Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2018/2019

Volitelné předměty pro zaměření Informační systémy a management

Kód Název předmětu Jazyk výuky ZIMNÍ SEMESTR LETNÍ SEMESTR
Vyučující zakončení kredity rozsah zakončení kredity rozsah
MI-IKM Internet a klasifikační metody česky Z,ZK 4 1+1 Předmět je vypsán
MI-ADM Algoritmy data miningu
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-AVY Automaty ve vyhledávání v textech česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-BPS Bezdrátové počítačové sítě česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-BPR Bezpečnost a bezpečné programování
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-BHW Bezpečnost a technické prostředky
 
česky Z,ZK 4 2+2 Předmět není vypsán
MI-DSP Databázové systémy v praxi česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-DZO Digitální zpracování obrazu česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-DSV Distribuované systémy a výpočty
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-DDW Dolování dat z webu
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-PAM Efektivni předzpracování a parametrizované algoritmy Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-EVY Efektivní vyhledávání v textech
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-EDW Enterprise Data Warehouse systémy
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-FME Formální metody a specifikace
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-FLP Funkcionální a logické programování česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-GLR Games and reinforcement learning Z,ZK 4 2+2 Předmět není vypsán
MI-GEN Generování kódu česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-IOT Internet of Things česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-ATH Kombinatorická teorie her Z,ZK 4 2+2 Předmět je vypsán
MI-KOD Komprese dat
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-LOM Lineární optimalizace a metody
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-MPR Magisterský projekt, Master Project
Václav Bahník, Jan Baier, Jan Balach, Jiří Balcárek, Miroslav Balík, Joseph Barjis, Tomáš Bartoň, Tomáš Bartoš, Lukáš Bařinka, Pavel Benáček, Tomáš Bezouška, Vladimír Bičík, Rudolf Bohumil Blažek, Zdeněk Blažek, Jaroslav Borecký, Tomáš Borovička, David Buchtela, Petr Budiš, Zdeněk Buk, Miroslav Bureš, Daniel Burian, Jan Buriánek, Jiří Buček, Nikolay Chernomorskiy, Martin Chloupek, Jiří Chludil, Ondřej Chochola, Jan Chrastina, Andrej Chu, Jaroslav Crhonek, Jiří Daněček, Martin Daňhel, Kamil Dedecius, Radek Dobiáš, Miroslav Dobšíček, Jan Dohnal, Martin Dohnal, Milan Dojčinovski, Daniel Dombek, Jiří Donát, Jiří Dostál, Jiří Douša, Ondřej Dvořák, Josef Dvořáček, Jan Dědek, Alan Eckhardt, Hossam El-Ddin, Peter Farkaš, Lucia Fedorová, Ondřej Felix, Ylva Fernaeus, Jiří Fiala, Jakub Fišer, Petr Fišer, Tomáš Flouri, Tomáš Foltýn, Peter Franek, Magda Friedjungová, Štěpán Friedl, Josef Gattermayer, Ondřej Guth, Libor Gála, Martin Hadáček, Guy Hagen, Michal Haindl, Ivan Halaška, Martin Hatka, Michal Havryluk, Tomáš Herout, Jakub Hladík, Tomáš Hlavnička, Josef Hlaváč, Marcel Hlopko, Petr Hodač, David Hoksza, Martin Holeňa, Jan Holub, Vendula Honzlová Exnerová, Milan Horák, Jitka Hrabáková, Jiří Hunka, Kateřina Hyniová, Miroslav Hübner, Robert Hülle, Štěpán Hřivna, Vladimír Jakubal, Jan Janeček, Ivo Janoušek, Jan Janoušek, Václav Jansa, Jakub Jaroš, Jaroslav Jedlinský, Stanislav Jeřábek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, Marcel Jiřina, Martin Jureček, Jiří Kacerovský, Tomáš Kadlec, Zdeněk Kalina, Tomáš Kalvoda, Timo Kasper, Martin Kačer, Jiří Kašpar, Václav Kejdana, Robert Kessl, Jiří Khun, Jan Kloub, Jakub Klouda, Karel Klouda, Jitka Kloudová, František Klíma, Jakub Klímek, Vojtěch Knězů, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Josef Kolář, Ivo Komárek, Zdeněk Konfršt, Martin Kopp, Pavel Kordík, Roman Kotecký, Otakar Kotrhonz, Viktor Kotrubenko, Tomáš Košnar, Michal Košťál, Miloslav Krajl, Jan Kratochvíl, Alžběta Krausová, Pavel Krejčí, Radek Krejčí, Petr Kroha, Mikuláš Krupička, Jan Krupka, Matyáš Krutský, Luboš Krčál, Pavel Kubalík, Jan Kubr, Hana Kubátová, Jaroslav Kuchař, Jan Kunert, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Jan Kurš, Stanislav Kuznetsov, Luděk Kučera, Zdeněk Kučera, Jiří Kvasnička, Libor Kyncl, Filip Křikava, Petr Kůrka, Jan Lalinský, Daniel Langr, Ivo Lašek, Róbert Lórencz, Peter Macejko, Karel Macek, Juan Pablo Maldonado Lopez, Petr Malát, David Manda, Nina Marinová, Kateřina Marková, Daniel Matocha, Petr Matyáš, Michal Matějka, Miroslav Matějka, Michael Matějů, Bořivoj Melichar, Jiří Melnikov, Vladimír Mezera, Jaroslav Milota, Vojtěch Miškovský, Milan Mišovič, Jiří Mlejnek, Jan Motl, Alexandru Moucha, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Matěj Myška, Michal Máca, Radek Máca, Jiří Navrátil, Miloslav Nič, Marta Nollová, Martin Novotný, Tomáš Novotný, Jakub Novák, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Petr Novák, Pavel Náplava, Marek Obitko, Jiří Pavelka, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Robert Pergl, Ivo Petr, Martin Pilát, Martin Plicka, Alois Pluháček, Petr Podhorský, Martin Podloucký, Martin Poliak, Radomír Polách, Ondřej Polívka, Jan Pospíšil, Antonín Procházka, Petr Procházka, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Petr Pulc, Lucie Purmová, Martin Pustka, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Stefan Ratschan, Jan Rauch, Václav Remeš, Štěpán Rezek, Radek Richtr, Nilanjana Roy, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Jaroslav Ráček, Jakub Růžička, Pavel Samec, Jan Schmidt, Jiřina Scholtzová, Tomáš Skopal, Marek Skotnica, Vladislav Skoumal, Miroslav Skrbek, Barbora Slintáková, Miloš Smetana, Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Monika Součková, Tomáš Srna, Štěpán Starosta, Jan Starý, Jan Starý, Vojtěch Stejskal, Michaela Stonová, Václav Stoupa, Ondřej Stuchlík, Pavel Stěhule, Marek Suchánek, Ondřej Suchý, Jiří Svoboda, Martin Svoboda, Tomáš Svoboda, Vojtěch Svátek, Daniel Sýkora, Jaroslav Sýkora, Ondřej Texler, Jakub Tichý (Štěpán), David Toman, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Zdeněk Troníček, Jan Trávníček, Pavel Tvrdík, Sven Ubik, Jiří Urx, Ladislav Vagner, Matěj Vala, Michal Valenta, Tomáš Valla, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Dominik Veselý, Jaroslav Vidim, Tomáš Vitvar, Josef Vogel, Petr Vojta, Peter Vojtáš, Tomáš Vondra, Filip Voráček, Pavla Vozárová, Jiří Voříšek, Jan Vraný, Jiří Vrbický, Dana Vynikarová, Vladimír Váňa, Pavel Vít, Stanislav Vítek, Helena Wallenfelsová, Petra Wiedemmannová, Jan Wolf, Tomáš Zahradnický, Jakub Zahradník, Adnan Zejnilovič, Martin Zeljak, Jiří Znamenáček, Petr Zácha, Josef Závišek, Ondřej Zýka, Tomáš Čejka, Igor Čermák, Ondřej Čermák, Pavel Čermák, Dana Čermáková, Jan Černý, Michal Černý, Viktor Černý, Tomáš Řehořek, Jan Řezáč, Radka Římanová, Petr Šafář, Michal Šebesta, Jan Šedivý, Adam Šenk, David Šenkýř, Jiří Šika, Filip Šimek, Miroslav Šimek, Ivan Šimeček, Milan Šimůnek, Martin Šlapák, Jan Šlechta, Michal Šoch, Zuzana Šochová, Alena Šolcová, Pavel Šorejs, Petr Špaček, František Štampach, Michael Štencl, Pavel Štěpán, Filip Štěpánek, Alice Štěpánková, Milan Šárek, Petr Šírek, Martin Šťava, Milan Žaloudek, Marek Žehra, Michal Žemlička, Pavel Žikovský, Ondřej Žižka, Jan Žák, Jan Žďárek 
Z 7 0+0 Z 7 0+0 Předmět je vypsán
MI-MSI Matematické struktury v informatice česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-MVI Metody výpočetní inteligence
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-MTI Moderní technologie Internetu
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-MAI Multimedia a internet česky Z,ZK 3 2+1 Předmět je vypsán
MI-NON Nelineární optimalizace a numerické metody
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-NFA Návrh obvodů technologií FPGA a ASIC
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-NUR Návrh uživatelského rozhraní
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-PAP Paralelní architektury počítačů
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-PAL Pokročilá algoritmizace česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-KRY Pokročilá kryptologie
 
česky Z,ZK 4 2+2 Předmět není vypsán
MI-POA Pokročilé architektury počítačových systémů
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-PDB Pokročilé databázové systémy
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-DNP Pokročilý .NET a projektivní programování česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-PRC Programování v CUDA česky Z,ZK 4 2+1 Předmět je vypsán
MI-RUB Programování v Ruby česky KZ 4 0+3 Předmět není vypsán
MI-PSL Programování v jazyku Scala česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-PDD Předzpracování dat
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-AIT Případové studie aplikace a řízení IT česky ZK 2 2+0 Předmět není vypsán
MI-REV Reverzní inženýrství
 
česky Z,ZK 3 1+2 Předmět není vypsán
MI-ROZ Rozpoznávaní
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-RUN Runtime systémy
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-SWE Semantický web
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-SYP Syntaktická analýza a překladače
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-SOC Systémy na čipu
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-SIB Síťová bezpečnost
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
FI-ST1 Síťové technologie 1
 
Z 3 Předmět není vypsán
FI-ST2 Síťové technologie 2
 
Z 4 0+4 Předmět není vypsán
MI-TS1 Teoretický seminář magisterský I česky Z 4 0+2 Předmět není vypsán
MI-TS2 Teoretický seminář magisterský II česky Z 4 0+2 Předmět není vypsán
MI-TS3 Teoretický seminář magisterský III česky Z 4 0+2 Předmět je vypsán
MI-TS4 Teoretický seminář magisterský IV česky Z 4 0+2 Předmět je vypsán
MI-CPX Teorie složitosti česky Z,ZK 5 3+1 Předmět je vypsán
MI-TSP Testování a spolehlivost
 
česky Z,ZK 4 2+2 Předmět není vypsán
MI-VMW Vyhledávání multimediálního obsahu na webu
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-VYC Vyčíslitelnost česky Z,ZK 4 2+2 Předmět není vypsán
MI-MCS Vícejádrové systémy česky KZ 4 1+2 Předmět je vypsán
MI-W20 Web 2.0
 
česky Z,ZK 4 2+1 Předmět není vypsán
MI-RRI Řízení rizik v informatice česky ZK 3 2+0 Předmět je vypsán
Platnost dat k 20. 2. 2019
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/skupina30013757-MI-V-ISM.html