Z 22 0P+14C
519BP Bakalářská práce Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  česky Z 22 0P+14C
518BP Bakalářská práce David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  česky Z 22 0P+14C
515BP Bakalářská práce Vladimír Soukenka  česky Z 22 0P+14C
514BP Bakalářská práce Tomáš Efler, Václav Girsa  česky Z 22 0P+14C
550BPD Bakalářská práce Jan Fišer, Radka Formánková, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky Z 28 0P+16C
SEBM Building Management   ZK
500PAM2 Building Technology and Management II Daniela Bošová, Radka Pernicová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
555PAM2 Building Technology and Management II Daniela Bošová, Radka Pernicová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
555NS5 Building Theory V Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Karla Kuldová, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl, Ondřej Tuček  anglicky KZ 2 1P+1C Z
500NS5 Building Theory V Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Karla Kuldová, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl, Ondřej Tuček  anglicky KZ 2 1P+1C Z
516DCAD CAD Henri Hubertus Achten  česky ZK *
516CAD1 CAD I Jan Beneš, Martin Bukovský, Petr Irinkov, Michal Jirát, Martin Kozák, Dana Matějovská, Lucie Mizerová, Laura Luisa Palevičová, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová  česky KZ 2 0P+2C L
516CAD2K CAD II Petr Irinkov  česky KZ 2 0P+2C Z
516CAD3K CAD III Dušan Uruba  česky KZ 2 0P+2C
516CAD3 CAD III Henri Hubertus Achten, Martin Bukovský, Petr Irinkov, Michal Jirát, Lukáš Kurilla, Jan Malec, Dana Matějovská, Adam Preisler, Šimon Prokop, Ivana Vinšová, Ondřej Vápeník  KZ 2 0P+2C
555CAD3 Computer Aided Design III Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová  anglicky ZK 2 0P+2C Z
500CAD3 Computer Aided Design III Henri Hubertus Achten, Šimon Prokop, Ivana Vinšová  anglicky KZ 2 0P+2C
500CAD5 Computer Aided Design V - GIS Daniel Franke  anglicky KZ 2 1P+1C Z
555CAD5 Computer Aided Design V - GIS Daniel Franke  anglicky KZ 2 1P+1C Z
500PG1 Computer Graphics I Dana Matějovská, Kateřina Nováková  anglicky KZ 2 0P+2C Z,L
555PG1 Computer Graphics I Kateřina Nováková  anglicky KZ 2 0P+2C Z,L
555CGD Computer Graphics for Design Josef Šafařík  anglicky KZ 2 1P+1C L
520DEN2K Dendrologie II Romana Michalková  česky KZ 2 0P+2C
555DC1 Design Computing I - BIM Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer  anglicky KZ 2 1P+1C Z
500DC1 Design Computing I - BIM Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer  anglicky KZ 2 1P+1C Z
555DC3 Design Computing III - Geometry Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Martin Pospíšil, Šimon Prokop, Jiří Šrubař  anglicky KZ 2 1P+1C Z
500DC3 Design Computing III - Geometry Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Martin Pospíšil, Šimon Prokop, Jiří Šrubař  anglicky KZ 2 1P+1C Z
555ATVD Design Studio - Requisite Optional   anglicky KZ 4 Z,L
555ATD1 Design Studio I for Design Jan Jaroš  anglicky KZ 22 0P+12C Z
521DG1 Deskriptivní geometr.I Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jakub Řada, Jiří Šrubař  česky KZ 4 2P+2C Z
522DG Deskriptivní geometrie Dana Kolářová, Stanislava Čečáková, Jiří Šrubař  Z,ZK 4 2P+2C
522DGK Deskriptivní geometrie Dana Kolářová, Stanislava Čečáková  česky Z,ZK 4 2P+2C
518DEV1 Development I Tomáš Ctibor, Jaromír Hainc, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Petr Merežko, David Neuhäusl, Petr Urbánek, Vít Řezáč, Miroslav Šajtar  česky KZ 2 1P+1C
550DZ1 Digitální zobrazování I Jan Malec, Jiří Šrubař  KZ 2 0P+2C
550DZ3 Digitální zobrazování III Jan Malec, Dušan Uruba  KZ 2 0P+2C
550DZ5 Digitální zobrazování V Petr Hatschbach, Václav Jirovský  KZ 2 0P+2C
514DP Diplomní projekt Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  Z 28 0P+28C
520DP Diplomní projekt Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  Z 28 0P+28C
550DP Diplomní projekt Jan Fišer, Radka Formánková, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  Z 28 0P+20C
515DP Diplomní projekt Vladimír Soukenka  Z 28 0P+28C
528DP Diplomní projekt Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch, Zdeněk Zavřel  Z 28 0P+28C
521DP Diplomní projekt Henry William Andrew Hanson Iv, Karel Maier, Veronika Šindlerová  Z 28 0P+28C
516DP Diplomní projekt Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Jiří Pavlíček  Z 28 0P+28C
529DP Diplomní projekt Mirko Baum, Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka  Z 28 0P+28C
527DP Diplomní projekt Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  Z 28 0P+28C
519DP Diplomní projekt Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  Z 28 0P+28C
518DP Diplomní projekt David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  Z 28 0P+28C
550DS Diplomní seminář Tomáš Blaha, Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 2 0P+2C
520DSN Diplomní seminář Zuzana Bečvářová, Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Tomáš Efler, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Klára Salzmann, Vladimír Sitta, Tomáš Sklenář, Jitka Trevisan  KZ 2 0P+2C
528DSN Diplomní seminář Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Štěpán Valouch, Štěpán Valouch, Zdeněk Zavřel  KZ 2 0P+2C
521DSN Diplomní seminář Henry William Andrew Hanson Iv, Karel Maier, Veronika Šindlerová  KZ 2 0P+2C
516DSN Diplomní seminář Henri Hubertus Achten, Miloš Florián  KZ 2 0P+2C
527DSN Diplomní seminář Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 2 0P+2C
529DSN Diplomní seminář Marek Chalupa, Zdeněk Fránek, Petr Hájek, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske, Jan Šépka  KZ 2 0P+2C
519DSN Diplomní seminář Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Jana Zdráhalová, Michal Škrna, Martin Štrouf  KZ 2 0P+2C
518DSN Diplomní seminář David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Edita Lisecová, Lenka Milerová, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Ondřej Tuček, Irena Šestáková  KZ 2 0P+2C
515DSN Diplomní seminář Vladimír Soukenka  KZ 2 0P+2C
514DSN Diplomní seminář Tomáš Efler, Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  KZ 2 0P+2C
513DAT1 Dějiny a teorie architektury I Matúš Dulla, Marián Matys, Michael Rykl  česky ZK 2 2P+0C L
513DAT3 Dějiny a teorie architektury III Pavel Kalina, Martina Sedláková  česky ZK 2 2P+0C L
513DAT5K Dějiny a teorie architektury V Klára Brůhová, Matúš Dulla, Petr Vorlík  česky ZK 2 2P+0C L
513DAT5D Dějiny a teorie architektury V Klára Brůhová, Petr Vorlík  česky Z,ZK 3 2P+1C L
513DAT5 Dějiny a teorie architektury V Lukáš Beran, Klára Brůhová, Matúš Dulla, Pavel Kalina, Lucia Mlynčeková, Michael Rykl, Pavel Směták, Klára Ullmannová, Veronika Vicherková, Petr Vorlík, Jan Zikmund  česky Z,ZK 3 2P+1C L
513DAT6 Dějiny a teorie architektury VI Miroslav Pavel  česky KZ 2 2P+0C L
513DAT8 Dějiny a teorie architektury VIII Martina Sedláková  česky KZ 2 2P+0C L
513DT Dějiny techniky Eva Bortelová, Klára Brůhová, Matúš Dulla, Klára Přikrylová  ZK 2 2P+0C
513DU1B Dějiny umění I Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik  česky ZK 2 2P+0C L
513DU1K Dějiny umění I Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik  česky ZK 2 2P+0C
513DU1D Dějiny umění I Klára Brůhová, Hubert Kamil Guzik  ZK 2 2P+0C
513DD1 Dějiny už.umění a designu I Hubert Kamil Guzik  ZK 2 2P+0C
500EKL3 Ecology III - Social Ecology Henry William Andrew Hanson Iv  anglicky KZ 2 2P+0C Z
555EKL3 Ecology III - Social Ecology Henry William Andrew Hanson Iv  anglicky KZ 2 2P+0C Z
528EKLK Ekologie I Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička  ZK 2 2P+0C
528EKL Ekologie I Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička  ZK 2 2P+0C
528EKLD Ekologie I Karel Goláň, Dalibor Hlaváček, Vladimír Kočí, Karel Maier, Kateřina Rottová, Klára Salzmann, Martin Čeněk, Richard Železný, Jan Žemlička  ZK 2 2P+0C
521EKL2K Ekologie II Henry William Andrew Hanson Iv, Milan Macoun  česky KZ 2 2P+0C Z
521EKL2D Ekologie II Henry William Andrew Hanson Iv  česky KZ 2 2P+0C Z
521EKL2 Ekologie II Henry William Andrew Hanson Iv, Milan Macoun  česky KZ 2 2P+0C Z
524EM1 Ekonomie a management I Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek, Zbyněk Škoda  ZK 2 1P+1C
550EM3 Ekonomie a management III Marian Karel  česky ZK 2 2P+0C
519DEK3 Ekonomika a management územního rozvoje Karel Maier  česky ZK *
513FSP1 Filosofie, sociologie a psychologie I Pavel Kalina, Marcel Tomášek  česky KZ 2 2P+0C
513FSP3 Filosofie, sociologie a psychologie III Oldřich Ševčík  česky KZ 2 2P+0C
513FSP4 Filosofie, sociologie a psychologie IV Martina Sedláková  česky KZ 2 0P+2C
526DOJF Francouzský jazyk Zuzana Krýzlová  česky ZK L,Z
513HS3N Hist.stavby,sídla III Milena Hauserová  česky KZ 2 2P+0C Z
515I2 Historie interiéru Pavla Kvízová, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska  česky KZ 2 2P+0C L
555DA5 History of Architecture 5 - Modern Architecture Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta  anglicky ZK 2 2P+0C Z
500DA1-2 History of Architecture I/II Pavel Kalina  anglicky ZK 2 2P+0C Z
555DA1/2 History of Architecture I/II Pavel Kalina  anglicky ZK 2 2P+0C Z
513DDIVV Informace pro vědu a výzkum Michaela Morysková, Jana Tichá  česky ZK
513DIVV Informace pro vědu a výzkum Michaela Morysková, Jana Tichá  česky ZK
521DGIS Informační technologie a modelování pro rozvoj území Jakub Vorel  česky ZK *
520DIK Infrastruktura krajiny Klára Salzmann  česky ZK
D05IUS Integrace urbánních systémů Jiří Klokočka, Richard Železný  anglicky ZK
555I3 Interior 3 - History of Theatre Veronika Kastlová  anglicky ZK 2 2P+0C Z
500I3 Interior III - History of Theatre Veronika Kastlová  anglicky ZK 2 2P+0C Z
515I1 Interiér,výstav.,design Lenka Bednářová, Michal Bílek, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Vladimír Soukenka, Marek Teska  česky Z,ZK 3 2P+1C L
515I1D Interiér,výstav.,design Lenka Bednářová, Matěj Boháč, Michal Bílek, Kryštof Haničinec, Linda Kozlová, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska  Z,ZK 3 2P+1C
515I2D Interiér,výstav.,design II Marek Teska  KZ 2 2P+0C
526JZK Jazyk zkouška - A,F,N,I Naděžda Bonaventurová, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová  ZK 0
550K2 Konstrukce II Vojtěch Dynybyl, Jaroslav Křička, František Lopot, Jiří Mrázek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro  ZK 2 2P+0C
520DKP Krajina v procesu - Trendy a trajektorie Vladimír Sitta  ZK
520KA1B Krajinářská architektura I Radmila Fingerová, Tereza Havránková, Drahomíra Kolmanová, Jakub Med, Tereza Mácová, Jana Tichá, Zuzana Štemberová  česky Z,ZK 3 2P+1C
520KA1K Krajinářská architektura I Aleš Dittert, Radmila Fingerová, Tereza Havránková, Eva Jeníková, Drahomíra Kolmanová, Jakub Med, Tereza Mácová, Jana Tichá  česky Z,ZK 3 2P+1C
520KAN3 Krajinářská architektura III Drahomíra Kolmanová, Klára Salzmann, Hana Špalková  česky Z,ZK 3 2P+1C
520KA3K Krajinářská architektura III Drahomíra Kolmanová, Klára Salzmann, Hana Špalková  česky Z,ZK 3 2P+1C
520KA5 Krajinářská architektura V Romana Michalková  česky KZ 2 0P+2C
514KK1 Kulturní krajina I Milena Hauserová, Klára Salzmann  česky Z,ZK 3 2P+1C
513KUL Kulturologie Vladimír Czumalo, Marcel Tomášek, Oldřich Ševčík  ZK 2 2P+0C
555TKZ1 Landscape Architecture I - Introduction Radmila Fingerová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
500TKZ1 Landscape Architecture I-Introduction Radmila Fingerová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
513HS1 Lidová architektura Jan Pešta, Jan Pešta  česky KZ 2 2P+0C Z
522M Matematika Vladimíra Hájková, Jiří Šrubař  česky KZ 3 1P+2C L
550MT1 Materiály a technologie I Jakub Horník, Františka Pešlová, Jan Rybníček, Jana Sobotová, Petr Zuna  ZK 2 2P+0C
550MT3 Materiály a technologie III Jaroslava Babánková, Miloslav Pavlík  Z,ZK 3 2P+1C
550MT5 Materiály a technologie V Libor Beneš, Zdeňka Jeníková  Z,ZK 3 2P+1C
550MTP Materiály tech. praxe Jaroslav Valach  KZ 2 2P+0C
523DMA6 Materiály v architektuře   česky ZK *
D05RM Metodologie výzkumu Karel Maier  anglicky ZK
D05MTD Modelování rozvoje území Jakub Vorel, Jiří Čtyroký  anglicky ZK
500DA5 Modern Architecture Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta  anglicky ZK 2 2P+0C Z
518NS1 NS I - Základy Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jiří Plos, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
518NS1KB NS I - Základy Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jiří Plos, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek  česky ZK 2 2P+0C
518NS1DB NS I - Základy Michaela Brožová, Ondřej Chudý, Miroslav Cikán, Petr Hlaváček, Jan Jehlík, Michal Kohout, Radek Kolařík, Jiří Plos, Zbyšek Stýblo, David Tichý, Miroslav Šajtar, Irena Šestáková, Michal Šrámek  česky ZK 2 2P+0C
518NS3B NS III - Občanské stavby I David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  česky ZK 2 2P+0C Z
518NS3K NS III - Občanské stavby I David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  česky ZK 2 2P+0C
518NS3D NS III - Občanské stavby I David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Mirjana Petrik, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  česky ZK 2 2P+0C
518NSKI NS V - Koncept a interpretace Adam Gebrian, Michal Hybský, Lenka Ilová, Michal Kohout, Jana Kubcová, Pavla Melková  česky KZ 2 1P+1C
518NSKIK NS V - Koncept a interpretace Adam Gebrian, Michal Hybský, Lenka Ilová, Michal Kohout, Pavla Melková  česky KZ 2 1P+1C
518NS6N NS VI - Velké stavby David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Patrik Kotas, Arnošt Navrátil, Zbyšek Stýblo  česky ZK 2 2P+0C
518NS7 NS VII - Netypologická strategie Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová  česky KZ 2 2P+0C Z
550ND1 Nauka o designu I Patrik Kotas  ZK 2 2P+0C
550DDND3 Nauka o designu III Patrik Kotas  česky ZK
520NPR1 Nauka o přírodě a rostlinách I Jan Kubeš, Milan Skalický, Pavla Vachová  česky Z,ZK 3 2P+1C
520NPR3 Nauka o přírodě a rostlinách III Vera Potopová  česky ZK 2 2P+0C
520NPR5 Nauka o přírodě a rostlinách V Václav David, Svatopluk Matula, Markéta Miháliková  česky Z,ZK 3 2P+1C
520NPR6 Nauka o přírodě a rostlinách VI   česky Z,ZK 3 2P+1C
519U4K Navrhování Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Jana Zdráhalová  česky Z,ZK 3 2P+1C
519U4N Navrhování Lenka Burgerová, Jan Jehlík, Sára Roeselová, Jana Zdráhalová, Kateřina Čechová  česky Z,ZK 3 2P+1C
523DNK6 Novodobé konstrukce pozemních staveb Miloslav Pavlík  česky ZK *
526DOJN Německý jazyk Zuzana Krýzlová  česky ZK Z,L
D05SE Odborná angličtina Henri Hubertus Achten  anglicky ZK
526OJ1B Odborný jazyk I Naděžda Bonaventurová, Brian Hodgman, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová, Mark Wiedorn  Z,ZK 2 0P+2C
526OJ1D Odborný jazyk I Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová  Z,ZK 2 0P+2C
526OJ2B Odborný jazyk II Naděžda Bonaventurová, Ludmila Caravanasová, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová  KZ 2 0P+2C
514PP1K Památková péče I Helena Ballošová, Magdaléna Biedermanová, Václav Fanta, Václav Girsa, Milena Hauserová, Jitka Poláková, Michael Rykl, Martin Čtverák  Z,ZK 3 2P+1C
514PP1B Památková péče I Helena Ballošová, Magdaléna Biedermanová, Peter Búš, Václav Girsa, Michaela Hablová, Milena Hauserová, Jitka Poláková, Michael Rykl, Jitka Tomiczková, Jiří Trojan, Martin Čtverák  Z,ZK 3 2P+1C
514PP3 Památková péče III Jindřich Hodač, Michael Rykl  KZ 2 1P+1C
555UP1 Planning I - Urban Planning Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel  anglicky ZK 3 2P+1C Z
520PRK1 Plánování regionů a krajiny I Klára Salzmann  česky KZ 2 2P+0C
520PRK1N Plánování regionů a krajiny I Klára Salzmann  česky KZ 2 2P+0C
D05DDHCI Pokročilá psychologie v HCI Pavel Slavík  česky ZK
523PS8N Poruchy a rekon. staveb Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Marek Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
523PS8K Poruchy a rekon. staveb Petr Jůn, Marek Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
523PS3B Pozem.stavitelství III Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Pavel Meloun, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková, Ondřej Vápeník  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
523PS3K Pozem.stavitelství III Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Pavel Meloun, Miloš Rehberger, Bedřiška Vaňková  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
523PS5B Pozem.stavitelství V Jaroslava Babánková, Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Marek Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
523PS5K Pozem.stavitelství V Petr Jůn, Zdeněk Kutnar, Marek Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
523PS1B Pozemní stavitelství I Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Martin Majna, Marek Pavlas, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
523PS1BK Pozemní stavitelství I Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Tomáš Klanc, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
516PG2K Počítačová grafika I Martin Odehnal  česky KZ 2 0P+2C
516PG2N Počítačová grafika II Dušan Marcinko, Martin Odehnal  česky KZ 2 1P+1C
523PN1 Počítačové navrhování I Martin Bukovský, Martin Majna, Aleš Marek, Ondřej Vápeník, Vít Wasserbauer  česky KZ 2 1P+1C Z
522PN3 Počítačové navrhování III Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Šimon Prokop, Jiří Šrubař  česky KZ 2 1P+1C Z
521UP3 Prostor.a strateg.plán. Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Jan Vozáb  česky KZ 2 1P+1C Z
521UP3K Prostor.a strateg.plán. Petr Klápště, Jakub Vorel, Jan Vozáb  česky KZ 2 1P+1C Z
521PRI1 Prostorová informatika I Daniel Franke  česky KZ 2 1P+1C
521PRI1K Prostorová informatika I Daniel Franke  česky KZ 2 1P+1C
521PRS1 Prostorové struktury I Karel Maier, Veronika Šindlerová  česky KZ 2 2P+0C
521PRS1K Prostorové struktury I Karel Maier, Veronika Šindlerová  česky KZ 2 2P+0C
520PAMK Provádění a management KA Pavel Borusík, Petr Hanzal, Jakub Hepp  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
524PRES2 Provádění, řízení a ekonomie staveb 2 Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Radka Pernicová, Václav Tatýrek  Z,ZK 3 2P+1C Z
524PRES4 Provádění, řízení a ekonomie staveb 4 Daniela Bošová, Michaela Kostelecká  česky KZ 2 0P+2C L
513DPHS Průzkum historických staveb Michael Rykl  česky ZK *
D05SMC Smart Cities v kontextu současných znalostí Martina Sedláková  anglicky ZK
519DEN2 Speciální dendrologie Romana Michalková  KZ 2 0P+2C
522SNK2 Statika a nosné konstrukce II Milan Holický, Tomáš Hána, Karel Jung, Petr Kněž, Jan Mlčoch, Petr Sejkot, Miroslav Vokáč  česky Z,ZK 3 2P+1C L
522SNK4 Statika a nosné konstrukce IV Tomáš Bittner, Karel Lorenz, Martin Pospíšil, Markéta Vavrušková  česky Z,ZK 3 2P+1C L
522SNK5 Statika a nosné konstrukce V Tomáš Juranka, Karel Lorenz  česky KZ 2 0P+2C Z
519DURB Stavba měst Jan Jehlík  česky ZK *
D05UC Stavba měst Jan Jehlík  anglicky ZK
524DSF3 Stavební fyzika Daniela Bošová  česky ZK *
524SF1B Stavební fyzika Ibc Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Dagmar Richtrová, Kristýna Schulzová  česky KZ 2 1P+1C Z
523DSK Stavební konstrukce, materiály a technologie Aleš Marek  česky ZK
523MAT Stavební materiály Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas  česky KZ 2 2P+0C Z
523MATK Stavební materiály Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas  česky KZ 2 2P+0C Z
514SHP2 Stavebně historický průzkum II Milena Hauserová  KZ 2 0P+2C
513DSA Sémiotika architektury Pavel Kalina  česky ZK *
524TZ1N Tech.infrastrukt.sídel Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Jaroslava Rolínková, Zuzana Vyoralová  Z,ZK 2 1P+1C Z
524TZIK Tech.zařízení budov I Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
524TZIB Tech.zařízení budov I Daniela Bošová, Václav Bystřický, Kristina Bžochová, Jan Míka, Antonín Pokorný, Lenka Prokopová, Pavla Vrbová, Zuzana Vyoralová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
524TZI2K Tech.zařízení budov II Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Zuzana Vyoralová  česky KZ 2 1P+1C Z
500TZI2 Technical Infrastructure II - Urban Utilities Daniela Bošová, Martin Kovář, František Medek, Zuzana Vyoralová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
555TZI2 Technical Infrastructure II - Urban Utilities Daniela Bošová, František Medek, František Novotný, Zuzana Vyoralová  anglicky Z,ZK 3 2P+1C Z
520TKA2K Technologie KA II Romana Michalková  česky KZ 3 1P+2C
520TKA2N Technologie KA II Romana Michalková, Vladimír Sitta  česky KZ 2 1P+1C
520TKA4K Technologie KA IV Pavel Borusík, Jakub Hepp, Vladimír Sitta  česky KZ 3 1P+2C
519U6N Tendence Irena Fialová, Zdeňka Havlová, Kateřina Čechová  KZ 2 1P+1C
519U6K Tendence Irena Fialová, Zdeňka Havlová  KZ 2 1P+1C
513DDTD Teorie designu Hubert Kamil Guzik, Pavel Kalina  česky ZK
513TD Teorie designu Hubert Kamil Guzik, Martina Sedláková  ZK 2 2P+0C
513TEK Teorie krajinářské architektury Jana Tichá  česky ZK 2 2P+0C L
500TA1 Theory of Architecture and Esthetics Martina Sedláková, Jana Tichá  anglicky KZ 2 1P+1C
555TA1 Theory of Architecture and Esthetics Martina Sedláková, Jana Tichá  anglicky KZ 2 1P+1C L
555TD Theory of Design Hubert Kamil Guzik  anglicky KZ 2 1P+1C Z
500UP1 Urban Planning I Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč  anglicky ZK 3 2P+1C Z
500U31 Urbanism III - Theory Irena Fialová, Kateřina Čechová  anglicky KZ 2 1P+1C Z
555U31 Urbanism III - Theory Irena Fialová  KZ 2 1P+1C Z
514DRP4 Vybraná témata z teorie památková péče Milena Hauserová  česky ZK L,Z
524DP_2 Vybrané problémy práva v architektuře a stavebnictví Jiří Plos  česky ZK *
511VT1B Výtvarná tvorba I Martina Buřičová, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Radek Macke, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký  česky KZ 2 0P+2C Z
511VT1K Výtvarná tvorba I Zorka Krejčí, Gabriela Nováková  česky KZ 2 0P+2C
550VTD1 Výtvarná tvorba I Lenka Stejskalová Skoumalová  KZ 3 0P+3C
511VT3 Výtvarná tvorba III Jan Fabián, Radka Formánková, Zorka Krejčí  česky KZ 2 0P+2C Z
511VT3K Výtvarná tvorba III Radka Formánková, Zorka Krejčí, Gabriela Nováková  česky KZ 2 0P+2C
550VTD3 Výtvarná tvorba III Radek Macke  KZ 3 0P+3C
511VT4 Výtvarná tvorba IV Radka Formánková, Zorka Krejčí, Tereza Melenová, Gabriela Nováková  česky KZ 2 0P+2C L
511VT5 Výtvarná tvorba V Jan Fabián, Radka Formánková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Ivan Vosecký  česky KZ 2 0P+2C Z
511VT5K Výtvarná tvorba V Radka Formánková, Jiří Kárník, Gabriela Nováková, Ivan Vosecký  česky KZ 2 0P+2C Z
550VTD5 Výtvarná tvorba V Tereza Melenová, Tereza Melenová  KZ 3 0P+3C
511VT6 Výtvarná tvorba VI Radka Formánková, Tereza Melenová, David Stecker  česky KZ 2 0P+2C Z
511VT6K Výtvarná tvorba VI Tereza Melenová, David Stecker  česky KZ 2 0P+2C Z
550VTD6 Výtvarná tvorba VI Tereza Melenová, Tereza Melenová, Tereza Melenová  KZ 2 0P+2C
519U2B Vývoj Jiří Plos  ZK 2 2P+0C
519U2K Vývoj Jiří Plos  ZK 2 2P+0C
550VAM Vývoj aut.a spal.motorů Branko Remek  KZ 2 2P+0C
514DHS5 Vývoj konstrukcí historických staveb Jan Pešta  česky ZK *
523PS6N Vývoj.trendy ve stavit. Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Tomáš Klanc, Aleš Marek  česky KZ 2 2P+0C Z
523PS6K Vývoj.trendy ve stavit. Vladimír Daňkovský, Tomáš Klanc, Aleš Marek  česky KZ 2 2P+0C Z
529ZANB Základy architektonického navrhování Michaela Brožová, Jiří Hůrka, Martin Kropáč, Luis Marques, Michal Šrámek  česky KZ 7 1P+5C
528ZANB Základy architektonického navrhování Michaela Brožová, Tomáš Durdis, Lucie Kirovová, Lukáš Kohout, Petr Kordovský, Lukáš Liesler, Kateřina Rottová, Eduard Schleger, Claudia Schmidt  česky KZ 7 1P+5C
527ZANB Základy architektonického navrhování Daria Balejová Bártová, Michaela Brožová, Martina Buřičová, Martin Kropáč, Šárka Sodomková, Pavel Ullmann  česky KZ 7 1P+5C
518ZANB Základy architektonického navrhování Kamila Amblerová, Marek Blank, Michaela Brožová, Jan Kazimour, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Vojtěch Rudorfer, Martin Rössler, Oldřich Sládek  česky KZ 7 1P+5C
515ZANB Základy architektonického navrhování Lenka Bednářová, Michaela Brožová, Magdalena Koubek Michaličková, Pavla Kvízová  česky KZ 7 1P+5C
550ZD1D Základy designu I Jitka Aslan, Adéla Bébarová, Jan Jaroš, Henrieta Nezpěváková  KZ 7 0P+6C
520ZKN Základy krajinářského navrhování I Michaela Brožová, František Gattermayer, Tereza Havránková, Laura Jablonská, Hana Špalková  česky KZ 8 1P+5C
521DDZVP Základy vědecké práce Karel Maier  česky ZK
521DZVP Základy vědecké práce Karel Maier  česky ZK *
SZAU architektura a urbanismus Jan Bittner, Václav Bystřický, Radmila Fingerová, Petr Hrdlička, Jan Jehlík, Petr Klápště, Michal Kohout, Karel Maier, Arnošt Navrátil, Ivan Plicka, Zdeněk Rothbauer, Klára Salzmann, Jan Sedlák, Vladimír Sitta, Ján Stempel, Jakub Vorel, Zuzana Vyoralová, Jana Zdráhalová, Vít Řezáč, Hana Špalková  ZK
SZD design   česky ZK
SZDM designérská praxe a management   česky ZK
SZDEV development   ZK
SZKAU krajinářská architektura a urbanismus   ZK
SZMKA management krajinářské architektury   ZK
SZPP památková péče   ZK
SZPN počítačové navrhování   ZK
SZPL prostorové plánování   ZK
SZSM stavební management   ZK
SZBC státní zkouška bakalářská   ZK
SZBCK státní zkouška bakalářská   česky ZK
SZBCD státní zkouška bakalářská   ZK
SZZKA zahradní a krajinná architektura   ZK
550EV Úvod do exakt.věd Dana Kolářová, Stanislava Čečáková  ZK 2 2P+0C
521UP1 Územní plánování I Jan Bittner, Markéta Hugová, Petr Klápště, Karel Maier, Vojtěch Myška, Jakub Vorel, Vít Řezáč, Martin Šilha, Veronika Šindlerová  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
521UP1K Územní plánování I Jan Bittner, Markéta Hugová, Petr Klápště, Karel Maier, Vojtěch Myška, Jakub Vorel, Vít Řezáč, Veronika Šindlerová  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
Platnost dat k 1. 12. 2021
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f5-predmety.html