Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2023/2024
UPOZORNĚNÍ: Jsou dostupné studijní plány pro následující akademický rok.

Doporučený průchod studijním plánem Mgr. specializace Teoretická informatika, 2023

Studijní plán: Mgr. specializace Teoretická informatika, 2023

Jako volitelné předměty lze zapisovat povinné předměty sousedních specializací.

1. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-MPI Matematika pro informatiku Z,ZK 7 3P+2C Z povinný předmět programu
NI-EVY Efektivní vyhledávání v textech Z,ZK 5 2P+1C Z PS
NI-LOM Lineární optimalizace a metody Z,ZK 5 2P+1C Z PSvolitelný předmět
NI-SYP Syntaktická analýza a překladače Z,ZK 5 2P+1C Z PSvolitelný předmět
NI-CPX Teorie složitosti Z,ZK 5 3P+1C Z PSvolitelný předmět
NI-V.2021 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2021 0 volitelný předmět
NI-TI-VS.20 Volitelné odborné předměty původem z jiných specializací pro mg.specializaci Teoretická informatika 0 volitelný předmět

2. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-PDP Paralelní a distribuované programování Z,ZK 6 2P+2C L povinný předmět programu
NI-VSM Vybrané statistické metody Z,ZK 7 4P+2C L povinný předmět programu
NI-PAM Efektivni předzpracování a parametrizované algoritmy Z,ZK 4 2P+1C L PSvolitelný předmět
NI-GAK Grafy a kombinatorika Z,ZK 5 2P+2C L PS
NI-KOD Komprese dat Z,ZK 5 2P+1C L PS
NI-V.2021 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2021 0 volitelný předmět
NI-TI-VS.20 Volitelné odborné předměty původem z jiných specializací pro mg.specializaci Teoretická informatika 0 volitelný předmět

3. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-KOP Kombinatorická optimalizace Z,ZK 6 2P+2C Z povinný předmět programu
NI-MPR Magisterský projekt
Jan Baier, Jiří Balcárek, Miroslav Balík, Tomáš Bartoň, Lukáš Bařinka, David Bernhauer, Tomáš Bezouška, Vladimír Bičík, Václav Blažej, Zdeněk Blažek, Jan Blizničenko, Jaroslav Borecký, Tomáš Borovička, Lukáš Brchl, Ondřej Brém, David Buchtela, Zdeněk Buk, Jiří Buček, Martin Chloupek, Jiří Chludil, Rodrigo Augusto Da Silva Alves, Jiří Daněček, Martin Daňhel, Kamil Dedecius, Radek Dobiáš, Milan Dojčinovski, Daniel Dombek, Pierre Donat-Bouillud, Jiří Dostál, Jiří Douša, Ondřej Dvořák, Tomáš Evan, Jan Fesl, Petr Fišer, Tomáš Flouri, Simona Fornůsek, Magda Friedjungová, Josef Gattermayer, Filip Glazar, Ondřej Guth, Martin Hadáček, Michal Haindl, Ivan Halaška, Jakub Hladík, Martin Holeňa, Jan Holub, Vendula Honzlová Exnerová, Pavel Hrabák, Jitka Hrabáková, Miroslav Hrončok, Jiří Hunka, Karel Hynek, Kateřina Hyniová, Robert Hülle, Jan Janeček, Jan Janoušek, Jakub Jaroš, Stanislav Jeřábek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, Marcel Jiřina, Martin Jureček, Olha Jurečková, Tomáš Kalvoda, Petr Kasalický, Timo Kasper, Martin Kačer, Jiří Kašpar, Robert Kessl, Jiří Khun, Jan Kloub, Karel Klouda, Petr Klán, Jakub Klímek, Vojtěch Knaisl, Dušan Knop, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Josef Kolář, Zdeněk Konfršt, Martin Kopp, Pavel Kordík, Roman Kotecký, Otakar Kotrhonz, Viktor Kotrubenko, Josef Koumar, Alexander Kovalenko, Jan Koza, Mikuláš Krupička, Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Jaroslav Kuchař, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Stanislav Kuznetsov, Luděk Kučera, Jiří Kvasnička, Tomáš Kvasnička, Filip Křikava, Petr Kůrka, Daniel Langr, Tomáš Luňák, Róbert Lórencz, Juan Pablo Maldonado Lopez, Kateřina Marková, Jan Matoušek, Petr Matyáš, Bořivoj Melichar, Jaroslav Milota, Vojtěch Miškovský, Jiří Mlejnek, Jan Motl, Alexandru Moucha, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Michal Máca, Petr Máj, Jiří Navrátil, Marta Nollová, Martin Novotný, Jakub Novák, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Tomáš Nováček, Petr Pauš, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Robert Pergl, Ivo Petr, David Pešek, Štěpán Plachý, Martin Plicka, Alois Pluháček, Petr Podhorský, Martin Poliak, Radomír Polách, Jan Pospíšil, Petr Procházka, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Stefan Ratschan, Václav Remeš, Radek Richtr, Nilanjana Roy, Zdeněk Rybola, Jakub Růžička, Šimon Schierreich, Jan Schmidt, Jiřina Scholtzová, Konrad Siek, Tomáš Skopal, Marek Skotnica, Miroslav Skrbek, Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Ladislava Smítková Janků, Petr Socha, Štěpán Starosta, Jan Starý, Michaela Stonová, Marek Suchánek, Ondřej Suchý, Pavel Surynek, Vojtěch Svátek, Jaroslav Sýkora, Jakub Tichý (Štěpán), David Toman, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Jan Trávníček, Pavel Tvrdík, Sven Ubik, Ladislav Vagner, Michal Valenta, Tomáš Valla, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Adam Vesecký, Tomáš Vitvar, Tomáš Vondra, Pavla Vozárová, Jan Vraný, Dana Vynikarová, Pavel Vít, Helena Wallenfelsová, Jakub Zahradník, Petr Zemánek, Tomáš Čejka, Miroslav Čepek, Igor Čermák, Dana Čermáková, Michal Černý, Viktor Černý, Tomáš Řehořek, Eliška Šestáková, Ivan Šimeček, Jan Šlechta, Michal Šoch, Alena Šolcová, Petr Špaček, František Štampach, Filip Štěpánek, Martin Šťava, Marek Žehra, Jakub Žitný, Ondřej Žižka, Jan Žďárek 
Z 7 Z,L povinný předmět programu
NI-V.2021 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2021 0 volitelný předmět
NI-TI-VS.20 Volitelné odborné předměty původem z jiných specializací pro mg.specializaci Teoretická informatika 0 volitelný předmět

4. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-DIP Magisterská práce Z 30 L,Z povinný předmět programu
Platnost dat k 21. 4. 2024
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese https://bilakniha.cvut.cz/cs/pruchod1247224010605.html