Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2020/2021

Doporučený průchod studijním plánem Specializace Teoretická informatika, verze 2020

Studijní plán: Specializace Teoretická informatika, verze 2020

1. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-MPI Matematika pro informatiku Z,ZK 7 3P+2C Z povinný předmět programu
NI-EVY Efektivní vyhledávání v textech Z,ZK 5 2P+1C Z PS
NI-NON Nelineární optimalizace a numerické metody Z,ZK 5 2P+1C Z PS
NI-SYP Syntaktická analýza a překladače Z,ZK 5 2P+1C Z VOPS
NI-V.20 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2020 0 volitelný předmět

2. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-PDP Paralelní a distribuované programování Z,ZK 6 3P+1C L povinný předmět programu
NI-VSM Vybrané statistické metody Z,ZK 7 4P+2C L povinný předmět programu
NI-ADM Algoritmy data miningu Z,ZK 5 2P+1C L VOPS
NI-GAK Grafy a kombinatorika Z,ZK 5 2P+2C L PS
NI-KOD Komprese dat Z,ZK 5 2P+1C L PS
NI-V.20 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2020 0 volitelný předmět

3. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-KOP Kombinatorická optimalizace Z,ZK 6 3P+1C Z povinný předmět programu
NI-MPR Magisterský projekt
Jan Baier, Jiří Balcárek, Miroslav Balík, Tomáš Bartoň, Lukáš Bařinka, Pavel Benáček, David Bernhauer, Tomáš Bezouška, Vladimír Bičík, Rudolf Bohumil Blažek, Zdeněk Blažek, Jan Blizničenko, Jaroslav Borecký, Tomáš Borovička, Lukáš Brchl, David Buchtela, Zdeněk Buk, Jiří Buček, Martin Chloupek, Jiří Chludil, Jaroslav Crhonek, Jiří Daněček, Martin Daňhel, Kamil Dedecius, Radek Dobiáš, Milan Dojčinovski, Daniel Dombek, Jiří Dostál, Jiří Douša, Ondřej Dvořák, Tomáš Evan, Petr Fišer, Tomáš Flouri, Peter Franek, Magda Friedjungová, Josef Gattermayer, Filip Glazar, Ondřej Guth, Martin Hadáček, Michal Haindl, Ivan Halaška, Jakub Hladík, Martin Holeňa, Jan Holub, Vendula Honzlová Exnerová, Jitka Hrabáková, Miroslav Hrončok, Kateřina Hyniová, Robert Hülle, Jan Janeček, Jan Janoušek, Jakub Jaroš, Stanislav Jeřábek, Martin Jirkal, Vojtěch Jirkovský, Marcel Jiřina, Martin Jureček, Tomáš Kalvoda, Timo Kasper, Martin Kačer, Jiří Kašpar, Robert Kessl, Jiří Khun, Jan Kloub, Karel Klouda, Petr Klán, Jakub Klímek, Dušan Knop, Martin Kohlík, Lukáš Kohout, Josef Kokeš, Josef Kolář, Zdeněk Konfršt, Martin Kopp, Pavel Kordík, Roman Kotecký, Otakar Kotrhonz, Viktor Kotrubenko, Alexander Kovalenko, Jan Kratochvíl, Mikuláš Krupička, Pavel Kubalík, Hana Kubátová, Jaroslav Kuchař, Michal Kupsa, Petr Kurtin, Stanislav Kuznetsov, Luděk Kučera, Jiří Kvasnička, Petr Kůrka, Daniel Langr, Róbert Lórencz, Juan Pablo Maldonado Lopez, Kateřina Marková, Petr Matyáš, Bořivoj Melichar, Jaroslav Milota, Vojtěch Miškovský, Jiří Mlejnek, Jan Motl, Alexandru Moucha, Zdeněk Muzikář, Vojtěch Myslivec, Michal Máca, Petr Máj, Jiří Navrátil, Marta Nollová, Martin Novotný, Jiří Novák, Ondřej Novák, Petr Novák, Tomáš Nováček, Petr Pauš, Josef Pavlíček, Petra Pavlíčková, Robert Pergl, Martin Plicka, Alois Pluháček, Petr Podhorský, Martin Poliak, Radomír Polách, Jan Pospíšil, Petr Procházka, Michal Prokš, Miroslav Prágl, Lukáš Přívozník, Martin Půlpitel, Stefan Ratschan, Václav Remeš, Radek Richtr, Nilanjana Roy, Zdeněk Rybola, Jakub Růžička, Jan Schmidt, Jiřina Scholtzová, Tomáš Skopal, Miroslav Skrbek, Vladimír Smotlacha, Jiří Smítka, Štěpán Starosta, Jan Starý, Michaela Stonová, Ondřej Suchý, Pavel Surynek, Vojtěch Svátek, Jaroslav Sýkora, Jakub Tichý (Štěpán), David Toman, Jan Trdlička, Kateřina Trlifajová, Jan Trávníček, Pavel Tvrdík, Sven Ubik, Ladislav Vagner, Michal Valenta, Tomáš Valla, Tomáš Vaňát, Daniel Vašata, Tomáš Vitvar, Tomáš Vondra, Pavla Vozárová, Jan Vraný, Dana Vynikarová, Pavel Vít, Helena Wallenfelsová, Tomáš Zahradnický, Jakub Zahradník, Tomáš Čejka, Igor Čermák, Dana Čermáková, Jan Černý, Michal Černý, Viktor Černý, Tomáš Řehořek, Eliška Šestáková, Ivan Šimeček, Jan Šlechta, Michal Šoch, Alena Šolcová, František Štampach, Filip Štěpánek, Petr Šírek, Martin Šťava, Marek Žehra, Ondřej Žižka, Jan Žák, Jan Žďárek 
Z 7 Z povinný předmět programu
NI-MVI Metody výpočetní inteligence Z,ZK 5 2P+1C Z PSVO
NI-V.20 Čistě volitelné magisterské předměty, verze 2020 0 volitelný předmět

4. semestr

Kód Název předmětu
vyučující
Zakončení Kredity Rozsah Semestr Role
NI-DIP Magisterská práce
 
Z 30 L,Z povinný předmět programu
Platnost dat k 23. 11. 2020
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/pruchod1111755069805.html