Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2019/2020

Základy technologie I.

Přihlášení do KOSu pro zápis předmětu Zobrazit rozvrh
Kód Zakončení Kredity Rozsah
2333008 Z 2 1P+1C
Přednášející:
František Václav Štourač (gar.), Aleš Herman (gar.), Pavel Rohan (gar.), František Tatíček (gar.), Petr Drašnar, Lucie Forejtová, Zdeněk Hazdra, Lukáš Chrášťanský, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Jakub Svoboda, Pavla Tillingerová, Michal Valeš, Ondřej Vrátný
Cvičící:
František Václav Štourač (gar.), Aleš Herman (gar.), Pavel Rohan (gar.), František Tatíček (gar.), Petr Drašnar, Lucie Forejtová, Tomáš Gurčík, Zdeněk Hazdra, Nikodem Heczko, Kamil Hylák, Lukáš Chrášťanský, Štěpán Ježek, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Irena Kubelková, Jiří Kuchař, Vít Novák, Jakub Svoboda, Pavla Tillingerová, Michal Valeš, Ondřej Vrátný
Předmět zajišťuje:
ústav strojírenské technologie
Anotace:
Požadavky:
Osnova přednášek:
Osnova cvičení:
Cíle studia:
Studijní materiály:
Poznámka:
Rozvrh na zimní semestr 2019/2020:
06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
místnost T4:G3-122
Ježek Š.
09:00–10:30
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 207)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Kolaříková M.
10:45–12:15
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 205)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Ježek Š.
09:00–10:30
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 208)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Gurčík T.
10:45–12:15
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 206)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
Út
místnost T4:G3-122
Novák V.
10:45–12:15
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 107)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Hylák K.
16:00–17:30
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 201)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Svoboda J.
17:45–19:15
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 203)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Novák V.
10:45–12:15
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 108)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Hylák K.
16:00–17:30
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 202)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Svoboda J.
17:45–19:15
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 204)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
St
místnost T4:D1-366
Kolaříková M.
Kubelková I.

09:00–10:30
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
Dejvice
Posluchárna 366
místnost T4:G3-122
Forejtová L.
16:00–17:30
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 101)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:D1-366
Rohan P.
Kubelková I.

09:00–10:30
SUDÝ TÝDEN

(přednášková par. 2)
Dejvice
Posluchárna 366
místnost T4:G3-122
Forejtová L.
16:00–17:30
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 102)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Kovanda K.
12:30–14:00
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 105)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Kovanda K.
14:15–15:45
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 103)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Vrátný O.
12:30–14:00
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 106)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122
Kovanda K.
14:15–15:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 104)
Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
Čt

Rozvrh na letní semestr 2019/2020:
06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
Út
St
Čt
místnost T4:D2-256

09:00–10:30
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
Dejvice
Posluchárna 256
místnost T4:G3-122

16:00–17:30
LICHÝ TÝDEN

Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122

12:30–14:00
LICHÝ TÝDEN

Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122

16:00–17:30
SUDÝ TÝDEN

Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122

12:30–14:00
SUDÝ TÝDEN

Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122

14:15–15:45
LICHÝ TÝDEN

Dejvice
Laboratoř ZT1 12133
místnost T4:G3-122

14:15–15:45
SUDÝ TÝDEN

Dejvice
Laboratoř ZT1 12133

Předmět je součástí následujících studijních plánů:
Platnost dat k 30. 5. 2020
Aktualizace výše uvedených informací naleznete na adrese http://bilakniha.cvut.cz/cs/predmet10508402.html