Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2019/2020

Všechny předměty Fakulta architektury

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
550AE2 Anatomie a ergonomie II Tomáš Fassati  česky ZK 2 2P+0C
526DOJA Anglický jazyk Marie Houšková, Kateřina Valentová  česky ZK L,Z
550AM1 Aplikovaná mechanika I Jindra Lisalová  ZK 2 2P+0C
SEAU Architecture and Urbanism   ZK
513AK Architektonická kompozice Lukáš Beran, Martina Sedláková, Romana Tláskalová  česky ZK 1 1P+0C
513AKK Architektonická kompozice Lukáš Beran  česky ZK 1 1P+0C
520AT1K Ateliér 1-velké měřítko Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  česky KZ 11 0P+8C
520AT2K Ateliér 2-střední měřítko Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  česky KZ 11 0P+8C
520AT3K Ateliér 3-malé měřítko Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  česky KZ 11 0P+8C
520AT4 Ateliér 4-Krajinářsko-urbanistický projekt Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  česky KZ 13 0P+8C
520AT6 Ateliér 6-Krajinářský realizační projekt Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Jiří Klokočka, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  česky KZ 14 0P+8C
550AD1 Ateliér designu I Jan Fišer, Daniel Gonzalez, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 8 0P+8C
550AT2D Ateliér designu II Jan Jaroš  česky KZ 13 0P+8C
550AT3D Ateliér designu III Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 14 0P+10C
550AT4D Ateliér designu IV Jan Fišer, Daniel Gonzalez, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík, Irena Šestáková  česky KZ 17 0P+12C
550AD6 Ateliér designu VI Jan Fišer, Daniel Gonzalez, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 22 0P+12C
514ATBS Ateliér-bytové stavby Tomáš Efler, Václav Girsa, Martin Čtverák  KZ 8 0P+8C
515ATBS Ateliér-bytové stavby Vladimír Soukenka  KZ 8 0P+8C
518ATBS Ateliér-bytové stavby David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  česky KZ 8 0P+8C Z
519ATBS Ateliér-bytové stavby Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 8 0P+8C
527ATBS Ateliér-bytové stavby Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  česky KZ 8 0P+8C Z
528ATBS Ateliér-bytové stavby Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 8 0P+8C
529ATBS Ateliér-bytové stavby Zdeněk Fránek, Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  česky KZ 8 0P+8C Z
516ATBS Ateliér-bytové stavby Henri Hubertus Achten  KZ 9 0+8
550AMD1B Ateliér-modelování,dílny I Adéla Bébarová, Marian Karel, Josef Šafařík  česky KZ 3 0P+3C
519ATOS Ateliér-občanské stavby Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 8 0P+8C
515ATOS Ateliér-občanské stavby Vladimír Soukenka  KZ 8 0P+8C
518ATOS Ateliér-občanské stavby David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  česky KZ 8 0P+8C L
527ATOS Ateliér-občanské stavby Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  česky KZ 8 0P+8C L
528ATOS Ateliér-občanské stavby Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 8 0P+8C
529ATOS Ateliér-občanské stavby Zdeněk Fránek, Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  česky KZ 8 0P+8C L
514ATOS Ateliér-občanské stavby Tomáš Efler, Václav Girsa  KZ 8 0P+8C
516ATOS Ateliér-občanské stavby Henri Hubertus Achten  KZ 8 0+8
521ATV Ateliér-pov.volitelný Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel  KZ 4 0P+4C
550ATV Ateliér-pov.volitelný Jan Fišer, Jan Jaroš, Marian Karel, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  KZ 4 0P+4C
520ATV Ateliér-pov.volitelný Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  KZ 4 0P+4C
527ATV Ateliér-pov.volitelný Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 4 0P+4C
515ATV Ateliér-pov.volitelný Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka  KZ 4 0P+4C
528ATV Ateliér-pov.volitelný Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 4 0P+4C
514ATV Ateliér-pov.volitelný Tomáš Efler, Václav Girsa  KZ 4 0P+4C
519ATV Ateliér-pov.volitelný Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 4 0P+4C
516ATV Ateliér-pov.volitelný Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Kateřina Nováková  KZ 4 0P+4C
518ATV Ateliér-pov.volitelný David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  KZ 4 0P+4C
529ATV Ateliér-pov.volitelný Zdeněk Fránek, Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  KZ 4 0P+4C
516ATRN Ateliér-realizační Henri Hubertus Achten, Miloš Florián  KZ 11 0P+8C
528ATRN Ateliér-realizační Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 11 0P+8C
521ATRN Ateliér-realizační Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel  KZ 11 0P+8C
520ATRN Ateliér-realizační Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  KZ 11 0P+8C
518ATRN Ateliér-realizační David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  KZ 11 0P+8C
515ATRN Ateliér-realizační Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka  KZ 11 0P+8C
527ATRN Ateliér-realizační Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 11 0P+8C
529ATRN Ateliér-realizační Zdeněk Fránek, Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  KZ 11 0P+8C
519ATRN Ateliér-realizační Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 11 0P+8C
514ATRN Ateliér-realizační Tomáš Efler, Václav Girsa  KZ 11 0P+8C
519ATBP Ateliér-realizační BP Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  Z 19 0P+16C
514ATBP Ateliér-realizační BP Tomáš Efler, Václav Girsa  Z 19 0P+16C
527ATBP Ateliér-realizační BP Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  česky Z 19 0P+16C L
528ATBP Ateliér-realizační BP Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel, Martin Čeněk  česky Z 19 0P+16C L
529ATBP Ateliér-realizační BP Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  česky Z 19 0P+16C L
515ATBP Ateliér-realizační BP Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka  Z 19 0P+16C
518ATBP Ateliér-realizační BP David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  česky Z 19 0P+16C L
520ATS1 Ateliér-soubor staveb Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  česky KZ 11 0P+8C
516ATS1 Ateliér-soubor staveb Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner  KZ 11 0P+8C
514ATS1 Ateliér-soubor staveb Tomáš Efler, Václav Girsa  česky KZ 11 0P+8C
515ATS1 Ateliér-soubor staveb Vladimír Soukenka  česky KZ 11 0P+8C
518ATS1 Ateliér-soubor staveb David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  česky KZ 11 0P+8C
519ATS1 Ateliér-soubor staveb Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  česky KZ 11 0P+8C
521ATS1 Ateliér-soubor staveb Henry William Andrew Hanson Iv, Karel Maier  česky KZ 11 0P+8C
527ATS1 Ateliér-soubor staveb Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  česky KZ 11 0P+8C
528ATS1 Ateliér-soubor staveb Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  česky KZ 11 0P+8C
529ATS1 Ateliér-soubor staveb Zdeněk Fránek, Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  česky KZ 11 0P+8C
528ATZBP Ateliér-studie pro BP Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 9 0P+8C
529ATZBP Ateliér-studie pro BP Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  KZ 9 0P+8C
514ATZBP Ateliér-studie pro BP Tomáš Efler, Václav Girsa  KZ 9 0P+8C
519ATZBP Ateliér-studie pro BP Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 9 0P+8C
518ATZBP Ateliér-studie pro BP David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  KZ 9 0P+8C
515ATZBP Ateliér-studie pro BP Vladimír Soukenka  KZ 9 0P+8C
527ATZBP Ateliér-studie pro BP Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 9 0P+8C
521ATU Ateliér-urbanismus Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel  KZ 13 0P+8C
520ATU Ateliér-urbanismus Radmila Fingerová, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  KZ 13 0P+8C
527ATU Ateliér-urbanismus Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 13 0P+8C
529ATU Ateliér-urbanismus Zdeněk Fránek, Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  KZ 13 0P+8C
519ATU Ateliér-urbanismus Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 13 0P+8C
518ATU Ateliér-urbanismus David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  KZ 13 0P+8C
514ATU Ateliér-urbanismus Tomáš Efler, Václav Girsa  KZ 13 0P+8C
515ATU Ateliér-urbanismus Vladimír Soukenka  KZ 13 0P+8C
516ATU Ateliér-urbanismus Henri Hubertus Achten, Miloš Florián, Martin Gsandtner  KZ 13 0P+8C
528ATU Ateliér-urbanismus Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 13 0P+8C
528ATVZ Ateliér-volné zadání Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 11 0P+8C
521ATVZ Ateliér-volné zadání Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel  KZ 11 0P+8C
516ATVZ Ateliér-volné zadání Henri Hubertus Achten, Miloš Florián  KZ 11 0P+8C
520ATVZ Ateliér-volné zadání Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  KZ 11 0P+8C
514ATVZ Ateliér-volné zadání Tomáš Efler, Václav Girsa  KZ 11 0P+8C
519ATVZ Ateliér-volné zadání Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 11 0P+8C
527ATVZ Ateliér-volné zadání Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 11 0P+8C
529ATVZ Ateliér-volné zadání Zdeněk Fránek, Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  KZ 11 0P+8C
515ATVZ Ateliér-volné zadání Pavla Kvízová, Vladimír Soukenka  KZ 11 0P+8C
518ATVZ Ateliér-volné zadání David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  KZ 11 0P+8C
550BPD Bakalářská práce Jan Fišer, Daniel Gonzalez, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky Z 28 0P+16C
SEBM Building Management   ZK
500PAM2 Building Technology and Management II Radka Pernicová  Z,ZK 3 2P+1C Z
555PAM2 Building Technology and Management II Radka Pernicová  Z,ZK 3 2P+1C Z
555NS5 Building Theory V Ondřej Císler, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl  KZ 2 1P+1C Z
500NS5 Building Theory V Ondřej Císler, Petr Hlaváček, Michal Kohout, Pavla Melková, David Tichý, Filip Tittl  KZ 2 1P+1C Z
516DCAD CAD Henri Hubertus Achten  česky ZK *
516CAD1 CAD I Jan Beneš, Petr Irinkov, Dana Matějovská, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová  česky KZ 2 0P+2C L
516CAD2K CAD II Petr Irinkov  česky KZ 2 0P+2C Z
516CAD3 CAD III Henri Hubertus Achten, Petr Irinkov, Michal Jirát, Lukáš Kurilla, Jan Malec, Dana Matějovská, Ivana Vinšová  KZ 2 0P+2C
516CAD4K CAD IV Dušan Uruba  česky KZ 2 0P+2C Z
500CAD3 Computer Aided Design III Henri Hubertus Achten, Ivana Vinšová  KZ 2 0P+2C
555CAD3 Computer Aided Design III Henri Hubertus Achten, Jiří Skácilík, Ivana Vinšová  ZK 2 0P+2C Z
500CAD5 Computer Aided Design V - GIS Jiří Čtyroký, Martin Šilha  KZ 2 1+1 Z
555CAD5 Computer Aided Design V - GIS Jiří Čtyroký, Martin Šilha  KZ 2 1P+1C Z
555PG1 Computer Graphics I Kateřina Nováková  KZ 2 0P+2C Z,L
500PG1 Computer Graphics I Dana Matějovská, Kateřina Nováková  KZ 2 0P+2C Z,L
520DEN1N Dendrologie I Romana Michalková  česky ZK 2 2P+0C
520DEN1 Dendrologie I Romana Michalková  česky ZK 2 2P+0C
555AD4 Design Studio 4 Jan Jaroš  KZ 17 0P+12C Z
523PS7K Design fasádních kcí Miloslav Pavlík, Bedřiška Vaňková  česky KZ 2 2P+0C L
523PS7N Design fasádních kcí Miloslav Pavlík, Bedřiška Vaňková  česky KZ 2 2P+0C L
521DG1 Deskriptivní geometr.I Dana Kolářová, Miroslav Krejčíř, Stanislava Čečáková, Jiří Šrubař  česky KZ 4 2P+2C Z
522DG Deskriptivní geometrie Dana Kolářová, Stanislava Čečáková  Z,ZK 4 2P+2C
522DGK Deskriptivní geometrie Dana Kolářová, Stanislava Čečáková  česky Z,ZK 4 2P+2C
518DEV1 Development I Jaromír Hainc, Petr Hlaváček  česky KZ 2 1P+1C
550DZ1 Digitální zobrazování I Jan Malec, Jiří Šrubař  KZ 2 0P+2C
550DZ3 Digitální zobrazování III Jan Malec, Dušan Uruba  KZ 2 0P+2C
550DZ5 Digitální zobrazování V Petr Hatschbach, Václav Jirovský  KZ 2 0P+2C
516DP Diplomní projekt Henri Hubertus Achten, Miloš Florián  Z 28 0P+20C
550DP Diplomní projekt Jan Fišer, Daniel Gonzalez, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  Z 28 0P+20C
521DP Diplomní projekt Henry William Andrew Hanson Iv, Karel Maier  Z 28 0P+20C
515DP Diplomní projekt Vladimír Soukenka  Z 28 0P+20C
520DP Diplomní projekt Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  Z 28 0P+20C
529DP Diplomní projekt Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  Z 28 0P+20C
527DP Diplomní projekt Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  Z 28 0P+20C
519DP Diplomní projekt Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  Z 28 0P+20C
518DP Diplomní projekt David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  Z 28 0P+20C
514DP Diplomní projekt Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  Z 28 0P+20C
528DP Diplomní projekt Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  Z 28 0P+20C
527DSN Diplomní seminář Miroslav Cikán, Tomáš Hradečný, Radek Lampa, Tomáš Novotný, Zdeněk Rothbauer, Ján Stempel, Alena Šrámková  KZ 2 0P+2C
514DSN Diplomní seminář Václav Girsa, Pavel Gregor, Petr Hrůša  KZ 2 0P+2C
515DSN Diplomní seminář Vladimír Soukenka  KZ 2 0P+2C
518DSN Diplomní seminář David Belko, Ondřej Císler, Vítězslav Danda, Ondřej Dvořák, Karel Fořtl, Michal Juha, Michal Kohout, Roman Koucký, Edita Lisecová, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Boris Redčenkov, David Tichý, Irena Šestáková  KZ 2 0P+2C
519DSN Diplomní seminář Jan Jehlík, Jiří Klokočka, Radek Kolařík, Lada Kolaříková, Petra Kunarová, Michal Kuzemenský, Michal Kuzemenský, Ivan Plicka, Matyáš Sedlák, Ondřej Synek, Jana Zdráhalová  KZ 2 0P+2C
529DSN Diplomní seminář Petr Hájek, David Kraus, Vladimír Krátký, Ladislav Lábus, Vaso Perovič, Jan Sedlák, Petr Suske  KZ 2 0P+2C
528DSN Diplomní seminář Dalibor Hlaváček, Petr Kordovský, Lukáš Kordík, Josef Mádr, Eduard Schleger, Hana Seho, Zdeněk Zavřel  KZ 2 0P+2C
516DSN Diplomní seminář Henri Hubertus Achten, Miloš Florián  KZ 2 0P+2C
521DSN Diplomní seminář Henry William Andrew Hanson Iv, Karel Maier  KZ 2 0P+2C
550DS Diplomní seminář Jan Fišer, Daniel Gonzalez, Jan Jaroš, Marian Karel, Henrieta Nezpěváková, Tomáš Polák, Filip Streit, Martin Tvarůžek, Josef Šafařík  česky KZ 2 0P+2C
520DSN Diplomní seminář Adéla Chmelová, Klára Concepcion, Radmila Fingerová, Karin Grohmannová, Till Rehwaldt, Vladimír Sitta  KZ 2 0P+2C
513DDAR Dějiny architektury Milena Hauserová, Pavel Kalina  česky ZK *
513DA1 Dějiny architektury I Eva Bortelová, Klára Brůhová, Stanislav Běhal, Matúš Dulla, Pavel Kalina, Kristýna Kysilková, Klára Přikrylová, Michael Rykl, Veronika Vicherková, Petr Vorlík  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
513DA1D Dějiny architektury I Klára Brůhová, Matúš Dulla, Pavel Kalina, Michael Rykl, Veronika Vicherková, Petr Vorlík  Z,ZK 3 2P+1C
513DA1K Dějiny architektury I Matúš Dulla, Pavel Kalina, Michael Rykl, Veronika Vicherková, Petr Vorlík  česky Z,ZK 3 2P+1C
513DA3D Dějiny architektury III Pavel Kalina  ZK 2 2P+0C
513DA3 Dějiny architektury III Pavel Kalina  česky ZK 2 2P+0C Z
513DA3K Dějiny architektury III Pavel Kalina  česky ZK 2 2P+0C
513DA5D Dějiny architektury V Matúš Dulla, Petr Vorlík  ZK 2 2P+0C
513DA5A Dějiny architektury V Matúš Dulla, Petr Vorlík  ZK 2 2P+0C
513DA5K Dějiny architektury V Petr Vorlík  ZK 2 2P+0C
513DT Dějiny techniky Eva Bortelová, Klára Brůhová, Matúš Dulla, Klára Přikrylová  ZK 2 2P+0C
513DU1D Dějiny umění I Hubert Kamil Guzik  ZK 2 2P+0C
513DU1K Dějiny umění I Hubert Kamil Guzik  česky ZK 2 2P+0C
513DU1B Dějiny umění I Hubert Kamil Guzik  česky ZK 2 2P+0C L
513DD1 Dějiny už.umění a designu I Hubert Kamil Guzik  ZK 2 2P+0C
500EKL2 Ecology II   KZ 2 2P+0C L
500EKL3 Ecology III - Social Ecology Henry William Andrew Hanson Iv  KZ 2 2P+0C Z
555EKL3 Ecology III - Social Ecology Henry William Andrew Hanson Iv  KZ 2 2P+0C Z
528EKLK Ekologie I Eduard Schleger, Zdeněk Zavřel  ZK 2 2P+0C
528EKL Ekologie I Eduard Schleger, Zdeněk Zavřel  ZK 2 2P+0C
528EKLD Ekologie I Eduard Schleger, Zdeněk Zavřel  ZK 2 2P+0C
524EM1 Ekonomie a management I Daniela Bošová, Dana Měšťanová, Václav Tatýrek  ZK 2 1P+1C
550EM3 Ekonomie a management III Zdeněk Říha  česky ZK 2 2P+0C
519DEK3 Ekonomika a management územního rozvoje Karel Maier  česky ZK *
513F1 Filosofie I Oldřich Ševčík  KZ 2 2P+0C
513F1D Filosofie I Oldřich Ševčík  KZ 2 2P+0C
513F1K Filosofie I Oldřich Ševčík  česky KZ 2 2P+0C
513F3D Filosofie III Martina Sedláková  KZ 2 0P+2C
513F3 Filosofie III Martina Sedláková  česky KZ 2 0P+2C L
513F3K Filosofie III Martina Sedláková, Oldřich Ševčík  česky KZ 2 0P+2C
526DOJF Francouzský jazyk Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová  česky ZK L,Z
523GDK Geodézie Miroslav Hampacher, Tomáš Křemen, Lenka Línková, Jiří Pospíšil, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa  česky KZ 2 1P+1C L
523GD Geodézie Filip Dvořáček, Miroslav Hampacher, Tomáš Křemen, Ondřej Michal, Michal Seidl, Zdeněk Skořepa  česky KZ 2 1P+1C L
523GLB Geologie Jaroslava Babánková, Kateřina Kovářová  česky KZ 1 1P+0C Z
513HS3N Hist.stavby,sídla III Milena Hauserová  česky KZ 2 2P+0C Z
515I2 Historie interiéru Pavla Kvízová, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska  česky KZ 2 2P+0C L
500DA3-4 History of Architecture III/IV Pavel Kalina  ZK 2 2P+0C L
555DA5 History of Architecture 5 - Modern Architecture Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta  ZK 2 2P+0C Z
555DA1/2 History of Architecture I/II Pavel Kalina  ZK 2 2P+0C Z
500DA1-2 History of Architecture I/II Pavel Kalina  ZK 2 2P+0C Z
513DIVV Informace pro vědu a výzkum Matúš Dulla, Ludmila Tichá  česky ZK
513DDIVV Informace pro vědu a výzkum Matúš Dulla, Michaela Morysková, Ludmila Tichá  česky ZK
521DGIS Informační technologie a modelování pro rozvoj území Jiří Čtyroký  česky ZK *
555I3 Interior 3 - History of Theatre Lenka Bednářová, Veronika Kastlová, Vladimír Soukenka  ZK 2 2P+0C Z
500I3 Interior III - History of Theatre Lenka Bednářová, Veronika Kastlová, Vladimír Soukenka  ZK 2 2P+0C Z
515I1 Interiér,výstav.,design Lenka Bednářová, Matěj Boháč, Marek Lehman, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska  česky Z,ZK 3 2P+1C L
515I1D Interiér,výstav.,design Lenka Bednářová, Matěj Boháč, Mojmír Průcha, Vladimír Soukenka, Marek Teska  Z,ZK 3 2P+1C
515I2D Interiér,výstav.,design II Marek Teska  KZ 2 2P+0C
D05DDIT Intermediální tvorba a pokročilé technologie v designu   česky ZK
526JZK Jazyk zkouška - A,F,N,I Ludmila Caravanasová, Marie Houšková, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Zdeněk Vyplel, Magdaléna Waageová  ZK 0
518KIK Koncept a interpretace Lenka Ilová, Pavla Melková  česky KZ 2 1P+1C
518KI Koncept a interpretace Lenka Ilová, Pavla Melková  česky KZ 2 1P+1C
550K2 Konstrukce II Vojtěch Dynybyl, Jaroslav Křička, František Lopot, Jiří Mrázek, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro  ZK 2 2P+0C
520KP1N Krajinné plánování I Klára Salzmann  česky KZ 2 2P+0C
521KP1 Krajinné plánování I Klára Salzmann, Petr Sklenička  česky KZ 2 2P+0C
520KA1K Krajinářská architektura I Radmila Fingerová, Jana Tichá  česky Z,ZK 3 2P+1C
520KA1N Krajinářská architektura I Radmila Fingerová  česky ZK 2 2P+0C
520KA3N Krajinářská architektura III Pavel Borusík, Karel Slánský  česky ZK 2 2P+0C
520KA3 Krajinářská architektura III Pavel Borusík, Karel Slánský  česky ZK 2 2P+0C
520KA4 Krajinářská architektura IV Ivan Plicka, Vladimír Sitta, Karel Slánský  česky ZK 2 2P+0C
514KK1 Kulturní krajina I Milena Hauserová, Klára Salzmann  česky Z,ZK 3 2P+1C
513KUL Kulturologie Vladimír Czumalo, Marcel Tomášek, Oldřich Ševčík  ZK 2 2P+0C
555TKZ1 Landscape Architecture I - Introduction Radmila Fingerová  Z,ZK 3 2P+1C Z
500TKZ1 Landscape Architecture I-Introduction Radmila Fingerová  Z,ZK 3 2P+1C Z
500P Law Jiří Plos, Martin Pospíšil  ZK 2 2P+0C L
513HS1 Lidová architektura Jan Pešta, Jan Pešta  česky KZ 2 2P+0C Z
522M1 Matematika 1 Vladimíra Hájková, Jiří Šrubař  česky Z,ZK 4 2P+2C Z,L
550MT1 Materiály a technologie I Jakub Horník, Františka Pešlová, Jan Rybníček, Jana Sobotová, Petr Zuna  ZK 2 2P+0C
550MT3 Materiály a technologie III Jaroslava Babánková, Miloslav Pavlík  Z,ZK 3 2P+1C
550MT5 Materiály a technologie V Libor Beneš, Jiří Cejp  Z,ZK 3 2P+1C
550MTP Materiály tech. praxe Jaroslav Valach  KZ 2 2P+0C
523DMA6 Materiály v architektuře   česky ZK *
500DA5 Modern Architecture Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta  ZK 2 2P+0C Z
550ND1 Nauka o designu I Patrik Kotas  ZK 2 2P+0C
550DDND3 Nauka o designu III Patrik Kotas  česky ZK
520NP2 Nauka o přírodě II   česky Z,ZK 3 2P+1C
520NR2 Nauka o rostlinách II   česky Z,ZK 3 2P+1C
518NS1KB Nauka o stavbách I Petr Hlaváček, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  česky ZK 2 2P+0C
518NS1DB Nauka o stavbách I Petr Hlaváček, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  ZK 2 2P+0C
518NS3K Nauka o stavbách III Karel Fořtl, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  česky ZK 2 2P+0C
518NS3D Nauka o stavbách III Karel Fořtl, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  ZK 2 2P+0C
518NS5K Nauka o stavbách V David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Patrik Kotas, Arnošt Navrátil, Zbyšek Stýblo  česky ZK 2 2P+0C
518NS5N Nauka o stavbách V David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Patrik Kotas, Arnošt Navrátil, Zbyšek Stýblo  ZK 2 2P+0C
518NS5D Nauka o stavbách V David Belko, Karel Fořtl, Michal Juha, Patrik Kotas, Arnošt Navrátil, Zbyšek Stýblo  ZK 2 2P+0C
518NS6K Nauka o stavbách VI Roman Koucký  česky KZ 2 2P+0C Z
518NS6D Nauka o stavbách VI Roman Koucký, Edita Lisecová  česky KZ 2 2P+0C Z
518NS6 Nauka o stavbách VI Roman Koucký, Edita Lisecová  česky KZ 2 2P+0C Z
519U4N Navrhování Annamaria Bohuniczky, Lenka Burgerová, Petr Buryška, Jaromír Hainc, Jan Jehlík, Vít Rýpar, Jana Zdráhalová, Kateřina Čechová  česky Z,ZK 3 2P+1C
519U4K Navrhování Jan Jehlík, Jana Zdráhalová  česky Z,ZK 3 2P+1C
522NK2B Nosné konstrukce IIbc Naděžda Holická, Milan Holický, Karel Jung, Jan Mlčoch  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
523DNK6 Novodobé konstrukce pozemních staveb Miloslav Pavlík  česky ZK *
526DOJN Německý jazyk Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová  česky ZK Z,L
518NS3B Občanské stavby I Karel Fořtl, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  česky ZK 2 2P+0C Z
526OJ1D Odborný jazyk I Naděžda Bonaventurová, Marie Houšková, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová  Z,ZK 2 0P+2C
526OJ1B Odborný jazyk I Naděžda Bonaventurová, Ludmila Caravanasová, Jonathan Holmes, Marie Houšková, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Zdeněk Vyplel, Magdaléna Waageová, Mark Wiedorn  Z,ZK 2 0P+2C
526OJ2B Odborný jazyk II Naděžda Bonaventurová, Ludmila Caravanasová, Marie Houšková, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová  KZ 2 0P+2C
526OJ3B Odborný jazyk III Naděžda Bonaventurová, Jonathan Holmes, Marie Houšková, Zuzana Krýzlová, Kateřina Valentová, Magdaléna Waageová, Mark Wiedorn  KZ 2 0P+2C
514PP1B Památková péče I Magdaléna Biedermanová, Peter Búš, Tomáš Efler, Václav Girsa, Milena Hauserová, Jiří Hák, František Kašička, Dana Linhartová, Jan Pešta, Jitka Poláková, Michael Rykl, Jiří Trojan, Jan Uhlík  Z,ZK 3 2P+1C
514PP1K Památková péče I Tomáš Efler, Václav Girsa, Milena Hauserová, Jitka Poláková  Z,ZK 3 2P+1C
514PP3 Památková péče III Jindřich Hodač, Michael Rykl  KZ 2 1P+1C
555UP1 Planning I - Urban Planning Karel Maier, Jakub Vorel  ZK 3 2P+1C Z
D05DDHCI Pokročilá psychologie v HCI   česky ZK
523PS8K Poruchy a rekon. staveb Marek Novotný  česky KZ 2 1P+1C Z
523PS8N Poruchy a rekon. staveb Zdeněk Kutnar, Marek Novotný  česky KZ 2 1P+1C Z
523PS1 Pozem. stavitelství I Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Jiří Mráz, Marek Pavlas, Miloslav Pavlík, Miloš Rehberger, Šárka Tauchmanová, Vít Wasserbauer  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
523PS1K Pozem. stavitelství I Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Jan Hlavín, Vladimír Jirka, Jiří Mráz, Miloslav Pavlík  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
523PS3K Pozem.stavitelství III Vladimír Daňkovský  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
523PS3B Pozem.stavitelství III Jaroslava Babánková, Vladimír Daňkovský, Pavel Meloun, Marek Pavlas, Miloslav Pavlík, Bedřiška Vaňková  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
523PS5B Pozem.stavitelství V Zdeněk Kutnar, Marek Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
523PS5K Pozem.stavitelství V Zdeněk Kutnar, Marek Novotný  česky KZ 2 2P+0C Z
550PG Počítačová grafika Josef Šafařík  KZ 2 0P+2C
516PG2K Počítačová grafika I Martin Odehnal  česky KZ 2 0P+2C
516PG1 Počítačová grafika I Dušan Marcinko, Martin Odehnal  KZ 2 0P+2C
523PN1 Počítačové navrhování I Jaroslava Babánková, Aleš Marek, Dana Matějovská  česky KZ 2 1P+1C Z
522PN3 Počítačové navrhování III Jaroslava Babánková, Lukáš Kurilla, Dana Matějovská, Šimon Prokop, Jiří Šrubař  česky KZ 2 1P+1C Z
521UP3K Prostor.a strateg.plán. Jakub Vorel, Jan Vozáb  česky KZ 2 1P+1C Z
521UP3 Prostor.a strateg.plán. Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Jan Vozáb  česky KZ 2 1P+1C Z
521PRI1K Prostorová informatika I Daniel Franke, Jiří Čtyroký, Martin Šilha  česky KZ 2 1P+1C
521PRI1 Prostorová informatika I Daniel Franke, Jiří Čtyroký, Martin Šilha  česky KZ 2 1P+1C
521PRS1 Prostorové struktury I Karel Maier, Veronika Šindlerová  česky KZ 2 2P+0C
521PRS1K Prostorové struktury I Karel Maier, Veronika Šindlerová  česky KZ 2 2P+0C
520PAMK Provádění a management KA Pavel Borusík, Petr Hanzal  česky Z,ZK 2 1P+1C Z
524PAMN Provádění a st.management 2 Daniela Bošová, Michaela Kostelecká, Dana Měšťanová, Radka Pernicová, Václav Tatýrek  Z,ZK 3 2P+1C
513SOC1 Sociologie a psychol. I Marcel Tomášek  KZ 1 1P+0C
513SOCD Sociologie a psychologie Marcel Tomášek  KZ 1 1P+0C
513SOCK Sociologie a psychologie Marcel Tomášek  česky KZ 1 1P+0C
521EKL2 Sociální ekologie Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště  česky KZ 2 2P+0C Z
521EKL2D Sociální ekologie Henry William Andrew Hanson Iv, Petr Klápště  česky KZ 2 2P+0C Z
521EKL2K Sociální ekologie Henry William Andrew Hanson Iv  česky KZ 2 2P+0C Z
513SAT Soudobá arch. tvorba Miroslav Pavel  česky KZ 2 2P+0C L
513SATB Soudobá arch. tvorba Miroslav Pavel  KZ 2 2P+0C
522ST2 Statika II Tomáš Bittner, Dita Jiroutová, Michaela Kostelecká, Lucie Kratochvíle, Lucie Kudrnáčová, Šárka Nenadálová, Milan Rydval, Petr Sejkot, Miroslav Vokáč, David Čítek  česky Z,ZK 3 1P+2C Z
519DURB Stavba měst Jan Jehlík  česky ZK *
524DSF3 Stavební fyzika Daniela Bošová  česky ZK *
524SF1B Stavební fyzika Ibc Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Kristýna Schulzová  česky KZ 2 1P+1C Z
523MATK Stavební materiály Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas  česky KZ 2 2P+0C Z
523MAT Stavební materiály Jaroslava Babánková, Jan Hlavín, Marek Pavlas  česky KZ 2 2P+0C Z
514SHP2 Stavebně historický průzkum II Milena Hauserová  KZ 2 0P+2C
524TZ1N Tech.infrastrukt.sídel Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Zuzana Vyoralová  Z,ZK 2 1P+1C Z
524TZIK Tech.zařízení budov I Daniela Bošová, Lenka Prokopová, Zuzana Vyoralová  česky Z,ZK 4 2+2 Z
524TZIB Tech.zařízení budov I Daniela Bošová, Václav Bystřický, Kristina Bžochová, Jan Míka, Antonín Pokorný, Lenka Prokopová, Pavla Vrbová, Zuzana Vyoralová  česky Z,ZK 4 2P+2C Z
524TZI2K Tech.zařízení budov II Daniela Bošová, Petr Hrdlička, Zuzana Vyoralová  česky KZ 2 1P+1C Z
500TZI2 Technical Infrastructure II - Urban Utilities Martin Kovář, František Medek, Zuzana Vyoralová  Z,ZK 3 2P+1C Z
555TZI2 Technical Infrastructure II - Urban Utilities František Medek, Zuzana Vyoralová  Z,ZK 3 2P+1C Z
520TKA2 Technologie KA II Pavel Borusík, Vladimír Sitta  česky KZ 2 1P+1C
520TKA2N Technologie KA II Pavel Borusík, Vladimír Sitta  česky KZ 2 1P+1C
520TKA4 Technologie KA IV Pavel Borusík, Ivan Plicka, Vladimír Sitta  česky KZ 2 1P+1C
519U6N Tendence Petr Buryška, Irena Fialová, Kateřina Čechová  KZ 2 1P+1C
519U6K Tendence Irena Fialová  KZ 2 1P+1C
513TA2K Teorie arch.,estet. II Martina Sedláková  česky KZ 2 0P+2C
513TA2 Teorie arch.,estet. II Martina Sedláková  česky KZ 2 0P+2C
512TA2N Teorie arch.,estet. II Denis Ciporanov, Martina Sedláková  KZ 2 0P+2C
513DDTD Teorie designu Hubert Kamil Guzik  česky ZK
513TD Teorie designu Hubert Kamil Guzik, Martina Sedláková  ZK 2 2P+0C
513TEK Teorie krajinářské architektury Martina Sedláková, Jana Tichá  česky ZK 2 2P+0C L
555TA1 Theory of Architecture and Esthetics Martina Sedláková, Jana Tichá  KZ 2 1P+1C L
555TD Theory of Design Hubert Kamil Guzik, Irena Hradecká  KZ 2 1P+1C L
500UP1 Urban Planning I Petr Klápště, Karel Maier, Jakub Vorel, Vít Řezáč  ZK 3 2P+1C Z
555U3 Urbanism 3 - Theory Petr Buryška, Irena Fialová, Kateřina Čechová  ZK 2 1P+1C Z
500U21 Urbanism II - History   Z,ZK 2 2P+0C L,Z
500U3 Urbanism III - Theory Irena Fialová, Kateřina Čechová  ZK 2 1P+1C Z
524DP_2 Vybrané problémy práva v architektuře a stavebnictví   česky ZK *
522DNK7 Vybrané statě z nosných konstrukcí Karel Lorenz  česky ZK *
511VT1B Výtvarná tvorba I Martina Buřičová, Magdalena Koubek Michaličková, Zorka Krejčí, Jiří Kárník, Gabriela Nováková, Barbora Peterková, Ivan Vosecký, Eva Červinková  česky KZ 2 0P+2C Z
511VT1K Výtvarná tvorba I Gabriela Nováková  česky KZ 2 0P+2C
550VTD1 Výtvarná tvorba I Lenka Stejskalová Skoumalová, Lenka Stejskalová Skoumalová  KZ 3 0P+3C
550VTD3 Výtvarná tvorba III Radek Macke  KZ 3 0P+3C
511VT3K Výtvarná tvorba III Gabriela Nováková  česky KZ 2 0+2
511VT3 Výtvarná tvorba III Jan Fabián, Jiří Kárník, Ivan Vosecký  česky KZ 2 0P+2C Z
511VT4 Výtvarná tvorba IV Tereza Melenová, Tereza Melenová, Gabriela Nováková  česky KZ 2 0P+2C L
511VT4K Výtvarná tvorba IV Zorka Krejčí  česky KZ 2 0P+2C
550VTD5 Výtvarná tvorba V Tereza Melenová, Tereza Melenová, Lenka Stejskalová Skoumalová  KZ 3 0P+3C
511VT5 Výtvarná tvorba V Zorka Krejčí, Jiří Kárník  česky KZ 2 0P+2C Z
511VT6K Výtvarná tvorba VI Tereza Melenová, David Stecker  česky KZ 2 0P+2C Z
550VTD6 Výtvarná tvorba VI Tereza Melenová, Tereza Melenová, Tereza Melenová  KZ 2 0P+2C
511VT6 Výtvarná tvorba VI David Stecker  česky KZ 2 0P+2C Z
519U2K Vývoj Jiří Plos  ZK 2 2P+0C
519U2B Vývoj Jiří Plos  ZK 2 2P+0C
550VAM Vývoj aut.a spal.motorů Branko Remek  KZ 2 2P+0C
514DHS5 Vývoj konstrukcí historických staveb Jan Pešta  česky ZK *
522NK4N Zakládání staveb Tomáš Juranka  česky KZ 2 0P+2C Z
518NS1 Zákl.nauky o stavbách Petr Hlaváček, Zbyšek Stýblo, Irena Šestáková  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
529ZAN Základy arch. navrhování Michaela Brožová, Jiří Hůrka, Martin Kropáč, Radka Kurčíková, Michal Šrámek  česky KZ 5 0P+5C
528ZAN Základy arch. navrhování Petr Kordovský, Lukáš Liesler, Kateřina Rottová, Eduard Schleger, Yvette Vašourková, Zdeněk Zavřel, Miroslav Ščudla  česky KZ 5 0P+5C
515ZAN Základy arch. navrhování Lenka Bednářová, Pavla Kvízová  česky KZ 5 0P+5C
527ZAN Základy arch. navrhování Daria Balejová Bártová, Martina Buřičová, Šárka Sodomková, Pavel Ullmann  česky KZ 5 0P+5C
518ZAN Základy arch. navrhování Kamila Amblerová, David Belko, Karel Fořtl, Václav Mudra, Arnošt Navrátil, Petr Pinkas, Jiří Poláček, Martin Rössler, Zbyšek Stýblo  česky KZ 5 0P+5C
550ZD1B Základy designu I Adéla Bébarová, Marie Doucet, Jan Jaroš, Henrieta Nezpěváková  česky KZ 6 0P+6C
520ZKNA Základy krajinářského navrhování Hana Špalková  česky KZ 9 0P+6C
521DDZVP Základy vědecké práce Karel Maier  česky ZK
521DZVP Základy vědecké práce Karel Maier  česky ZK *
SZAU architektura a urbanismus   ZK
SZD design   česky ZK
SZDM designérská praxe a management   česky ZK
SZKAU krajinářská architektura a urbanismus   ZK
SZMKA management krajinářské architektury   ZK
SZPP památková péče   ZK
SZPL prostorové plánování   ZK
SZSM stavební management   ZK
SZBC státní zkouška bakalářská   ZK
SZZKA zahradní a krajinná architektura   ZK
550EV Úvod do exakt.věd Dana Kolářová, Stanislava Čečáková  ZK 2 2P+0C
521UP1K Územní plánování I Markéta Hugová, Petr Klápště, Karel Maier, Vojtěch Myška, Jakub Vorel  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
521UP1 Územní plánování I Markéta Hugová, Petr Klápště, Karel Maier, Vojtěch Myška, Jakub Vorel, Vít Řezáč, Martin Šilha  česky Z,ZK 3 2P+1C Z
Platnost dat k 18. 10. 2019
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/f5-predmety.html