Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2023/2024

Povinné předměty bakalářského programu Informatika, verze 2021

Plánujete-li se profilovat do specializace Informační bezpečnost, Manažerská informatika, Počítačové sítě a Internet, Počítačové systémy a virtualizace, Softwarové inženýrství, nebo Webové inženýrství, zapište si předmět BI-PSI.21 ve svém 2. semestru studia. Plánujete-li se profilovat do specializace Počítačová grafika, Počítačové inženýrství, Teoretická informatika, nebo Umělá inteligence, zapište si předmět BI-PSI.21 ve svém 4. semestru studia. Plánujete-li se profilovat do specializace Umělá inteligence, zapište si předmět BI-PST.21 pro svůj 3. semestr studia. Jinak si zapište předmět BI-PST.21 až pro svůj 5. semestr studia. Plánujete-li se profilovat do specializace Umělá inteligence, nebo Webové inženýrství, zapište si předmět BI-AAG.21 pro svůj 5. semestr studia. Jinak si zapište předmět BI-AAG.21 už pro svůj 3. semestr studia.

Kód Název předmětu Jazyk výuky ZIMNÍ SEMESTR LETNÍ SEMESTR
Vyučující zakončení kredity rozsah zakončení kredity rozsah
BI-AG1.21 Algoritmy a grafy 1 česky Z,ZK 5 2P+2C Předmět je vypsán
BI-AAG.21 Automaty a gramatiky česky Z,ZK 5 2P+2C Předmět je vypsán
BI-BAP.21 Bakalářská práce česky Z 14 Z 14 Předmět je vypsán
BI-BPR.21 Bakalářský projekt
Tomáš Apeltauer, Daniel Arnošt, Petr Aubrecht, Jan Baier, Miroslav Balík, Matěj Bartík, Lukáš Bařinka, Bedřich Beneš, Vít Bernatík, David Bernhauer, Václav Blažej, Rudolf Bohumil Blažek, Zdeněk Blažek, Jan Blizničenko, Jaroslav Borecký, Monika Borkovcová, Jiří Borský, Jan Bradáč, Lukáš Brchl, Ondřej Brém, David Buchtela, Zdeněk Buk, Jan Buriánek, Jiří Buček, Martin Bílý, Jan Bělohoubek, Jiří Chludil, Jan Chrastina, Michal Cvach, Jiří Cvrček, Václav Cvrček, Rodrigo Augusto Da Silva Alves, Jiří Daněček, Martin Daňhel, Kamil Dedecius, Tomáš Dejmek, Jan L.G. Dietz, Radek Dobiáš, Pavel Dohnal, Milan Dojčinovski, Daniel Dombek, Jiří Dostál, Jiří Douša, Ondřej Dvořák, Tomáš Evan, Jan Fesl, Petr Fišer, Simona Fornůsek, Magda Friedjungová, Josef Gattermayer, Jan Glaser, Filip Glazar, Ondřej Guth, Michal Haindl, Marek Hakala, Ivan Halaška, Jiří Hanuš, Michal Havryluk, Michal Hažlinský, Tomáš Herout, Marián Hlaváč, Petr Hodač, Martin Holeňa, Matyáš Hollmann, Otto Hollmann, Martin Holoubek, Jan Holub, Klára Horáčková, Tomáš Houdek, Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Miroslav Hrončok, Jiří Hunka, Karel Hynek, Kateřina Hyniová, Robert Hülle, Radovan Igliar, František Jahoda, Vladimír Jakubal, Zbyněk Jakš, Jan Janeček, Lukáš Janeček, Ivo Janoušek, Jan Janoušek, Václav Jansa, Jakub Jančička, Jakub Jaroš, Jaroslav Jedlinský, Katarína Jelemenská, Martin Jelínek, Roman Jelínek, Petr Jendele, Jan Ječmen, Stanislav Jeřábek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, Zuzana Jiránková, Jiří Jirát, Jakub Jirůtka, Marcel Jiřina, Martin Jureček, Zdeněk Kabát, Jiří Kacerovský, Tomáš Kadlec, Zdeněk Kalina, Miroslav Kallus, Tomáš Kalvoda, Ondřej Karlík, Timo Kasper, Martin Kačer, Jiří Kašpar, Václav Kejdana, Robert Kessl, Jiří Khun, Luděk Kleprlík, Jan Kloub, Karel Klouda, Jitka Kloudová, Petr Klán, František Klíma, Jakub Klímek, David Knap, Dušan Knop, Petra Knápková, Vojtěch Knězů, Daniel Kobrle, Filip Kodýtek, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Jan Kolouch, Tomáš Kolárik, Josef Kolář, Ivo Komárek, Zdeněk Konfršt, Martin Kopp, Pavel Kordík, Roman Kotecký, Ivan Kotenkov, Otakar Kotrhonz, Viktor Kotrubenko, Josef Koumar, Alexander Kovalenko, Tomáš Košnar, Václav Košík, Miloslav Krajl, František Kraml, Alžběta Krausová, Pavel Krejčí, Radek Krejčí, Petr Kroha, Mikuláš Krupička, Jan Krupka, Matyáš Krutský, Jakub Krásenský, Tomáš Krátký, Luboš Krčál, Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Jaroslav Kuchař, Libor Kuchař, Jiří Kukačka, Jakub Kulík, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Jan Kurš, Michal Kusý, Stanislav Kuznetsov, Luděk Kučera, Zdeněk Kučera, Ondřej Kužela, Jiří Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Adam Kvita, Libor Kyncl, Filip Křikava, Jan Matyáš Křišťan, Veronika Křišťálová, Jaroslav Kříž, Petr Kůrka, David Labský, Jan Lalinský, Daniel Langr, Ondřej Lauer, Ivo Lašek, Alena Libánská, Tomáš Licek, Miroslav Ligas, Šimon Lomič, Radek Ludačka, Dana Léwová, Róbert Lórencz, Radek Maca, Juan Pablo Maldonado Lopez, Oldřich Malec, Petr Malát, Josef Malík, David Manda, Antonella Marchesiello, Claudia-Amelia Marin, Nina Marinová, Kateřina Marková, Rastislav Maskaľ, Jan Matoušek, Petr Matyáš, Jan Mazáč, Ondřej Mašek, Bořivoj Melichar, Jiří Melnikov, Vladimír Mezera, Jaroslav Milota, Peter Mitura, Vojtěch Miškovský, Milan Mišovič, Jiří Mlejnek, Jan Mokrý, Jan Motl, Alexandru Moucha, Miroslav Moňok, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Matěj Myška, Michal Máca, Petr Máj, Karel Müller, Tomáš Müller, Jiří Navrátil, Miloslav Nič, Jan Noha, Alena Nohová, Marta Nollová, Martin Novotný, Jakub Novák, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Tomáš Nováček, Zdeněk Nový, Jiří Nádvorník, Robin Obůrka, Petr Olšák, David Oppl, Petr Pauš, Jiří Pavelka, Marta Pavelka, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Petr Paščenko, Jiří Pechman, Tomáš Pecka, Stanislav Pelák, Robert Pergl, Eva Pernecká, Ivo Petr, Petr Petrouš, Ondřej Peřina, David Pešek, Jaroslav Pešek, Bogdan Pilch, Štěpán Plachý, Martin Plicka, Alois Pluháček, Petr Podhorský, Jakub Podlešák, Martin Podloucký, Martin Poliak, Radomír Polách, Marek Polčák, Marek Polčák, Jan Pospíšil, Jan Pour, Antonín Procházka, Petr Procházka, Jitka Procházková, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Jakub Průša, Petr Pulc, Martin Pustka, Jiří Pětník, Václav Přenosil, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Karel Quast, Jan Radil, Stefan Ratschan, Jan Rauch, Václav Remeš, Štěpán Rezek, Matěj Rešl, Radek Richtr, Nilanjana Roy, Ivan Ryant, Jitka Rybníčková, Zdeněk Rybola, Nikola Rytířová, Jiří Rákosník, Jakub Růžička, Pavel Samec, Pavel Satrapa, Maria Saumell Mendiola, Šimon Schierreich, Jan Schmidt, Jiřina Scholtzová, Jan Schuma, Tomáš Siegl, Miroslav Sikora, Tomáš Skopal, Marek Skotnica, Vladislav Skoumal, Miroslav Skrbek, Alena Skálová, Jakub Slavík, Barbora Slintáková, Miloš Smetana, Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Ladislava Smítková Janků, Petr Socha, Filip Soudský, Monika Součková, Eva Sovjáková, Andrey Spiridonov, Jan Spěvák, Štěpán Starosta, Jan Starý, Tomáš Stefan, Jan Stejskal, Vojtěch Stejskal, Michaela Stonová, Viera Stopjaková, Václav Stoupa, Jiří Strachota, Lucie Strmisková, Jiří Stránský, Ondřej Stuchlík, Pavel Stěhule, Marek Suchánek, Ondřej Suchý, Pavel Surynek, Marián Svetlík, Jiří Svoboda, Martin Svoboda, Roman Svoboda, Tomáš Svoboda, Daniel Svozil, Vojtěch Svátek, Jaroslav Sýkora, Jakub Tichý (Štěpán), Ondřej Tichý, Ján Tkačík, David Toman, Jakub Tomanek, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Yelena Trofimova, Zdeněk Troníček, Jan Trávníček, Kryštof Tulinger, Pavel Tvrdík, Sven Ubik, Peter Uhnák, Ladislav Vagner, Michal Valenta, Tomáš Valla, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Jan Verelst, Adam Vesecký, Dominik Veselý, Tomáš Veselý, Petr Veverka, Petr Viktorin, Jan Vitek, Tomáš Vitvar, Josef Vogel, Jan Vojíř, Tomáš Vondra, Pavla Vozárová, Jan Vraný, Dana Vynikarová, Milan Václavík, Radomír Vávra, Pavel Vít, Helena Wallenfelsová, Janusz Piotr Wijas, Tomáš Zahradnický, Jakub Zahradník, Kateřina Zahradová, Jaroslav Zhouf, Tomáš Zimmerhakl, Jiří Znamenáček, Petr Zoufalý, Radek Zunt, Ondřej Zýka, Jakub Ács, Tomáš Čejka, Miroslav Čepek, Igor Čermák, Ondřej Čermák, Dana Čermáková, Viktor Černý, Radovan Červený, Tomáš Řehořek, Filip Řehořík, Jan Řezníček, Jan Řezáč, Jan Říha, Tomáš Šabata, Adam Šenk, David Šenkýř, Eliška Šestáková, Jan Šilhavý, Filip Šimek, Ivan Šimeček, Petr Šimánek, Irena Šindelářová, Petr Škoda, Martin Šlapák, Jan Šlechta, Michal Šoch, Zuzana Šochová, Alena Šolcová, Jiří Špaček, Petr Špaček, Radim Špetlík, František Štampach, Michal Štepanovský, Pavel Štěpán, Filip Štěpánek, Jakub Šístek, Martin Šťava, Jan Žaloudek, Marek Žehra, Pavel Žikovský, Jakub Žitný, Ondřej Žižka, Jan Žák, Jan Žďárek 
česky Z 1 0P+0C Z 1 0P+0C Předmět je vypsán
BI-DBS.21 Databázové systémy česky Z,ZK 5 2P+2R+1L Předmět je vypsán
BI-DML.21 Diskrétní matematika a logika česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Předmět je vypsán
BI-KAB.21 Kryptografie a bezpečnost česky Z,ZK 5 2P+2C Předmět je vypsán
BI-LA1.21 Lineární algebra 1 česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Předmět je vypsán
BI-MA1.21 Matematická analýza 1 česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Předmět je vypsán
BI-MA2.21 Matematická analýza 2 česky Z,ZK 6 3P+2C Předmět je vypsán
BI-OSY.21 Operační systémy česky Z,ZK 5 2P+1R+1L Předmět je vypsán
BI-PSI.21 Počítačové sítě česky Z,ZK 5 2P+1R+1C Předmět je vypsán
BI-PST.21 Pravděpodobnost a statistika česky Z,ZK 5 2P+2C Předmět je vypsán
BI-PA1.21 Programování a algoritmizace 1 česky Z,ZK 7 2P+2R+2C Předmět je vypsán
BI-PA2.21 Programování a algoritmizace 2 česky Z,ZK 7 2P+1R+2C Předmět je vypsán
BI-SAP.21 Struktura a architektura počítačů česky Z,ZK 5 2P+1R+2C Předmět je vypsán
BI-TZP.21 Technologické základy počítačů česky Z,ZK 5 2P+2C Předmět je vypsán
BI-GIT.21 Technologie pro vývoj SW česky Z 3 2P Předmět je vypsán
BI-TDP.21 Tvorba dokumentace a prezentace česky KZ 3 2P+2C KZ 3 2P+2C Předmět je vypsán
BI-UOS.21 Unixové operační systémy česky KZ 5 2P+2C Předmět je vypsán
Platnost dat k 21. 7. 2024
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese https://bilakniha.cvut.cz/cs/skupina30021468-BI-PP.21.html