Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2018/2019

Doporučený průchod studijním plánem Specializace Teoretická informatika, verze 2018

Studijní plán: Specializace Teoretická informatika, verze 2018

1. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
MI-MPI Matematika pro informatiku Z,ZK 7 3P+1R+1C Z povinný předmět programu
MI-EVY.16 Efektivní vyhledávání v textech Z,ZK 5 2P+1C Z povinný předmět zaměření
MI-NON.16 Nelineární optimalizace a numerické metody Z,ZK 5 2P+1C Z povinný předmět zaměření
MI-SYP.16 Syntaktická analýza a překladače Z,ZK 5 2P+1C Z povinný předmět zaměření
NI-V.2018 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2018 0 volitelný předmět

2. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
MI-PDP.16 Paralelní a distribuované programování Z,ZK 5 2P+2C L povinný předmět programu
MI-VSM Vybrané statistické metody Z,ZK 8 4P+2C L povinný předmět programu
MI-ADM.16 Algoritmy data miningu Z,ZK 5 2P+1C L povinný předmět zaměření
MI-GAK Grafy a kombinatorika Z,ZK 5 2P+2C L povinný předmět zaměření
MI-KOD.16 Komprese dat Z,ZK 5 2P+1C L povinný předmět zaměření
NI-V.2018 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2018 0 volitelný předmět

3. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
MI-KOP Kombinatorická optimalizace Z,ZK 5 2P+2C Z povinný předmět programu
MI-MPR Magisterský projekt, Master Project
Václav Bahník, Jan Baier, Jan Balach, Jiří Balcárek, Miroslav Balík, Joseph Barjis, Tomáš Bartoň, Tomáš Bartoš, Lukáš Bařinka, Pavel Benáček, Tomáš Bezouška, Vladimír Bičík, Rudolf Bohumil Blažek, Zdeněk Blažek, Jaroslav Borecký, Tomáš Borovička, David Buchtela, Petr Budiš, Zdeněk Buk, Miroslav Bureš, Daniel Burian, Jan Buriánek, Jiří Buček, Nikolay Chernomorskiy, Martin Chloupek, Jiří Chludil, Ondřej Chochola, Jan Chrastina, Andrej Chu, Jaroslav Crhonek, Jiří Daněček, Martin Daňhel, Kamil Dedecius, Radek Dobiáš, Miroslav Dobšíček, Jan Dohnal, Martin Dohnal, Milan Dojčinovski, Daniel Dombek, Jiří Donát, Jiří Dostál, Jiří Douša, Ondřej Dvořák, Josef Dvořáček, Jan Dědek, Alan Eckhardt, Hossam El-Ddin, Peter Farkaš, Lucia Fedorová, Ondřej Felix, Ylva Fernaeus, Jiří Fiala, Jakub Fišer, Petr Fišer, Tomáš Flouri, Tomáš Foltýn, Peter Franek, Magda Friedjungová, Štěpán Friedl, Josef Gattermayer, Ondřej Guth, Libor Gála, Martin Hadáček, Guy Hagen, Michal Haindl, Ivan Halaška, Martin Hatka, Michal Havryluk, Tomáš Herout, Jakub Hladík, Tomáš Hlavnička, Josef Hlaváč, Marcel Hlopko, Petr Hodač, David Hoksza, Martin Holeňa, Jan Holub, Vendula Honzlová Exnerová, Milan Horák, Jitka Hrabáková, Jiří Hunka, Kateřina Hyniová, Miroslav Hübner, Robert Hülle, Štěpán Hřivna, Vladimír Jakubal, Jan Janeček, Ivo Janoušek, Jan Janoušek, Václav Jansa, Jakub Jaroš, Jaroslav Jedlinský, Stanislav Jeřábek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, Marcel Jiřina, Martin Jureček, Jiří Kacerovský, Tomáš Kadlec, Zdeněk Kalina, Tomáš Kalvoda, Timo Kasper, Martin Kačer, Jiří Kašpar, Václav Kejdana, Robert Kessl, Jiří Khun, Jan Kloub, Jakub Klouda, Karel Klouda, Jitka Kloudová, Petr Klán, František Klíma, Jakub Klímek, Vojtěch Knězů, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Josef Kolář, Ivo Komárek, Zdeněk Konfršt, Martin Kopp, Pavel Kordík, Roman Kotecký, Otakar Kotrhonz, Viktor Kotrubenko, Tomáš Košnar, Michal Košťál, Miloslav Krajl, Jan Kratochvíl, Alžběta Krausová, Pavel Krejčí, Radek Krejčí, Petr Kroha, Mikuláš Krupička, Jan Krupka, Matyáš Krutský, Luboš Krčál, Pavel Kubalík, Jan Kubr, Hana Kubátová, Jaroslav Kuchař, Jan Kunert, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Jan Kurš, Stanislav Kuznetsov, Luděk Kučera, Zdeněk Kučera, Jiří Kvasnička, Libor Kyncl, Filip Křikava, Petr Kůrka, Jan Lalinský, Daniel Langr, Ivo Lašek, Róbert Lórencz, Peter Macejko, Karel Macek, Juan Pablo Maldonado Lopez, Petr Malát, David Manda, Nina Marinová, Kateřina Marková, Daniel Matocha, Petr Matyáš, Michal Matějka, Miroslav Matějka, Michael Matějů, Bořivoj Melichar, Jiří Melnikov, Vladimír Mezera, Jaroslav Milota, Vojtěch Miškovský, Milan Mišovič, Jiří Mlejnek, Jan Motl, Alexandru Moucha, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Matěj Myška, Michal Máca, Radek Máca, Jiří Navrátil, Miloslav Nič, Marta Nollová, Martin Novotný, Tomáš Novotný, Jakub Novák, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Petr Novák, Pavel Náplava, Marek Obitko, Jiří Pavelka, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Robert Pergl, Ivo Petr, Martin Pilát, Martin Plicka, Alois Pluháček, Petr Podhorský, Martin Podloucký, Martin Poliak, Radomír Polách, Ondřej Polívka, Jan Pospíšil, Antonín Procházka, Petr Procházka, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Petr Pulc, Lucie Purmová, Martin Pustka, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Stefan Ratschan, Jan Rauch, Václav Remeš, Štěpán Rezek, Radek Richtr, Nilanjana Roy, Ivan Ryant, Zdeněk Rybola, Jaroslav Ráček, Jakub Růžička, Pavel Samec, Jan Schmidt, Jiřina Scholtzová, Tomáš Skopal, Marek Skotnica, Vladislav Skoumal, Miroslav Skrbek, Barbora Slintáková, Miloš Smetana, Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Monika Součková, Tomáš Srna, Štěpán Starosta, Jan Starý, Jan Starý, Vojtěch Stejskal, Michaela Stonová, Václav Stoupa, Ondřej Stuchlík, Pavel Stěhule, Marek Suchánek, Ondřej Suchý, Pavel Surynek, Jiří Svoboda, Martin Svoboda, Tomáš Svoboda, Vojtěch Svátek, Daniel Sýkora, Jaroslav Sýkora, Ondřej Texler, Jakub Tichý (Štěpán), David Toman, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Zdeněk Troníček, Jan Trávníček, Pavel Tvrdík, Sven Ubik, Jiří Urx, Ladislav Vagner, Matěj Vala, Michal Valenta, Tomáš Valla, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Dominik Veselý, Jaroslav Vidim, Tomáš Vitvar, Josef Vogel, Petr Vojta, Peter Vojtáš, Tomáš Vondra, Filip Voráček, Pavla Vozárová, Jiří Voříšek, Jan Vraný, Jiří Vrbický, Dana Vynikarová, Vladimír Váňa, Pavel Vít, Stanislav Vítek, Helena Wallenfelsová, Petra Wiedemmannová, Jan Wolf, Tomáš Zahradnický, Jakub Zahradník, Adnan Zejnilovič, Martin Zeljak, Jiří Znamenáček, Petr Zácha, Josef Závišek, Ondřej Zýka, Tomáš Čejka, Igor Čermák, Ondřej Čermák, Pavel Čermák, Dana Čermáková, Jan Černý, Michal Černý, Viktor Černý, Tomáš Řehořek, Jan Řezáč, Radka Římanová, Petr Šafář, Michal Šebesta, Jan Šedivý, Adam Šenk, David Šenkýř, Jiří Šika, Filip Šimek, Miroslav Šimek, Ivan Šimeček, Milan Šimůnek, Martin Šlapák, Jan Šlechta, Michal Šoch, Zuzana Šochová, Alena Šolcová, Pavel Šorejs, Petr Špaček, František Štampach, Michael Štencl, Pavel Štěpán, Filip Štěpánek, Alice Štěpánková, Milan Šárek, Petr Šírek, Martin Šťava, Milan Žaloudek, Marek Žehra, Michal Žemlička, Pavel Žikovský, Ondřej Žižka, Jan Žák, Jan Žďárek 
Z 7 Z,L povinný předmět programu
MI-MVI.16 Metody výpočetní inteligence Z,ZK 5 2P+1C Z povinný předmět zaměření
NI-V.2018 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2018 0 volitelný předmět

4. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
MI-DIP.18 Magisterská práce Z 30 L,Z povinný předmět programu
Platnost dat k 27. 6. 2019
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/pruchod930439673905.html