Logo ČVUT
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
STUDIJNÍ PLÁNY
2019/2020

Všechny předměty Fakulta strojní

Rychlé filtrování: Zrušit filtr

Tip: Filtrovat můžete i přímo na základě jednotlivých sloupců tabulky pomocí polí v záhlaví.

Kód Název předmětu Vyučující Jazyk výuky Zakončení Kredity Rozsah Semestr
W37O001 Adaptivní a monitorovací systémy řízení Bohumil Šulc  ZK 60 Z,L
2341083 Aditivní a alternativní technologie Pavel Rohan, Jan Šimota  česky Z,ZK 4 2P+2C
E375008 Advanced Automatic Control Jaromír Fišer  KZ 2 1P+1C *
2222021 Aerodynamický návrh letounu Jiří Brabec, Svatomír Slavík  česky KZ 3 2P+1C *
E161083 Aerodynamics of Ventilation Martin Barták  Z,ZK 4 2P+1C *
2123003 Aerodynamika Tomáš Hyhlík  česky Z 3 1P+1C
2121027 Aerodynamika Tomáš Hyhlík  česky ZK 3 2P+0C *
2221111 Aerodynamika I Tomáš Čenský  česky Z,ZK 5 3P+2C
2161083 Aerodynamika větrání Martin Barták  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W22T002 Aeroelasticita Svatomír Slavík  ZK 3P+1C Z,L
E321076 Aerospace materials Libor Beneš  Z,ZK 3 2P+1C Z
E161112 Air Pollution Control Jiří Hemerka  Z,ZK 4 2P+1C 1
E161079 Air-Conditioning Miloš Lain, Vladimír Zmrhal  Z,ZK 4 2P+1C 3
E012035 Algorithmization and Programming David Trdlička, Ondřej Winter, Marta Čertíková  KZ 4 1P+2C *
W15O008 Alternativní paliva a odpady v energetice František Hrdlička  ZK 5P+0C Z,L
W16A002 Alternativní zdroje energie Tomáš Matuška  česky ZK 6P+0C Z,L
W36A001 Analýza a syntéza optických soustav Jan Hošek, Jiří Čáp  ZK 4P+1C *
W12O001 Anemometrické metody ve strojírenství Josef Adamec  ZK 3P+0C Z,L
2046155 Anglická konverzace - rodilý mluvčí Nina Procházková Ayyub, Eliška Vítková, Ilona Šimice  Z 2 0+2 *
2046156 Anglická konverzace - rodilý mluvčí II Eliška Vítková, Ilona Šimice  Z 2 0+2 L
W04J001 Anglický jazyk pro doktorandy Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Eva Pavlincová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky ZK 90 Z,L
2041061 Angličtina - bakalářská zkouška Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Veronika Kratochvílová, Eva Pavlincová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z,ZK 2 0+2 *
2041081 Angličtina - magisterská zkouška Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Veronika Kratochvílová, Eva Pavlincová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  ZK 1 0+0 *
2043081 Angličtina - přípravná výuka Zuzana Kalinová, Eva Končelíková, Veronika Kratochvílová, Eva Pavlincová, Michaela Schusová, Eliška Vítková, Ilona Šimice  Z 2 0+2 *
2046070 Angličtina nižší střední Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0+2 Z
2046074 Angličtina pokročilí Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0+2 Z
2046072 Angličtina vyšší střední Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0+2 Z
2046068 Angličtina začátečníci Zuzana Kalinová, Veronika Kratochvílová, Michaela Schusová, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0+2 Z
W36O002 Aplikovaná koherentní optika Jan Hošek, Šárka Němcová  ZK 4P+1C Z,L
W11F001 Aplikovaná pružnost a pevnost   ZK 60 Z
E371076 Artificial Intelligence and Neural Networks in Applications Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč, Cyril Oswald  Z,ZK 5 2P+2C *
W22O012 Astrodynamika Jan Kolář, Jaroslav Kousal  ZK 3P+1C
2136034 Autodesk Inventor I Martin Havlíček, Jana Jandová, Josef Kamenický, František Lopot, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky Z 2 0P+2C *
E371047 Automatic Control Youssef Alsoufi, Jaromír Fišer, Matěj Kuře, Cyril Oswald, Pavel Trnka  Z,ZK 5 3P+2C Z,L
2341102 Automatizace montážních procesů Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl  česky Z,ZK 5 2P+2C
2371110 Automatizace pro průmyslovou praxi Matouš Cejnek, Alžběta Hornychová, Jan Hošek, Jakub Jura, Lubomír Musálek, Martin Novák, Martin Novák, Šárka Němcová, Cyril Oswald, Pavel Trnka  česky Z,ZK 4 2P+2L
W33O001 Automatizace procesu svařování Ladislav Kolařík  ZK 4P+1L Z,L
2342032 Automatizace programování obráběcích strojů Pavel Novák, Jan Tomíček  česky KZ 3 1P+2C *
E163985 Bachelor Thesis Jiří Bašta, Miloš Lain, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  Z 5 0P+6C *
E183985 Bachelor Thesis Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec  Z 5 0P+6C *
E373985 Bachelor Work Vladimír Hlaváč  Z 5 0P+6C *
2333993 Bakalářská práce Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Lukáš Chrášťanský, Petr Drašnar, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Tomáš Kramár, Viktor Kreibich, Martin Kubelka, Irena Kubelková, Jan Kudláček, Milan Němec, Michal Pakosta, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, František Václav Štourač  česky Z 5 0P+6C *
2343993 Bakalářská práce Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky Z 5 0P+6C *
2383993 Bakalářská práce Ladislav Vaniš  česky Z 5 0P+6C *
2163985 Bakalářská práce Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Luděk Mareš, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  česky Z 5 0P+6C *
2133985 Bakalářská práce Petr Karel  česky Z 5 0P+6C *
2353985 Bakalářská práce   Z 5 6C *
2213985 Bakalářská práce Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Ĺubomír Miklánek, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  česky Z 5 0P+6C *
2163992 Bakalářská práce Jiří Bašta, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  česky Z 8 0P+8C 6
2333992 Bakalářská práce Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Lukáš Chrášťanský, Petr Drašnar, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Tomáš Kramár, Viktor Kreibich, Martin Kubelka, Irena Kubelková, Jan Kudláček, Milan Němec, Michal Pakosta, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, František Václav Štourač  česky Z 8 0P+8C
2133991 Bakalářská práce - Ústav konstruování a částí strojů Petr Karel  česky Z 4 0P+0C *
2343991 Bakalářská práce - Ústav technologie obrábění, projektování a metrologie Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky Z 4 0P+0C *
2373991 Bakalářská práce - Odbor automatického řízení a inženýrské informatiky Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  česky Z 4 0P+0C *
2113991 Bakalářská práce - Odbor pružnosti a pevnosti, Odbor biomechaniky Hynek Chlup, Matej Daniel, Karel Doubrava, Milan Dvořák, Tomáš Goldmann, Lukáš Horný, Josef Jurenka, Jakub Kronek, Vlastimil Králík, Viktor Kulíšek, Jiří Kuželka, Jaroslav Lukeš, Tomáš Mareš, Ctirad Novotný, Zdeněk Padovec, Jan Papuga, Milan Růžička, Pavel Růžička, Radek Sedláček, Tomáš Suchý, Miloslav Vilímek, Jan Vodička, Karel Vítek, Jan Řezníček, Josef Šepitka, Miroslav Španiel  česky Z 4 0P+0C *
2213991 Bakalářská práce - Ústav automobilů, spalovacích motorů a kolejových vozidel Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  česky Z 4 0P+0C *
2153991 Bakalářská práce - Ústav energetiky Ondřej Bartoš, Ondřej Burian, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Guk Chol Jun, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Jan Melichar, Martin Neužil, Václav Novotný, Pavel Novák, Jan Opatřil, Jiří Petrák, Petr Pečený, Jan Sedlář, Pavel Skopec, Ladislav Veselý, Monika Vitvarová, Matěj Vodička, Václav Vodička, Pavlína Zimmermannová, Pavel Zácha, Jan Štěpánek, Václav Železný  česky Z 4 0+0 *
2023991 Bakalářská práce - Ústav fyziky Zuzana Budinská, Václav Vacek  česky Z 4 0+0 *
2323991 Bakalářská práce - Ústav materiálového inženýrství Libor Beneš, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Jana Sobotová, Vladimír Starý, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky Z 4 0P+6C *
2183991 Bakalářská práce - Ústav procesní a zpracovatelské techniky Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jan Skočilas  česky Z 4 0P+0C *
2383991 Bakalářská práce - Ústav řízení a ekonomiky podniku Theodor Beran, František Freiberg, Michal Kavan, Ladislav Vaniš, Miroslav Žilka  česky Z 4 0P+0C *
E181135 Basic Equipment Design Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec  Z,ZK 4 2P+2C *
E163077 Basic Experimental Methods Miroslav Kučera  Z 3 1P+2L *
2143006 Bezpečnost práce v elektrotechnice Dana Bauerová, Miroslav Cerman, Jan Chyský, Tomáš Finsterle, Vladimír Hlaváč, Jan Hošek, Lubomír Musálek, Jaroslav Novák, Lukáš Novák, Martin Novák, Martin Novák, Zdeněk Novák, Zdeněk Novák, Šárka Němcová, Cyril Oswald, Stanislava Papežová, Oleg Sivkov, Libor Straka, Josef Vlček, Stanislav Vrána, Jiří Šťastný  česky Z 0 0P+0L *
W38A001 Bilanční teorie Theodor Beran  ZK 5P+0C Z,L
W15O012 Biomasa a její energetická konverze Tomáš Dlouhý  ZK 4P+1C Z,L
E151705 Biomass and Renewable Energy Jan Hrdlička, Matěj Vodička  Z,ZK 5 2P+2C
E151094 Biomass and Renewable Energy Jan Hrdlička, Matěj Vodička  Z,ZK 5 2+2 *
2326003 Biomateriály Ladislav Cvrček  Z 2P+0C
W11T002 Biomechanika buněk Matej Daniel  ZK
W11A009 Biomechanika kardiovaskulárního systému Lukáš Horný  ZK
W11A007 Biomechanika kloubních náhrad a implantátů Matej Daniel  ZK
W11G001 Biomechanika měkkých tkání Lukáš Horný  ZK 45 Z,L
W11O011 Biomechanika nanostruktur Matej Daniel  ZK
W11O001 Biomechanika pohybového systému a náhrad Svatava Konvičková  ZK 45 Z,L
W11O012 Biomechanika stárnutí a patobiomechanika Lukáš Horný  ZK
W11A008 Biomechanika svalově-kosterního systému Matej Daniel  ZK
W11G002 Biomechanika tvrdých tkání Matej Daniel  ZK 45 Z,L
W12G001 Biotermodynamika   ZK 3P+0C Z,L
W11F002 Biotermomechanika   ZK 45 Z,L
E162121 Branch Project I. Jiří Bašta, Miroslav Kučera, Vladimír Zmrhal  KZ 2 0P+2C 5
E372121 Branch Project I. Vladimír Hlaváč  KZ 2 0P+2C
E342121 Branch Project I. Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  KZ 2 0P+2C
E152121 Branch Project I. Jan Hrdlička  KZ 2 0P+2C
E132121 Branch Project I.   KZ 2 0P+2C
W34O001 Brousicí nástroje a materiály František Holešovský  ZK 60B Z,L
E162016 Building and HVAC Systems Simulation Martin Barták, Vojtěch Zavřel  KZ 3 1P+1C *
2356024 CAD v konstrukci výrobních strojů   česky Z 3 3C *
2226011 CATIA v leteckých aplikacích I. Tomáš Kostroun  česky Z 3 0P+3C Z
E162015 CFD for Thermal Technology II. Martin Barták  KZ 4 1P+2C 3
2162015 CFD pro tepelnou techniku II Martin Barták  česky KZ 4 1P+2C
2321082 Chemické a fyzikální vlastnosti kompozitů Zdeňka Jeníková, Taťana Vacková, Petr Špatenka  česky Z,ZK 4 2P+2C
2321081 Chemické a fyzikální vlastnosti plastů Zdeňka Jeníková, Taťana Vacková, Petr Špatenka  česky Z,ZK 4 2P+2C
2182019 Chemie Martin Dostál, Roman Formánek, Petr Seghman, Jan Skočilas, Stanislav Solnař, Radek Šulc, Terézia Žáková  česky KZ 3 2P+1C 1
W32O008 Chemie a fyzika polymerních materiálů pro strojírenství Josef Steidl  ZK 0P+10C
E182019 Chemistry Jaromír Štancl, Rudolf Žitný  KZ 3 2P+1C *
2152060 Chladicí technika a TČ pro IB Michal Kolovratník, Jiří Petrák, Miroslav Petrák  KZ 4 3+1 *
2151163 Chladicí technika a tepelná čerpadla Michal Kolovratník, Jiří Petrák  česky Z,ZK 5 3+1 *
2151164 Chladicí technika a tepelná čerpadla Michal Kolovratník, Jiří Petrák  česky Z,ZK 4 2+1 *
E181107 Computational Fluid Dynamics Karel Petera, Rudolf Žitný  Z,ZK 4 2P+2C *
E181071 Computer Aided Design Pavel Ditl, Jiří Moravec, Michal Netušil  Z,ZK 4 2P+1C *
E374007 Computer Aided Process Control Design Stanislav Vrána, Bohumil Šulc  Z,ZK 5 2P+2C L
E012037 Computer Graphics Ivana Linkeová, Nikola Pajerová  KZ 3 1P+1C *
E372041 Computer Support for Study Vladimír Hlaváč, Can Yuksel  KZ 3 1P+1C *
E011018 Constructive Geometry Ivana Linkeová  Z,ZK 5 3P+2C
E01A018 Constructive Geometry A Ivana Linkeová  ZK 3 0P+0C
2381707 Controllingové řízení podniku Olga Heralová  česky Z,ZK 5 2P+2C *
E046125 Czech - Lower Intermediate Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  Z 2 0+2 Z
E045025 Czech - Lower Intermediate Petr Laurich, Eliška Vítková  KZ 2
E045019 Czech Language for Beginners I Petr Laurich, Eliška Vítková  KZ 2
E046119 Czech Language for Beginners I. Petr Laurich  Z 2 0+2 *
2375005 Databáze, SQL a MS Access Vladimír Hlaváč  česky KZ 3 1P+2C *
2371090 Databázové a znalostní systémy Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2371091 Databázové a znalostní systémy Jiří Bíla, Vladimír Hlaváč  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2151118 Decentralizované energetické zdroje Michal Kolovratník, Jakub Maščuch  česky Z,ZK 5 2+2 *
2151133 Decentralizované systémy I. Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Václav Novotný  Z,ZK 5 3P+2C
2151131 Decentralizované systémy II. Michal Kolovratník, Jakub Maščuch  Z,ZK 4 2P+2C
E133025 Design   Z 4 0P+4C *
E211106 Design of Tools and Plastic Parts Gabriela Achtenová  Z,ZK 3 2P+1C *
2216051 Design v konstrukci strojů 1 Stanislav Hanuš, Karel Linhart  Z 3 1P+2C *
E181507 Diffusion Separation Equipment Pavel Ditl, Karel Petera, Radek Šulc  Z,ZK 5 2P+2C *
E181127 Diffusion Separation Processes Pavel Ditl, Karel Petera, Radek Šulc  Z,ZK 5 3P+1C *
W02A001 Difúze v pevných látkách Bruno Sopko  ZK 30 Z,L
2181127 Difúzně separační procesy Pavel Ditl, Radek Šulc  česky Z,ZK 5 3P+1C *
E183998 Diploma Thesis Martin Dostál, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Karel Petera  Z 10 0P+10C *
E373998 Diploma Thesis Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  Z 10 0P+10C *
E323998 Diploma Thesis Libor Beneš, Petr Špatenka  Z 10 0P+10C Z
E213996 Diploma Work Gabriela Achtenová, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Macek, Ondřej Miláček, Pavel Mindl, Zbyněk Syrovátka, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra  Z 20 0P+20C
2163086 Diplomová práce Martin Barták, Jiří Bašta, František Drkal, Jiří Hemerka, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Richard Nový, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  česky Z 26 0P+20C *
2213998 Diplomová práce Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  česky Z 10 0P+3C *
2133998 Diplomová práce   česky Z 10 0P+3C *
2383998 Diplomová práce Ladislav Vaniš  česky Z 10 0P+10C *
2153998 Diplomová práce Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Zdeněk Funda, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Guk Chol Jun, Zdeněk Jůza, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Jan Melichar, Václav Novotný, Pavel Novák, Jiří Petrák, Lukáš Pilař, Monika Vitvarová, Pavlína Zimmermannová  česky Z 10 0+10 *
2323998 Diplomová práce Libor Beneš, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Františka Pešlová, Jana Sobotová, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky Z 10 0P+10C *
2333998 Diplomová práce Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Lukáš Chrášťanský, Petr Drašnar, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Tomáš Kramár, Viktor Kreibich, Martin Kubelka, Irena Kubelková, Jan Kudláček, Milan Němec, Michal Pakosta, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, František Václav Štourač  česky Z 10 0P+10C *
2343998 Diplomová práce Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky Z 10 0P+10C *
2163998 Diplomová práce Martin Barták, Jiří Bašta, František Drkal, Jiří Hemerka, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  česky Z 10 0P+10C *
2353998 Diplomová práce Jaroslav Červenka  Z 10 7C *
2183998 Diplomová práce Pavel Ditl, Pavel Hoffman, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Karel Petera, Jan Skočilas, Jaromír Štancl  česky Z 10 0P+10C *
2113998 Diplomová práce Michal Bartošák, Karel Doubrava, Milan Dvořák, Jiří Kuželka, Tomáš Mareš, Martin Nesládek, Ctirad Novotný, Zdeněk Padovec, Jan Papuga, Milan Růžička, Karel Vítek, Miroslav Španiel  česky Z 10 0P+10C *
2313998 Diplomová práce   Z 10 0P+10C *
2013998 Diplomová práce Jaroslav Fořt  Z 10 0P+10C
2363998 Diplomová práce Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  Z 10 0P+10C
2373998 Diplomová práce Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  česky Z 10 0P+10C *
2223031 Diplomový projekt Karel Barák, Jiří Brabec, Martin Helmich, Jan Klesa, Jaromír Kučera, Tomáš Čenský  česky Z 10 0P+10C
2211130 Dopravní technika Josef Kolář  česky Z,ZK 4 2P+2C *
W15T001 Dvoufázové proudění v parních turbínách Michal Kolovratník, Václav Petr  ZK 5P+0C Z,L
2111079 Dynamická pevnost a životnost Michal Bartošák, Martin Nesládek, Jan Papuga, Milan Růžička  česky Z,ZK 4 3P+1C Z
2111031 Dynamická pevnost a životnost Michal Bartošák, Martin Nesládek, Jan Papuga, Milan Růžička  česky Z,ZK 5 3P+1C *
W16G002 Dynamické simulace energetických systémů Tomáš Matuška  česky ZK 3P+3C Z
2011098 Dynamické systémy Tomáš Neustupa  česky ZK 5 3P+0C *
W21A001 Dynamika kolejových vozidel Ladislav Rus  ZK 30 L
W12T001 Dynamika plynů Jiří Nožička  ZK 3P+0C Z,L
2311077 Dynamika vozidel Václav Bauma, Jan Pelikán, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 5 3P+2C *
W31O001 Dynamika vozidel Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
2007584 ERASMUS stáž   Z 1
W31O002 Efektivní algoritmy pro soustavy mnoha těles Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
2151136 Ekologie energetických zařízení Jan Hrdlička  Z,ZK 4 2P+2C
W31O003 Elastoakustika Václav Bauma, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  ZK 60B L
W11O002 Elastomechanika desek a skořepin Miroslav Španiel  ZK 45 Z,L
E141120 Electric Accessories of ICE Jan Chyský, Lukáš Novák, Viktor Novák  Z,ZK 3 2P+1L Z
E141504 Electrical Circuits and Electronics Jan Chyský, Lubomír Musálek, Lukáš Novák, Martin Novák, Oleg Sivkov, Josef Vlček  Z,ZK 4 2P+2L *
2141504 Elektrické obvody a elektronika Miroslav Cerman, Jan Chyský, Pavel Mrzena, Lubomír Musálek, Jaroslav Novák, Lukáš Novák, Martin Novák, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová, Oleg Sivkov, Libor Straka, Josef Vlček, Jiří Šťastný  Z,ZK 4 2P+2L *
W14O001 Elektrické pohony Jaroslav Novák  ZK 5P+0C Z,L
E141005 Embedded systems Jan Chyský, Lukáš Novák, Zdeněk Novák  Z,ZK 5 2P+2L *
2151704 Energetický audit a úspory energie Jan Hrdlička  Z,ZK 3 2P+1C
E151129 Energy Sources and Conversions Ondřej Bartoš, Lucie Měšťanová  Z,ZK 5 3P+2C
E151026 Energy sources and conversions Ondřej Bartoš, Lucie Měšťanová  Z,ZK 6 3+2
E132031 Engineering Design I. Martin Dub, Daniel Hadraba, Jan Hoidekr, František Lopot  KZ 3 1P+2C Z
E133013 Engineering Design III. Daniel Hadraba, František Lopot  Z 2 0P+2C *
E372050 Engineering Psychology Jakub Jura, Pavel Trnka  KZ 3 1P+1L *
E161022 Environmental Engineering Martin Barták, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Tomáš Matuška, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal  Z,ZK 4 2P+2C 5
E161004 Environmental Engineering Martin Barták, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Tomáš Matuška, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal  Z,ZK 6 3P+2C *
E162569 Experimental Methods I. Miroslav Kučera, Tomáš Matuška  KZ 4 1P+3L 1
E211137 Experimental Methods and Measurements Ondřej Bolehovský, Miloslav Emrich, Vojtěch Klír, Ondřej Miláček, Branko Remek, Zbyněk Syrovátka, Michal Takáts, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra  Z,ZK 5 2P+3L Z
W22T003 Experimentální aerodynamika Zdeněk Pátek  ZK 3P+1C Z,L
W11A010 Experimentální biomechanika Lukáš Horný, Jan Řezníček  ZK
2226021 Experimentální konstruování bezpilotních systémů Ivan Jeřábek  česky Z 3 0P+3C
W31O004 Experimentální mechanika Václav Bauma, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Jan Řezníček, Zbyněk Šika  ZK 60B L
2162700 Experimentální metody 1 Miroslav Kučera  česky KZ 4 0P+4L *
2162569 Experimentální metody I. Miroslav Kučera, Tomáš Matuška  česky KZ 4 1P+3L 1
2211138 Experimentální metody a zkoušení strojů Petr Bauer, Ondřej Bolehovský, Pavel Brynych, Miloslav Emrich, Petr Hatschbach, Jan Kalivoda, Vojtěch Klír, Ondřej Miláček, Jiří Pakosta, Branko Remek, Zbyněk Syrovátka, Václav Zoul, Marcel Škarohlíd  česky ZK 5 2P+3L *
W33O002 Experimentální metody a zkušebnictví ve tváření František Tatíček, Jan Šanovec  ZK 4P+1L Z,L
W02O001 Experimentální metody fyziky plazmatu Petr Vlčák  ZK 30 Z,L
2321505 Experimentální metody studia materiálů Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jana Sobotová, Zdeněk Tolde, Elena Čižmárová  česky Z,ZK 5 2P+2L 1
W11A001 Experimentální metody v biomechanice Jan Řezníček  ZK 60 Z,L
W11A002 Experimentální metody v mechanice těles Karel Doubrava, Pavel Steinbauer, Jan Řezníček  ZK 60 Z,L
W32O001 Experimentální metody v nauce o materiálu Vladimír Starý  ZK 0P+10C L
W34O002 Experimentální metody v technologii obrábění Jan Mádl  ZK 60B Z,L
W11A011 Fenomenologické konstitutivní modely materiálů Ctirad Novotný, Miroslav Španiel  ZK 45
E183030 Final project Martin Dostál, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Karel Petera  Z 5 0P+5C
2382087 Finance a bankovnictví František Freiberg  česky KZ 4 1P+2C *
2381083 Finanční management František Freiberg, Pavel Scholz  česky Z,ZK 5 2P+2C *
W38A003 Finanční teorie František Freiberg  ZK 5P+0C Z,L
E111057 Finite Element Method I. Martin Nesládek, Ctirad Novotný  Z,ZK 5 3+1
E213016 Five Month Internship Gabriela Achtenová, Vít Doleček, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Macek, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek  Z 10 0P+10C
E121502 Fluid Dynamics Petr Jančík, Vladimir Kulish  Z,ZK 5 3P+2C Z
E12A502 Fluid Dynamics A Vladimir Kulish  ZK 3 0P+0C Z
E213022 Foreign Language I. Gabriela Achtenová  Z 3 0P+6C *
E213024 Foreign Language III. Gabriela Achtenová  Z 3 0P+6C *
W11O013 Forenzní biomechanika Matej Daniel  ZK
W04J004 Francouzský jazyk pro doktorandy Dušana Jirovská  česky ZK 90 Z,L
2041063 Francouzština - bakalářská zkouška Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z,ZK 2 0+2 *
2041083 Francouzština - magisterská zkouška Dušana Jirovská, Eliška Vítková  ZK 1 0+0 *
2043083 Francouzština - přípravná výuka Dušana Jirovská, Eliška Vítková  Z 2 0+2 *
2046086 Francouzština nižší střední Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046090 Francouzština pokročilí Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046088 Francouzština vyšší střední Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046084 Francouzština začátečníci Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
E333008 Fundamental of Technology I. Aleš Herman, Jan Suchánek, Petr Vondrouš  Z 2 1P+1L
E161586 Fundamentals of District Heating Tomáš Matuška  Z,ZK 5 3P+1C *
E153005 Fundamentals of Energy Conversions Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Michal Kolovratník, Lukáš Pilař, Pavel Zácha  Z 1 1+1 *
E161596 Fundamentals of Heating Jiří Bašta, Jindřich Boháč  Z,ZK 5 3P+1C *
E161560 Fundamentals of Sanitary Installations Roman Vavřička  Z,ZK 5 2P+3C *
E161564 Fundamentals of Ventilation Vladimír Zmrhal  Z,ZK 5 3P+1C *
W33O003 Funkční povlaky a jejich aplikace Viktor Kreibich, Jan Kudláček  ZK 4P+1L Z,L
2021026 Fyzika I Jan Bartoníček, Zuzana Budinská, Dominik Chren, Martin Doubek, Jan Drahokoupil, Petr Ducháček, Tereza Grebenarová, Michal Haubner, Tomáš Horažďovský, Hana Hrdinová, Miroslav Jílek, Zdeněk Kohout, Jan Koller, Jiří Kuchař, Veronika Maloušková, Jan Pinc, Ladislav Samek, Vojtěch Smola, Daniel Tischler, Václav Vacek, Eva Veselá, Petr Vlčák, Vojtěch Škrle, Antonín Štěpánek  česky Z,ZK 5 4+2
202A026 Fyzika I.A Oldřich Brůha, Zuzana Budinská, Dominik Chren, Martin Doubek, Jan Drahokoupil, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský, Miroslav Jílek, Zdeněk Kohout, Ladislav Samek, Daniel Tischler, Václav Vacek, Eva Veselá, Petr Vlčák, Antonín Štěpánek  česky ZK 3 0+0
2026020 Fyzika a moderní technologie Petr Vlčák  česky Z 4 2+2 *
W32T001 Fyzika nekovových materiálů Františka Pešlová  ZK 0P+10C Z
W02A002 Fyzika pevných látek Jan Drahokoupil  ZK 30 Z,L
2182001 Fyzikální chemie Jaromír Štancl, Radek Šulc  česky KZ 4 2P+1C *
2321071 Fyzikální metalurgie Jakub Horváth, Jiří Janovec, Jana Sobotová, Petr Zuna  česky Z,ZK 5 3P+1C *
W32T002 Fyzikální metalurgie Petr Zuna  ZK 0P+10C L
W02E001 Fyzikální měřící metody ve fyzice Václav Vacek  ZK 30 Z,L
2022010 Fyzikální základy moderních technologií Tomáš Horažďovský, Daniel Tischler, Petr Vlčák  česky KZ 4 2+1 *
E322043 Heat Treatment Project Jana Sobotová, Elena Čižmárová  KZ 5 1P+4C Z
E161051 Heat and Moisture Transfer in Environmental Engineering Martin Barták  Z,ZK 4 2P+1C *
E161566 Heating Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Roman Vavřička  Z,ZK 5 2P+2C 1
E131005 History of Technology František Lopot, Alena Šolcová, Alena Šolcová  ZK 3 2P+0C Z
E211151 Hybrid Powertrains Pavel Mindl, Josef Morkus, Zdeněk Čeřovský  Z,ZK 3 2P+1C Z
2151165 Hydraulické a pneumatické stroje Michal Kolovratník, Jan Melichar, Pavel Novák  česky Z,ZK 5 2+2 *
2351158 Hydraulické a pneumatické systémy Antonín Bubák, Štěpán Fiala, Tomáš Krannich, Tomáš Lazák  česky Z,ZK 4 2P+2L *
W12T007 Hydraulické stroje Jan Melichar  česky ZK 4P+0C L,Z
W16A003 Hydraulika a řízení otopných soustav Jiří Bašta  česky ZK 3P+3C Z,L
E121047 Hydro a termodynamika, Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky Jiří Nožička  Z,ZK 4 2P+2C
2121047 Hydro a termodynamika, Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky Tomáš Hyhlík, Jan Melichar, Jiří Nožička, Petr Prokop, Michal Schmirler, Pavel Sláma, Pavel Šafařík  česky Z,ZK 4 2P+2C
2181502 Hydromechanická zařízení Tomáš Jirout, Stanislav Solnař  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2181109 Hydromechanické procesy Tomáš Jirout, Stanislav Solnař  česky ZK 5 3P+2L
2121042 Hydrostatická čerpadla a převody Jan Melichar  česky Z,ZK 4 2P+1C Z
2371094 Identifikace dynamických systémů Milan Hofreiter, Růžena Petrová  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W37A001 Identifikace technologických procesů Milan Hofreiter  ZK 5P+0C Z,L
2046151 Indonézština I.   Z 2 0+2 L
E371110 Industrial Automation Matouš Cejnek, Alžběta Hornychová, Jan Hošek, Jakub Jura, Martin Novák, Šárka Němcová, Cyril Oswald, Pavel Trnka  Z,ZK 4 2P+2L
E151090 Industry Power and Heating Plant Martin Neužil  Z,ZK 5 2+2 Z
E372507 Informatic Systems Filip Zámek  KZ 4 2P+2C *
E371130 Informatics for Engineers Filip Zámek  Z,ZK 5 3P+1C *
2133040 Inovace a statistické řízení procesů v konstrukci   česky Z 2 1P+1C Z
E361097 Instrument Design Jan Hošek  Z,ZK 5 3P+1C *
E371524 Instrumentation for Automatic Control Jan Chyský, Ghaeth Abdulhamid Fandi, Marie Martinásková, Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  Z,ZK 5 3P+2L *
W38A005 Integrace v podnikovém systému řízení Theodor Beran  ZK 5P+0C Z,L
2321075 Integrita materiálu Jakub Horváth, Pavlína Hájková, Jiří Janovec, Tomáš Vampola  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W32T003 Integrita materiálů Jiří Janovec  ZK 0P+10C L
W01T001 Integrální a diskrétní transformace Jan Halama  ZK 45B L
W02O002 Interakce záření s pevnou látkou - radiační poškození materiálů Bruno Sopko  ZK 30 Z,L
E211126 Internal Combustion Engines Jan Macek, Antonín Mikulec  Z,ZK 7 4P+3C *
E162005 Introduction to Building Performance Simulation Martin Barták, Joannes Hensen, Vojtěch Zavřel  KZ 3 1P+2C 1
W18T001 Inženýrská reologie Tomáš Jirout, Rudolf Žitný  ZK 60 Z,L
W37A004 Inženýrské aplikace teorie systémů s dopravním zpožděním Tomáš Vyhlídal  ZK 5P+0C Z,L
2151124 Ionizující záření a radiační ochrana Václav Dostál  česky Z,ZK 4 3+1 L
2151126 Jaderná bezpečnost Václav Dostál, Pavel Zácha  česky ZK 5 4+0 *
2151192 Jaderná fúze Slavomír Entler  česky ZK 3 2+0
2151122 Jaderná paliva Václav Dostál, Jan Prehradný  česky Z,ZK 4 3+1 *
W15O013 Jaderná paliva II Radek Škoda  ZK 60 Z,L
2151006 Jaderné reaktory a parní generátory Václav Dostál, Michal Kolovratník, Jan Zdebor, Pavel Zácha, Jan Štěpánek  česky Z,ZK 5 3+1 *
2151190 Jaderné systémy I. Václav Dostál, Jan Zdebor, Pavel Zácha  česky ZK 5 4+0 *
E371530 Java Programming Vladimír Hlaváč, Josef Kokeš  Z,ZK 5 3P+2C *
2381068 Kalkulace a rozpočetnictví Theodor Beran, Ladislav Vaniš  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2313028 Kariéra v inženýrství Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  Z 2 1P+1C
2161079 Klimatizace František Drkal, Miloš Lain  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W16O001 Klimatizační systémy František Drkal, Vladimír Zmrhal  česky ZK 3P+3C Z,L
W31A001 Kmitání mechanických soustav Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B L
2311062 Kmitání mechanických soustav   česky Z,ZK 5 3P+1C *
2376011 Kognitivní věda Jakub Jura  česky Z 2 0P+2C *
W34O003 Komplexní kvalita technických povrchů Jan Mádl, Vítězslav Rázek  ZK 60B Z,L
W11O003 Kompozity jako biomateriály   ZK 45 Z,L
2383009 Komunikace a jednání s lidmi Vladimír Brdek, Svatava Švihlíková  česky Z 2 1P+1C *
2216005 Koncepční řešení kolejových vozidel Jan Kalivoda, Jiří Pohl  Z 2 1P+1C Z
W36O004 Konstrukce mechatronických zařízení Jan Hošek, Josef Zicha  ZK 3P+2C Z,L
2361083 Konstrukce přístrojů Jan Hošek  Z,ZK 4 3P+1C *
2361097 Konstrukce přístrojů Jan Hošek  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2361103 Konstrukce přístrojů I Jan Hošek  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2111091 Konstrukce výrobků z kompozitů Milan Růžička  česky Z,ZK 5 2P+2C
2011018 Konstruktivní geometrie Martin Hanek, Marta Hlavová, Milana Kittlerová, Ivana Linkeová, Nikola Pajerová, Petra Pořízková, Vladimír Prokop, Marek Pátý, David Trdlička  Z,ZK 5 3P+2C 1
201A018 Konstruktivní geometrie A Martin Hanek, Marta Hlavová, Milana Kittlerová, Ivana Linkeová, Nikola Pajerová, Petra Pořízková, Vladimír Prokop, Marek Pátý, David Trdlička  ZK 3 0P+0C
2322056 Korozivzdorné a žárupevné materiály Jakub Horváth, Jiří Janovec  česky KZ 4 2P+1C *
2221216 Kosmické systémy Jaroslav Kousal, Michal Václavík  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2336016 Kování a tepelné zpracování Břetislav Machka, František Tatíček  česky Z 3 1P+2C
W38O003 Kvantitativní metody v ekonomice Jan Kožíšek  ZK 5P+0C Z,L
W33O004 Laserové technologie Jiří Dunovský, Ladislav Kolařík  ZK 4P+0C Z,L
2222050 Letadlová technika Karel Barák, Jan Klesa, Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Svatomír Slavík, Tomáš Čenský  česky KZ 5 2P+2C *
2221169 Letadlové soustavy a systémy Robert Theiner  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2221104 Letecké konstrukce a stavba letadel Jaromír Kučera, Robert Theiner  česky Z,ZK 5 3P+1C
2221158 Letecké pístové motory Jindřich Kocáb  česky Z,ZK 4 3P+1C
W22O004 Letecké vrtule Jan Klesa, Svatomír Slavík  ZK 3P+1C Z,L
2222049 Letecké vrtule Denis Hermann, Jan Klesa  česky KZ 3 2P+1C
E221221 Letectví a kosmonautika Karel Barák, Jan Klesa, Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Svatomír Slavík, Tomáš Čenský  Z,ZK 4 2P+2C
2221221 Letectví a kosmonautika Karel Barák, Jan Klesa, Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Svatomír Slavík, Tomáš Čenský  česky Z,ZK 4 2P+2C
E131512 Machine Elements and Mechanisms I. Daniel Hadraba, Luděk Jančík, František Lopot  Z,ZK 6 3P+2C *
2126041 Malé vodní turbíny Jan Melichar  česky Z 2 2P+0C *
E381109 Management, Economics and Finance František Freiberg, Miroslav Žilka  Z,ZK 3 2P+1C
E381712 Managerial and Economic Calculation Theodor Beran, František Freiberg, Petr Žemlička  Z,ZK 4 2P+2C *
2383107 Manažerské dovednosti Vladimír Brdek, Iveta Němečková  česky Z 2 1P+1C
W35O001 Manipulátory a roboty - vybrané statě Vladimír Andrlík  ZK 60B Z,L
E341004 Manufacturing Systems Design Tomáš Kellner, Jiří Kyncl  Z,ZK 4 2P+2C *
E373995 Master Project   Z 20 Z
E163998 Master Thesis Martin Barták, Miloš Lain, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal  Z 10 0P+10C *
E323999 Master Thesis of MPE Ladislav Cvrček  Z 15 0P+10C
2371097 Matematické a simulační modely Jaroslav Bušek, Goran Simeunovič, Tomáš Vyhlídal  česky Z,ZK 6 3P+2C *
W21O001 Matematické modelování oběhu přeplňovaných pístových motorů Jan Macek  ZK 60 L
2011083 Matematické modelování problémů proudění Jiří Fürst, Jan Halama  česky ZK 6 3P+1C *
2016067 Matematické modelování s technickými aplikacemi I. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jiří Fürst, Jan Halama, Leopold Herrmann, Stanislav Kračmar, Ivana Linkeová, František Mráz, Jiří Neustupa, Tomáš Neustupa, Petr Sváček  Z 3 2P+1C Z
W01A014 Matematické modelování v proudění Jaroslav Fořt  ZK 60B Z
2011715 Matematické modelování v technických aplikacích   česky Z,ZK 3 2P+2C *
2011100 Matematika 5 Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, František Mráz  ZK 3 2P+0C *
2011067 Matematika I. Luděk Beneš, Daniel Bečvář, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jan Halama, Marta Hlavová, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Matěj Klíma, Petr Louda, Olga Majlingová, František Mráz, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  Z,ZK 6 4P+4C *
201A067 Matematika I. A Luděk Beneš, Daniel Bečvář, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jan Halama, Marta Hlavová, Jiří Holman, Vladimír Hric, Lukáš Hájek, Jan Karel, Radka Keslerová, Matěj Klíma, Petr Louda, Olga Majlingová, František Mráz, Josef Musil, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, David Trdlička, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  ZK 3 0P+0C
2011009 Matematika III. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jiří Fürst, Jan Halama, Leopold Herrmann, Jiří Holman, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Petr Sváček, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  Z,ZK 5 2P+2C 3
201A009 Matematika III.A Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jiří Fürst, Jan Halama, Leopold Herrmann, Jiří Holman, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop, Petr Sváček, Jan Valášek, Marta Čertíková, Hynek Řezníček  česky ZK 2 0P+0C *
2011097 Matematika pro mechaniku Petr Sváček  česky Z,ZK 4 3P+1C *
E321039 Materials Science II. Libor Beneš, Jakub Horník  Z,ZK 4 2P+2L *
2132040 Materiály a technologičnost konstrukcí   česky KZ 4 3P+1C Z
2321100 Materiály jaderných energetických zařízení Jakub Horváth, Jiří Janovec  česky Z,ZK 5 3P+1C *
W32O003 Materiály pro biomedicínu Vladimír Starý  ZK 0P+10C L
W36O005 Materiály pro přesnou mechaniku, optiku a lékařské aplikace Jan Hošek  ZK 3P+2C Z,L
E011715 Mathematical Modeling in Technical Applicatiions   Z,ZK 3 2P+2C *
E371097 Mathematical Simulation Models Jaroslav Bušek, Goran Simeunovič, Tomáš Vyhlídal  Z,ZK 6 3P+2C *
E011067 Mathematics I. Tomáš Bodnár, Radka Keslerová, Tomáš Neustupa, Hynek Řezníček  Z,ZK 6 4P+4C
E01A067 Mathematics I. A Tomáš Bodnár, Tomáš Neustupa, Hynek Řezníček  ZK 3 0P+0C
E011009 Mathematics III. Leopold Herrmann, Stanislav Kračmar  Z,ZK 5 2P+2C *
E01A009 Mathematics III.A Leopold Herrmann, Stanislav Kračmar  ZK 2 0P+0C *
E375013 Matlab for Simulations Vladimír Hlaváč, Stanislav Vrána  KZ 3 1P+2C
E371519 Means of Automatic Control I. Jan Chyský, Ghaeth Abdulhamid Fandi, Marie Martinásková, Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  Z,ZK 6 3P+2L *
E372083 Measurement in Engineering Mohammad Hedar, Vladimír Hlaváč, Martin Novák, Zdeněk Novák, Šárka Němcová, Stanislav Vrána  KZ 3 1P+2L *
E211124 Mechanical and Hydraulical Transmissions Gabriela Achtenová  Z,ZK 6 3P+3C *
E311101 Mechanics I. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  Z,ZK 4 2P+2C *
E31A101 Mechanics I.A Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  ZK 2 0P+0C *
E311102 Mechanics II.   Z,ZK 4 2P+2C *
E311107 Mechanics III. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  Z,ZK 7 2P+3C *
E311108 Mechanics III. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  Z,ZK 6 2P+2C *
E31A107 Mechanics III.A Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  ZK 4 0P+0C *
E111706 Mechanics of Composite Materials Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec  Z,ZK 5 3+1 *
2311100 Mechanika 5 Václav Bauma, Michael Valášek, Jan Řezníček, Zbyněk Šika  ZK 3 2P+0C *
2311101 Mechanika I. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 4 2P+2C *
231A101 Mechanika I.A Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky ZK 2 0P+0C *
2311108 Mechanika III. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 6 2P+2C *
2311107 Mechanika III. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 7 2P+3C 5
231A107 Mechanika III.A Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky ZK 4 0P+0C *
2116006 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec, Milan Růžička  Z 3 2+1 L
W11O004 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš  ZK 45 Z
2111706 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec, Milan Růžička  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2111085 Mechanika kompozitních materiálů Tomáš Mareš, Zdeněk Padovec  česky Z,ZK 4 3P+1C
2111083 Mechanika kontinua Jiří Plešek  česky ZK 4 3P+0C *
2111019 Mechanika kontinua Jiří Plešek  česky ZK 5 3P+0C *
W11F003 Mechanika kontinua Jiří Plešek  ZK 60 Z
W22T004 Mechanika letu Zdeněk Pátek  ZK 3P+1C Z,L
2221187 Mechanika letu II. Zdeněk Pátek, Nikola Žižkovský  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2311065 Mechanika mechanismů Václav Bauma, Petr Beneš, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2311082 Mechanika mechanismů Václav Bauma, Petr Beneš, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2311075 Mechanika mechanismů Václav Bauma, Petr Beneš, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky ZK 4 3P+0C *
2311004 Mechanika pro technology Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 7 4P+2C *
W31A002 Mechanika soustav těles I Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B L
W31A003 Mechanika soustav těles II Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
W02T001 Mechanika spojitého prostředí Ladislav Samek  ZK 45 Z,L
W31O006 Mechanika strojů Václav Bauma, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  ZK 60B L
2121502 Mechanika tekutin Josef Adamec, Adam Bláha, Tomáš Hyhlík, David Kohout, Renáta Nožičková, Michal Schmirler, Pavel Sláma, Jakub Suchý, Viktor Syrovátka, Martin Tetiva, Pavel Šafařík  česky Z,ZK 5 3P+2C Z
R126035 Mechanika tekutin - seminář Renáta Nožičková, Pavel Šafařík  česky Z 3 0P+3S
2126035 Mechanika tekutin - seminář Renáta Nožičková, Pavel Šafařík  česky Z 3 0P+3S Z
212A502 Mechanika tekutin A Josef Adamec, Tomáš Hyhlík, Pavel Šafařík  česky ZK 3 0P+0C Z
W31O005 Mechanika řízení robotů Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
W31O007 Mechatronika Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
2011073 Metoda konečných objemů I. Jiří Fürst  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2112008 Metoda konečných prvků 0 Michal Bartošák, Jiří Kuželka  česky KZ 6 1P+3C
2111057 Metoda konečných prvků I. Michal Bartošák, Vilém Klepač, Jiří Kuželka, Martin Nesládek, Miroslav Španiel  česky Z,ZK 5 3P+1C 7
2116034 Metoda konečných prvků I. Jiří Kuželka, Martin Nesládek, Miroslav Španiel  Z 4 3+1 Z
2111058 Metoda konečných prvků I. Michal Bartošák, Vilém Klepač, Jiří Kuželka, Martin Nesládek, Miroslav Španiel  česky Z,ZK 4 3P+1C Z
2011069 Metoda konečných prvků v aplikacích Petr Sváček  česky ZK 4 2P+0C *
W36O006 Metodika experimentu Jaroslav Bernard, Jan Hošek  ZK 45 Z,L
2133012 Metodika konstruování v podmínkách CAD Josef Kamenický, František Lopot  česky Z 2 0P+2C
W33O005 Metodika tváření kovů František Tatíček, Jan Čermák  ZK 4P+1C Z,L
W33O014 Metodologie typizace, unifikace a technické normalizace Jaroslav Skopal  ZK 5P+0C
2381006 Metody a nástroje pro manažerské rozhodování Patrik Budský, Miroslav Žilka  česky Z,ZK 3 2P+2C
2341090 Metrologie a technologické projektování Jiří Kyncl, Petr Mikeš  česky Z,ZK 3 2P+2C
E341090 Metrology and Process Planning Jiří Kyncl, Petr Mikeš  Z,ZK 3 2P+2C
W11A012 Mezní stavy tvárného a křehkého porušení Milan Růžička, Miroslav Španiel  ZK 45
W02O003 Mikro a nano-technologie Petr Vlčák  ZK 30 Z,L
W38T002 Mikroekonomická teorie Theodor Beran  ZK 5P+0C Z,L
2142016 Mikroelektronika Lukáš Novák, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová  KZ 3 2P+1L 7
2141093 Mikroelektronika Lukáš Novák, Zdeněk Novák, Stanislava Papežová  česky Z,ZK 3 2P+1L *
2007585 Mimoevropská stáž   Z 1
E181096 Modelling and Process Control Karel Petera  Z,ZK 4 2P+1C *
E351712 Modelling and Simulation II.   česky Z,ZK 5 2P+2L *
2351110 Modelování a simulace Miroslav Ondráček, Pavel Vrba, Jaroslav Červenka  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2181096 Modelování a řízení procesů Karel Petera  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W01F001 Modely turbulence a numerické řešení turbulentního proudění Petr Louda  ZK 60B L
W37A002 Modely v systémech řízení a monitorování Pavel Zítek  ZK 60 Z,L
2026017 Moderní metody měření a sběru dat Václav Vacek  Z 3 1+2 4
2016047 Mongeovo promítání Marta Hlavová, Nikola Pajerová  česky Z 1 1P+0C Z
E311066 Multibody Modelling for Vehicle Systems Václav Bauma, Petr Beneš, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  Z,ZK 5 3P+1C *
W18O003 Míchání v heterogenních systémech Pavel Ditl, Tomáš Jirout  ZK 60 Z,L
2361181 Měření a experiment Jaroslav Bernard, Šárka Němcová  česky Z,ZK 5 1P+4L *
2152063 Měření v energetice Jan Hrdlička, Pavel Skopec, Matěj Vodička  KZ 4 1P+2C
2151138 Měření v jaderné energetice Václav Bláha, Jan Štěpánek  česky Z,ZK 3 1+2 *
2182063 Měření ve zpracovatelském průmyslu Martin Dostál  česky KZ 4 1P+2L
W35A002 Měření vlastností a diagnostika obráběcích strojů Pavel Bach  ZK 60B Z,L
W11G003 Nanobiomechanika - mechanika biomembrán   ZK 45 Z,L
E361038 Nanotechnology Jan Hošek  Z,ZK 4 2P+1L *
2321039 Nauka o materiálu II. Libor Beneš, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Pavlína Hájková, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Michal Junek, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Marie Rohlová, Jana Sobotová, Vladimír Starý, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Zuzana Weberová, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky Z,ZK 4 2P+2L *
W33O006 Navrhování povrchových úprav Viktor Kreibich, Jan Kudláček  ZK 4P+1L Z,L
2226019 Nedestruktivní testování v letectví Tomáš Kostroun  Z 2 0P+2C L
2372027 Neelektrické pohony Marie Martinásková, Goran Simeunovič  česky KZ 4 1P+2L *
2321073 Nekovové materiály Zdeňka Jeníková  česky Z,ZK 4 2P+2C *
W11T003 Nelineární elasticita Lukáš Horný  ZK
2126029 Nestacionární proudění a hemodynamika Josef Adamec, Adam Bláha  Z 3 2P+1C L
2151093 Neutronová teorie jaderných reaktorů Václav Dostál, Jan Prehradný, Pavel Zácha  česky Z,ZK 6 3+2 *
E162540 Noise and Vibration Control Fundamentals Miroslav Kučera  KZ 4 2P+1C *
E321073 Non-metallic Materials Zdeňka Jeníková, Taťana Vacková, Zuzana Weberová  Z,ZK 4 2P+2C Z
E181141 Numerical Analysis of Processes Jan Skočilas, Rudolf Žitný  Z,ZK 4 2P+1C *
E351084 Numerical Control of Production Machines and Equipment Control Petr Vavruška  česky Z,ZK 4 2P+2L *
2181141 Numerická analýza procesů Jan Skočilas, Rudolf Žitný  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W01O003 Numerická simulace problémů proudění Jiří Fürst  ZK 60B L
W01A004 Numerické metody algebry Jiří Fürst, Petr Sváček  ZK 45B Z
2011085 Numerické metody pro inženýry Jiří Fürst  česky Z,ZK 4 3P+1C *
E221222 Numerické metody v letadlové a kosmické technice Karel Barák, Jaromír Kučera, Tomáš Sommer, Tomáš Čenský  Z,ZK 4 2P+2C
2221222 Numerické metody v letadlové a kosmické technice Karel Barák, Jaromír Kučera, Tomáš Sommer, Tomáš Čenský  česky Z,ZK 4 2P+2C
W11A003 Numerické metody v mechanice, MKP Miroslav Španiel  ZK 60 Z,L
W01A005 Numerické metody řešení obyčejných diferenciálních rovnic Luděk Beneš  ZK 60B L
W18A001 Numerické modelování přenosu hybnosti a tepla Rudolf Žitný  ZK 60 Z
W33A008 Numerické modelování slévárenského procesu Aleš Herman  ZK 5P+0C
W04J002 Německý jazyk pro doktorandy Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky ZK 90 Z,L
2041062 Němčina - bakalářská zkouška Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z,ZK 2 0+2 *
2041082 Němčina - magisterská zkouška Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  ZK 1 0+0 *
2043082 Němčina - přípravná výuka Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  Z 2 0+2 *
2046078 Němčina nižší střední Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046082 Němčina pokročilí Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046080 Němčina vyšší střední Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046076 Němčina začátečníci Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2371042 Objektově orientované programování Josef Kokeš  Z,ZK 5 2P+2C 10
2151705 Obnovitelné zdroje energie Jan Havlík, Jan Hrdlička, Lukáš Pilař  česky Z,ZK 4 2P+2C
2132092 Oborový projekt Jan Bečka, Eliška Cézová, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Jiří Houkal, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Pavel Malý, Pavel Mossóczy, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 4 0P+6C *
2352092 Oborový projekt Vladimír Andrlík, Michal Fürbacher  KZ 4 6C *
2112092 Oborový projekt Matej Daniel, Lukáš Horný, Milan Růžička, Miroslav Španiel  KZ 4 0P+6C *
2222092 Oborový projekt Jiří Brabec  česky KZ 4 0P+6C *
2212092 Oborový projekt Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Ĺubomír Miklánek, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  KZ 4 0P+6C Z
2122092 Oborový projekt   KZ 4 0P+6C *
2312092 Oborový projekt Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky KZ 4 0P+6C *
2182121 Oborový projekt Lukáš Krátký  česky KZ 2 0P+4C
2372091 Oborový projekt - Odbor automatického řízení a inženýrské informatiky Vladimír Hlaváč  česky KZ 2 0P+2C *
2112091 Oborový projekt - Odbor pružnosti a pevnosti, Odbor biomechaniky Hynek Chlup, Matej Daniel, Karel Doubrava, Milan Dvořák, Lukáš Horný, Josef Jurenka, Jakub Kronek, Vlastimil Králík, Viktor Kulíšek, Jiří Kuželka, Martin Nesládek, Ctirad Novotný, Zdeněk Padovec, Jan Papuga, Milan Růžička, Pavel Růžička, Radek Sedláček, Tomáš Suchý, Miloslav Vilímek, Karel Vítek, Jan Řezníček, Miroslav Španiel  česky KZ 2 0P+2C *
2212091 Oborový projekt - Ústav automobilů, spalovacích motorů a kolejových vozidel Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Ĺubomír Miklánek, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  česky KZ 2 0P+2C *
2152091 Oborový projekt - Ústav energetiky Ondřej Bartoš, Ondřej Burian, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Guk Chol Jun, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Jan Melichar, Martin Neužil, Václav Novotný, Pavel Novák, Jan Opatřil, Jiří Petrák, Petr Pečený, Jan Sedlář, Pavel Skopec, Ladislav Veselý, Monika Vitvarová, Matěj Vodička, Václav Vodička, Pavlína Zimmermannová, Pavel Zácha, Ondřej Černý, Jan Štěpánek, Václav Železný  česky KZ 2 0+2 *
2022091 Oborový projekt - Ústav fyziky Zuzana Budinská  česky KZ 2 0+2 *
2132091 Oborový projekt - Ústav konstruování a částí strojů Petr Karel, Zdeněk Češpíro  česky KZ 2 0P+2C *
2322091 Oborový projekt - Ústav materiálového inženýrství Libor Beneš, Jiří Cejp, Ladislav Cvrček, František Denk, Jakub Horník, Pavlína Hájková, Jiří Janovec, Zdeňka Jeníková, Stanislav Krum, Jana Sobotová, Vladimír Starý, Zdeněk Tolde, Taťana Vacková, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky KZ 2 0P+2C *
2332091 Oborový projekt - Ústav strojírenské technologie Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Lukáš Chrášťanský, Petr Drašnar, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Tomáš Kramár, Viktor Kreibich, Martin Kubelka, Irena Kubelková, Jan Kudláček, Milan Němec, Michal Pakosta, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, František Václav Štourač  česky KZ 2 0P+2C *
2342091 Oborový projekt - Ústav technologie obrábění, projektování a metrologie Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky KZ 2 0P+2C *
2352091 Oborový projekt - Ústav výrobních strojů   česky KZ 2 2C *
2382091 Oborový projekt - Ústav řízení a ekonomiky podniku Ladislav Vaniš  česky KZ 2 0P+2C *
2022121 Oborový projekt I Zuzana Budinská  KZ 2 0P+2C
2322121 Oborový projekt I Libor Beneš, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Zdeňka Jeníková, Jan Krčil, Vladimír Mára, Jana Sobotová, Vladimír Starý, Zdeněk Tolde, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  KZ 2 0P+2C
2352121 Oborový projekt I.   česky KZ 2 2C
2162121 Oborový projekt I. Jiří Bašta, Miroslav Kučera, Vladimír Zmrhal  česky KZ 2 0P+2C 5
2372121 Oborový projekt I. Vladimír Hlaváč  česky KZ 2 0P+2C
2332121 Oborový projekt I. Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Lukáš Chrášťanský, Petr Drašnar, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Tomáš Kramár, Viktor Kreibich, Martin Kubelka, Irena Kubelková, Jan Kudláček, Milan Němec, Michal Pakosta, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, František Václav Štourač  česky KZ 2 0P+2C
2112121 Oborový projekt I. Michal Bartošák, Karel Doubrava, Milan Dvořák, Jiří Kuželka, Tomáš Mareš, Martin Nesládek, Zdeněk Padovec, Karel Vítek, Miroslav Španiel  česky KZ 2 0P+2C
2222121 Oborový projekt I. Karel Barák, Jiří Brabec, Jan Klesa, Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Tomáš Sommer, Tomáš Čenský  česky KZ 2 0P+2C
2132121 Oborový projekt I. Jan Bečka, Eliška Cézová, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Jiří Houkal, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Pavel Malý, Pavel Mossóczy, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 2 0P+2C
2012121 Oborový projekt I.   česky KZ 2 0P+2C *
2212121 Oborový projekt I. Petr Hatschbach, Josef Kolář  česky KZ 2 0P+2C *
2152121 Oborový projekt I. Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Slavomír Entler, Jan Havlík, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Martin Neužil, Pavel Skopec, Pavel Zácha, Václav Železný  KZ 2 0P+2C
2342121 Oborový projekt I. Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky KZ 2 0P+2C
E222121 Oborový projekt I. Karel Barák, Jiří Brabec, Jaromír Kučera, Tomáš Sommer, Tomáš Čenský  KZ 2 0P+2C
2312121 Oborový projekt I. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky KZ 2 0P+2C *
2382121 Oborový projekt I. Ústav řízení a ekonomiky podniku František Freiberg, Ladislav Vaniš, Miroslav Žilka  česky KZ 2 0P+2C
2122121 Oborový projekt I., Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky Tomáš Hyhlík, Jan Melichar, Jiří Nožička, Petr Prokop, Michal Schmirler, Pavel Sláma, Pavel Šafařík  česky KZ 2 0P+2C
E122121 Oborový projekt I., Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky   KZ 2 0P+2C
2341002 Obráběcí nástroje Lubomír Štajnochr  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W01T002 Obyčejné diferenciální rovnice Tomáš Neustupa  ZK 60B Z
2012018 Obyčejné diferenciální rovnice Luděk Beneš, Leopold Herrmann, Tomáš Neustupa  česky KZ 3 2P+1C *
W15A004 Oběhy energetických systémů Michal Kolovratník  ZK 4P+1C L,Z
2161112 Ochrana ovzduší Jiří Hemerka, Pavel Vybíral  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2216060 Odborná praxe Petr Hatschbach, Oldřich Vítek  česky Z 2 1XT Z,L
2346060 Odborná praxe Pavel Novák  česky Z 2 40XH *
2126060 Odborná praxe Jiří Nožička  česky Z 2 40hod Z,L
2326060 Odborná praxe Jiří Cejp, Jana Sobotová, Petr Špatenka  česky Z 2 40 *
2336060 Odborná praxe Lukáš Chrášťanský, Petr Drašnar, Lucie Forejtová, Aleš Herman, Štěpán Ježek, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Irena Kubelková, Jan Kudláček, Michal Pakosta, Pavel Rohan, František Tatíček, Michal Valeš, Jaroslav Červený, František Václav Štourač  Z 2 40B
W16O002 Odlučování a pneumatická doprava odprašků Jiří Hemerka  česky ZK 3P+3C Z,L
2162055 Odlučování tuhých emisí Jiří Hemerka, Pavel Vybíral  česky KZ 3 1P+1C *
2381176 Operační výzkum Jan Kožíšek, Barbora Stieberová  česky Z,ZK 4 2P+2C
E361030 Optics Šárka Němcová  Z,ZK 5 3P+1L *
W33O007 Optimalizace technologií Jaroslav Skopal, František Tatíček, Jan Šanovec  ZK 5P+0C Z,L
W34O004 Optimalizace řezných podmínek Jan Mádl  ZK 60B Z,L
2361075 Optoelektronika Jiří Čáp  česky Z,ZK 4 2P+1L *
W36O007 Optoelektronika Jan Hošek, Jiří Čáp  ZK 4P+1C Z,L
2383108 Organizace a řízení výroby Michal Kavan  česky Z 3 1P+2C
W33O008 Otěruvzdorné povrchové vrstvy a povlaky Jan Suchánek  ZK 5P+0C Z,L
2352040 PLC řízení výrobních strojů a zařízení Lukáš Novotný, Jiří Švéda  KZ 4 1P+3L
W01T003 Parciální diferenciální rovnice Stanislav Kračmar  ZK 4P+0C Z
2011088 Parciální diferenciální rovnice I. Stanislav Kračmar  česky ZK 5 2P+1C *
2151152 Parní a plynové turbíny Ondřej Bartoš, Guk Chol Jun, Michal Kolovratník, Václav Novotný  Z,ZK 6 3+2
2151128 Parní a plynové turbíny Ondřej Bartoš, Michal Kolovratník  Z,ZK 5 3P+2C
2151005 Parní a plynové turbíny Ondřej Bartoš, Václav Dostál, Guk Chol Jun, Michal Kolovratník, Václav Petr  česky Z,ZK 6 3+2 *
2151110 Parní generátory a potrubní sítě v JE Václav Dostál, Pavel Zácha, Václav Železný  česky Z,ZK 5 2+2 *
E162055 Particle Separation Jiří Hemerka  KZ 3 1P+1C *
W38U001 Pedagogická praxe Theodor Beran, František Freiberg, Michal Kavan, Lenka Švecová  Z 0P+4C Z,L
W16U001 Pedagogická praxe Jiří Bašta, Jiří Hemerka, Tomáš Matuška, Vladimír Zmrhal  česky Z 0P+4C Z,L
W36U001 Pedagogická praxe Jan Hošek, Josef Zicha  Z 0P+4C Z,L
W33U001 Pedagogická praxe Aleš Herman, Viktor Kreibich, Milan Němec, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, Jan Čermák, Jan Šanovec  Z 0P+4C Z,L
W21U001 Pedagogická praxe Gabriela Achtenová, Josef Kolář, Jan Macek, Ladislav Rus, Michal Takáts, Michal Vojtíšek, Oldřich Vítek  Z Z,L
W35U001 Pedagogická praxe Petr Kolář, Matěj Sulitka  Z Z,L
W37U001 Pedagogická praxe Ivo Bukovský, Jiří Bíla, Jan Chyský, Milan Hofreiter, Josef Kokeš, Jaroslav Novák, Martin Novák, Stanislava Papežová, Tomáš Vyhlídal, Pavel Zítek, Bohumil Šulc  Z 0P+4C Z,L
W34U001 Pedagogická praxe Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Jan Mádl, Jan Podaný, Jan Tomíček, Antonín Zelenka, Pavel Zeman  Z 0P+4C Z,L
W32U001 Pedagogická praxe Libor Beneš, Jiří Janovec, Františka Pešlová, Jana Sobotová, Petr Špatenka  Z 0P+4C Z,L
W11U001 Pedagogická praxe Matej Daniel, Dušan Gabriel, Lukáš Horný, Tomáš Mareš, Milan Růžička, Jan Řezníček, Miroslav Španiel, Rudolf Žitný  česky Z 0P+4C Z,L
W14U001 Pedagogická praxe   Z 0P+4C Z,L
W01U001 Pedagogická praxe Jan Halama  Z Z,L
W02U001 Pedagogická praxe Václav Vacek  Z 0P+4C Z,L
W22U001 Pedagogická praxe   Z 0P+4C Z,L
W31U001 Pedagogická praxe Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  Z Z,L
W15U001 Pedagogická praxe Václav Dostál, František Hrdlička, Michal Kolovratník  Z 0P+4C Z,L
W12U001 Pedagogická praxe Jiří Nožička  Z 0P+4C Z,L
W18U001 Pedagogická praxe Pavel Ditl, Tomáš Jirout  Z 0P+4C Z,L
W32O006 Perspektivní materiály Jiří Janovec  ZK 0P+10C L
W11O005 Pevnost a únavová životnost Milan Růžička  ZK 60 Z,L
2116019 Pevnost a životnost částí strojů a konstrukcí Josef Jurenka, Martin Nesládek, Jan Papuga, Milan Růžička  Z 3 2+1 *
2111077 Pevnost letadel a motorů Milan Dvořák, Jan Řezníček  česky Z,ZK 5 3P+2C *
E321071 Physical Metallurgy Jakub Horváth, Jiří Janovec, Jana Sobotová, Petr Zuna  Z,ZK 5 3P+1C Z
E021026 Physics I Petr Ducháček, Miroslav Jílek, Václav Vacek, Eva Veselá  Z,ZK 5 4+2
E026002 Physics I. - Seminary Miroslav Jílek, Eva Veselá  Z 2 0+2 *
E02A026 Physics I.A Miroslav Jílek, Václav Vacek, Eva Veselá  ZK 3 0+0
W32O007 Plazma a materiály Pavel Chráska, Petr Špatenka  ZK 0P+10C
2382052 Podnikatelství a management Miroslav Žilka  česky KZ 3 2P+1C *
2385003 Podnikatelství pro techniky Miroslav Žilka  česky KZ 5 2P+2C *
W38O009 Podniková a vnitropodniková ekonomika Theodor Beran  ZK 5P+0C Z,L
2383705 Podnikání na internetu Petr Žemlička, Miroslav Žilka  česky Z 2 0P+2C
2221171 Pohon letadel Martin Helmich, Jan Klesa  česky Z,ZK 4 3P+1C
2211146 Pohony kolejových vozidel Josef Kolář  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2351122 Pohony výrobních strojů - servomechnismy II. Vojtěch Matyska, Jan Moravec, Pavel Souček  česky Z,ZK 4 3P+1L *
2211145 Pojezdy kolejových vozidel Tomáš Heptner, Josef Kolář  česky Z,ZK 5 4P+1C *
W15O009 Pokročilé aspekty termohydraulického návrhu jaderných reaktorů Václav Dostál  ZK 4P+1C Z,L
W15O005 Pokročilé energetické systémy spalování fosilních paliv František Hrdlička  ZK 3P+2C Z,L
W15O010 Pokročilé systémy v energetice Michal Kolovratník  ZK 4P+1C Z,L
2126043 Počítačem řízený experiment I. - LabView Jakub Devera, Michal Schmirler, Jakub Suchý  česky Z 4 0P+4L Z
W12O004 Počítačová dynamika tekutin Tomáš Hyhlík, Pavel Šafařík  ZK 3P+0C Z,L
W01A009 Počítačová grafika Ivana Linkeová  ZK 45B L
2121043 Počítačová mechanika tekutin Tomáš Hyhlík  česky ZK 4 3P+0C *
2121044 Počítačová mechanika tekutin Tomáš Hyhlík  česky Z,ZK 4 3P+1C
2372041 Počítačová podpora studia Ondřej Baumrt, Jaroslav Bušek, Matouš Cejnek, Vladimír Hlaváč, Jakub Jura, Michal Kuchař, Matěj Kuře, Adam Peichl, Goran Simeunovič, Pavel Trnka, Jiří Čáp  česky KZ 3 1P+1C *
W33O009 Počítačová podpora tváření kovů František Tatíček, Jan Čermák  ZK 4P+1C Z
2371709 Počítačové modely Jaroslav Bušek, Tomáš Vyhlídal, Pavel Zítek  česky Z,ZK 5 2P+2C *
W15O014 Počítačové řešení tepelných oběhů v chladicí technice Miroslav Petrák  ZK 60 Z,L
E023013 Practical Class in Physics I Miroslav Jílek, Eva Veselá  Z 2 0+2
2226020 Praktická aplikace kompozitních materiálů v letadlové technice Karel Barák  česky Z 3 0P+3C
2346018 Praktikum obrábění na CNC strojích Jan Tomíček  česky Z 2 0P+2L *
2023013 Praktikum z Fyziky I Zuzana Budinská, Tomáš Horažďovský  česky Z 2 0+2
2013044 Praktikum z matematiky Jan Halama, Jiří Holman, Milana Kittlerová  Z 2 0P+2C *
W15O011 Pravděpodobnostní hodnocení jaderné bezpečnosti Václav Dostál  ZK 4P+1C Z,L
W01A015 Pravděpodobnostní metody ve strojírenství Gejza Dohnal  ZK 60B L
2373091 Prezentace projektu Vladimír Hlaváč  česky Z 4 4B *
2046161 Prezentace v anglickém jazyce Zuzana Kalinová, Nina Procházková Ayyub, Michaela Schusová, Eliška Vítková, Ilona Šimice  česky Z 2 0+2 *
2046162 Prezentace v německém jazyce Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 *
2046164 Prezentace v ruském jazyce Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 *
2046166 Prezentace v českém jazyce Jaroslava Kommová, Petr Laurich, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 *
2046163 Prezentace ve francouzském jazyce Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 *
2046165 Prezentace ve španělském jazyce Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 *
W14A001 Principy měření neelektrických veličin Martin Novák  ZK 3P+2C Z,L
2181125 Procesní zařízení a výrobní linky Lukáš Krátký, Radek Šulc  česky ZK 3 2P+2C
E371147 Process Control Jaromír Fišer, Matěj Kuře, Cyril Oswald, Pavel Trnka, Daniel Youssef  Z,ZK 5 3P+2C *
E181136 Processing Equipment Design Pavel Hoffman, Lukáš Krátký, Jiří Moravec  Z,ZK 6 3P+2C *
E181100 Processing Lines Pavel Hoffman, Jan Skočilas  Z,ZK 6 3P+2C *
2356023 Programování a řízení průmyslových robotů a manipulátorů Vladimír Andrlík  česky Z 2 2L *
2013031 Programování inženýrských aplikací I. Jan Karel, Matěj Klíma, David Trdlička  česky Z 3 2P+1C *
E372091 Project Vladimír Hlaváč  KZ 2 0P+2C *
E012121 Project   KZ 2 0P+2C *
E163032 Project Martin Barták, Jindřich Boháč, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Pavel Vybíral, Vojtěch Zavřel, Vladimír Zmrhal  Z 3 0P+4C *
E362091 Project Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  KZ 2 0P+2C
E373712 Project Vladimír Hlaváč  Z 3 0P+2C *
E183011 Project I Vojtěch Bělohlav, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Petr Procházka  Z 5 0P+5C *
E373111 Project I Marie Martinásková, Pavel Trnka  Z 5 0P+5C *
E183707 Project I. Tomáš Jirout  Z 5 0P+7C *
E163014 Project I. Jindřich Boháč, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  Z 4 0P+5C 1
E322114 Project I. Libor Beneš, Stanislav Krum  KZ 5 0P+5C Z
E163011 Project I. Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  Z 5 0P+5C *
E363112 Project II. Šárka Němcová  Z 5 0P+5C *
E373113 Project III Vladimír Hlaváč  Z 10 0P+10C Z
E342114 Project III. Libor Beránek, Jiří Kyncl, Vítězslav Rázek, Jan Tomíček  KZ 10 0P+5C
E183013 Project III. Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Karel Petera, Jan Skočilas, Jaromír Štancl  Z 10 0P+10C *
E163013 Project III. Jiří Bašta, Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  Z 5 0P+5C 3
E373091 Project Presentation Vladimír Hlaváč  Z 4 4B *
E363091 Project Presentation Vladimír Hlaváč, Šárka Němcová  Z 4 4B
E212023 Project and 3D CAD Vít Doleček, Václav Jirovský, Ondřej Miláček  KZ 3 0P+3C *
2163032 Projekt Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  česky Z 3 0P+4C *
2373712 Projekt Vladimír Hlaváč  česky Z 3 0P+2C *
2183025 Projekt I Lukáš Krátký  česky Z 6 0P+6C
2322115 Projekt I Libor Beneš, Ladislav Cvrček, Jakub Horník, Jakub Horváth, Zdeňka Jeníková, Michal Junek, Stanislav Krum, Jan Krčil, Vladimír Mára, Jana Sobotová, Zdeněk Tolde, Zuzana Weberová, Petr Zuna, Elena Čižmárová, Petr Špatenka  česky KZ 4 0P+5C 1
2132111 Projekt I. Eliška Cézová, Martin Dub, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Pavel Mossóczy, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 5 0P+5C
2153026 Projekt I. Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Jan Havlík, Jan Hrdlička, Jitka Jeníková, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Kristýna Michaliková, Lucie Měšťanová, Martin Neužil, Václav Novotný, Michel Sabatini, Pavel Skopec, Matěj Vodička, Pavel Zácha  Z 6 0P+6C
2382111 Projekt I. Martin Kyncl, Jan Lhota, Miroslav Žilka  česky KZ 5 0P+5C *
2013111 Projekt I. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Gejza Dohnal, Jaroslav Fořt, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Jan Karel, Petr Sváček  česky Z 5 0P+5C *
2212111 Projekt I. Jan Baněček, Ondřej Bolehovský, Pavel Brynych, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kolář, Jan Macek, Ondřej Miláček, Václav Zoul, Libor Červenka  česky KZ 5 0P+5C *
2223114 Projekt I. Jaroslav Kousal, Jaromír Kučera, Svatomír Slavík, Robert Theiner  česky Z 3 0P+3C *
2113111 Projekt I. Matej Daniel, Lukáš Horný, Milan Růžička, Miroslav Španiel  česky Z 5 0P+5C *
2123111 Projekt I. Tomáš Hyhlík, Jiří Nožička  česky Z 5 0P+5C *
2313111 Projekt I. Václav Bauma, Zdeněk Neusser, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z 5 0P+5C *
2363111 Projekt I. Jan Hošek, Šárka Němcová  česky Z 5 0P+5C *
2183011 Projekt I. Martin Dostál, Pavel Hoffman, Lukáš Krátký, Bohuš Kysela, Jaromír Štancl  česky Z 5 0P+5C *
2153707 Projekt I. Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Jan Melichar, Martin Neužil, Pavel Novák, Jiří Petrák, Lukáš Pilař, Pavel Skopec, Monika Vitvarová  česky Z 5 0+7 *
2183707 Projekt I. Tomáš Jirout  česky Z 5 0P+7C *
2153051 Projekt I. Ondřej Bartoš, Jan Hrdlička, Jitka Jeníková, Michal Kolovratník, Kristýna Michaliková, Pavel Novák, Jan Opatřil, Pavel Skopec, Monika Vitvarová, Matěj Vodička, Václav Vodička, Pavlína Zimmermannová, Jiří Štefanica  česky Z 5 0+5 *
2353111 Projekt I. Petr Kolář, Miroslav Ondráček, Jiří Sova, Matěj Sulitka, Jaroslav Červenka  česky Z 5 5C *
2163014 Projekt I. Jindřich Boháč, Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  česky Z 4 0P+5C *
2133111 Projekt I. Martin Dub, František Lopot, Karel Petr  česky Z 5 0P+5C *
2163034 Projekt IB II. Martin Barták, Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Jiří Hemerka, Ondřej Hojer, Miroslav Kučera, Miloš Lain, Tomáš Matuška, Roman Vavřička, Pavel Vybíral, Vladimír Zmrhal  česky Z 6 0P+4C *
2153052 Projekt II. Michal Kolovratník  česky Z 5 0+5 *
2353112 Projekt II. Tomáš Krannich  česky Z 5 5B *
2213112 Projekt II. Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Ĺubomír Miklánek, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  česky Z 5 0P+5C *
2323013 Projekt III Zdeňka Jeníková  Z 5 0P+5C
2132113 Projekt III. Eliška Cézová, Martin Dub, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Pavel Mossóczy, Jiří Mrázek, Jiří Mrázek, Karel Petr, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 10 0P+10C
2212115 Projekt III. Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Petr Bauer, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Ivaylo Brankov, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Tomáš Fridrichovský, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kazda, Vojtěch Klír, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Ĺubomír Miklánek, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Ladislav Rus, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Filip Zavadil, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  česky KZ 5 0P+6C *
2132110 Projekt III.   česky KZ 5 0P+5C Z
2212110 Projekt III. Petr Hatschbach, Oldřich Vítek  česky KZ 5 0P+5C *
2353114 Projekt III. Vladimír Andrlík, Michal Fürbacher, Jan Koubek, Lukáš Novotný  česky Z 6 6C *
2223011 Projekt III. Karel Barák, Jiří Brabec, Jan Klesa, Jaromír Kučera, Tomáš Čenský  česky Z 3 0P+3C
2013113 Projekt III. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Pavel Burda, Jiří Fürst, Jan Halama, Jiří Holman, Jan Karel, Petr Sváček  česky Z 10 0P+10C *
2382113 Projekt III. Miroslav Žilka  česky KZ 10 0P+10C *
E183010 Projekt III. Tomáš Jirout, Radek Šulc  Z 30 0P+20C *
2113113 Projekt III. Michal Bartošák, Karel Doubrava, Milan Dvořák, Jiří Kuželka, Tomáš Mareš, Martin Nesládek, Ctirad Novotný, Zdeněk Padovec, Jan Papuga, Milan Růžička, Petr Tichý, Karel Vítek, Jan Řezníček, Miroslav Španiel  česky Z 10 0P+10C *
2123113 Projekt III. Tomáš Hyhlík, Jiří Nožička  česky Z 10 0P+10C *
2313113 Projekt III. Václav Bauma, Petr Beneš, Ivo Bukovský, Zdeněk Neusser, Martin Nečas, Jan Pelikán, Pavel Steinbauer, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z 10 0P+10C *
2163013 Projekt III. Jiří Bašta, Miloš Lain, Roman Vavřička, Vladimír Zmrhal  česky Z 5 0P+5C *
2373113 Projekt III. Jan Chyský, Vladimír Hlaváč  česky Z 10 0P+10C *
2363113 Projekt III. Vladimír Hlaváč, Jan Hošek, Šárka Němcová, Josef Zicha, Jiří Čáp  česky Z 10 0P+10C *
2183013 Projekt III. Martin Dostál, Tomáš Jirout, Lukáš Krátký, Jiří Moravec, Karel Petera, Jan Skočilas, Radek Šulc  česky Z 10 0P+10C *
2153053 Projekt III. Ondřej Bartoš, Tomáš Dlouhý, Václav Dostál, Zdeněk Funda, Jan Havlík, František Hrdlička, Jan Hrdlička, Guk Chol Jun, Zdeněk Jůza, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Jan Melichar, Václav Novotný, Pavel Novák, Jiří Petrák, Monika Vitvarová  česky Z 10 0+10 *
2342114 Projekt III. Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  česky KZ 5 0P+5C *
2133114 Projekt IV.   česky Z 5 0P+10C
2353890 Projekt IV. Michal Fürbacher  česky Z 4 8C *
2213115 Projekt IV. Gabriela Achtenová, Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Vít Beránek, Ondřej Bolehovský, Ivan Bortel, Pavel Brynych, Marcel Diviš, Vít Doleček, Miloslav Emrich, Petr Hatschbach, Tomáš Heptner, Jindřich Hořenín, Václav Jirovský, Jan Kalivoda, Josef Kolář, Jan Macek, Bohumil Mareš, Antonín Mikulec, Ondřej Miláček, Josef Morkus, Jiří Pakosta, Branko Remek, Zbyněk Syrovátka, Václav Tajzich, Michal Takáts, Radek Tichánek, Rastislav Toman, Michal Vašíček, Michal Vojtíšek, Jiří Vávra, Oldřich Vítek, Václav Zoul, Libor Červenka, Marcel Škarohlíd, Zdeněk Žák  česky Z 5 0P+6C *
2332010 Projekt odlitku, výkovku, výlisku, svařence Bohumír Bednář, Pavel Rohan, Jan Šanovec  česky KZ 5 1P+4C Z
2323002 Projekt tepelného zpracování Jana Sobotová, Elena Čižmárová  česky Z 3 1P+1C+2L
2322043 Projekt tepelného zpracování Jana Sobotová, Elena Čižmárová  česky KZ 5 1P+4C *
W15A002 Projektování a ekonomika energetických zařízení Tomáš Dlouhý  ZK 4P+1C Z,L
2151081 Projektování a ekonomika energetických zařízení Tomáš Dlouhý, Lukáš Pilař  Z,ZK 4 3+1 10
2151115 Projektování a ekonomika energetických zařízení Tomáš Dlouhý, Michal Kolovratník, Lukáš Pilař  česky Z,ZK 5 3+1 *
2151153 Projektování a provoz chladicích zařízení Michal Kolovratník, Jiří Petrák  česky Z,ZK 5 2+2 *
2383048 Projektování databázových systémů Vladimír Brdek, Petr Žemlička  česky Z 3 1P+2C *
2131118 Projektování ocelových konstrukcí Zdeněk Češpíro  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2181071 Projektování s podporou počítače Pavel Ditl, Jiří Moravec, Michal Netušil  Z,ZK 4 2P+1C *
2126040 Projektování termoplastových a potrubních systémů Jan Melichar  česky Z 0 2P+1C Z
2341004 Projektování výrobních systémů Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2381141 Projektové řízení a marketing Petr Žemlička, Vladimír Žáček  česky Z,ZK 4 2P+1C
2381514 Projektový management Vladimír Brdek, Vladimír Žáček  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2381102 Projektový management inovací Michal Kavan  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2371524 Prostředky automatického řízení Jan Chyský, Marie Martinásková, Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  česky Z,ZK 5 3P+2L *
2371519 Prostředky automatického řízení I. Jan Chyský, Marie Martinásková, Lubomír Musálek, Zdeněk Novák  česky Z,ZK 6 3P+2L *
W12T003 Proudění stlačitelné tekutiny Pavel Šafařík  ZK 4P+0C L
2211139 Provoz a diagnostika vozidel Ondřej Bolehovský, Pavel Brynych, Vojtěch Klír, Michal Strapko  česky ZK 4 2P+2L *
2111103 Pružnost a pevnost II Michal Bartošák, Karel Doubrava, Milan Dvořák, Dušan Gabriel, Bohumil Kropík, Jiří Kuželka, Anna Malá, Tomáš Mareš, Martin Nesládek, Ctirad Novotný, Zdeněk Padovec, Zdeněk Petřivý, Milan Růžička, Radek Skácelík, Jan Vodička, Karel Vítek, Jan Řezníček, Jitka Říhová, Miroslav Španiel  česky Z,ZK 5 3P+3C Z
211A103 Pružnost a pevnost II A Karel Doubrava, Milan Dvořák, Jiří Kuželka, Tomáš Mareš, Martin Nesládek, Ctirad Novotný, Zdeněk Padovec, Milan Růžička, Karel Vítek, Jan Řezníček, Miroslav Španiel  česky ZK 2 0P+0C
W38O010 Právní aspekty managementu František Klimeš  ZK 5P+0C Z,L
W15O006 Průmyslová energetika František Hrdlička  ZK 5P+0C Z,L
2151090 Průmyslová energetika a teplárenství František Hrdlička, Michal Kolovratník, Lukáš Pilař  česky Z,ZK 5 2+2 *
2162024 Průmyslová vzduchotechnika František Drkal, Miloš Lain  česky KZ 3 1P+1C *
2351087 Průmyslové roboty a manipulátory Vladimír Andrlík, Jiří Švéda  česky Z,ZK 3 2P+1L *
2381059 Průmyslový marketing Vladimír Žáček  česky Z,ZK 5 3P+1C *
W16P001 Publikace k tématu disertační práce   česky Z 0P+10C Z,L
W21P001 Publikace k tématu disertační práce Gabriela Achtenová, Josef Kolář, Jan Macek, Ladislav Rus, Michal Takáts, Michal Vojtíšek, Oldřich Vítek  Z Z,L
W11P001 Publikace k tématu disertační práce   Z Z,L
W33P001 Publikace k tématu disertační práce Aleš Herman, Viktor Kreibich, Milan Němec, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, Jan Čermák, Jan Šanovec  Z 0P+0C Z,L
W22P001 Publikace k tématu disertační práce   Z Z,L
W31P001 Publikace k tématu disertační práce Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  Z Z,L
W02P001 Publikace k tématu disertační práce Petr Vlčák  Z Z,L
W32P001 Publikace k tématu disertační práce Petr Špatenka  Z 0P+10C Z,L
W34P001 Publikace k tématu disertační práce Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Jan Mádl, Jan Podaný, Jan Tomíček, Antonín Zelenka, Pavel Zeman  Z Z,L
W37P001 Publikace k tématu disertační práce Ivo Bukovský, Jiří Bíla, Jan Chyský, Milan Hofreiter, Petr Klán, Josef Kokeš, Jaroslav Novák, Martin Novák, Stanislava Papežová, Ivan Uhlíř, Tomáš Vyhlídal, Pavel Zítek, Bohumil Šulc  Z 0P+0C Z,L
W35P001 Publikace k tématu disertační práce Matěj Sulitka  Z Z,L
W36P001 Publikace k tématu disertační práce Jan Hošek, Josef Zicha  Z 0P+0C Z,L
W18P001 Publikace k tématu disertační práce Pavel Ditl, Tomáš Jirout  Z Z,L
E375004 Python for Scientific Computations and Control Matouš Cejnek, Cyril Oswald, Adam Peichl  KZ 4 2P+2C *
W11O006 Přehled biomechaniky   ZK 30 Z,L
W18T002 Přenos hybnosti, tepla a hmoty - speciální otázky teorie František Rieger  ZK 60 Z
W16T001 Přenos tepla a hmoty Jiří Bašta  česky ZK 5P+1C Z,L
2161051 Přenos tepla a vlhkosti v technice prostředí Martin Barták  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2161108 Přenosové jevy Martin Barták  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2181002 Přenosové jevy v procesním inženýrství Martin Dostál, Tomáš Jirout, Radek Šulc  česky ZK 5 3P+2C
2211160 Přeplňování a chlazení (spalovací turbíny) Jan Macek  česky Z,ZK 4 3P+1C *
W36A002 Přesná mechanika Jan Hošek  ZK 4P+1C Z,L
W13A004 Převodové mechanizmy Luděk Jančík  ZK 60B Z,L
2211129 Převodové ústrojí motorových vozidel I. Gabriela Achtenová, Ondřej Miláček, Jiří Pakosta  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2211131 Převodové ústrojí motorových vozidel I. Gabriela Achtenová, Ondřej Miláček, Jiří Pakosta  česky Z,ZK 5 3P+2C *
2211581 Převody Gabriela Achtenová, Michal Jasný, Jiří Pakosta  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2221190 Přístrojové systémy letadel a kosmických prostředků Pavel Pačes  česky Z,ZK 4 2P+2C *
E161102 Radiant and Industrial Heating Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Ondřej Hojer  Z,ZK 4 2P+1C 3
W16O003 Regulace v technice prostředí Jiří Bašta  česky ZK 5P+1C Z,L
W33O010 Renovace Ladislav Kolařík, Jan Suchánek  ZK 5P+0C Z,L
W11T001 Reologické vlastnosti látek Matej Daniel  ZK 45 Z,L
2016070 Repetitorium středoškolské matematiky Milana Kittlerová, František Mráz, Nikola Pajerová, Jan Řezníček  Z 1 1P+0C Z
W18R001 Rešerše stavu problematiky DP Pavel Ditl, Tomáš Jirout  Z 0P+10C Z,L
W34R001 Rešerše stavu problematiky DP Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Jan Mádl, Jan Podaný, Jan Tomíček, Antonín Zelenka, Pavel Zeman  Z Z,L
W22R001 Rešerše stavu problematiky DP   Z 0P+10C Z,L
W32R001 Rešerše stavu problematiky DP Libor Beneš, Jiří Janovec, Františka Pešlová, Petr Zuna, Petr Špatenka  Z 0P+10C Z,L
W11R001 Rešerše stavu problematiky DP Matej Daniel, Dušan Gabriel, Lukáš Horný, Tomáš Mareš, Jiří Plešek, Milan Růžička, Miroslav Španiel  Z Z,L
W01R001 Rešerše stavu problematiky DP Jaroslav Fořt, Ivana Linkeová  Z Z,L
W12R001 Rešerše stavu problematiky DP Jiří Nožička  Z 0P+10C Z,L
W21R001 Rešerše stavu problematiky DP Gabriela Achtenová, Josef Kolář, Jan Macek, Ladislav Rus, Michal Takáts, Michal Vojtíšek, Oldřich Vítek  Z Z,L
W02R001 Rešerše stavu problematiky DP Václav Vacek, Petr Vlčák  Z 0P+10C Z,L
W31R001 Rešerše stavu problematiky DP Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  Z Z,L
W33R001 Rešerše stavu problematiky DP Aleš Herman, Viktor Kreibich, Milan Němec, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, Jan Čermák, Jan Šanovec  Z 0P+10C Z,L
W35R001 Rešerše stavu problematiky DP Vladimír Andrlík, Pavel Bach, Antonín Bubák, Jaromír Houša, Petr Kolář, Jaroslav Rybín, Jan Smolík, Pavel Souček  Z Z,L
W37R001 Rešerše stavu problematiky DP Ivo Bukovský, Jiří Bíla, Jan Chyský, Milan Hofreiter, Josef Kokeš, Jaroslav Novák, Martin Novák, Stanislava Papežová, Tomáš Vyhlídal, Pavel Zítek, Bohumil Šulc  Z 0P+10C Z,L
W38R001 Rešerše stavu problematiky DP Theodor Beran, František Freiberg, Michal Kavan, Lenka Švecová  Z 0P+10C Z,L
W36R001 Rešerše stavu problematiky DP Jan Hošek, Josef Zicha  Z 0P+10C Z,L
W16R001 Rešerše stavu problematiky DP Jiří Bašta, Jiří Hemerka, Joannes Hensen, Tomáš Matuška, Vladimír Zmrhal  česky Z 0P+10C Z,L
W15R001 Rešerše stavu problematiky DP Václav Dostál, František Hrdlička, Michal Kolovratník  Z 0P+10C Z,L
W14R001 Rešerše stavu problematiky DP   Z 0P+10C Z,L
2153023 Ročníkový projekt I. Václav Dostál, Pavel Zácha, Václav Železný  česky Z 4 0+3 *
2153025 Ročníkový projekt III. Václav Dostál, Pavel Zácha  česky Z 4 0+3 *
W04J003 Ruský jazyk pro doktorandy Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky ZK 90 Z,L
2041065 Ruština - bakalářská zkouška Dušana Jirovská, Eliška Vítková  česky Z,ZK 2 0+2 *
2041085 Ruština - magisterská zkouška Dušana Jirovská, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Petr Zitko  ZK 1 0+0 *
2043085 Ruština - přípravná výuka Dušana Jirovská, Hana Volejníková, Eliška Vítková, Petr Zitko  Z 2 0+2 *
2046137 Ruština nižší střední Dušana Jirovská, Hana Volejníková, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046141 Ruština pokročilí Dušana Jirovská, Hana Volejníková, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046139 Ruština vyšší střední Dušana Jirovská, Hana Volejníková, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2046135 Ruština začátečníci Dušana Jirovská, Hana Volejníková, Eliška Vítková  česky Z 2 0+2 Z
2143032 Rychlé prototypování HW/SW Jan Krofta, Lukáš Novák, Martin Novák  česky Z 2 0P+3L
E143006 Safety Operation with Electronic Devices Jan Chyský, Lubomír Musálek, Lukáš Novák, Martin Novák, Martin Novák, Oleg Sivkov, Josef Vlček  Z 0 0P+0L *
E162056 Sanitary Installations Roman Vavřička  KZ 3 2P+1C 2
E111505 Selected Items of Strenght of Materials Miroslav Španiel  Z,ZK 2 2P+2C Z
2026002 Seminární cvičení z fyziky I. Zuzana Budinská, Petr Ducháček, Tomáš Horažďovský  Z 2 0+2 2
2146046 Seminář "Elektrické obvody a elektronika" Lubomír Musálek, Lukáš Novák  Z 2 1P+1C Z
2326002 Seminář pro materiálové inženýrství Jana Sobotová  Z 2 0P+2C Z
2316007 Seminář z Mechaniky I. Václav Bauma, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  Z 2 0P+2C 3
2316009 Seminář z Mechaniky III. Václav Bauma, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  Z 2 0P+2C 5
2376007 Seminář z automatického řízení Milan Hofreiter  Z 2 0P+2C *
2376017 Seminář z automatického řízení 2 Milan Hofreiter  Z 0 0P+2C *
2153011 Seminář z jaderné energetiky I. Václav Dostál, Pavel Zácha  česky Z 1 0+1 *
2153013 Seminář z jaderné energetiky III. Václav Dostál, Pavel Zácha  česky Z 1 0+1 *
2016007 Seminář z matematiky I. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Jan Valášek, Hynek Řezníček  Z 2 0P+2C 1
2016009 Seminář z matematiky III. Luděk Beneš, Tomáš Bodnár, Jan Halama, Leopold Herrmann, Radka Keslerová, Milana Kittlerová, Stanislav Kračmar, Olga Majlingová, František Mráz, Tomáš Neustupa, Vladimír Prokop  Z 2 0P+2C 3
2116052 Seminář z pružnosti a pevnosti II. (1.zápis) Ctirad Novotný, Milan Růžička, Karel Vítek, Jan Řezníček  Z 2 0+2 Z
2116062 Seminář z pružnosti a pevnosti II. (B)   Z 0 0P+2C Z
2346007 Seminář z technologie II. Pavel Novák  česky Z 2 2S *
W35A001 Servomechanismy výrobních strojů Pavel Souček  ZK 60B Z,L
E374014 Signals and Systems Jaromír Fišer  Z,ZK 5 2P+2C *
2313005 Signálový procesing a procesory Václav Bauma, Ivo Bukovský, Jan Pelikán, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky Z 1 1P+0C *
2311073 Simulace mechanických soustav Václav Bauma, Petr Beneš, Michael Valášek, Jan Zavřel, Zbyněk Šika  česky Z,ZK 6 2P+3C *
E374013 Simulation of Biological Systems Vladimír Hlaváč  Z,ZK 5 2P+2C *
W33O013 Slévárenské slitiny neželezných kovů Aleš Herman, Milan Němec  ZK 5P+0C *
W33O012 Slévárenské slitiny železa Aleš Herman, Milan Němec  ZK 5P+0C *
E146003 Small robot design Martin Novák  Z 2 0P+2L Z
2162064 Snižování hluku a vibrací Miroslav Kučera, Richard Nový  česky KZ 4 2P+1C *
2386037 Soft Skills František Freiberg  Z 3 0P+2C L
2136036 SolidWorks I František Lopot, Martin Machač, David Skalický  česky Z 2 0P+2C *
W15O007 Spalovací zařízení a výměníky teplal Tomáš Dlouhý  ZK 4P+1C Z,L
W33O011 Speciální metody svařování Jiří Dunovský, Ladislav Kolařík  ZK 4P+1L Z,L
W13O001 Spojování strojních součástí Luděk Jančík, František Lopot  ZK 60B Z,L
2221118 Spolehlivost letadlové techniky Ondřej Bayer  česky Z,ZK 3 2P+1C 10
2152085 Společenské aspekty energetiky Václav Dostál, Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Václav Novotný  česky KZ 3 2+1 *
2152022 Společenské aspekty energetiky Michal Kolovratník, Jakub Maščuch, Václav Novotný  KZ 4 2+1 *
W11O007 Stabilita konstrukcí Tomáš Mareš  ZK 45 Z,L
2313079 Statistická mechanika Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky Z 3 0P+3C *
2311079 Statistická mechanika Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Zbyněk Šika  česky ZK 4 3P+0C *
W31O011 Statistické metody pro analyzu a identifikaci mechanickych soustav Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B Z
2381147 Statistika Josef Košťálek, Barbora Stieberová  česky Z,ZK 5 2P+2C *
2151084 Stavba kotlů Tomáš Dlouhý, Zdeněk Funda, Michal Kolovratník  česky Z,ZK 5 3+1 *
2181137 Stavba procesních a zpracovatelských zařízení Pavel Hoffman, Lukáš Krátký, Jiří Moravec  česky ZK 5 3P+2C
2381515 Strategický management a marketing Vladimír Brdek, Petr Žemlička, Vladimír Žáček  česky Z,ZK 4 2P+2C
W38A007 Strategie inovací Michal Kavan  ZK 5P+0C Z,L
E111103 Strenght of Materials II Tomáš Mareš, Miloslav Vilímek  Z,ZK 5 3P+3C
E11A103 Strenght of Materials II A Tomáš Mareš  ZK 2 0P+0C
2341001 Strojírenská metrologie Libor Beránek, Rudolf Dvořák, Michal Koptiš, Petr Mikeš, Jan Urban, Jan Šimota  česky Z,ZK 5 2P+2L *
2132031 Strojírenské konstruování I. Eliška Cézová, Martin Dub, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Josef Kamenický, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, Jiří Mrázek, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro, Ondřej Štoček, Marek Štádler  česky KZ 3 1P+2C 1
2133013 Strojírenské konstruování III. Jan Bečka, Martin Havlíček, Jan Hoidekr, Martin Janda, Jan Kanaval, Jaroslav Křička, František Lopot, Pavel Mossóczy, Karel Petr, David Skalický, Roman Uhlíř, Zdeněk Češpíro  Z 2 0P+2C Z
W32S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Libor Beneš, Jiří Janovec, Františka Pešlová, Petr Zuna, Petr Špatenka  Z 0P+10C Z,L
W33S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Aleš Herman, Viktor Kreibich, Milan Němec, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, Jan Čermák, Jan Šanovec  Z 0P+10C Z,L
W11S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Matej Daniel, Dušan Gabriel, Tomáš Mareš, Jiří Plešek, Milan Růžička, Miroslav Španiel  Z Z,L
W34S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Jan Mádl, Jan Podaný, Jan Tomíček, Antonín Zelenka, Pavel Zeman  Z Z,L
W14S001 Studie disertační práce a rozprava k ní   Z 0P+10C Z,L
W15S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Václav Dostál, František Hrdlička, Michal Kolovratník  Z 0P+10C Z,L
W02S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Václav Vacek  Z 0P+10C Z,L
W01S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Jaroslav Fořt  Z Z,L
W21S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Gabriela Achtenová, Josef Kolář, Jan Macek, Ladislav Rus, Michal Takáts, Michal Vojtíšek, Oldřich Vítek  Z Z,L
W18S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Tomáš Jirout  Z 0P+10C Z,L
W22S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Zdeněk Pátek, Svatomír Slavík  Z 0P+10C Z,L
W31S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Václav Bauma, Ivo Bukovský, Michael Valášek, Tomáš Vampola, Zbyněk Šika  Z Z,L
W16S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Jiří Bašta, Jiří Hemerka, Joannes Hensen, Tomáš Matuška, Vladimír Zmrhal  česky Z 0P+10C Z,L
W36S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Jan Hošek, Josef Zicha  Z 0P+10C Z,L
W38S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Theodor Beran, František Freiberg, Michal Kavan, Lenka Švecová  Z 0P+10C Z,L
W12S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Jiří Nožička  Z 0P+10C Z,L
W35S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Petr Kolář, Matěj Sulitka  Z Z,L
W37S001 Studie disertační práce a rozprava k ní Ivo Bukovský, Jiří Bíla, Jan Chyský, Milan Hofreiter, Josef Kokeš, Jaroslav Novák, Martin Novák, Stanislava Papežová, Michael Valášek, Tomáš Vyhlídal, Pavel Zítek, Bohumil Šulc  Z 0P+10C Z,L
E213202 Study at ENSTA - summer semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E213201 Study at ENSTA - winter semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E213102 Study at HAN - summer semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E213101 Study at HAN - winter semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E213302 Study at ITB - summer semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E213301 Study at ITB - winter semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E213402 Study at TUCH - summer semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E213401 Study at TUCH - winter semester Gabriela Achtenová  Z 30 0P+0C
E321077 Surfaces and Interfaces Ladislav Cvrček, Petr Špatenka  Z,ZK 5 2P+2C Z
W33A001 Svařitelnost materiálů a metalurgie svařování Ladislav Kolařík  ZK 5P+0C Z,L
2336012 Svařování v praxi Karel Kovanda  česky Z 2 0P+2C L,Z
W31O012 Syntéza a optimalizace mechanických soustav Václav Bauma, Michael Valášek, Zbyněk Šika  ZK 60B L
2311019 Syntéza a optimalizace mechanických systémů   česky ZK 3 2P+0C *
E371075 System Identification Milan Hofreiter, Pavel Trnka  Z,ZK 5 2P+2C *
W38O015 Systémy řízení kvality Jan Kožíšek  ZK 5P+0C Z,L
2221196 Systémy řízení letu Martin Hromčík  česky Z,ZK 4 2P+2C *
2161102 Sálavé a průmyslové vytápění Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Ondřej Hojer  česky Z,ZK 4 2P+1C *
W33O015 Technická harmonizace a průmyslová standardizace Jaroslav Skopal  ZK 5P+0C
W02O005 Technická měření Václav Vacek  ZK 30 Z,L
2372083 Technická měření Dana Bauerová, Vladimír Hlaváč, Alžběta Hornychová, Jan Hošek, Jan Krofta, Martin Novák, Zdeněk Novák, Šárka Němcová, Cyril Oswald, Oleg Sivkov, Stanislav Vrána, Petr Zvolánek  česky KZ 3 1P+2L *
2342119 Technická normalizace, jakost, metrologie Libor Beránek, Jan Podaný  česky KZ 5 1P+4C *
2362504 Technická optika Šárka Němcová  česky KZ 4 2P+2L *
2362502 Technická optika Jiří Čáp  česky KZ 3 2P+2L *
2322053 Technické materiály Libor Beneš  česky KZ 3 2P+1C *
2321500 Technické materiály I Jana Sobotová, Elena Čižmárová  česky Z,ZK 4 2P+2C
2161004 Technika prostředí Jiří Bašta, Jindřich Boháč, Richard Nový, Vladimír Zmrhal  česky Z,ZK 6 3+2 *
W16A004 Technika prostředí Jiří Bašta  česky ZK 4P+2C Z,L
2161022 Technika prostředí Jiří Bašta  česky Z,ZK 4 2P+2C 5
2212045 Technika soutěžních vozů Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Radek Tichánek, Michal Vašíček, Filip Zavadil  česky KZ 5 1P+3C Z
2331068 Technologie I. Bohumír Bednář, Barbora Bryksí Stunová, Lukáš Chrášťanský, Petr Drašnar, Lucie Forejtová, Aleš Herman, Ladislav Kolařík, Marie Kolaříková, Karel Kovanda, Tomáš Kramár, Viktor Kreibich, Irena Kubelková, Jan Kudláček, Vít Novák, Milan Němec, Michal Pakosta, Pavel Rohan, Jaroslav Skopal, Jan Suchánek, František Tatíček, Pavla Tillingerová, Michal Valeš, Petr Vondrouš, Ondřej Vrátný, Jan Čermák, Jaroslav Červený, Jan Šanovec, František Václav Štourač  česky Z,ZK 5 2P+2C *
K331068 Technologie I. Bohumír Bednář  česky Z,ZK 5 16B *
2341014 Technologie II. Vladislav Andronov, Libor Beránek, David Kašpar, Tomáš Kellner, Michal Koptiš, Jiří Kyncl, Petr Mikeš, Martin Nečas, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Tomáš Primus, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Petr Syrový, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  Z,ZK 5 2P+2L *
W34O007 Technologie obrábění na CNC strojích František Holešovský, Jan Tomíček  ZK 60B Z,L
W34O008 Technologie obrábění se systémy CAD/CAM František Holešovský, Jan Tomíček  ZK 60B Z,L
2332038 Technologie povrchových úprav Petr Drašnar, Viktor Kreibich, Jan Kudláček, Michal Zoubek, Jaroslav Červený  česky KZ 4 1P+2C *
W36O008 Technologie přístrojové techniky Jan Hošek  ZK 4P+1C Z,L
2331505 Technologie svařování Petr Drašnar, Ladislav Kolařík, Karel Kovanda, Pavel Rohan, Petr Vondrouš  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2221164 Technologie výroby letadlové a kosmické techniky Bohuslav Cabrnoch  česky Z,ZK 4 4P+1C
2331509 Technologie zpracování kompozitů Barbora Bryksí Stunová, Jan Suchánek  česky Z,ZK 5 2P+2C
E331075 Technologičnost konstrukcí Bohumír Bednář  Z,ZK 4 2P+2C
2331065 Technologičnost konstrukcí Bohumír Bednář, Pavel Novák, František Tatíček  česky Z,ZK 5 3P+1C *
2331075 Technologičnost konstrukcí Bohumír Bednář, Pavel Novák, František Tatíček  česky Z,ZK 4 2P+2C
E341014 Technology II. Lukáš Pelikán, Jan Tomíček  Z,ZK 5 2P+2L *
E346007 Technology II. Seminary Jan Tomíček  Z 2 2S *
E341076 Technology of Automotive Production Jan Tomíček, Petr Vondrouš  Z,ZK 4 3P+2C *
E332052 Technology of Production of ICE Aleš Herman, Petr Vondrouš  KZ 2 1P+1C
2121016 Teoretická mechanika tekutin Jiří Nožička  česky ZK 4 3P+0C *
2361035 Teorie a konstrukce přístrojů I. Jan Hošek  česky Z,ZK 3 2P+1C *
2341012 Teorie a metodika obrábění Jan Mádl, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Pavel Zeman  česky Z,ZK 5 3P+2L L
2331012 Teorie a metodika tváření Lukáš Chrášťanský, Martin Kubelka, Vít Novák, František Tatíček, Michal Valeš, Jan Čermák, Jan Šanovec  česky Z,ZK 5 3P+2C 8
W38O017 Teorie a praxe investičního rozhodování Jan Vlachý  ZK 5P+0C
W34A005 Teorie broušení František Holešovský  ZK 60B Z,L
W13O003 Teorie konstruování v podmínkách CAD Jan Bečka  ZK 45B Z,L
W33A002 Teorie koroze a povrchových úprav Viktor Kreibich, Jan Kudláček  ZK 4P+1L Z,L
W22A002 Teorie letadlových turbínových motorů Daniel Hanus, Jan Klesa  ZK 3P+1C Z,L
W34A002 Teorie metrologických procesů Libor Beránek, Rudolf Dvořák  ZK 60B Z,L
W34A004 Teorie obrábění Jan Mádl  ZK 60B Z,L
W11A004 Teorie plasticity a velkých deformací Jiří Plešek  ZK 45 L
W11A005 Teorie pružnosti a plasticity Dušan Gabriel, Miroslav Španiel  ZK 60 Z,L
2331090 Teorie slévání Bohumír Bednář, Aleš Herman, Milan Němec, František Václav Štourač  česky Z,ZK 5 3P+1C *
W33A007 Teorie slévání Bohumír Bednář, Aleš Herman  česky ZK 5P+0C *
2211170 Teorie spalovacích motorů Oldřich Vítek  česky Z,ZK 5 4P+1C *
W15T005 Teorie spalování František Hrdlička  ZK 5P+0C Z,L
W33A003 Teorie svařování Ladislav Kolařík  ZK 5P+0C Z,L
W11O008 Teorie tenkostěnných konstrukcí Jan Řezníček  ZK 60 L
2131036 Teorie transportních strojů II. František Lopot, Jiří Mrázek  česky Z,ZK 4 2P+1C *
2131033 Teorie transportních strojů II.   česky Z,ZK 3 2P+1C Z
W33A004 Teorie tváření kovů František Tatíček, Jan Čermák  ZK 6P+1C L
2211054 Teorie vozidel Nikita Astraverkhau, Jan Baněček, Tomáš Fridrichovský, Jan Kalivoda, Josef Kolář  česky Z,ZK 6 4P+2C *
W15O015 Tepelná čerpadla Miroslav Petrák  ZK 60 Z,L
2151554 Tepelné energetické stroje Ondřej Bartoš, Michal Kolovratník, Lucie Měšťanová, Pavlína Zimmermannová  česky Z,ZK 5 2+2 *
W16O005 Tepelné prostředí a tepelné zátěže ve větrání a klimatizaci František Drkal, Vladimír Zmrhal  česky ZK 3P+3C Z,L
2181009 Tepelné výměníky Martin Dostál, Viktor Vajc  česky Z,ZK 4 3P+1C *
2322041 Tepelné zpracování Jana Sobotová  česky KZ 4 2P+1C *
W11O009 Teplotní napětí   ZK 45 Z,L
W11O010 Teplotní únava a CREEP Ctirad Novotný, Milan Růžička  ZK 45 L
2151119 Termodynamika pro energetiku Ondřej Bartoš, Jan Hrubý, Michal Kolovratník  Z,ZK 4 2P+2C
W02O006 Termofyzikální vlastnosti látek pro potřebu strojního inženýra Václav Vacek  ZK 30 Z,L
E331012 Theory and Practise of Metal Forming Lukáš Chrášťanský, Martin Kubelka, Michal Valeš  Z,ZK 5 3P+2C *
E331090 Theory of Casting Aleš Herman  Z,ZK 5 3P+1C
E211173 Theory of ICE and Simulation Marcel Diviš, Oldřich Vítek  Z,ZK 5 4P+1C Z
E121023 Thermomechanics Jakub Devera, Michal Schmirler  Z,ZK 5 3P+2C *
E343991 Thesis Libor Beránek, Rudolf Dvořák, František Holešovský, Tomáš Kellner, Jiří Kyncl, Martin Kyncl, Petr Mikeš, Jan Mádl, Pavel Novák, Lukáš Pelikán, Zdeněk Pitrmuc, Jan Podaný, Vítězslav Rázek, Michal Slaný, Jiří Sommer, Jan Tomíček, Jan Urban, Pavel Zeman, Jan Šimota, Lubomír Štajnochr  Z 4 0P+0C *
E183991 Thesis Martin Dostál,